![]() |
Lucjusz - to marketing czyli to czego my nie potrafimy robic ;)
|
Obawiam się,że Stilić już nigdy nie zagra jak za dawnych lat. Miał być ogromnym wzmocnieniem a w tej chwili jest niestety rozczarowaniem. Ja rozumiem , że nie grał pół roku i potrzebuje jeszcze czasu ale tego czasu ma coraz mniej.Potrzebuje dwóch - trzech meczy od początku ( aby nabrał pewności ) ale problem w tym,że nie ma siły. Brlek chwalony za mecz z Piastem niestety nie udźwignął ciężaru tego spotkania. Cywka jednak jakoś mi się nie widzi na tej prawej obronie. Niby tylu zmienników mamy a Zachara wczoraj to przypominał mi Sikorskiego. Jak trwoga to i tak do Brożka. Co się dzieję z tymi zawodnikami z Ameryki Południowej bo nagle cisza? Brakuje mi trochę tej krakowskiej piłki... Nie ogląda się dobrze naszej gry. Jesteśmy typowym średniakiem... Na chwilkę rozpalają się nasze nadzieję po czym gasną. Na coś więcej niż na pierwszą "ósemkę"nie ma co liczyć Takie czasy.
|
No ze Stiliciem to jest chyba jak z Zurawskim,wrocil pograc na koncowe 20 minut i pokazac sie kibicom.Jak tak na niego patrze to...jakies 30% ze on wroci do lepszej formy.O tej jak byl u nas po raz pierwszy nawet nie wspomne.
A mecz,obie strony zagraly jakos tak defensywnie i niemrawo,klasyk.....szybki do zapomnieia. Ale na dzis Legia przewyższa nas pilkarsko i indywidualnie i to wczoraj wygralo.Stary dziadek Radovic ciagle dobry. Ciekwe jakby to bylo jaky mogl zagrac Brozek,ktory mecze z Legia wyjatkowo lubi.Ale to juz mleko rozlane. No coz i tak na dzis bardziej intersuje nas mecz....z Plockiem ,niz z Legią ,i na piatek trzeba sie zmobilizowac,wazny mecz . |
A ja się nie zgodzę histerycy i panikarze:)
Stilić zacznie dobrze grać, a przynajmniej dużo lepiej ale na mecze w 8. (Pytanie tylko w której). Facet biega jak żółw - a nigdy nie był szybkościowcem. Wiadomo że mocno trenuje i nadrabia zaległości. Zatem chłop jest zajechany treningami i wygląda jak nasi piłkarze po pierwszych 2 tygodniach treningów w Krakowie. A przy długiej przerwie zaległości ma podwójne. Ale że jak pisałem szybkościowcem nigdy nie był, zatem wbrew pozorom niewiele musi poprawić żeby to lepiej wyglądało. Nie panikujcie, a poczekajcie tak chociaż z miesiąc a wróci jeszcze ten "stary" dobry Stilić :) |
Brak nieuznanej bramki dla Wisły w skrótach na stronie ekstraklasa.tv to skandal. Kolejny stronniczy serwis?
|
Ja zauważyłem,ze w ostatnim czasie Brożek zalicza dziwne "przypadki"w meczach właśnie z Legią(albo absencja ,albo w słabej formie...)
|
Dzimi : a czego się spodziewałeś?:D
Jakoś nie jestem zaskoczony. |
Właśnie mógłby ktoś tą akcje wrzucić gdzieś z tej bramki na 1:1?
|
Cytat:
|
Stilić to jest melodia na przyszły sezon.
|
Jezeli ktos mysli ze bramka na 1:1 byla prawidlowa, jest niedorzowiniety i powinien dostac dozywotni zakaz wypowiedzi na jakimkolwiek forum publicznym.
|
Cytat:
Wyszło info ze jest problem z kolanem i nie wiadomo co dalej. Oby to nie bylo pokłosie leczenia zachowawczego urazu ktory doznał kiedys w meczu z Belchatowem. Więzadła były uszkodzone i nadawał sie pod nóż, ale zadecydowali inaczej. Z racji ze mam troche do czynienia z kolanami, wiem ze coś w koncu pęka, oby to nie bylo to co moge podejrzewac bo wtedy to juz koniec kariery. A ile wart jest Paweł widac bylo w meczu z Legią. Zachara to napastnik typu rzuć pilke a on niech się sciga. Ciezko z takim typem narzucac swoj styl gry |
Paweł po sezonie powinien dac sobie spokoj z pilka bo chyba radosci takiej mu jej nie sprawia juz. No i zdrowie chyba nie pozwala juz. Zreszta sam mowil o tym w wywiadzie.
|
Cytat:
Na tym forum przed tymi spotkaniami zawsze była rozkminka ile Broziu Im bramek walnie ,a on w ostatniej chwili wypadał ze składu. Dlatego mówię,ze to dziwna przypadłość i tyle. Cytat:
|
Jeszcze o zmianach. Wydaje mi się, że lepsza byłaby Zachara- > Boguski i Videmont w miejsce Rafała, Boguski na szpicy i Stilic za Brleka. Sobol musi powiedzieć naszemu trenerowi, że Boguski grywał kiedyś w przodzie. Co myślicie o takiej roszadzie? Chodzi oczywiście o ostatnie 30 minut.
|
Cytat:
Wielu najeżdża na Pawła, ale jak go brakuje to dopiero zaczyna się dramat. Oby kontuzja nie była poważna... |
Ten mecz pokazał ile znaczy dla Nas Paweł Brożek. Wielu go krytykuje, bo swoje marnuje, ale ponad 135 goli nie wzięło się z nikąd. Brożek dochodzi do sytuacji, strzela gole, rozgrywa piłkę, gra z klepki, gra kombinacyjnie i atrakcynie. Nie ma już tej szybkości co kiedyś, ale co pokazał Zachara w niedzielę? Strata po której był gol dla Legii, pudło z 11 metrów na pustą bramkę i to wszystko. Oby Paweł jak najszybciej wrócił do zdrowia, bo Zachara nie nadaje się do gry w Wiśle
|
Cytat:
Ja teraz liczę na tych dwóch murzynków. Może będa coś na podobę Guerriera chociaż. |
Cytat:
|
|
Jeszcze raz:
» Zoran Arsenić (NK Osijek) - wolny transfer, kontrakt od 01.07.2017 do 30.06.2019 » Jakub Bartkowski (Wigry Suwałki) - transfer, kontrakt do 30.06.2018 » Cristián David Echavarría Vélez (CD Independiente Medellín) - wypożyczenie do 30.06.2017 » Iván González López (AD Alcorcón) - wolny transfer, kontrakt do 30.06.2018 » Pol Llonch Puyaltó (Granada CF B) - wolny transfer, kontrakt do 30.06.2017 » Matija Špičić (Dinamo Tbilisi) - wolny transfer, kontrakt do 30.06.2017 » Semir Štilić (APÓEL Nikozja) - wolny transfer, kontrakt do 30.06.2018 » Wojciech Słomka (Progres Kraków) - transfer, kontrakt do 30.06.2019 » Éver Augusto Valencia Ruiz (CD Independiente Medellín) - wypożyczenie do 30.06.2017 » Hugo Vidémont (AC Ajaccio) - wolny transfer, kontrakt do 30.06.2018 Chociaż poszły teraz słuchy, że dwaj Kolumbijczycy na rok... Ktoś to może potwierdzić? |
Rzecznik wczoraj potwierdził na tt, że na 100% Kolumbijczycy przychodzą do końca roku.
Nastąpił błąd w komunikacji pomiędzy działem sportu, a mediami klubowymi. |
Cytat:
Bo na kilometr widać, słychać i czuć, że Paweł już nie daje rady zdrowotnie. |
Dzis w sumie przez przypadek posluchalem sobie wypowiedz Radovicia co do tego "upadku" i kartki dla Gonzaleza i stwierdzam ze takiego bezczelnego oszusta to w Polskiej Lidze chyba nie było.
|
Oj tam... Alana przekwalifikują. Warunki ma, może się rozpychać w polu karnym.
A tak na serio: mam szczerą nadzieję, że latem nam Junco kogoś wypatrzy. Chociaż przydałby się ktoś już teraz z kartą na ręku. Takich napastników, wbrew pozorom jest całkiem sporo. |
Witam serdecznie wszystkich miłośników Wisły Kraków. W związku z tym, iż zależy mi aby klub, któremu kibicuję całym sercem nie był szkalowany i poniżany publicznie przez bandę kretynów piszę tutaj ten post (prosiłbym o wskazanie innego miejsca w razie potrzeby). Otóż filmiki pajaców, które podaję poniżej są tworzone przez bandę nieprzychylną Wiśle. Wiele negatywnych komentarzy i głupawych zwrotów miałem przyjemność zaobserwować za ich pośrednictwem w różnych social-mediach (FB, streamy, YT). Owa ferajana będzie się starać o akredytację na mecze Wisły aby nakręcić prolegijny filmik i wykorzystać nasz klub do zebrania wyświetleń. Bardzo proszę osoby, które mają jakiekolwiek możliwości, aby zapobiegły temu procederowi i specjalnie potraktowały owych "reporterów"
https://www.youtube.com/watch?v=BiSnAyxz-7o https://www.youtube.com/watch?v=POQcdVn6RTg |
Podeślij info mailem do działu medialnego.
|
a wracając do meczu
nie było tragedii skoro przy troche większym farcie (skoro Załuska wyjął 3 setki , to mógł i 4) + Zachara na pustą mogliśmy wygrać gra nie było diametralnie gorsza niż winnych meczach , po prostu rywal był o niebo silniejszy , po prostu nie mamy graczy tak groźnych w ofensywie jak ten symulant czy VOO potwierdzają się wszystkie moje refleksje z po meczu z Jagą - LLonch - najlepszy DM , Semir - koniec kariery no i nie odkryje ameryki potrzebny napastnik czy wręcz 2 , bo teraz mamy 0 , no i kreatywna 10tka coś ala Riquelme |
Jakie 3 setki? Sam na sam z Finem i co jeszcze? Mocnych strzałów nie nazwałbym setkami.
|
Będzie lepiej, ja dopiero widzę progres nie od 5 lat ale właśnie od stycznia...
Mamy nowych zawodników muszą się wkomponować lepiej w zespół, Kolumbia zjechała też trzeba mieć to na uwadze. Będzie tylko lepiej. |
Cytat:
Oczywiście troche za wczesnie zeby oceniać, ale z tego co mozna, po tych kilu sparingach i meczach w lidze, Gonzalez super zastepuje Ryśka, a biorąc to ze ma troche nizsza pensje + za Ryśka dostalismy jakies 700 tys euro, to juz mega na plus. Reszta? LLonch troche inny zawodnik niz Popovic, ale nie widze tu zmiany na plus, troche lepszy w defensywie, gorszy w ofensywie. Videmont tez nic nie pokazal, a mimo ze zawsze bylem fanem Semira, potwierdza sie tylko to co mowilem jak sie wszyscy jarali transferem, ze jesli wogoel dojdzie do formy, to uplynie sporo wody w Wisle, a ze nie ma rezerw, to na niego licze dopiero w przyszlym sezonie. A i jeszcze jedna kwestia - zmiana Wojtka Żuchowicz na tego nowego od przygotowania - duza zmiana na minus. Wojtek Żuchowicz przechodzil od rezerw do peirwszej druzyny po 2 latach w rezerwach, a pozniej w lecie jak peirwszy raz mial z nimi oboz, to na jesien Wisla byla fizycznie najlepiej przygotowana od lat - do dzis pamietam mecz z Lechią, gdzie Wisla kompletnie ich zabiegala - pod konie rundy trafilo sie kilka meczow obok siebie a lawki nie bylo, wiec juz sie odbilo. Ale az fajnie sie patrzylo do pewnego momentu jak byli przygotowani fizycznie |
to przypomnij sobie akcje z 2 minuty meczu z Legią
oraz te z poprzedniego gdy nie Brożek później podał niepotrzbnie na lewo jakby po tych GENIALNYCH odbiorach padły bramki (a powinny) to inaczej znawcy by ćwierkali |
Cytat:
|
Z Plockiem bedzie jakis napastnik w pelni sil?
|
Brożek dziś trenował na boisku, pierwszy raz od kontuzji.
Ondrasek póki co jedynie siłownia. ps Kartka dla Gonzaleza została anulowana. |
|
https://www.youtube.com/watch?v=IvkJif42x10 - Miroslav Radović - Shooting Stars :D
|
Już niedostępny
|
Najbardziej to byłem zdumiony reakcją komentatora C+ - bodajże Wolskiego - który po obejrzeniu kilku powtórek, usilnie stawał po stronie Radovicia i pochwalił sędziego za słuszną decyzję o żółtej kartce dla Ivana. To już nieprzychylny wielokrotnie w komentatorce dla nas Mielcarski nie mógł się zgodzić z decyzją sędziego.
|
Za takie coś gość powinien zostać wywalony z roboty, nie chce mi się wierzyć, że może być takim idiota i bronić takiego nurka...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl