Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kazimierz Moskal byłym trenerem Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9437)

Smuga 16.03.2015 15:21

Teraz aż miło słuchać konferencji prasowych. Skończyła się gadka typu: ten wynik jest ponad stan, mamy krótką ławkę, piłkarzy za 5 złotych, brak jest „masełka”, itp. Wreszcie mamy kogoś, kto nie tylko trzeźwo ocenia rzeczywistość, ale potrafi z niej wyciągnąć konkretne, praktyczne wnioski. Oby Cupiał po sezonie nie wywalił Kazka łudząc się, że trener „z nazwiskiem” stworzy tu coś lepszego. Według mnie już czas przestać oceniać Kazika przez pryzmat trenera tymczasowego, „wiecznego” asystenta, a to Nawałki, czy potem Maaskanta, który ma „wyprostować drogi” komuś bardziej znanemu. Po przygodach w Niecieczy i Katowicach Kazek nie jest tym samym Kazkiem, którego wcześniej znaliśmy. To trener mądrzejszy o doświadczenie jakie nabył będąc poza Wisłą. Niech władze klubu wreszcie dadzą mu pełnowymiarowo wykazać się swoim warsztatem. Wierzę, że, jeżeli tak się stanie nie raz będziemy sycić się błogosławionymi „owocami” tej współpracy. ;)

cfa 16.03.2015 17:39

Dla mnie osobiście skandalem będzie jeśli Kazek dostanie mniej czasu niż miał Franek.

Gwiaździsty 16.03.2015 18:10

Na razie to Moskal w jednym meczu (i to w Warszawie) zdobył tyle punktów ile Smuda w 4 meczach.

wściekłe pięści węża 16.03.2015 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1394538)
I to własnie był jeden z błedów (pomijac Stepńskiego i Buchalika)
Burliga to dobry zawodnik,ale ewidentnie lewa strona mu nie pasowała.Ustawiał sie z a bardzo do srodka,za daleko od Żyry,piłka go często go przechodziła,miedzy inymii dlatego padła pierwsza bramka dla Legii(pomijając rękę).

Skoro to był błąd, to kto powinien zagrać na ten pozycji?

Jasne, mógł tam wystawić Dudkę, który jak stoi z mobilnością wie każdy i skoro Żyro odchodził szybkiemu Buremu, to co by zrobił z Darkiem Dudką? Nie wspominając o braku zacięcia ofensywnego Dudki, co by oznaczało zdecydowanie mniejszą siłę ognia. Warto też przypomnieć, że pod koniec meczu Bury prawie dobiegł do piłki od Brożka i mógł strzelić na 3-2 - był aktywny w ofensywie.

Gdyby nie 2 udane wyjścia Buchalika, to też byśmy mieli ciepło. Michał Miśkiewicz raczej z linii się nie rusza, nie mówiąc już o jego grze nogami, więc kto wie, co by było gdyby to on był w miejscu Buchalika.

siemstein 16.03.2015 19:18

Co ważniejsze, ciekawe jak rozwiąże Moskal problem (teraz urodzaju) na prawej obronie, gdy wróci Sadlok. Póki go nie ma, może wystawiać na lewej Burego, a na prawej Jovicia. Choć z drugiej strony, gdy wróci Głowa pewnie Dudka pójdzie na lewą. Jović super zagrał z Legią. Szykuje się pierwsza walka o miejsce na prawej obronie od nie pamiętam kiedy (Baszczyński v. Singlar?)

qqq_b 16.03.2015 19:24

Po Legii wszyscy hurra optymiści i szczęśliwi, a po derbach będzie płacz i wyklinanie piłkarzy. Standard.

siemstein 16.03.2015 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqq_b (Post 1394645)
Po Legii wszyscy hurra optymiści i szczęśliwi, a po derbach będzie płacz i wyklinanie piłkarzy. Standard.

Uważasz, że Burliga i Jović są słabi? Nie piszę z euforią, piszę z zaciekawieniem. A co pokażą w następnych meczach to już inna sprawa

sl@y 16.03.2015 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqq_b (Post 1394645)
Po Legii wszyscy hurra optymiści i szczęśliwi, a po derbach będzie płacz i wyklinanie piłkarzy. Standard.

Eeee...... po wygranej, nie sądzę :p

Reserve 16.03.2015 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqq_b (Post 1394645)
Po Legii wszyscy hurra optymiści i szczęśliwi, a po derbach będzie płacz i wyklinanie piłkarzy. Standard.

Tak, oczywiście. Po remisie z Legią gdzie 3/4 użytkowników obstawiała sromotny w....... to nic tylko wziąć linę i się wieszać:haha:

AS82 16.03.2015 20:29

Ja się tylko boje tego ,że druzyna Moskala będzie grala ladnie dla oka ,a będzie w frajerski sposób tracic gole i co za tym idzie punkty

wiertar 16.03.2015 20:52

za smudy nie dośc ze tracili frejerskie bramki to jeszcze grali siermieżnie.... oby wygrali derby, Kazik powinien wtedy dostać duży kredyt zaufania

szczepans21 16.03.2015 23:19

Przede wszystkim SPOKÓJ...zagrali z chęcią w Warszawie ale to nie zmienia obrazu że jesteśmy daleko od tego gdzie powinniśmy być.

Niech liczy się tylko następny MECZ.

wściekłe pięści węża 17.03.2015 09:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqq_b (Post 1394645)
Po Legii wszyscy hurra optymiści i szczęśliwi, a po derbach będzie płacz i wyklinanie piłkarzy. Standard.

Cytat Kartezjusza, który idealnie pasuje do tej wypowiedzi: Świadectwem przeciętności jest niezdolność do ulegania entuzjazmowi.

Mixu 22.03.2015 10:20

Brawa dla trenera Kazimierza. 4 pkt w dwóch meczach bralibysmy w ciemno, umiejętnie poskładał drużynę i można optymistycznie patrzyć na nadchodzące mecze. Mam nadzieje że styl "krakowskiej piłki" będzie się klarował wyraźnie po kilku następnych spotkaniach. Dzięki za wygrane derby

AdrianoZKS 22.03.2015 11:15

Właściwie to 6 - i to 2 razy po 2:0, bo jak wiemy, gole dla Legii padły po ręce Żyry i ze spalonego, a przy bramce dla starozakonnych Stilić był faulowany, a sędzia puścił akcję żydowni dalej - ponoć nawet w Lidze+ mówili (teraz się obudzili :D). To są świetne rezultaty trenera Moskala, do tego z (prawie) największymi rywalami (jednak Amica to większa kosa niż krawaciarze), ja to kupuję. Jeszcze jakieś punkty z Jagą za 2 tygodnie i Moskal będzie miał po prostu debiut marzeń.

szprotson 22.03.2015 12:18

Moskal juz debiut zaliczył chwilę temu, teraz ma mega powrót :)
Oby tak dalej panie trenerze.

emjot 22.03.2015 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1395531)
Moskal juz debiut zaliczył chwilę temu, teraz ma mega powrót :)
Oby tak dalej panie trenerze.

Te wyniki pokazują tylko jak bardzo nasze grajki miały dość Smudy
Nic więcej.

emjot 22.03.2015 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1394705)
Cytat Kartezjusza, który idealnie pasuje do tej wypowiedzi: Świadectwem przeciętności jest niezdolność do ulegania entuzjazmowi.

weź przestań człowieku :lol:
gdzie Kartezjusz, gdzie piłka nożna
i intelektualiści na trybunach :rotfl:

Reserve 22.03.2015 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1395561)
Te wyniki pokazują tylko jak bardzo nasze grajki miały dość Smudy
Nic więcej.

Słyszałem że podobno zamiast Moskala mieli wziąć pana Andrzeja z dworca, ale odmówił po informacji że musiałby być trzeźwy na meczu. Wszak drużyna jest poukładana, wystarczyło tylko zwolnić Smudę i zrobił się samograj :rotfl:

Dzimi 22.03.2015 17:59

Byłoby dobrze ugrać 10 punktów w 5 ostatnich kolejkach - przy założeniu przegranej z Jagą i remisem z Podbeskidziem. A potem dobrze powalczyć w rundzie finałowej i może być trzecie miejsce na koniec.

Glazik 22.03.2015 19:38

W kolejnym naszym meczu w Jagiellonia pauzuje Pazdan za czerwien. Sa jeszcze inne zawieszenia u przeciwnika?

63.5 Kg 22.03.2015 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Glazik (Post 1395585)
W kolejnym naszym meczu w Jagiellonia pauzuje Pazdan za czerwien. Sa jeszcze inne zawieszenia u przeciwnika?

Dostal 2 zolte...

leszekm 25.03.2015 14:54

Wielka energia Moskala

http://www.dziennikpolski24.pl/artyk...ideo,id,t.html

ReY17 26.03.2015 19:29

Zobaczymy jak na długo ale życzę mu żeby jak najdłużej :)

gypsy 29.03.2015 11:32

No fajnie by był, gdyby Moskal "wypalił", zajął wysokie miejsce w tym sezonie. Wtedy pewnie zostałby na kolejny rok. Życzę mu, aby się sprawdził i wreszcie nastąpiła normalność na ławce trenerskiej. Potrzeba nam stabilizacji, a nie ciągłej karuzeli.

fansorina 02.04.2015 13:17

Kolejne wywiady z K.Moskalem:

http://pilkanozna.pl/index.php/Wydar...jest-wisa.html

http://sport.wp.pl/martykul.html?kat=32282&wid=17414698

bódyń 05.04.2015 10:35

I kolejny wywiad z K.Moskalem (dość obszerny)
http://weszlo.com/2015/04/05/jesli-c...ke-i-zeglowac/

R33 05.04.2015 10:49

W środę o 18 spotkanie z Kazimierzem Moskalem:
http://skwk.pl/skwk/5-wazne-skwk/629...-moskalem.html

R33 07.04.2015 12:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1396685)
W środę o 18 spotkanie z Kazimierzem Moskalem:
http://skwk.pl/skwk/5-wazne-skwk/629...-moskalem.html

Godzina zmieniona na 18:30:
http://skwk.pl/skwk/2-wydarzenia/629...nformacja.html

Fugiel 23.05.2015 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1393619)
W celu ostudzenia emocji :

W dwóch pierwszych kadencjach Wisła rozegrała pod jego wodzą w sumie 15 ligowych spotkań, w których zdobyła 20 punktów. Ze średnią 1,33 "oczka" na spotkanie Moskal jest trzecim najgorszym trenerem Wisły w trwającej od grudnia 1997 roku "erze Cupiała". Gorsi byli jedynie Marek Kusto (1,25) i Michał Probierz (1,29).

Tak tylko mówie :) ...

Niestety nic się nie zmieniło. Bardzo szanuje Moskala jako Wislaka. Ale ten gosc to chyba albo przyciaga jakiegos mega pecha albo nie wiem o co w tym chodzi.

AS82 23.05.2015 21:37

5 meczy przegranych bądź zremisowanych po golach w 90 minucie. Na miejscu Moskala bym się podał do dymisji

FraMat 23.05.2015 21:44

Dlatego, że to jego wina?

dynek.pl 23.05.2015 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1401635)
5 meczy przegranych bądź zremisowanych po golach w 90 minucie. Na miejscu Moskala bym się podał do dymisji

Dobry trener tylko wyników nie ma. Jak sobie jeszcze przypomnę, ze on przegrał z Niecieczą awans do ekstraklasy tracąc bramkę w 90 minucie po główce bramkarza :)

Ja bym poszedł do egzorcysty :D

sayek89 23.05.2015 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1401641)
Dlatego, że to jego wina?

Dziś jego, kiedy ewidentnie trzeba było zrobić zmiany bo Jaga przejmowała inicjatywę, ten nie wzruszony nie robił żadnych zmian?! Dziś wina Moskala i tyle w temacie.

filemon 23.05.2015 21:50

Tak tak zwolnijmy trenera po kilku spotkaniach, brawo nadworni taktycy. Płaćmy trzem trenerom, bo piłkarzyki tracą bramki w ostatnich minutach. Moim zdaniem Moskal nie tylko dobrze dobrał piłkarzy, ale i taktykę na ten mecz. Ale przegrał, bo dał się zrobić świetny dziś Jovič i dał się zgubić też świetny Głowacki. Zdarza się, wolę przegrywać 2-1 w takim stylu niż remisować 2-2 w takim, jak z Pogonią czy za Smudy. Oddzielajcie błędy piłkarzy od błędów trenera.

AntyMod 23.05.2015 21:59

jedyna wina Kazka jest fakt ze zdecydowana wiekszosc zawodnikow Wisly to pozoranci, minimalisci , zmanierowane i przerklamowane gwiazdki bez honoru , bez jaj, bez charakteru i po trosze bez umiejetnosci .....i tak wielki plus ze wkoncu na lawie posadzil Buchalika , Semirka gwiazdora i megaslabego Brozka , z tymi zawodnikami nawet Mourinho by nic nie zrobil , teraz wiekszosc wylewa swoja frustracje na kazka tylko dlatego ze sami uwierzyli i lykali jak mlode pelikany fakt ze mamy dobra i charakterna druzyne ...niestety chlopcy - prawda jest inna , to ze daliscie sie zrobic w konia mediom, Gaszynskiemu i pseudo dziennikarzyna to tylko Wasza wina .....obecna druzyna Wisly to zlepek przypadkowych i nicnieznaczacych wkladow do koszulek ....zyjcie dalej w swoim swiecie i zwalajcie wszystko na Kazka, ba, nawet zadajcie powrotu tego starego idioty ktory byl u nas niedawno - gratuluje

Drozd 23.05.2015 22:06

O ile sobie przypominam w zeszłym sezonie dostawaliśmy w pałę pięć meczy z rzędu i trener był niezagrożony. I to nie w ostatnich minutach ...

Zawsze trzeba dążyć do bezpiecznej przewagi, to był cel drugiej połowy. Jak się strzela kilka razy w bramkarza zamiast do bramki to potem niewykorzystane okazje ...

lorddavy 23.05.2015 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1401649)
T bo dał się zrobić świetny dziś Jovič i dał się zgubić też świetny Głowacki

Głowacki już zawalił z Pogonia a Jovic jest pechowy bo samoboja z Legia kto wsadzil? Jacy oni swietni? No sorry ale dzis po dupie dostali bo trener zachowal sie beznadziejnie dajac Gargule i Stepinskiego na tyle minut. Jak juz zobaczylem sklad wyjsciowy to bylo pewne, ze dobrze sie to nie skonczy. Zal tak odpuszczonych pucharow. Frajerstwo i tyle.

xanti1906 23.05.2015 22:36

Ale co było złe w składzie? Pierwsze 45 to totalna dominacja, po 60 minucie była kopanina ze wskazaniem na Jagę, ale nie grali w 1/3 nawet tego, co Wisła w pierwszej połówce.
Moskal musi coś w sobie mieć chujowego, nie wiem co to jest i nie wiem czemu tak się dzieje akurat w jego przypadku. Jestem zadowolony z niego jako trenera, tylko problemem jest to, że nie widać tego po ilości punktów.

PiVoSH92 23.05.2015 22:39

Chłopakom trzeba kogoś od przygotowania mentalnego. Albo to Smuda ich zajechał i końcówki im się sypią.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl