Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Dariusz Wdowczyk byłym trenerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9595)

Ogryzek 13.03.2016 20:39

Wolałbym pewnie wielu wielu innych trenerów, ale teraz każdy powinien trzymać kciuki żeby Wdowczykowi się udało. Każdy wie jaki casus pascudeus przytrafił się Wdowczykowi. Ale On jako jeden z niewielu przekupnych sędziów i trenerów dostał wyrok i karę odpokutował. Więc nie ma co patrzeć na historię.

Mnie nurtuje coś innego - czy trener który od października? 2014 nie trenował żadnego klubu utrzyma Naszą Wisłę?
To jest pytanie, a nie dyskusja o przeszłość Wdowczyka.

ddii 13.03.2016 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1434208)
Aha czyli Cupial na pohybel kibolom zatrudnil Wdowczyka:lol:
Moze jednak na pohybel piknikom bez zasad, ktorych i tutaj jak widac jest duzo po wpisach, nie zatrudnil Jugola. Na zlosc wam pojeby:lol:

Kolego Wieśniak 842 ja jestem zwykłym piknikiem . W moich oczach Wdowczyk nie stanowi jakiegoś problemu, tak jak Wolski ! Ale jak dla mnie , to nasz filantrop jawnie zakpił z tych kibiców z zasadami, tych bezpośrednich spadkobierców etosu żołnierzy wyklętych.... :):) Pewnie się to nie spodoba dużej liczbie formułowiczów, ale ja się nie łapie na usprawiedliwianie zwykłej ulicznej bandyterki, dyskusyjnymi wartościami reprezentowanymi przez w/w żołnierzy.:):):)

Tylko przypominam,że na stadionie jest miejsce dla wszystkich kibiców.

arti 13.03.2016 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pomeran (Post 1434191)
Żeby było jasne , rozumiem, że ktoś nie chce Wdowczyka w Wiśle.
Sportowo nas utrzyma, pewnie nawet z niezłym wynikiem. do meritum

Czy u nas trenerem nie był 3x F.S ?
czy nie grał u nas Łobodziński i Garguła ?
czy to nie u nas był słynny pan B. ?
Nie wspominając kilku dawnych piłkarzy.

Leżałeś wtedy Rejtanem ?

zresztą, w lidze do dziś pracuję wielu ludzi, którzy coś na sumieniu z tamtych czasów mają.
Nie usprawiedliwiam tego, ale stało się. Jest trenerem, dajmy mu popracować.
Kiedy jak nie dziś najbardziej jest potrzebne wsparcie kibiców ? Nie dla trenera.
dla Wisły.

Dodam jeszcze sympatycznego trenera, który prowadził Wisłę na początku TF, a potem jeszcze raz. Oczywiście nikt go nie skazał (podobnie jak FS), ale metody osiągania wyników były ogólnie znane.

Grantar 13.03.2016 20:42

Tak czytam WISŁAZWE z którym często się nie zgadzałem i widzę że tym razem mamy podobne odczucia.
Wisłę Zawszę ceniłem za ostre traktowanie .. przekrętów i przekrętasów. Już pierwszym lekkim wyłomem był Garguła ale Wdowczyk to przesada. Każdy ma prawo do błędów ale nie każdy może być trenerem Wisły.

wiesniak842 13.03.2016 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ddii (Post 1434218)
Kolego Wieśniak 842 ja jestem zwykłym piknikiem . W moich oczach Wdowczyk nie stanowi jakiegoś problemu, tak jak Wolski ! Ale jak dla mnie , to nasz filantrop jawnie zakpił z tych kibiców z zasadami, tych bezpośrednich spadkobierców etosu żołnierzy wyklętych.... :):) Pewnie się to nie spodoba dużej liczbie formułowiczów, ale ja się nie łapie na usprawiedliwianie zwykłej ulicznej bandyterki, dyskusyjnymi wartościami reprezentowanymi przez w/w żołnierzy.:):):)

Tylko przypominam,że na stadionie jest miejsce dla wszystkich kibiców.

Badz sobie kim chcesz. Wazne, ze gowno masz do powiedzenia na trybunach i w zyciu pewnie tez.

Griszka30KR 13.03.2016 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1434217)
Mnie nurtuje coś innego - czy trener który od października? 2014 nie trenował żadnego klubu utrzyma Naszą Wisłę?
To jest pytanie, a nie dyskusja o przeszłość Wdowczyka.

Rozumiem jakbyś pytał o piłkarza bez gry,ale o trenera....Co słaba forme ma ,bo nie był w rytmie meczowym?
Czasmi takie przerwy niektórym wychodza na dobre,a przez te póltora toku też nie wiadomo co w sytemie szkolenia sie nie zmieniło...
Bardziej obawiam sie ,ze zostanie zajechany przez trybuny i to moze odbic sie na Jego pracy.

szprotson 13.03.2016 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1434217)
Mnie nurtuje coś innego - czy trener który od października? 2014 nie trenował żadnego klubu utrzyma Naszą Wisłę?
To jest pytanie, a nie dyskusja o przeszłość Wdowczyka.

Ciekawe pytanie, zastanawiam sie czy zadawał je sobie dziś kapka wertując ksiązke kontaktow w telefonie.

ddii 13.03.2016 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1434222)
Badz sobie kim chcesz. Wazne, ze gowno masz do powiedzenia na trybunach i w zyciu pewnie tez.

:):):):) Muszę sobie wyrobić renomę na stadionie :):):) Chociaż ostatnio rzadko mogę na nim gościć A teraz idzie petarda- jestem szczęśliwy w życiu, dla niektórych ludzi, tych dla których warto, coś znaczę. I mam szczęście kibicować najlepszemu klubowi w Polsce !!! A kolega niech się spina dalej :):):)

serek.c2 13.03.2016 21:01

Zaraz się popłaczę...

A o "wyklętych" trochę poczytaj i nie rób bezsensownych porównań.

zibi7 13.03.2016 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1434181)
Jeszcze nie tak dawno, wywalało się z klubu Wojciecha Ł. czy nie przedłużało umowy z Łukaszem G...

Z Gargułą to akurat kontrakt przedłużono.

TS FANATIC 13.03.2016 21:16

mnie to bardziej martwi to, że niedawno WISLAZWE pisał że będzie dobrze. Chyba nie o to chodziło.

Robbie92 13.03.2016 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zibi7 (Post 1434228)
Z Gargułą to akurat kontrakt przedłużono.

Gdy p.Gaszyński pojechał osobiście do Poznania oznajmić że nie przedłuża kontraktu z Gargułą w zeszłym sezonie można było być ciekawym gdzie pójdzie Garguła? Trafił do Iligowej Miedzi Legnica.. To pokazuje jakiej klasy zawodników ostatnimi latami mieliśmy.. Oby Balashov, Jovic, Ondrasek, Drzazga czy Bartosz za parę lat odchodzili do lepszych klubów, bo będzie równoznaczne że coś tam potrafią jednak..

ToTylkoJa 13.03.2016 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1434209)
Tytułem wyjaśnienia: Wdowyczk w Legii grał. Smuda był.

?
Obaj w Legii grali i obaj Legię trenowali.

emjot 13.03.2016 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robbie92 (Post 1434231)
Gdy p.Gaszyński pojechał osobiście do Poznania oznajmić że nie przedłuża kontraktu z Gargułą w zeszłym sezonie można było być ciekawym gdzie pójdzie Garguła? Trafił do Iligowej Miedzi Legnica.. To pokazuje jakiej klasy zawodników ostatnimi latami mieliśmy.. Oby Balashov, Jovic, Ondrasek, Drzazga czy Bartosz za parę lat odchodzili do lepszych klubów, bo będzie równoznaczne że coś tam potrafią jednak..

a tak się zapytam z ciekawości
ile to miał lat ów inkryminowany Guła jak odchodził z Wisły 19? 20?
czy może ciutkę więcej...

siphon 13.03.2016 21:21

Wizerunek buduję się latami,niszczy w ciągu sekundy.Wisłą była jedynym klubem który po handlu w 93 roku ukarała swoich zawodników wyrzucając Bobrowicza,Grędę i Gałuszkę.Ile było wściekłości kiedy sędzia Kasierski za kasę z Wronek przekręcił nas na Ślęzie Wrocław czy później w warunkach ekstraklasy do szału doprowadzał sędzia Wójcik kiedy to na Polonii W. doliczał 10 min i nie uznawał prawidłowo strzelonych bramek przez Wisłę. Czy to nie D.Petrescu mówił że w Wiśle sędziów nie częstuje się nawet wodą?? Rozwiązywanie umów z ludźmi na których kładło się cieniem podejrzenie o korupcję(Blacha,Łobodziński,Kurdziel) wyróżniało Wisłę na tle tej całej skorumpowanej degrengolady. Zatrudnienie Wdowczyka, abstrahując od warsztatu trenerskiego który ma, wizerunkowo lokuje nas na samym ....a dnie!Przypominam że jest to koleś który przekręcił z Koroną mecz na Wisłą II. Nic nie usprawiedliwia zatrudnianie zwykłego złodzieja na stanowisku trenera,nawet dramatyczna sytuacja w tabeli.Nie wiem co niektórzy sobie wyobrażają,że wydzwoni utrzymanie jak Janusz Wójcik?

R33 13.03.2016 21:22

Do usunięcia.

wolfy 13.03.2016 21:24

A narzekali, że powrót Smudy "niehonorowy".

No, ale jest jak napisałem: "Tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić".

serek.c2 13.03.2016 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siphon (Post 1434234)
Wizerunek buduję się latami,niszczy w ciągu sekundy.Wisłą była jedynym klubem który po handlu w 93 roku ukarała swoich zawodników wyrzucając Bobrowicza,Grędę i Gałuszkę.Ile było wściekłości kiedy sędzia Kasierski za kasę z Wronek przekręcił nas na Ślęzie Wrocław czy później w warunkach ekstraklasy do szału doprowadzał sędzia Wójcik kiedy to na Polonii W. doliczał 10 min i nie uznawał prawidłowo strzelonych bramek przez Wisłę. Czy to nie D.Petrescu mówił że w Wiśle sędziów nie częstuje się nawet wodą?? Rozwiązywanie umów z ludźmi na których kładło się cieniem podejrzenie o korupcję(Blacha,Łobodziński,Kurdziel) wyróżniało Wisłę na tle tej całej skorumpowanej degrengolady. Zatrudnienie Wdowczyka, abstrahując od warsztatu trenerskiego który ma, wizerunkowo lokuje nas na samym ....a dnie!Przypominam że jest to koleś który przekręcił z Koroną mecz na Wisłą II. Nic nie usprawiedliwia zatrudnianie zwykłego złodzieja na stanowisku trenera,nawet dramatyczna sytuacja w tabeli.Nie wiem co niektórzy sobie wyobrażają,że wydzwoni utrzymanie jak Janusz Wójcik?

Otóż to - krótko i na temat.

7 kotów 13.03.2016 21:33

:(
:(
:(
:(
:(

pomeran 13.03.2016 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1434210)
Nie, nie leżałem wtedy Rejtanem i nie było mi to na rękę, że takie osoby hańbią dobre imię.

Oczywiście, że pamiętam takie osoby.
Przypomnę jednak, że wcześniej Wisła zachowywała się dość stanowczo do takich osób:

- Wojciech Łobodziński - rozwiązany kontrakt a wcześniej zawieszenie w prawach zawodnika.
- Grzegorz Kurdziel - zdecydowana reakcja klubu, brak przedłużenia umowy. Sprawa podaj wyszła w czerwcu.
-Andrzej Blacha - sam podał się do dymisji.

Chwała Wiśle za takie zachowanie. Ale umówmy sie.. Grał u nas piłkarz i trenował nas trener co do ktorych sa podejrzenia.. Na byle kim mie ciążą takie opinie. Nie zawsze i nie wobec kazdego działano w mysl 'zero tolerancji' Za korupcje w polskiej piłce przełomu XX/XXI wieku i poczatku XXI skazanych zostało niewielu.

Chodzi mi tylko o to ze mieliśmy takich ludzi w Wisle. Byli/sa takowi prawdopodobnie w kazdym klubie dzisiejszej ekstraklasy. Tego nie wiesz/nie masz na to wpływu. Zobacz jakie akcje sa na najwyższych związkowych szczeblach..Wdowczyk był umoczony, i to bardzo brzydka karta w jego życiorysie. Ale został trenerem Wisły, w trudnym momencie. Jak piszą - Wdowczyk przyjdzie i pojdzie. A my z Wisla zostaniemy. I teraz tez trzeba kibicować i wspierać. A nie robić kolejna akcje przeciw trenerowi. To nie pomoze. A jesli wybor miałby byc miedzy smuda a wdowczykiem, to wole wdowczyka.

gigant 13.03.2016 21:38

Pier.dole takie utrzymanie z oszustem na ławce. Jeździłem na drugą ligę jezdzilbym i na czwartą. Każdemu dla którego najważniejsze jest utrzymanie za cenę honoru życzę żeby Wasze żony, dziewczyny czy kochanki dup.cyły się z każdym w imię nabrania doświadczenia by później dawać wam.
Akceptowanie Wdowczyka na ławce to przyzwolenie na największe kurewstwo jakie można sobie wyobrazić. Cupial albo nie żyje, albo jest ubezwlasnowolniony ze takie rzeczy dzieją się w Wiśle.

Wdowczyk wypier.dalaj z mojego klubu frajerze.

cfa 13.03.2016 21:41

Co do trenera to bym się nie przywiązywał, ostatnio przychodzą 3 mecze poprowadzą i odchodzą. A do końca sezonu kilka kolejek jeszcze zostało :)

emjot 13.03.2016 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pomeran (Post 1434241)
Chwała Wiśle za takie zachowanie. Ale umówmy sie.. Grał u nas piłkarz i trenował nas trener co do ktorych sa podejrzenia.. Na byle kim mie ciążą takie opinie. Nie zawsze i nie wobec kazdego działano w mysl 'zero tolerancji' Za korupcje w polskiej piłce przełomu XX/XXI wieku i poczatku XXI skazanych zostało niewielu.

Chodzi mi tylko o to ze mieliśmy takich ludzi w Wisle. Byli/sa takowi prawdopodobnie w kazdym klubie dzisiejszej ekstraklasy. Tego nie wiesz/nie masz na to wpływu. Zobacz jakie akcje sa na najwyższych związkowych szczeblach..Wdowczyk był umoczony, i to bardzo brzydka karta w jego życiorysie. Ale został trenerem Wisły, w trudnym momencie. Jak piszą - Wdowczyk przyjdzie i pojdzie. A my z Wisla zostaniemy. I teraz tez trzeba kibicować i wspierać. A nie robić kolejna akcje przeciw trenerowi. To nie pomoze. A jesli wybor miałby byc miedzy smuda a wdowczykiem, to wole wdowczyka.

wszystko pięknie
ale Wdowczyk nie powinien być rozważany
nawet rozważany w kategorii "potencjalny trener Wisły"

wislakrakow124 13.03.2016 21:42

Dobrze powiedziane. Zarzad wybral kwestie sportowe a sprawy poza sportowe zostawil w spokoju. Nie pasuje mi ta jego korupcja ale co my mozemy. Nie chce kolejnego podzialu kibicow bo to do niczego nas nie doprowadzi. Trzeba sie utrzymac wzmocnic obrone i miec nadzieje ze w koncu nadejda te lepsze czasy. Jestem cholernym optymista i wierze w lepsze jutro.

wolfy 13.03.2016 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cfa (Post 1434243)
Co do trenera to bym się nie przywiązywał, ostatnio przychodzą 3 mecze poprowadzą i odchodzą. A do końca sezonu kilka kolejek jeszcze zostało :)

Tym gorzej, bo ten sprzedawczyk będzie już na zawsze wiązany z naszym klubem.

Markfire20 13.03.2016 21:44

Mamy Wdowczyka, co możemy z tym zrobić? NIC. Oczywiście można pokrzyczeć "WYPIERDALAJ, MY TAKIEJ ....Y NIE CHCEMY, MY MECZY NIE KUPUJEMY" itd. itp. Co to nam da? NIC.
Wdowczyk jako jeden z nielicznych (o ile nie jedyny) wziął pełną odpowiedzialność za swoje czyny.
Czy chciałem Wdowczyka? Nie ale lepszy taki trener niż żaden. Dlaczego? Bo pierwsze - nie mamy pieniędzy, a po drugie (i co ważniejsze) NIE MAMY CZASU ŻEBY WYBRZYDZAĆ.
A czytając komentarze "wolałbym żeby Wisła spadła aniżeli Wdowczyk był trenerem" ręce opadają...

pomeran 13.03.2016 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1434244)
wszystko pięknie
ale Wdowczyk nie powinien być rozważany
nawet rozważany w kategorii "potencjalny trener Wisły"

Zgadzam sie. I tu zmierzamy do przykrej refleksji. Zarząd ma daleko w tyle, co czuja i sadza o nowym trenerze kibice. I faktycznie jesli niektórym po rezygnacji ze smudy wydawało sie ze cos sie zmieniło w tej materii przyszedł siarczysty policzek.

Glazik 13.03.2016 21:51

Wyglada na to ze pan Bogusław wpadl w panike.... inaczej nie potrafie wytlumaczyc zatrudnienia Wdowczyka.
Od czasu zwolnienia Kazia cuda sie dzieja... takie dziwne mam wrażenie ze to powolne przygotowania do
I ligi ( tfu tfu )

Mixu 13.03.2016 21:52

Zarząd! Co? Ty wiesz co!

Ja .......e...ta zawszona KANALIA Wdowczyk trenerem Wisełki, to już wolę pazernego dziada przygłupa niż tego warszawskiego sprzedawczyka który to jadąc na wałku z sędziami będąc trenerem tirówy ukradł nam mistrzostwo (czasy Petrescu) Ten klub sięgnął dna...

.... wam w dupe s....ysyny zarządzające tym pięknym klubem

dj_ibutti 13.03.2016 21:54

Zarząd wybierając Wdowczyka musiał wiedzieć jaka będzie reakcja kibiców. Mówiąc krótko - miał tę reakcję w dupie. Co to dla nas oznacza? Że choćbyśmy nie wiem jak protestowali i krzyczeli, to jeżeli tylko Dariusz W. będzie miał wyniki zarząd będzie dalej miał nas w dupie.... Deal with it.

Mixu 13.03.2016 21:55

....a płakać mi się chcę..

PabloTS 13.03.2016 21:55

największego kreta to mamy w środku naszego klubu czyli nasz niezatapialny Zdzisław K....a tu wszyscy płaczą nad postacią Wdowczyka...................jak to mówia swgo nie znacie.......

Karherop 13.03.2016 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1434242)
Pier.dole takie utrzymanie z oszustem na ławce. Jeździłem na drugą ligę jezdzilbym i na czwartą. Każdemu dla którego najważniejsze jest utrzymanie za cenę honoru życzę żeby Wasze żony, dziewczyny czy kochanki dup.cyły się z każdym w imię nabrania doświadczenia by później dawać wam.
Akceptowanie Wdowczyka na ławce to przyzwolenie na największe kurewstwo jakie można sobie wyobrazić. Cupial albo nie żyje, albo jest ubezwlasnowolniony ze takie rzeczy dzieją się w Wiśle.

Wdowczyk wypier.dalaj z mojego klubu frajerze.


Wiesz że w czasach gdy jeździłeś na druga ligę (o ile tak było) co drugi mecz był ustawiony? ba, całe lata 90 były ustawione ze słynnymi niedzielami cudów gdzie i Wisła sprzedawała na prawo i lewo mecze. Wtedy Ci to nie przeszkadzało?

I nie, nigdzie nie bronię Wdowczyka, ale czy chcesz czy nie teraz jest naszym trenerem i życząc źle jemu - życzysz i Wiśle spadku. Mam nadzieję, że po sezonie odejdzie i nie dlatego, że nie utrzymał Wisły, ale że będziemy mieć lepszego kandydata niż obecny trener.

Szajba_ 13.03.2016 22:05

ja powiem tylko jedno:

w głębokiej dupie mam to, że Wdowczyk był skazany za ustawianie meczy. Karę odbył, frycowe zapłacił. Ale on jest po prostu słabym trenerem (choć fakt, od Teddiego lepszy).

ni .... nie rozumiem tej nominacji

ziz99 13.03.2016 22:13

Dziś nie 1 kwietnia, więc ta decyzja to jakiś sabotaż...

Powspominajmy zatem naszych niedoszłych trenerów Jimeneza, Broosa i Jurcica...

wiertar 13.03.2016 22:15

1 Listopad tez nie dzis...

Zwitter 13.03.2016 22:18

Najbardziej mnie śmieszą komentarze, że w latach 90-tych większość meczy było ustawione i większość trenerów była umoczona. Tylko do jasnej cholery to są tylko wasze spekulacje a Dariuszowi W. zostało to udowodnione. Kara była śmieszna bo już nigdy nie powinien nikogo trenować, ale to już inna sprawa.

rafkur 13.03.2016 22:27

Mieliśmy buraka, mieliśmy idiotę pozostało zatrudnić oszusta. W zarządzie mamy ubeka, który najprawdopodobniej ma jakieś teczki na innego ubeka bądź oszusta bo w innym przypadku tenże dawno by go wy.......ił. Dodatkowo na trybunach idolami są przestępcy.
Także Panie i Panowie ciszej nad tą trumną....

stary zgred 13.03.2016 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1434256)
Wiesz że w czasach gdy jeździłeś na druga ligę (o ile tak było) co drugi mecz był ustawiony? ba, całe lata 90 były ustawione ze słynnymi niedzielami cudów gdzie i Wisła sprzedawała na prawo i lewo mecze. Wtedy Ci to nie przeszkadzało?

I nie, nigdzie nie bronię Wdowczyka, ale czy chcesz czy nie teraz jest naszym trenerem i życząc źle jemu - życzysz i Wiśle spadku. Mam nadzieję, że po sezonie odejdzie i nie dlatego, że nie utrzymał Wisły, ale że będziemy mieć lepszego kandydata niż obecny trener.

Co Ty .......isz?
Wiesz w ogóle jak znaleźliśmy się w 2 lidze? Bo jako jedyni zrobiliśmy czystki w klubie
Wiesz dlaczego nie awansowaliśmy w pierwszym roku z powrotem? Bo Nas jebany tfu kasierski zalatwil na Slezie w porozumieniu z amica
Nie odpisuj!

Wdowczyk frajerze!

Kamson 13.03.2016 22:28

Z tego klubu trzeba wywieść na taczkach wszystkich, rozpoczynając od niezatapialnego Zdzisława.
Budować wszystko od nowa, w oparciu o młode osoby, które kochają Wisłę i mają łeb na karku.

Szkoda, że to jest nierealne. Od jutra będę musiał oglądać na ławce trenerskiej Wisły morde sprzedajnego pajaca. Kapka będzie przechadzał się po klubowych korytarzach przez następne naście lat, podpisując kolejne absurdalne papiery.

Kvrwa mać.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl