![]() |
Cytat:
Ruch "w tym czasie" siedzial przy polskim hymnie, a także wywieszał flagi nawołujace do separacji Śląska od Polski. |
Cytat:
Problem kibicowski na Wiśle leży gdzie indziej. |
Myślę że dość. Kto miał się wypowiedzieć wypowiedział się kto miał zmienić zdanie zmienił a kto trwa przy swoim już tam zostanie. Bez względu jakie kto ma zdanie potrzebni są teraz wszyscy. Nie obrażaj się na Wisłę i na tych co według Ciebie ją niszczą. My wszyscy mam zadanie do wykonania jeśli go nie wykonamy nie będzie na kogo i na co narzekać.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl