![]() |
Mam pytanie czy ktoś wie czy wymieniają murawę na Wiasłce, czy wogule bedzie wymiana na nową runda. Poadrowienia Adam zGorlic.
|
Wymienili tylko fragmenty, murawe wymienią po obniżeniu jej poziomu o 80 cm co będzie miało miejsce w przyszłym roku gdy będzie trwała budowa A i B
|
to za tydzien i 1 dzien maja skonczyc burzenie i przygotywanie terenu pod nowe C:):)
juz nie moge sie doczekac rozpoczecia budowy:):) |
to chwilę jeszcze będziesz musiał poczekać:)
|
Gdyby dzis grac mecz na Reymonta,to spokojnie mozna ogladac z Parku Jordana :-D
|
Cytat:
Pewnie zasłonią jakąś wysoką blachą albo reklamami na całej długości płotu po sektorze C. |
A ja mam nadzieję, że zostanie wreszcie zainstalowana gęsta siatka i zrobione generalne wzmocnienie ogrodzeń między E4 i E5. Po zburzeniu trybuny C niezagospodarowanie sektora E4 powinno być ścigane jako dzialanie na szkodę spółki. 35 tysięcy złotych straty na mecz.
|
Kojarzy ktoś na czym stanęła sprawa rozbudowy ( a w zasadzie budowy ) centrum treningowego??
|
Cytat:
"sektor S odpowiada!" :) |
A tak w ogóle to ta nowa trybuna C bedzie bliżej boiska niż jej poprzedniczka czy dalej bedziemy mieli widoki jakbysmy siedzieli na stadionie olimpijskim? :/
|
niemal w tym samym (wałkowane setki razy)
PS: przeglądajcie temat nie bądźcie lenie |
Cytat:
|
Chodza sluchy ze mamy razem grac na 1 stadionie w Jaworznie...
|
eeee jak nie zgodzili sie zeby grac w Ostrowcu super puchar to derbow raczej w Jaworznie nie zobaczymy :P
|
Póki co, pewne jest, ze Cracovia na jesień zostanie u siebie, bo z budową do konca roku nie ruszą
http://www.mmkrakow.pl/1128/2008/7/8...ctChanged=true |
Cytat:
Źródło: (IAR, onet.pl) |
to wedlug terminow jutro koniec burzenia C wiecie co robia jeszcze na R22??
|
W Krakowie nie wyryto nieprawidłowości bo póki co to nic nie budujemy a burzymy. A już sam nagłówek mówi "kontrolowanych budowach"=)
|
A na Reymonta montują nowe stanowisko dowodzenia z Mogilskiej. Nową "wieżę" im postawili między B-D.
Zwariować idzie :D |
ME-2012 - kolejny krok przy przebudowie stadionu Wisły Kraków
Za kilka dni mają ruszyć prace przy budowie trybuny wschodniej (wraz z narożnikami) na stadionie miejskim Wisły Kraków - poinformował PAP Szymon Michlowicz z Biura do Spraw Euro 2012 Urzędu Miasta Krakowa.Według informacji przekazanych przez Michlowicza podpisanie umowy z wykonawcą pierwszej fazy budowy wspomnianej trybuny (od strony ul. Reymana) jest przewidziane na 18 lipca, zaś prace mają ruszyć 21 lipca. - Prace mają objąć budowę tzw. ścianki szczelinowej, która będzie stanowiła fundamenty i ściany podziemia trybuny - powiedział Michlowicz. Zakończenie tej części budowy planowe jest na koniec września. Druga jej faza - czyli budowa kolejnych pięter trybuny - ma ruszyć w październiku. - Przetarg na te prace ma być rozpisany 21 lipca, zaś umowa z wykonawcą ma być podpisana około 30 września - powiedział Michlowicz. Trybuna wschodnia wraz z dwoma narożnikami ma mieć 12 831 miejsc. Pracy przy budowie trybuny od strony ul. Reymana nie spowodują jeszcze komplikacji przy rozgrywaniu spotkań piłkarskich na tym obiekcie. Jednak gdy z początkiem roku ruszy przebudowa trybuny głównej futboliści Białej Gwiazdy będą musieli sobie poszukać nowego miejsca do rozgrywania spotkań ligowych. Według obecnych planów będą mogli wrócić na obiekt z końcem września 2009 r. gdy skończy się budowa trybuny wschodniej. Jaki to będzie stadion jeszcze nie wiadomo, chociaż coraz głośniej mówi się o obiekcie Unii Tarnów. Pod koniec lipca ma się odbyć spotkanie prezydenta Tarnowa Ryszarda Ścigały z włodarzem Wisły Markiem Wilczkiem (obiekt Unii Tarnów należy do miasta). - Jesteśmy gotowi podjąć rozmowy i przychylni tej inicjatywie. Jednak więcej szczegółów będzie znane po tym spotkaniu - powiedziała PAP rzeczniczka prasowa prezydenta Tarnowa Agnieszka Borzęcka. Tymczasem na stadionie Białej Gwiazdy zakończyły się już planowane na obecną przerwę między rozgrywkami prace. Zburzono starą trybunę od strony ul. Reymana, tak że na obiekcie nie pozostał już po niej nawet gruz. Obecnie Kraków jest tylko miastem alternatywnym ME-2012 i nie wiadomo czy odbędą się na nim jakiekolwiek mecze piłkarskie tych mistrzostw. http://www.sportowefakty.pl/pilka/20...-wisly-krakow/ |
To jaką będziemy mieli maksymalną pojemność na meczu z Beitarem 6 sierpnia?
|
Cytat:
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...&postcount=554 |
maksymalna pojemność po zburzeniu trybuny C wynosi ok 15400 miejsc, także nie jest zle bo i tak na większość meczów ligowych tyle ludzi nie przychodzi...
a co do tej "wieży" to nie zdziwiłbym sie gdyby projektował ją pan O. i byc może zostanie to na stałe jako drugi "kwadratowy okrąglak" :))) |
Cytat:
Wygląda jak pół dupy zza krzaka. Ma sie nijak do ogólnego wyglądu i stylu stadionu. |
Nie no "wieża" miażdzy:rotfl:
|
przecież to będzie na jakiś okres.. na szczęscie, bo już jedno gówno zwanym okrąglakiem mamy.
zobaczymy czy ta budka z hot-dogami przetrwa próbę czasu ;) |
Mam nadzieję, że nasz doping zmiecie budke z powierzchni stadionu
Poza tym nie widzę powodu by Obserwatorzy nie mogli używać okrąglaka. Bo jak narazie nie zauważyłem by jakoś specjalnie był używany. |
To co oni budują to sie w głowie nie mieści :) Proponuje jeszcze piramide ns środku boiska postawić i bedzie git :D
|
To jest nowy pawilon medialny, ostatni się niestety nie sprawdził.
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Euro 2012: kolejny krok przy przebudowie stadionu Wisły Kraków
PAP /15:42 Powoli finalizowane są prace przy tworzeniu projektu nowego stadionu Cracovii Kraków. Obiekt ten - w przypadku gdyby Kraków otrzymał organizację spotkań piłkarskich mistrzostw Europy 2012 - byłby stadionem treningowym. Za kilka dni mają ruszyć prace przy budowie trybuny wschodniej (wraz z narożnikami) na stadionie miejskim Wisły Kraków - poinformował Szymon Michlowicz z Biura do Spraw Euro 2012 Urzędu Miasta Krakowa. Według informacji przekazanych przez Michlowicza podpisanie umowy z wykonawcą pierwszej fazy budowy wspomnianej trybuny (od strony ul. Reymana) jest przewidziane na 18 lipca, zaś prace mają ruszyć 21 lipca. "Prace mają objąć budowę tzw. ścianki szczelinowej, która będzie stanowiła fundamenty i ściany podziemia trybuny" - powiedział Michlowicz. Zakończenie tej części budowy planowe jest na koniec września. Druga jej faza - czyli budowa kolejnych pięter trybuny - ma ruszyć w październiku. "Przetarg na te prace ma być rozpisany 21 lipca, zaś umowa z wykonawcą ma być podpisana około 30 września - powiedział Michlowicz. Trybuna wschodnia wraz z dwoma narożnikami ma mieć 12 831 miejsc. Pracy przy budowie trybuny od strony ul. Reymana nie spowodują jeszcze komplikacji przy rozgrywaniu spotkań piłkarskich na tym obiekcie. Jednak gdy z początkiem roku ruszy przebudowa trybuny głównej futboliści "Białej Gwiazdy" będą musieli sobie poszukać nowego miejsca do rozgrywania spotkań ligowych. Według obecnych planów będą mogli wrócić na obiekt z końcem września 2009 r. gdy skończy się budowa trybuny wschodniej. Jaki to będzie stadion jeszcze nie wiadomo, chociaż coraz głośniej mówi się o obiekcie Unii Tarnów. Pod koniec lipca ma się odbyć spotkanie prezydenta Tarnowa Ryszarda Ścigały z włodarzem Wisły Markiem Wilczkiem (obiekt Unii Tarnów należy do miasta). "Jesteśmy gotowi podjąć rozmowy i przychylni tej inicjatywie. Jednak więcej szczegółów będzie znane po tym spotkaniu" - powiedziała rzeczniczka prasowa prezydenta Tarnowa Agnieszka Borzęcka. Tymczasem na stadionie "Białej Gwiazdy" zakończyły się już planowane na obecną przerwę między rozgrywkami prace. Zburzono starą trybunę od strony ul. Reymana, tak że na obiekcie nie pozostał już po niej nawet gruz. Obecnie Kraków jest tylko miastem alternatywnym Euro 2012 i nie wiadomo czy odbędą się na nim jakiekolwiek mecze piłkarskie tych mistrzostw. :-D a nie pomyśleliście że ta budka to moze dla robotników ?? ;) |
Cytat:
Wygląda jak wygląda, jest gdzie jest, ale przecież jest to rozwiązanie tymczasowe. Innego miejsca aktualnie na stadionie by ulokować policje nie ma, a niestety trzeba ich gdzieś wcisnąć ;) |
po mojemu budka ta jest przeznaczona dla psiarni / monitoring itp
nie ma co panikowac, i tak zniknie |
Cytat:
Cytat:
|
tyle że w dziwnym miejscu sobie to postawili, zobaczymy co to będzie
|
Cytat:
Cytat:
|
Przegląd pola na trybunę D mają wręcz idealny :/
|
zaraz zaraz przecież skyboxy nie mogą być w narożniku
Cytat:
Jestem ciekaw, ile czasu wytrzyma okienko od strony sektora D. |
Jak coś nie wypali i nie będą budować nowego A i B to to dzięki tej budzie będziemy mieli zamknięty stadion z 4 stron:D:D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl