Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   WIELKIE DERBY KRAKOWA, 21 marca, godz. 18:00! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9443)

palikot 23.03.2015 01:07

Te "cioty" naprawdę klasowe te akcje wczoraj robiły ;)

filemon 23.03.2015 01:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ASecond17 (Post 1395597)
Bardzo słuszne spostrzeżenia. Ja dodam jeszcze od siebie, że jak nasz spiker standardowo mówi o żółtej kartce, ile sędzia doliczył czasu lub o zmianach zawodników, to mówi to 30 sekund, zamiast powiedzieć krótki komunikat - "zmiana w Wiśle, wchodzi Stępiński numer 14, za Brożka numer 23". Dziękuję, pozdrawiam. Każdy wie, że "Stępiński numer 14" to "zawodnik drużyny gospodarzy Wisły Kraków, Mariusz Stępiński, grający z numerem 14".

Ponadto czasem głośniki na C są tak głośno ustawione, że dosłownie uszy bolą, jak idzie muzyka, albo spiker coś powie i nie da się nic powiedzieć do osoby obok (to akurat poza trwaniem meczu).

Dodam jeszcze, że trochę nie wypada, żeby spiker seplenił.

fialo 23.03.2015 05:14

A ja tam się spikera nie czepiam, choć nie ukrywam ze spiewanie mu żeby się zamknął zawsze sprawia mi nieopisana wręcz radosc :D Generalnie robi swoją robotę, duży plus za te pociski w stronę zydow w czasach tych zaleceń z UEFY, że spiker ma być neutralny bla bla bla.

I jeszcze jedno - jak ktoś po wygranych derbach nazywa piłkarzy ciota mi znaczy ze jest ciężkim debilem albo mu sufit na babinskiego na głowę spadł. I to nieważne czy to są derby wygrane w 90 min po samoboju czy wygrane 10:0 (a tak się już też zdarzało jak wiemy).

Wisła Pany !

KOMINEK 23.03.2015 08:26

Dla mnie spiker jest OK. Robi co musi robić. A czasem w sposób bardzo wyrafinowany potrafi d.....lic przyjezdnym. Nie pamiętam już kogo chyba Pogoń gdy zeszli w połowie żegnał bo muszą już jechać by tego nie oglądać . Chyba o Łęcznej powiedział gdziekolwiek to jest itd. itd.

Żeby po kimś pojechać nie trzeba rzucać k...wami doceńcie to.

koniak 23.03.2015 08:49

Nie wiem czy można to nazwać wyrafinowanym sposobem, usłyszał coś kiedyś na trybunie i teraz powtarza. Niby ok, ale co za dużo to nie zdrowo, tak jak teraz z tymi derbami "Time to say goodbye" nie miało już tego wydźwięku co za pierwszym razem, kiedy lecieli z ligi i było bardziej próbą dalszego przypodobania się publice. Szkoda tylko, że w przerwie muzyka nap...... tak głośno, że do osoby siedzącej z boku trzeba krzyczeć do ucha, żeby cokolwiek usłyszała.

Lukasz 23.03.2015 08:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1395610)
....jak ktoś po wygranych derbach nazywa piłkarzy ciota ...
Wisła Pany !

Koledze chodzilo o akcje niewykorzystane, a nie o ogólną ocene piłkarzy :)

Edit:
Co do spikera - również bardzo lubię go słuchać.

ArturBarlinek 23.03.2015 08:51

Jeszcze brakuje, żeby się spikera czepiać. Czasem pieprzy od rzeczy, ale dlatego, że ma to napisane na kartce i musi, bo za to mu płacą.
Ale ogólnie w bardzo fajny sposób potrafi dowalić innym, dlatego go lubię. Szczególnie cracovii potrafi dowalić ;)

siemstein 23.03.2015 08:54

Zgadza się, spiker super. Pamiętam derby w 2012 roku, kiedy spuściliśmy Cracovię do 1 ligi, mówił: "Póki nikogo nie ma przedstawię skład gości" xD

Przybyszewski 23.03.2015 09:00

Spiker czasami irytuje ale najbardziej mi sie podobalo jak z Podbeskidziem do wlasnej bramki wpakowal pilke Pietrasiak a on "Darku czekamy na kolejne trafienia" :)

stalsanok1946 23.03.2015 10:06

ludzie przyp*ierdalacie się do spikera i nazywacie piłkarzami ciotami bo ten mecz można było wygrać 5-0 :D ważne zwycięstwo i to się liczy, ale poziom malkontenctwa na tym forum mnie przeraża, wszystko wam się nie podoba hehe

ASecond17 23.03.2015 10:26

Ze spikerem nie chodzi o narzekanie na wszystko, mimo wygranego meczu. To nie jest kwestia frustracji, "bo nie wygraliśmy 5-0". Gość jest po prostu słaby jak na człowieka, który pracuje głosem (seplenienie, "czy" zamiast "trzy", irytuje gadatliwością, robi masę błędów merytorycznych). I generalnie 1-2 pociski na gości w trakcie meczu nie mogą zaciemnić jego nieudolności i nieprzygotowania do zawodu - i to permanentnie, a nie teraz nagle po derbach.

Krav 23.03.2015 10:46

jak zeszło na temat spikera to też dorzucę swoje trzy grosze - nawiązując do wypowiedzi kolegów - nasz spiker chyba postawił sobie za punkt honoru, by zagłuszać (dzieciom, osobom postronnym, nie wiem ?) bluzgi. Rozumiem, że przy takich, a nie innych przyśpiewkach, musi swoje powiedzieć, ale do nędzy, nie musi za wszelką cenę pieprzyć 5 min i próbować nas zagłuszyć, bo i tak bluzgi będą i tak, a strasznie jest to irytujące. Czasem co prawda uda mu się celnie pocisnąć "gościom", ale nie może to zaciemnić ogólnego obrazu.

Zwiedzając inne stadiony stwierdzam, że nasz jest jednym z najbardziej upierdliwych (jak nie najbardziej). Pomijam już fakt, że jak leci coś z C, spiker gada to czuje się jak na dworcu, bo nagłośnienie jest wspaniałe.

Także panie spikerze, jak to czytasz - na prawdę trochę mniej zapalczywości. Bluzgi jak jak były tak będą, Ty tego nie zmienisz, a przynajmniej trochę mniej osób będzie miało ochotę śpiewać "proszę Cię..." . Krótki komunikat wystarczy - obowiązek spełniony, a ludzie mniej poirytowani.

mee 23.03.2015 11:24

Derby wygrane, otwarcie Kazia idealne. Teraz przerwa i kluczowy mecz z Jagą w kontekście naszych aspiracji pucharowych. Rozkład gier do końca mamy taki, że dopuszczam tylko 2 remisy, reszta musi być do przodu. To pozwoliłoby nam myśleć realnie o miejscu w pucharach. Jak zdyskwalifikują Łukasza G. to będzie ciężko, w tej układance Kazia to ważny element.

qqq_b 23.03.2015 14:32

Mecz wygrany, ale postawa kiepściutka. Wisła była słaba, a Cracovia jeszcze gorsza.

Lemoniadowy Joe 23.03.2015 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqq_b (Post 1395642)
Mecz wygrany, ale postawa kiepściutka. Wisła była słaba, a Cracovia jeszcze gorsza.

Legia za to fantastyczna czy tam komu kibicujesz.

Co do meczu wygrana najważniejsza szczerze mówiąc uwierzyłem Smudzie ze nie mamy kim grac a tu kolejna miła niespodzianka.

palikot 23.03.2015 16:51

Spiker jest spoko tylko są 2 problemy: Za dużo gada i za głośno gada. Rozwiazanie: Niech mniej gada, i ściszcie głośniki, bo naprawdę uszy bolą... I to tyle.

qqq_b 23.03.2015 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 1395646)
Legia za to fantastyczna czy tam komu kibicujesz.

Ale mi dowaliłeś. G**no o mnie wiesz więc lepiej zamilknij. Napisałem co sądzę o derbach i Tobie nic do tego. Tobie się podobała gra jednych albo drugich? Przecież to był poziom III ligi. Zresztą w tych całych "derbach Polski" poziom równie żenujący.

wolfu 23.03.2015 18:34

Obydwie bramki Wisły faktycznie na poziomie trzeciej ligi.
Mecz był słaby, Wisła grała fajnie w ofensywie ale (tradycyjnie) były problemy z wykończeniem. To idzie wyćwiczyć, poprawić, widać było zajebistą kreatywność poszczególnych piłkarzy (patrz: gole Stilicia i Brożka), ale nie można tego porównywać z trzecią ligą...

darotsok73 23.03.2015 18:43

trzecia liga? no fakt , jest tu paru grajków trzecioligowych ,ale bez przesadyzmu. Dupiane derby były na Kałuży. w sobotę było w porządku ,przebłyski i przestoje. Jak na nasze możliwości to jestem zadowolony. Oby progres trwał. Dzięki za zwycięstwo i zamknięcie mord pyszałkom zeszłorocznym. WISŁA PANY

Lemoniadowy Joe 23.03.2015 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqq_b (Post 1395656)
Ale mi dowaliłeś. G**no o mnie wiesz więc lepiej zamilknij.

Zanim zamilknę.
To komu kibicujesz ?

coni 23.03.2015 21:45

Cioty? 3 liga? Ludzie ogarnijcie się. Byliście w ogóle na meczu? Trochę szacunku się chłopakamo należy. Graja jak umieją najlepiej a tu ciągle na forum ujadanie. Naoglądaliścei się FCB w tv i myślicie ze Wisła będzie grała jak FCB czy inne Galacticos za promil kasy jaką oni posiadają.

palikot 23.03.2015 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez coni (Post 1395680)
Cioty? 3 liga? Ludzie ogarnijcie się. Byliście w ogóle na meczu? Trochę szacunku się chłopakamo należy. Graja jak umieją najlepiej a tu ciągle na forum ujadanie. Naoglądaliścei się FCB w tv i myślicie ze Wisła będzie grała jak FCB czy inne Galacticos za promil kasy jaką oni posiadają.

kiedyś wyrosną z fify ;) Ja widziałem nieustępliwość, walkę, ambicje, charakter i jeszcze niezłą piłkę jak na polskie warunki. Nic tylko się cieszyć a do mankamentów zawsze można się przyczepić ;)

Matejas_ 24.03.2015 07:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 1395668)
Zanim zamilknę.
To komu kibicujesz ?

U nich w Londynie na wyższym poziomie stoją spotkania Charlton - QPR, to chciał kolega nadmienić.

Krav 24.03.2015 08:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez coni (Post 1395680)
Cioty? 3 liga? Ludzie ogarnijcie się. Byliście w ogóle na meczu? Trochę szacunku się chłopakamo należy. Graja jak umieją najlepiej a tu ciągle na forum ujadanie. Naoglądaliścei się FCB w tv i myślicie ze Wisła będzie grała jak FCB czy inne Galacticos za promil kasy jaką oni posiadają.

Coby nie mówić, to akcje bramkowe dla nas to trochę (nawet nie trochę) Barceloną czy innym Realem zapachniały i doczepianie się do chłopaków po wygranych derbach do czegokolwiek to absurd i zwyczajne chamstwo.

To że nie rozsmarowaliśmy nimi podłogi...no cóż trudno, zdarza się, jeszcze nie raz pewnie to zrobimy. Mnie osobiście spadł zajebisty kamień z serca, bo raz, że w końcu przełamanie i wygrany mecz, dwa to derby i Wisła Pany.

I w ogóle mam wrażenie, że "statystyczny" kibic Wisły to strasznie niestabilna emocjonalnie jednostka. Wygraliśmy jeden mecz, a niektórzy już zaczynają pisać, że "wróciliśmy do gry o mistrzostwo", w nast. 5 meczach musi być co najmniej 13 pkt....no ja pierrdole...na prawdę zimny okład na głowę i to szybko. Pojedziemy do Białego, dostaniemy trójkę i znów zacznie się płacz i zgrzytanie zębów. Niech się załapią spokojnie do 1 ósemki. Później będziemy myśleć co dalej.

mtk 24.03.2015 10:09

Cytat:

Ale mi dowaliłeś. G**no o mnie wiesz więc lepiej zamilknij. Napisałem co sądzę o derbach i Tobie nic do tego. Tobie się podobała gra jednych albo drugich? Przecież to był poziom III ligi. Zresztą w tych całych "derbach Polski" poziom równie żenujący.
A mecz z Legią podobał ci się w wykonaniu Wisły, czy też kicha w porównaniu z twoją legiunią, cracovią?
Jeśli jesteś zawiedziony po tych meczach to powinieneś zmienić forum (zapewne i tak prym wiedziesz na innym). Śmierdzisz czosnkiem.

mtk 24.03.2015 10:19

Cytat:

I w ogóle mam wrażenie, że "statystyczny" kibic Wisły to strasznie niestabilna emocjonalnie jednostka. Wygraliśmy jeden mecz, a niektórzy już zaczynają pisać, że "wróciliśmy do gry o mistrzostwo", w nast. 5 meczach musi być co najmniej 13 pkt....no ja pierrdole...na prawdę zimny okład na głowę i to szybko. Pojedziemy do Białego, dostaniemy trójkę i znów zacznie się płacz i zgrzytanie zębów. Niech się załapią spokojnie do 1 ósemki. Później będziemy myśleć co dalej.
Żaden kibic nigdy nie postawi na porażkę swojej drużyny. Trójka od Jagi? A jak to oni przyjmą trójkę, to będziemy rozmawiać o mistrzostwie? W końcu Pan Michał z Turami poległ.

mtk 24.03.2015 10:31

Jagiellonia - Wisła
Wisła- Górnk
Podbeskidzie - Wisła
Wisła - Korona
Śląsk - Wisła
Same tuzy europejskiego futbolu, strach się bać. Pewnie spadniemy

PiVoSH92 24.03.2015 11:26

4 zespoły z I ósemki i świetna na wiosnę Korona to chyba są jacyś rywale? Szczególnie PBB, które na swoim stadionie nie jeden cud uczyniło.

fansorina 24.03.2015 11:31

To jest ekstraklasa, była seria porażek czas na serie zwycięstw! ;)

Rafal-SWL 24.03.2015 11:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ASecond17 (Post 1395626)
Ze spikerem nie chodzi o narzekanie na wszystko, mimo wygranego meczu. To nie jest kwestia frustracji, "bo nie wygraliśmy 5-0". Gość jest po prostu słaby jak na człowieka, który pracuje głosem (seplenienie, "czy" zamiast "trzy", irytuje gadatliwością, robi masę błędów merytorycznych). I generalnie 1-2 pociski na gości w trakcie meczu nie mogą zaciemnić jego nieudolności i nieprzygotowania do zawodu - i to permanentnie, a nie teraz nagle po derbach.

juz nie przesadzajmy tak, zgadzam sie ze Spiker za duzo gada, ale zeby od razy wytykac mu jakies bledy merytoryczne i nieudolnosc?
patrzac np: na "slynnego" spikera z łazieńkowskiej, to ciesze sie ze u nas nie ma takiej cioty jak tam!
koles jest dobry tylko za bardzo chce zagłuszać nasze bluzgi, moze ma takie naciski z gory...

filemon 24.03.2015 11:34

W obecnej formie Śląsk i Górnik luźno, ale z resztą będzie ciężko. Bielsko i Jaga u siebie, no i dobra ostatnio Korona to nie są byle rywale.

heoij 25.03.2015 17:31

Cytat:

KL: 50 000 zł w zawieszeniu na 18 miesięcy za derby do tego zakaz wejścia wszystkich kibiców z c na następne derby również w zawieszeniu.

Paranoja.

Komentarz ekstraklasy: sektorówka nawołuje do nienawiści i przemocy.

Pytam się k**** gdzie?!

Zero gadki z komisją, nasz przedstawiciel nie został w żaden sposób wysłuchany. Kara była już wcześniej wydrukowana.


Informacja z forum SKWK, może ktoś to potwierdzić (podać źródło) bo nigdzie nic nie mogę znaleźć ?

Reserve 25.03.2015 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1395822)
Informacja z forum SKWK, może ktoś to potwierdzić (podać źródło) bo nigdzie nic nie mogę znaleźć ?

Jeśli to prawda to to jest ....a skandal

Patryk_185 25.03.2015 20:38

Potwierdzenie już. Kary dostali także
amica (za piro): 10 tys.
7egia (za spalenia szalika): 5 tys.
sąsiadka (za piro): 0 zł, zakaz wyjazdowy na następny derby

A my dostajemy 50 tys. w zawieszeniu i zakaz wstępu na następny derby za... no właśnie ktoś wie ?

force93TS 25.03.2015 20:43

podejrzewam że za antysemityzm :)

wiertar 25.03.2015 20:43

po....iło ich do reszty. nic sie niedzialo a oni dojebali kary

Patryk_185 25.03.2015 20:52

Najspokojniejsze derby od lat. Psiarnia mówi o 0 incydentach. Brak piro u nas a tu taka kara.

63.5 Kg 25.03.2015 21:08

Chciałbym uzyskac dokładne usadnienie tego wyroku...
Nie mowie o tym gownie co napisano tylko o jakims normalnym uzasadnieniu...

PS. A i prosba do fachowcow...
Jak ktoś jest w stanie to niech odszuka ostatnia tak wysoka kare nalozona prez tych kutasow i i za co ona była...

wściekłe pięści węża 25.03.2015 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1395851)
Chciałbym uzyskac dokładne usadnienie tego wyroku...
Nie mowie o tym gownie co napisano tylko o jakims normalnym uzasadnieniu...

Jak dla mnie, to nieoficjalne uzasadnienie brzmi - w....iliśmy się na Wisłę, a paragraf za oprawę niezwiązaną z meczem nie przewiduje dość wysokiej kary, więc dowalimy ich za nawoływanie do przemocy. A to, że to nie ma sensu, to nie jest żaden problem, bo my jesteśmy Komisja Ligi i tylko Bóg może nas sądzić.:lol:

pysio 25.03.2015 21:12

sektorówka miała znamiona antysemityzmu - "jude gang"

tą karę powinno zapłacić SKWK. bo to oni decydują o tym co ma być na sektorówce.

tyle w temacie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl