Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Joan Carrillo były trener Wisły Kraków. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9898)

Barti 20.12.2017 08:32

@ArturBarlinek
Po co napisałeś tego swojego posta? :D

Tutaj masz co napisałem:
Cytat:

Wiadomo, że to tylko wywiad i życie weryfikuje pewne sprawy, ale mnie takie podejście mimo wszystko imponuje.

piotek 20.12.2017 11:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1490526)
Boguski jest jaki jest ale jest!

Szanuj Bogusia swego bo możesz nie mieć zadnego!

Jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi Bogusia.

Ktoś coś doda? :)

Lepiej mieć Boguskiego w składzie niż Carlitosa w Klubie kokosa :D

xanti1906 20.12.2017 13:32

Potem będzie narzekanie, że mając 1-0 tracimy gola w końcówce, bo atakowaliśmy w 6 i dostaliśmy kontrę.
"Zabrakło wyrachowania".

patti 20.12.2017 13:59

Bogus jest dziki, Bogus jest zły,
Bogus ma bardzo ostre kły.
Kto spotyka na boisku Bogusia,
Ten pod siebie szybko siusia.

Karherop 20.12.2017 15:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xanti1906 (Post 1490544)
Potem będzie narzekanie, że mając 1-0 tracimy gola w końcówce, bo atakowaliśmy w 6 i dostaliśmy kontrę.
"Zabrakło wyrachowania".

Trener zacznie z poziomu 8 miejsca, 6 drużyny poprzedniego sezonu. Na pewno będzie mierzył sily na zamiary. Nie odczytujmy jego słów jak dziecka z gimnazjum, tylko człowieka ktory coś już w pilce osiągnął i stacjonowal u powazanych ludzi futbolu.

U Ramireza gralismy zachowawczo a i tak trailismy gole w końcówce więc co za różnica?

Barti 20.12.2017 15:56

xanti1906 napisał:
Cytat:

Potem będzie narzekanie, że mając 1-0 tracimy gola w końcówce, bo atakowaliśmy w 6 i dostaliśmy kontrę.
"Zabrakło wyrachowania".
Bo Ty akurat wiesz, czy on przy stanie np. 2:0 każe atakować całemu zespołowi na hurra, czy może po prostu zabrania murowania bramki i nie ściąga z boiska napastnika wstawiając obrońcę.

wiesniak842 20.12.2017 17:16

Przecież Carrillo powiedzial, ze przy 1:0 dla nas w koncowce meczu, sam bramkarz bedzie biegl przez cale boisko w pole karne przeciwnika by pomoc zespolowi w walce o wieksza wygrana:D
Na powaznie to sadze, ze niektorzy nadinterpretuja slowa Carrillo. Wydaje mi sie, ze meritum tej wypowiedzi mialo byc poprostu nie siadanie na laurach przy korzystnym wyniku.

Karherop 20.12.2017 17:48

Co juz sie moze podobać. Będziemy miec w sztabie wegierskiego analityka z Videotonu. Duzy plus, że Carillo nie szukal pretekstu by ściągnąć jakiegoś Hiszpana (bo sie z nim latwiej dogada), tylko patrzy wyłącznie pod kątem wartości dodanej do zespolu. Językowo to ogarnięty koleś i będzie to duża różnica względem Kiko.

brylant17 20.12.2017 18:34

Długi i zarazem ciekawy wywiad

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...mowa,12786007/

Jestem optymistycznie nastawiony widać,że chce pracować z młodzieżą i lubi ciężkie treningi.Z mojej strony ma duży kredyt zaufania oby tylko nie było wielkiego bum

teo 20.12.2017 21:45

- Na tym etapie lepiej nie rozmawiać o konkretnych nazwiskach, bo to może zaszkodzić klubowi. Teraz ważna jest Wisła Kraków jako całość. Wraz z Manuelem Junco będziemy szukać najlepszego rozwiązania dla Wisły. Wiemy, czego chcemy, mamy plany A i plany B. Kibice nie mają się czego obawiać w kwestii decyzji personalnych, bo Manuel Junco jest świetnym fachowcem.

Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/sport/a/joan-carrillo-wisla-krakow-to-klub-wielkich-mozliwosci-rozmowa,12786007/3/

Jak pisalem - Trener juz powiedzial kogo chce i Junco teraz szuka na to srodkow i miejsca :-)

xanti1906 21.12.2017 00:55

Bardziej odniosłem się do radosnych wpisów innych, którym imponuje ta postawa, a potem zgadywałem co może dziać się na forum. Z pisaniem jest taki problem, że trudno czasem wyczuć ironię.

Skoro Carrillo bierze analityka z Videotonu, to co w takim razie z Mariuszem Kondakiem? Zostanie i będą współpracować, podzielą się obowiązkami czy odejdzie? Ktoś coś?

ashkeczup 21.12.2017 01:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xanti1906 (Post 1490584)
Bardziej odniosłem się do radosnych wpisów innych, którym imponuje ta postawa, a potem zgadywałem co może dziać się na forum. Z pisaniem jest taki problem, że trudno czasem wyczuć ironię.

Skoro Carrillo bierze analityka z Videotonu, to co w takim razie z Mariuszem Kondakiem? Zostanie i będą współpracować, podzielą się obowiązkami czy odejdzie? Ktoś coś?

Zostanie...

Karherop 21.12.2017 08:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xanti1906 (Post 1490584)
Bardziej odniosłem się do radosnych wpisów innych, którym imponuje ta postawa, a potem zgadywałem co może dziać się na forum. Z pisaniem jest taki problem, że trudno czasem wyczuć ironię.

Skoro Carrillo bierze analityka z Videotonu, to co w takim razie z Mariuszem Kondakiem? Zostanie i będą współpracować, podzielą się obowiązkami czy odejdzie? Ktoś coś?

W dużych klubach na zachodzie jest nawet po 7 analityków w zespole, a z rodzimego podworka Legia ma bodajże 3.

czaro 22.12.2017 17:25

Skoro Kiko lubi system Atletico, a Carrillo Barcelony, proponuję zostawić ich obu na kontrakcie i rotować nimi w miarę potrzeb sezonu. Albo np. Kiko prowadziłby zespół w grupie spadkowej, Carrillo w grupie mistrzowskiej, a w zasadniczym na zmianę. Można też straszyć Carrillo powrotem Kiko, a potem Kiko powrotem Carrillo. Proponuję tylko zawrzeć aneksy do umów, które uzależniać będą pracę z pierwszą drużyną i wyższe wynagrodzenie od zwycięstw. W tym czasie, kiedy trener rezerwowy będzie robił za strach na wróble mógłby zostać spożytkowany w klubie w inny sposób, np. zabawiać gości w poczekalni przed gabinetem Pani Prezes, albo chociaż sprzedawać bilety. Dla mnie Kiko zawsze miał w sobie coś z cyrkowca, myślę, że można spróbować puścić go między ludzi w czasie meczu. W przerwie pożongluje piłkami, opowie anegdotę z szatni. Nie znam jeszcze talentów Carrillo, ale chyba ładnie opowiada bajki.

A tak na poważnie - spowiadanie się z posunięć na twitterze, ostatnie wywiady i niemoc władcza pachną totalną amatorką. Jestem zaskoczony, dotychczas miałem zarząd za profesjonalistów - nie przez doświadczenie, ale przez wielką staranność, rozwagę i wolę uczenia się dobrego zarządzania klubem.

wiesniak842 22.12.2017 17:40

Jak mozna miec kogos, kto zarzadza klubem od roku, za profesjonaliste??? Tak, glownie rozchodzi sie o doswiadczenie wlasnie. Jestem pewien, ze amatorka, o której wspomniales, wiecej sie nie powtorzy, pojawi sie za to inna. To jest takie uczenie sie na bledach. Do tej pory ich zbytnio nie bylo ale co jakis czas beda sie pojawiac.
PS. Zeby nie bylo, nie jestem zadnym antagonista naszego zarzadu, wrecz przeciwnie.

X-Ray 22.12.2017 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xanti1906 (Post 1490584)
Skoro Carrillo bierze analityka z Videotonu, to co w takim razie z Mariuszem Kondakiem?

Mariusz wciąż jest w klubie i nikt go nie zwolnił, co będzie dalej to się okaże po przyjściu Carrillo.

mitmichael 23.12.2017 10:50

Nasz Nowy trener ma wiele pytan do Naszego starego trenera (tak wiem, duzo tych rozmow ostatnio)
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...-udany/tlp5vz3

pepe72 23.12.2017 22:36

PS już opublikował wywiad z naszym trenerem:
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...419,1,727.html

Kamrat 23.12.2017 23:36

Taki drugi Wesoły Tadziu Gawędziarz

KOMINEK 24.12.2017 00:21

Wiem że to trudne ale Kiko Ramirez i Joan Carrillo to nie ta sama osoba więc pilnujcie tematów każdy z tych panów ma swój oddzielny.

teo 24.12.2017 01:04

Pytaja to odpowiada.
Dobrze, ze sie powtarza a nie w kazdym miejscu co innego...

ashkeczup 27.12.2017 16:25

https://www.youtube.com/watch?v=2RLY...Q#action=share
Nowy trener jest znacznie zdolniejszy. W ciągu kilku godzin nauczył się tyle polskiego, ile Kiko w ciągu roku :D

siara 27.12.2017 17:46

Troszkę martwi mnie ta "wazelina" do kibiców, płynąca z każdego wywiadu...

brylant17 27.12.2017 18:03

A co miał qrwa powiedzieć ? walcie się i nie przychodźcie na mecze?

Karherop 27.12.2017 18:03

Nie ma jak szukać problemów tam gdzie ich nie ma

siara 27.12.2017 18:04

Nie to...ale nadmiar słodzenia nam. Ja tpo odczuwam, jako szukania sobie "pleców" wśród kibiców na wypadek niepowodzeń...

wislak2214 27.12.2017 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siara (Post 1490822)
Nie to...ale nadmiar słodzenia nam. Ja tpo odczuwam, jako szukania sobie "pleców" wśród kibiców na wypadek niepowodzeń...

Bozeeeeeeeee widzisz i nie grzmisz!! To co mial powiedzieć? Może rzucisz jakąś propozycje? Zreszta to były słowa do kibiców a nie do zarządu czy piłkarzy..... Rece sie same załamują

Patryko 27.12.2017 18:23

Wypi****lać na drugą stronę Błoń :)

regan 28.12.2017 02:35

Mam takie przeczucie (i to wcale nie jest spowodowane przez wodke :D) że Carillo sie sprawdzi u nas :)

mitmichael 28.12.2017 08:49

Ja sie Carillo nie sprawdzi to juz chyba tylko Guardiola albo Mourinho da rade :D

Karherop 28.12.2017 09:11

To raczej oczywiste, że gdyby (odpukac) Carrillo się nie sprawdził, to kończymy z opcją hiszpańska a i pewnie pozycja Junco byłaby mocno zagrożona. Za takowe wydaarzenie uważam brak awansu do 8 w tym sezonie, a w następnym... ciężko wyrokowac.

brylant17 28.12.2017 09:19

Tak,a jak strzelimy gola to parkujemy autobus w bramce :D

TIR_DO_SŁUBIC 28.12.2017 10:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1490860)
To raczej oczywiste, że gdyby (odpukac) Carrillo się nie sprawdził, to kończymy z opcją hiszpańska a i pewnie pozycja Junco byłaby mocno zagrożona. Za takowe wydaarzenie uważam brak awansu do 8 w tym sezonie, a w następnym... ciężko wyrokowac.

Nie wydaje mi się aby pozycja Junco była zagrożona. Może być co najwyżej zagrożony projekt hiszpański, tj. trener z Hiszpanii i zawodnicy z Hiszpanii.

Ja chciałbym przywołać tutaj przykład na którym, być może, się Wisła chce wzorować- a o tym się nie mówi, nie przyznaje do tego. To AEK Larnaca.

Sezon 17/18 - 11 zawodników z obywatelstwem hiszpańskim
Sezon 16/17 - 12
Sezon 15/16 - 10
Sezon 14/15 - 9
Sezon 13/14 - 5
Sezon 12/13 - 8
Sezon 11/12 - 5

Od 2014 roku Dyrektorem Technicznym jest tam Hiszpan Xavi Roca
Od 2010 do 2012 Dyrektorem Sportowym był Jordi Cruijff

Jeżeli zaś chodzi o trenerów:
- 2014-2016 - Thomas Christiansen, Norweg mający obywatelstwo hiszpańskie. Odszedł do APOELu a następnie do Leeds, gdzie trenuje do dzisiaj,
- od 2016 do aktualnie - Imanol Idiákez. Jak nie ciężko się domyślić Hiszpan. Przyszedł z hiszpańskiego zadupia podobnie jak nasz Kiko. Tylko że liczby nawet nawet - KLIK

Larnaca od 4 sezonów nie kończy poniżej 3 miejsca, czyli na dobrą sprawę od początku projektu hiszpańskiego. Widać zauważalny progress - KLIK

Ciekawostką jest, że w całej cypryjskiej ekstraklasie gra 23 zawodników z obywatelstwem Hiszpanii- z czego aż 11 w Larnace (blisko połowa).

maciekkk 28.12.2017 10:14

Tutaj wywiad z Nikoliciem, gdzie wspomina trochę naszego nowego trenera :)
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...063,1,429.html

Arek95 28.12.2017 11:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1490863)
Nie wydaje mi się aby pozycja Junco była zagrożona. Może być co najwyżej zagrożony projekt hiszpański, tj. trener z Hiszpanii i zawodnicy z Hiszpanii.

Ja chciałbym przywołać tutaj przykład na którym, być może, się Wisła chce wzorować- a o tym się nie mówi, nie przyznaje do tego. To AEK Larnaca.

Sezon 17/18 - 11 zawodników z obywatelstwem hiszpańskim
Sezon 16/17 - 12
Sezon 15/16 - 10
Sezon 14/15 - 9
Sezon 13/14 - 5
Sezon 12/13 - 8
Sezon 11/12 - 5

Od 2014 roku Dyrektorem Technicznym jest tam Hiszpan Xavi Roca
Od 2010 do 2012 Dyrektorem Sportowym był Jordi Cruijff

Jeżeli zaś chodzi o trenerów:
- 2014-2016 - Thomas Christiansen, Norweg mający obywatelstwo hiszpańskie. Odszedł do APOELu a następnie do Leeds, gdzie trenuje do dzisiaj,
- od 2016 do aktualnie - Imanol Idiákez. Jak nie ciężko się domyślić Hiszpan. Przyszedł z hiszpańskiego zadupia podobnie jak nasz Kiko. Tylko że liczby nawet nawet - KLIK

Larnaca od 4 sezonów nie kończy poniżej 3 miejsca, czyli na dobrą sprawę od początku projektu hiszpańskiego. Widać zauważalny progress - KLIK

Ciekawostką jest, że w całej cypryjskiej ekstraklasie gra 23 zawodników z obywatelstwem Hiszpanii- z czego aż 11 w Larnace (blisko połowa).

Całkiem ciekawe spostrzeżenie i fajnie przeprowadzona analiza... pojawia się tylko kilka "ale". w sezonie 11/12 było raptem 5 Hiszpanów, u nas jest na obecną chwilę 7. Czyli idąc tym tropem mamy 7 zawodników, trenera, dyrektora sportowego i asystenta (Portugalczyka, który zna hiszpański) i będzie analityk. Niby podwaliny pod projekt wzorem AEK-u mamy, tylko że tam od dawien dawna był jeden hegemon który co roku zdobywa mistrzostwo zwany APOELem i długo długo nikt poza przebłyskami max 3 drużyn raz na kilka lat. w ekstraklapie jest trochę inaczej bo dobrze wiemy, że co sezon to do tej 25 kolejki rzekomo wszyscy walczą o mistrzostwo, a prawda jest taka że słabe i przeciętne kluby celują w grupę mistrzowską tylko po to by prze***ać większość meczów, ewentualnie sprzedać wynik tym którzy od początku roku biją się o mistrza a takimi klubami od kilku lat są oba kluby na literę L. Z jednej strony chciałbym, aby takie coś wypaliło bo wiadomo, że wszyscy znów chcieli by oglądać Wisłę na czele i przed meczem typować czy będzie 4:0, 5:1 albo 3:0 niż obgryzać paznokcie czy w ogóle wygramy z jakiś tam zabrzem, płockiem czy inny szajsem.

Poza tym popatrzmy na polskie realia, średni czas pracy trenera to ok. 8/9 miesięcy na Cyprze myślę że znacznie więcej, więc tam trener ma czas na transfery, poznanie i odpowiednie przygotowanie zespołu pod każdym względem. Dlatego u nas taki projekt nie wypali, a jego skutki będziemy odczuwać przez kolejne dłuuuugie lata... A swoją drogą nie było już tak jakoś podobnie z takim projektem ok. 6 lat temu? Jak byli jacyś tam z zachodu? Jak to im było Maskaant i Valckx ?

Lemoniadowy Joe 28.12.2017 11:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arek95 (Post 1490869)

Poza tym popatrzmy na polskie realia, średni czas pracy trenera to ok. 8/9 miesięcy na Cyprze myślę że znacznie więcej, więc tam trener ma czas na transfery, poznanie i odpowiednie przygotowanie zespołu pod każdym względem. Dlatego u nas taki projekt nie wypali, a jego skutki będziemy odczuwać przez kolejne dłuuuugie lata... A swoją drogą nie było już tak jakoś podobnie z takim projektem ok. 6 lat temu? Jak byli jacyś tam z zachodu? Jak to im było Maskaant i Valckx ?

Tamten projekt nie był tak dokonca zły gdyby za wynikiem poszło ogarniecie większego budżetu i o ile dobrze pamiętam to troche kasy zarobili piłkarze z LE.

Ogryzek 28.12.2017 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 1490870)
Tamten projekt nie był tak dokonca zły gdyby za wynikiem poszło ogarniecie większego budżetu i o ile dobrze pamiętam to troche kasy zarobili piłkarze z LE.

Był zły - bo nie był dopasowany do ówczesnych realiów. Brak awansu w jednym roku spowodował że cały "domek z kart" się rozleciał. Bez zapewnienia długofalowego finansowania nie miało sensu wchodzić w ten scenariusz. Na końcu zostaliśmy z olbrzymimi kontraktami i stadem nie sprzedawalnych "emerytów" (poza wyjątkiem Meliksona). Skutki tego długo odbijały się nam czkawką.
(Zyski z LE nie zrekompensowały nakładów)

Taki projekt zrealizowała Legia, ale tutaj było zapewnione finansowanie na kilka sezonów. U nas miał być to jednorazowy strzał i to w dodatku w 100% celny. Słaby biznesplan bazujący na "szczęściu" i tyle. Nie ma co żyć przeszłością.
Winę za to ponosi ówczesny Zarząd i właściciel że zdecydowali się na coś, na co nie mieli pieniędzy.

TIR_DO_SŁUBIC 28.12.2017 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arek95 (Post 1490869)
Całkiem ciekawe spostrzeżenie i fajnie przeprowadzona analiza... pojawia się tylko kilka "ale". w sezonie 11/12 było raptem 5 Hiszpanów, u nas jest na obecną chwilę 7. Czyli idąc tym tropem mamy 7 zawodników, trenera, dyrektora sportowego i asystenta (Portugalczyka, który zna hiszpański) i będzie analityk.

Trzeba przyjąć założenie, że projekt "hiszpańskiej Wisły" to rzeczywiście projekt a nie przypadek.

Być może wzorujemy się na Larnace, być może nie. Tego się nie dowiemy. Na Cyprze widać, że proces budowy tego projektu jest stopniowy (progresja w liczbie Hiszpanów). U nas to się zaczęło, można powiedzieć, z grubej rury. Należałoby się zastanowić przede wszystkim na ile taki projekt był rzeczywiście zaplanowany (kierunek Iberyjski) a na ile widzi misie Ramireza zaaprobowane przez Zarząd/Dyrektora Sportowego.

Wolna ręka Junco w kwestii transferów jasno pokazuje, że ma on pełne zaufanie Zarządu. Z resztą nawet chyba sama Pani Prezes wypowiedziała się kiedyś ciepło o tym, że Junco jest specjalistą i ma to pełne zaufanie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arek95 (Post 1490869)
Niby podwaliny pod projekt wzorem AEK-u mamy, tylko że tam od dawien dawna był jeden hegemon który co roku zdobywa mistrzostwo zwany APOELem i długo długo nikt poza przebłyskami max 3 drużyn raz na kilka lat.

U nas hegemona nie ma, chyba że takim nazwiemy zdobywającą w ostatnich latach niemal co roku Mistrzostwo Legię. Tylko że to jest hegemon ilościowy, bynajmniej nie jakościowy. Być może nasz Zarząd dostrzegł potencjał tego projektu, niszę, niski poziom ligi przy relatywnie wysokich kosztach. A my próbujemy wyższego poziomu przy kosztach relatywnie niskich (tu: zakładam, że jeżeli w czasach nie najlepszej sytuacji finansowej zatrudniamy dużą liczbę nowych piłkarzy, to Zarząd podejmuje decyzje racjonalne i odpowiedzialne).

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arek95 (Post 1490869)
W ekstraklapie jest trochę inaczej bo dobrze wiemy, że co sezon to do tej 25 kolejki rzekomo wszyscy walczą o mistrzostwo, a prawda jest taka że słabe i przeciętne kluby celują w grupę mistrzowską tylko po to by prze***ać większość meczów, ewentualnie sprzedać wynik tym którzy od początku roku biją się o mistrza a takimi klubami od kilku lat są oba kluby na literę L. Z jednej strony chciałbym, aby takie coś wypaliło bo wiadomo, że wszyscy znów chcieli by oglądać Wisłę na czele i przed meczem typować czy będzie 4:0, 5:1 albo 3:0 niż obgryzać paznokcie czy w ogóle wygramy z jakiś tam zabrzem, płockiem czy inny szajsem.

Poza tym popatrzmy na polskie realia, średni czas pracy trenera to ok. 8/9 miesięcy na Cyprze myślę że znacznie więcej, więc tam trener ma czas na transfery, poznanie i odpowiednie przygotowanie zespołu pod każdym względem. Dlatego u nas taki projekt nie wypali, a jego skutki będziemy odczuwać przez kolejne dłuuuugie lata... A swoją drogą nie było już tak jakoś podobnie z takim projektem ok. 6 lat temu? Jak byli jacyś tam z zachodu? Jak to im było Maskaant i Valckx ?

Jestem bardzo mocno przekonany, że gdyby Ramirez okazał się dobrym trenerem (tu: Wisła grałaby lepszą piłkę) to nadal prowadziłby Wisłę. Okazuje się, że był jednak również "ciężki" charakterem. Zapewne otrzymałby szansę prowadzenia Wisły także w następnym sezonie/sezonach. Rzeczywistość jednak wszystko zweryfikowała. Inaczej mówilibyśmy o anomalii- trener w Polsce, zagraniczny, prowadzący klub przez ponad dwa sezony.

Ponadto mówi się, że to Carillo miał objąć Wisłę wcześniej (wówczas nie poznalibyśmy Ramireza). I znów- to mogłoby wypalić na lata, lub mogłoby upaść w grudniu 2017. Tutaj znowu albo mówilibyśmy o anomalii, albo o klęsce. Osoba Carillo wyznaczona na stanowisko trenera już ponad rok temu, wówczas bezskutecznie, nakazuje zauważyć że ta naprawdę dopiero teraz ten nasz projekt może zacząć rozwijać skrzydła.

Co do Holendrów. Wtedy nie było widać pomysłu na budowane klubu. To było "na chaos". Piłkarskie praw.....i jak Branco, Lamey, Jaliens. Absolutnie przestrzelone transfery Valckxa. Brak młodych, perspektywicznych ("odstaw rodaków, postaw na młodych Polaków"- Czekaj, Brud, Kowalski :lol:). Katastrofa finansowa będąca pokłosiem ułańskiej fantazji z przegranych z APOELem eliminacji. Koncepcja ta była całkowitą klapą. Wydaje mi się, że teraz jest inaczej, lepiej, mądrzej, spokojniej. Zostali zakontraktowani piłkarze doświadczeni, ale też młodzi. Na teraz i na przyszłość.

Pozostaje trzymać kciuki za nowego trenera. Wydaje mi się, że Zarząd patrzy teraz tak: "jest Carillo, choć miał być już wcześniej. Gdyby był Carillo wcześniej, nie byłoby Kiko. Manuel- masz teraz swoją autorską koncepcję. Masz nasze zaufanie. Czekamy, budujemy".

Marzę o tym, żeby tak właśnie było.

Lemoniadowy Joe 28.12.2017 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1490871)
Winę za to ponosi ówczesny Zarząd i właściciel że zdecydowali się na coś, na co nie mieli pieniędzy.

Pełna zgoda pomysł mimo ze krótkofalowy nie był zły gdyby był stała za tym większa kasa, skonczyły sie regularne przelewy skończyła sie gra ale na zwolnienie trenera kasa była i płacenie za zerwane kontrakty itd.

bridgeburner 28.12.2017 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciekkk (Post 1490864)
Tutaj wywiad z Nikoliciem, gdzie wspomina trochę naszego nowego trenera :)
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...063,1,429.html

Wszystko, absolutnie wszystko (jego doswiadzcenie, sposob pracy, opinie o nim) wskazuja, ze to bardzo dobry wybor
Czyli patrzac na to, ze w ekstraklasie jest wszystko na opak cos sie bedzie musiało wypie.rdolic ;)
Naprawde dawno nie mialem takich duzych oczekiwan wobec przychodzacego trenera (Skorża, Maaskant?)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl