Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

mic 16.09.2008 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1986 (Post 603863)
Czy Tvp Info normalnie można znaleźć niemając żadnych kablówek czy tym podobnych ?

O ile sie nie myle, to TVP info, to jest stare TVP3 regionalne (Krakow), wiec powinienes bez problemu odbierac

WislakWiDoK 16.09.2008 17:38

Jak ktoś ma karnet a nie idzie na mecz z Tottenhamem to odkupie bilet.Jak coś to priv.

IndykTSW 16.09.2008 19:06

Wie ktoś może ile kosztuje na Węgrzech ta ich tradycyjna wódka pálinka? Chodzi mi o cene w forintach jak i przelicznik na polskie złotówki. A i czy mają tam jakieś dobre piwo :) Z góry dzięki.

sumcio91 16.09.2008 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dymek_nhs (Post 603728)
Ma ktoś jakieś info czy DECATHLON przy plazie jest już na 100% otwarty ??

Ja słyszałem ze ma być otwarty 17 września.

R33 16.09.2008 19:43

Gdzie mogę pobrać bramki LIVE z ligi szkockiej(chodzi o stronkę w której dodawane sa w miare na biezaco i nie posiadaja zadnych napisów z adresem stronki, komentarz moze byc zagraniczny)

Devan 16.09.2008 20:09

Kiedy jest jakieś dłuższe wolne w szkole ??

gackos 16.09.2008 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IndykTSW (Post 603916)
Wie ktoś może ile kosztuje na Węgrzech ta ich tradycyjna wódka pálinka? Chodzi mi o cene w forintach jak i przelicznik na polskie złotówki. A i czy mają tam jakieś dobre piwo :) Z góry dzięki.

Ja mogę się tylko wypowiadać po wizycie na formule 1 w tym roku. Wódkę mieliśmy swoją, więc na ten temat nic Ci nie pomogę. Co do piwa, to piłem tylko w knajpach, a ceny były raczej wygórowane (około 15 złotych), ale wiadomo dlaczego. Niestety, nie pamiętam nazw lecz raczej nie różniły się one zbytnio jakością od polskich, szczególnie smakowało mi takie jedno, troszkę podobne do Portera np. Żywca. Aha, jedyne jakie zapamiętałem z nazwy to Pilsner Urquell, ale miejscowych żadnych. Życzę smacznego :D

Coś znalazłem:
Cytat:

Do najpopularniejszych węgierskich piw zalicza się alkohol sprzedawany nie tylko pod nazwą Kőbányai, ale i często mylony z produktem pochodzenia austriackiego, a tymczasem czysto madziarski, Dreher. Anton Dreher, od którego nazwiska pochodzi nazwa piwa, osiadł w Budapeszcie na początku XIX wieku i zarabiał na życie warzeniem piwa. Przez przypadek odkrył lager, piwo z dolnej fermentacji, mniej gorzkie od rozpowszechnionego dotychczas pilsa i do dziś pozostające specjalnością kompanii Dreher. Kompani piwowarskiej największej na Węgrzech, choć ród Dreherów dawno wygasł.
I sobie przypomniałem, że właśnie m. in. Drehera miałem przyjemność skosztować.

medyk 16.09.2008 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Devan (Post 603973)
Kiedy jest jakieś dłuższe wolne w szkole ??


swieta Bozego Narodzenia :)

dymek_nhs 16.09.2008 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Devan (Post 603973)
Kiedy jest jakieś dłuższe wolne w szkole ??

A co już się nauka znudziła koledze :D

wisnia 16.09.2008 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Devan (Post 603973)
Kiedy jest jakieś dłuższe wolne w szkole ??

Podbijam pytanie:P

mic 16.09.2008 21:06

Gdzie mozna dostac Hel lub sześciofluorek siarki ? :)

TSWalos 16.09.2008 21:32

Zapytam o to jeszcze raz, tylko proszę o 100% odpowiedź.

Czy TVP info to stare TVP3 dostępne na antenie naziemnej (zbiorcze w blokach) i na tym kanale będzie transmisja z Londynu ??

wisnia 16.09.2008 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWalos (Post 604024)
Zapytam o to jeszcze raz, tylko proszę o 100% odpowiedź.

Czy TVP info to stare TVP3 dostępne na antenie naziemnej (zbiorcze w blokach) i na tym kanale będzie transmisja z Londynu ??

Tak właśnie

TSWalos 16.09.2008 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisnia (Post 604026)
Tak właśnie

Dziękuje bardzo ;)

gigant 16.09.2008 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IndykTSW (Post 603916)
Wie ktoś może ile kosztuje na Węgrzech ta ich tradycyjna wódka pálinka? Chodzi mi o cene w forintach jak i przelicznik na polskie złotówki. A i czy mają tam jakieś dobre piwo :) Z góry dzięki.

1500-1800 ft czyli ok 20-25 zł. Tylko uważaj bo kumpel tak się nią ujebał, że chciał się żenić z moją teściową. Szkoda tylko że jak wytrzeźwiał po dwóch dniach, to mu przeszło. Dobre piwo to jest w Polsce. Kiedyś pewnemu znajomemu szwajcarowi dałem dwie Tatry Mocne i do dzisiaj nie mam z nim kontaktu. Może się nimi zapił na śmierć?

joshi 16.09.2008 22:43

mic przy ul. Grzegórzeckiej jest sklep z jakimiś odczynnikami chemicznymi, być może tam znajdziesz??

Nowohucianin^^ 17.09.2008 06:39

Bluzy Zerosix w jakiej cenie na Tomexie :?: orientuje się ktoś może ;> PILNE ;)

pan_premier 17.09.2008 07:23

visa electron to tylko karta debetowa, czy sa tez karty visa electron kredytowe?

WiselkaMLP 17.09.2008 07:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nowohucianin^^ (Post 604101)
Bluzy Zerosix w jakiej cenie na Tomexie :?: orientuje się ktoś może ;> PILNE ;)

kolo 7 8 paczek w pawilonie

Tiramisu 17.09.2008 08:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 604104)
visa electron to tylko karta debetowa, czy sa tez karty visa electron kredytowe?

Są. Np. w PKO BP karta kredytowa potocznie zwana Błękitną to właśnie Visa Electron.

AOT 17.09.2008 16:27

jest taka możliwość w winampie, żeby sterować nim bezpośrednio z paska zadań bez konieczności otwierania okna za kazdym razem jak chce przerzucić piosenke ? wiem ze jest taki bajer w windows media playerze, wiec jakby ktos miał namiar na taka opcje w winampie to niech krzyczy.
coś takiego jak to:
http://i34.tinypic.com/2vjwhuh.jpg

filip_wislak 17.09.2008 16:34

Ma ktoś jakieś dobre nagranie: Ole! Super Wisełka! ?? Szukałem, ale znalazłem tylko takie co prawie nic nie słychać...

Kamil1906tsw 17.09.2008 16:56

W sobotę Garbarnia Kraków-Unia Tarnów,bedą kibice gości w Krakowie??a wogóle wybiera się ktoś z Krk na ten mecz?? :D

Kamil 17.09.2008 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 602387)
dobra panowie, mam dzis dla was zagadke:D
sprawilem sobie "nowy" dysk, tyle ze od poczatku sa z nim klopoty, najpierw formatowal sie chyba ze 2,5 godziny choc ma tylko 80 gb
, gdy wlaczam instalacje windowsa i jest znow wyszukiwanie dyskow, chce dac instalacje to pisze ze system nie ma dostapu do dysku, o co ****a chodzi?


nikt nic?..........

wislak_92 17.09.2008 18:14

Mam zamiar kupić słuchawki DO GRANIA( i nie tylko) do 100zł. Zupełnie się na tym nie znam. Poczytałem trochę i wielu chwali Creative Fatal1ty Gaming Headset, może ktoś je ma? A może inne?

rafiABG 17.09.2008 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 604356)
Mam zamiar kupić słuchawki DO GRANIA( i nie tylko) do 100zł. Zupełnie się na tym nie znam. Poczytałem trochę i wielu chwali Creative Fatal1ty Gaming Headset, może ktoś je ma? A może inne?

Ja je mam,zdecydowanie polecam do gier typu CS itp.
Są przystosowane do gier i stworzone przez sławnego gracza o nicku " Fatal1ty " :D

Speedy 17.09.2008 19:02

orientuje sie ktoś jak teraz wygląda przejazd autem przez rondo grzegórzeckie? Głównie to chodzi mi czy przejadę od Dietla do r. mogilskiego? bez objazdów?

AOT 17.09.2008 19:32

jadąc od dietla/grzegórzeckiej możesz jechać tylko w prawo na most.
lepiej bedzie przejechać daszynskiego, potem w lewo koło galerii kaz. i od tamtej strony dojechac do grzegórzeckiego, wjechac w al. pokoju i tam w pierwszym mozliwym miejscu zawrócic. jak zawrócisz możesz jechac w strone mogilskiego.

ps. mam nadzieje ze nic nie popieprzyłem ;)

dymek_nhs 17.09.2008 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 604355)
nikt nic?..........

Sprawdz czy dobrze wszystko wpięte ! może być wiele przyczyn takiego stanu

ps. Napisz co to za dysk jest

Firo 17.09.2008 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Speedy (Post 604378)
orientuje sie ktoś jak teraz wygląda przejazd autem przez rondo grzegórzeckie? Głównie to chodzi mi czy przejadę od Dietla do r. mogilskiego? bez objazdów?

Nie wiem, czy Ci to pomoże ale w Kronice podali że jutro w nocy wszystko otwierają

Maciejj 17.09.2008 20:23

szukam serwisu podobnie działającego na zasadzie allegro - aukcje ale tam sie licytuje zlecenia np: reklame stron internetowch czy wykonawstwo

tommiyacht 17.09.2008 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Speedy (Post 604378)
orientuje sie ktoś jak teraz wygląda przejazd autem przez rondo grzegórzeckie? Głównie to chodzi mi czy przejadę od Dietla do r. mogilskiego? bez objazdów?

na tą chwile taki ruch jest tylko dla MPK, samochody z dietla tylko w prawo na żółwia, ale moze faktycznie jutro bedzie otwarte bo juz mnie cholera bierze. mieszkam przy m1 a na dietla jade przez tandete

WiślakNH 18.09.2008 07:46

Jest jakaś możliwość zabezpieczenia profili np na gg przed programami hakerskimi,bo siostra sie wczoraj wjeb*** w odwecie za kawał zrobiony koleżance i co najgorsze przeczytała wiadomości z moją nową koleżanką :P

michu-k 18.09.2008 07:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 604356)
Mam zamiar kupić słuchawki DO GRANIA( i nie tylko) do 100zł. Zupełnie się na tym nie znam. Poczytałem trochę i wielu chwali Creative Fatal1ty Gaming Headset, może ktoś je ma? A może inne?

Dobór słuchawek zależy głównie (zaznaczam głównie) od karty dźwiękowej jaką posiadasz. Jeśli integra, to nawet Icemat Siberia (najlepsze moim zdaniem) nie pomogą.

wisłaWieczysta 18.09.2008 08:32

wie ktoś czy dzisiejszy mecz będzie można oglądnąć w Jamie lub U Wiślaków ??

MackoTSW_(konto_usuniete) 18.09.2008 09:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisłaWieczysta (Post 604492)
wie ktoś czy dzisiejszy mecz będzie można oglądnąć w Jamie lub U Wiślaków ??


Raczej tak.

rafiABG 18.09.2008 11:34

Czemu dawniej ekipa zajmująca się oprawą na Wiśle nazywała sie ULTRAS WISŁA a teraz nazywają sie ULTRA WISŁA ? Jest jakaś różnica między znaczeniem tych nazw?

pan_premier 18.09.2008 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 604355)
nikt nic?..........

wydaje mi sie, że instalator windows widzi tylko dyski z systemem plików fat lub ntfs.
jeśłi sformatowałeś go na inny system plików to moze byc kupa.
tak mi sie wydaje, bo mam dwa dyski jeden z linuksem z systemem plików ext2 chyba, i przy instalacji win, tamtego dysku nie widzi....

Yarp 18.09.2008 12:20

Koszulka
 
Siemka,

Znalazłem coś takiego w sieci:

http://www.2future.pl/Produkt/256/ko...czem,_t-sketch

Co myślicie o takiej koszulce?

mic 18.09.2008 12:25

Uzywal ktos z Was Dosera? dziala to? :P Ew. ktore dosery?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl