![]() |
Szczerze powiedziawszy jak to pisałem:
Cytat:
|
No ciekawe, będzie pozytywne zaskoczenie jak to wypali. I to jest też ten hit AP Wisły, że Goncalo Feio będzie jego tłumaczem? :D
|
Powodzenia dla nowego trenera, mimo wszystko.
Oby to wszystko wyszło. Wiadomość o tym, że Goncalo Feio będzie przy trenerze sprawia wrażenie, że plan Manuela ma ręce i nogi. Oby warsztat rekompensował bariery językowe. Bo czy pan Kiko Ramirez jest tylko hiszpańskojęzyczny? |
Nieoficjalnie Kiko Ramirez nowym szkoleniowcem tłumaczem Goncalo Feio z AP Wisły
|
Dwoma ostatnimi meczami Sobol się pogrzebał.
Zobaczymy, gorzej nie będzie ;) |
jak nie bedzie?
Od pol roku w tym klubie wszystko idzie w kierunku "da sie gorzej" zaczynamy od trenera z IV ligi, potem przyjda pilkarz z IV ligi a potem przyjdzie IV liga. Widac plan. |
Mam na mysli, że gorzej niz z Ruchem i Cracovią się zagrać nie da.
|
Gratulacje PANIE TRENERZE Sobolewski.
|
Tylko niech w końcu sobie wyrobi papiery, bo trener Kmiecik już powinien iść na zasłużona emeryturę.
|
Papiery robi, ale to trwa.
|
Mam nadzieje ze nowy trener będzie odpowiednia osoba przy której złapie trochę doświadczenia i praktyki. Kończyć kurs a jak się uda załatwić sobie praktyki w większym klubie przy boku jakiegoś klasowego trenera. A wiemy ze nasz nowy trener przy boku Pochettino i Sousy miał się czego uczyć.
Tego panu Radkowi życzę i niech będzie naszym Wislackim Fergusonem albo Wengerem. |
Carillo mial tez praktyki u Beniteza i Guardioli. Co jak co, ale Radek musi zacząć jeździć po Europie by miec większe porównanie i dobre wzorce.
Junco jednoznacznie daje do zrozumienia że Sobol może być kolejnym trenerem Wisly, jak projekt z Carillo sie wypali (oby za kilka lat). |
Dlatego fajnie by było żeby dokończył rundę z nami a później trochę wyłapać doświadczenia bo najpierw trzeba sprawdzić czy nasz nowy trener zapewni nam odpowiednia jakośc na dłuższy okres żeby Radek mógł się rozwinąć w Europie.
|
Dlatego fajnie by było, by Carillo popracował 3 lata, a w międzyczasie Sobol zrobił praktyki. Zaś któryś z naszych "emerytów", który ma w planach trenerkę może robić jako drugi trener.
Tylko warunek pierwszy, Carillo ma popracować dłużej niż do grudnia 2018, nawet jak mu Carlitosa sprzedadzą. Czytałem zajawkę wywiadu Junco z PS i już mi ciśnienie podniosła. Mam nadzieję, że jest gdzieś całość w sieci. |
No Rafał przecież tez robi papiery Arek chyba tez ale on już i tak ma akademie.
|
Myśle, że w polskich warunkach nie najmniejszych szans, żeby trener przepracował 3 lata. Albo słabe wyniki, albo jakieś niesnaski w szatni, albo po prostu irytacja trenera, że pomimo dobrych wyników zarząd nie jest w stanie kupić mu przyzwoitych graczy, choćby za hajs ze sprzedanych. I choć życzę Carrillo jak najlepiej to dywagowanie w tym momencie dywagowanie czy będzie trenerem na lata nie ma sensu.
|
Cytat:
Jak będzie stabilizacja w sztabie to będzie można rozwijać następców. |
lololollol
|
|
Cytat:
Miejmy nadzieję, że przez święta wszyscy przemyślą co zrobić, by Joan pobił jednak wynik Kiko. Cytat:
|
Cytat:
|
no to hop !!
|
Zamienił siostrzeniec stryjka na kijek że tak sparafrazuje
Mam nadzieję że to rozwiązanie przejściowe i temat ponownie odejdzie w zapomnienie |
Trener napastników i fachowiec od stałych fragmentów. Ten temat powstał 6 lat temu... super postępy od tamtego czasu poczyniła Wisła Kraków. Jeśli Ci panowie nie pójdą za Brzęczkiem to bez sensu tu kogokolwiek zatrudniać, i tak go zmarnują
|
Dramat⌠idziemy na dno z pełną świadomością Zarządu ....a.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl