Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [VI KOLEJKA] Zagłębie Lubin - WISŁA Kraków, 21 sierpnia, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9835)

wolfy 23.08.2017 16:14

Karherop - podajesz przykład Boguskiego i Bartosza. Znamienny, bo pokazał że Bartosz nadaje się głównie na jokera.
Młodzi grają na miarę umiejętności. Taki Wojtkowski musi jeszcze dużo popracować, Halilović podobnie. Trzeba im dać czas, wtedy może wypalą. A może nie.

Ile to ja się naczytałem o Zającu gnębionym przez naszych trenerów. Gdzie teraz jest?

leszekm 23.08.2017 16:34

TESTOWA PROWIZORKA Z POMYSŁEM „NA ZAŚâ€. PORAŻKA WISŁY WLICZONA W KOSZTY
http://transfery.info/104836,testowa...czona-w-koszty

czaro 23.08.2017 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1480893)
Małecki w ostatnim meczu prosił się już o zmianę w 20 minucie. Był ewidentnie poirytowany wspólną grą Carlitosa i Ze Manuela.

Tzn. tym, że oni są w drużynie, czy że grają tylko między sobą? I z czego to poirytowanie wywodzisz?

Nie mówię, że tak nie jest - ja po prostu tego nie dostrzegłem.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1480877)
Poza tym domaganie się zmiany 11-tki po każdym meczu jest trochę niepoważne... Obecnie jesteśmy na etapie zgrywania się.

Całej 11-tki byłoby niepoważne. Jednego-dwóch zawodników pewnie poważniejsze. A już zupełnie niczego złego nie widzę w recenzowaniu gry (nie zawodników, nie trenera, ale gry pod kątem tego, jak im idzie praca).

I mam pytanie, w którym nie ma ukrytej tezy, po prostu uczciwie pytam. Jeżeli zgrywamy 11-tkę i to jest celem trenera, dlaczego ze składu po derbach wyleciał Bartosz (ani nawet nie wszedł z ławki)? Bashę zrozumiem - żaden z innych zdrowych środkowych pomocników nie nadawał się na tę pozycję, trener nie chciał zmieniać założeń taktycznych.

N.B. gdzie można w internecie sprawdzić składy przeszłych meczów tak, żeby wyświetlała się też ławka rezerwowych? Chciałem sprawdzić, czy Bartosz był w ogóle na ławce (w domyśle: czy był zdrowy), ale nie znalazłem, a nie mam czasu dalej szukać (w konsekwencji możliwe, że to pytanie wyżej jest bezprzedmiotowe).

ashkeczup 23.08.2017 18:23

czaro
https://www.flashscore.pl/druzyna/wi...b20Q2Q/wyniki/

czaro 23.08.2017 19:39

Dzięki. No i był Bartosz na ławce!

Dariook 23.08.2017 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1480893)
No niewiem.
Jakby nie mecz z Pogonią wysoko wygrany to ani Słomka, ani Laskoś by nie zadebiutowali.
Bartosz musiał 13 razy wejść z ławki zanim Kiko na niego postawił kosztem bezproduktywnego Boguskiego.

Wojtkowski to jest czarodziej na treningach, ale widać że głowa na boisku nie nadąża. Fizycznie nie jest też przygotowany do gry na takim poziomie.

Małecki w ostatnim meczu prosił się już o zmianę w 20 minucie. Był ewidentnie poirytowany wspólną grą Carlitosa i Ze Manuela. Jednocześnie nie trzymał swojej pozycji. Częściej Sadlok stwarzał jakiekolwiek zagrożenie.

Nie apeluję o wymianę całej 11, ale Kiko nie może bezgranicznie ufać niektórym zawodnikom bo traci na tym drużyna i nasza gra.

Ja to sie zastanawiam, co ty tu na tym łez padole robisz?
Ty wariacie idz na trenera Wisly Krakow i juz pracuje na swoje nazwisko. Jesli tylko masz czas Mordeczko , ogarnij ta hiszpańska padake i poukładaj ten klub w miarę profesjonalnie.

Cieszy i budzi uznanie, twoje racjonalne i chłodne podejście do zmian w wyjściowej jedenastce. Wypada sie nam tylko zgodzić, ze wymiana calej 11 to obecnie dość chybiony pomysł.

....Bo gdzie my kvrwa znajdziemy na szybkości 11 Kostali?

Dariook 23.08.2017 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1480886)

Mówisz też, że Kiko jest nieomylny, tak? Już schodząc z Bogusia, to Velez+Llonch w derbach rozgrywanych na własnym stadionie, to przecież zakrawa o absurd.

Aby ukryc Kostala przed swiatem, Kiko zaryzykował swoja reputacja dla dobra klubu. Wystawil Valeza i Lloncha w spotkaniu derbowym.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl