![]() |
Te "cioty" naprawdę klasowe te akcje wczoraj robiły ;)
|
Cytat:
|
A ja tam się spikera nie czepiam, choć nie ukrywam ze spiewanie mu żeby się zamknął zawsze sprawia mi nieopisana wręcz radosc :D Generalnie robi swoją robotę, duży plus za te pociski w stronę zydow w czasach tych zaleceń z UEFY, że spiker ma być neutralny bla bla bla.
I jeszcze jedno - jak ktoś po wygranych derbach nazywa piłkarzy ciota mi znaczy ze jest ciężkim debilem albo mu sufit na babinskiego na głowę spadł. I to nieważne czy to są derby wygrane w 90 min po samoboju czy wygrane 10:0 (a tak się już też zdarzało jak wiemy). Wisła Pany ! |
Dla mnie spiker jest OK. Robi co musi robić. A czasem w sposób bardzo wyrafinowany potrafi d.....lic przyjezdnym. Nie pamiętam już kogo chyba Pogoń gdy zeszli w połowie żegnał bo muszą już jechać by tego nie oglądać . Chyba o Łęcznej powiedział gdziekolwiek to jest itd. itd.
Żeby po kimś pojechać nie trzeba rzucać k...wami doceńcie to. |
Nie wiem czy można to nazwać wyrafinowanym sposobem, usłyszał coś kiedyś na trybunie i teraz powtarza. Niby ok, ale co za dużo to nie zdrowo, tak jak teraz z tymi derbami "Time to say goodbye" nie miało już tego wydźwięku co za pierwszym razem, kiedy lecieli z ligi i było bardziej próbą dalszego przypodobania się publice. Szkoda tylko, że w przerwie muzyka nap...... tak głośno, że do osoby siedzącej z boku trzeba krzyczeć do ucha, żeby cokolwiek usłyszała.
|
Cytat:
Edit: Co do spikera - również bardzo lubię go słuchać. |
Jeszcze brakuje, żeby się spikera czepiać. Czasem pieprzy od rzeczy, ale dlatego, że ma to napisane na kartce i musi, bo za to mu płacą.
Ale ogólnie w bardzo fajny sposób potrafi dowalić innym, dlatego go lubię. Szczególnie cracovii potrafi dowalić ;) |
Zgadza się, spiker super. Pamiętam derby w 2012 roku, kiedy spuściliśmy Cracovię do 1 ligi, mówił: "Póki nikogo nie ma przedstawię skład gości" xD
|
Spiker czasami irytuje ale najbardziej mi sie podobalo jak z Podbeskidziem do wlasnej bramki wpakowal pilke Pietrasiak a on "Darku czekamy na kolejne trafienia" :)
|
ludzie przyp*ierdalacie się do spikera i nazywacie piłkarzami ciotami bo ten mecz można było wygrać 5-0 :D ważne zwycięstwo i to się liczy, ale poziom malkontenctwa na tym forum mnie przeraża, wszystko wam się nie podoba hehe
|
Ze spikerem nie chodzi o narzekanie na wszystko, mimo wygranego meczu. To nie jest kwestia frustracji, "bo nie wygraliśmy 5-0". Gość jest po prostu słaby jak na człowieka, który pracuje głosem (seplenienie, "czy" zamiast "trzy", irytuje gadatliwością, robi masę błędów merytorycznych). I generalnie 1-2 pociski na gości w trakcie meczu nie mogą zaciemnić jego nieudolności i nieprzygotowania do zawodu - i to permanentnie, a nie teraz nagle po derbach.
|
jak zeszło na temat spikera to też dorzucę swoje trzy grosze - nawiązując do wypowiedzi kolegów - nasz spiker chyba postawił sobie za punkt honoru, by zagłuszać (dzieciom, osobom postronnym, nie wiem ?) bluzgi. Rozumiem, że przy takich, a nie innych przyśpiewkach, musi swoje powiedzieć, ale do nędzy, nie musi za wszelką cenę pieprzyć 5 min i próbować nas zagłuszyć, bo i tak bluzgi będą i tak, a strasznie jest to irytujące. Czasem co prawda uda mu się celnie pocisnąć "gościom", ale nie może to zaciemnić ogólnego obrazu.
Zwiedzając inne stadiony stwierdzam, że nasz jest jednym z najbardziej upierdliwych (jak nie najbardziej). Pomijam już fakt, że jak leci coś z C, spiker gada to czuje się jak na dworcu, bo nagłośnienie jest wspaniałe. Także panie spikerze, jak to czytasz - na prawdę trochę mniej zapalczywości. Bluzgi jak jak były tak będą, Ty tego nie zmienisz, a przynajmniej trochę mniej osób będzie miało ochotę śpiewać "proszę Cię..." . Krótki komunikat wystarczy - obowiązek spełniony, a ludzie mniej poirytowani. |
Derby wygrane, otwarcie Kazia idealne. Teraz przerwa i kluczowy mecz z Jagą w kontekście naszych aspiracji pucharowych. Rozkład gier do końca mamy taki, że dopuszczam tylko 2 remisy, reszta musi być do przodu. To pozwoliłoby nam myśleć realnie o miejscu w pucharach. Jak zdyskwalifikują Łukasza G. to będzie ciężko, w tej układance Kazia to ważny element.
|
Mecz wygrany, ale postawa kiepściutka. Wisła była słaba, a Cracovia jeszcze gorsza.
|
Cytat:
Co do meczu wygrana najważniejsza szczerze mówiąc uwierzyłem Smudzie ze nie mamy kim grac a tu kolejna miła niespodzianka. |
Spiker jest spoko tylko są 2 problemy: Za dużo gada i za głośno gada. Rozwiazanie: Niech mniej gada, i ściszcie głośniki, bo naprawdę uszy bolą... I to tyle.
|
Cytat:
|
Obydwie bramki Wisły faktycznie na poziomie trzeciej ligi.
Mecz był słaby, Wisła grała fajnie w ofensywie ale (tradycyjnie) były problemy z wykończeniem. To idzie wyćwiczyć, poprawić, widać było zajebistą kreatywność poszczególnych piłkarzy (patrz: gole Stilicia i Brożka), ale nie można tego porównywać z trzecią ligą... |
trzecia liga? no fakt , jest tu paru grajków trzecioligowych ,ale bez przesadyzmu. Dupiane derby były na Kałuży. w sobotę było w porządku ,przebłyski i przestoje. Jak na nasze możliwości to jestem zadowolony. Oby progres trwał. Dzięki za zwycięstwo i zamknięcie mord pyszałkom zeszłorocznym. WISŁA PANY
|
Cytat:
To komu kibicujesz ? |
Cioty? 3 liga? Ludzie ogarnijcie się. Byliście w ogóle na meczu? Trochę szacunku się chłopakamo należy. Graja jak umieją najlepiej a tu ciągle na forum ujadanie. Naoglądaliścei się FCB w tv i myślicie ze Wisła będzie grała jak FCB czy inne Galacticos za promil kasy jaką oni posiadają.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
To że nie rozsmarowaliśmy nimi podłogi...no cóż trudno, zdarza się, jeszcze nie raz pewnie to zrobimy. Mnie osobiście spadł zajebisty kamień z serca, bo raz, że w końcu przełamanie i wygrany mecz, dwa to derby i Wisła Pany. I w ogóle mam wrażenie, że "statystyczny" kibic Wisły to strasznie niestabilna emocjonalnie jednostka. Wygraliśmy jeden mecz, a niektórzy już zaczynają pisać, że "wróciliśmy do gry o mistrzostwo", w nast. 5 meczach musi być co najmniej 13 pkt....no ja pierrdole...na prawdę zimny okład na głowę i to szybko. Pojedziemy do Białego, dostaniemy trójkę i znów zacznie się płacz i zgrzytanie zębów. Niech się załapią spokojnie do 1 ósemki. Później będziemy myśleć co dalej. |
Cytat:
Jeśli jesteś zawiedziony po tych meczach to powinieneś zmienić forum (zapewne i tak prym wiedziesz na innym). Śmierdzisz czosnkiem. |
Cytat:
|
Jagiellonia - Wisła
Wisła- Górnk Podbeskidzie - Wisła Wisła - Korona Śląsk - Wisła Same tuzy europejskiego futbolu, strach się bać. Pewnie spadniemy |
4 zespoły z I ósemki i świetna na wiosnę Korona to chyba są jacyś rywale? Szczególnie PBB, które na swoim stadionie nie jeden cud uczyniło.
|
To jest ekstraklasa, była seria porażek czas na serie zwycięstw! ;)
|
Cytat:
patrzac np: na "slynnego" spikera z łazieńkowskiej, to ciesze sie ze u nas nie ma takiej cioty jak tam! koles jest dobry tylko za bardzo chce zagłuszać nasze bluzgi, moze ma takie naciski z gory... |
W obecnej formie Śląsk i Górnik luźno, ale z resztą będzie ciężko. Bielsko i Jaga u siebie, no i dobra ostatnio Korona to nie są byle rywale.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Potwierdzenie już. Kary dostali także
amica (za piro): 10 tys. 7egia (za spalenia szalika): 5 tys. sąsiadka (za piro): 0 zł, zakaz wyjazdowy na następny derby A my dostajemy 50 tys. w zawieszeniu i zakaz wstępu na następny derby za... no właśnie ktoś wie ? |
podejrzewam że za antysemityzm :)
|
po....iło ich do reszty. nic sie niedzialo a oni dojebali kary
|
Najspokojniejsze derby od lat. Psiarnia mówi o 0 incydentach. Brak piro u nas a tu taka kara.
|
Chciałbym uzyskac dokładne usadnienie tego wyroku...
Nie mowie o tym gownie co napisano tylko o jakims normalnym uzasadnieniu... PS. A i prosba do fachowcow... Jak ktoś jest w stanie to niech odszuka ostatnia tak wysoka kare nalozona prez tych kutasow i i za co ona była... |
Cytat:
|
sektorówka miała znamiona antysemityzmu - "jude gang"
tą karę powinno zapłacić SKWK. bo to oni decydują o tym co ma być na sektorówce. tyle w temacie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl