![]() |
Bo to już jest tak nachalne że nawet warszawscy dziennikarze są zniesmaczeni.
Nieważne czy klub w tym pomaga czy sędziowie sami od siebie dodają co nieco bo sami są ze stolicy ale mnie to gówno obchodzi. Powinna być zdecydowana reakcja wydziału sędziowskiego pzpn ale przecież Boniek - Wawa - ... co ja piszę ... |
Ufam w bezstronność sędziów i wierzę, że to po prostu pech, ale rzeczywiście, trochę tego za dużo... :help:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Faktycznie Mila i Makuszewski to gorna polka...
|
Cytat:
|
Berg znalazł się w specyficznym miejscu swojej pracy z Legią, po pierwszych 10 miesiącach w stolicy wydawało się, że powstała drużyna na miarę LM. I pewnie, by tak było gdyby blondi nie pomyliła grajków w protokole. Teraz powoli wydawało się, że drużyna łapie polot, po upokorzeniu od Lecha (drugie w superpucharze). Przyjeżdża Wisłą, na której media w sumie ciągle stawiają krzyżyk i pokazuje, że bliżej im do Krakowa niż do piłkarskiego raju :)
Coś musiał powiedzieć :) Na ręce patrzą mu bardziej, niż na początku pracy. |
Przydałby się temat meczowy na Lechię ;)
Pasowałoby zacząć coś więcej wygrywać, bo remisując większość meczy, nawet przy fajnej grze to my w tej lidze nie nawojujemy. |
Dziś PP jutro na pewno będzie
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl