![]() |
Cóż teraz poczną jego fanboy'e?
|
ehhhh, żeby Cię nie uświadamiać zbytnio BiałaGwiazda to:
http://demotywatory.pl/4336433/Najba...a-Korwin-Mikke Przyznasz, że niektóre z tych wypowiedzi JKM to ocierają się o absurd! Poprawność polityczna ma na celu skończenie z mydleniem oczu obywatelom i traktowanie ich jak ludzi myślących a nie debili, co nie oznacza, że trzeba od razu iść w drugą stronę czyli dążyć do kolejnej skrajności, pamiętaj każda wypowiedź ma nieprzekraczalną granicę dobrego smaku:) P.S. Nikt już poważnie nie traktuje wypowiedzi JKM, nawet media mówią o tym jak o ciekawostce, bo 80% społeczeństwa już go zaszufladkowało przez media. Tak to media kreują wizerunek Polityka!, Jak Kaczyński wspomniał coś o chorobach przenoszonych przez uchodźców to wszystkie większe media niemal chciały go rozerwać na strzępy porównując jego wystąpienie do przemów nazistów. |
Zgadza się,ale zauważ czy gdyby Korwin używał takiego języka jak reszta tych polityków to czy ktokolwiek by zwrócił na niego uwagę? Ktokolwiek by się przekonał do jego idei i np wysłuchał jakiegoś jego wykładu z youtube? Jego postać w mediach przez ostatnie 25 lat była zupełnie marginalizowana i właśnie dzięki kontrowersyjnym i odważnym wypowiedziom dał pretekst ludziom do myślenia i wysłuchania co ma do przekazania. I większość ludzi(tych logicznie i trzeźwo myśląych) się z nim zgadza,bo otwierają im się oczy na wiele spraw co do których dotychczas nie mieli pojęcia.
btw https://scontent.xx.fbcdn.net/hphoto...48969494_o.jpg |
Cytat:
Czy ktoś z obozu niepodległościowego może wytłumaczyć jaki w ogóle widzicie sens w podatku dochodowym od emerytur? |
Cytat:
Jednak politycznie, daje to kontrolę nad obywatelem, jego pieniędzmi i armię urzędniczą posłuszną Twoim rozkazom. Korwiniści mówią wprost, że podatek dochodowy daje około 15% wpływu do budżetu, ale pochłania około 80% pracy urzędniczej i zasobów ludzkich. A większość podatku to przelewanie kasy z kont budżetówki do US. |
Cytat:
2. Wzruszające jest z jakim zaangażowanie młode kuce dowodzą, po każdej kolejne wpadce medialnej Krula, że Wódz nie powiedział tego co powiedział. Proszę dosłowny cytat i link: "Tłumaczy w rozmowie z nami, że w ramach testów już próbował jazdy po dwóch butelkach wina i tzw. małpce i szło mu całkiem nieźle." http://www.fakt.pl/politycy/korwin-c...ly,581847.html 3. Niestety kolego ale to Ty nie rozumiesz tego, że cały ruch Korwina wpisuje się w, zapoczątkowany rewolucją francuską, nurt permisywizmu. Czyli sposobu myślenia, zakładającego dominację człowieka (jego: praw, wolności, rozumu itp, itd, do tej pory wymyślono już wiele bzdur które miały by to uzasadniać) nad prawem bożym. I niestety nie ma takiej głupoty i bezeceństwa (komunizm, faszyzm, polityczna poprawność itp, itd) do której nie posunął by się ktoś, kto zapomina o Bogu, a zamiast tego absolutyzuje swoje fantasmagorie (jak np: wolność). 4. Zachęcam do zapoznania się. http://wybierzpis.org.pl/materialy-programowe 5. Tak bardzo się starałeś a tu argument o "trwałości", poszedł się je..... Program aktualny (przechodni) od 25 lat a tu dzisiaj (na tydzień przed kampanią) Wipler pokazuje coś zupełnie nowego. Zadałem sobie nawet trud żeby przeglądnąć przerzucone na papier pomysły republikanów i słabiutko Panie. W 80% banały w stylu: "aby Polska rosła w siłę a ludzie żyli dostanie", pod którymi mogliby się podpisać wszyscy: od Bryczkowskiego do KPP. To co rzuca się w oczy przede wszystkim to to że Wipler chciałby państwo biurokratyczne zastąpić sądokracją. Sądy miałyby się zajmować absolutnie wszystkim: od rozpatrywania odwołań od decyzji administracyjnych (bo jeśli coś nie będzie pasować Ci z urzędem, to nie załatwisz tego bezpośrednio z nim, tylko będziesz musiał iść z tym do sądu) do analizowania błędnych decyzji administracyjnych. Nie jestem pewien czy po takich zmianach spadłaby liczba urzędników administracji, ale na pewno dramatycznie wzrosła by liczba osób pracujących w systemie sądowniczym. Ja rozumiem że Wipler, jako prawnik, próbuje promować swoje prywatne interesy, ale trudno nie zauważyć że jego propozycja ma więcej do czynienia z korporacjonizmem (szczególnie prawniczym) niż z liberalizmem. Ciekawie wyglądają też takie wstawki: "Ponieważ niektóre obszary aktywności gospodarczej są ściśle kontrolowane przez inne państwa (energetyka, finanse, media, telekomunikacja czy sektor zbrojeniowy), Polska powinna prowadzić w nich efektywną politykę regulacyjną lub – w zakresie eksploatacji zasobów naturalnych – właścicielską." (to już "socjalizm" czy jeszcze nie kolego, jak sądzisz?). czy "Należy stanowczo odrzucić tezy o dobroczynnych skutkach wzrostu cen." (czytając to Japończycy pewnie nie mogliby wyjść ze zdumienia) albo "Pełna jawność informacji o rezerwach, polityce lokowania środków i związanych z nimi transakcjach banku centralnego gwarantuje ich bezpieczeństwo i możliwość uczciwej oceny kierownictwa banku centralnego" (no to dopiero hedge miały by używanie). Dziwi też że partia "wolnorynkowa" nie tylko chce zachować ministerstwa polityki gospodarczej i ochrony środowiska ale chce wręcz tworzyć tam nowe działy administracji rządowej. Ogólnie: banał wymieszany z hipokryzją. Nuda. 6. Tak samo jak mnie nie dziwi bratanie się Korwina z PO. 7. Jeśli to ma być argument to co powiesz o pośle Tomczykiewiczu, Grabarczyku, Nitrasie itp, (o Wiplerze nie wspominając). Stosując Twój sposób rozumowania, należy wnioskować że: "Teraz widzisz jak na dłoni że posłowie PO i KORWIN (UPR, KNP) niby się kłócą,nie lubią a co raz wymieniają się między sobą stołkami w ramach przyjaźni międzypartyjnej,ciekawe nie? Po prostu jedna wielka sitwa pookrągłostołowa która okrada nas od 25 lat.". Natomiast z Gowinem w PiS to coś nowego. Proszę o źródło tej informacji. 8. Czyli rozumiem że gdy pieniądze z budżetu bierze Wipler to wtedy "kampania kosztuje,więc skądś pieniądze brać na nią muszą. Inaczej nie mogliby w ogóle robić kampanii." a gdy np: Brudziński to wtedy mamy "dorwanie się do koryta"? Czego trzeb więcej aby pokazać hipokryzję "niepokornych"? 9. Jak widać ze świeżo opublikowanego programu dla Polski ma być dobre to co jest dobre dla Wiplera (ups, prawników). JK zrobił z Lepperem taki sojusz że ten ostatni zniknął z polityki (z błogosławieństwem dla kraju). 10. Tak słaba jest Twoja wiara w sukces wyborczy KORWINA?? Tak tanio się nie wywiniesz. Jakiś malt to minimum. 11. Zabrał się na tyle skutecznie że, aby ratować swój tyłek, GW musiała rozpętać histerię prowadzącą do przedterminowych wyborów. Tym razem już gada dobijemy. Jeśli natomiast chodzi o Wiplera i "odcięcia mediów od koryta" to biorąc pod uwagę z jaką gracją przerobił program KORWINA z liberalnego na sądokratyczny to nie mam złudzeń że punkt widzenia zmieniłby mu się wraz ze zmianą punktu siedzenia. |
Cytat:
Aż dziw bierze że człowiek z "wrodzoną inteligencją" daje się wypuszczać w tak prymitywną kampanię wyborczą. A nawiasem mówiąc to sądząc po tym jak słabiutkie metody dezinformacji zaczynają stosować korwinowcy to panika musi być pełna.... |
Cytat:
A na serio: nigdy nie przestanie mnie zdumiewać naiwność z jaką młode kucyki tłumaczą kolejne wpadki Wodza. |
Cytat:
2. Niech ląduje. U nas też by tam skończyło (rezerwy trzeba regularnie wymieniać), ale alibi zostało kupione. 3. A kogo obchodzą agencje praw człowieka. Tym bardziej że wszyscy darczyńcy zrobią dokładnie to samo. 4. Rozumiem że z argumentów pozostał tylko ten ad personam. Wieszam trofeum na ścianie. 5. Jesteś w błędzie. 90% z nich nie przyjeżdża tu po socjal ale dlatego że u siebie nie mają absolutnie żadnych perspektyw. Naprawdę uważasz że do tego aby powstrzymać falę emigrantów wystarczyłaby rezygnacja z zasiłków dla nich? Rozumiem że takie farmazony może pleść Korwin ale człowiek z "wrodzoną inteligencją"? 6. Dzięki. Żadne halo. 7. Patrz punkt 5. 8. Oprócz tego że wieszam kolejne trofeum, to zwracam uwagę że to Ty zawężasz problem. Jeśli wydaje Ci się że problem dotyczy tylko Syryjczyków to jesteś w ogromnym błędzie. Większość uchodźców dociera przez Libię i Maroko (sam widziałem ludzi którzy dosłownie oblepiali siatkę graniczną w Ceucie). I nic nie wskazuje na to aby ta fala miała się zmniejszać. Wręcz przeciwnie. 9. No i właśnie dlatego gadanie o tym że, aby powstrzymać tę falę, wystarczy znieść dla nich zasiłki ma tyle samo sensu co przenoszenie wody sitkiem. |
Ale czy ja uzylem jakichkolwiek wyzwisk, docinek w tym punkcie? ;)
Ja Pana powiesilem na scianie juz przedwczoraj. Pozdrawiam i zycze dobranoc |
Co do szkolonych propagandzistów, którzy sugerują jakoby Korwin mówił o tym, że jeździ po alkoholu to polecam źródło. Pozostawiam do własnej interpretacji każdego myślącego czy to taka straszna sytuacja.
|
http://prostozmostu.net/kraj/doradca...ak-najszybciej
Cytat:
Cytat:
|
Tym 6 platfusom polecam książkę pt "Afera grypowa - szczepionki, pieniądze i kłamstwa" Artura Dmochowskiego.
Co wybory to pasjonująca lektura coraz to nowszych pozycji. |
"O Polsce w strefie euro możemy realnie mówić wówczas, gdy polska gospodarka i polskie dochody osiągną pułap tej strefy." - wyjaśniał. "W unii walutowej warto być wówczas, gdy nasz potencjał zapewni, że nie znajdziemy się na jej peryferiach, jak stało się to z Grecją." - kontynuował prof. Szczerski.
Dobrze zrozumiałem? |
Cytat:
|
Cytat:
To z dedykacją dla tych wszystkich co twierdzili że PiS nie zgodzi się na uchodźców. Macie swoich obrońców niepodległości. |
Przecież słyszałeś - PiS gówno obchodzi, że ponad 0,5mld PLN zostanie wyjebanych do kosza. "I tak by tam wylądowało" czy jakoś tak.
|
Cytat:
Typowe .......enie PO-PiS, warto to mieć swoją walutę a nie się pakować w to gówno. I to samo wkleił własnie BiałaGwiazda. "Nie chcemy imigrantów ale weźmiemy". Zero argumentów i zamydlanie sprawy. To są własnie rządy PiSu, "nie chcemy ale musimy bo inaczej się nie da". Od PO ich różni jedynie to, że tamci na chama kłamią, kradną, działają na niekorzyść Polski. PO mówi "bierzemy imigrantów", PiS mówi "nie chcemy ale bierzemy". Efekt jest taki sam - zdrada Polski. |
Jaroo1 "Dobrze zrozumiałeś. Gościu chce nas wpieprzyć do strefy euro, ba on by chciał żeby to się stało jak najszybciej."
Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem, Gościu, a potem jeszcze raz. BiałaGwiazda Jak już wklejasz to bardzo proszę całość.Może każdy wyrobi sobie pogląd sam? http://www.tvp.info/21683134/tez-pow...tach-uchodzcow |
Myślę,że każdy przynajmniej średnio rozgarnięty człowiek wyrobił już sobie pogląd sam. PiS będzie głosował za obowiązkowymi kwotami uchodźców. Teraz każdy widzi że nie różnią się niczym od PO. Kolejni polscy politycy (tym razem Ci co to udają obrońców polskiej racji stanu) zagłosują wbrew polskiemu społeczeństwu,wbrew solidarności z Węgrami Viktora Orbana oraz Czechami i Słowakami. Jak dla mnie żenada. Typowy POPiS polskiej klasy politycznej.
|
Cytat:
Pytany o termin wejścia Polski do strefy Euro Krzysztof Szczerski odpowiada przewrotnie: Jeśli pyta pan o wejście do strefy euro, to powiem rzecz zaskakującą: oby jak najszybciej!Ale zaraz do daje: My mówimy: o Polsce w strefie euro możemy realnie mówić wówczas, gdy polska gospodarka i polskie dochody osiągną pułap tej strefy. Chciałbym, by Polacy zarabiali tyle, a polski przemysł produkował tyle, by wejście się nam opłaciło. Dlatego mówię: oby było to jak najszybciej, ale wiem, że w praktyce oznacza to wiele lat i to pod warunkiem dobrej i konsekwentnej budowy polskiego potencjału gospodarczego, a nie szastania publicznymi pieniędzmi, jak obecnie. W unii walutowej warto być wówczas, gdy nasz potencjał zapewni, że nie znajdziemy się na jej peryferiach, jak stało się to z Grecją.Szczerski uważa też, że decyzję o przystąpieniu do strefy euro Polacy powinni podjąć kiedyś w referendum. Decyzja o zaprzestaniu lub utrzymaniu bicia własnej waluty to decyzja, którą musi podjąć suweren, to znaczy naród— podkreśla. Z powyższą całą wypowiedzią to i ja się zgodzę. Jaroo- widzisz różnicę w tym co wkleiłeś ? A nie wyrwane zdania z kontekstu jak TVN czy GW ... Brawo za ładną manipulacje ! |
Cytat:
Sprawa jest prosta. Gościu by chciał aby wprowadzić euro. Najlepiej jak najszybciej. Czyli już magluje społeczeństwo aby było za przyjęciem tej waluty. Nie informuje, że pozbycie się swojej waluty może mieć negatywne skutki. Gościu jest zwykłym zdrajcą/głupcem, który chce dalej brnąć w to gówno zwane UE/wspólną walutą. To jest polityka PO-PiS. Jedni chcą inni nie chcą ale robią to samo czego oczekują Niemcy, Ruski i reszta hałastry. Mam nadzieję, że za tydzień PiS obejmie rządy samodzielnie i wtedy będziemy mieli 4 lata żeby się przekonać co ci ludzie dla Polski zrobią, a raczej co zrobią dla UE i USraela. |
Rzucam hasło - debata.
Wg mnie gdzie 2 się bije, tam 3 korzysta. Pytanie, czy to zlew, Kukiz czy Korwin? Zlew osobiście wykluczam. Korwin to nie ten elektorat. Lewico-"prawica" i podobny elektorat ma Kukiz. Co do samej debaty - obie strony się wykrwawią. Błąd PiSu w ogóle z uczestnictwem. Ale skoro mleko się już rozlało... Tematy? 1. Brzeszcze 2. Imigranci 3. Ekonomia 4. Ewa&przyjaciele |
Cytat:
Tłumacząc na chłopskie: jak Polak będzie zarabiać tyle ile zarabia teraz Francuz, Niemiec czy Austriak to wtedy będziemy myśleć o przyjęciu Euro. Ja nie będę wtedy widział problemu, ale oczywiście nie wydarzy się to na pewno w ciągu najbliższych lat bo nie ma na to po prostu szans ... |
Ta debata to nic innego jak spluniecie wszystkim Polakom w twarz. Jak mozna doprowadzac do debaty przedstawicieli tylko dwoch najwiekszych partii w wyborach parlamentarnych. Gdzie miejsce dla innych partii? POPis pelna para i ciag dalszy medialnej ustawki. "I nie zmienia sie nic, dalej trzeba zyc".
|
Cytat:
I właśnie ten fragment wypowiedzi wkleiłem. O referendum nie wkleiłem bo tego nie było pod linkiem, z którego wyczytałem tę wiadomość. |
Mam nadzieję graniczącą z pewnością że 25.10 po 21 niejeden tak będzie wyglądał
https://pbs.twimg.com/media/CRn9aWyWEAEB2w7.jpg |
mix najlepszych wypowiedzi tego gada https://www.youtube.com/watch?v=cgYMIpMkxnk
|
Długie ale da się przebrnąć , wklejam żeby nie było zdziwienia o 20.00.Po prostu taka jest Ewa......
http://wpolityce.pl/polityka/268881-...-premier-wideo |
|
Chłodnym Okiem cz.1 : https://www.youtube.com/watch?v=MMIVZhBo1bM
Chłodnym Okiem cz.2 : https://www.youtube.com/watch?v=1kzYVhzYSqg |
Tymczasem Beata Szydło zapowiada podwyższenie cen usług bankowych i cen towarów w hipermarketach. |
Propaganda komunistyczna działa, podatny grunt.Taka sama narracja gównianej, lizweeka, urbanoplatfusiarni i reszty badziewia.Doborowe towarzystwo.
|
|
Wielu zastanawia się czy iść na najbliższe wybory i uwiarygadniać zapadające w nich kolejne pożal się boże wyniki. Znowu przecież zdecydowaną większość weźmie niezmienna okrągłostołowa wiadoma obsiadka najważniejszych stanowisk POPiS-u z żywo, stale łaskawie nam balansującym jak zwykle PSL-em i próbującą podnosić kobiecą głowę Zjednoczoną Lewicą. Cóż wszystkie najważniejsze ugrupowania partyjne są pod uważną kontrolą okrągłostołowego POrządku, a POprawione łaskawie nowe logo Sejmu jasno pokazuje, że w POlsze łaskawie to "SEM rege et portege", gdy tymczasem niezmiennie naiwnie "Japhet ora". Pozostała reszta narodu bezsensownie kładzie na to wszystko laskę, emigruje lub naiwnie nadal raczkuje w mentalnych patriotycznych marzeniach. POlacy głosowali już na PO, żeby nie dopuścić do rządów PiS, teraz będą głosować na PiS, aby naprawić swoje fatalnie skutkujące naiwne, swoje wcześniejsze wybory i tak kolejny raz jak durne bydlątka jesteśmy zaganiani przez media, służby i usłużne sondażownie do tej samej niewolniczej zagrody, gdzie przez następne kilka lat będzie odbywało się strzyżenie bezrozumnych, milczących z bezradnej własnej naiwnej głupoty owiec.
A przecież wystarczy tylko spojrzeć na sondaże i ten jeden raz zagłosować na tych co się dla SYSTEMU zupełnie nie liczą ... |
Madre słowa dzisiaj przeczytałem w sieci:
PO i PIS sa tak skierowane mocno na obywatela ze poza walczeniem ze sobą już nie ma niczego... |
Fakt Pis rządzi 8 lat,zawiódł.Kolejna propagandowa kalka, kolejny podatny grunt,Zuchy
|
Cytat:
|
Cytat:
Ja pisałem ze teraz podczas kampanii zamiast najważniejszego obywatela to najwazniejsza jest walka... PS. Jakby PO zrobiła w 8 lat to, co teraz chce zrobić w 4, miałaby 80% poparcia. Jakbz PIS chciał zrobić to co obiecuje to by on rzadzil ostatnie 8 lat. |
ABGwiślakABG - "Polek o Polsce rozmowa"
Drogi widzu popatrz, debata Szydło-Kopacz. Ustrój podatki gospodarka, a Ewa wciąż atakuje Jarka. Stoi za pulpitem Beata, głos jak u strudzonego wojną renegata. O Polsce wielka rozmowa, prym wiedzie średnia krajowa. Stawka też za godzinę, Kraśko już czeka na minecinę. Wybierze żonę, kochankę? A może Justynę Pochanke? Coś o uchodźcach i ich azylu, pytanie zadaje Dorota Gawryluk. Ból dupy platformy udowadnia postawa, braku za pulpitem Pana Jarosława. Ewa kontynuuje pociski, że za PiSu nie będzie co włożyć do miski. Pytanie, później riposta, debata to nie sprawa prosta. Pochanke twarz swą wygina, na samo wspomnienie Władka Putina. Imigranci na socjal czekają, z budżetu państwa ich zasilają. Ewa oznajmia o siedzeniu przy unijnym stole, korzyści z tego takie, że jacież! nie! pierrdole! Część trzecia - polityka i ustrój państwa, PRL bis, Magdalenka - szczyt draństwa. Właśnie leci pytanie do Beaty, o podsłuchane cytaty. Z afer wszelakich rozliczenie, od Ewki nagana i napomnienie. Polaków przeproszenie, lokat w SKOKach umieszczenie, jedno zwykłe pierrdolenie. Kraśko pytanie zadaje, co się w kraju nadaje. Ewa Solidarność wywołuje, każdy z nas kraj buduje. Teraz odpowiada Beata, Polska jest pępkiem świata. Wyliczane ustawy, Szydło oznajmia, że koniec zabawy. Podpisów przez po wyrzucanie, Chamy, buce, świnie, dranie. Co Ty mi Ewka dziecino, spierrdalaj swym Pendolino. Pytają się Beti nieskrycie, czy błędów w rządach nie popełnicie. Dacie nam władzę sprawować, nie będziecie żałować. Ewka pije za błędy, pociskiem rodem z gimbazjalnej grzędy. Mieszkań niewybudowanych 3 miliony, Polak był z Was zawiedziony. Kaczyński liczyć nie potrafi, toż to przecież polski Kaczafi. Pochanke schowaj swe cyce, to tylko 2 miernot obietnice. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl