![]() |
Wolałbym pewnie wielu wielu innych trenerów, ale teraz każdy powinien trzymać kciuki żeby Wdowczykowi się udało. Każdy wie jaki casus pascudeus przytrafił się Wdowczykowi. Ale On jako jeden z niewielu przekupnych sędziów i trenerów dostał wyrok i karę odpokutował. Więc nie ma co patrzeć na historię.
Mnie nurtuje coś innego - czy trener który od października? 2014 nie trenował żadnego klubu utrzyma Naszą Wisłę? To jest pytanie, a nie dyskusja o przeszłość Wdowczyka. |
Cytat:
Tylko przypominam,że na stadionie jest miejsce dla wszystkich kibiców. |
Cytat:
|
Tak czytam WISŁAZWE z którym często się nie zgadzałem i widzę że tym razem mamy podobne odczucia.
Wisłę Zawszę ceniłem za ostre traktowanie .. przekrętów i przekrętasów. Już pierwszym lekkim wyłomem był Garguła ale Wdowczyk to przesada. Każdy ma prawo do błędów ale nie każdy może być trenerem Wisły. |
Cytat:
|
Cytat:
Czasmi takie przerwy niektórym wychodza na dobre,a przez te póltora toku też nie wiadomo co w sytemie szkolenia sie nie zmieniło... Bardziej obawiam sie ,ze zostanie zajechany przez trybuny i to moze odbic sie na Jego pracy. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Zaraz się popłaczę...
A o "wyklętych" trochę poczytaj i nie rób bezsensownych porównań. |
Cytat:
|
mnie to bardziej martwi to, że niedawno WISLAZWE pisał że będzie dobrze. Chyba nie o to chodziło.
|
Cytat:
|
Cytat:
Obaj w Legii grali i obaj Legię trenowali. |
Cytat:
ile to miał lat ów inkryminowany Guła jak odchodził z Wisły 19? 20? czy może ciutkę więcej... |
Wizerunek buduję się latami,niszczy w ciągu sekundy.Wisłą była jedynym klubem który po handlu w 93 roku ukarała swoich zawodników wyrzucając Bobrowicza,Grędę i Gałuszkę.Ile było wściekłości kiedy sędzia Kasierski za kasę z Wronek przekręcił nas na Ślęzie Wrocław czy później w warunkach ekstraklasy do szału doprowadzał sędzia Wójcik kiedy to na Polonii W. doliczał 10 min i nie uznawał prawidłowo strzelonych bramek przez Wisłę. Czy to nie D.Petrescu mówił że w Wiśle sędziów nie częstuje się nawet wodą?? Rozwiązywanie umów z ludźmi na których kładło się cieniem podejrzenie o korupcję(Blacha,Łobodziński,Kurdziel) wyróżniało Wisłę na tle tej całej skorumpowanej degrengolady. Zatrudnienie Wdowczyka, abstrahując od warsztatu trenerskiego który ma, wizerunkowo lokuje nas na samym ....a dnie!Przypominam że jest to koleś który przekręcił z Koroną mecz na Wisłą II. Nic nie usprawiedliwia zatrudnianie zwykłego złodzieja na stanowisku trenera,nawet dramatyczna sytuacja w tabeli.Nie wiem co niektórzy sobie wyobrażają,że wydzwoni utrzymanie jak Janusz Wójcik?
|
Do usunięcia.
|
A narzekali, że powrót Smudy "niehonorowy".
No, ale jest jak napisałem: "Tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić". |
Cytat:
|
:(
:( :( :( :( |
Cytat:
Chodzi mi tylko o to ze mieliśmy takich ludzi w Wisle. Byli/sa takowi prawdopodobnie w kazdym klubie dzisiejszej ekstraklasy. Tego nie wiesz/nie masz na to wpływu. Zobacz jakie akcje sa na najwyższych związkowych szczeblach..Wdowczyk był umoczony, i to bardzo brzydka karta w jego życiorysie. Ale został trenerem Wisły, w trudnym momencie. Jak piszą - Wdowczyk przyjdzie i pojdzie. A my z Wisla zostaniemy. I teraz tez trzeba kibicować i wspierać. A nie robić kolejna akcje przeciw trenerowi. To nie pomoze. A jesli wybor miałby byc miedzy smuda a wdowczykiem, to wole wdowczyka. |
Pier.dole takie utrzymanie z oszustem na ławce. Jeździłem na drugą ligę jezdzilbym i na czwartą. Każdemu dla którego najważniejsze jest utrzymanie za cenę honoru życzę żeby Wasze żony, dziewczyny czy kochanki dup.cyły się z każdym w imię nabrania doświadczenia by później dawać wam.
Akceptowanie Wdowczyka na ławce to przyzwolenie na największe kurewstwo jakie można sobie wyobrazić. Cupial albo nie żyje, albo jest ubezwlasnowolniony ze takie rzeczy dzieją się w Wiśle. Wdowczyk wypier.dalaj z mojego klubu frajerze. |
Co do trenera to bym się nie przywiązywał, ostatnio przychodzą 3 mecze poprowadzą i odchodzą. A do końca sezonu kilka kolejek jeszcze zostało :)
|
Cytat:
ale Wdowczyk nie powinien być rozważany nawet rozważany w kategorii "potencjalny trener Wisły" |
Dobrze powiedziane. Zarzad wybral kwestie sportowe a sprawy poza sportowe zostawil w spokoju. Nie pasuje mi ta jego korupcja ale co my mozemy. Nie chce kolejnego podzialu kibicow bo to do niczego nas nie doprowadzi. Trzeba sie utrzymac wzmocnic obrone i miec nadzieje ze w koncu nadejda te lepsze czasy. Jestem cholernym optymista i wierze w lepsze jutro.
|
Cytat:
|
Mamy Wdowczyka, co możemy z tym zrobić? NIC. Oczywiście można pokrzyczeć "WYPIERDALAJ, MY TAKIEJ ....Y NIE CHCEMY, MY MECZY NIE KUPUJEMY" itd. itp. Co to nam da? NIC.
Wdowczyk jako jeden z nielicznych (o ile nie jedyny) wziął pełną odpowiedzialność za swoje czyny. Czy chciałem Wdowczyka? Nie ale lepszy taki trener niż żaden. Dlaczego? Bo pierwsze - nie mamy pieniędzy, a po drugie (i co ważniejsze) NIE MAMY CZASU ŻEBY WYBRZYDZAĆ. A czytając komentarze "wolałbym żeby Wisła spadła aniżeli Wdowczyk był trenerem" ręce opadają... |
Cytat:
|
Wyglada na to ze pan Bogusław wpadl w panike.... inaczej nie potrafie wytlumaczyc zatrudnienia Wdowczyka.
Od czasu zwolnienia Kazia cuda sie dzieja... takie dziwne mam wrażenie ze to powolne przygotowania do I ligi ( tfu tfu ) |
Zarząd! Co? Ty wiesz co!
Ja .......e...ta zawszona KANALIA Wdowczyk trenerem Wisełki, to już wolę pazernego dziada przygłupa niż tego warszawskiego sprzedawczyka który to jadąc na wałku z sędziami będąc trenerem tirówy ukradł nam mistrzostwo (czasy Petrescu) Ten klub sięgnął dna... .... wam w dupe s....ysyny zarządzające tym pięknym klubem |
Zarząd wybierając Wdowczyka musiał wiedzieć jaka będzie reakcja kibiców. Mówiąc krótko - miał tę reakcję w dupie. Co to dla nas oznacza? Że choćbyśmy nie wiem jak protestowali i krzyczeli, to jeżeli tylko Dariusz W. będzie miał wyniki zarząd będzie dalej miał nas w dupie.... Deal with it.
|
....a płakać mi się chcę..
|
największego kreta to mamy w środku naszego klubu czyli nasz niezatapialny Zdzisław K....a tu wszyscy płaczą nad postacią Wdowczyka...................jak to mówia swgo nie znacie.......
|
Cytat:
Wiesz że w czasach gdy jeździłeś na druga ligę (o ile tak było) co drugi mecz był ustawiony? ba, całe lata 90 były ustawione ze słynnymi niedzielami cudów gdzie i Wisła sprzedawała na prawo i lewo mecze. Wtedy Ci to nie przeszkadzało? I nie, nigdzie nie bronię Wdowczyka, ale czy chcesz czy nie teraz jest naszym trenerem i życząc źle jemu - życzysz i Wiśle spadku. Mam nadzieję, że po sezonie odejdzie i nie dlatego, że nie utrzymał Wisły, ale że będziemy mieć lepszego kandydata niż obecny trener. |
ja powiem tylko jedno:
w głębokiej dupie mam to, że Wdowczyk był skazany za ustawianie meczy. Karę odbył, frycowe zapłacił. Ale on jest po prostu słabym trenerem (choć fakt, od Teddiego lepszy). ni .... nie rozumiem tej nominacji |
Dziś nie 1 kwietnia, więc ta decyzja to jakiś sabotaż...
Powspominajmy zatem naszych niedoszłych trenerów Jimeneza, Broosa i Jurcica... |
1 Listopad tez nie dzis...
|
Najbardziej mnie śmieszą komentarze, że w latach 90-tych większość meczy było ustawione i większość trenerów była umoczona. Tylko do jasnej cholery to są tylko wasze spekulacje a Dariuszowi W. zostało to udowodnione. Kara była śmieszna bo już nigdy nie powinien nikogo trenować, ale to już inna sprawa.
|
Mieliśmy buraka, mieliśmy idiotę pozostało zatrudnić oszusta. W zarządzie mamy ubeka, który najprawdopodobniej ma jakieś teczki na innego ubeka bądź oszusta bo w innym przypadku tenże dawno by go wy.......ił. Dodatkowo na trybunach idolami są przestępcy.
Także Panie i Panowie ciszej nad tą trumną.... |
Cytat:
Wiesz w ogóle jak znaleźliśmy się w 2 lidze? Bo jako jedyni zrobiliśmy czystki w klubie Wiesz dlaczego nie awansowaliśmy w pierwszym roku z powrotem? Bo Nas jebany tfu kasierski zalatwil na Slezie w porozumieniu z amica Nie odpisuj! Wdowczyk frajerze! |
Z tego klubu trzeba wywieść na taczkach wszystkich, rozpoczynając od niezatapialnego Zdzisława.
Budować wszystko od nowa, w oparciu o młode osoby, które kochają Wisłę i mają łeb na karku. Szkoda, że to jest nierealne. Od jutra będę musiał oglądać na ławce trenerskiej Wisły morde sprzedajnego pajaca. Kapka będzie przechadzał się po klubowych korytarzach przez następne naście lat, podpisując kolejne absurdalne papiery. Kvrwa mać. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl