Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kto nowym trenerem po Carrillo ? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9965)

bkl1988 13.06.2018 20:56

Musi to jedno, ale zangazowanie juz nie koniecznie może udawać ze trenuje np kazać biegać wokół boiska

WioReXXX 13.06.2018 21:04

Maciej Stolarczyk?

Ja juz nic nie pisze.

Jak mawia klasyk: ide sobie .......nac whisky.

aNouc 13.06.2018 21:09

Ze Stolarczykiem to raczej chodzi o posade dyrektora sportowego

bkl1988 13.06.2018 21:09

To już Wolę kogoś z 1 ligi chyba nie upadamy tak nisko

Qadou 13.06.2018 21:11

Mam nadzieję że to tylko ironia bo w innym wypadku zarząd postradał zmysły

nesta 13.06.2018 21:20

Stolarczyk ma opinię totalnego dyletanta jeśli chodzi o stanowisko dyrektora sporowego...

Co do trenera... I pomyśleć, że zastanawiałem się czy taki Sobol z Jopem będą ok. Teraz powitałbym ich z otwartymi ramionami.
Nie wiem czy to już desperacja, bo Sobol się nie zgodził i właściwie to nikt nie chce się zgodzić, a przygotowania ruszyły? Czy żart? Bo szczerze mówiąc myślałem, że Stanowskiemu się nawet udała ironia na poszukiwania trenera w Wiśle z tym Stolarczykiem, a to prawda Oo

El'kabat 13.06.2018 21:23

Stolarczyk :lol: chyba kogoś pojebało grubo....

Temat trenera do rozwiązania na wczoraj, więc pewnie będą Sobol z Jopem.

Smyrgu 13.06.2018 21:26

Sarapata w tarapatach....dzwonią gdzie się da...

WISŁAZWE 13.06.2018 21:32

Stolarczyk :lol: :lol: :lol:

Ma ktoś numer do tego dilera co daje towar naszemu zarządowi? Kuerwa, to już chyba nie są dopalacze :lol: :lol:







ŻENADA!

arth_ur 13.06.2018 21:34

Tak na chłodno plusy Stolarczyka jako trenera :
-
-
-
-

Co się w naszej Wiśle odpierdala?!

MB1906 13.06.2018 21:35

Piszą, że Sobol odmówił, źle to wygląda.

WioReXXX 13.06.2018 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MB1906 (Post 1504531)
Piszą, że Sobol odmówił, źle to wygląda.

No to sorry, ale powtorze to pytanie po raz setny- po co on tu siedzi w takim razie?

El'kabat 13.06.2018 21:38

Nie zdziwie się jak wyląduje u nas Ojrzyński albo Bartoszek.


Sobol i Jop odmówili, Kazek w ŁKSie.
Nie chce mi sie wierzyć w gości typu Stolarczyka. Oby.

Qadou 13.06.2018 21:43

Jak sobie zarząd pościelił tak ma. To chyba początek końca tego klubu, lepiej niech już zgaszą światło.

TIR_DO_SŁUBIC 13.06.2018 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1504466)
Marek Motyka...


a Paszulewicz to chyba zart jakis, prawda?

Hm... Teraz to już kompletnie nic nie wiadomo, że tak powiem. Jest pożar.

Karherop 13.06.2018 22:18

Kandydatury które odpadają:
- Moskal
- Sobolewski (pozostanie asystentem)
- Jop


Stolarczyk? ten pomysł nie wypali. To musi być kandydat z gotową wizją, a nie sklecony na prędce

regan 13.06.2018 22:18

Ja do tych bomb tweeterowych podchodze z dużą dozą sceptycyzmu.
Natomiast zastanawiam sie po co szukac teraz trenera na sile.
Nie można dać Sobola i Kmiecika do roli tymczasowych trenerów na miesiąc dwa do czasu znalezienia odpowiedniego kandydata?
Niech przeprowadzą przygotowania a my szukajmy na spokojnie.
Zacznijny od dyrektora sportowego potem niech on nam znajdzie trenera odpowiedniego na spokoju. A tak to zatrudniny jakiegos ogóra na siłe teraz i co po 5 kolejce po 3 wtopach bedzie out i trzeba bedzie kolejny na utrzymaniu. Wiec albo niech daja porzadną kandydaturę albo niech się wstrzymają z miesiąc dwa nowym trenerem. Tak bedzie najrozsądniej

Qadou 13.06.2018 22:21

Może niech już będzie ten Stolarczyk, bo aż boję się pomyśleć jaka jest następna opcja

czaro 13.06.2018 22:27

Skąd wiadomo, że Sobolewski odmówił a Stolarczyk jest kandydatem na trenera?

nesta 13.06.2018 22:33

B. Karcz napisał, a on pisze dokładnie to co mu zarząd powie. A wcześniej Stanowski.
O Sobolewskim M.Knura.

tsw biała gwiazda 13.06.2018 22:34

Twitterowe medium jankex89 wczoraj pisał i dziś gazeta krakowska. Sobolewski to chyba do emerytury chce być w Wiśle jedynie asystentem.

czaro 13.06.2018 22:37

Dzięki.

Sobolewskiemu nie wypadało w tej sytuacji odmówić.
Stolarczykowi nie należy proponować pracy.

Tyle w temacie.

Karherop 13.06.2018 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tsw biała gwiazda (Post 1504547)
Twitterowe medium jankex89 wczoraj pisał i dziś gazeta krakowska. Sobolewski to chyba do emerytury chce być w Wiśle jedynie asystentem.

W gwoli ścisłości 2 lata temu skończył karierę, więc nie przesadzajmy. Jeśli okaże się że jesien bedzie u nad stabilna powinien szukac sobie na zimę klubu w 1 lidze. Może Puszcza, Garbarnia, zobaczymy.

Sądzę, że Sobol traktuje Wiśle jak swój tenerski Mount Everest i dobrze wie, że jak wtopi na początku swoje drogi to może sobie zamknąć na długo drzwi w Wiśle. Nie chcialbym aby mial u nas casus Kulawika czy Moskala. Niech przejmie Wiśle gdy będzie na to naprawdę gotowy, albo wcale.

dynek.pl 13.06.2018 22:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1504529)
Stolarczyk :lol: :lol: :lol:

Ma ktoś numer do tego dilera co daje towar naszemu zarządowi? Kuerwa, to już chyba nie są dopalacze :lol: :lol:







ŻENADA!

A to nie od Miśka biorą po znajomości ?

regan 14.06.2018 00:25

A może to czas by sięgnąć po Macka Skorże?

PhantomRanger 14.06.2018 00:38

Panowie i Panie, ciszej na tą trumną.


PS. :rotfl::haha:

krysztal 14.06.2018 00:54

Ja bym postawił na Marka Papszuna

Dariook 14.06.2018 01:29

Nie chcieliscie Sobola to bedziecie miec Stolarczyka :lol:

JPRD.

wiesniak842 14.06.2018 01:33

Ponoc to Sobol nie chcial;)

Dariook 14.06.2018 01:36

Ponoc poczytal forum i postanowil zrobic psikusa ;)

wiesniak842 14.06.2018 01:43

A moze jednak nie czul sie jeszcze odpowiednim kandydatem do tej roli (jesli chodzi o doswiadczenie i przygotowanie), o czym pisaly niektore osoby na tym forum;)
Osobiscie to juz bym wolal eksperyment z Sobolem niz eksperyment ze Stolarczykiem. Tak czy siak, wszystko wyjdzie w praniu...

Dariook 14.06.2018 01:50

Popracuje z Stolarczykiem to sie wyrobi ku uciesze forumowiczow ;)

wiesniak842 14.06.2018 03:12

Nie umniejszajac niczego Stolarczykowi, odnosze wrazenie, ze predzej on moglby sie uczyc od Sobola:D Obym sie mylil, jesli temat Stolarczyka w ogóle istnieje.

Machor303 14.06.2018 04:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Qadou (Post 1504537)
Jak sobie zarząd pościelił tak ma. To chyba początek końca tego klubu, lepiej niech już zgaszą światło.

Ja .......e, naprawdę tego życzysz swojemu klubowi ? chyba ze Ty kibicujesz komu innemu.

Levis88 14.06.2018 05:51

Co tu sie odpierdala..? Dobrze że Ted jest aktualnie zajęty pracą we Wrocku.

wiesniak842 14.06.2018 05:56

:lol: W sumie bym go u nas widzial. Poprzednio nie dostal wystarczajaco wiele czasu na wykazanie sie i sprezentowanie swojego trenerskiego kunsztu:D
PS. Pani Prezes, to tylko glupi zarcik;)

brylant17 14.06.2018 06:07

Myślałem,że gorzej być nie może jednak może....

domin_czyzyny 14.06.2018 06:10

Z tym Stolarem to chyba ponury żart ??!!

Levis88 14.06.2018 06:12

Może Majdan? I Rozenek ogarnie syf w klubie.

Savik 14.06.2018 06:14

Stolarczyk - to ten trener z Wislackim DNA ????
Za chwile padnie jeszcze propozycja innego osobnika na S....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl