Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

Kamyk 03.01.2009 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wisła&Lechia (Post 651318)
Leo Way??:-/:-/

Ojjj ciężka droga przed nami:D

"Leo why?"
- "because" :D


P.S. Ni_Ma come to me:D Debowe :)

pio 03.01.2009 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 651164)
Pio a co to znaczy że jestes rozstrojony?

to znaczy, że czuję się tak: http://piomistyk.wrzuta.pl/audio/v4u...ebie_prod_lith
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 651242)
uj z tym ile na polu mrozu..
ważne, że zawsze można wejść na Luźny i kobietami ogrzać. :lol:

Racyja jest po stronie Twej :)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamyk (Post 651313)
AW:D*! Tylko piwo:) i to dębowe mocne:) ewentualnie harnaś w ostateczności:)


P.S. Nie podołałem noworocznej obietnicy:/




*dla nie kumatych Anty Wódka.
Nie znoszę tego ścierwa.

Ja się trzymam! Dziś pomimo humoru nieciekawego poskromiłem pokusę :D

A i Kamilu, dziękuję że przywróciłeś swój avatar - tak oficjalnie :)

Kamyk 03.01.2009 22:27

Pio zadzwoniłbyś do mnie wreszcie! Ustawiłbyś się na piwo... nic nie powiedziałeś, że jesteś w Polsce:|

P.S.
Anty Pio Front :-P

Ni_Ma 03.01.2009 22:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gumi1906 (Post 651323)
co tu taka zamuła? :(


wszyscy kolację jedzą...

:lol: :lol:

pio 03.01.2009 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamyk (Post 651331)
Pio zadzwoniłbyś do mnie wreszcie! Ustawiłbyś się na piwo... nic nie powiedziałeś, że jesteś w Polsce:|

P.S.
Anty Pio Front :-P

Jak tylko będę miał więcej czasu (na piwo np) to się odezwę! Na sto procent

Ale za Anty Pio Front to lecimy battle na freestyle'u :)

Ni_Ma 03.01.2009 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 651329)

no to masz o jedną fankę więcej :-D

pio 03.01.2009 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 651337)
no to masz o jedną fankę więcej :-D

haha
tak dosłownie jak tegoroczny Rajd Dakar? :lol:

pirat.z.karaibow 03.01.2009 22:49

Sensowna nuta, lubię takie.

Wisła&Lechia 03.01.2009 22:50

Panie i Panowie... miałem napisac wogóle łaj ale postanowiłem zrobic z siebie mniejszego kretyna i napisałem way...Oj nie znacie się na dżołkach :D:D:D

fcz1985 03.01.2009 22:53

Zaraz ide spać, drugi dzień abstynencji minął mi na porządkach w pokoju i nauce... ninja musi być tawrdy:D

Ni_Ma 03.01.2009 22:55

to też mi sie podoba

http://piomistyk.wrzuta.pl/audio/2Dm...teraz_prod_mcs


Wisła - spoko znamy się, kto jak nie my mamy się znać, no sam powiedz ;)

pio 03.01.2009 22:58

Dokładnie, my się znamy jak mało kto, tylko niekóre dżołki są jedynie dla wtajemniczonych, co nie?

fcz1985 03.01.2009 23:07

http://tjomek.wrzuta.pl/audio/oUbI5z...actor_-_navras Kawałek który mi ryje psyche od jakiejś godziny

Ni_Ma 03.01.2009 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 651047)
Kto tak nisko temat ocenił?? :foch:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 651085)
Chyba nie uważasz, że ten temat zasługuje na wyższą ocenę? Buhahahaha ;). Nie ma się co oszukiwać... :P


a to ci psikus - się zrobiły 4 gwiazdki :D

Tiramisu 03.01.2009 23:15

W sumie, dołożę swoje 5, bo tylko słowo "wspaniały" tu pasuje hahahahaha,, Przypomniał mi się "Ferdynand Wspaniały". Pamiętacie takie książki? :P

http://www.wydawnictwoliterackie.pl/ksiazka.php?ID=628

fcz1985 03.01.2009 23:16

no BA! Miał taki wielki pysk:D

pio 03.01.2009 23:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 651373)
W sumie, dołożę swoje 5, bo tylko słowo "wspaniały" tu pasuje hahahahaha,, Przypomniał mi się "Ferdynand Wspaniały". Pamiętacie takie książki? :P

A jednak :) I chyba była też taka bajka :P
A jeśli chodzi o książki, to zastanawiam się jaką sobie w poniedziałek zakupić...

Gucio25 03.01.2009 23:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 651368)
a to ci psikus - się zrobiły 4 gwiazdki :D

m.in. dzięki mojej "piątce". :-)
a tak w ogóle, to myśle, że bardziej się Leszkowi Blanikowi tytuł najlepszego sportowca należał.
niby sobie też myślałem, że Kubica pierwszy, ale z drugiej strony to Leszek już trochę lat ma, złoto zdobył, a Kubica to pewnie jeszcze kilka lat pojeździ i może nawet większe sukcesy będzie odnosił..

Tiramisu 03.01.2009 23:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 651376)
A jeśli chodzi o książki, to zastanawiam się jaką sobie w poniedziałek zakupić...

A jaką kupiłeś ostatnio? :)

pio 03.01.2009 23:22

"Wielki Marsz" Kinga, ale to było jeszcze w pierwszej połowie 2008roku. Po powrocie z Norge odkładałem nowy zakup na później i się obudziłem dziś, że czas najwyższy :)

fcz1985 03.01.2009 23:26

Ja polecam poraz kolejny "Traveler" Johna T. Hawksa - jedna z najlepszych książek jakie czytałem
Guten nacht:D

Tiramisu 03.01.2009 23:26

Ja na wakacjach się tak w książki obkupiłam, że ciuchy musiałam wysyłać pocztą, a w walizce książki taszczyłam,, Dopiero połowę ogarnęłam. A w międzyczasie jeszcze wypożyczam. Nie będę nic polecać, bo gusta różne :).

Ni_Ma 03.01.2009 23:27

stali bywalcy dorzucili po piątce - i tak powinno być :)

wg mnie najlepsza książka Kinga!!

SZYMEK_TSW 03.01.2009 23:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 651378)
m.in. dzięki mojej "piątce". :-)
a tak w ogóle, to myśle, że bardziej się Leszkowi Blanikowi tytuł najlepszego sportowca należał.
niby sobie też myślałem, że Kubica pierwszy, ale z drugiej strony to Leszek już trochę lat ma, złoto zdobył, a Kubica to pewnie jeszcze kilka lat pojeździ i może nawet większe sukcesy będzie odnosił..

eeeeeeeeeee

Zacytuje Pawła Zarzecznego który wypowiedzial się po złotym medalu Majewskiego: "I co synowi 9 kilową kulę kupię?" Kubica jest znany na całym świecie, a Blanik ledwie w Polsce i wsród ultra fanów skoku przez konia.

Prosty przykład każdy człowiek który interesuje się ogólnie sportem na świecie, taki paragwajski Gucio25 zna Kubice, a Blanika ??

edit: oooooooo maj gudnes 1000 post :P

Ni_Ma 03.01.2009 23:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fcz1985 (Post 651365)
http://tjomek.wrzuta.pl/audio/oUbI5z...actor_-_navras Kawałek który mi ryje psyche od jakiejś godziny

zajebiste!!

guten nacht :)

Uran235 03.01.2009 23:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 651388)
guten nacht :)

Dziewięć lat się tego języka uczyłem i do tej pory umiem tylko powiedzieć, że jestem małą maciorą i mam trzy duże warchlaki, ale wiem również skąd inąd, że pisze się
Gute Nacht

Wiem, wiem, pan jest poliglotą, cholera nie mogę tego znaleźć na youtubie :/ Hydrozagadkę wykasowali...

Ni_Ma 04.01.2009 00:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 651391)
Dziewięć lat się tego języka uczyłem i do tej pory umiem tylko powiedzieć, że jestem małą maciorą i mam trzy duże warchlaki, ale wiem również skąd inąd, że pisze się
Gute Nacht

Wiem, wiem, pan jest poliglotą, cholera nie mogę tego znaleźć na youtubie :/ Hydrozagadkę wykasowali...

Absolutnie nie przemawia przeze mnie teraz złośliwość, absolutnie... :-P

pio 04.01.2009 00:28

"...Wszyscy wielcy humaniści k#!#a jego mać..." :D

Proud 04.01.2009 00:36

i to w lóźnym...!!!



:D

Ni_Ma 04.01.2009 00:40

"... i jak ja stanę przed Bogiem? Czy Bogami może? Co będę prezentował gdy przestanę być? Jaki będę miał bilans? Jakie winien i ma? Humanista bez łaciny i greki, inteligent bez choćby angielskiego, rosyjski słabo i w razie czego „danke schoen”...." :):)

Proud 04.01.2009 00:43

...yhm...że co?? a o co chodzi??



;)
dobranoc Wszystkim

Uran235 04.01.2009 00:46

Podli ludzie, na chwilę ich zostawić to już nawymyślają, a to zaczną obgadywać, a to do zupy naplują albo cofną się w czasie zamienią dwa słowa w jedno słowo i potem człowiek wychodzi na głupka. Dam wam dodatkową satysfakcję, jak mama to przeczytała, to się popłakała, wszystkie polonistki już do mnie dzwoniły, a ojciec kazał mi założyć rodzinną czapkę pokuty i iść na klęczkach do Częstochowy. Jednoześnie prysły moje marzenia o literackim Noblu. Jesteście złymi ludźmi :( . Dobrze chociaż, że nie jesteście złośliwi :D .

Ni_Ma 04.01.2009 00:52

My nigdy nie jesteśmy złośliwi! :D

Dobranoc wszystkim!! papapa :)

pio 04.01.2009 00:54

Ni_Ma, winszuję znajomości cytatów :) - to ponoć z niemieckiego wünschen :D
Uranie, pamiętaj że Twoją stronę trzymam, jako współparafianin :D

Uran235 04.01.2009 01:19

Ja wiem, że współparafianin trzyma ze mną, tylko ja mam takie różne dziwne maniery w mówieniu/ pisaniu. Często zwracam się do ludzi per chłopcze albo dziecko lub zamieniam na liczbę mnogą jak za komuny :D .

dj_ibutti 04.01.2009 02:20

Od dziś mówcie mi: "Rozmywacz Pozytywny" :D :rotfl:

WiselkaMLP 04.01.2009 02:42

dobranoc .........

Gucio25 04.01.2009 10:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 651385)
taki paragwajski Gucio25 zna Kubice, a Blanika ??

takiego, jak ja to nie ma drugiego. :foch:

Cytat:

Mister forum

1. Gucio25 (2)
2. S88 i Pietruch (1)
ekhm, jakieś propozyszyn? :-p

fcz1985 04.01.2009 10:57

Gucio25 ma dwa konta:D

Prezydentowa 04.01.2009 11:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 651470)
takiego, jak ja to nie ma drugiego. :foch:



ekhm, jakieś propozyszyn? :-p


Guciu, nie zapominaj, że oba głosy dostałeś od KOLEGÓW, nie koleżanek:D
A pietruch głosował sam na siebie, co za ludzie:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl