Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kto po Smudzie? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9435)

El'kabat 09.03.2015 22:18

Nie .......cie,że działanie bez przemyślenia itp. W klubie od dłuższego czasu już podobno były jakieś pertraktacje,na wypadek gdyby dalej Smuda tak dobrze sobie radził...

Patrząc na filmik skwk to można mniemać,że będzie to Kazik :)

Druga opcja to możliwe,że Urban dał szybszą odpowiedź.

Elendil 09.03.2015 22:18

yup, Kaziu Moskal. Zobaczymy, co pokaże, ja trzymam kciuki.

aNouc 09.03.2015 22:18

http://historiawisly.pl/wiki/index.p...zimierz_Moskal

radek2323 09.03.2015 22:20

Nikt sie Dana nie spodziewa a szkoda znajac nasze mozliwosci finansowe organizacyjne to wyladujemy z jakims Czesiem...

Patryko 09.03.2015 22:34

Żal byłoby Kazia ponownie wrzucać na minę. Wszystko zależy od oczekiwań, jakie postawi ewentualnie przed nim zarząd (mam nadzieję, że je ostatnio trochę zweryfikowali).

czechu 09.03.2015 22:39

Kaziu nowym (starym) trenerem :D Tak Baweł twierdzi

Stelio 09.03.2015 22:47

Jeśli to naprawdę Moskal to czeka nas ostra walka o utrzymanie... A już miałem nadzieję, że zarząd przeprowadzi jakiś przemyślany ruch, natomiast otrzymujemy kolejne załatanie dziury. Co osiągnął Moskal? Absolutnie nic ani w Wiśle ani w Termalice ani w gks katowice... 3 lata temu wyleciał za słabe wyniki, ale problem jest taki, że nigdy nie miał dobrych.. To już równie dobrze mogą Kulawika zatrudnić, bez różnicy...

sportnh 09.03.2015 22:47

kto to Baweł? jakis prorok?

czechu 09.03.2015 22:53

potwierdził odejście bEDNARZA, porażke z zawiszą, odejście Smudy, konferencje z nowym trenerem

dynek.pl 09.03.2015 22:53

Moskal spoko tylko po .... było go zwalniać w tym 2012 ?

Yaroc 09.03.2015 22:58

Potwierdzam. Moskal nowym trenerem. To już pewne.

Mario Nh 09.03.2015 23:01

Jeśli tak to ja jestem usatysfakcjonowany. Niestety czasu na spokojne przygotowanie drużyny nie ma.

hawaiisurfer 09.03.2015 23:02

Moskal potrzebuje czasu, którego mu teraz nikt niestety nie da. Wg mnie jest to trener, który poradziłby sobie z Wisłą, ale dopiero po otrzymaniu możliwości dłuższej pracy z zespołem. Jednak, jeżeli mają wybierać pomiędzy Zielińskim, Wdowczykiem, Michniewiczem i innymi tego typu wynalazkami, to nie widzę przeszkód, żeby tę szansę mu teraz dać (co najmniej przez rok). Szkoda Skorży, że nie udało się go przechwycić, kiedy był wolny.

dynek.pl 09.03.2015 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hawaiisurfer (Post 1393420)
Moskal potrzebuje czasu, którego mu teraz nikt niestety nie da. Wg mnie jest to trener, który poradziłby sobie z Wisłą, ale dopiero po otrzymaniu możliwości dłuższej pracy z zespołem. Jednak, jeżeli mają wybierać pomiędzy Zielińskim, Wdowczykiem, Michniewiczem i innymi tego typu wynalazkami, to nie widzę przeszkód, żeby tę szansę mu teraz dać (co najmniej przez rok). Szkoda Skorży, że nie udało się go przechwycić, kiedy był wolny.

Skorża by tu w życiu nie wrócił pracować w takich warunkach szczególnie, że po tym co osiągnął wcześniej też należała mu się szansa na wyprowadzenie drużyny z kryzysu, a nie kopnięcie w dupę.

El'kabat 09.03.2015 23:07

Kazik dziś podobno zaprzeczał, jakby miał być "strażakiem" :) Także całkiem możliwe,że dostał dłuższy kontrakt- jeżeli tak faktycznie jest to mu gratuluję.

Co do jego wasztatu to co osoba to opinia. Ja osobiście pamiętam,że graliśmy za jego kadencji szybko po ziemi,sporo klepy i naprawdę dobrze to wyglądało - tylko byliśmy wtedy s....ysyńsko nieskuteczni.

Jeżeli chodzi o wypowiedzi na temat zjebania awansu Termalice - to juz pozostawie bez komentarza bo chyba każdy,kto ma jakiekolwiek pojęcia o piłce to wie o co chodzi w Niecieczy....

hawaiisurfer 09.03.2015 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1393422)
Skorża by tu w życiu nie wrócił pracować w takich warunkach szczególnie, że po tym co osiągnął wcześniej też należała mu się szansa na wyprowadzenie drużyny z kryzysu, a nie kopnięcie w dupę.

Niestety, zgadzam się z Tobą. Jest to najlepszy polski trener, który taktycznie jest lata świetlne przed innymi.

Mario Nh 09.03.2015 23:12

Może nie lata świetlne, ale jest to zdecydowanie postać numer jeden młodego pokolenia polskich trenerów.

Może kiedyś tu jeszcze zawita, bo pomimo iż prowadził Legię i obecnie trenuje Lecha, wszyscy go chyba tutaj szanują darzą sporą sympatią.

AntyMod 09.03.2015 23:45

JESLI RZECZYWISCIE Kazek Moskal zostanie trenerem , to mysle ze tylko tymczasowym , mozliwe ze po prostu przez grzecznosc i przywiazanie do barw nie zostawi klubu na lodize, mysle ze to bedzie jego szansa, jesli mu sie uda to przedluza kontrakt - jesli nie - to w czerwcu pozegnaja sie bez zbednych szopek ....oczywiscie to wszystko gdybanie- ale tak na prosty rozum mi sie wydaje , co do warsztatu Kazia czy Tomka mam mieszane uczucia, ale chwlala za to ze sa ludzie kochajacy klub i probuja go ratowac (strazacy) ...a jesli chodzi o ta Termalice to dajcie spokoj- ten klub nigdy nie chcial wejsc do extraklasy , 1 liga dla tej wsi-miasteczka to i tak za wysokie progi , ze o licencji , stadionie , kibicach i zawodnikach nie wspomne ....mysle ze zmiana Smudy musiala nastapic, skoro nie widac zadnej poprawy w grze , leja nas najslabsze druzyny ligi , skoro jest totalna kompromitacja ...moze efekt nowej miotly da jakis impuls ...jesli nie- to czeka nas walka o utrzymanie w tym sezonie ....

InQ 10.03.2015 00:35

Na pół roku trener alternatywny (Urban, lub Moskal). Kontrakt na pół roku z opcją przedłużenia (lub 1,5 z klauzulą top8) . Jeżeli nie będzie rewelacyjnych wyników, w czerwcu zostanie przełożona umowa Tarasiewiczowi.

Ajax 10.03.2015 00:41

Zwolennicy Kazimierza Moskala się ucieszą;)

Mixu 10.03.2015 04:41

https://www.youtube.com/watch?v=5aAgUWw55MM

https://www.youtube.com/watch?v=pwcUwbwml00

Ciesze sie jak cholera.

Bedzie dobrze :)

Machor303 10.03.2015 05:07

Najważniejsze by nowy trener nie zniszczył młodych piłkarzy w Wiśle i w końcu w nich ktoś uwierzył i dał im szanse...

St Yabol 10.03.2015 07:11

i liczymy na efekt nowej miotły w dwóch pierwszych meczach

siara 10.03.2015 08:18

Dziwne, że podają przed oficjalną prezentacją...http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._wisly_krakow/

arti 10.03.2015 19:32

[QUOTE=InQ;1393445]Na pół roku trener alternatywny (Urban, lub Moskal). Kontrakt na pół roku z opcją przedłużenia (lub 1,5 z klauzulą top8) . Jeżeli nie będzie rewelacyjnych wyników, w czerwcu zostanie przełożona umowa Tarasiewiczowi.[/QUOTE]
Co ten Tarasiewicz osiągnął jako trener żeby go tu ściągać??? Bez jaj!
Trzymam kciuki za Kazia!
Termalika straciła wtedy awans w ten sposób, że gola który odebrał im pewny awans strzelił im w doliczonym czasie znany nam Wróbel, a potem wtopili ostatni mecz wyjazdowy z jakimś średniakiem.
Czy niechęć do awansu zostałaby pokazana w taki sposób, że tracą bramkę, wygraną i awans w 93minucie?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl