![]() |
Wiesz czego ja chcę? Wiedzieć dlaczego na boisku pojawiają się parodyści pokroju ZeManueala (jeśli to wynika z kontraktu to współczuję) i czemu tak ch...o wyglądają stałe fragmenty gry od roku. Wytłumaczysz mi to cwaniaczku?
|
Taka mi się nasunęła refleksja po widzianych w tym temacie płaczach, że niby jakim prawem w piątek była taka duża różnica między nami a Lechem.
Specjalnie dla nich poniższe zestawienie: Cytat:
P.S. nasze szczęście polegało głównie na tym, że w ataku mają kogo mają + dniu konia Buchalika ... |
Cytat:
|
W sumie jak teraz spojrzałem na terminarz to wygląda to bardzo optymistycznie, bo praktycznie do końca roku ktoś z czołówki praktycznie gra między sobą w każdej kolejce.
https://iv.pl/images/86861936098510999424.png (na czerwono mecze czołówki między sobą, na niebiesko mecze nasze z czołówką) Wygrywając wszystko mamy ogromne szanse na lidera do końca roku. Wszystko w naszych rękach! |
Ja bym rzekl nawet wiecej. Wygrywajac wszystko do konca sezonu bedziemy mistrzem i nie bedziemy sie musieli ogladac na inne druzyny!!!
|
Jasne. :D Ale do końca sezonu nie będziemy mieli takiego w miarę łatwego terminarza (czołówkę teraz mamy u siebie) jak do końca roku.
|
Cytat:
|
Niby tak ale wiesz jak to jest z tymi terminarzami. Moze sie okazac wcale nie taki latwy (a juz na 100 procent jestem tego pewien, ze takie beda tlumaczenia w razie jakichs niepowodzen) ;)
|
Cytat:
|
Teraz każdy punkt jest na wagę złota przypominam,że nie ma podziału
|
Cytat:
|
Cytat:
|
A co w nim takiego śmiesznego?
Czołówka gra między sobą, co za tym idzie będą tracić punkty. My mamy w miarę łatwy terminarz (wyjazdy do Niecieczy i na Derby - reszta u siebie, łatwiejszego to już chyba nie będzie do końca sezonu biorąc pod uwagę 7 kolejek). O ile śmieszy Cię, że wygramy wszystko to cóż... równie dobrze czołówka wszystkiego też nie wygra (mam tu na myśli inne mecze niż między sobą). Jednak, żeby nie było, że uciekam od tematu - zobacz na wyniki u siebie jakie w tym sezonie notujemy. Poza czołówką remis tylko z Lechią (remis i porażka z drużynami z czołówki). Co do meczów z Górnikiem i Zagłębiem, to Górnik wcale taki rewelacyjny na wyjazdach nie jest, wygrał tylko dwa razy w Niecieczy, zresztą w tej kolejce to wcale jakoś to pewne zwycięstwo nie było, trochę sędzia pomógł. To samo Zagłębie, jednak oni mieli trochę mocniejszych rywali. Co do ,,wyjazdów" to w Niecieczy też szansa na uzyskanie kompletu punktów, przecież oni są bardzo słabi. Na temat Derbów się nie wypowiadam bo dla mnie to mecz w którym nigdy (niezależnie w jakiej sytuacji byliśmy) nie brałem pod uwagę innej możliwości niż zwycięstwo. Poza tym im więcej meczów tym myślę nasza gra będzie wyglądała lepiej. Dla mnie skład jest w miarę mocny jak na możliwości ekstraklasy, kwestia odpowiedniego zgrania i przyzwyczajenia nowych zawodników do naszej ligi. |
Cytat:
|
Wszystko ponizej 15 punktow trzeba bedzie rozpatrywac jako wielka porazke.
|
Jak w kolejnych meczach tez bedziemy grac 30 minut w pilke (co robic potrafimy) a reszte meczu symulowac gre w pilke, grac na czas to zamiast 15 pkt moze bedzie 5.
|
Cytat:
|
co ciekawe w lidze plus extra dość dokładnie rozłożono ten mecz na czynniki pierwsze, i nikt tam nie wyśmiewał naszego trenera , ot mecz jak mecz, świetny poczatek Wisły , dobre schematy , a później dominacja silniejszego kadrowo zespołu zakończona wyrównaniem, mecz jak mecz i nie zrobiono z tego reportażu pod tytułem "największa dominacja w historii ekstraklasy spowodowana niekomptenecją jednego z trnerów" jak pewnie oczekiwałoby większość forun...
|
Arkadiuszu.
Nie chce byc dla kogokolwiek nieprzyjemny, ale jaka liga tacy eksperci. Albo jacy eksperci taka liga. Jak kto woli. A gdzie jest nasza liga to wystarczy spojrzec na europejskie puchary. Dziekuje za uwage. |
Cytat:
|
Jak bedziemy znowu bic sie o mistrza z Legia, to nie bedzie taryfy ulgowej. Poki co maja na nas wywalone jaja bo jestesmy od kilku lat ligowym sredniakiem i nic sie nie zmienilo.
|
Rozumiem, że poziom naszej gry w ostatnim meczu był bardzo słaby, ale takich mamy grajków. Jedyne o co można mieć pretensje co do niektórych to o zaangażowanie.
Mamy takiego trenera i takich piłkarzy na jakich pozwala nam nasz budżet, więc czas, potrzebny dla trenera to nie jest raczej na zgranie drużyny, tylko na przetrwanie bez gwałtownych (czyt. kosztownych) ruchów. Moim zdaniem bez sensu było by teraz zwalniać trenera i robić kolejną przebudowę składu bo po 1, nas na to nie stać, a po 2, to przecież regularnie punktujemy i trzymamy się w górnej połowie tabeli. Obecnie celem jest wyjście na organizacyjną i finansową prostą, a wtedy łatwiej będzie o pieniądze i na lepszego trenera i lepszych grajków. (Do hejterów: Zdaję sobie sprawę, że wynik sportowy i gra ma duże znaczenie dla finansów, ale ciężko jest mieć wszystko.) A co do stylu gry, to też trzeba brać pod uwagę, że po każdym meczu zmieniają się grajki na treningach... jedni wracają po urazach, inni dołączają do kontuzjowanych... taka karuzela jakby cały czas trwało okno transferowe - jak tutaj wypracować poważniejszy styl? Zapewne da się to zrobić, ale czy z takim trenerem i piłkarzami (a jak już pisałem: na lepszych nas obecnie nie stać)? Zastanówcie się co poniektórzy nad Waszymi oczekiwaniami. A tak na sucho to ze stadionu głównego kandydata na mistrza (w mojej opinii) wywieźć 1:1 do jest jakiś tam sukces. Jak zdobędziemy do końca roku jeszcze kilkanaście punktów (w tym 3 w derbach) to będzie realna szansa na top 8 i powalczenie o widza (pieniądze z biletów) i o spokojne przetrwanie sezonu. A dla panikarzy: Nie ma podziału punktów, więc jeżeli zdobędziemy te 38pkt i nie załapiemy się do top8 to spadek raczej nie powinien nam grozić. Pozdrawiam i byle do soboty... :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl