Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4560)

Krissu 03.11.2008 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 622961)
jak dla mnie, to zawodnik Jagi był na pozycji spalonej, gdy wychodził sam na sam z Cabajem.

Bo był.
Ale co z tego?
Gra się do gwizdka a Cabaj zachował się jak idiota.

@Vinci:
Mam szczerą nadzieję, że nie ostatni :D

Vinci 03.11.2008 10:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 622963)
Gra się do gwizdka a Cabaj zachował się jak idiota.

Który to już raz podczas swojej pierwszoligowej kariery?

mic 03.11.2008 10:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 622964)
Który to już raz podczas swojej pierwszoligowej kariery?

Latwiej zapytac kiedy sie tak nie zachowywal...

ToTylkoJa 03.11.2008 10:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 622963)
Bo był.
Ale co z tego?
Gra się do gwizdka a Cabaj zachował się jak idiota.

rozumiem nienawiść, ale nie nazwałbym go za to idiotą. Starał się wyjść i wybić piłkę. Nie udało się, trafił w nogi. Gdyby został w bramce to zawodnik mógłby się go zapytać, w który róg ma strzelić piłkę. Wg mnie reakcja dobra, tyle, że wykonanie złe.

Krissu 03.11.2008 10:39

Co jest lepsze dla drużyny?
Stracić w 4 minucie bramkę i grać w 11tu czy stracić w 4 minucie bramkarza i grać w 10ciu?

ToTylkoJa 03.11.2008 10:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 622968)
Co jest lepsze dla drużyny?
Stracić w 4 minucie bramkę i grać w 11tu czy stracić w 4 minucie bramkarza i grać w 10ciu?

na to pytanie nie ma dobrej odpowiedzi. Sam wiesz, jak to jest stracić szybko gola(vide Wisła-Lech). Myślisz, że Cabaj wychodząc z bramki cały czas myślał tylko o tym, żeby ściąć rywala?

Kocur- fakt, źle napisałem. Nie był na pozycji spalonej, tylko był na spalonym. Ale można to było wywnioskować z dalszej części mojej wypowiedzi ( 'to zawodnik Jagi był na pozycji spalonej, gdy wychodził sam na sam z Cabajem' )

Kocur 03.11.2008 10:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 622961)
jak dla mnie, to zawodnik Jagi był na pozycji spalonej, gdy wychodził sam na sam z Cabajem.

na pozycji spalonej czy na spalonym ? :-)
z punktu widzenia przepisów to całkowicie dwie oddzielne sprawy o czym np. nie wie 99% komentujących w TV

na pozycji spalonej nie bierze udziału w akcji - siedzi na trawie przy lini końcowej boiska i drapie się po jajkach - ale jeśli dostanie piłkę i pójdzie na bramkę to jest na spalonym.
z powodu obecności kogoś pozycji spalonej nie przerywa się gry.

co nie zmienia faktu że Cabaj pojechał po bandzie kolejny raz :-)

Aro1234 03.11.2008 10:59

Prawdą brutalną jest również fakt, że gracz Jagiellonii wiedział co robi... :-) Nie podniósł nóżek żeby przeskoczyć Cabaja tylko je zostawił, co by Cabaj go ściął :-) to ci spryciula :D

WILU TS 03.11.2008 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 622972)
na to pytanie nie ma dobrej odpowiedzi. Sam wiesz, jak to jest stracić szybko gola(vide Wisła-Lech). Myślisz, że Cabaj wychodząc z bramki cały czas myślał tylko o tym, żeby ściąć rywala?

Kocur- fakt, źle napisałem. Nie był na pozycji spalonej, tylko był na spalonym. Ale można to było wywnioskować z dalszej części mojej wypowiedzi ( 'to zawodnik Jagi był na pozycji spalonej, gdy wychodził sam na sam z Cabajem' )

Ja myślę że tak,tylko o tym myślał,nie od dzisiaj wiadomo że jest niezrównoważony psychicznie i do najnormalniejszych delikatnie mówiąc nie należy.:lol:

dynek.pl 03.11.2008 12:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 622973)
na pozycji spalonej czy na spalonym ? :-)
z punktu widzenia przepisów to całkowicie dwie oddzielne sprawy o czym np. nie wie 99% komentujących w TV

na pozycji spalonej nie bierze udziału w akcji - siedzi na trawie przy lini końcowej boiska i drapie się po jajkach - ale jeśli dostanie piłkę i pójdzie na bramkę to jest na spalonym.
z powodu obecności kogoś pozycji spalonej nie przerywa się gry.

co nie zmienia faktu że Cabaj pojechał po bandzie kolejny raz :-)

Po co takie czepianie ? Spalony jest wtedy kiedy sedzia zagwizdze. Sam napisales, ze z powodu pozycji spalonej nie przerywa sie gry, a tu gra nie zostala przerwana choc byla spalony wiec mozna napisac byl na pozycji spalonej.

GemHZR 03.11.2008 12:25

Można też napisać: "Ewidentny błąd sędziego".

zim zum 03.11.2008 12:52

Ja do dzisiaj nie mogę zrozumieć dlaczego ciągle broni Cabaj, a na ławce siedzi taki Olszewski.

Ale to dobrze, 2 liga coraz bliżej.....mysle, że do końca rundy tak z 3 punkty jeszcze zdobędą i prawie styknie :D

Vinci 03.11.2008 14:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 622992)
Ja do dzisiaj nie mogę zrozumieć dlaczego ciągle broni Cabaj, a na ławce siedzi taki Olszewski.

Może stylizują go na ikonę klubu. Coś w stylu Raula w Madrycie :-p.

Krissu 03.11.2008 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 622972)
Myślisz, że Cabaj wychodząc z bramki cały czas myślał tylko o tym, żeby ściąć rywala?

Nie myślę tak.
Oceniam jedynie skutki.

Żeby nie rozmywać Wieczorek wraca do wodzisławskiej macierzy

Gucio25 03.11.2008 20:21

uff, jak dobrze że do Wodzisławia, przed meczem z nami przychodzi Rysiu.
oby to od początku tak rozpieprzył, jak w Zabrzu. :)

dynek.pl 04.11.2008 08:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 623193)
uff, jak dobrze że do Wodzisławia, przed meczem z nami przychodzi Rysiu.
oby to od początku tak rozpieprzył, jak w Zabrzu. :)

Juz nie gadaj bo kto byl trenerem Odry jak ogrywala 3:0 do przerwy dream team Kasperczaka ?

A to w sumie dobre z poligonu na temat Cabaja:
Cytat:

Wszystkim twierdzącym, że czerwona kartka dla Cabaja była niesłuszna, bo Pešir był na spalonym, ''Poligon'' przypomina, że zawodnika na pozycji spalonej także nie wolno faulować. W ogóle nie wolno faulować, więc jeśli Cabaj chciał dać coś sędziemu do zrozumienia, to powinien mu to po prostu powiedzieć po gwizdku, a nie demonstrować na przykładzie próby amputacji. Dla porządku - spalony chyba rzeczywiście był, ale to inna pieśń, bo nie błąd sędziego zadecydował o kartce, a zachowanie bramkarza.

Krissu 04.11.2008 11:12

Wywiad z Cabajem
A w nim takie kwiatki jak:
Cytat:

Wielu kibiców w internecie nazywa pana największym nieudacznikiem ligi. Co pan na to?
Marcin Cabaj: Nie przejmuję się tego typu opiniami, nie czytam forów, na których różni frustraci wypisują bzdury. To nie są obiektywne opinie. Wypisują je pewnie fani Wisły Kraków.
Cytat:

Moim zdaniem nikt nie krytykuje pana bez przyczyny. Popełnił pan kilka błędów w karierze, dlatego kibice i dziennikarze nie mają do pana zaufania. Nie bez powodu zwrot "puścić Cabaja" oznacza w polskiej piłce tyle co zawalić gola.
- Myślałem, że chce pan ze mną merytorycznie rozmawiać, a tymczasem dzwoni pan z jakimiś głupotami i mnie obraża. Nie mam ochoty kontynuować tej rozmowy. Zresztą i tak nie mam już czasu gadać, bo idę na trening. Żegnam.

Rinn 04.11.2008 12:07

No widzisz, Krissu - jesteś sfrustrowanym kibicem Wisły Krakow, wypisującym bzdury :lol:

Isfahan 04.11.2008 12:45

A mogę się dowiedzieć w końcu, gdzie na tym forum jest jakiś temat poświęcony panu Cabajowi? Też chcę popisać jakieś bzdury na niego, a nie wiem gdzie...

Clapham 04.11.2008 13:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Isfahan (Post 623364)
A mogę się dowiedzieć w końcu, gdzie na tym forum jest jakiś temat poświęcony panu Cabajowi? Też chcę popisać jakieś bzdury na niego, a nie wiem gdzie...

Od pewnego czasu tu :)

szczebrzeszcz 04.11.2008 13:20

Cytat:

- Myślałem, że chce pan ze mną merytorycznie rozmawiać, a tymczasem dzwoni pan z jakimiś głupotami i mnie obraża. Nie mam ochoty kontynuować tej rozmowy. Zresztą i tak nie mam już czasu gadać, bo idę na trening. Żegnam.
też bym temu dziennikarzowi tak powiedział :-)

Krissu 04.11.2008 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 623372)
też bym temu dziennikarzowi tak powiedział :-)

Dobra szkoła Stefana? :D

szczebrzeszcz 04.11.2008 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 623374)
Dobra szkoła Stefana? :D

równie dobrze dziennikarz móglby powiedzieć "bo na onecie ktoś napisał, że..."
tylko po co
prowokacyjnie ułozone pytania, a odpowiedzi dziennikarz nie uzuyskał, efekt zerowy
no chyba że kogoś chcemy osmieszyć a nie uzyskac odpowiedź na pytanie ;-)

Krissu 04.11.2008 17:58

Wiesz.. kwestia gustu ale dla mnie nie powinien tak zbywać dziennikarzy.
Powinien mieć odwagę powiedzieć, że ostatnio kilka razy spierd...ił mecz.

Tak jak to zrobił Boruc po meczu w Bratysławie.

A, że dziennikarze zadają prowokacyjne pytania to normalne przecież.

edit:
"To na pewno sfrustrowani kibice Wisły Kraków"
Kuźwa...
Trzeba wstydu nie mieć i tyle.

wolfy 04.11.2008 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 623476)
edit:
"To na pewno sfrustrowani kibice Wisły Kraków"
Kuźwa...
Trzeba wstydu nie mieć i tyle.

Nawet nie, ale to bez sensu...
Myślę, że ostatnią rzeczą, jaka może sfrustrować kibica Wisły są interwencje Cabaja.
Ba - dla mnie to one mają własności terapeutyczne.

szczebrzeszcz 04.11.2008 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 623476)
Wiesz.. kwestia gustu ale dla mnie nie powinien tak zbywać dziennikarzy.
Powinien mieć odwagę powiedzieć, że ostatnio kilka razy spierd...ił mecz.

ano mógł :-)

Cytat:

A, że dziennikarze zadają prowokacyjne pytania to normalne przecież.
tak jak i emocjonalna odpowiedź piłkarza ;-)
chociaz w sumie kwestia gustu co kto od kogo oczekuje
Cytat:

edit:
"To na pewno sfrustrowani kibice Wisły Kraków"
Kuźwa...
Trzeba wstydu nie mieć i tyle.
żeby oni mieli taką frustrację 1 pkt do lidera:lol:

Coolpick 04.11.2008 20:38

http://www.legia.net/news.php?id=31677
delegat sie popisal... kurva mac jakby byly czarne rece to by nic nie zrobil

Vinci 04.11.2008 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coolpick (Post 623599)
http://www.legia.net/news.php?id=31677
delegat sie popisal... kurva mac jakby byly czarne rece to by nic nie zrobil

Niebywałe...
Widać, że coraz bystrzejsi w tej naszej piłce...

Rinn 05.11.2008 09:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 623476)
Wiesz.. kwestia gustu ale dla mnie nie powinien tak zbywać dziennikarzy.
Powinien mieć odwagę powiedzieć, że ostatnio kilka razy spierd...ił mecz.

Tak jak to zrobił Boruc po meczu w Bratysławie.

A, że dziennikarze zadają prowokacyjne pytania to normalne przecież.

Boruc przyznał to w oficjalnym wywiadzie. Przed kamerami.
Gdyby ktos zadzwonil do niego z "prowokacyjnymi pytaniami" - podejrzewam, ze zareagował by inaczej.

A dziennikarze to hieny. Często przeinaczający fakty i wyciągający zdania z kontekstu.
Przynajmniej większość z nich.

Nie dziwię się piłkarzom, ze nie chcą z nimi rozmawiac. Zwlaszcza przez telefon.

Vide Sobolewski..

zim zum 05.11.2008 09:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rinn (Post 623872)
Boruc przyznał to w oficjalnym wywiadzie. Przed kamerami.
Gdyby ktos zadzwonil do niego z "prowokacyjnymi pytaniami" - podejrzewam, ze zareagował by inaczej.

A dziennikarze to hieny. Często przeinaczający fakty i wyciągający zdania z kontekstu.
Przynajmniej większość z nich.

Nie dziwię się piłkarzom, ze nie chcą z nimi rozmawiac. Zwlaszcza przez telefon.

Vide Sobolewski..

tak, tylko Cabaj sprawia wrażenie gościa, który wszystko robi dobrze i nie ma nic na sumieniu. A prawda jest taka, że w każdej poważnej lidze to grzałby ławe ile wlezie, bo kto by takiego nieodpowiedzialnego gościa wystawił.

szczebrzeszcz 05.11.2008 09:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 623877)
A prawda jest taka, że w każdej poważnej lidze to grzałby ławe ile wlezie, bo kto by takiego nieodpowiedzialnego gościa wystawił.

cieszmy sie więc bo to nie nasz problem :)
niestety sobie teraz odpocznie przez 2 mecze :(

spirit 05.11.2008 16:12

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...-uciec,1206341

"Piłkarz Cracovii, Semjon Milosević jest zdziwiony faktem, że jego zespół zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Jego zdaniem poziomem drużyna "Pasów" dorównuje Legii i Wiśle"

Ja nie wiem skąd oni ich biorą :rotfl:

Clapham 05.11.2008 16:41

Wiesz, swiezy jest w tej lidze i jeszcze wiele rzeczy mu sie wydaje :)

Krzynowek ma podobno wyladowac w Gorniku.
http://www.sport.pl/pilka/1,73556,58...problemem.html

A przyszloroczne jaja juz sie zaczynaja :)
http://www.sport.pl/pilka/1,65029,58...e_Widzewa.html

Paweł 05.11.2008 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spirit (Post 624051)
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...-uciec,1206341

"Piłkarz Cracovii, Semjon Milosević jest zdziwiony faktem, że jego zespół zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Jego zdaniem poziomem drużyna "Pasów" dorównuje Legii i Wiśle"

Ja nie wiem skąd oni ich biorą :rotfl:

Jak widać dłuższe przebywanie w towarzystwie Cabaja nie pozostaje bez wpływu na stan umysłu :lol:

Kocur 07.11.2008 18:13

Jak na razie "nasz" trener wykonuje świetną robotę w Bełchatowie :-p

Snakes 07.11.2008 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spirit (Post 624051)
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...-uciec,1206341

"Piłkarz Cracovii, Semjon Milosević jest zdziwiony faktem, że jego zespół zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Jego zdaniem poziomem drużyna "Pasów" dorównuje Legii i Wiśle"

Ja nie wiem skąd oni ich biorą :rotfl:

Moze dlatego nie dorównuje bo w Wisle ani Legii nie gra Semjon Milosevic ?

Nergal 07.11.2008 18:38

Jak "nasz"...Majewski już przecież odszedł w siną dal.:( Teraz Płatek....no ale to też jest szkoła niemiecka więc zamienił stryjek siekierkę na kijek:P

harthausen 07.11.2008 19:37

no to nam chłopaki Janasa sąsiadkę zza Błoń skopali niemiłosiernie.
ale mają serię od 3 kolejkii: remisy pół na pół z porażkami.

Niedobrze, może nie być derbów (w przyszłym sezonie).

mic 07.11.2008 19:41

Co zrobil sedzia ze Platek tak placze ? Czy to tak dla zasady ?

gigant 07.11.2008 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 625211)
Co zrobil sedzia ze Platek tak placze ? Czy to tak dla zasady ?

Nie dał dwóch karnych dla Bełchatowa. Bramki nie było, więc trudno mówić że czegoś izraelitom nie uznał.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl