Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

ToTylkoJa 06.04.2010 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez biała gwiazda (Post 879637)
Przepraszam, chyba wkradła się w twoją wypowiedź doza fikcji ;) Bo ja mogę twierdzić że Pablo Sarabia, Juan Carlos i Cristian Lópezto będą gwiazdy Realu, raczej wątpię byś na co dzień obserwował rezerwy Barcelony. Chcę zauważyć, że w Madrycie rodzą się równie utalentowani piłkarze i jak im się da szansę to będą gwiazdami. Nierozważna polityka Pereza w tej dekadzie mająca gdzieś wychowanków doprowadziła do mitu o wyższości Barcelony w tej kwestii, w latach 90 proporcje były zupełnie odwrotne i Barca kupował więcej gwiazd z zagranicy, za parę lata wszystko się wyrówna.

Dopiero teraz przeczytałem Twoją odpowiedz. Rozczaruję Cię i rozwieję Twoje wątpilwości- oglądam rezerwy Barcelony i to dość często (nie zawsze, jak mi czas pozwala i akurat mozna obejrzeć spotkanie)- w necie mozna śledzić ich poczynania. Poza tym Gai czy Thiago Alcantara byli już włączeni do pierwszego zespołu Barcy i radzili sobie bardzo dobrze (podczas przygotowań do sezonu czy też w meczach CdR)

Kolejna sprawa- rozmawiamy chyba o tym, kto aktualnie ma najlepszą szkółkę, a nie co było w latach 90, 80 czy 30.

Proximus 06.04.2010 21:54

Oby jutro tak Bayern bił MU...

banasik 06.04.2010 21:54

Messi? Mam tylko nadzieję, że dziś wystrzelał się już przed Gran Derby :)

A poza tym - jak możecie uznawać za najlepszego na świecie zawodnika, który słabiutko gra w swojej drużynie narodowej? Gwiazdy światowego formatu potrafiły grać wybitnie i w klubie i w reprezentacji, a on niestety nie umie tego pogodzić.

rospun 06.04.2010 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 881647)
A poza tym - jak możecie uznawać za najlepszego na świecie zawodnika, który słabiutko gra w swojej drużynie narodowej? Gwiazdy światowego formatu potrafiły grać wybitnie i w klubie i w reprezentacji, a on niestety nie umie tego pogodzić.

Wiesz, kibice Barcy raczej mu wybaczą :P

gromaders 06.04.2010 21:56

Messi, on nie może być normalny ;) oby tak strzelał w sobotę

Bartuk1906 06.04.2010 21:57

To nie fair on jest za dobry ... :P

pawelwislak 06.04.2010 21:59

Ja uważam że to nie Messi gra w reprezentacji kiepsko tylko po prostu cała reprezentacja gra beznadziejnie wręcz dramatycznie a za to trzeba podziękować "Ręce Boga" ale tak naprawdę co do tego jak gra w Reprezentacji przekonamy się w czerwcu i wtedy będziemy mogli oceniać....

Na dziś BLAUGRANA absolutnie poza zasięgiem Kanonierów...

qchar90 06.04.2010 21:59

w sobote na gran derbi wróci Pique Puyol
mam nadzieje ze Ibrahimovic wroci
do tego w srodku Xavi Iniesta Toure/Busquets

banasik 06.04.2010 22:02

Ale na prawde - zachwycając się nim rzućcie okiem na statystyki w reprezentacji, gdzie wcale nie gra już tak "och, ach" - jeszcze mu troche brakuje do miana zawodnika rownajacego sie z największymi w historii. Choć, kto wie? Może wystrzeli na Mistrzostwach Świata, gdzie Argentyna będzie miała atak marzeń - Messi, Higuain

For_FuN_ 06.04.2010 22:03

Kazdy inny wynik bylby niespodzianka...cud uratowal Arsenal przed pogromem juz tydzien temu, nie moglo sie to powtorzyc.

Ja nigdy nie pokusze sie o stwierdzenie, kto jest najlepszym pilkarzem na swiecie. Genialnych(na swoich pozycjach) zawodnikow jest wielu...a pilka, to dalej gra zespolowa.

P.S - wychowalem sie na troszke innych pilkarzach, niz duza czesc wpisujacych sie(ale to najpewniej z racji wieku).

pawelwislak 06.04.2010 22:12

ja bym chciał podkreślić różnice między Barceloną a Argentyną mimo wszystko to są drużyny o nieporównywalnym poziomie i dużą częścią tego poziomu jest trener

banasik 06.04.2010 22:20

trener? według mnie większy posłuch w druzynie powinien mieć Maradona od Pepa, no ale jak widac - zawodnicy sabotują

wniosek więc - Messi bez kolegów nie jest już taki wspaniały, no i potwierdza to reprezentacja, ale na prawde - na MŚ mając w ataku najlepszych strzelców najlepszej ligi swiata Argentyna może zdziałać wiele

Kris54 06.04.2010 22:26

banasik - to jak , Barcelona jest słaba czy Messi jest słaby? Bo czytając Twoje posty ciężko to zrozumieć - raz spinasz się na Barcelonę jako drużynę, innym razem mowisz że Messi bez kolegów nie istnieje. Oczywiście BEZ napinki pytam

mic 06.04.2010 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris54 (Post 881676)
banasik - to jak , Barcelona jest słaba czy Messi jest słaby? Bo czytając Twoje posty ciężko to zrozumieć - raz spinasz się na Barcelonę jako drużynę, innym razem mowisz że Messi bez kolegów nie istnieje. Oczywiście BEZ napinki pytam

Banasik to fan-boy Realu, wiec to co pisze mnoz przez 10...

WILU TS 06.04.2010 22:40

Z taką formą to sam Messi rozjedzie Real , choć bez Messiego i tak będzie pewnie z 5-0 :)

kolarz90 06.04.2010 22:42

Wychodzi na to ze w półfinale nie będzie żadnej angielskiej drużyny. Wszystko w rękach MU...
Szkoda mi Arsenalu bo to kolejny stracony sezon dla nich. W lidze na mistrza nie mają większych szans a dziś kto wie gdyby grali Fabregas, Gallas, arszawin to mecz może wyglądałby inaczej?

slaskWKSslask 06.04.2010 22:56

Banasik na prezydenta! Rok temu Barca wygrywa z Chelsea,oczywiśie dzięki sędziom. Później wygrywa z MU-oczywiście fartem,rozjechanie Realu w Madrycie walcem-nic innego jak szczęście,wygrana wszysttkich tytułów do zdobyca na świecie- przypadek i spisek,wygrana z Realem w tym sezonie-pech i brak formy Krystyny,wygrana z Arsenalem i 4 bramki Messiego- Ogólnie to w reprezentacji jest słaby :D:lol: Stary- jesteś mistrzem! Ale jakbyś jeszcze mógł zza tego monitorka pogodzić się z tym kto rządzi w Europie,byłbyś jeszcze lepszy;)

banasik 06.04.2010 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris54 (Post 881676)
banasik - to jak , Barcelona jest słaba czy Messi jest słaby? Bo czytając Twoje posty ciężko to zrozumieć - raz spinasz się na Barcelonę jako drużynę, innym razem mowisz że Messi bez kolegów nie istnieje. Oczywiście BEZ napinki pytam

Messi nie jest słaby, jest bardzo dobry, ale nie na tyle, żeby od razu stawiac go w jednym rzędzie z Maradoną czy Pele, no ale powtarzam - tylko MŚ mogą zmienić moją opinię - najlepszy zawodnik na świecie po prostu musi pogodzić klub i reprezentacje, szczegolnie, że Messi to nie Albańczyk, a reprezentacja Argentyny potencjał ma pokaźny.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 881677)
Banasik to fan-boy Realu, wiec to co pisze mnoz przez 10...

Że tak nie grzecznie zapytam - o chvj ci chodzi, mój drogi?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 881680)
Z taką formą to sam Messi rozjedzie Real , choć bez Messiego i tak będzie pewnie z 5-0 :)

A co sie będziesz .......ił - bez Messiego będzie 9:1, przecież Real to żaden klub, a komplet zwycięstw na Bernabeu w lidze to przypadek ;(

Wojtas 06.04.2010 23:06

Messi wiadomo pilkarz wybitny ale wystarczy 2 chłopa ktorzy beda jego "cieniami" i chlopaczyna sobie nie pogra.

Na kazego jest sposob :)

1q2 06.04.2010 23:07

hehe.
Cała nadzieja w Manchesterze , inaczej i półfinał i finał, będzie dla Barcelony chyba dosyć prosta sprawą.
Bayern/Lyon,Bordeaux - to w ogóle nie ten poziom , Inter wd mnie jest za słaby - jeśli wpadnie na Barce, zastosuje taktykę Chelsea z zeszłego roku.

Manchester też w tym roku nie porywa ale to chyba jedyna drużyna która mogła by się Barcy przeciwstawić.

magowski 06.04.2010 23:14

Wchodząc na forum miałem nadzieje że dostane jakas fajna bajke na dobranoc od banasika i nie przeliczyłem sie. Przypadek, pech, sędziowie, Messi jest tylko "bardzo dobry" bo nie gra tak dobrze w reprezentacji - za to Płaczek CR7 czy tam CR9 osiagi ma kolosalne :).

Barcelona znów jest faworytem ligi mistrzów i jutro bardzo licze na MU i powtórke finału.

Proud 06.04.2010 23:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 881688)
Messi wiadomo pilkarz wybitny ale wystarczy 2 chłopa ktorzy beda jego "cieniami" i chlopaczyna sobie nie pogra.

Na kazego jest sposob :)

tylko, że wtedy jest Xavi, Pedro, Ibrahimović...a niedługo również Iniesta, który nie raz objechał kilku gości w jednej akcji. :-p

Już indywidualne krycie we współczesnym futbolu to rzadkość, a co dopiero 2 plastrów.

Dla mnie Messi już przeskoczył Zidane'a, Ronaldinho i Ronaldo. Nie dość że gra świetnie technicznie, świetnie drybluje, to jeszcze przejawia błysk geniuszu w strzałach, podaniach. Dużo myśli. Jak nadal będzie robił postępy, to aż strach pomyśleć jak może grać.

banasik 06.04.2010 23:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez slaskWKSslask (Post 881684)
Banasik na prezydenta! Rok temu Barca wygrywa z Chelsea,oczywiśie dzięki sędziom. Później wygrywa z MU-oczywiście fartem,rozjechanie Realu w Madrycie walcem-nic innego jak szczęście,wygrana wszysttkich tytułów do zdobyca na świecie- przypadek i spisek,wygrana z Realem w tym sezonie-pech i brak formy Krystyny,wygrana z Arsenalem i 4 bramki Messiego- Ogólnie to w reprezentacji jest słaby :D:lol: Stary- jesteś mistrzem! Ale jakbyś jeszcze mógł zza tego monitorka pogodzić się z tym kto rządzi w Europie,byłbyś jeszcze lepszy;)

Bo faktycznie jest słaby w reprezentacji. Skłamałem?

Zobaczymy kto rządzi w Europie, juz nie długo, ale najpierw dowiemy się kto rządzi w Hiszpanii - zobaczymy wtedy pewnosc siebie Katalończyków "z krwi i kości".

ed.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez magowski
Wchodząc na forum miałem nadzieje że dostane jakas fajna bajke na dobranoc od banasika i nie przeliczyłem sie. Przypadek, pech, sędziowie, Messi jest tylko "bardzo dobry" bo nie gra tak dobrze w reprezentacji - za to Płaczek CR7 czy tam CR9 osiagi ma kolosalne .

Barcelona znów jest faworytem ligi mistrzów i jutro bardzo licze na MU i powtórke finału.

Ale czy ja gdziekolwiek, cokolwiek napisałem o Ronaldo? Uwielbiam wkładanie słów w czyjeś usta - good job magowski!

WILU TS 06.04.2010 23:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez magowski (Post 881695)
Wchodząc na forum miałem nadzieje że dostane jakas fajna bajke na dobranoc od banasika i nie przeliczyłem sie. Przypadek, pech, sędziowie, Messi jest tylko "bardzo dobry" bo nie gra tak dobrze w reprezentacji - za to Płaczek CR7 czy tam CR9 osiagi ma kolosalne :).

Barcelona znów jest faworytem ligi mistrzów i jutro bardzo licze na MU i powtórke finału.

Hehe gadka jak pasiastych dam po przegranych meczach :D
Trochę mi w sumie było żal Wengera,stawia od lat na młodych konsekwentnie i jak na razie efektów niestety brak,a ma przecież świetnych piłkarzy.Pech że trafili na Barce bo to obecnie zespół nie do pokonania w takiej formie nawet przez międzygalaktyczny Real ;)

rospun 06.04.2010 23:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 881700)
Pech że trafili na Barce bo to obecnie zespół nie do pokonania w takiej formie nawet przez międzygalaktyczny Real ;)

Zobaczymy, jak Inter ogrywa Barcę "nie do pokonania" :]

qchar90 06.04.2010 23:23

no to teraz czas na półfinał Inter-Barcelona
pewnie Mourinho postawi na obrone, Inter w tym sezonie oprocz bardzo dobrego Milito nie gra jakies wielkiej i pieknej pilki, we Wloszech juz tak nie rzadza, mam nadzieje ze Roma zdobedzie mistrza
chcialbym final MU-Barcelona

$iWu$ 06.04.2010 23:25

banasik napisz juz, że Ronaldo jest najlepszy, bo pewnie o to Ci cały czas chodzi tylko nie możesz tego wykrztusić z siebie, i skończcie , bo zaraz zacznie się analiza całej ligi hiszpańskiej... :lol:

Arsenalowi jeszcze dużo brakuje do Barcelony i co niektórym się głowy gotowały, że będzie niespodzianka. Po dwóch meczach 6-3 to minimum...

magowski 06.04.2010 23:29

Banasik a czy ja napisałem że ty coś o ceeru pisaleś? Skoro Messi nie jest najlepszy to ktoś musi być ,według ciebie ,dlatego rzuciłem płaczkiem bo go niektórzy uważają za nalepszego: za to że pomacha niepotrzebnie nóżkami i zwolni akcje albo sie przewróci - bo poza tym jest "bardzo dobry".

banasik 06.04.2010 23:30

W półfinale będziemy mieli powtórkę z Chelsea - BArcelona, czyli catanaccio na Camp Nou i próby ataków na Giuseppe Meazza - ciekawa para, wszystko jest możliwe.

Natomiast w drugiej części drabinki MU będzie miało jutro na prawde super ciężkie zadanie - oglądałem tą drużynę bez Rooneya i stwierdzam , że bez Wazzy nie ma 50% tej drużyny. Co do francuskiej pary to stawiam na Lyon - nie sposób chyba roztrwonić.

Chciałbym zobaczyć, czy włoska piłka obroni swój czterodrużynowy przydział do LM - jezeli Bayern dalej zajdzie od Interu w LM - Włosi tracą cztery miejsca w LM na rzecz volksdeutschów

WILU TS 06.04.2010 23:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rospun (Post 881703)
Zobaczymy, jak Inter ogrywa Barcę "nie do pokonania" :]

Jak Cie jarają takie docinki to proszę :) Serio to nie wpadłbym żeby zacytować kogoś i w tak prosty sposób napisać coś co nie ma sensu i związku z tematem,ale jak Cie to jara to proszę bardzo,z mojej strony koniec bo widzę że sami Galaktyczni fani Realu będący na każdym ich meczu :shock:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl