![]() |
Nie .......cie,że działanie bez przemyślenia itp. W klubie od dłuższego czasu już podobno były jakieś pertraktacje,na wypadek gdyby dalej Smuda tak dobrze sobie radził...
Patrząc na filmik skwk to można mniemać,że będzie to Kazik :) Druga opcja to możliwe,że Urban dał szybszą odpowiedź. |
yup, Kaziu Moskal. Zobaczymy, co pokaże, ja trzymam kciuki.
|
|
Nikt sie Dana nie spodziewa a szkoda znajac nasze mozliwosci finansowe organizacyjne to wyladujemy z jakims Czesiem...
|
Żal byłoby Kazia ponownie wrzucać na minę. Wszystko zależy od oczekiwań, jakie postawi ewentualnie przed nim zarząd (mam nadzieję, że je ostatnio trochę zweryfikowali).
|
Kaziu nowym (starym) trenerem :D Tak Baweł twierdzi
|
Jeśli to naprawdę Moskal to czeka nas ostra walka o utrzymanie... A już miałem nadzieję, że zarząd przeprowadzi jakiś przemyślany ruch, natomiast otrzymujemy kolejne załatanie dziury. Co osiągnął Moskal? Absolutnie nic ani w Wiśle ani w Termalice ani w gks katowice... 3 lata temu wyleciał za słabe wyniki, ale problem jest taki, że nigdy nie miał dobrych.. To już równie dobrze mogą Kulawika zatrudnić, bez różnicy...
|
kto to Baweł? jakis prorok?
|
potwierdził odejście bEDNARZA, porażke z zawiszą, odejście Smudy, konferencje z nowym trenerem
|
Moskal spoko tylko po .... było go zwalniać w tym 2012 ?
|
Potwierdzam. Moskal nowym trenerem. To już pewne.
|
Jeśli tak to ja jestem usatysfakcjonowany. Niestety czasu na spokojne przygotowanie drużyny nie ma.
|
Moskal potrzebuje czasu, którego mu teraz nikt niestety nie da. Wg mnie jest to trener, który poradziłby sobie z Wisłą, ale dopiero po otrzymaniu możliwości dłuższej pracy z zespołem. Jednak, jeżeli mają wybierać pomiędzy Zielińskim, Wdowczykiem, Michniewiczem i innymi tego typu wynalazkami, to nie widzę przeszkód, żeby tę szansę mu teraz dać (co najmniej przez rok). Szkoda Skorży, że nie udało się go przechwycić, kiedy był wolny.
|
Cytat:
|
Kazik dziś podobno zaprzeczał, jakby miał być "strażakiem" :) Także całkiem możliwe,że dostał dłuższy kontrakt- jeżeli tak faktycznie jest to mu gratuluję.
Co do jego wasztatu to co osoba to opinia. Ja osobiście pamiętam,że graliśmy za jego kadencji szybko po ziemi,sporo klepy i naprawdę dobrze to wyglądało - tylko byliśmy wtedy s....ysyńsko nieskuteczni. Jeżeli chodzi o wypowiedzi na temat zjebania awansu Termalice - to juz pozostawie bez komentarza bo chyba każdy,kto ma jakiekolwiek pojęcia o piłce to wie o co chodzi w Niecieczy.... |
Cytat:
|
Może nie lata świetlne, ale jest to zdecydowanie postać numer jeden młodego pokolenia polskich trenerów.
Może kiedyś tu jeszcze zawita, bo pomimo iż prowadził Legię i obecnie trenuje Lecha, wszyscy go chyba tutaj szanują darzą sporą sympatią. |
JESLI RZECZYWISCIE Kazek Moskal zostanie trenerem , to mysle ze tylko tymczasowym , mozliwe ze po prostu przez grzecznosc i przywiazanie do barw nie zostawi klubu na lodize, mysle ze to bedzie jego szansa, jesli mu sie uda to przedluza kontrakt - jesli nie - to w czerwcu pozegnaja sie bez zbednych szopek ....oczywiscie to wszystko gdybanie- ale tak na prosty rozum mi sie wydaje , co do warsztatu Kazia czy Tomka mam mieszane uczucia, ale chwlala za to ze sa ludzie kochajacy klub i probuja go ratowac (strazacy) ...a jesli chodzi o ta Termalice to dajcie spokoj- ten klub nigdy nie chcial wejsc do extraklasy , 1 liga dla tej wsi-miasteczka to i tak za wysokie progi , ze o licencji , stadionie , kibicach i zawodnikach nie wspomne ....mysle ze zmiana Smudy musiala nastapic, skoro nie widac zadnej poprawy w grze , leja nas najslabsze druzyny ligi , skoro jest totalna kompromitacja ...moze efekt nowej miotly da jakis impuls ...jesli nie- to czeka nas walka o utrzymanie w tym sezonie ....
|
Na pół roku trener alternatywny (Urban, lub Moskal). Kontrakt na pół roku z opcją przedłużenia (lub 1,5 z klauzulą top8) . Jeżeli nie będzie rewelacyjnych wyników, w czerwcu zostanie przełożona umowa Tarasiewiczowi.
|
Zwolennicy Kazimierza Moskala się ucieszą;)
|
https://www.youtube.com/watch?v=5aAgUWw55MM
https://www.youtube.com/watch?v=pwcUwbwml00 Ciesze sie jak cholera. Bedzie dobrze :) |
Najważniejsze by nowy trener nie zniszczył młodych piłkarzy w Wiśle i w końcu w nich ktoś uwierzył i dał im szanse...
|
i liczymy na efekt nowej miotły w dwóch pierwszych meczach
|
Dziwne, że podają przed oficjalną prezentacją...http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._wisly_krakow/
|
[QUOTE=InQ;1393445]Na pół roku trener alternatywny (Urban, lub Moskal). Kontrakt na pół roku z opcją przedłużenia (lub 1,5 z klauzulą top8) . Jeżeli nie będzie rewelacyjnych wyników, w czerwcu zostanie przełożona umowa Tarasiewiczowi.[/QUOTE]
Co ten Tarasiewicz osiągnął jako trener żeby go tu ściągać??? Bez jaj! Trzymam kciuki za Kazia! Termalika straciła wtedy awans w ten sposób, że gola który odebrał im pewny awans strzelił im w doliczonym czasie znany nam Wróbel, a potem wtopili ostatni mecz wyjazdowy z jakimś średniakiem. Czy niechęć do awansu zostałaby pokazana w taki sposób, że tracą bramkę, wygraną i awans w 93minucie? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl