![]() |
Cytat:
|
Cytat:
potwierdzi ci to każdy interesujący się e-klapą. Nie jest też żadną nowiną, że oprócz jego miękkości do zawodników ma przeogromne ego Gdzie pisałem coś o zwolnieniu przez piłkarzy Teda? jego nie musieli. Przygotował Wisłe tak fatalnie.. a nie, w zasadzie on jej po prostu nie przygotował. zbrodnią na Wisle było w ogóle zatrudnienie go. Co nie zmienia faktu, że w eklapie dalej mamy patologię pod tytułem 'kilku piłkarzy rządzi klubem' edit: składnia |
Na pilkanozna.pl napisali że z Wisłą, oprócz Smudy, łączy się nazwisko Pawła Janasa.
Jeśli to prawda to wg mnie jak wybór między dżumą a cholerą..ale znając umiejętności mobilizacyjne Smudy chyba już wolałbym jego kandydaturę... |
Przemysław Rudzki pisze o naszym rzekomym zainteresowaniu Pawłem Janasem od nowego sezonu. Jeśliby była to prawda, to nam tych trenerów wymyśla chyba sam Filipiak.
I bez tego wyglądamy teraz tak wiarygodnie jak prezes jw construction. Nikt poważny tu nie przyjdzie, chyba, że wynegocjuje w umowie dobre odszkodowanie za zwolnienie. Bo od meczu z Piastem chyba jesteśmy skazani na Franka co niczego dobrego poza utrzymaniem nam nie da, to jasne. Marzy mi się merytoryczny, a nie populistyczny wybór trenera od nowego sezonu. |
Trzeba sobie jasno powiedziec, ze Teddy byl wziety z typowej lapanki. Gdyby trener byl przemyslanym wyborem, wyselekcjonowanym ze wzgledu na jakies konkretne cechy i umiejetnosci to jego glowa nie potoczylaby sie szybko.
Spekulowano zreszta, ze Pawlowski przychodzi tylko na pol roku chyba, ze wykreci jakis rewelacyjny wynik. O opcji zagranicznej wogole nie ma co mowic (nalezy sie modlic aby sie nie ziscila) bo zaden dobry trener w naszym zasiegu nie przyjdzie do przedostatniej druzyny ekstraklasy bo ryzykowalby to ze za niewielkie pieniadze dopisze sobie do CV spadek w Polsce. Po drugie chyba tylko kompletny szaleniec bralby w takiej sytuacji zagranicznego trenera ktory naturalnie potrzebowalby sporo czasu zeby poznac zawodnikow i ogarnoc kto jest kto zanim moznaby liczyc na jakies sensowne wyniki. Wiadomo, ze w zarzadzie siedza skonczeni debile ale chyba nie sa az przerazliwie tepi. |
Paweł Janas?! Ci dziennikarze to chyba kopią leżącego i mają bekę. Przecież to jakaś kpina by była. Jeśli się wzmocniło zespół to trzeba też wzmocnić pozycję trenera. Nie żałować kasy i brać kogoś porządnego.
|
A co powiecie o rumaku
|
Nie wiem jakim cudem gość, który był z Wisły dyscyplinarnie?? (słabe wyniki) zwalniany 3 razy miałby gwarantować cokolwiek. Gość, który ma na pieńku z paroma zawodnikami, miałby nagle zmusić ich do wypruwania flaków na boisku?
Zarówno w Wiśle, jak i w szerszej perspektywie w Ekstraklasie nie zmieni się nic na dobre dopóty, dopóki nie zmieni się mentalność piłkarzy. Jaki odsetek piłkarzy zostaje po godzinach w klubie, żeby poprawić swoje słabe strony? Jaki odsetek piłkarzy w Ekstraklasie ma profesjonalnie sporządzoną dietę? Ilu piłkarzy regularnie pali i pije? To właśnie tutaj musi się zmienić podejście na bardziej profesjonalne - póki jestem czynnym piłkarzem, poświęcam się temu zawodowi do końca, bo wiem, że mam jakieś 15 lat kariery, żeby zarobić na resztę swojego życia. Kuriozum jest sytuacja, w której zwolnienie trenera zależy od widzimisię kopaczy, którzy zaczynają grać przeciwko swojemu bezpośredniemu przełożonemu. Powinny być jakieś zapisy kontraktowe, że w przypadku słabej gry zamrażane jest np. 50% kontraktów i odmrażane w przypadku osiągnięcia celu A) B) i C). Sytuacja z Petrescu i skarga na trenera (chyba Brożka?), że treningi są za ciężkie... wyobrażacie sobie coś takiego w lidze hiszpańskiej, niemieckiej i angielskiej?? :D |
Na tę chwilę są tylko 3 rozsądne wybory:
1. Przeprosić Moskala i błagać o powrót. 2. Rumak. 3. Doświadczony trener zagraniczny. Wszystkie Smudy, Janasy, Wdowczyki, Lenczyki i inne spróchniałe wynalazki, którym wydaje się, że dalej mamy 1995 rok, to będzie gwóźdź do trumny. |
Cytat:
|
Cytat:
Ad2 Jeszcze wieksza Głupota Ad3 Na takiego raczej marene szanse,ale na młodego dobrze rokujacegoz jakims juz warsztatem byc może. |
Przeprosić i błagać o powrót Petrescu :D
edit: nieważne, kontrakt do 2017 :D |
Lenczyk zrobiłby porządek, jak już mamy brać kogoś z naszego podwórka i nie będzie to Skorża - którego chcę widzieć jako trenera u nas - to Orest wydaje się jakimś wyjściem.
|
Szkoda, że nie Wójcik albo Apostel...
|
To może parodysta Broniszewski nie dostąpi zaszczytu prowadzenia nas jednak tylko do piątku ktoś przyjdzie...np parodysta Smuda:D
|
Orest? Ta stara ....a?
Spokojnie, Coca-Cola negocjuje z Mourinho wiec nie spadniemy. Wielce prawdopodobne, ze wpadnie z J.Terrym i pewnie Kuba po namowie Wolskiego. Acha dzisiaj Cupial spotyka sie z Hamdan Bin Mohammed Bin Rashid Al Maktoum. Szczególy dogadane... Nowy wlasciciel lubi dyskrecje. Wiec zrozumiale ze moze byc przez wiekszosc nieznany. Ale pomagam...to ten: http://i1.pudelekx.pl/5ac3dd8e8d399e...in-dubai-2-jpg |
Wójcik ... Apostel .. może Gmoch ??
ja pierd.... odłóżcie lepiej internet na chwilę. |
Kocur, ja wierzę, że te nazwiska to była ironia... :)
|
Leńczyk:lol:
Chłopina pewnie już moczu nie trzyma a wy byście go widzieli jako trenera |
Lenczyk w Wiśle nie chcieli na początku 21 wieku ze wglądu na wiek i przestarzaly warsztat haha,a ten marzy rzeby teraz trenował...
bez jaj nie ma w Polsce trenera który by to opanował. Nie żadne rumaki skórze wdopczyki. A jak smuda zostanie don trenejro po raz 4 to będzie śmiech na całą ekstraklapę |
Cytat:
Głupotą to było wywalanie go bez żadnej opcji zapasowej i o tym już wszyscy doskonale wiedzą, więc może dla odmiany czas na jakiś krok, który pokaże, że mają w klubie jednak trochę pokory i wyobraźni. |
Po co nam inny trener. Doładować telefon zadzwonić do Ryśka "Fryzjera" albo do Blachy i jeszcze w pucharach w tym roku zagramy.
|
Czy w naszej sytuacji można wybrzydzać?
Co prawda perspektywa Smudy, lub co gorzej Oresta jest osłabiająca ale realnie kto poza Dyzmą? |
Teraz Smuda, od czerwca Janas....
Tak się szykuje... |
Cytat:
|
Janas ze względu na znajomość niższych lig ?
O co chodzi ? |
Paweł "Ja się nie wpier***" Janas
Franek "Laptop mi służy jako podstawka pod kawę" Smuda Janusz "Tu trzeba dzwonić" Wójcik Same poważne kandydatury. Cytat:
PS. Narzekamy tutaj na pomysły z Smudami czy Janasami, a przyjdzie jakiś Pasieka i będziemy jeszcze cofać nasze słowa. ;) |
Jeżeli Smuda na teraz choć ciężkostrawny jest do przełknięcia - bo realnie to nikt inny nie podejmie się tego wyzwania, to jednak ewentualne zatrudnienie Janasa jako kogoś, kto miałby budować organicznie drużynę jest całkowicie nie do pojęcia i przyjęcia. Taka decyzja oznaczałaby całkowitą już degrengoladę. Jakoś nie chce mi się wierzyć w coś takiego -chyba że Janas miałby być listkiem figowym dla Głowy jako realnego trenera.
|
Ja Smude zniosę ale tylko i wyłącznie do końca sezonu. Później chciałbym w miarę poważnego trenera, najlepiej z zagranicy. I nie piszcie tu, że nikt poważny tu nie przyjdzie bo to brednie. Ambitny, w miarę młody trener (coś jak Petrascu) chociażby ze wschodu lub południa przyjmę taką ofertę pracy z chęcią. W miarę poważny klub, baza treningowa nie najgorsza, przyszło trochę zawodników, a po sezonie możliwe, że dołączą kolejni, trzeba to wszystko poukładać i mieć jakąś wizję.
|
Cytat:
|
Cytat:
Trener Kazimerz "Remis" Moskal,to nie trener dla tej drużyny w tym momencie Nie twierdze,ze błedem było Jego zwolnienie,a moze bardziej na pewno było błedem zamiana na Pawłowskiego,ale to nie jest dobry trener,dobry człowiek tak,kiedys dobry piłkarz tak,ale nie dobry trener dla Wisły,a szczególnie w tym momencie . I to wcale nie chodzi o to,ze teraz ma lepszych piłkarzy,bo mysle,ze osiągnąłby więcej z tymi piłkarzami jakby został,ale nie wiecej niz naprawdę dobry trener teraz ,a nie sądze,ze jest to własciwa osoba do wyciągniecia druzyny z kryzysu. Tyle ode mnie,koniec w tym zagadnieniu,nie musisz się zgadzać. |
Cytat:
|
|
Ulatowski!
|
.... nie Ulatowski, jakieś jeszcze debilne propozycje
|
Ulatowski to na woźnego co najwyżej się nadaje.
|
Cytat:
Sypiecie tymi nazwiskami jakbyście sie jeszcze łudzili ze nie przyjdzie Smuda Dla mnie opis młody (albo po prostu nie stary), ambitny i mający jakies doświadczenie to tylko Rumak. Ale to chyba byłoby zbyt duże ryzyko.. Postawia na franka. |
Smuda na 70% wszystko zależy czy przyjmie ofertę z zatoki Perskiej
Ale z tego co wie to oferta na nowy sezon |
Cytat:
I pan piłkorz poleciał z donosem... |
Jeszcze nikt nie wspominał Marka Motyki.. był chyba kilkanaście tygodni temu jakiś wywiad , gdzie mówił że w każdej chwili jest gotów podjąć się trenowania :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl