Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [IV Kolejka] Legia Warszawa - WISŁA Kraków, 9 sierpnia, niedziela godz. 18:00. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9505)

Kocur 11.08.2015 09:22

Bo to już jest tak nachalne że nawet warszawscy dziennikarze są zniesmaczeni.

Nieważne czy klub w tym pomaga czy sędziowie sami od siebie dodają co nieco bo sami są ze stolicy ale mnie to gówno obchodzi. Powinna być zdecydowana reakcja wydziału sędziowskiego pzpn ale przecież Boniek - Wawa - ... co ja piszę ...

ArturBarlinek 11.08.2015 09:47

Ufam w bezstronność sędziów i wierzę, że to po prostu pech, ale rzeczywiście, trochę tego za dużo... :help:

filemon 11.08.2015 10:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1410448)
Co do tego całego Guilherme to tak mnie w....iaja takie placzki, zmienić zawod a nie plakac...

Spokojnie, teraz przyjezdza Makuszewski, to jeszcze wyższy poziom (mimo całej sympatii do Lechii) :-)

bódyń 11.08.2015 14:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1410549)
Spokojnie, teraz przyjezdza Makuszewski, to jeszcze wyższy poziom (mimo całej sympatii do Lechii) :-)

No i Mila. Bedzie konkurs kto bardziej bedzie plakal

63.5 Kg 11.08.2015 15:49

Faktycznie Mila i Makuszewski to gorna polka...

Drozd 11.08.2015 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1410491)
W tym meczu znowu próbowano nas przekręcić, co można już uznać za normę. Na nasze szczęście tym razem tych prezentów nie wykorzystali.

Dlatego nie rozumiem braku reakcji klubu na zawodzenie Berga, wystarczy wspomnieć o spalonych... Bo nas kręcą, a propaganda niesie, że nam pomagają.

Vinci 12.08.2015 19:03

Berg znalazł się w specyficznym miejscu swojej pracy z Legią, po pierwszych 10 miesiącach w stolicy wydawało się, że powstała drużyna na miarę LM. I pewnie, by tak było gdyby blondi nie pomyliła grajków w protokole. Teraz powoli wydawało się, że drużyna łapie polot, po upokorzeniu od Lecha (drugie w superpucharze). Przyjeżdża Wisłą, na której media w sumie ciągle stawiają krzyżyk i pokazuje, że bliżej im do Krakowa niż do piłkarskiego raju :)

Coś musiał powiedzieć :) Na ręce patrzą mu bardziej, niż na początku pracy.

s1mone 12.08.2015 23:10

Przydałby się temat meczowy na Lechię ;)

Pasowałoby zacząć coś więcej wygrywać, bo remisując większość meczy, nawet przy fajnej grze to my w tej lidze nie nawojujemy.

KOMINEK 13.08.2015 09:00

Dziś PP jutro na pewno będzie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl