Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [VII KOLEJKA] WISŁA Kraków - Śląsk Wrocław, 26 sierpnia, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9701)

domin_czyzyny 29.08.2016 04:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Delgado (Post 1452127)
Ruch to patriotyczny klub narodowowyzwoleńczy z Hajduków Wielkich. Volsdojczów szukaj na hitlerowskim stadionie olimpijskim w Breslau.

WRWE i tyle w temacie lamusy.

Jprle. Jakim trzeba być propagandystą lub mieć zryty beret. Co jak co, wiele można Śląskowi zarzucić. Ale bez przesady. Kto wspominał Rotmistrza Pileckiego ?

Ruch "w tym czasie" siedzial przy polskim hymnie, a także wywieszał flagi nawołujace do separacji Śląska od Polski.

1q2 29.08.2016 06:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1452125)
dla volksdeutchów z Chorzowa.

Może jakaś melisa by się przydała?Z tymi volksdeutchami mieliśmy już zgodę i to ze 20 lat.
Problem kibicowski na Wiśle leży gdzie indziej.

KOMINEK 29.08.2016 07:41

Myślę że dość. Kto miał się wypowiedzieć wypowiedział się kto miał zmienić zdanie zmienił a kto trwa przy swoim już tam zostanie. Bez względu jakie kto ma zdanie potrzebni są teraz wszyscy. Nie obrażaj się na Wisłę i na tych co według Ciebie ją niszczą. My wszyscy mam zadanie do wykonania jeśli go nie wykonamy nie będzie na kogo i na co narzekać.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl