Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

brylant17 05.09.2009 20:25

krótko i na temat patałachy

pysio 05.09.2009 20:26

gdy oglądam grę Brożka to żałuję, że nie udało nam się go sprzedać do tego Fulham.. bo w aktualnej formie nikt go od nas nigdy nie kupi..

Kamson 05.09.2009 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mocny (Post 789605)
Kiedyś nie do pomyślenia bylo dla mnie ze to napisze o Irlandi PLN ale oni sa od nas po prostu lepsi , technicznie , fizycznie i taktycznie , nieprzypadkiem sa w czołówce tej grupy

Bez przesady.

Fizycznie tak. Taktycznie też dobrzy. Ale ich gra ogranicza sie do obrony 10 zawodnikami i długimi piłkami na tego "Lafertiego".

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 789611)
gdy oglądam grę Brożka to żałuję, że nie udało nam się go sprzedać do tego Fulham.. bo w aktualnej formie nikt go od nas nigdy nie kupi..

w jakiej k***a formie? :lol:
Co on ma sie po piłke cofać do połowy boiska i sam biec na bramke? On jest JEDYNYM NAPASTNIKIEM i ma tylko czekać na piłki. I doczekać sie niestety nie może.

FraMat 05.09.2009 20:26

Roger jak dla mnie out
Kuba wychodzi kilka razy na pozycję na prawym skrzydle, a nikt mu nie podaje. Dostaje piłki tylko gdy jest kryty. To jakiś sabotaż?
Przegrywamy wszystko w środku

Wizard 05.09.2009 20:28

element:
Tak jak ktoś wspomniał - nie zniżajmy się do ich poziomu. A gwizdanie podczas narodowego hymnu jest dla mnie niskim poziomem. Zdecydowanie wolałbym, aby kibice zrobili przysłowiową "petardę" podczas naszego hymnu narodowego.

JacaTS 05.09.2009 20:29

Tylko jakim cudem mamy zagrac konstruktywnie w ofensywie skoro polscy pilkarze bedacy aktualnie w najlepszej dyspozycji ogladaja ten mecz sprzed telewizora.

wonski_eNHa 05.09.2009 20:30

Krótko i na temat.
Za PEREJRO --> SMOLAREK
Za Jacek "Cały Szas Do Przodu :) " Krzynówka --> "Ten Z Amici" (w przyszłości Pi. Brożek)

pysio 05.09.2009 20:31

to teraz trenerem powinien zostać Smuda i ja Wam mówię, on zrobiłby nam reprezentacje jak repra za Górskiego z Dejną i Bonkiem :D

FredzIo 05.09.2009 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 789611)
gdy oglądam grę Brożka to żałuję, że nie udało nam się go sprzedać do tego Fulham.. bo w aktualnej formie nikt go od nas nigdy nie kupi..

Jak dla mnie Brozek jest jednym z lepszych w polskiej druzynie. Dwa razy znalazl sie w niezlej sytuacji, ale obroncy zablokowali jego strzaly. Nie mial strat. Błaszczykowski tez gra chujowo, wiec zajebiscie ze go sprzedalismy kilka lat wczesniej!

Mario Nh 05.09.2009 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 789611)
gdy oglądam grę Brożka to żałuję, że nie udało nam się go sprzedać do tego Fulham.. bo w aktualnej formie nikt go od nas nigdy nie kupi..


Nie przesadzaj, aż tak się nie wyróżnia na tle równie słabo grających polaków.
Nie od dziś wiadomo że Paweł nie jest napastnikiem który ze swobodą potrafi minąć rywala i wypracować sobie samemu sytuacje sam na sam. Czekamy na podania, czekamy na gole !

leyzer87 05.09.2009 20:33

Ja .......e, wchodzi Smolarek...

For_FuN_ 05.09.2009 20:34

Wow! Wchodzi Smolarek, ktory od roku nie gra regularnie w pilke i ktory nie ma klubu! Teraz napewno wygramy, jestem juz spokojny :].

P.S - Smolarek, to swietny pilkarz...kiedy gra i kiedy jest w formie.

ToTylkoJa 05.09.2009 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 789607)

Wizard - jak Irlandczycy pluli i gwizdali na hymn Polski u siebie to też noł komentowałeś?
Powinni do sektora Irlandii dorzucić z pare rac.

Jak ktoś przyjdzie do Ciebie na przyjęcie i postawi kloca na środku sali, to zrobisz to samo u tej osoby?
Trzeba się szanować, pokazać klasę. Jak ktoś jest chamem to znaczy, że i ja też muszę nim być? Mi się wydaje, że nie.
Cracovia ciągle spiewa o Wiśle, czy Wisła ciągle spiewa o Cracovii?

leyzer87 05.09.2009 20:37

Smolarek poczarował, poczarował, pomieszał kulasami i wycofał... imponujące.

iiYama 05.09.2009 20:38

Po cholerę wszedł Smolarek za Obraniaka? Jest lepszy jakościowo? Jest w lepszej formie? Nie, to po co?

diablo885 05.09.2009 20:38

Jesli chca wygrac ten mecz to musza zaczac przyslowiowo zap***dalac za pilka i walczyc a nie udawac gwiazdorow i truchtac sobie po boisku..

pysio 05.09.2009 20:39

in plus + postawa Obraniaka, będą z niego ludzie

Illargui 05.09.2009 20:47

Spodziewałam się, że to nie będzie lekki mecz, ale takiej antygry w piłkę jaka prezezntuje polska drużyna nie widziałam już od dawna. Z drugiej strony, beznadziejnie gramy już grubo ponad rok ...

Tylko_Wisła! 05.09.2009 20:51

Przecież na to sie patrzeć nie da. Jak oni chcą wygrać grając na stojąco ;/

marian3a 05.09.2009 20:52

Podajcie m linka do stronki gdzie ten mec oglądnelub adres do sopcasta :) do boju Biało-Czerwoni :D

leyzer87 05.09.2009 20:52

Czas na autokrytykę. Czy ktokolwiek się dziwi, że nasze kluby dostają co roku solidny oklep od anonimowych zespołów w pucharach? Jesteśmy tak słabi, że doprowadziliśmy do naturalizacji Rokera Perejro. Który to zdupcjony rzut rożny, wolny itp?

Sensej 05.09.2009 20:53

"Grają dla Wasyla, bo Wasyl postawił na Irlandię Północną".

JAR0 05.09.2009 20:53

Błaszczykowski do zmiany. Podobnie jak i reszta :-/

PasiorWKS 05.09.2009 20:54

No ja pie*rdolę ! jak już Kuba nie gra to nikt nie jest w stanie tego pociągnąć :-/
P.S. Prawie 2:0... Wstyd że z takimi drwalami nie dajemy sobie rady.

diablo885 05.09.2009 20:54

Dziekowac Bednarzowi ze sprzedal tak slabego grajka jakim jest Dudka za takie pieniadze..

wonski_eNHa 05.09.2009 20:56

Z Grecją zagrali b. dobry mecz (presing itp...). Pojechali na zgrupowanie (ciach, trach) kondycji, szybkości, umiejętności, taktyki---BRAK! Co do k**** to ma być???

Aimable 05.09.2009 20:56

Dudka - demon szybkości. A może oni tak jak w klubach - grają przeciwko trenerowi?? W każdym razie HSV na dobre przyjęło się na reprze.

speedfashion 05.09.2009 20:57

Z taką pomocą, głównie jej środkiem, to na pewno nagramy. Żenada, mówi się o polskiej piłce klubowej, a reprezentacja nie jest ani trochę lepsza. Nic dziwnego, nasi grajkowie za granicą w każdym meczu wychodzą na murawę od pierwszej minuty.

tommiyacht 05.09.2009 20:57

Cytat:

Podajcie m linka do stronki gdzie ten mec oglądnelub adres do sopcasta do boju Biało-Czerwoni
sop://SOPCAST.SOCCER-LIVE.COM.PL:3912/11028

Sensej 05.09.2009 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mozdzierz (Post 789626)
Po cholerę wszedł Smolarek za Obraniaka? Jest lepszy jakościowo? Jest w lepszej formie? Nie, to po co?

Szuka klubu, a Leo zarobi na tym

pysio 05.09.2009 21:01

od 2 minut gramy całkiem ładną piłkę :)

Tylko_Wisła! 05.09.2009 21:06

Jak zaraz nie strzelom to już jesteśmy w dupie.

Edit : Noi strzelili...

pysio 05.09.2009 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tylko_Wisła! (Post 789643)
Jak zaraz nie strzelom to już jesteśmy w dupie.

no to jesteśmy w dupie

leyzer87 05.09.2009 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tylko_Wisła! (Post 789643)
Jak zaraz nie strzelom to już jesteśmy w dupie.

Edit : Noi strzelili...

Panie, coś Pan jasnowidz?:lol:

Aimable 05.09.2009 21:09

Brozio - Król Asyst!!

ToTylkoJa 05.09.2009 21:10

z taką grą, to oni niech to lepiej przegrają. Z czym do ludzi, będzie kolejna kompromitacja na turnieju. Boruc nie zawsze pomoże

pysio 05.09.2009 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aimable (Post 789646)
Brozio - Król Asyst!!

Chyba Krzynio

ToTylkoJa 05.09.2009 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 789648)
Chyba Krzynio

to był Brożek

jasnyGwint 05.09.2009 21:16

ja .......e, czy Roger choć raz dobrze dośrodkował z wolnego/rożnego ? czy nikt inny nie może tego robić ?

PasiorWKS 05.09.2009 21:16

Czemu nie można tak od początku????


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl