Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

pan Dudi 24.04.2009 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MacieqLeo (Post 714308)
słaby typ, kurs w granicach 1.30 nie jest warty grania;


Nie jest warty grania za 20 zeta. Kiedy chłopak ma do wyjęcia już 130, to warto się nad nim zastanowić ;) Wszystko jest względne, a zależy właśnie od ilości zainwestowanej gotówki.:-D


Valencię- Barcę grałbym over 2,5.

rocco_1906 24.04.2009 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 714323)
rocco a nie było tak że mogli dojechać ale określoną ilością?tzn tak mi się coś kojarzy że chyba po 1 fazie grupowej mogło dojść paru zawodników,ale nie jestem tego wogóle pewien a narazie to kursy nie są warte grania w tych MŚ :) wczoraj totalna porażka na strzelcach goli :-/

Kovalchuk juz mi trafił:D
teraz Kanade ogladam i czekam na Heatleya

El'kabat 24.04.2009 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MacieqLeo (Post 714308)
słaby typ, kurs w granicach 1.30 nie jest warty grania;

Jezeli chodzi o Wisle i TEN MECZ to faktycznie kurs trochu niski.
Jezeli mowiles ogolnie,ze kurs w graniach 1,3 jest nie do grania to wiadomo,ze nie kazdy gra za 5zł.
Single+analiza+kurs nie za wysoki +odpowiednia stawka=zysk.

Edit:No ja tak wlasnie mysle nad ta Barceloną.Za overem przemawia fakt,ze Valencia naprawde sporo strzela u siebie(2,5 gola srednia)Over meczow u siebie 81%. Barca na wyjazdach to dalej bardzo mocna druzyna,srednio ponad dwa gole na mecz.Valencia bramki murowac nie bedzie,sadze ze zoabaczymy tu sporo goli.Co do czystej 2 na Barcelone to bym sie akurat tu wstrzymal z rozsądku,choc intuicja mi mowi,ze skonczy sie 2-4 :)

LuKaS TSW 24.04.2009 15:56

ja Barcelonę zagrałem że oba zespoły strzelą gola,kurs przyzwoity1,67

bula1010 24.04.2009 16:15

Panowie Barcelona musi wygrac mimo meczu wtorkowego z Chelsea ponieważ real ma tylko 6 punktów straty a valencia gra w tym sezonie bardzo przeciętnie tak wiec z czystym sumieniem moge polecić 2 kurs 1.95 Dzisaj tylko zwycięstwo WISEŁKO tylko zwycięstwo pozdro TSW

BęczarkaTS 24.04.2009 16:18

Wisła- Górnik 1
Legła- Amica X
Bayern - Schalke 1
Valencia - Barcelona 2

taki troche ryzykowny

El'kabat 24.04.2009 20:06

Na weekend za grubiej :
Anderlecht-Dender 1 1.15
Valencia-Barcelona x2 1.2
Hull-Liverpool 2 1.4
Ako:1,86



Czy ja tylko nie widze,czy faktycznie na Bet-at-home nie ma zakladu na over/under Valencia-Barcelona ?:)

spinnaker 24.04.2009 22:00

Cholera... Jak mi jutro nie wejdzie kupon to odpoczynek od buków na jakiś czas.

trial 24.04.2009 22:05

dziś 100% skuteczności, 2 zakłady, oba trafione:
Hoffenheim- Hertha 2
Lens- Bastia 1
Polonia Bytom- Cracovia 1
kurs: 9
stawka: 10 zł
wygrana: 81 zł

Wisła- Górnik 1
Farul- Dinamo Bukareszt 2
Cork- Galway 1
kurs: 3,56
stawka: 50 zł
wygrana: 160,20 zł
Dobry początek weekendu, oby tak dalej.

LuKaS TSW 24.04.2009 22:28

Braga,Ujpest,Furth weszły
no to czekam na Meksyk i może kasa będzie:)

bo Ty jesteś fanem Oveczkina i WSH poprostu:D ale myślę że powinien dziś wreszcie coś trafić a Meksyk gra z Guatemalą do 17 lat a jak młodzi popili tequilli to może być róznie :)

Batix ja wczoraj tylko na tym poległem a dziś 2 kupon "niepiłkarski" mi zawaliła Macareta gładko dostając w p....

rocco_1906 24.04.2009 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 714587)
Braga,Ujpest,Furth weszły
no to czekam na Meksyk i może kasa będzie:)

ja czekam na Ovechkina;]
Kovalchuk i Heatley nie zawiedli.
Powodzenia!

TRAFIONE:)

batix 24.04.2009 22:46

BSC Young Boys Bern - Neuchatel Xamax FC 1
ja pier.. to sie skusilem za wasza pomoca :)

na jutro
Fulham FC - Stoke City 1
CF Valencia - FC Barcelona 2

kurs3,24

El'kabat 24.04.2009 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez batix (Post 714608)
BSC Young Boys Bern - Neuchatel Xamax FC 1
ja pier.. to sie skusilem za wasza pomoca :)

na jutro
Fulham FC - Stoke City 1
CF Valencia - FC Barcelona 2

kurs3,24


Haha ja pamietam jak YBB-Xamax polecalem over,2,5 a skonczylo sie 0:0 :rotfl:

bula1010 24.04.2009 23:15

panowie potrzebuje kasy co doradzicie :P

batix 24.04.2009 23:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 714622)
Haha ja pamietam jak YBB-Xamax polecalem over,2,5 a skonczylo sie 0:0 :rotfl:

i zglosil sie winny ..:)

El'kabat 24.04.2009 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez batix (Post 714638)
i zglosil sie winny ..:)

O kurde:) Ja tu myslalem,ze 1 stawiales a nie overa:D Jezeli tak ,to przepraszam bardzo za wprowadzenie w blad.

kameleon2323 24.04.2009 23:32

G.Walasek-K.Bjerre 1
L.Adams-T.Gollob 1
L.Adams-H.Andersen 1
Valencia-Barcelona 2
G.Hancock-H.Andersen 1
Hull-Liverpool 2

wklad 5zl
Do Wygrania 96.29 zl
Taki dla zabawy :P

batix 24.04.2009 23:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 714641)
O kurde:) Ja tu myslalem,ze 1 stawiales a nie overa:D Jezeli tak ,to przepraszam bardzo za wprowadzenie w blad.

yak czy tak to i tak byla py.a:)

someone_TSW 25.04.2009 08:12

Na czym polega zaklad "jedenastka" ? :>

LuKaS TSW 25.04.2009 08:26

na dzisiaj 2 kupony na "wariata":
Valencia-Barcelona obie drużyny strzelą
Odra-Motor ilośc goli mniej niż 2,5
Stuttgart-Frankfurt 1
Heracles-Psv 2


Gloria-Politehnica 2
Stal-Widzew 2
Sassuolo-Ascoli 1

emj10 25.04.2009 08:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez someone_TSW (Post 714694)
Na czym polega zaklad "jedenastka" ? :>

Kiedyś to było obstawienie 11 remisów i w zależności od tego ile trafiłeś można było otrzymać wyższą kasę. Taki lotek w bukmacherce.

Maciejj 25.04.2009 09:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez someone_TSW (Post 714694)
Na czym polega zaklad "jedenastka" ? :>


11

a
b
c
d

cztery rozne zdarzenia

a wygrywasz gdy wejdzie Ci
abcd
abc
abd
bcd
adc
ab
ac
ad
bc
bd
cd

łapiesz???



chce dzis puscic singla na Borussie D - wato zaryzykowac - prosze o opinie

someone_TSW 25.04.2009 09:06

Łapie, łapie :) dzięki :)

rocco_1906 25.04.2009 09:16

Liverpool
Leverkusen
Boreaux(koncowe zwycięstwo)
:)

Crosby strzeli
Pittsburgh x2
Finlandia
Szwecja

WiślakNH 25.04.2009 09:26

Co powiecie na


Hull - Liverpool 2
Anderlecht - Dender 1
Stuttgart - Frankfurt 1
Sporting - Amadora 1
Kurs : 2,93

LuKaS TSW 25.04.2009 09:37

pierwszy rozgryzłem Rocco że to fan Ovechkina:D wczoraj do przodu na strzelcach to ciągniesz serie dalej oby z powodzeniem:)

frag86 25.04.2009 09:43

Hull City - Liverpool 2
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów X2
Vive Kielce - MMTS Kwidzyn 1
Kurs: 2,12

hunter 25.04.2009 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 714731)
Sam trochę myślałem nad tą Borussią. Są w dobrej formie, ale nie wiem czy to wystarczy. Natomiast Hamburger ma jeszcze niby szanse na mistrzostwo więc raczej łatwo się nie poddadzą.
Obstawiłabym 1X, ale sam się chyba nie zdecyduje.

Gram czystą Borussię. HSV ma w nogach środowe 120 minut z Werderem, a do tego straciło Petricia na kilka tygodni. BVB ostatnio w gazie, więc powinni dać radę :-)

Kusząco wygląda kurs na Bełchatów w Chorzowie. Co do Liverpool'u to niski kurs na samo 2. Dlatego też spróbuję zagrać z handicapem ;-)

BartTSW 25.04.2009 10:26

Panowie a co myślicie o Stutgardzie ? 1 albo 1x czy jest to pewny typ na 100% czy raczej odradzacie grać ? Anderlecht 1 ? jak myślicie ? Macie może jakąś stronę gdzie są podane kontuzje w Anderlechcie i Stutgardzie ? pozdro

EnDrJu92 25.04.2009 10:41

Odra-Polonia 2
Łks-Piast 1
Fulham-Stoke 1
Roda-Volendam 1
Sporting-Estrela 1

2 Kupon
Hull-Liverpool 2
Arsenal-Middle 1
Stuttgart-Frankfurt 1
Anderlecht-Dender 1
Valenica-Barca 1
Stal-Widzew 2
Co myslice o tych kuponach??

rocco_1906 25.04.2009 11:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 714750)
pierwszy rozgryzłem Rocco że to fan Ovechkina:D wczoraj do przodu na strzelcach to ciągniesz serie dalej oby z powodzeniem:)

w koncu Alex to Michael Jordan hokejna na lodzie:]
jutro zagram identyczny kupon:Ovechkin,Kovalchuk,Heatley.

dziś odradzam granie Manchesteru,Chelsea i ...Barcy.te ekipy grają w tyg półfinały LM i na pewno oszczędzą najlepszych zawodników.Barcy strata punktów dziś krzywdy nie zrobi a dziadziuś Ferguson pokazał w półfinale Pucharu Anglii że potrafi wystawić jedenastu rezerwowych.


Trzymam sie wczesniejszych typów:L'pool,Leverkusen i Bordeaux oraz hokeje.
Powodzenia i Pozdrawiam

El'kabat 25.04.2009 11:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 714832)

dziś odradzam granie Manchesteru,Chelsea i ...Barcy.te ekipy grają w tyg półfinały LM i na pewno oszczędzą najlepszych zawodników.Barcy strata punktów dziś krzywdy nie zrobi a dziadziuś Ferguson pokazał w półfinale Pucharu Anglii że potrafi wystawić jedenastu rezerwowych.


Powodzenia i Pozdrawiam

Rocco co do Man U i Chelsea to faktycznie tez odradzam.Co do Barcelony to dalem ja x2,a wyjda na 99% najmocniejszym skladem,duzo osob gra czyste 2 ale tu troszku ryzyko jest.
Bramkarze: Valdés, Pinto.
Obrońcy: Alves, Puyol, Piqué, Márquez, Abidal.
Pomocnicy: Xavi, Iniesta, Touré, Keita, Busquets, Gudjohnsen.
Napastnicy: Messi, Eto'o, Henry, Bojan, Hleb.

regis 25.04.2009 11:55

Na weekend:
Hiszpania:
Castellon - Hercules 2
Tenerife - Las Palmas 1
Eibar - Saragossa 2
Almeria - Numancia 1
Alicante - Rayo 2
Salamanca - Elche 1
Włochy:
Torino - Siena 1
Lecce - Catania 1
Napoli - Inter 2

LuKaS TSW 25.04.2009 12:35

ja bym Interu nie grał czystą 2 bo mają sporą przewagę a Napoli u siebie punkty urwało nie jednemu,co do MU to kurs może być zdradliwy ,już prędzej zagrałbym Arsenal czystą 1.
El'Kabat zagrałeś te typy z piłki ręcznej?:)
Rocco Jordan hokeja to mógł być Gretzky lub Jagr a Ovechkin to taki Le Baron Jones hokeja:D

El'kabat 25.04.2009 12:59

Pilke reczna jednak odpuscilem :) Skupilem sie tylko na pilce noznej :)
Valencia-Barca x2
Anderlecht-Dender 1
Hull-Liverpool 2

banasik 25.04.2009 13:31

ja dziś tak:

Bolton - Aston Villa x2 1.33
Lechia - Arka 1x 1.30
Bayern - Schalke 1 1.65
Brema - Bochum 1 1.45
Fulham - Stoke 1 1.70
Ruch - Belchatow x2 1.37

ako: 9.63

co powiecie?

El'kabat 25.04.2009 13:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 714887)
ja dziś tak:

Bolton - Aston Villa x2 1.33
Lechia - Arka 1x 1.30
Bayern - Schalke 1 1.65
Brema - Bochum 1 1.45
Fulham - Stoke 1 1.70
Ruch - Belchatow x2 1.37

ako: 9.63

co powiecie?

Na temat typow hmm jest duza szansa,ze wejdzie,jedyne czego bym sie obawial to Bayernu,bo Schalke jest w gazie i moga powalczyc cos.
Co do kuponu to ja bym to robil na 2-3 kupony,6 zdarzen,w tym 3 bez podporki ,to zawsze moze cos nie siasc.

jaro1985r 25.04.2009 14:16

sobota
Rangers-St.Mirren 1 1,32 za 300zł do wygrania 396zł weszło!
Valencia-Barcelona 2 1,95 za 50zł do wygrania 97,50zł
Lechia-Arka 1 2,4 za 22zł di wygrania 52,80zł
Polkowice-Wisła 2 2,00 za 20zł do wygrania 40zł
do tego dzisiaj dali mi 10 zł bonusiku:) piękny dzień może być:D

a co do wczoraj to jednak się opłacało na Wisełkę zagrac wyzszą kwotę i tak 130 zł na czysto wpadło :D

Johnny B 25.04.2009 16:28

Panowie co sądziecie o Denver Nuggets i Dallas Mavericks?

MISTA92 25.04.2009 16:47

Gdzie mozna sprawdzac wyniki live drugiej ligi Polskiej grupa 4 ?:) plis...z gory THX


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl