![]() |
Cytat:
|
Zastanawiające są te żale wylewane na "lewactwo". Ludzi z "lewactwa" nie wyleczycie, a już w szczególności Francuzów.
Natomiast taka argumentacja przypomina mi leczenie grypy zbijaniem temperatury. Gdzie przyczyny, gdzie objawy. Prawda jest taka, że Europa patrzyła sobie na to co wyczynia ISIS z fotela przy kominku, bulwersując się barbarzyństwem między jedną a drugą szklaneczką whisky. Dobrze napisał 63,5 kg - zamiast szybko i zdecydowanie zrobić porządek na swoim przedpolu to p..lą się z tymi religijnymi szaleńcami już prawie 2 lata. Żeby nie mieć wojny u siebie, trzeba ją prowadzić za swoimi granicami. Nie byłoby by uchodźców, zamachów itd. Na pewno nie na taką skalę. |
Już wiemy gdzie się podziały dzieci, starcy z Syrii...są w Syrii
https://www.youtube.com/watch?v=mNTgL82D4Xo |
Cytat:
Dwa kałasze, pas amunicji, trzy granaty, dwie miny, cztery laski dynamitu i kilo C4...a ten idiota jeszcze paszport bierze. Wątpię, że liczył się z powrotem z tej imprezki. Pewnie właśnie chciał swojej identyfikacji bo rodzina bedzie dumna i takie tam... |
https://www.youtube.com/watch?v=yPrZBnXG1P8
Cudownie, prosto pan profesor wytłumaczył. |
My jako Polska powinniśmy teraz:
1.Przyjąć z unii 100 000 '' uchodżców '' wraz z kasą na nich przeznaczoną. 2.Kupić od Rosji 100 000 kałachów w zamian za nasze jabłka. 3.Poprosić Gromosława Cz. o szkolenie. 4.Uszyć najlepiej w Łodzi 100 000 spadochronów. 5.Zrzucić i czekać na kolejny przydział. Z tym 1% potencjalnych terrorystów we własnych szeregach powinni sobie poradzić już w powietrzu. |
Cytat:
Zastanawiam sie co zrobi Hollande. Poprzeczka postawiowna jest wysoko - USA za takie coś obróciły w perzynę kilka krajów a Ruskie za mordę trzymaja do dziś. |
Cytat:
Jak meczety stały we Francji, tak będą stały i tam bezstresowo się muślińscy będą radować na takie okoliczności, względnie bić pokłony do swojego allaha wraz z typami którzy za 3 lata odwalą kolejny zamach - a cała ekipa modląca się albo francuskie paszporty w kieszeni albo status "azylanta" lub ubiegającego się o ten status Francja i Francuzi na ten moment mają takie gówno zamiast mózgu, że nie są zdolni do zmiany kierunku i cóż... z punktu widzenia Polski kij z Nimi, dwie dekady Nas wyzywali od ksenofobicznych chamów i rasistów, to niech teraz żrą tą potrawę którą chcieli aż do obrzygu |
Hollande wyrazi oburzenie.
Zmieni sobie profil na fejsie na czarno biały - będzie to cios w samo serce ISIS... Wystarczy włączyć tv gdzie "nasze" media robią dalej ludziom wodę w mózgach: "najważniejsze jest nie obarczać winą uchodźców i chronić społeczność muzułmańską przed atakami nienawiści ". To cytaty z dwóch debat sprzed kilku minut. |
Po zmianie profilowego na fejsiq, zmianiw motywu na yt kolejną bronią wbijającą nóż w plecy panstwu islamskiemu bedzie marsylianka spiewana przez angielskich kibicow.
Teraz to sie nie pozbierają :lol: Sposob jest banalny na pozbycie sie problemu - wyslac do isis, francji, niemiec szumiego, a on prostym, a zarazem genialnym posunieciem zniesie terroryzm ustawą :rotfl: |
https://www.youtube.com/watch?v=kY5xHCa3PkU
hehe Niech giną głupie ....y jeśli tego chcą, niech giną za 39, 44, za swoją poprawność polityczną, swoje lewactwo, za nazywanie nas rasistami, nazistami itp Kij z nimi, gorzej dla nich to lepiej dla nas. Czołem! |
Myślę jednak że kraj aspirujący do tego by być mocarstwem (choćby europejskim), potęga gospodarcza i militarna, nie może sobie pozwolić na tego typu odpowiedź.
|
Ale Ty myślisz logicznie - oni nie.
Spróbujmy sobie przypomnieć co zrobili po ostatnich wydarzeniach w tej redakcji ... ... ... ... ... ... Poparli otwarcie się na przybyszów z kozo-grodu. |
Ja bym tak sie nie martwił o Francje i Franców tylko lepiej zacząłbym myśleć o nas samych
Wróg jest blisko jak nigdy dotąd i puka do drzwi. https://www.youtube.com/watch?v=zoldgiWtb8U |
Cytat:
Wyobrażacie sobie co by się stało w Polsce po tym co zrobili we Francji? Zakładam (mam nadzieję), że niejeden ciapaty łeb już by wąchał kwiatki od spodu. |
Cytat:
Czytam (dukam w zasadzie) własnie hiszpański ElPais gdize cytują Juncker'a który nadal che utrzymac obecny kurs jeśli chodzi o uchodzców. Natomiast minister spraw wewnętrznych hiszpanii na forum miedzynarodowym wprost powiedział że nie da się odróżnić islamistów od uchodźców. Jako argument podał fakt że zeszłej zimy ambasada hiszpańska w Turcji informowała że zostało skradzone ok 1.5 tysiąca syryjskich paszportów 'in blanco' które chodza na czarnym rynkku 2.500 dolarów za szutkę. :D To tak z ciekawostek. |
Cytat:
|
|
Po obejrzeniu tych dwóch filmików stwierdzam, że Francja jest już stracona i nic się nie nauczy ...
http://ndie.pl/dzien-po-serii-zamach...lamskie-hasla/ Na filmie grupa mieszkańców Lilles przegania przeciwników islamizacji... https://www.facebook.com/Videos.2O/v...4482632384200/ Niestety jest już za późno. Długie lata wychowywania laickiego i lewackiego społeczeństwa przez media, ogłupiania, wszechobecna tolerancja i inne debilizmy zrobiły swoje. Na Francję nie ma już co patrzeć, musimy skoncentrować się na własnym podwórku. Trzeba mocno wyrażać swój sprzeciw czy to na ulicy, w rozmowach czy nawet na Facebooku, na brednie które serwują nam lewacy. Komuś może wydawać się to śmiesznie, ale jak nie będziemy reagować na rozpowszechniane przez nich bzdury, ktoś kto nie wie uzna to za prawdę i pójdzie dalej, dlatego trzeba ludzi uświadamiać. Praca u podstaw to jest najważniejsze, trzeba wychowywać nowe społeczeństwo które nam rośnie a lewackie pomysły tępić w zarodku ... Na koniec najważniejsze: to nie islamiści doprowadzili do sytuacji w jakiej teraz znajduje się Francja tylko lewacy! PS: W środę o godz. 18:00 na Rynku pod pomnikiem Adama Mickiewicza organizowany jest protest: https://www.facebook.com/events/1705112776392105/ |
Cytat:
Tez mysle podobnie Ja czytam ze w odwecie Francja zrzuciła az 20 bomb na cele w tym UWAGA " miejsca skladu broni ": itd to neiwiem czy sie smiac czy plakac. Bombardowania powinny trwac 24 h na dobe,i zrównać z ziemią cale terytorium tych bydlaków,,az do najmiejszego kamyczka.Niewiem , jak mozna sie tak pi****lić z tym,juz powinno to byc po zamachu na Charile Hebdo,ale jak widac ,nic ich to nie nauczylo. A pkazywanie karteczek "jestem Francuzem" to poprpstu smieszne,tu sie nie ma co jednoczyc m,tylko dzialać i niszczyc ,bo ta zaraza robi sie coraz gorsza. |
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarz...uchodzcow.html Islamizacja powiadacie...
|
hmmm Widać nasi "patrioci" kibole mają w d.... hasła głoszone przez masy... i tak w liczy się w tym wszystkim tylko kasa :/
Potem wychodzimy na hipokrytów - jedni wykrzykują hasła antyimigracyjne a drudzy sprowadzają nam terroryzm do bram Europy. |
:lol: W leb sie obaj jebnijcie:D
Pomijajac juz fakt, ile w tym prady, przeciez przysluguja sie naszemu krajowi. Probuja pozbyc sie imigrantow z obszaru naszej ojczyzny. Na hipokrytow to bardziej wy wychodzicie takimi wpisami. |
Doszło do zatrzymań to Ci nie wystarcza? Jakby się próbowali ich pozbyć to by za te pieniądze kupili porządne łódki na powrót do ich rodzimej ojczyzny.
Nie no zajebiście, Patrioci przez duże P! |
Cytat:
:haha::haha: to jak to leciało... Polska dla Polaków :alleluja: |
Cytat:
|
eeeeeeee nie wierzę... :shock:
Cytat:
|
Cytat:
|
Przez Odre zapewne. A potem wynajetym kibolskim u-bootem wprost do zalewu szczecinskiego, gdzie czekaja juz na nich z napisem "herzlich wilkommen".
|
Cytat:
|
Jacy wy jesteście piramidalnie niektórzy ....a głupi niektórzy..
|
wiesniak842 To co oni piszą to fejk bo normalny rozum tego nie ogarnia.Najlepsze jest że 'Zarówno związani z bojówką Cracovii, jak i Wisły Kraków (te kluby i ich bojówki od lat toczą ze sobą wojnę)." :haha:
Już taki cytat zapala lampkę ostrzegawczą, do tego zródło to pewnie gówniana, k...a nie wierzę |
Cytat:
To bogaci muszą być Ci uchodźcy :D Ile oni już wydali na tą drogę ? Przeprawa przez Morze, potem droga przez Turcję albo Grecję, następnie przez wszystkie kraje które prowadzą na północ a potem jeszcze płacą kibolom po 13 tysięcy złotych :D To chyba z 30 koła ich wyjdzie za całą taką podróż ? A tak na poważnie coś mi to się nie widzi, teraz wszędzie jak jakiś przekręt to winni są kibole :D |
Ok. 10 tys. zł kosztuje przeciętnie przemyt takiego "uchodźcy" do Europy. Wszystko przez to, że składa się na to wielu pośredników i nie od dziś wiadomo, że to świetny biznes dla... europejskich grup przestępczych.
Podobnie wygląda casus rynku bronią, gdzie na albańskiej zbrojowni głównie skorzystały mafie włoskie i francuskie, gdyż one zaopatrywały zarówno ciapatych terrorystów, jak też zwykłe regularne armie trzeciego świata. Można o tym poczytać, czy posłuchać. Masa dokumentów oraz książek jest na ten temat. |
Cytat:
Także to znowu nie są chyba tacy biedni ludzie jak stać ich na taką podróż i płacenie po klika razy tak dużych sum ... Gdyby uciekali przed samą wojną to zostaliby w Egipcie, Tunezji czy Libanie a Ci z drugiej strony w Turcji. |
Nie chcę mi sie wierzyć w to aby kibice Wisły przemycali islamistów. Ale jeżeli sprowadzają ich do Polski a potem służby graniczne nie moga ich deportować to ch..j w am w dup. zdrajcy ojczyzny ...
|
No wiecie, jak miałbym szmuglować imigrantów to też udawałbym kibola bo po kim jak po kim, ale po nich to akurat nikt takiego działania by się nie spodziewał. Natomiast słowo klucz w narracji gazety z Czerskiej to hasło: "NAJPRAWDOPODOBNIEJ", które mimo wszystko nie przeszkadzało umieścić w tytule "Kibole z Krakowa szmuglują uchodźców".
Bo jak mawia stare żydowskie przysłowie: "Pół prawdy, to całe kłamstwo" autor: https://www.facebook.com/Lemingopedia/ https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...17&oe=56B939E8 Podejrzewa ... Najprawdopodobniej ... To są w końcu czy nie ? :D Tekst pisany na siłę i tyle ... Dodamy kibolów to wejścia na naszą stronę wzrosną i zarobimy parę srebrników :D |
Ja tylko mam nadzieje że by się nasi tak nie zeszmacili żeby ciapatych szmuglować...swoją GW to szmata jakich wiele więc to co oni piszą to przez pół...
|
Ciekawe na jakich zasadach platformerska kurew przyjela uchodzcow, ze nowy msz waszczykiewicz mowi, ze niestety beda te ustalenia musieli respektowac.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl