![]() |
Cytat:
1.wielka niewiadoma, niby Wisła mocno od początku zaatakuje, a Ruch pewnie zagra na mega defensywie do czasu aż się wybiegamy i pewnie pod koniec jesli będzie 0:0 bardziej zaatakują 2. Korona prowadzi 0:1 3.Nie ma szans że Legia wygra więcej niż 1 bramką, jesli w ogóle wygra, podejrzewam dziś panowie Mila i Peszko zjedzą trawę po braku powołań na reprę.. zaś połowa skłądu Legii była na kadrach co trochę też powinno wpłynąć 4.Jaga wymęczy wygraną |
Lechia dzisiaj wygra i .... bombki strzeli :)
|
Cytat:
|
Nawet jak wygra to jeszcze nic straconego.
|
Statystyka, statystyką ale patrząc na to co wyprawiają Lech, Żydki i Pogoń, to aż żal nie wejść do tej górnej ósemki ))
|
Powiem wam ze jak widzę ta ligę,gre innych zespołow ,itd to trzeba byc naprawe udanym zeby byc tak nisko w tabeli.
Ta liga jest tak słaba ,ze nie dziw ze ktos kto kopnie prosto piłkę stad wyjeżdza.No ale wg Canal+ poziom ligi wzrasta.... |
Bo wzrasta. Dziś wykładając nawet tyle forsy co Legia na ten moment, ciężko ją zdominować. Inaczej sprawa się miała 10 lat temu.
|
Wynik meczu Legii i Lechii to wielka niewiadoma. Legia mogła wygrywać wyżej, ale Lechia też mogła strzelić kilka bramek.
No i 1-1. A teraz Legia w 10tke... |
Cytat:
|
Cytat:
Przykladem Wojciechowski, ktory sklonowal dzialania Cupiala, pompowal miliony, a wyzej niz 6 miejsce nie podskoczyl. To, ze wykladasz iles razy wieksza forse na pilke to jest SKUTEK, nie przyczyna trendow. Przepatrz panie kolego jacy pilkarze i za ile ida do klubow british premier league. Z jakimi umiejetnosciami. Awans z grupy LE to juz nie jest niesamowity wyczyn jak z sezonu z Schalke czy Parma. Zgadza sie. Tyle, ze przy tamtejszej drabince rownie dobrze moglismy jebnac polfinal, a gdyby nie 2 najgorszy w historii Wisly bramkarz i boisko w tragicznym stanie (o ironio, Polak znow niemadry po szkodzie - 1974 sie klania) smiem twierdzic, ze moglismy wowczas naprawde namieszac. Owczesna Wisla rok rocznie przy dzialajacej reformie Platiniego gralaby co najmniej w fazie grupowej LM. Najwieksze sukcesy odnosilismy w latach 70 i 80 gdzie trzymalismy najlepszych w lidze (tak, znam realia). W tym 3 zespoly swiata, byly szanse na MS nawet (jakby nie blad Kazka Gorskiego) i gdyby po srebrze na IO go nie wyjebali i wstawili Jacka "hehehe" Gmocha, ktory w '78 zjebal najlepsza reprezentacje w historii. Poziom ligi nie wzrasta, bo jeden klub sie wydostal z dlugow wewnetrznych z iti (nie jak my z tf) i wprowadza abecadlo organizacyjne w lidze. To JEGO poziom wzrosl, nie ligi. Poznan sie wyratowal licencja Amiki. My (nie)stety nie jestesmy stolica. Stolica ze wzgledu na wieksza ilosc forsy zawsze ma latwiej. Albo regiony autonomiczne (Barcelona), najbogatsze landy (Monachium), okregi przemyslowe (Manchestery, Donieck czy Dniepropietrowsk). Sprawdz w LM geolokalizacje klubow. Zgadza sie? Przede wszystkim wlasciciel ogarniety. Albo ogarnieci. Co jak co, ale (namiastke) profesjonalizmu widac jedynie w Warszawie i niestety po 2 stronie Błoń. |
Cytat:
Raczysz żartować:) Legia w 10-tkę xD |
Ile tych słupków Legia dzisiaj obiła...
No i remis. Dla Wisły mogło być lepiej,ale też gorzej. Lechia mogła wygrać. |
Teraz Lechia nie moze wygrac za tydzien, tak?
|
My musimy zdobyć 6 punktów, a Jagiellonia musi przegrać 1 mecz.
|
po tym remisie Lechii nasze szanse troche zmalały :(
|
Cytat:
|
Tak. Ruch już nie może zdobyć punktów.
|
Cytat:
Przy założeniu że Jaga robi nam dwa prezenty Ruch zabierając punkty Lechii robi miejsce dla nas. |
Najpierw wygrajmy jutro mecz. Później będziemy liczyć.
|
Cytat:
|
Cytat:
Jeżeli Ruch wygra bądź zremisuje z Lechią wychodzimy my i Ruch. Jeżeli Wygra Lechia 3 drużyny mają po 38 punktów i decyduje mała tabela, w której brane są mecze tylko między tymi 3 drużynami a tabela by wyglądała tak: Lechia 7 punktów Wisła 5 Punktów Ruch 4 Punkty Oczywiście wszystko przy założeniu, że Jaga nie zdobędzie więcej niż 3 punkty w 2 meczach a my zdobywamy 6. |
Ja jednak proponuje dmuchać na zimne,wygrajmy jutro......i bedziemy sobie liczyc i zestawiać do usranej smierci milion kombinacjii po godzinie 20:00....:)
|
Albo coś źle rozumuje albo jutro musimy wygrać z Ruchem minimum 2-oma bramkami, bo za tydzień Lechia z Ruchem mogą się ułożyć i zagrać na remis. W takiej sytuacji uwzględniając mecze tych 3-ech drużyn (Wisła, Lechia, Ruch) mamy najgorszy bilans bramkowy.
EDIT: Dobra już mi uświadomiliście, że się pomyliłem. A tak nawiasem: Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Sytuacja jest prosta. My musimy wygrać oba mecze i Jaga musi przej.ebać choć raz. |
Cytat:
Lechia z Ruchem nie może zagrać na remis, bo wtedy Ruch na pewno ich wyprzedzi... wtedy Jagiellonia musiałaby zdobyć max. 1pkt |
A jeśli było by tak, że my dwa zwycięstwa, Lechia wygrywa z Ruchem, a Jagiellonia zdobędzie dokładnie 3 punkty, to wszyscy maja po 38 pkt i jak wygląda tabelka? :D
Albo już kosmos, Podbeskidzie też wygrywa dwa mecze, a Jaga te swoje 3 punkty zdobywa w Gliwicach? 5 drużyn ma 38 pkt ;) Idę się przewietrzyć ;D |
Cytat:
|
Są dwa warunki, któe muszą być spełnione łącznie, żeby Wisła awansowała: 1. Wisła wygrywa oba pozostałe mecze. 2. Jagiellonia zdobywa nie więcej niż 3 punkty. Pozostałe wyniki są bez znaczenia. Jeśli Lechia wygra z Ruchem, to - ciągle przy założeniu, że warunki 1 i 2 zostały spełnione - wchodzi Lechia i my. Jesli Ruch wygra lub zremisuje, wchodzi Ruch i my. Wyniki Podbeskidzia nie są ważne, bo wyprzedzamy je w każdej konfiguracji (o ile spełnione zostaną warunki 1 i 2) Jesli Jaga będzie mieć tyle punktów co my, również wyprzedzamy ją w każdej konfiguracji małej tabeli. Więc trzeba trzymać jutro za Wisłę i Podbeskidzie. Jeśli obie drużyny wygrają, to wszystko będzie zależeć od nas.
|
Cytat:
|
Bez naszej jutrzejszej wygranej temat upadnie ;)
|
Podaję wszystkie możliwe (na ta chwilę) kombinacje zespołów, dla których trzeba byłoby liczyć malą tabelkę (oczywiście przy założeniu, że uda się nam wygrać te dwa mecze):
Wisła Kraków, Lechia Gdańsk, Ruch Chorzów Wisła Kraków, Jagiellonia Białystok, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Lechia Gdańsk, Ruch Chorzów Wisła Kraków, Podbeskidzie Bielsko-Biała Wisła Kraków, Jagiellonia Białystok Wisła Kraków, Jagiellonia Białystok, Lechia Gdańsk, Ruch Chorzów Wisła Kraków, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Lechia Gdańsk, Ruch Chorzów Wisła Kraków, Jagiellonia Białystok, Podbeskidzie Bielsko-Biała. :D Na pocieszenie ... jedyny z tych układów niekorzystny dla nas to : "Wisła Kraków, Lechia Gdańsk, Ruch Chorzów", i to pod warunkiem, że Jagiellonia zdobędzie minimum 4 punkty. |
Cytat:
- Lechia będzie musiała przegrać - Korona nie będzie mogła wygrać - Podbeskidzie będzie mogło zdobyć maks. 4 punkty w obu meczach - Jagiellonia będzie mogła tylko raz zremisować - No i co oczywiste my wygrywamy z Zagłębiem Mam nadzieję, że teraz się już nie pomyliłem. Jeżeli tak to koniec pisania na dziś. :D |
Cytat:
|
Kalkulacje, dywagacje... Nawet nie próbuję tego liczyć i zastanawiać, jakie są szanse, bo mi mózg wyparuje. Tabela za dwa mecze wszystko pokaże. Na razie trzeba wygrać oba spotkania.
|
Cytat:
Regulamin ekstraklasy: 5.2.2. przy więcej niż dwóch Klubach: a. liczba zdobytych punktów w meczach między tymi Klubami, b. przy równej liczbie punktów korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w meczach między tymi Klubami, Wisła, Lechia, Jaga, Ruch Wisła - Jaga 5:1 Jaga - Wisła 1:4 Wisła - Ruch 0:0 Ruch - Wisła np 1:2 Wisła - Lechia 4:2 Lechia - Wisła 2:0 Jaga - Lechia 0:3 Lechia - Jaga 5:1 Jaga - Ruch 2:1 Ruch - Jaga 0:4 Lechia - Ruch np 2:0 Ruch - Lechia 3:2 Wszystkie drużyny mają po 38 punktów, więc jest robiona mała tabelka pomiędzy meczami tych drużyn wtedy: Wisła 13 pkt Lechia 12 pkt Jaga 6 pkt Ruch 4 pkt Idealne rozwiązanie, my i Lechia wchodzimy. Zakładając nasze 2 zwycięstwa, mamy praktycznie pewny awans. Tabelka w przypadku gdy Jaga albo bedzie miec mniej lub wiecej niz 3 punkty po tych dwoch meczach, tj nie bedzie wliczana do malej tabelki to mala tabelka miedzy Wisla, Lechia i Ruchem wyglada tak: Wisła 7 pkt Lechia 6 pkt Ruch 4 pkt Znów w tej sytuacji awansujemy. Jedyna sytuacja przy naszych 2 zwyciestwach, a w ktorej nie awansujemy, to taka gdy Lechia nie wygra z Ruchem, Jaga zdobędzie więcej niz 3 punkty w 2 meczach (np wygrana z PBB i remis z Piastem), wtedy Jaga i Ruch maja po 39 punktów. Ale uważam to za bardzo mało prawdopodobny scenariusz, prędzej bym zalozyl ze Wisła nie wygra ktoregoś z tych dwóch meczów. Także prawie wszystko w naszych rękach :) |
W Twoich obliczeniach jest jeden zasadniczy błąd,
Wisła zremisowała z Lechią 3:3. |
A faktycznie, 4:2 bylo ze Śląskiem.
Co jednak nie zmenia faktu, ze przy 2 zywcięstwach i nie wiecej niz 3 punktach Jagielloni, i tak awansujemy :) |
rUCH pokazuje nam miejsce w szeregu...jak przegrywali to gryzli trawę...a nasi strata za stratą...
A my im w drugiej połowie! Końcówka to HORROR! |
Kurna za duzo niedokladnosci! I skad ta dziura w srodku? Oni z tego bramki strzelaja,.....
Gra niezła,ale brakuje zdecydowania pod bramką... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl