Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

HEDu 05.08.2009 21:38

troche nie zrozumiałem aluzji do łapu capu :P
pionowa belka, no tak to słupek :)

no i apoel awansował, mistrz serbii pokonany ktory rhyl pokonał 4-0 i 8-0 jak dobrze pamietam xd

qbbba 05.08.2009 21:38

Ok, to ja już nie mieć pytań i nie rozmazywać temata.

Borinho 06.08.2009 12:06

No i proszę Kosowski gra dalej !!!!, mocną pakę muszą mieć na Cyprze skoro ograli Partizan !!
Okazuje się że Kosa nawet piłkarsko nie wyszedł najgorzej , bo dziś będzie grał już co najmniej w Lidze Europejskiej ... a także mają sporą szansę na Ligę Mistrzów !!!!
Co tu dużo gadać nawet Cypryjczycy już nas wyprzedzają w Piłce Klubowej , niedługo bedą lepsi nawet w tej reprezentacyjnej !!!. Takie czasy .....

Maciejj 06.08.2009 17:36

Cypr już jest o lata świetlne od naszej ligi - my sie kopiemy i gó...obrzucamy a oni ida do przodu

Silvestro 06.08.2009 18:23

Nieliczni na tym forum pisali o tym od dawna .:P Większośc pluła na cypryjskich emerytów, nie zwracając uwagi na realia.

HEDu 06.08.2009 19:14

bo to taka polska zazdrosc, bo cypr sie jakos kojarzy z bardzo niskim poziomem nie wiedziec czemu, bo co ? ciepło ?

mr_kwolf 06.08.2009 19:24

ale co takiego znowu ci Cypryjczycy robią? Anorthosis odpadł w tym roku z Czarnogórcami, Omonia już też poleciała z Valsui, APOP też raczej wyleci z Rapidem. Został sam APOEL a wy opowiadacie o jakiś latach świetlnych

konrad1991tsw 06.08.2009 20:19

Skąd Wam się biorą te bajki że Cypr jest lata świetlne przed nami? Dzięki temu że w zeszłym roku Anorthosis wszedł do LM a w tym roku klub sprowadzający piłkarski szrot (30-kilkuletnich graczy, pokroju gwiazdy Marcina Żewłakowa) ograł klub z Wysp Owczych i Serbów. Tak jak wam napisał mr_kwolf, został im tylko APOEL a wy gadacie głupoty o latach świetlnych. Zresztą ich reprezentacja nie znaczy nic w Europie. Radzę odejśc trochę od kompa i się przewietrzyc zanim zaczniecie kopiowac te opowieści o tym wielkim Cyprze. Pozdrawiam

HEDu 06.08.2009 21:06

wolałbym sprowadzac 30 letnie byłe gwiazdy badz rezerwistow dobrych zespołów i awansować niż to co sie dzieje u nas i wszyscy odpadli oprocz Lecha. w tym sezonie Cypr lepiej niz my.

Lysy 07.08.2009 00:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 774730)
ale co takiego znowu ci Cypryjczycy robią?

Sprowadzają zawodników którzy byliby u nas gwiazdami, a na których nas zwyczajnie nie stać?
W zeszłym roku mieli zespół w lidze mistrzów i obecnie są bliscy powtórzenia tego osiągnięcia - a my?

brasilia79 09.08.2009 22:25

Cleber "skasowany"
http://www.sportfan.pl/artykul/11040...isly-skasowany

brylant17 10.08.2009 10:05

Frankowski: mogłem wrócić do Wisły, ale Bednarz mnie zlekceważył

Cytat:

Mimo upływu lat, Tomasz Frankowski wciąż jest postrachem bramkarzy Ekstraklasy. Łatwość z jaką stwarza sobie sytuacje podbramkowe może zadziwiać. Cieszą się z tego kibice Jagiellonii, ale jak mówi napastnik, mógł teraz grać dla Wisły Kraków, gdyby nie zlekceważył go dyrektor sportowy mistrzów Polski, Jacek Bednarz - czytamy w "Gazecie Wyborczej".
- Po operacji przepukliny trenowałem z Kmitą, bo niedaleko Zabierzowa mam dom. Dwa-trzy razy pojechałem na trening Wisły jako kibic. Maciej Skorża zaprosił mnie na zajęcia. Byłem sceptyczny, ale trener tak mnie przekonywał, aż uznałem, że warto porozmawiać o warunkach kontraktu z dyrektorem sportowym Jackiem Bednarzem. Dwa razy się z nim umawiałem i dwa razy pocałowałem klamkę. Zlekceważył mnie, a do mediów wypłynęło, że napraszałem się Wiśle i coś od niej chciałem - zdradził Tomasz Frankowski.

Wielokrotny król strzelców polskiej ligi twierdzi także, że porażka Wisły w eliminacjach Ligi Mistrzów zabolała go.- Po remisie 1:1 w pierwszym meczu czułem, że tak może być. Przypomniały mi się mecze Wisły z Dynamem Tbilisi, gdy po pierwszym, wygranym 4:3, mecz, jechaliśmy na rewanż niepewni swojego. Podejrzewam, że teraz było podobnie. Serce mnie zabolało, jak zobaczyłem wynik w Tallinie. Szkoda mi właściciela Wisły, który liczy na europejski sukces i nie może się go doczekać.

źródło http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html

Maciuś 10.08.2009 10:09

A po co nam ten staruch Frankowski? Mamy lepszych Dudu i Beto.

Lysy 10.08.2009 10:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 776556)
A po co nam ten staruch Frankowski? Mamy lepszych Dudu i Beto.

Choćby po to:
http://www.youtube.com/watch?v=eg9w04bktuM

Nie mamy obecnie zawodnika potrafiącego strzelać takie bramki.


"Dwa razy się z nim umawiałem i dwa razy pocałowałem klamkę. Zlekceważył mnie, a do mediów wypłynęło, że napraszałem się Wiśle i coś od niej chciałem - zdradził Tomasz Frankowski."

Cały Bednarz :D

qbbba 10.08.2009 10:50

Ile razy będziecie wałkować ten temat?! Wymiotować już się chce odgrzewanym kotletem w cieście z Frankowskiego! ****a ręce opadają. Powklejajcie jeszcze więcej filmików i zacznijcie analize, czy Beto był czarniejszy od Dudu i jak to się ma do Frankowskiego. Ręce opadają jak patrze na Was pokemony internetowe. Tak obrażam Was. Tak macie prawo do własnego zdania, ale tak .......icie, że dostaje białej gorączki od tego.

FraMat 10.08.2009 12:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qbbba (Post 776578)
Tak macie prawo do własnego zdania, ale tak .......icie, że dostaje białej gorączki od tego.


zawsze możesz zmienić lekarza :-P

IncognitoTSW 10.08.2009 15:22

Tak, qbbba się niezwykle słusznie czepia, jak w ogóle możecie gadać o byłym piłkarzu Wisły w temacie "Byli piłkarze, trenerzy..."'? Niedorzeczne

Lemur 10.08.2009 15:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 776556)
A po co nam ten staruch Frankowski? Mamy lepszych Dudu i Beto.

:shock:

Skąd się tacy "znafcy" biorą?

Gdyby niedawno w ataku grał u nas Frankowski, a nie Ćwielong, na 200% nie odpadlibyśmy z Lewadią.

Niestety głupota SKWK i niektórych innych osób przyczyniła sie do tego, że zamiast Franka wywaliliśmy w błoto ciężkie pieniądze na Matusiaka, a teraz straciliśmy jeszcze więcej dzięki indolencji strzeleckiej naszych asów.

Ot, Polska właśnie.

arti 10.08.2009 15:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemur (Post 776720)
:shock:

Skąd się tacy "znafcy" biorą?

Gdyby niedawno w ataku grał u nas Frankowski, a nie Ćwielong, na 200% nie odpadlibyśmy z Lewadią.

Niestety głupota SKWK i niektórych innych osób przyczyniła sie do tego, że zamiast Franka wywaliliśmy w błoto ciężkie pieniądze na Matusiaka, a teraz straciliśmy jeszcze więcej dzięki indolencji strzeleckiej naszych asów.

Ot, Polska właśnie.

Maciuś wręcz wali ironią po oczach, a Ty się bulwersujesz Lemur:)

Lemur 10.08.2009 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 776725)
Maciuś wręcz wali ironią po oczach, a Ty się bulwersujesz Lemur:)

Ok, niepotrzebnie sie "zbulwersowałem". Ale koncepcja "nie ma miejsca w Wiśle dla Frankowskiego" tak doszczętnie się skompromitowała i przyniosła tak gigantyczne straty klubowi, że od razu ciśnienie mi skacze widząc podobne hasła.

A jeśli chodzi o Kosowskiego i Cypr: drugim największym błędem polityki kadrowej Wisły w ostatnich latach było oddanie im Kamila za darmo i zamienienie go na Łobodzińskiego. Oj, zapłaciliśmy za to w pucharach, zapłaciliśmy...

Ale tak to jest, jak ważniejsze są dąsy, uprzedzenia i urażona duma od dobra Wisły.

wolfy 10.08.2009 15:58

Ostrzegałem już, że ew. dyskusja na temat Frankowskiego w Wiśle ma się odbywać z szacunkiem wobec osób mających odmienne poglądy. Kolega Lemur dostał ostrzegawczego miesięcznego bana, każdy naśladowca pożegna się z nami co najmniej na dwa miesiące.
Chcecie się naparzać - w porządku. Ale nie na tym forum.

brylant17 10.08.2009 17:30

Po części jest też moja wina bo nie potrzebnie żuciłem tego newsa, ok stało się przyznaje się bez bicia

WiślakMyślenice 10.08.2009 19:18

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Mariusz_Pawe%C5%82ek

Tak dla rozluźnienia tematu :P

PS: Jeżeli to nie jest miejsce odpowiednie do tego, proszę skasować posta. :P

IncognitoTSW 10.08.2009 20:54

WiślakMyślenice - na razie Pawełek jest jeszcze aktualnym piłkarzem Wisły ;p

Robert_wislak 10.08.2009 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brasilia79 (Post 776435)

Tu w lepszej jakości:http://infobot.pl/r/1nzs
On zemdlał na chwilę?

PvD 10.08.2009 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemur (Post 776720)
:shock:

Skąd się tacy "znafcy" biorą?

Gdyby niedawno w ataku grał u nas Frankowski, a nie Ćwielong, na 200% nie odpadlibyśmy z Lewadią.

a grał sobie Franuś z Zurawskim i odpadliśmy z Tbilisi no popatrz :lol:

Cytat:

Niestety głupota SKWK i niektórych innych osób przyczyniła sie do tego, że zamiast Franka wywaliliśmy w błoto ciężkie pieniądze na Matusiaka, a teraz straciliśmy jeszcze więcej dzięki indolencji strzeleckiej naszych asów.

Ot, Polska właśnie.
głupek

jutro ściągamy Smolarka :rotfl:

taki mądry a iśc od klubu i podpowiedzieć nie potrafi :lol:

wyslij CV na skauta

emjot 11.08.2009 08:13

Pindur z Wisły ME w Świcie Krzeszowice
Dawid Kwiek z ME w Szwajcarii: http://www.90minut.pl/kariera.php?id=9381

laxa 11.08.2009 08:56

Były wiślak dopiął swego i zagra w Premiership

http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html

Marszałek 11.08.2009 09:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez laxa (Post 777090)
Były wiślak dopiął swego i zagra w Premiership

http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html

Co by nie mówić facet papiery na grę ma. Nie wiem czy kiedykolwiek uda nam się wyciągnąć równie dobrego kopacza z rezerw jakiegoś klubu.

HEDu 11.08.2009 09:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 777097)
Co by nie mówić facet papiery na grę ma. Nie wiem czy kiedykolwiek uda nam się wyciągnąć równie dobrego kopacza z rezerw jakiegoś klubu.

wystarczy chcieć, zespoły z Cypru umieją.

AYALA 11.08.2009 09:29

taki z niego gwiazdor że zastrajkował przed meczem o lige mistrzów przeciwko Anderlechtowi.Widac że Almerie też postawił pod ścianą że chce odejśc ale już w bardziej cywilizowany sposób niż Wisłe w której odmówił gry

emjot 11.08.2009 09:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez laxa (Post 777090)
Były wiślak dopiął swego i zagra w Premiership

http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html

żałosny fiut
podejrzewam że dopiął swego w taki sam sposób jak u nas ...

JohnnyH 11.08.2009 09:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 777105)
żałosny fiut
podejrzewam że dopiął swego w taki sam sposób jak u nas ...

Za 2 lata wydyma kolejny klub, trenera, kolegów z drużyny....no chyba że go jakiś drwal z Premierleague przejedzie po nóżkach...nie będę rozpaczał.

Pozdrawiam

MCX 11.08.2009 13:49

Grać umie, ale poukładane w głowie to on nie ma.

Rob_Zombie 11.08.2009 18:04

http://www.weszlo.com/news/3449
W końcu... były Wiślak :lol:

El'kabat 11.08.2009 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 777364)
http://www.weszlo.com/news/3449
W końcu... były Wiślak :lol:


Haha,a najlepszy komentarz na dole : "kicaj do flaka pierdoło z ****zimiechow dolnych" ::rotfl:

Bankowiec 11.08.2009 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 776947)
a grał sobie Franuś z Zurawskim i odpadliśmy z Tbilisi no popatrz :lol:



głupek

jutro ściągamy Smolarka :rotfl:

taki mądry a iśc od klubu i podpowiedzieć nie potrafi :lol:

wyslij CV na skauta

Ale o co chodzi? Nie chcę zaczynać tematu Frankowskiego, ale przecież kolega napisał prawdę - postawa "Nie dla Frankiowskiego" doprowadziła do ściągnięcia Matusiaka, a w tym sezonie do gry w ataku Ćwielongiem. Bo nie było alternatywy, którą od dawna mógł być Frankowski. To są fakty. Jej szkody finansowe i sportowe dla Wisly są ogromne. A SKWK nie pomogło w ich uniknięciu Wiśle. Wszyscy pamietamy jego stanowisko.

I co ma do tego Smolarek, wysyłanie kogoś do klubu i pisanie CV na skauta? :rotfl:

Reagujesz panicznie i bez sensu.

tomo 12.08.2009 10:17

Cytat:

Orest Lenczyk został nowym trenerem Cracovii. 66-letni szkoleniowiec ostatnio prowadził drużynę Zagłębia Lubin, a wcześniej m.in. Wisłę Kraków, Śląsk Wrocław, GKS Katowice, Ruch Chorzów, Widzew Łódź i GKS Bełchatów.

http://www.90minut.pl/news/99/news99...-Cracovii.html

Tak z ostatniej chwili.

arti 12.08.2009 10:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ...:::Tomo:::... (Post 777600)

Przejaja! Tego się po Oreście nie spodziewałem!:)
Aczkolwiek na pewno smaczne pieniążki i skład nie taki zły żeby się nie utrzymać.
Filipiak pomyślał pierwszy raz od dawna.... A liczyłem, że potrzyma jeszcze trochę Płatka albo weźmie Cześka i polecą w p. A tak to chyba jednak kto inny.

Jazon 12.08.2009 10:34

Pojawiło się dziś na wykopie:

Cleber znokautowany



http://www.wprzerwie.pl/Film/Z-boisk...-rosyjska.html


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl