Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Tadeusz Pawłowski - na szczęście już nie jest trenerem Wisły Kraków. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9562)

Wesoły Romek 23.12.2015 19:39

Pietre, chodzi mi o to, że wklejasz tutaj jakąś twórczość kibica żydów. Mamy nowego trenera, chcemy na siłę szukać sensacji? Pomagamy obrzucać nasz klub gównem?

pietre 23.12.2015 20:33

Ok, poczekam jak zobaczę Twój wpis prześmiewczy na temat Kapki, to Cię skontruje.

kopaczoholik 23.12.2015 23:38

ochłonąłem po nominacji Pawłowskiego i jakby nie było musimy dać mu szanse...
początek w Śląsku miał bardzo udany... został nawet trenerem 2014 roku... ostatnie jego wyniki to mimo wszystko dramat... Tak czy siak czas pokaże jaka była to zmiana...
Wg mnie jest to klasyczna zmiana dla zmiany... cały czas uważam, że Moskal nie miał piłkarzy do gry a i tak osiagał z nimi całkiem niezłe wyniki... brakowało napastnika, który strzelał by bramki...

Pawłowskiemu nie zazdroszczę bo kadrę może mieć jeszcze słabszą od Moskala... jeśli sprzedadzą Cierzniaka i w bramce będzie grał Buchalik to będzie dramat... a jeszcze dorzucimy Czekaja na środek obrony i witamy się z pierwszą ligą... Jesli w bramce grałby Buchalik a na obronie Czekaj to uznam za cud utrzymanie... eh co za czasy:(

Wojtas 24.12.2015 00:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1424533)
Przemyślałem na spokojnie tą nominację Pawłowskiego i jednak uważam że jest to dobry wybór. Zarówno pod względem "urody gry" jak i skuteczności jego Śląsk prezentował się lepiej niż drużyna Smudy czy Moskala.

Jeśli faktycznie dojdzie tych 4 piłkarzy prezentujących solidny poziom to spadek nam nie grozi a i myślę że do 8 powinniśmy się wcisnąć.

Tak jak pisało kilku kolegów (fialo) w naszej sytuacji jakości piłkarzy musimy patrzeć realnie na nasze możliwości i cele.

Tak czy inaczej nie będzie źle :D





ja tez juz na chlodo musze przyznac ze to wcale nie taka zla opcja.

Krzykacz jakiego czesc forumowiczow chciala Rumak... to Probierz w wersji 2.0 .A co Probierz zrobil Wisle?...nic.
Samym krzyczeniem nic sie nie zrobi.

Pawlowiski pewnie szybko zlapie konktakt z druyzyna,bo jego chyba nie da sie nie lubic,a wtedy to moze jakos
zatrybi.
Oczyswiscie licze na powrot do formy Brozka ,Gerreira i Sarkiego.a wtedy juz mozna bedzie na czyms oprzec akcje ofensywne.
Jak na poczatku bylem wrecz załamany,tak teraz dochodze do wniosku ze to taki najgorszy wybor nie był.

wislak2214 24.12.2015 00:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1424586)
ja tez juz na chlodo musze przyznac ze to wcale nie taka zla opcja.

Krzykacz jakiego czesc forumowiczow chciala Rumak... to Probierz w wersji 2.0 .A co Probierz zrobil Wisle?...nic.
Samym krzyczeniem nic sie nie zrobi.

Pawlowiski pewnie szybko zlapie konktakt z druyzyna,bo jego chyba nie da sie nie lubic,a wtedy to moze jakos
zatrybi.
Oczyswiscie licze na powrot do formy Brozka ,Gerreira i Sarkiego.a wtedy juz mozna bedzie na czyms oprzec akcje ofensywne.
Jak na poczatku bylem wrecz załamany,tak teraz dochodze do wniosku ze to taki najgorszy wybor nie był.

Liczysz na powrót do formy Sarkiego ?? a kiedy to on był w formie??? aaa 45 minut w meczu w Warszawie, fakt....

Elefant 24.12.2015 09:00

Tadzio Pawłowski to idealny kandydat.

Kapce nie podskoczy, bo wiadomo.
Smudzie nie podskoczy, bo ten już go na schodach widział.
Duninowi nie podskoczy, zresztą słup się obchodzi a nie podskakuje.
Cupiałowi... lub każdemu innemu przyszłemu właścicielowi - wiadomo.
Kibice będą psioczyć ale drastycznej akcji przeciw niemu nie zrobią, bo ze Śląska. Co innego Rumak, po nim mogłyby być jazdy.
Zapewne tani. Albo bardzo tani.
A nie wykluczone, że zdoła klub utrzymać w ekstraklasie a może nawet wykręcić coś powyżej ósmego miejsca, mimo braku wzmocnień (nie chodzi o to, że nikt nie przyjdzie, tylko, ze nie będzie wzmocnień).

szprotson 24.12.2015 09:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1424533)
Przemyślałem na spokojnie tą nominację Pawłowskiego i jednak uważam że jest to dobry wybór. Zarówno pod względem "urody gry" jak i skuteczności jego Śląsk prezentował się lepiej niż drużyna Smudy czy Moskala.

Jeśli faktycznie dojdzie tych 4 piłkarzy prezentujących solidny poziom to spadek nam nie grozi a i myślę że do 8 powinniśmy się wcisnąć.

Ja .......e
Przekmnęło przede mną szybsze niż pendolino TGV.
4 transfery....
Cztery transfery....

Czy ja tego gdzieś już nie słyszałem?...

bódyń 24.12.2015 10:06

Wywiad z Pawłowskim
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...dowiskowo.html

a link co podalem juz byl tu wiec skasowałem

tofik 24.12.2015 12:33

Dobry jest. Wygaduje kocopoły, że chce wygrać wszystkie mecze, bo tak mu powiedział BC. BC też dalej buja w obłokach widze.

Stelio 24.12.2015 12:36

Cytat:

"Myślimy o wzmocnieniach zespołu, choć biorę pod uwagę sytuację klubu. Dlatego to muszą być gracze w zasięgu naszych możliwości finansowych. Na drogie transfery klubu nie stać. Trwa przeglądanie rynku i szukanie zawodników. Zależy mi, by była większa konkurencja w zespole i na ławce rezerwowych nie siedziała sama młodzież."
Kolejny wywiad, kolejne podkreślenie dalszego zaciskania pasa, nijakości i marazmu...

@edit Czyli tak naprawdę to co słyszeliśmy rok, dwa, trzy lata temu... Pieniędzy nie ma, zawodnicy z kartą, sytuacja klubu trudna, długi, trzeba poczekać będzie lepiej, blablabla. I dam sobie rękę uciąć, że konferencja prasowa zarządu będzie wyglądała jak kopia konferencji RG sprzed roku czyli 0 konkretów i dyplomatyczne, wymijające odpowiedzi na każde konkretne pytanie np. o sponsora...

@edit2 Zastanawia mnie tylko ile to jeszcze będzie trwało i kiedy w końcu Cupiał odejdzie (bo w to, że zainwestuje ponownie chyba nawet najwięksi optymiści nie wierzą, tak samo jak i w sprzedaż klubu z 100mln długiem wewnętrznym), no chyba, że zamienił się teraz w kogoś pokroju Sylwestra Cacka (nomen omen to co wygaduje teraz Pawłowski brzmi jota w jotę jak Stawowy, który zapewniał, że jego celem jest awans do LM w czasach kiedy Widzew znajdował się na dole tabeli 1 ligi, jak to się skończyło pół roku później wszyscy wiemy).

wiertar 24.12.2015 13:00

a co ma owiedziec??

przyszedlem do klubu w ktorym nie ma pieniedzy, w sumie to jedyny klub ktory sie do mnie zglosil, a troche lipa siedzieć na bezrobociu. posiedze pewnie do konca roku a moze krocej, co za roznica jak i tak beda musieli mi wyplacić cały kontrakt. c odo zawodnikow to moze uda sie jakichs sciagnac z 1 ligi, a jak nie to trudno, przynajmniej wytlumaccze sie ze nie mialem kim grac....

Karherop 24.12.2015 14:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 1424615)
a co ma owiedziec??

przyszedlem do klubu w ktorym nie ma pieniedzy, w sumie to jedyny klub ktory sie do mnie zglosil, a troche lipa siedzieć na bezrobociu. posiedze pewnie do konca roku a moze krocej, co za roznica jak i tak beda musieli mi wyplacić cały kontrakt. c odo zawodnikow to moze uda sie jakichs sciagnac z 1 ligi, a jak nie to trudno, przynajmniej wytlumaccze sie ze nie mialem kim grac....

A co miałby powiedzieć, aby go nie krytykowano?

Trzeba mu dać szansę, bo jeśli od 1 dnia pracy będziemy go szczuć na każdym kroku to nic z tego nie będzie. A czym on sobie zasłużył, bo go gnoić zanim zdążył zrobić cokolwiek?

Choć początkowo załamywałem ręce i myślałem podobnie to zmieniam zdanie. Facet ma ambicje i jeśli Cupiał sypnie kasą i wzmocnimy się 3-4 zawodnikami to ma szansę poukładać zespół. W Śląsku do momentu całkowitego wyprzedania drużyny trzymał niezły poziom (pucharowy).

Bez transferów.. teoretycznie startuje z tego samego poziomu co Moskal, który przynajmniej utrzymywał drużynę w czołowej 8. Jeśli drużyna spadnie to nie będzie przebacz, będzie miał plamę w życiorysie. Będzie poza tym persona non grata w Krakowie.

Bardziej jednak niż on, plamę będzie miał Cupiał, więc wierzę, że zrobi przynajmniej niezbędne minimum (wyrównanie płynności, wypłat dla pracowników, jakiekolwiek wzmocnienia), by nie mieć sobie nic do zarzucenia.

Za dużo ludzi pracuje w tym klubie, by wszystkim los Wisły był obojętny. A i powiem więcej - nikomu nie jest.

Kurz 24.12.2015 15:16

Wybór trenera ma niewielkie znaczenie na tym etapie i z tej puli, na którą Wisła ma rzeczywiście pieniądze. Istotne są potencjalne transfery. Jeśli ściągniemy piłkarzy w stylu Cywki, Popovicia czy Crivellaro, czeka nas walka w grupie spadkowej.

maTS 24.12.2015 20:31

Za bardzo narzekacie... Brakuje nam NAPASTNIKA i Środkowego Pomocnika... jeśli nikt nie odejdzie a Pawłowski zjednoczy ich to będzie dobrze !!!

krzaq12 24.12.2015 22:09

Cytat:

Za bardzo narzekacie... Brakuje nam NAPASTNIKA i Środkowego Pomocnika... jeśli nikt nie odejdzie a Pawłowski zjednoczy ich to będzie dobrze !!!
Dodałbym do tego ,,i dobrego skrzydłowego"

Wesołych Świąt Wiślacy!!!!

Mortal 25.12.2015 13:28

dlaczego taki kontrakt
 
Czy nie można podpisać kontraktu na pół roku z opcją przedłużenia na kolejny rok?

Zwitter 26.12.2015 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mortal (Post 1424652)
Czy nie można podpisać kontraktu na pół roku z opcją przedłużenia na kolejny rok?

Też się nad tym zastanawiam. Jeśli Pawłowski nie awansuje do górnej ósemki i zostanie zwolniony to jemu także trzeba będzie płacić zaległą kasę. Nie wiem czemu w tym klubie nikt nie uczy się na błędach. Powinno być tak: Słuchaj gościu, weźmiemy cię za trenera na pół roku, sprawdzisz się to dostaniesz umowę na następny sezon, jeśli nie to do widzenia.

BlurgH 26.12.2015 15:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 1424683)
Też się nad tym zastanawiam. Jeśli Pawłowski nie awansuje do górnej ósemki i zostanie zwolniony to jemu także trzeba będzie płacić zaległą kasę. Nie wiem czemu w tym klubie nikt nie uczy się na błędach. Powinno być tak: Słuchaj gościu, weźmiemy cię za trenera na pół roku, sprawdzisz się to dostaniesz umowę na następny sezon, jeśli nie to do widzenia.

A on na to: Nie macie trenera, nie macie piłkarzy, długi prawie takie jak przychody - szukacie frajera ?

szprotson 26.12.2015 16:12

albo inaczej :

Plusy na pół roku dla klubu : małe odszkodowanie jak go wywalą
Minusy : w przypardku super gry, tracimy go jak teraz Cierzniaka

po za tym przedłuzenie na rok to jest opcja. Opcja dalej będzie opcją nei pewniakiem

Karherop 26.12.2015 19:05

Oczywiście wszyscy mądrzy, jakby znali wszystkie zapisy w kontrakcie.

A może Pawłowski ma wpisane w kontrakcie, że w razie spadku z ekstraklasy kontrakt jest rozwiązany za porozumieniem stron? Wielu piłkarzy podpisuje takie kontrakty idąc do klubów zagrozonych spadkiem.

Fugiel 26.12.2015 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTS (Post 1424632)
Za bardzo narzekacie... Brakuje nam NAPASTNIKA i Środkowego Pomocnika... jeśli nikt nie odejdzie a Pawłowski zjednoczy ich to będzie dobrze !!!

Bedzie dobrze ! Choc ponoc słychać głosy, że niektórzy zawodnicy nie zą szczęśliwi z wyboru Pawłowskiego.

maTS 26.12.2015 23:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1424693)
Bedzie dobrze ! Choc ponoc słychać głosy, że niektórzy zawodnicy nie zą szczęśliwi z wyboru Pawłowskiego.

Piłkarz ma zapie^dalac na treningu aby być w jak najlepszej formie na mecz, to samo podczas meczu...ma gryźć trawę, on gra dla siebie i dla kibiców nie dla trenera... ] zwolnili Petrescu i kilku innych... bo było im za ciężko... :foch::pala:

Karherop 26.12.2015 23:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1424693)
Bedzie dobrze ! Choc ponoc słychać głosy, że niektórzy zawodnicy nie zą szczęśliwi z wyboru Pawłowskiego.

czyli którzy?

przecież ich tam zostało kilku na krzyż..

ABGwislakABG 26.12.2015 23:58

Pilkarze zwalniaja trenerow w znacznie lepszych ligach niz ekstraklasa, chocby premier league z united, chelsea, liverpoolem.

Dariook 27.12.2015 00:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1424700)
czyli którzy?

przecież ich tam zostało kilku na krzyż..

Moze nie sa szczesliwi bo on slaby trener?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BlurgH (Post 1424684)
A on na to: Nie macie trenera, nie macie piłkarzy, długi prawie takie jak przychody - szukacie frajera ?


Cupial: Tylko czytelnie frajerze! pod dzisiejsza data.

KOMINEK 27.12.2015 15:04

O czym Wy piszecie jakie dać szanse, jakie zobaczymy. Zatrudnienie Pawłowskiego to działanie na szkodę Wisły.

Trener który w wieku 62 lat był trenerem JEDNEGO klubu ekstraklasy Śląska z którym jest związany od zawsze a poza tym Polar Wrocław, Motobi Kąty Wrocławskie, i jeszcze kluby austriackie o których nikt nie słyszał.

Pawłowski Śląsk zna od podszewki bo to jest jego klub i nic w tym dziwnego że był pomysł, zgoda żeby trenował Śląska. Ale kto wpadł na pomysł żeby zatrudnić Go u nas.

Można było zwolnić Moskala ale trzeba było mieć pomysł kto ma go zastąpić. Ktoś kto zwalnia Moskala a zatrudnia Pawłowskiego działa na szkodę Wisły Kraków. Jaka jest jedna logiczna przesłanka że podniesie Wisłę ja nie widzę żadnej.

maTS 27.12.2015 15:41

Powinni podpisać z nim kontrakt do końca sezonu z opcją przedłużenia, chyba że Smuda czai się na ewentualne wskoczenie w jego miejsce... nie zdziwił bym się, Nic mnie już nie zdziwi. Póki co dajmy mu szansę.

63.5 Kg 27.12.2015 16:35

Sprawa jest prosta i oczywista ..
Pytanie teraz czy Pawlowski dotrwa do końca sezonu...

rozarian 27.12.2015 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1424713)
Ale kto wpadł na pomysł żeby zatrudnić Go u nas.

Pewnie Zdzichu Niezniszczalny, no bo kto inny.
Wszystko co najgorsze w tym klubie kojarzy mi się z tym tym typem. Bez podwiązania pod ucho nadprezesa ten osobnik w normalnej sytuacji nie miałby wstępu na Reymonta.
Jednak tak na marginesie, to prawie każdy polski trener będzie działał na szkodę Wisły. Tyle oni wszyscy umieją.

Dariook 27.12.2015 17:05

A moze Cupiala porwali lub gdzies stoi w betonowych najkach na dnie Raby? Moze pili jakies F16 lub inne paliwko z mety u Zdzicha i boss oslepl? Inaczej zatrudnienia tego ogora jest po prostu bez sensu.

Cokolwiek mu obiecal to jest farmazon. Smudzie nie kupil pilkarzy, Moskalowi nie kupil a ma kupic Pawloskiemu? Trudno go nawet brac serio i na miare naszych oczekiwan. Kontrakt jest pewnie tak napisany, ze Pawloski jak nie skonczy to i tak bedzie w plecy.

arti 27.12.2015 17:34

Trzymam kciuki za TP i Wisłę... cóż mi pozostało:)
Niewątpliwie swego czasu podciągnął Milę i nie tylko jego. Może i u nas Mu się z kimś uda. Oby.

Fugiel 27.12.2015 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1424713)
O czym Wy piszecie jakie dać szanse, jakie zobaczymy. Zatrudnienie Pawłowskiego to działanie na szkodę Wisły.

Trener który w wieku 62 lat był trenerem JEDNEGO klubu ekstraklasy Śląska z którym jest związany od zawsze a poza tym Polar Wrocław, Motobi Kąty Wrocławskie, i jeszcze kluby austriackie o których nikt nie słyszał.

Pawłowski Śląsk zna od podszewki bo to jest jego klub i nic w tym dziwnego że był pomysł, zgoda żeby trenował Śląska. Ale kto wpadł na pomysł żeby zatrudnić Go u nas.

Można było zwolnić Moskala ale trzeba było mieć pomysł kto ma go zastąpić. Ktoś kto zwalnia Moskala a zatrudnia Pawłowskiego działa na szkodę Wisły Kraków. Jaka jest jedna logiczna przesłanka że podniesie Wisłę ja nie widzę żadnej.

Nie wiem czemu cały czas panuje tu przekonanie, że trener Pawłowski był numerem 1 na liscie kandydatów po trenerze Moskalu. Moze on był pierwszy co się zgodził, a reszta odmówiła.

dj_ibutti 27.12.2015 21:28

Podobno Smuda go polecił i "pomógł z kontaktami"....

Wesoły Romek 27.12.2015 21:56

dariook, jeżeli nie stać Cię na odrobinę szacunku dla trenera mojej drużyny, to przynajmniej naucz się poprawnie pisać jego nazwisko. Czasami też przeczytaj to na nabazgrałeś, zanim wciśniesz "wyślij"...

krasny 27.12.2015 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wesoły Romek (Post 1424734)
dariook, jeżeli nie stać Cię na odrobinę szacunku dla trenera mojej drużyny, to przynajmniej naucz się poprawnie pisać jego nazwisko. Czasami też przeczytaj to na nabazgrałeś, zanim wciśniesz "wyślij"...

:) Nie wiem co kolega "nabazgral" ale nie przez przypadek od dawna jest 'on top' na mojej liscie ignorowanych.

Co do tematu, osobiscie uwaza ze jesli pilkarze beda mieli placone to spokojnie dostana sie do "osemki".
W naszej cudownej lidze osoba trenenera moze miec znaczenie w przypadku walki o pierwsza trojke (chodz I tu nie jestem pewien) i w Lidze Europy.

28.12.2015 14:46

Czy naprawdę tak trudno zrozumieć, że Pawłowski został naszym trenerem tylko z jednego powodu? Nikt- uświadomcie to sobie wreszcie- nikt inny, żaden inny trener nie chciał nawet rozmawiać o pracy w Wiśle.
Bardzo podoba mi się powtarzane notorycznie na tym forum hasło- dajmy mu szansę!
Ludzie kochani, to może ustawmy się wszyscy w kolejce i też spróbujmy. Dajmy sobie szansę!
Wrócę na forum po zakończeniu rundy i mam nadzieję, że będę "odszczekiwał". Prawdopodobieństwo zerowe, ale zawsze jest ta ukochana matka...

maTS 28.12.2015 14:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez (Post 1424770)
Czy naprawdę tak trudno zrozumieć, że Pawłowski został naszym trenerem tylko z jednego powodu? Nikt- uświadomcie to sobie wreszcie- nikt inny, żaden inny trener nie chciał nawet rozmawiać o pracy w Wiśle.
Bardzo podoba mi się powtarzane notorycznie na tym forum hasło- dajmy mu szansę!
Ludzie kochani, to może ustawmy się wszyscy w kolejce i też spróbujmy. Dajmy sobie szansę!
Wrócę na forum po zakończeniu rundy i mam nadzieję, że będę "odszczekiwał". Prawdopodobieństwo zerowe, ale zawsze jest ta ukochana matka...

O czym Ty mówisz ? Nikt nie chciał myśleć o pracy w Wiśle ? Dla każdego Polskiego trenera Wisła to marka,kibice... aspiracje... zawodnicy nie tacy znowu najgorsi jak by mogło się wydawać, kasa... ok,ale przecież prędzej czy później i tak odzyska, a wpisanie do CV Wisła robi wrażenie mimo wszystko. Zagraniczny trener to już zależy od marki wieku i czy przychodzi żeby coś osiągnąć czy po many many... Wisełka ciągle coś znaczy PAMIĘTAJ CIĘ

28.12.2015 15:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTS (Post 1424772)
O czym Ty mówisz ? Nikt nie chciał myśleć o pracy w Wiśle ? Dla każdego Polskiego trenera Wisła to marka,kibice... aspiracje... zawodnicy nie tacy znowu najgorsi jak by mogło się wydawać, kasa... ok,ale przecież prędzej czy później i tak odzyska, a wpisanie do CV Wisła robi wrażenie mimo wszystko. Zagraniczny trener to już zależy od marki wieku i czy przychodzi żeby coś osiągnąć czy po many many... Wisełka ciągle coś znaczy PAMIĘTAJ CIĘ


Podoba mi się Twój entuzjazm. Niestety, Ty swoje przemyślenia opierasz na domysłach, ja- na wiedzy...

Wesoły Romek 28.12.2015 15:15

Polacy to urodzeni optymiści. I dlatego jesteśmy, tu gdzie jesteśmy - w Dupie.

maTS 28.12.2015 16:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wesoły Romek (Post 1424774)
Polacy to urodzeni optymiści. I dlatego jesteśmy, tu gdzie jesteśmy - w Dupie.

A co mam wiecznie narzekać ? Nie tędy droga....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl