Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

saklak1906 30.07.2011 10:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Salamanca (Post 1136788)
Ja rozmawialem z osoba z klubu i powiedziano mi ze na chwile obecna nie ma zadnych zmian i koszulki zostana takie jakie byly ...

A jak myslisz czemu ci yak powiedzieli?
W ich interesie jest to utrzymywac w tajemnicy ze wzgledu na sprzedaz

JOSE 841 30.07.2011 13:26

Co do Coca Coli to ma już umowę z Jagiellonią i Pogonią .A co do nowych stroi to możliwe że Wisła dostanie coś w stylu Olimpique Lyon.Może nie będą takie same ale mogą być bardzo podobne zwłaszcza do tych bialych z niebiesko czerwonym pasem.Ciekawe tylko czy biała gwiazda na strojach Wisły jest jeszcze w grze czy już ostateczna decyzja zapadła co białej gwiazdy na nowych strojach.Ostatnio Carlsberg się mocno reklamuje więc może chodziło o Carlsberga a nie o Coca Colę

vivez 30.07.2011 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 1136934)
Co do Coca Coli to ma już umowę z Jagiellonią i Pogonią .A co do nowych stroi to możliwe że Wisła dostanie coś w stylu Olimpique Lyon.Może nie będą takie same ale mogą być bardzo podobne zwłaszcza do tych bialych z niebiesko czerwonym pasem.Ciekawe tylko czy biała gwiazda na strojach Wisły jest jeszcze w grze czy już ostateczna decyzja zapadła co białej gwiazdy na nowych strojach.Ostatnio Carlsberg się mocno reklamuje więc może chodziło o Carlsberga a nie o Coca Colę

Błagam Cię po raz drugi:
1. Naucz się poprawnie wypowiadać w języku polskim.
2. Najlepiej odpuść sobie wrzucanie jakichkolwiek postów w tym temacie,

Uzasadnienie:
Nie masz zielonego pojęcia na temat, o którym się wypowiadasz. Umowę z Coca-Colą oprócz drużyn, które wymieniłeś ma jeszcze chociażby Lech Poznań. W każdym z tych przypadków wyżej wymieniona marka jest jedynie Sponsorem Biznes/Premium, jakkolwiek to zwać. Dlaczego to mówię? Otóż to uzasadnia trąbienie w Niepołomicach o tym, że Wisła będzie sponsorowana Przez Coca-Colę, tak być może tak będzie, lecz trzeźwo oceniając i siedząc trochę w temacie można od razu stwierdzić, że będzie to współpraca na takiej samej zasadzie jak z wcześniej wymienionymi drużynami.
Co do strojów... mogą one być podobne do miliona innych istniejących wzorów, tylko po co to głupie gdybanie i snucie domysłów, nie poparte żadnymi konkretnymi argumentami? Interesuje Cię zaśmiecanie forum? Proponuję zarejestrować się na forum Hannah Montana, będziesz mógł dowolnie spekulować na temat jej 'stroi'.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 1136934)
Ostatnio Carlsberg się mocno reklamuje więc może chodziło o Carlsberga a nie o Coca Colę

Łaaaał serio?! Warka, Żywiec i dziesiątki innych marek również mocno się ostatnio reklamuje, też będą naszymi sponsorami? Jesteś kompletnym laikiem, który boi się użyć mózgu do tego, żeby pomyśleć, a to naprawdę nie boli! Nie masz chociażby podstawowej wiedzy na temat marketingu sportowego i targetów danych marek, to nie wypowiadaj się na ten temat.
Naprawdę istnieje możliwość konkretnej wypowiedzi, w której można nawet spekulować na temat ewentualnych sponsorów i wzorów koszulek, ale rób to tak, żeby to miało ręce i nogi. Przykładem powinni być inni użytkownicy. Nie ma sensu snuć nie mających racji bytu bajeczek. Jesteś dorosły czy nie? Jeśli masz głupio gadać, to proszę Cię lepiej zamilcz, bo Twoje posty wręcz rażą pośród innych.

Voin 30.07.2011 17:06

Jovanić ma szarą bluzę bramkarską z czerwonymi paskami...

Birsa 30.07.2011 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Voin (Post 1137124)
Jovanić ma szarą bluzę bramkarską z czerwonymi paskami...

One chyba są różowe. Pięknie się komponują z logiem Ti-Mobajl...

Watts 30.07.2011 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 1136934)
Co do Coca Coli to ma już umowę z Jagiellonią i Pogonią .A co do nowych stroi to możliwe że Wisła dostanie coś w stylu Olimpique Lyon.Może nie będą takie same ale mogą być bardzo podobne zwłaszcza do tych bialych z niebiesko czerwonym pasem.Ciekawe tylko czy biała gwiazda na strojach Wisły jest jeszcze w grze czy już ostateczna decyzja zapadła co białej gwiazdy na nowych strojach.Ostatnio Carlsberg się mocno reklamuje więc może chodziło o Carlsberga a nie o Coca Colę

Pisałem już o tym na tym forum - umowy z Coca-Colą nie znaczą NIC oprócz tego, że kopacze chłepcą "colowego" Powerade'a zamiast Gatorade ze stajni Pepsi. I na tym się ich wielka "umowa" kończy ;)

bellic88 30.07.2011 20:04

To w takim razie to że na oficjalnej na samym dole w pasku przewija się właśnie rzeczony Gatorade nic nie znaczy? Myślałem też od jakiegoś czasu że FoodCare weszło do Wisły z 4move. Taki mały offtop.

JOSE 841 30.07.2011 20:40

Osobiście wolałbym logo Calsberga na czerwonych koszulkach Wisły. W Liverpoolu to fajnie się prezentowało więc w Wiśle też by się sprawdziło

MłodePokolenie 30.07.2011 21:15

Może być nawet OSRAM, byle by grube miliony dawał.

Dobra skończmy z tymi OT, kto jakiego sponsora woli. Adidas po prostu wali w ch.ja (jak widać nie tylko z nami) więc narazie koszulek nie będzie. Tyle w temacie.

Chrisman 30.07.2011 22:00

http://farm7.static.flickr.com/6131/...9b1d4d6c3c.jpg


adidas w tym roku wypieścił marsylie

TOMEK 11 30.07.2011 22:22

biorąc pod uwagę ich spedalonych kibiców ciekawie to zabrzmiało :D

Birsa 30.07.2011 22:33

Jeżeli nam Adidas przygotował taki kwiatek to będą niezłe jaja...

delukas96 30.07.2011 23:18

Właśnie tego się obawiam najbardziej (na poprzednich stronach o tym już mówiłem).

TommyTSW 30.07.2011 23:21

ta pomarańczowa koszulka wygląda jak by wyciągnięta gdzieś z półki w tesco z napisem 9.99

mr_seol 30.07.2011 23:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TOMEK 11 (Post 1137363)
biorąc pod uwagę ich spedalonych kibiców ciekawie to zabrzmiało :D

Mógłbyś to rozwinąć?? Chciałbym sie dowiedzieć czemu miedzy innymi ja jestem "spedalony"...

Nie offtopując...Ta cała sytuacja z nowymi koszulkami dla Wisły zakrawa na kpine. Nie moge pojąć jak profesjonalny z założenia klub może sobie pozwolic na takie traktowanie przez Adidasa. Kompletnie mnie nie przekonuje tłumaczenie( które niektórzy forumowicze wymieniają), że cała ta obsuwa jest spowodowana szukaniem sponsora na koszulki...no ludzie ,jak przez prawie 2 lata nie znaleźli to przez najbliższy miesiąc znajdą? Nie żartujmy:rotfl:
Sezon rozaczety a Wisła na koszulki jeszcze czeka...

baro1995 31.07.2011 00:20

Nie chodzi o sponsora,tylko po prostu o to,że Adidas się nie wyrobił ,, Firma Adidas wprawdzie zaprojektowała już nowe stroje ale nie zostały one dostarczone na czas. Według naszych informacji koszulki na nowy sezon dotrą na Łazienkowską na początku drugiej połowy sierpnia'' za legia.net. Zgadzam się z mr_seol,żadna drużyna nie powinna sobie pozwolic na taką olewkę jak ta którą zaprezentował Adidas.A co do koszulek OM to nie wiem czego się wszyscy czepiają koszulki bardzo oryginalne,świat idzie do przodu,widocznie kibicom i działaczom pasują takie koszulki,każdy lubi to co lubi.Bynajmniej liczę na koszulki w barwach klubowych no i na to,że będą tak zajeb*iste,że chociaż po części zrekompensują opóźnienia.

Fiti 31.07.2011 11:49

Jak będą takie jak projekty wonskiego i tsw biała gwiazda to będą zaje*iste

R33 31.07.2011 12:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baro1995 (Post 1137436)
Bynajmniej liczę na koszulki w barwach klubowych no i na to,że będą tak zajeb*iste,że chociaż po części zrekompensują opóźnienia.

,,bynajmniej" to nie ,,przynajmniej".

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=6119

heoij 31.07.2011 13:29

Koszulka bramkarska w jakiej Milan wystąpił we wczorajszym meczu, według mnie ładniejsza niż w poprzednim sezonie, ciekawe czy to już ten nowy strój na cały sezon dla bramkarzy czy znowu tylko przejściowy do prezentacji ?

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...0516592590.jpg

JOSE 841 31.07.2011 14:12

Z tego co widać w porównaniu do Legii do Wisły dotarły na razie tylko nowe stroje bramkarskie. Teraz tylko czekamy na domowe, wyjazdowe i trzeci alternatywny dla reszty piłkarzy.Jak dobrze pójdzie to Wisła wyprzedzi Legie ze strojami .Na pocieszenie Wisła do CL raczej zawita w nowych strojach

domenica90 31.07.2011 15:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1137614)

Nasi piłkarze to biorą te stroje zawsze przynajmniej o rozmiar za duże.
Wiem, że to drobiazg i nie jest ważny, ale jakoś zachodnie kluby grają w obciślejszych koszulkach.
Ale jak mówię, to drobny szczegół, ważniejsze, żeby w ogóle te nowe stroje były.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 1137638)
.Na pocieszenie Wisła do CL raczej zawita w nowych strojach

A w którym roku?

JOSE 841 31.07.2011 15:26

domenica90 w tym oczywiście a jeśli nie w CL to w LE zagra w nowych strojach

tsw biała gwiazda 31.07.2011 15:37

darkh mówił, że stroje będą pokazane pod koniec lipca lub na początku sierpnia. Ja obstawiam, że pokażą je przed meczem z Zagłębiem.

MessiWisła4ever_tsw 31.07.2011 15:41

W sparingu z Garbarnią miał jeszcze zielony strój , który jest tu wpisany http://ekstraklasa.org/index.php?typ=klub&id=21

JOSE 841 31.07.2011 16:14

A AC Milan nie ma czasem podobnych stroi bramkarskich ??.Zwłaszcza szary na zdjęciu i zielony podczas sparingu Wisły z Garbarnią. Jeśli tak to możliwe o ile poprzedni sezon Wisła grała w strojach wzorowanych na tych Realu Madryt to może teraz Adidas szykuje coś wzrowanego na strojach AC Milanu

Fiti 01.08.2011 16:40

Ja myślę że to że ze skonto oraz z Widzewem graliśmy w białych strojach oznacza że w tym sezonie nasze wyjazdowe stroje będą białe. Z Litexem graliśmy w niebieskich dlatego ze oni mieli białe spodenki, i wstawka na koszulce.

B&B 01.08.2011 21:54

Prezentacja Nowych strojów przewidziana jest na początek wrzesinia / koniec sierpnia

Potwierdzone info,

Wiślak z Azorów 01.08.2011 22:00

/\ To dobrze że wogóle będą...

JOSE 841 01.08.2011 22:33

B&B potwierdzone przez kogo i skąd wiadomo czy sprawdzone?????

B&B 01.08.2011 22:37

Jak kupowałem dziś vlepki w WŚ to zgadałem się z kolesiem który tam pracuje, ja go znam tak z widzenia, nie chciał nic ujawnić żadnych szczegółów co, jakie i kiedy, ale powiedział ze na 100% będzie można kupić koszuli nowe we wrześniu, a prezentacja ich będzie kilka dni wcześniej.

JrQ- 01.08.2011 22:49

przecież na oficjalnym FB Wisły też to podawali

Kapcok7 04.08.2011 20:30

Moje własne projekty strojów:

Z Gwiazdą, Home:
http://images46.fotosik.pl/975/e0fbf17476aa0e6c.jpg
Away:
http://images40.fotosik.pl/1008/18c38bb312ced3ab.jpg
Away 2:
http://images35.fotosik.pl/830/9fb217f951463c0d.jpg

Z logiem SSA, Home:
http://images50.fotosik.pl/1027/bd44be2d47d7d166.jpg
Away:
http://images50.fotosik.pl/1027/60ef570c85cd9009.jpg
Away 2:
http://images43.fotosik.pl/1017/794b29a7703b7020.jpg

Co myślicie?:D

mc-money 04.08.2011 20:42

Away 2 z logiem SSA (ostatnie) podoba mi się najbardziej ;)

Fiti 04.08.2011 21:18

Wszystkie ładne, ale nie podoba mi się 1 element.
W czerwonych strojach ten niebieski pasek. Jakoś mi tak nie leży.

Wi$l@1906 04.08.2011 23:42

Tak samo mysle ze sa bardzo fajne ale tez pozbyl bym sie tego niebieskiego paska. Biala super. Ja tez jestem za koszulkami z logiem SSA. Mysle ze mamy najladniejsze logo w Europie!!! A w srodku dalej BIALA GWIAZDA tkwi!

Fiti 04.08.2011 23:58

Nie no BG musi być. Choć pewnie w tym sezonie się nie uda. Nie ważne czy ładne logo czy brzydkie. TEN SYMBOL MUSI BYĆ!

Wi$l@1906 05.08.2011 02:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1140582)
Nie no BG musi być. Choć pewnie w tym sezonie się nie uda. Nie ważne czy ładne logo czy brzydkie. TEN SYMBOL MUSI BYĆ!

Alez jest! W srodku logo widnieje Biala Gwiazda! A do tego ma wieniec i Krolewska Korone! BG jest!

Coglin 05.08.2011 07:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wi$l@1906 (Post 1140598)
Alez jest! W srodku logo widnieje Biala Gwiazda! A do tego ma wieniec i Krolewska Korone! BG jest!

Bredzisz...

PiotrG 05.08.2011 07:59

Nie bredzi (przecież Biała Gwiazda znajduje się w herbie Wisły Kraków SA), ale wiadomo, że nie o to tutaj się rozchodzi.

Auro 05.08.2011 12:36

Super koszulki są do kupienia w fanatyku. Koszulka Adidasa taka w jakiej grają piłkarze z tym że zamiast herbu S.A jest Biała Gwiazda. Kosztuje bodaj 129 zł.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl