Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Wybory prezydenckie 2015 - na kogo zagłosujesz? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9448)

sevenheaven 12.04.2015 18:55

kolega chyba nic nie wie o kontaktach komuchowskiego z WSI, bo w tv o tym nie chcą gadać, ciekawe dlaczego

wiesniak842 12.04.2015 19:12

Ja .......e. Ciezko mi uwierzyc w to, ze to bylo pisane na serio.

jendrus 12.04.2015 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IncognitoTSW (Post 1397286)
Nie wierzę.

infrastukura w czym sie poprawila? W tym ze autostrad jest wiecej? Tusk przekwalifikowal autostrady 3 pasmowe na 2 i strasznie nabudowali. A tak naprawde to sa drogi szybkiego ruchu.

picasso 12.04.2015 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jendrus (Post 1397292)
infrastukura w czym sie poprawila? W tym ze autostrad jest wiecej? Tusk przekwalifikowal autostrady 3 pasmowe na 2 i strasznie nabudowali. A tak naprawde to sa drogi szybkiego ruchu.

odbiegając od wyborów.nie wiem gdzie jeździłes ale nei przesadzaj.w niemczech,wloszech,francji,hiszpanii itd też nie wszystkie autostrady maja po trzy pasy.mało tego.wiele odcinkow autostrad nawet w niemczech jest gorszych niz nasze.krótkie pasy właczające,brak siatek chroniących przed zwierzętami.na prawde te autostrady nie są u nas taakie złe.nie wiem po co trzeci pas miedzy łodzia a gdańskeim skoro ruch jest tam bardzo mały.tak na prawde brakuje go tylko miedzy krakowem a katowicami.nie jestem fanem platformy więc ich nei bronię tym barziej,ze to nei ich zasługa te autostrady czy ekspresówki.

Robbie92 12.04.2015 19:56

Głosuję na Grzegorza Brauna! Pomyśleć że tylko 20% obywateli decyduje kto rządzi wszystkimi Polakami.. (frekwencja 50%, Komorowski w zeszłych wyborach w I rundzie ok.25%)..

http://grzegorzbraun2015.pl/

Świetny geopolityk? Oceńcie sami m.in na podstawie filmu:
http://zalukaj.tv/zalukaj-film/21985...cja_2012_.html

Fiti 12.04.2015 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jendrus (Post 1397292)
infrastukura w czym sie poprawila? W tym ze autostrad jest wiecej? Tusk przekwalifikowal autostrady 3 pasmowe na 2 i strasznie nabudowali. A tak naprawde to sa drogi szybkiego ruchu.


Mi się poprawiła. Mam mówić konkretnie? Przebudowane rondo ofiar Katynia, przybudowanie autostrady wylotowej z miasta, Futura Park (ogromny węzeł komunikacyjny, który powoduje że przepływ aut jest płynny aż miło).To wszystko w promieniu około 5 km.

+ do Rzeszowa jeździłem 3,5 godziny a teraz jeżdzę minimum 2 razy krócej.

kerim1906 12.04.2015 20:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1397290)
Ja .......e. Ciezko mi uwierzyc w to, ze to bylo pisane na serio.

to się dzieje naprawdę, takich "produkują " teraz szkoły, jak rozumiem młody człowiek kieruje się wyglądem w wyborze, to raz , ale "wybierając" bula to majstersztyk,gość jest "wielki":shock:

Pablo84 12.04.2015 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1397296)
Mi się poprawiła. Mam mówić konkretnie? Przebudowane rondo ofiar Katynia, przybudowanie autostrady wylotowej z miasta, Futura Park (ogromny węzeł komunikacyjny, który powoduje że przepływ aut jest płynny aż miło).To wszystko w promieniu około 5 km.

+ do Rzeszowa jeździłem 3,5 godziny a teraz jeżdzę minimum 2 razy krócej.


Ja .......e...

Z ciekawości, ile masz lat?

63.5 Kg 12.04.2015 20:32

Bardzo podziwiam ludzi glosujacych na JKM,czlowieka który by Putinowi dupe wyilizal...

kerim1906 12.04.2015 20:35

Pablo84 do Fiti "Z ciekawości, ile masz lat? "

prawko ma bo jezdzi do Rzeszowa , czyli 18 na pewno :-D , a z wywodów nie więcej niż 20, pytanie co go urzekło w wyglądzie bula :D

Fiti 12.04.2015 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1397300)
Ja .......e...

Z ciekawości, ile masz lat?


Niewiele... Coś nie tak ?

uposledzony_ale_kumaty 12.04.2015 20:39

Zobaczyć minę Lisa i cały salon warszawski po porażce ich kandydata Komorowskiego to będzie coś :D

https://pbs.twimg.com/media/CCZ9lFFUsAA_cgM.png

Matka Kurka chyba będzie miał proces za skomentowanie dzisiejszej okładki Lisweeka : https://twitter.com/kontrowersje

Pablo84 12.04.2015 20:41

Ja dużo jestem w stanie zrozumieć- np mylenie inwestycji samorządowych z centralnymi ( nawet pomijając już rolę prezydenta w tych inwestycjach), ale wrzucenie do tego Centrum Handlowego?...

sevenheaven 12.04.2015 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1397301)
Bardzo podziwiam ludzi glosujacych na JKM,czlowieka który by Putinowi dupe wyilizal...

? JKM to ostatnia osoba, któa by komukolwiek coś lizała, a prezydent jak Putin byłby dla nas zbawieniem i idealny, czy się komuś to podoba czy nie

nie wiem czy wiecie, ale podziemna.tv oraz wszystkie osoby, który udostępniły link z wywiadem Szumilewicza, który opowiada niewygodną prawdę o Komorowskim dostały cenzure, polski rząd usunął w jedną noc wszystkie linki do tego ! GORĄCO MAJĄ POD NOGAMI dodatkowo blokowanie emigrantom możliwości głosowania, gdzie wiadomo większość jest antysystemowa

Paweł 12.04.2015 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1397306)
? JKM to ostatnia osoba, któa by komukolwiek coś lizała, a prezydent jak Putin byłby dla nas zbawieniem i idealny, czy się komuś to podoba czy nie

(..)

Czy osoba dążąca do konfliktu z całym otoczeniem byłaby idealnym prezydentem kraju, który nie ma potencjału ani finansowego, ani militarnego, by taki konflikt prowadzić (czytaj: Polska), to ja mam poważne wątpliwości.

silver03 12.04.2015 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1397306)
a prezydent jak Putin byłby dla nas zbawieniem i idealny, czy się komuś to podoba czy nie

Od razu zrobiłoby się porządek z opozycją, kulka w łeb i do piachu. Media pozostałyby takie same tylko, że głosiłyby "naszą" propagandę, więc git. I w co drugim domu obraz "krula", a za obrazę łagry.

JKM ma kilka ciekawych pomysłów, ma również kilka z dupy... ale jak się czyta takie komentarze jego wielbicieli, że Polsce przydałby się ktoś taki jak Putin, czyli JKM to się aż zastanawiam czy to już jakaś sekta czy ewentualnie są to osoby po praniu mózgu, przyjmują wszystko co twierdzi JKM jako jedyne i słuszne.

Polsce by się przydał Putin.. o k.u.r.w.a.

Fiti 12.04.2015 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1397305)
Ja dużo jestem w stanie zrozumieć- np mylenie inwestycji samorządowych z centralnymi ( nawet pomijając już rolę prezydenta w tych inwestycjach), ale wrzucenie do tego Centrum Handlowego?...


Chodziło nie o centrum handlowe, a węzeł, który jest tuż obok.
Rozumiem że chcesz powiedzieć że tego typu zmiany w całym kraju są kompletnie poza zakresem działania rządu (bo ja juz zboczyłem z tematu prezydenta na temat zmian)?

Arapaho 12.04.2015 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1397296)
Mi się poprawiła. Mam mówić konkretnie? Przebudowane rondo ofiar Katynia, przybudowanie autostrady wylotowej z miasta, Futura Park (ogromny węzeł komunikacyjny, który powoduje że przepływ aut jest płynny aż miło).To wszystko w promieniu około 5 km.

+ do Rzeszowa jeździłem 3,5 godziny a teraz jeżdzę minimum 2 razy krócej.

to fajnie bo mi się nie poprawiło- jeszcze parę lat temu - tak ja- jak i moja matka która mieszka ok 5 km od mnie mogliśmy bez przeszkód jednym środkiem komunikacji miejskiej dojechać w każdy rejon Krakowa- obecnie mimo że oboje mieszkamy w jednej dzielnicy! chcąc do mnie dojechać musi jechać z przesiadką -przez to drożej i 15 min dłużej. Ode mnie na Nowy Kleparz nie ma żadnego połączenia bezpośredniego ,podobnie choćby z ul.Krakowską-mimo że obok mnie wybudowali szybki (ponoć) tramwaj a przykładowo samochodem jestem w okolicy Rynku w 2-3 minuty
Do Rzeszowa może jeździsz szybciej tylko że już nie długo będziesz za to słono płacił albo wrócisz na starą trase, heh.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1397314)
Aha, i jeszcze nowy lewiatan powstaje, tylko jeszcze nie otwarty.

ja pier......le ile Ty masz lat?Potem się dziwić że analfabeta z kontaktami w sowieckich służbach który chce nas wciągnąc w wojne na Ukrainie może mieć reelekcję w wyborach prezydenkich

Padre1906 12.04.2015 22:15

Jaroo1 wszystko wyjaśnił.
A czy nie szkoda mi czasu? Zupełnie nie, z obowiązku wezmę udział tak w pierwszej jak i drugiej turze. I z obu wyjdę z poczuciem tego że zrobiłem jak chciałem bez wybierania "mniejszego zła"

Cytat:

Jaroo1 powtarzasz się , rzuć pusty głos będziesz wolny , tylko nie chrzań że nie ma pracy, ludzie wyjeżdżają
Duda jak się domyślam jest gwarantem zmian? Pojawią się miejsca pracy? Z przedsiębiorców spadnie biurokratyczne i podatkowe jarzmo? Emigranci zaczną wracać do kraju?
Pogadaj sobie z emigrantami których mamy wielu na forum i zapytaj do jakiego kraju chcieliby wrócić.
A prawo do komentowania odbieraj tym którzy wcale nie poszli do wyborów. To że ktoś nie poopiera żadnego z kandydatów i nie zgadza się na mniejsze zło nie oznacza że ma zakaz wypowiadanie się na temat przyszłości kraju.

alkoholik 12.04.2015 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Padre1906 (Post 1397318)
Jaroo1 wszystko wyjaśnił.
A czy nie szkoda mi czasu? Zupełnie nie, z obowiązku wezmę udział tak w pierwszej jak i drugiej turze. I z obu wyjdę z poczuciem tego że zrobiłem jak chciałem bez wybierania "mniejszego zła"


Duda jak się domyślam jest gwarantem zmian? Pojawią się miejsca pracy? Z przedsiębiorców spadnie biurokratyczne i podatkowe jarzmo? Emigranci zaczną wracać do kraju?
Pogadaj sobie z emigrantami których mamy wielu na forum i zapytaj do jakiego kraju chcieliby wrócić.
A prawo do komentowania odbieraj tym którzy wcale nie poszli do wyborów. To że ktoś nie poopiera żadnego z kandydatów i nie zgadza się na mniejsze zło nie oznacza że ma zakaz wypowiadanie się na temat przyszłości kraju.

Jest kilkunastu kandydatów no nie wiem jakie musisz mieć przekonania żeby żaden ci nie spasował albo po prostu nie chce ci się poszperać i ich sprawdzić. Pierwsza tura Grzegorz Braun bo idealnie pasuje do moich przekonań a w drugiej Duda bo nie jest mniejszym złem a większym dobrem dla Polski niż ten zidiociały wieśniak(przepraszam ludzi ze wsi nie chciałem obrazić) który obraża Mój Kraj samą swoją egzystencją w życiu publicznym. Duda nie jest idealny ale mówienie że jest tak samo zły jak Komor czy nie wiele lepszy jest po prostu idiotyczne

Padre1906 12.04.2015 23:15

"Jest kilkunastu kandydatów no nie wiem jakie musisz mieć przekonania żeby żaden ci nie spasował"
Miałem na myśli druga turę.

Jaroo1 13.04.2015 07:22

Jak chcecie wybierać między sługusem niemiecko-rosyjsko-unijnym a sługusem amerykańsko-żydowsko-unijnym to wybierajcie ale nie miejcie pretensji o to, że ktoś do tego ręki nie przyłoży.
Mówienie o tym, że Duda jest o wiele lepszy niż Bul to dopiero idiotyzm ;) Owszem, gościu jest mądry, wygadany, pewnie umie posługiwać się językiem polskim również w piśmie tylko to dalej jest osoba lansująca najgorsze scenariusze dla Polski. To właśnie dzięki PiSowi (czyli podpinam też pod to Dudę) jesteśmy w UE, jesteśmy dymani w tej UE, jeździmy wspierać Banderowców w zamian za co mamy embarga od Rosji i Ukrainy (ciekawe dlaczego PiSowcy o tym nie mówią) i jesteśmy waflem Izraela.
Jak Was cieszą takie zmiany z powrotem cofnięcie wieku emerytalnego do 60 i 65 roku życia (co w ogóle nie powinno być traktowane jako pozytywna zmiana bo takich problemów to ja mogę milion narozwiązywać. Niech mi najpierw koleżka stworzy problem, np okradnie sąsiada, da mi ukradzione rzeczy to ja chętnie mu je zwrócę. Typowe tworzenie problemu a później rozwiązywanie go) czy zmniejszenie podatku VAT o 1% (tu w sumie ta sama mechanika, najpierw robisz problem a później go rozwiązujesz).
Tu trzeba po pierwsze odciąć się od bycia frajerem Niemiec, Rosji, Izraela, USA, UE a po drugie gruntownych zmian w systemie emerytalnym w służbie zdrowia, cięć podatków, ułatwieniu prawa, dekomunizacji itp.
Ani Duda, ani PiS nie gwarantują tych zmian, owszem, coś zrobią ale to będą nadal działania zbyt słabe. No ale wiadomo, pewnie ja się mylę, ja głupoty gadam i jak PiS dojdzie do władzy to nagle wszystko się zmieni jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki bo obniża VAT o 1%, cofną wiek emerytalny i dadzą trochę socjala. Ehh, Wy naiwni.
Niemniej podtrzymuję jednocześnie to co pisałem wcześniej, że w sumie na rękę wszystkim jest dojście do władzy PiSu z dwóch powodów.
1. Skoro mają być lepsi no to warto żeby chociaż te kilka rzeczy poprawili. Warto ich zweryfikować
2. Przestaną być wieczną opozycją i wyjdą ich prawdziwe zamiary a to będzie dobry punkt wyjścia dla dzisiejszej opozycji niePiSowskiej, bo jeśli PiS zawiedzie ludzi to teoretycznie jego elektorat powinien przejść w części do RN, KORWINa itd *

* chociaż jak się patrzy na działania PO i ich poparcie to wcale nie musi się spełnić mój scenariusz i nawet jak PiS nie dokona wielkich zmian to będzie taką partią "aaa, są u władzy, jest źle ale żyję więc sobie głosuję na nich dalej". Tak więc negatywna weryfikacja PiSu wcale nie oznacza w przyszłości poparcia dla partii obecnie antysystemowych. Wręcz odwrotnie, mogłaby się powtórzyć sytuacja z przed lat, czyli PiS zły to dajemy PO albo SLD bo przecież to będzie teraz mniejsze zło, bo przecież tylko oni mogą odsunąć PiS od władzy itp ;/
Jednym słowem: demokracja

Krav 13.04.2015 07:45

I tura - Kukiz/ JKM (bardziej ten pierwszy)
II - tura - jeśli będzie to para Duda - Komorowski, to oczywiście Duda.

Nie mam złudzeń, że jeśli nawet Duda by wygrał wybory, to sytuacja w kraju zmieni się diametralnie, chodzi mi tu oczywiście o sprawy najważniejsze z mojego punktu widzenia czyli ekonomia/gospodarka szeroko pojęte. Może Duda nawiązałby do myśli propagowanej przez ś.p. Lecha Kaczyńskiego dot. polityki historycznej, też dla mnie ważnej i prowadzenia "jako takiej", względnie niezależnej polityki zagranicznej.
I przede wszystkim nie będzie reprezentował naszego kraju debil i półgłówek zachowujący w obcym kraju jak na wycieczce szkolnej, mający w dupie wartości historyczno-patriotyczne i promujący eventy w stylu "orła z gówna".
Komoruski do lasu, na polowania.

uposledzony_ale_kumaty 13.04.2015 07:46

37 pierwszych stron Lizłika poświęconych waleniu w PiS i w wątpliwości wokół Smoleńska.

gypsy 13.04.2015 08:46

Dlatego gówno warte są te wszystkie gazety... Im bliżej wyborów, tym większy smród. A jeszcze prawie miesiąc...

AYALA 13.04.2015 09:42

Na ślonsku bronek ma pewna wygraną w I turze https://www.youtube.com/watch?v=HBmo0R0a2uU

uposledzony_ale_kumaty 13.04.2015 10:21

https://pbs.twimg.com/media/CCdfUwcVIAIY8dh.jpg

sevenheaven 13.04.2015 10:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1397311)
Od razu zrobiłoby się porządek z opozycją, kulka w łeb i do piachu. Media pozostałyby takie same tylko, że głosiłyby "naszą" propagandę, więc git. I w co drugim domu obraz "krula", a za obrazę łagry.

JKM ma kilka ciekawych pomysłów, ma również kilka z dupy... ale jak się czyta takie komentarze jego wielbicieli, że Polsce przydałby się ktoś taki jak Putin, czyli JKM to się aż zastanawiam czy to już jakaś sekta czy ewentualnie są to osoby po praniu mózgu, przyjmują wszystko co twierdzi JKM jako jedyne i słuszne.

Polsce by się przydał Putin.. o k.u.r.w.a.

a masz na to jakieś dowody ? to proszę pokaż, czy tylko .......isz i powtarzasz to co Ci tvn powie ? nie mówię, że tak było, co nie znaczy, że to było na zlecenie Putina

tak chciałbym takiego prezydenta, który będzie miał swoje zdanie, nie da sobie wejść na głowę, będzie prawdziwym liderem i postrachem dla innych krajów, a nie lizał dupę Niemcom czy Ukrainie

radzę się zapoznać z programem JKM, nie uważam, go za żadnego Boga, głosuję na niego od 6 lat

kerim1906 13.04.2015 10:52

sevenheaven "radzę się zapoznać z programem JKM, nie uważam, go za żadnego Boga, głosuję na niego od 6 lat'

czyli masz 24 lata ? . oceniam że zostało Ci niewiele lat głosowania na JKM :-D , ale gratuluję wytrwałości

sevenheaven 13.04.2015 11:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kerim1906 (Post 1397333)
sevenheaven "radzę się zapoznać z programem JKM, nie uważam, go za żadnego Boga, głosuję na niego od 6 lat'

czyli masz 24 lata ? . oceniam że zostało Ci niewiele lat głosowania na JKM :-D , ale gratuluję wytrwałości

dlaczego niewiele ? bo jest stary ? to fakt, jego duży minus , uważam, że starsi ludzie z wiekiem zatracają wiele ( z całym szacunkiem )chociaż JKM jeszcze nie sprawia wrażenia, żeby był oderwany od rzeczywistości ( co innego media przedstawiają ) jak np Smuda :D ale Wipler będzie godnym następcą ;)

kerim1906 13.04.2015 11:18

sevenheaven"dlaczego niewiele ?"

nie o Korwina chodzi , niech żyje w zdrowiu i 100 lat , chodzi o Ciebie , Twój czas głosowania na Korwina nieuchronnie się kończy , jeszcze o tym nie wesz , ale jesteś już blisko , stawiam zakład że nie dociągniesz z Korwinem do trzydziestki , ale do tego czasu wszystkiego najlepszego

Jaroo1 13.04.2015 12:18

Hehe, beka z tego pedała Jakóbiaka. Ale to tylko pokazuje, że nie wszystko co niezależne, co odcięte od mediów mainstremowych (bo tak postrzegam osobę tego typa, choć przyznam, że nie znam jego osoby ale skoro prowadzi kanał na YT to chyba nie można go nazwać umoczonym w układ) wcale nie jest takie niezależne i fajne.
Typowy lizodup władzy, który się jeszcze nie dorwał do koryta albo woli siedzieć w YTubach i nie pchać się do mainstremu, lizodup, który by gałę obrobił swoim bożkom.

Bronowianin 13.04.2015 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez alkoholik (Post 1397320)
Jest kilkunastu kandydatów no nie wiem jakie musisz mieć przekonania żeby żaden ci nie spasował

Jest to możliwe, ponieważ kandydaci startujący w tych wyborach są po prostu słabi. Zdecydowanie brakuje kogoś, na kogo swój głos, z czystym sumieniem, mogłaby oddać osoba o lewicowych i socjalistycznych poglądach. Szkoda, że jednym z kandydatów nie jest np. ktoś w rodzaju panów Piotra Ikonowicza lub Piotra Szumlewicza.

Dlatego jedyne, co pozostaje, to kierować się wyborem mniejszego zła, i nie chcąc oddawać głosu nieważnego, opowiedzieć się za kandydatem/kandydatką, który/a ma najbardziej prospołeczne poglądy. A o wybór jest ciężko, gdyż mamy niemalże samych prawicowych, bądź skrajnie prawicowych kandydatów, ubóstwiających wolny rynek. Tak naprawdę są do siebie bardzo zbliżeni ideowo.

uposledzony_ale_kumaty 13.04.2015 15:28

:O że takie osoby są na kibolskim forum

Fiti 13.04.2015 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez uposledzony_ale_kumaty (Post 1397355)
:O że takie osoby są na kibolskim forum


To jest "kibolskie" forum? Bo ja myślałem ze kibiców Wisły Kraków.

Padre1906 13.04.2015 15:55

A to jest różnica?

Chłop raczej wygląda na prowokatora niż osobę która serio pisze te głupoty.

alkoholik 13.04.2015 16:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronowianin (Post 1397351)
Jest to możliwe, ponieważ kandydaci startujący w tych wyborach są po prostu słabi. Zdecydowanie brakuje kogoś, na kogo swój głos, z czystym sumieniem, mogłaby oddać osoba o lewicowych i socjalistycznych poglądach. Szkoda, że jednym z kandydatów nie jest np. ktoś w rodzaju panów Piotra Ikonowicza lub Piotra Szumlewicza.

Dlatego jedyne, co pozostaje, to kierować się wyborem mniejszego zła, i nie chcąc oddawać głosu nieważnego, opowiedzieć się za kandydatem/kandydatką, który/a ma najbardziej prospołeczne poglądy. A o wybór jest ciężko, gdyż mamy niemalże samych prawicowych, bądź skrajnie prawicowych kandydatów, ubóstwiających wolny rynek. Tak naprawdę są do siebie bardzo zbliżeni ideowo.

Jak ja się ciesze że takich ludzi nie ma(ze względu na małe poparcie) bo już coraz mniej ludzi z lewackimi poglądami. Ikonowicz zresztą popierał Krzyśka Bęgowskiego a jak wiemy ludzie nie byli na tyle głupi żeby udzielić mu poparcia na 100 000 podpisów. O Szumilewczu już nie wspomnę bo takiego kretyna z jego złotymi cytatami już dawno nie widziałem.

Pablo84 13.04.2015 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1397341)
Hehe, beka z tego pedała Jakóbiaka. Ale to tylko pokazuje, że nie wszystko co niezależne, co odcięte od mediów mainstremowych (bo tak postrzegam osobę tego typa, choć przyznam, że nie znam jego osoby ale skoro prowadzi kanał na YT to chyba nie można go nazwać umoczonym w układ) wcale nie jest takie niezależne i fajne.
Typowy lizodup władzy, który się jeszcze nie dorwał do koryta albo woli siedzieć w YTubach i nie pchać się do mainstremu, lizodup, który by gałę obrobił swoim bożkom.

To ten?

https://www.facebook.com/pitupitu4/p...c_location=ufi

alkoholik 13.04.2015 18:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1397364)

Tak to ten

uposledzony_ale_kumaty 13.04.2015 18:23

Ten ten przecież do innego niż POpierającego tą władze nie wysłano by Bronka :)

https://pbs.twimg.com/media/CCeka_UUIAEgPxQ.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl