Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

WiślakMyślenice 24.04.2010 15:18

Idzie na TVP2, C+ i na standardowych stronach (meczyki.pl, sport-lice.pl, sport-typ.info).

PS: Ludzie (do ****y nędzy) zapisujcie sobie te strony w ulubionych, zakładach czy **** wie gdzie, może być na kartce, bo jak widzę że ten temat ma 80 stron z czego pewnie 3/4 wpisów to: gdzie można obejrzeć mecz? to mi się słabo robi...

sessegnon 24.04.2010 17:26

Ależ my doskonale wiemy gdzie oglądać mecze.Poprostu C+ ma czasami w zwyczaju odkodowywanie transmisji, a przecież nie każdy odwiedza jakieś satelitarne fora na których są takie informacje.Więc jeśli mecz idzie FTA w TV to po co oglądać przez neta w ch****ej jakości?

WISŁAZWE 27.04.2010 15:10

Piast Gliwice- Wisła Kraków transmisja na Public Sport [ 450 kb/s]

Zagłębie Lubin- Śląsk Wrocław transmisja na Public Sport 1 [450 kb/s]

3michal_04 27.04.2010 17:37

Kto nie ogląda, niech posłucha w RadioGol.pl

http://radiogol.pl/m3u/RadioGol2.m3u <--- od 18.40

WISŁA 1906 NH 27.04.2010 17:56

Mógłby ktoś dać linka do public sport 1 ?

Teqcontroller 27.04.2010 18:07

gdzie działa mecz ?

<Crasch> 27.04.2010 18:08

może ktoś podać adres w sopie na public sport?

Wisslak 27.04.2010 18:11

Działa wam sopcast ?

Dzieki Artur

ArturTS 27.04.2010 18:12

http://yourtv.com.pl/player/index.php?id=polgol łapcie :)

leyzer87 30.04.2010 16:48

Joł wiara, mógłby któryś mi przypomnieć przed meczem, w jaki sposób obejść te limity na Justinie?

Dzięki!

EDIT:

Już sobie poradziłem. To jest instrukcja dla was:

http://www.wynikilive.pl/jak,ominac,limity,justin.php

dostuffca 30.04.2010 16:56

Czy Public Sport nie jest wymieniony w ramówce na soccer-live, bo nie transmitują dziś naszego meczu, czy też jest jeszcze jakaś nadzieja?

crazykaro 30.04.2010 17:31

^^ Meczyk na SC ma być na Public Sport 1

Zieniu1906 30.04.2010 18:26

http://igool.tv/mecze.php TAM ZAWSZE SĄ TRANSMISJE I BARDZO DOBRA JAKOŚĆ POLECAM!!

Damianek_ABG 30.04.2010 18:46

Prosiłbym o podanie strony telegazety na której można sprawdzić wyniki.

bodzio61 30.04.2010 18:54

Telegazeta TVP1 - strona 820

Żuczek 30.04.2010 18:55

Ew. 222 - tam masz tylko polską ekstraklasę (tylko na TVP1, o ile się nie mylę)

Eberk 02.05.2010 11:57

Ja mogę powiedzieć, że przetestowałem większość stron, kanałów z transmisjami i najlepiej jeśli chodzi o płynność i jakość jest na veetle.com, niestety nie widziałem tam polskich kanałów, a jak wiadomo, żadna zagraniczna stacja nie transmituje Ekstraklasy ( :D:D ), więc co najwyżej oglądam Premier League czy Primera Division.

Z polskich stron wyróżnia się Polwizja no i może IGOOL.TV.

WISŁAZWE 02.05.2010 13:20

Śląsk Wrocław - Lech Poznań transmisja na Public Sport 1 [450 kb/s] od 17:00.

tomasz_19 05.05.2010 07:20

mam nadzieję, że meczyk rozstrzygający o mistrzostwie Polski będę mógł obejrzeć na sopcascie, ostatnio coś się zacinało...

massoud 08.05.2010 14:57

proszę o link do public sport na sopcascie

fufek 08.05.2010 15:13

Public Sport 2 - sop://sopcast.soccer-live.com.pl:3920/80250

szprotson 10.05.2010 13:37

derby będa do oglądniecia na necie?

DarekK_11 10.05.2010 16:35

na pewno będą.

artek1906 10.05.2010 19:45

derby będą w całości w C+sport? czy może C+ traansmituje lech- ruch? jak to będzie?

WISŁAZWE 10.05.2010 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez artek1906 (Post 896014)
derby będą w całości w C+sport? czy może C+ traansmituje lech- ruch? jak to będzie?


proszę bardzo:

http://www.canalplus.pl/program?2010.05.11

artek1906 11.05.2010 06:50

dzięki bardzo. Sprawdzałem wcześniej i pisało, na żywo: Ekstraklasa. Ale nie podali meczu jaki będzie.

BUDYŃ 11.05.2010 11:23

http://igool.tv/mecze.php Lech-Ruch + wiadomosci z Krakowa

WISŁAZWE 11.05.2010 11:45

Na PUBLIC SPORT 1 jest transmisja wszystkich meczy 29 Kolejki Ekstraklasy od 19:00

Na PUBLIC SPORT 2 Odra- Śląsk

tommasi 11.05.2010 12:02

http://olektv.pl/otv.php tu wg planu maja byc derby

~SKWARU~ 11.05.2010 13:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 896271)
Na PUBLIC SPORT 1 jest transmisja wszystkich meczy 29 Kolejki Ekstraklasy od 19:00

tzn ?
Szukałem na soccer-live transmisji z derbów , ale znalazłem tylko radiową :shock:
Jeżeli ktoś posiada jakiś pewny link to wklejcie.:)

szprotson 11.05.2010 14:02

http://www.atdhe.net/

na tej stronie niby tez ma byc

wonski_eNHa 11.05.2010 14:28

na pewno bedzie na public sport 2...3...8 :D , nie ma bata żeby ktoś nie rzucił. Wypatruj na tej stronce: http://www.meczyki.pl/

dante06 11.05.2010 14:38

orientuje się ktoś czy będzie można mecz obejrzeć w Jamie?

sovinho_02 11.05.2010 16:38

Sory jeżeli było, ale mam pytanie. Czy będzie transmisja derbów ?

zbigniew_ramirez 11.05.2010 16:50

http://isport24.com/pl/tv,1,pilka-nozna.html - z tego wynika, że tak.

bridgeburner 11.05.2010 16:53

Z tego wynika tylko, że będzie multiliga
niestety zanosi się, że tylko transmisja symultaniczna na sopcascie

sovinho_02 11.05.2010 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zbigniew_ramirez (Post 896383)

Ale będzie to jako Multiliga czy normalna transmisja ?

kubawislak 11.05.2010 16:56

Trochę to dziwne, bo pisze że Lech gra na spocast1 i Wisła też na 1...
w tamtym roku na sopocascie była tylko mulrtiliga...;/

Hudy 11.05.2010 16:57

na pewno będzie na jednym z kanałów public sport
trzeba jeszcze poczekać na info

sovinho_02 11.05.2010 16:59

Ale czy jest ktoś mi w stanie powiedzieć czy Derby będą w normalnej transmisji czy w multilidze :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl