Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

nesta 26.03.2009 22:17

Tak dla zmiany tematu... Z Brozkiem jest calkiem niezle okazuje sie. Na oficjalnej Skorza mowi, ze najpewniej nie trzeba bedzie zadnej operacji, Pawel kazdego dnia cwiczy coraz mocniej i moze wrocic do gry jeszcze tej wiosny.

SB 26.03.2009 22:20

Dla mnie Frankowski to jeden z wielu dobrych piłkarzy, którzy grali w Wiśle i tyle... ani legenda, ani judasz... i gdybym był nim to w meczu z nami bym nie zagrał... ale pewnie zagra, pyknie nam nie daj Boże bramkę honorową przy wyniku 5:0 to se może nawet, ale nie daj Boże przegramy, to Ci którzy mu teraz pięty całują pojadą z Nim równo...

aha, a tak przy okazji to zgody z Jagą już NIE ma, więc nie wygłupiać się tekstami, że Wisła&Jaga, bo to tak jakby ja pisał, że T....&Aga (czyli moja była dziewczyna,przyjaciółka...)... Zdania nam się poróżniły i tyle... szanować się trzeba...

MatMario 26.03.2009 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masada (Post 699314)
ja tylko pomimo najszczerszych starań nie potrafię pojąć jednego: dlaczego ta tajemna wiedza, do której się odwołują krytycy Franka nie może zostać tu upubliczniona?

A ja ci powiem dlaczego.

Wyobraź sobie że widzisz post człowiek który mówi że w szatni po meczu Z PAO była bójka, z aodpuszczenie tego meczu. Że Frankowski z Uche odpuścili mecz bo chcieli wyjechać za granicę, bo mieli kontrakty już nagrane, że Franek szantażował Cupiała, przyszedł do niego dopłacił z własnej kasy i dopiero pozwolili mu wyjechać a do tego wypiął się specjalnie na kibiców w Wodzisławiu po meczu który to również odpuścił, bo wiedział że odchodzi i w ogóle to Frankowski zjada koty....

Co o kimś takim myślisz? Uwierzysz mu. A na poparcie tej tezy ma: "Tak słyszałem".

Większy efekt jest jak mówisz coś takiego do kolegów, ci mówią to dalej i powstaje legenda.

masada 26.03.2009 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 699319)
masada- Widze ze słabo doinformowany jesteś :-) Krytycy Franka trąbią o tym od 3 lat... wystraczy się zainteresować.

Ty kolego nie strugaj kumatego, tylko powiedz w takim razie które wyjaśnienia na postawione tu zarzuty z wyjątkiem odejścia w niewłaściwym momencie Cię nie przekonują :)

odrzucam wyjaśnienia typu "wiem cośm czego nie wiesz ty, ale nie powiem" bo to powoli staje się żałosne

a jeśli nie zostały postawione, to podbijam pytanie: czemu do k.. nędzy nie zostały?

L-R 27.03.2009 00:39

Do niektórych widzę że można jak grochem o ścianę... ale cóź, takich ludzi nie brakuje...

Mam pytanie i propozycję dla tych, którzy nadal darzą Franka wielkim szacunkiem, może w czasie najbliższego meczu z Jagą widzicie jakiś sposób na zamanifestowanie naszego sprzeciwu przeciwko lżeniu jednego z największych piłkarzy naszego klubu a zarazem wyrażene naszego uznania jego dokonań?

palikot 27.03.2009 00:57

L-R Powiedz mi na jakim meczu ktoś lzył z Frankowskiego?

L-R 27.03.2009 01:17

choćby na tym, gdy powieszono transparent na którym nazwano go judaszem. Chyba że się czepiasz terminologii, to faktycznie może masz rację, ale użyłem tego czasownika bo nie chciało mi się wymyślać jakichś bardziej konkretnych określeń odnoszących się do zachowań części kibiców względem Frankowskiego.

Problem w tym że spora część tych zachowań nie miała na celu wyrażenia czyichś prywatnych odczuć (każdy jest wolny i może myśleć co chce) ale niejako wkładała zdanie wąskiej grupy osób w usta ludzi którzy myślą inaczej. Pamiętam jak raz byłem na C i gość z gniazda pociągnął: Franek Franek do Hiszpanii! Fakt że wcześniej powiedział że jeśli ktoś ma inne zdanie to nie musi skandować tego hasła (zresztą świetnie zareagował wtedy sektor D wygwizdując to hasło), ale po tym klopsie nie dostał megafonu nikt kto by rzucił np: Franek Franek łowca bramek!

jeśli Twój nick odnosi się do liberalnych poglądów pana Palikota, to powiedz mi gdzie tu była uwzględniona wolność osób, które mają inne poglądy niż skwk?

pozdrawiam

dj_ibutti 27.03.2009 01:27

A czemu nikt nie dał megafonu temu kto chciał krzyknąć: "Kukiełka, Kukiełka, królem siodełka" ?

jerry.lii.lewis 27.03.2009 07:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Guli (Post 699175)
darotsok co Ty gadasz?? Przecież to nie skwk zerwało zgodę z Jagą?? Zgodę zerwali Ci co ją zakładali.
Puszek UW też nie myl z skwk bo to wbrew pozorą osobne instytucje. Po co ta cała szopka na forum z tłumaczeniem Franka?? Niektórzy go nienawidzą przez to jak się zachował, inni jak widać go lubią.. Tylko co miało na celu odgrzewanie śmierdzącego kotleta?? Bo chyba nie to żeby kibiców zjednoczyć a wręcz przeciwnie. Ja nie jestem za podziałami ale cały ten temat Franka gdzie opowiada swoją wersję jest niesmaczny bo nie ma kontrastu z drugą stroną. Nie zdziwił bym się jakby Sobol mu lutną..

No właśnie teraz kontakt (może lepiej niż kontrast) z drugą strona ma.
Nie na rękę Tobie i "prawdziwym kibicom" (czyli grupie tak się nazywających), że się Franek odzywa i komentuje, opowiada jak było -> koniec "tajemnicy" skWK.
Możecie oczywiście pisać, że Franek kłamie tak jak możecie uważać, że Ziemia jest płaska i stoi na 4 żółwiach.
Pojawienie się Frania na forum i jego wyjaśnienia mogłyby zjednoczyć kibiców, nie przez to że wszyscy uznaliby go za legendę czy pokochali albo wręcz przeciwnie, a przez wyjaśnienie spraw do końca i zakończenie tematu raz na zawsze. Do tego jednak trzeba słuchać drugiej strony, a nie tylko swojego zaślepionego gdakania -> tyle w temacie dzielenia kibiców.

PS. ściągnij sobie Firefox-a - on sprawdza pisownię, bo od Twojej zęmby bolom :P

DYRU 27.03.2009 07:51

Najbardziej mnie śmieszy wytykanie PRAWDZIWYM KIBICOM przez "prawdziwych kibiców" ich prawdziwości. A bekę już mam z ludzi, którzy piszą podobne rzeczy do "Kto to jest w ogóle K.??", a następnie jakieś wyzwiska czy bezpodstawne zarzuty w Jego kierunku. Nie wycierajcie sobie Tą osobą dupy bo nie dorastacie Jej do pięt. Jeżeli już coś masz powiedzieć to powiedz to w cztery oczy.
Tak tak SKWK złe, niedobre i napewno kłamie. Za to pan Tomasz (niegdyś mój idol) pisze prawdę i fakty przedstawione przez niego są na 100% prawdziwe. Bo to napisał czy powiedział były piłkarz-gwiazda Wielkiej Wisły Kraków.

tyle ode mnie. tylko żeby Wam żyłka nie pękła. pozdrawiam

Kubi 27.03.2009 08:14

100% poparcia wypowiedzi powyżej. Lepiej juz nie dyskutować skoro nie ma z kim tego robic.

Matejas_ 27.03.2009 08:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spartan (Post 699224)
Popadliśmy w jakąś piramidalną manię wierności

Ja bym to nazwał "kompleksem starszego brata" albo "paranoją maniakalną".

Ciekawe dlaczego jechaliście po Smudzie jak po łysej kobyle w momencie niepowodzeń gdy go zwalniali? Nie odchodził bo miał takie widzimisie, tylko go wyrzucano z klubu. Pamkiętajcie tylko, że wśród polskich trenerów to właśnie Smuda miał do Wisły największy sentyment i nie ukrywał swojego doń przywiązania.

Jeździcie po ludziach i sami nie wiecie za co. Wystarczy, że człowiek odejdzie w trakcie sezonu:D :rotfl: :D :rotfl:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DYRU (Post 699417)
Nie wycierajcie sobie Tą osobą dupy bo nie dorastacie Jej do pięt.

Pamiętaj że życie to nie tylko ulica i stadion :D

Kubi 27.03.2009 08:44

a Ty pamietaj ze internet nie jest anonimowy i nie jest trudno dojść do pewnych rzeczy

Matejas_ 27.03.2009 08:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kubi (Post 699426)
a Ty pamietaj ze internet nie jest anonimowy i nie jest trudno dojść do pewnych rzeczy

daj wiarę że anonimowy nie jestem

DYRU 27.03.2009 08:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 699424)
Pamiętaj że życie to nie tylko ulica i stadion :D


tak życie to przede wszystkim internet !!!
Najpierw zobacz czego temat dotyczy, a potem dyskutuj i do czego nawiązywałem. uważam, że jeżeli cytujesz moją wypowiedź to wiesz o czy mówię.
Wiesz ja jak chcę komuś przekazać swoje poglądy, a mam możliwość to robię to osobiście a nie za pomocą telefonu, maila czy forum. No ale to już kwestia moim zdaniem wychowania i trzymania się pewnych zasad.


pozdrawiam

zim zum 27.03.2009 08:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 699210)
SKWK reprezentuje całkowicie inny poziom. I z pewnością nie poziom zgód, układów czy kos.
.

a czy Forza Wisła nie jest redagowana przez ludzi związanych z SKWK?

proszę o odpowiedź

Matejas_ 27.03.2009 09:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DYRU (Post 699428)
tak życie to przede wszystkim internet !!!
Najpierw zobacz czego temat dotyczy, a potem dyskutuj i do czego nawiązywałem. uważam, że jeżeli cytujesz moją wypowiedź to wiesz o czy mówię.
Wiesz ja jak chcę komuś przekazać swoje poglądy, a mam możliwość to robię to osobiście a nie za pomocą telefonu, maila czy forum. No ale to już kwestia moim zdaniem wychowania i trzymania się pewnych zasad.

pozdrawiam

Ustosunkowałem się do Twych zasad, poszedł priv i czekam na propozycje.

Pozdro 1200

PvD 27.03.2009 09:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spartan (Post 699281)
A w temacie dobrze poinformowanych. Pamiętasz kto widział już podpisującego kontrakt Jodłowca? To taki zupełny O-T.

tylko jedno zdanie nie będę wchodził w polemikę.

Tak SKWK napisało Jodłowiec na 99% (nie 100%) w Wiśle. Gromy spadły gdy się okazało, że jednak nie przyjdzie. Minął pewien czas i usłyszeliśmy już nie od SKWK ale innych źródeł i samego piłkarza:

Cytat:

Obrońca Polonii Warszawa, Tomasz Jodłowiec był latem bliski przejścia do Wisły Kraków. Transfer został jednak zablokowany przez właściciela stołecznego klubu, Janusza Wojciechowskiego.

Właściwie to byłem już z Wisłą dogadany. Wszystko szło zgodnie z planem, gdy właścicielem mojej karty był pan Drzymała. Kiedy sprzedał ją panu Wojciechowskiemu, to zapadła jednoznaczna decyzja, że Polonia nie będzie wzmacniać konkurenta w walce o mistrzowski tytuł. I choć pakowałem się już na wyjazd do Krakowa, to musiałem zostać w Polonii - wspomina piłkarz w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".
to tak w kwestii dobrze poinformowanych.
dalej nie dyskustuję

FLAMES 27.03.2009 09:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Guli (Post 699175)
darotsok co Ty gadasz?? Przecież to nie skwk zerwało zgodę z Jagą?? Zgodę zerwali Ci co ją zakładali.
Puszek UW też nie myl z skwk bo to wbrew pozorą osobne instytucje. Po co ta cała szopka na forum z tłumaczeniem Franka?? Niektórzy go nienawidzą przez to jak się zachował, inni jak widać go lubią.. Tylko co miało na celu odgrzewanie śmierdzącego kotleta?? Bo chyba nie to żeby kibiców zjednoczyć a wręcz przeciwnie. Ja nie jestem za podziałami ale cały ten temat Franka gdzie opowiada swoją wersję jest niesmaczny bo nie ma kontrastu z drugą stroną. Nie zdziwił bym się jakby Sobol mu lutną..

Guli , zgode zrywali ci co ja zakladali ?? Ty chyba niepowarzny jestes i sam nie wiesz co piszesz .Wiesz kto ja zerwal ? Zerwali ja ludzie ktorzy nie mieli nawt tyle lat ile ta zgoda trwala a ty piszesz ze ci co ja zakladali hahahahah dooobre . Sory za rozmycie ale krew czlowieka zalewa jak czyta takie rzeczy

-S- 27.03.2009 10:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FLAMES (Post 699438)
Guli , zgode zrywali ci co ja zakladali ?? Ty chyba niepowarzny jestes i sam nie wiesz co piszesz .Wiesz kto ja zerwal ? Zerwali ja ludzie ktorzy nie mieli nawt tyle lat ile ta zgoda trwala a ty piszesz ze ci co ja zakladali hahahahah dooobre . Sory za rozmycie ale krew czlowieka zalewa jak czyta takie rzeczy

Tylko, że G. chodziło raczej o to, że zgodę zakładali chuligani i to chuligani ją zerwali ( i nie chodzi o konkretne osoby, tylko o grupę kibiców). Żeby o tym wiedzieć nie trzeba być prze kumatym, wystarczy pomyśleć.

__Cobra__ 27.03.2009 11:26

To nie temat o Tomku więc przerywnik

ostatnio temat Mijailović na testach w FC Koeln

Pewnie ogladali na YT te filmiki mysle ze sklecił je menadzer Nikośa:)

http://www.youtube.com/watch?v=Bip-O...e=channel_page

spartan 27.03.2009 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 699435)
tylko jedno zdanie nie będę wchodził w polemikę.

Tak SKWK napisało Jodłowiec na 99% (nie 100%) w Wiśle. Gromy spadły gdy się okazało, że jednak nie przyjdzie. Minął pewien czas i usłyszeliśmy już nie od SKWK ale innych źródeł i samego piłkarza:



to tak w kwestii dobrze poinformowanych.
dalej nie dyskustuję


Zdanie o Jodłowcu miało na celu wyłącznie jedno. Pokazanie, że coś co wydaje się pewne, wcale pewnym być nie musi.
Nikt Ci kłamstwa nie zarzucił. Zresztą chyba wystarczająco wiele razy rozmawialiśmy, żebyś nie musiał mnie o nie podejrzewać.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWojtas (Post 699454)


Myśle że konflikt jakis powstaje tu na forum dotyczy przedewszyskim 1 i ostatniej z tych postaw które opisałem. Pierwsi nie chcą by na meczu z Jagą bluzgano na Franka , ostatni nie chcą by witać go jak Legende.I według mnie obie te grupy mają racje - trzeba to po prostu wypośrodkować i przywitać go tak jak reszte piłkarzy Jagi czyli brawami i zająć sie Naszym ukochanym klubem .

Wszyscy jesteśmy Wiślakami a to że róźnimy sie w różnych sprawach to normalne - grunt żeby umieć sie dogadać.


Jestem w SKWK ;)

Pozdrawiam

Niech to co napisał Wojtas każdy sobie dobrze wbije do głowy..

leyzer87 27.03.2009 12:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez __Cobra__ (Post 699457)
To nie temat o Tomku więc przerywnik

ostatnio temat Mijailović na testach w FC Koeln

Pewnie ogladali na YT te filmiki mysle ze sklecił je menadzer Nikośa:)

http://www.youtube.com/watch?v=Bip-O...e=channel_page

Prawda jest taka, że na boisku, był to nasz najlepszy lewy obrońca od lat. Szkoda, że go już z nami nie ma. Świetna technika użytkowa, zadziorność, szkoda tylko, że często "gubił" krycie przeciwnika i lubił zrobić coś głupiego.

wolfy 27.03.2009 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spartan (Post 699464)
Niech to co napisał Wojtas każdy sobie dobrze wbije do głowy..

Nie będę wchodził z Tobą w dyskusję, mam tylko jedną uwagę:
- z takimi tekstami, to możesz sobie wyjeżdżać do własnych dzieci.
Sam postawiłeś się poza nawiasem ludzi, z którymi warto dyskutować. Bez odrobiny szacunku i uznania czyjegoś prawa do posiadania własnego zdania nie można nawet marzyć o dyskusji.
Żeby pouczać kogokolwiek w ten sposób musiałbyś mieć jakikolwiek autorytet.

spartan 27.03.2009 12:41

Dzieci, człowieku z czerwonym podpisem daruj sobie z wiadomych względów bo widzę, że ci ciśnienie skoczyło..
A w kwestii merytorycznej:
Gdzie wg. twojej opinii widać brak poszanowania czyjegoś zdania w tym co napisał TSWojtas a co ja podkreśliłem? Otóż właśnie On a za nim ja nawołujemy do wypośrodkowania i próby osiągnięcia kompromisu. Ale żeby to zauważyć trzeba tego chcieć....

Boba_Fett 27.03.2009 12:50

Nie, no koledze Wolfy'emu chyba się poplątały imponderabilia

>Żeby pouczać kogokolwiek w ten sposób musiałbyś mieć jakikolwiek autorytet

Rozumiem, że szanowny Pan "Inkwizytor" ma akurat TAKI autorytet, że JEMU wolno innych pouczać....
wybacz, ale mam co do tego poważne wątpliwości

mało tego...czy ja wyczuwam na forum zawoalowane groźby???
widać, że prezentujecie tu nie ruch kibicowski, ale...kibolski. A to już jest śmieszne.

Kolega Spartan zajął postawę "złotego środka" (akurat uważam, że sprawa szacunku do Pana Frankowskiego nie podlega dyskusji). I został za zbesztany.....

Panowie, dorośnijcie!

Żmijka 27.03.2009 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spartan (Post 699474)
Dzieci, człowieku z czerwonym podpisem daruj sobie z wiadomych względów bo widzę, że ci ciśnienie skoczyło..
A w kwestii merytorycznej:
Gdzie wg. twojej opinii widać brak poszanowania czyjegoś zdania w tym co napisał TSWojtas a co ja podkreśliłem? Otóż właśnie On a za nim ja nawołujemy do wypośrodkowania i próby osiągnięcia kompromisu. Ale żeby to zauważyć trzeba tego chcieć....

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spartan (Post 699464)
Niech to co napisał Wojtas każdy sobie dobrze wbije do głowy..

Ja tam nie wiem, może jakoś dziwnie mnie nauczono, ale stwierdzenie niech ktoś coś sobie "WBIJE DO GŁOWY" raczej do łagodnych, pozytywnych i miłych nie należy ...

Więc nie dziw się, że ktoś reaguje agresjąna coś co ma wydźwięk "agresywny" ...

jaszczur90 27.03.2009 13:37

http://ekstraklasa.wp.pl/wiadomosc.h...-swojej-zdrady

WP szybko wywęszyło sprawę na forum...

pietruch 27.03.2009 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez __Cobra__ (Post 699457)
To nie temat o Tomku więc przerywnik

ostatnio temat Mijailović na testach w FC Koeln

Pewnie ogladali na YT te filmiki mysle ze sklecił je menadzer Nikośa:)

http://www.youtube.com/watch?v=Bip-O...e=channel_page

Kogo jak kogo, ale tego wariata to z chęcią znowu bym w Wiśle zobaczył :)), zwłaszcza teraz kiedy mamy deficyt na obrońców.

michu-k 27.03.2009 13:46

Dobry piłkarz z niego pod względem umiejętności. Pod względem psychiki jedno słowo- idiota.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl