![]() |
kolega chyba nic nie wie o kontaktach komuchowskiego z WSI, bo w tv o tym nie chcą gadać, ciekawe dlaczego
|
Ja .......e. Ciezko mi uwierzyc w to, ze to bylo pisane na serio.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Głosuję na Grzegorza Brauna! Pomyśleć że tylko 20% obywateli decyduje kto rządzi wszystkimi Polakami.. (frekwencja 50%, Komorowski w zeszłych wyborach w I rundzie ok.25%)..
http://grzegorzbraun2015.pl/ Świetny geopolityk? Oceńcie sami m.in na podstawie filmu: http://zalukaj.tv/zalukaj-film/21985...cja_2012_.html |
Cytat:
Mi się poprawiła. Mam mówić konkretnie? Przebudowane rondo ofiar Katynia, przybudowanie autostrady wylotowej z miasta, Futura Park (ogromny węzeł komunikacyjny, który powoduje że przepływ aut jest płynny aż miło).To wszystko w promieniu około 5 km. + do Rzeszowa jeździłem 3,5 godziny a teraz jeżdzę minimum 2 razy krócej. |
Cytat:
|
Cytat:
Ja .......e... Z ciekawości, ile masz lat? |
Bardzo podziwiam ludzi glosujacych na JKM,czlowieka który by Putinowi dupe wyilizal...
|
Pablo84 do Fiti "Z ciekawości, ile masz lat? "
prawko ma bo jezdzi do Rzeszowa , czyli 18 na pewno :-D , a z wywodów nie więcej niż 20, pytanie co go urzekło w wyglądzie bula :D |
Cytat:
Niewiele... Coś nie tak ? |
Zobaczyć minę Lisa i cały salon warszawski po porażce ich kandydata Komorowskiego to będzie coś :D
https://pbs.twimg.com/media/CCZ9lFFUsAA_cgM.png Matka Kurka chyba będzie miał proces za skomentowanie dzisiejszej okładki Lisweeka : https://twitter.com/kontrowersje |
Ja dużo jestem w stanie zrozumieć- np mylenie inwestycji samorządowych z centralnymi ( nawet pomijając już rolę prezydenta w tych inwestycjach), ale wrzucenie do tego Centrum Handlowego?...
|
Cytat:
nie wiem czy wiecie, ale podziemna.tv oraz wszystkie osoby, który udostępniły link z wywiadem Szumilewicza, który opowiada niewygodną prawdę o Komorowskim dostały cenzure, polski rząd usunął w jedną noc wszystkie linki do tego ! GORĄCO MAJĄ POD NOGAMI dodatkowo blokowanie emigrantom możliwości głosowania, gdzie wiadomo większość jest antysystemowa |
Cytat:
|
Cytat:
JKM ma kilka ciekawych pomysłów, ma również kilka z dupy... ale jak się czyta takie komentarze jego wielbicieli, że Polsce przydałby się ktoś taki jak Putin, czyli JKM to się aż zastanawiam czy to już jakaś sekta czy ewentualnie są to osoby po praniu mózgu, przyjmują wszystko co twierdzi JKM jako jedyne i słuszne. Polsce by się przydał Putin.. o k.u.r.w.a. |
Cytat:
Chodziło nie o centrum handlowe, a węzeł, który jest tuż obok. Rozumiem że chcesz powiedzieć że tego typu zmiany w całym kraju są kompletnie poza zakresem działania rządu (bo ja juz zboczyłem z tematu prezydenta na temat zmian)? |
Cytat:
Do Rzeszowa może jeździsz szybciej tylko że już nie długo będziesz za to słono płacił albo wrócisz na starą trase, heh. Cytat:
|
Jaroo1 wszystko wyjaśnił.
A czy nie szkoda mi czasu? Zupełnie nie, z obowiązku wezmę udział tak w pierwszej jak i drugiej turze. I z obu wyjdę z poczuciem tego że zrobiłem jak chciałem bez wybierania "mniejszego zła" Cytat:
Pogadaj sobie z emigrantami których mamy wielu na forum i zapytaj do jakiego kraju chcieliby wrócić. A prawo do komentowania odbieraj tym którzy wcale nie poszli do wyborów. To że ktoś nie poopiera żadnego z kandydatów i nie zgadza się na mniejsze zło nie oznacza że ma zakaz wypowiadanie się na temat przyszłości kraju. |
Cytat:
|
"Jest kilkunastu kandydatów no nie wiem jakie musisz mieć przekonania żeby żaden ci nie spasował"
Miałem na myśli druga turę. |
Jak chcecie wybierać między sługusem niemiecko-rosyjsko-unijnym a sługusem amerykańsko-żydowsko-unijnym to wybierajcie ale nie miejcie pretensji o to, że ktoś do tego ręki nie przyłoży.
Mówienie o tym, że Duda jest o wiele lepszy niż Bul to dopiero idiotyzm ;) Owszem, gościu jest mądry, wygadany, pewnie umie posługiwać się językiem polskim również w piśmie tylko to dalej jest osoba lansująca najgorsze scenariusze dla Polski. To właśnie dzięki PiSowi (czyli podpinam też pod to Dudę) jesteśmy w UE, jesteśmy dymani w tej UE, jeździmy wspierać Banderowców w zamian za co mamy embarga od Rosji i Ukrainy (ciekawe dlaczego PiSowcy o tym nie mówią) i jesteśmy waflem Izraela. Jak Was cieszą takie zmiany z powrotem cofnięcie wieku emerytalnego do 60 i 65 roku życia (co w ogóle nie powinno być traktowane jako pozytywna zmiana bo takich problemów to ja mogę milion narozwiązywać. Niech mi najpierw koleżka stworzy problem, np okradnie sąsiada, da mi ukradzione rzeczy to ja chętnie mu je zwrócę. Typowe tworzenie problemu a później rozwiązywanie go) czy zmniejszenie podatku VAT o 1% (tu w sumie ta sama mechanika, najpierw robisz problem a później go rozwiązujesz). Tu trzeba po pierwsze odciąć się od bycia frajerem Niemiec, Rosji, Izraela, USA, UE a po drugie gruntownych zmian w systemie emerytalnym w służbie zdrowia, cięć podatków, ułatwieniu prawa, dekomunizacji itp. Ani Duda, ani PiS nie gwarantują tych zmian, owszem, coś zrobią ale to będą nadal działania zbyt słabe. No ale wiadomo, pewnie ja się mylę, ja głupoty gadam i jak PiS dojdzie do władzy to nagle wszystko się zmieni jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki bo obniża VAT o 1%, cofną wiek emerytalny i dadzą trochę socjala. Ehh, Wy naiwni. Niemniej podtrzymuję jednocześnie to co pisałem wcześniej, że w sumie na rękę wszystkim jest dojście do władzy PiSu z dwóch powodów. 1. Skoro mają być lepsi no to warto żeby chociaż te kilka rzeczy poprawili. Warto ich zweryfikować 2. Przestaną być wieczną opozycją i wyjdą ich prawdziwe zamiary a to będzie dobry punkt wyjścia dla dzisiejszej opozycji niePiSowskiej, bo jeśli PiS zawiedzie ludzi to teoretycznie jego elektorat powinien przejść w części do RN, KORWINa itd * * chociaż jak się patrzy na działania PO i ich poparcie to wcale nie musi się spełnić mój scenariusz i nawet jak PiS nie dokona wielkich zmian to będzie taką partią "aaa, są u władzy, jest źle ale żyję więc sobie głosuję na nich dalej". Tak więc negatywna weryfikacja PiSu wcale nie oznacza w przyszłości poparcia dla partii obecnie antysystemowych. Wręcz odwrotnie, mogłaby się powtórzyć sytuacja z przed lat, czyli PiS zły to dajemy PO albo SLD bo przecież to będzie teraz mniejsze zło, bo przecież tylko oni mogą odsunąć PiS od władzy itp ;/ Jednym słowem: demokracja |
I tura - Kukiz/ JKM (bardziej ten pierwszy)
II - tura - jeśli będzie to para Duda - Komorowski, to oczywiście Duda. Nie mam złudzeń, że jeśli nawet Duda by wygrał wybory, to sytuacja w kraju zmieni się diametralnie, chodzi mi tu oczywiście o sprawy najważniejsze z mojego punktu widzenia czyli ekonomia/gospodarka szeroko pojęte. Może Duda nawiązałby do myśli propagowanej przez ś.p. Lecha Kaczyńskiego dot. polityki historycznej, też dla mnie ważnej i prowadzenia "jako takiej", względnie niezależnej polityki zagranicznej. I przede wszystkim nie będzie reprezentował naszego kraju debil i półgłówek zachowujący w obcym kraju jak na wycieczce szkolnej, mający w dupie wartości historyczno-patriotyczne i promujący eventy w stylu "orła z gówna". Komoruski do lasu, na polowania. |
37 pierwszych stron Lizłika poświęconych waleniu w PiS i w wątpliwości wokół Smoleńska.
|
Dlatego gówno warte są te wszystkie gazety... Im bliżej wyborów, tym większy smród. A jeszcze prawie miesiąc...
|
Na ślonsku bronek ma pewna wygraną w I turze https://www.youtube.com/watch?v=HBmo0R0a2uU
|
|
Cytat:
tak chciałbym takiego prezydenta, który będzie miał swoje zdanie, nie da sobie wejść na głowę, będzie prawdziwym liderem i postrachem dla innych krajów, a nie lizał dupę Niemcom czy Ukrainie radzę się zapoznać z programem JKM, nie uważam, go za żadnego Boga, głosuję na niego od 6 lat |
sevenheaven "radzę się zapoznać z programem JKM, nie uważam, go za żadnego Boga, głosuję na niego od 6 lat'
czyli masz 24 lata ? . oceniam że zostało Ci niewiele lat głosowania na JKM :-D , ale gratuluję wytrwałości |
Cytat:
|
sevenheaven"dlaczego niewiele ?"
nie o Korwina chodzi , niech żyje w zdrowiu i 100 lat , chodzi o Ciebie , Twój czas głosowania na Korwina nieuchronnie się kończy , jeszcze o tym nie wesz , ale jesteś już blisko , stawiam zakład że nie dociągniesz z Korwinem do trzydziestki , ale do tego czasu wszystkiego najlepszego |
Hehe, beka z tego pedała Jakóbiaka. Ale to tylko pokazuje, że nie wszystko co niezależne, co odcięte od mediów mainstremowych (bo tak postrzegam osobę tego typa, choć przyznam, że nie znam jego osoby ale skoro prowadzi kanał na YT to chyba nie można go nazwać umoczonym w układ) wcale nie jest takie niezależne i fajne.
Typowy lizodup władzy, który się jeszcze nie dorwał do koryta albo woli siedzieć w YTubach i nie pchać się do mainstremu, lizodup, który by gałę obrobił swoim bożkom. |
Cytat:
Dlatego jedyne, co pozostaje, to kierować się wyborem mniejszego zła, i nie chcąc oddawać głosu nieważnego, opowiedzieć się za kandydatem/kandydatką, który/a ma najbardziej prospołeczne poglądy. A o wybór jest ciężko, gdyż mamy niemalże samych prawicowych, bądź skrajnie prawicowych kandydatów, ubóstwiających wolny rynek. Tak naprawdę są do siebie bardzo zbliżeni ideowo. |
:O że takie osoby są na kibolskim forum
|
Cytat:
To jest "kibolskie" forum? Bo ja myślałem ze kibiców Wisły Kraków. |
A to jest różnica?
Chłop raczej wygląda na prowokatora niż osobę która serio pisze te głupoty. |
Cytat:
|
Cytat:
https://www.facebook.com/pitupitu4/p...c_location=ufi |
Cytat:
|
Ten ten przecież do innego niż POpierającego tą władze nie wysłano by Bronka :)
https://pbs.twimg.com/media/CCeka_UUIAEgPxQ.jpg |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl