![]() |
troche nie zrozumiałem aluzji do łapu capu :P
pionowa belka, no tak to słupek :) no i apoel awansował, mistrz serbii pokonany ktory rhyl pokonał 4-0 i 8-0 jak dobrze pamietam xd |
Ok, to ja już nie mieć pytań i nie rozmazywać temata.
|
No i proszę Kosowski gra dalej !!!!, mocną pakę muszą mieć na Cyprze skoro ograli Partizan !!
Okazuje się że Kosa nawet piłkarsko nie wyszedł najgorzej , bo dziś będzie grał już co najmniej w Lidze Europejskiej ... a także mają sporą szansę na Ligę Mistrzów !!!! Co tu dużo gadać nawet Cypryjczycy już nas wyprzedzają w Piłce Klubowej , niedługo bedą lepsi nawet w tej reprezentacyjnej !!!. Takie czasy ..... |
Cypr już jest o lata świetlne od naszej ligi - my sie kopiemy i gó...obrzucamy a oni ida do przodu
|
Nieliczni na tym forum pisali o tym od dawna .:P Większośc pluła na cypryjskich emerytów, nie zwracając uwagi na realia.
|
bo to taka polska zazdrosc, bo cypr sie jakos kojarzy z bardzo niskim poziomem nie wiedziec czemu, bo co ? ciepło ?
|
ale co takiego znowu ci Cypryjczycy robią? Anorthosis odpadł w tym roku z Czarnogórcami, Omonia już też poleciała z Valsui, APOP też raczej wyleci z Rapidem. Został sam APOEL a wy opowiadacie o jakiś latach świetlnych
|
Skąd Wam się biorą te bajki że Cypr jest lata świetlne przed nami? Dzięki temu że w zeszłym roku Anorthosis wszedł do LM a w tym roku klub sprowadzający piłkarski szrot (30-kilkuletnich graczy, pokroju gwiazdy Marcina Żewłakowa) ograł klub z Wysp Owczych i Serbów. Tak jak wam napisał mr_kwolf, został im tylko APOEL a wy gadacie głupoty o latach świetlnych. Zresztą ich reprezentacja nie znaczy nic w Europie. Radzę odejśc trochę od kompa i się przewietrzyc zanim zaczniecie kopiowac te opowieści o tym wielkim Cyprze. Pozdrawiam
|
wolałbym sprowadzac 30 letnie byłe gwiazdy badz rezerwistow dobrych zespołów i awansować niż to co sie dzieje u nas i wszyscy odpadli oprocz Lecha. w tym sezonie Cypr lepiej niz my.
|
Cytat:
W zeszłym roku mieli zespół w lidze mistrzów i obecnie są bliscy powtórzenia tego osiągnięcia - a my? |
Cleber "skasowany"
http://www.sportfan.pl/artykul/11040...isly-skasowany |
Frankowski: mogłem wrócić do Wisły, ale Bednarz mnie zlekceważył
Cytat:
źródło http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html |
A po co nam ten staruch Frankowski? Mamy lepszych Dudu i Beto.
|
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=eg9w04bktuM Nie mamy obecnie zawodnika potrafiącego strzelać takie bramki. "Dwa razy się z nim umawiałem i dwa razy pocałowałem klamkę. Zlekceważył mnie, a do mediów wypłynęło, że napraszałem się Wiśle i coś od niej chciałem - zdradził Tomasz Frankowski." Cały Bednarz :D |
Ile razy będziecie wałkować ten temat?! Wymiotować już się chce odgrzewanym kotletem w cieście z Frankowskiego! ****a ręce opadają. Powklejajcie jeszcze więcej filmików i zacznijcie analize, czy Beto był czarniejszy od Dudu i jak to się ma do Frankowskiego. Ręce opadają jak patrze na Was pokemony internetowe. Tak obrażam Was. Tak macie prawo do własnego zdania, ale tak .......icie, że dostaje białej gorączki od tego.
|
Cytat:
zawsze możesz zmienić lekarza :-P |
Tak, qbbba się niezwykle słusznie czepia, jak w ogóle możecie gadać o byłym piłkarzu Wisły w temacie "Byli piłkarze, trenerzy..."'? Niedorzeczne
|
Cytat:
Skąd się tacy "znafcy" biorą? Gdyby niedawno w ataku grał u nas Frankowski, a nie Ćwielong, na 200% nie odpadlibyśmy z Lewadią. Niestety głupota SKWK i niektórych innych osób przyczyniła sie do tego, że zamiast Franka wywaliliśmy w błoto ciężkie pieniądze na Matusiaka, a teraz straciliśmy jeszcze więcej dzięki indolencji strzeleckiej naszych asów. Ot, Polska właśnie. |
Cytat:
|
Cytat:
A jeśli chodzi o Kosowskiego i Cypr: drugim największym błędem polityki kadrowej Wisły w ostatnich latach było oddanie im Kamila za darmo i zamienienie go na Łobodzińskiego. Oj, zapłaciliśmy za to w pucharach, zapłaciliśmy... Ale tak to jest, jak ważniejsze są dąsy, uprzedzenia i urażona duma od dobra Wisły. |
Ostrzegałem już, że ew. dyskusja na temat Frankowskiego w Wiśle ma się odbywać z szacunkiem wobec osób mających odmienne poglądy. Kolega Lemur dostał ostrzegawczego miesięcznego bana, każdy naśladowca pożegna się z nami co najmniej na dwa miesiące.
Chcecie się naparzać - w porządku. Ale nie na tym forum. |
Po części jest też moja wina bo nie potrzebnie żuciłem tego newsa, ok stało się przyznaje się bez bicia
|
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Mariusz_Pawe%C5%82ek
Tak dla rozluźnienia tematu :P PS: Jeżeli to nie jest miejsce odpowiednie do tego, proszę skasować posta. :P |
WiślakMyślenice - na razie Pawełek jest jeszcze aktualnym piłkarzem Wisły ;p
|
Cytat:
On zemdlał na chwilę? |
Cytat:
Cytat:
jutro ściągamy Smolarka :rotfl: taki mądry a iśc od klubu i podpowiedzieć nie potrafi :lol: wyslij CV na skauta |
Pindur z Wisły ME w Świcie Krzeszowice
Dawid Kwiek z ME w Szwajcarii: http://www.90minut.pl/kariera.php?id=9381 |
Były wiślak dopiął swego i zagra w Premiership
http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html |
Cytat:
|
Cytat:
|
taki z niego gwiazdor że zastrajkował przed meczem o lige mistrzów przeciwko Anderlechtowi.Widac że Almerie też postawił pod ścianą że chce odejśc ale już w bardziej cywilizowany sposób niż Wisłe w której odmówił gry
|
Cytat:
podejrzewam że dopiął swego w taki sam sposób jak u nas ... |
Cytat:
Pozdrawiam |
Grać umie, ale poukładane w głowie to on nie ma.
|
http://www.weszlo.com/news/3449
W końcu... były Wiślak :lol: |
Cytat:
Haha,a najlepszy komentarz na dole : "kicaj do flaka pierdoło z ****zimiechow dolnych" ::rotfl: |
Cytat:
I co ma do tego Smolarek, wysyłanie kogoś do klubu i pisanie CV na skauta? :rotfl: Reagujesz panicznie i bez sensu. |
Cytat:
http://www.90minut.pl/news/99/news99...-Cracovii.html Tak z ostatniej chwili. |
Cytat:
Aczkolwiek na pewno smaczne pieniążki i skład nie taki zły żeby się nie utrzymać. Filipiak pomyślał pierwszy raz od dawna.... A liczyłem, że potrzyma jeszcze trochę Płatka albo weźmie Cześka i polecą w p. A tak to chyba jednak kto inny. |
Pojawiło się dziś na wykopie:
Cleber znokautowany http://www.wprzerwie.pl/Film/Z-boisk...-rosyjska.html |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl