![]() |
Jak przegramy z nimi to zdajsie nawet w UEFA nie zagramy ,tak wiec moze byc krotka pilka.
|
Cóż wylosowaliśmy jak zwykle najgorzej jak się dało...ale bądźmy dobrej myśli,ja jestem,to będą takie nasze kolejne Derby ;) ale pod względem kibicowskim będzie słabo....(na wyjeździe)
|
Cytat:
http://pl.youtube.com/watch?v=Xy8zUx...eature=related piłkarze: http://pl.youtube.com/watch?v=nszzFb...eature=related Tak jak ktoś wyżej pisał... przegrany odpada z europejskich pucharów. |
Moglbym poprosic o wyniki losowania w Pucharze Uefa? Musze jechac do miasta i nie bede mial gdzie sprawdzic.
Prosilbym o smsa na 503 021 683 Z gory dzieki!!! |
czy losowanie do puefa tez jest jaka relacja ?
|
www.uefa.com, podobnie jak poprzednie, okienko do losowania na głównej jest.
|
kaelowiec działa Ci??
losowanie dopiero za kwadrans |
Cytat:
|
Nie wiem czy to prawda ale ten Beitar kupil ponoc Sebastina Abreu ,pamietam ze kilka sezonow temu gral w Deportivo La Coruna
|
kupił i to za 2,5 mln euro, podobno, ale to jest już 37-letni Abreu, zresztą on razem z Boatengiem meczu nie wygrają, spokojnie. trzeba przyznać, że wyglądają na przyzwoity zespół, ale stać nas na spokojne zwycięstwo.
zaraz losowanie Uefy i patrząc na potencjalnych przeciwników Legii i Lecha, to śmiech na sali troszkę. takie potęgi jak Tobol (pamiętamy) czy WIT Georgia (też), nie do przejścia. ;) |
Cytat:
Będzie ciężko, to chyba najgorszy nasz przeciwnik w 2 rundzie kwalifikacji. Zatem w 3 wylosujemy dobrze ;) |
Groźni będą jeszcze Itzhaki i Toto Tamuz :) Widać na filmikach z yt, że ten drugi to chyba ich najgrożniejszy piłkarz.
W UEFIE to się szykuje polskim zespołom wyjazd do Azji. Lipa kibicowsko i sportowo. |
Legia na Białoruś, Lech do Baku...
no to "pokożcie co potraficie" - jak mówił tow.Wiesław |
Legia nie daleko Białoruś Lech sie przejedzie do Azerbejdżanu.
|
Cytat:
co do tego drugiego, zgadzam się, chyba najlepsi z nierozstawionych. Legia zagra z jakimś białoruskim Gomelem, a Lech z azerbejdżańskim Lankaran, piłkarsko to chyba dobrze wylosowali. zresztą, źle wylosować nie można było. |
Länkäran (Azerbejdżan) - Lech
Legia - Gomel (Białoruś) |
Legia i Lech nie bedą mieć tak łatwo,drużyn z dawnego ZSRR grać w piłke potrafią.
|
Ta drużyna co gra z Lechem to chyba, nie jest ze stolicy, coś słyszałem że w tym mieście 97% ludności to Irańczycy.
Legie na Białorusi to raz dwa spacyfikują :D |
Cytat:
Problem polega na tym,że akurat z Azerami Lechowi może być bardzo ciężko. Jakiś zasadniczych wzmocnień nie było, bo to co kupili to raczej śmiech na sali. A tamci to wybiegani i mega ambitni zawodnicy, w tych rejonach świata nie ma inaczej. Średnio coś widzę udział naszych drużyn w pucharach. zresztą już mówiłem, prezentujemy poziom Cypru a za dwa lata pewnie Lichtensteinu, więc cieszmy się z tego co mamy. |
Cytat:
2007 UANL Tigers 14(7) 2008 River Plate 12(10) Reprezentacja: 1996-? Urugwaj 42(26) jct link http://en.wikipedia.org/wiki/Sebasti%C3%A1n_Abreu |
|
Ech lipa z tym losowaniem.Oczywiscie nie jest to jakas super mocna druzyna ,ale rownie dobrze moglismy jakis ogorow wylosowac typu Dudelange
|
losowanie trudne, ale bez przesady... jak ich nei przejdziemy, znaczy nie jestsmy odpowiednim zespolem na puchary i tyle.
wiecznie na szczescie liczyc? jaki to ma sens? Beitar to druzyna mocna, ale w zasiegu. transferami bym sie nie sugerowal, kupili pilkarzy solidnych, ale IMO bez fajerwerkow. jak bedzie zobaczymy... |
według mnie to dostaniemy od beitaru łoty. to jest lepsza drużyna niż wisła. świat idzie do przodu tylko polska piłka ciągle stoi w miejscu.
|
Cytat:
|
Skoro chcemy gdzieś kiedyś wreszcie zaistnieć w Europie to takich przeciwników jak Beitar nie ma się co bać,fakt mogło być łatwiej bliżej i przyjemniej ale za to będą emocje :)
|
Zobaczymy co osiągniemy po pierwszym meczu.Czy będzie po co rozgrywać mecz u nas.
np.tj mecz Artmedii z Celtikiem 5-0 0-4. robert995 trochę wiary a drugie Wisła z dużej litery:P teraz czas dla dyr.sport. na wzmocnienia które są nam potrzebne z takiego obrotu sprawy:) |
Cytat:
|
No nie wiem czy mamy tak łatwo. Przydałoby się wzmocnić zespół. Niby Beitar to nic strasznego, ale z tymi izraelskimi trzeba uważać. Mogliśmy trafić lepiej. W ostatnich sezonach nawet z najbardziej egzotycznym rywalem polskim drużynom nie idzie, więc wolę nie popadać w hurra optymizm, a bardziej z dystansem do tego podejść. Póki co chyba nie ma co się martwić. Czekam na pierwszy mecz :)
|
Nie przesadzajmy to mistrzowie Izraela ale to nie jest czołowa liga europy.Narzekamy że mamy silnego rywala ale my też jesteśmy Mistrzami i wydaje mi się że sobie poradzimy przecież my też nie jesteśmy chłopcami do bicia:Ptak poza tym to 2 mecz gramy u siebie jak tam będzie korzystny wynik u siebie ich dobijemy!LM jest nasza! hehe
|
Zapewne jeżeli Beitar wylosowalibyśmy w 3 rundzie, każdy by się cieszył i gadał, że wygramy :P
Wygramy :D Pierwszy mecz: 1:1 (Brożek) Drugi mecz 2:1 (Brożek + Jirsak) |
Cytat:
To zespół wg mnie na poziomie czołowych zespołów ligi słowackiej albo wegierskiej! Do tego daleki męczący wyjazd i upały! |
Oni też mają daleki wyjazd :P
Nasza przewaga: -Graliśmy już z Tibilisi (w sumie to nie daleko :) ) -2 mecz u siebie :] |
2 mecz u siebie nie koniecznie musi byc atutem. Jakby doszlo do dogrywki i Beitar strzeli w niej bramke, to my musimy wtedy 2 strzelic. Chyba, ze sie myle
|
Przekonamy sie ile naprawde warta jest nasza druzyna i trener Skorza.Jak wygramy to beda powody do optymizmu przed 3 runda , jak przegramy to nie wiem czy posypia sie glowy w tym trenera (odpukac) ale nie wiem czy sie ktos znowu bedzie zastanawial w jakim punkcie jestesmy
|
Cytat:
a jak będzie remis 0-0 w pierwszym meczu i 0-0 do 80min w drugim to łatwiej będzie naszym strzelić. Psychologiczną przewagę będziemy mieli jak cos Brożek albo inny ktoś strzeli w Jerozolimie |
po zaprezentowanych wynikach widac, ze na wyjazdach gra sie im gorzej. dlatego bardzo wazny jest mecz tam u nich, zeby nie skonczy np 0:3. jak sie uda wywiezc z tamtad remis(najlepiej bramowy..) to szanse nasze wzrosna mocno.
Beitar gra podobnie jak PAO, ktore tez na wyjazdach przewaznie gra kiche, a u siebie graja bardzo dobrze. |
Cytat:
Co do rywala,powinno pojsc gladko,chociaz z drugiej strony polskie ekipy lubia dostawac oklep od roznych egzotycznych druzyn.Ale jak sie chce grac w LM to takich rywali nie nalezy sie obawiac.Zycze powodzenia w wlace o LM. |
trzeba wygrać oba mecze jak sie chce grać w LM to takie drużyny trzeba pokonywać tu wyjdzie jak jesteśmy silni ja wierze że damy rade! poza tym jak odpadniemy nie będzie nawet pucharu Uefa więc trzeba dać z siebie wszystko! MY sie nie skompromitujemy tak jak Cracovia!
|
Jakoś nie wierzę w siłę ich piłki. Są tylko 3 pozycje wyżej w rankingu klubowym UEFA. Nasza reprezentacja co prawda słabo zagrała na Euro ale przynajmniej się tam dostała z też niesłabej grupy.
Co do możliwości finansowych właściciela Beitaru: pieniądze nie grają na boisku. Gdyby ich zespół był oparty na klasowych piłkarzach zagranicznych tak jak np. Szachtar Donieck czy Dynamo Kijów to można byłoby się brdziej obawiać. To nie znaczy oczywiście, że nie są trudnym przeciwnikiem jak na tę rundę. Jednak gdybyśmy ich wylosowali w 3 rundzie to pewnie każdy już świętowałby awans na tym forum. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl