![]() |
Cytat:
Wole to niz .......enie o lemingach i sprzeciwie obywatelskim. Na przyszlosc prosze tylko bardziej spektakularne to racowisko bo te 10 rac bidnie wyszlo ... |
Cytat:
|
otoz to, nie tylko im ale calej kibicowskiej europie, my jestesmy kibicami, kibolami,fanatykami, a nie pilkarzami czy premierami dlatego robimy swoje
PS: z tym lamaniem prawa to sie nie zgadzamy, odpalane race i podpalane opony na Ukrainie sa chwalone przez Tuska i jemu podobnych, ale race na stadionie aa przestepstwem hehe...co to za prawo ? byle .... moze sobie ulozyc smieszne prawo. To nie komuna i nie mozna robic tak jak nam karza.. oni sobie wymyslili smieszne prawo o raxach a w innych cywilizowanych krajach sa legalne.. wiec gdzie tu logika i jalowa gadka o karach za race? race odpala sie w sylwestra, na stadionie, odpalaja je sportowcy, dzieci, kibice, wszyscy, a race sa ogolnodostelne w sklepach. Na IO w Soczi odpalono miliony rac i byla zabawa. .... nas obchodzi jakies smieszne prawo ustanowione przez przyglupow.. wymyslili sobir, zeby za race karac gorzej niz przestepce , chlopak wylapal wiekszy wyrok .. od pedofila. Powod? odpalil race HAHHAHAHAHA |
Cytat:
Cytat:
Zrozum, że Wasze 10 rac gówno zmienią. Czy Ci się to podoba czy nie. Żeby coś osiągnąć z tym sk...ńskim rządem to w 10-ciu możesz sobie ponarzekać razem z nami. Ogólnopolską akcję rozumiem, ale chłopie... 10 rac ? Kibice Legii walkę toczą już dużo więcej i zmienili coś ? Ich prezes podejmuje rozmowy z miastem w medialnych debatach i co ? Zmienił coś ? Nie, nic nie zmienił. Więc Ty myślisz, że jak z 10-ma kolegami rzuciliście anonimowo race to osiągniesz lepszy efekt ? Włącz Kolego myślenie. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Z innej beczki: Derby przebiegły w spokojnej atmosferze. Zatrzymaliśmy tylko trzy osoby - przyznaje w rozmowie z krakow.sport.pl podinsp. Mariusz Ciarka z krakowskiej policji. http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...w_sprawie.html |
Cytat:
Nie wiem czy przekrecasz wszystko specjalnie bo brakuje Ci argumentow czy poprostu nie potrafisz zrozumiec meritum tej rozmowy. Od poczatku nie gadamy czy piro jest szkodliwe tylko staram sie zrozumiec dlaczego ono polecialo skoro wiedzielismy ze dostaniemy za to kare - Ty caly czas wracasz do tego ze piro jest bezpieczne bo w tej dyskusji czujez sie bezpiecznie - szkoda tylko ze my tu nie o tym. |
O żeż, ale akcja! Aleście temu Tuskowi dali popalić! Szacun!
Niestety, mnie to bardziej przypomina niesławny występ nawalonego Skiby, co to dupe Buzkowi pokazał, a potem dorabiał do tego ideologię i twierdził, że to w ramach protestu było. Bydło i skrajna głupota. Wybaczcie lemingom, że się nie zorientowały. Może następnym razem, jak wpadniecie na równie wybitny pomysł, to zamiast odsyłać nas na spotkania stowarzyszenia, wynajmijcie infolinię, gdzie za drobną opłata będzie się można dowiedzieć: o co do k... nędzy, chodziło? Co różni mężczyzn od chłopców? Odpowiedzialność za swoje postępowanie. Umiejętność przewidywania skutków i świadomość konsekwencji. Przecież, na litość Boską, nie jesteście lemingami! Jesteście mężni i rycerscy! Najwyższy czas wydać komunikat, że bierzecie pełną odpowiedzialność za swoje czyny i zobowiązujecie się pokryć wszelkie straty, jakie poniesie nasz klub. ps Tak sobie myślę- może następnym razem, jak już odpalicie te swoje race, to wsadźcie je sobie w wiadome miejsce. Zaprotestujecie w ten sposób, przeciwko fatalnemu stanowi służby zdrowia za rządów PO!!! A biorąc pod uwagę obecny czas oczekiwania na operację, będziemy Was mieli z głowy na kilka miesięcy (a może nawet lat?). Kuszące... |
Cytat:
Twierdzisz, że jesteś za odpalaniem rac mimo, że są nielegalne bo według Ciebie są bezpieczne i władzy nic do tego. Nie będzie ci czegoś narzucała. Czyli idąc tym tropem, jeżeli przekraczasz prędkość (bo uznajesz, że ograniczenie do 30 w tym miejscu to przesada) i jedziesz sobie 60 (bo tyle uznajesz za bezpieczne, a władzy nic do tego) to NIE zwalniasz przed fotoradarem bo dzięki temu pokazujesz władzy, że powinni go zlikwidować. Dobrze rozumuje twoją postawę? W końcu jak będzie na dużą skale przekraczanie prędkości w tym miejscu to władza zwiększy dopuszczalną prędkość. To mi chcesz przekazać mówiąc, że jeżeli będzie odpalanie rac na dużą skalę to władza je zalegalizuje? Niestety czuje że zwalniasz w takiej sytuacji bo szkoda im oddawać 200 zł w formie mandatu. Dlaczego więc jest za odpalaniem rac skoro klub MUSI za nie zapłacić? PS. Ponadto odpalenie to jedno, a rzucanie ich na murawę to już głupota i działanie, które niestety na pewno utrudni walkę o legalne piro. |
No ale jak to ??? Klub wtedy straci pieniadze z karnetow, biletow z sektora tych osob o kateringu nie wspominajac a patrzac na frekwencje poza dwoma meczami w sezonie nikt nie bedzie ich w stanie zastapic. Przeciez to bedzie wieksze dzialanie na szkode finansowa klubu niz race na murawie:D
To do postu kunia bylo |
tłumaczcie sobie to wrzucenie rac jak chcecie bo i tak już jest po fakcie, nie wiem ile znaczą osoby które tymi racami rzucały ale dla mnie na ogarniętą to akcje nie wyglądało. 10 racami chcecie pokazać swoje niezadowolenie?, taka akcja miałaby sens gdyby do tego była przygotowana oprawa argumentująca wrzucenie rac na boisko, a to był zwykły szczególnie ''frajerski'' wandalizm i danie satysfakcji GW i tvn-owskim ścierwom jaka pirotechnika jest zła bo ląduje na boisku. A oprócz tego zamknięcie sektora czy tez moze całego stadionu z powodu 10 rac. Próbujecie to sobie tłumaczyc w jakis pozytywach? Doprawdy gratuluję.
W ten sposób to nic nie wywalczymy. |
Bo tutaj pojedzie samochodem znajomego, który dostanie mandat ale nie on. No ale walczy w słusznej sprawie. A później przed znajomym powie, że to nie on jechał.
|
Cytat:
|
Sama kara finansowa wyniesie ok 70% jednej miesięcznej pensji piłkarza Wisły (może z 50 tyś. przypie.rdolą, choć biorę bardzo pesymistyczną opcję, a jak mniej to pensja Burligi).
Cóż to jest? I tyle. Zamknięcie sektora nie jest żadną karą dla klubu bo my choćby w 50% nie zapełniamy stadionu. Otrząśnijcie się. Kibice z tego sektora przenoszą się na inny i po sprawie (miejsca od chu.ja i jeszcze więcej). Dla klubu paradoksalnie to nawet na rękę = mniejsze koszty za ochronę, media itd. I jeszcze na tym klub zarabia bo blokowany jest taniutki sektor C i część kibiców kupi bilety na droższe sektory. Chyba, że zamkną stadion to wtedy można mówić o karze. Ale powątpiewam.. cóż pikole zawiniły. A też ch.uja się stało. Kilka świeczek wylądowało na murawie. My, chuliganka, złodzieje, bandyterka, łyse karki i kibole z sektora C bierzemy odpowiedzialność za własny sektor i jego proszę zamykać. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Bo pamiętam płacze jak po meczu Wisła - Śląsk z tamtego roku zaczęły ludziom przychodzić wezwania na komendę z powodu stania na schodach. |
Najpierw musiałbyś zapytać klub (Bednarza, niegdyś Ochalika) ile zawdzięcza Stowarzyszeniu.
I nie warto tego nawet przeliczyć na pieniądze bo byłaby to 6-cyfrowa liczba. Pomijamy fakt, że ciągle błądzicie.. Stowarzyszenie nie zajmuje się sprawami typu - gniazdo, oprawy, race. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Użyję jakiegoś porównania do sytuacji, które w życiu "kiboli" się pewnie zdarzają. Jak w mieszkaniu kolegi rozwalicie po pijaku ścianę to mówicie: ok, biorę za to odpowiedzialność, nie zaproś mnie na jedną kolejną imprezę. (Ale napraw szkody za własną kasę, hehe). :help: Umysłowa Kambodża. |
Cytat:
|
Obawiam się że jak ktoś czegoś nie chce zrozumieć, to przekonywanie go niczego tu nie zmieni... Mam tylko pytanie czy te race na boisku to tylko na derbach czy na innych meczach też będą?
|
Cytat:
Race jako podkreslenie oprawy (po jej bokach) wygladaly fajnie, ale dalszej czesci nie ogarniam. |
Cytat:
Biorąc pod uwagę, jak lekko (mówię to bez ironii) ma klub w tym sezonie z kibicami i karami za nich, jak dobrze się układa współpraca między tymi dwoma podmiotami (wiele wspólnych akcji) śmiem nawet twierdzić, że cała ta akcja z racami odbyła się w porozumieniu z klubem i została wrzucona w "koszty" imprezy. |
Cytat:
Teraz te całe uzasadnienia i tłumaczenia wyglądają mi jak pisane do szerszego grona, czyli grona debili. Bo tylko debil w tej sytuacji poklaszcze i dopatrzy się pozytywów. Miłego dnia życzę. |
Jakiekolwiek próby racjonalizowania rzucenia tych rac na murawę, świadczą tylko o kompletnym odmóżdżeniu piszącego. Nie ma ŻADNYCH pozytywów tego skończonego debilizmu.
|
Cytat:
Porównanie z dupy bo nikt nic nie rozwalił, nawet milicja przyznała, że nic się nie działo podczas Derbów Krakowa, a tutaj niektórzy próbują wyolbrzymiać i prześcignęli - o zgrozo - samą milicję, która nie robi z tego afery. "Kibolom się zdarza rozwalać po pijaku ścianę u kolegi", muszę to zapisać. Cytat:
To jest impuls, emocje, klapy na oczach. Jak ktoś jest znieczulony w takim meczu to gratuluje tego spokoju. U nas i tak jest light.. styl argentyński to jest coś - kompletna dzicz, a komentatorzy telewizyjni tylko podkręcają atmosferę. To są emocje i przeżycia, a nie sranie w banie i ziewanie. Jeśli będę chciał przymulać, siedzieć jak pi.zda w kącie i obrażać się na każdy wulgaryzm to wybiorę do kawiarni na cappuccino, a nie na mecz piłkarski. |
Cytat:
|
Widzę że zydostwo na forum ma się dalej nienajgorzej ;) Ale to dobrze, bo ma boleć. Ma boleć wynik, mają boleć oprawy, ma boleć widok 27 tysięcy ludzi na meczu, ma boleć ogromny sektor fanatykow, ma boleć fakt ze z roku na rok co raz niżej spadacie koleżanki ;)
Możecie dalej odwracać uwagę od meczu, skupiać się na nic nie znaczącym wydarzeniu, które przerwało mecz na 20-30sekund może, dłużej się nieraz piłkę do gry wprowadza. Wypisujcie tu na forum i u siebie gorzkie żale, bo jak wam zostalo nie raz przypomniane - nic nie znaczycie i jedynym miejscem gdzie możecie zaistniec jest Internet. 95% wypisujacych tu różne brednie to albo jakieś spoleczniaki pewnie z Kielc lub podobnej dziury co stadion Wisły widzą w C+, gdy odpala sobie sopcasta, albo po prostu jak pisałem zydzi, jatrzacy gdzie się tylko da. Bo jaki normalny kibic mógłby przykładać wagę do wielkiego wydarzenia jakim było przerwanie gry na 20s :D gdyby się jeszcze komuś coś stało czy coś. 10 niedopalkow poleciało na murawę. Zostały zgaszone i usunięte. Wygraliśmy derby. Na każdym polu. Tylko to się liczy. Kielczanie pewnie nie pamiętają tych płonących dywanów i różnych innych ciekawych akcji na początku tego wieku. Wtedy internet jeszcze był mało dostępny, jasna sprawa. Ciekawe co to by było jakbyśmy rzeczony dywanik podpalili. Klawiatury kielczan by chyba tez splonely z przegrzania :D Zawsze nad wami! |
najlepiej jak sie czyta że byli słyszalni.... tylko że z perspektywy Tv. co za ludzie.
Co do derbów to było pewne że ich na każdym froncie zmieciemy. I cieszy że to sie potwierdziło. p.s. Rac nie komentować. |
Dyskusja podchodzi pod temat polityczny nie ma co... :D
Nie mam nic przeciwko racom. Były, są i będą elementem widowiska sportowego - szczególnie derbów czy meczów "podwyzszonego ryzyka". Ale rzucenie rac wczoraj na murawę naprawdę nie było potrzebne. Tworzymy sobie tylko problemy tam gdzie po prostu ich nie ma. Zaraz będziemy mieli na głowie wojewodę, komisję ligi itp. Po co nam to? Jeśli miał być to protest to powinna być w niego zaangazowana wieksza ilość osób... Uważam że jest jakieś rozwiązanie aby race zalegalizować (prędzej to niż petrady) albo przynajmniej mieć "podstawy" do ich używania. Szkolenia pod okiem straży pożarnej czy coś takiego. Fakt, że nie słyszałem o tym żeby ktoś został ranny od racy (więcej krzywdy mogą zrobić wcześniej wspomniane petardy). Przepisy są jakie są i UEFA trzyma się tego kurczowo przez co narazie nie ma szans by się coś zmieniło. Kara będzie, pytanie tylko jak dotkliwa. Szkoda że musi na tym cierpieć klub (finansowo) ale także każdy kibic który chciałby pójść na kolejny mecz. Trzeba pamiętać że "Komisja" będzie także rozpatrywać kwestię gestów uznawanych za antysemickie... |
do Fialo: Tylko to się liczy, bo?
Wygraliśmy najważniejszy mecz sezonu, zarówno na boisku, jak i na trybunach, zgoda. Cieszymy się wszyscy ogromnie. Ale pewne rzeczy nie wszystkim muszą się podobać. Kupując karnet na C, wrzucając zawsze do puszki, zarówno ja, jak i pewnie wiele innych osób ma takie samo prawo wyrażać swoje zdanie, jak "kumaci". |
Bardzo dobre 60 min. i potem zwyczajna zadyszka. Po okresie przygotowawczym u Smudy to żadna nowość. Cieszy, że w 2 pierwszych meczach zebraliśmy komplet punktów.
Co do oprawy (te całe Pozdrowienia Do Więzienia, Anty Jude etc.) i przede wszystkim race - WIOCHA i tyle. Coraz bardziej spora część "C", przypomina mi mentalnie zakompleksioną sąsiadkę z drugiej strony Błoń, która własną tożsamość buduje bardziej na Anty-Wisła niż Pro-Cracovia. Smutne to, co zrobić. Głupców nie sieją. |
Cytat:
Bo jaka jest pewność, że np. kibice gości nie obrzuca sektora rodzinnego bo "klapki na oczach, impuls"? Takim zachowaniem jak wczoraj tylko potwierdziliście słuszność ustawy, że środki pirotechniczne są zakazane. Niestety. |
Z tego co się orientuje w temacie, to UW nie jest za legalizacją pirotechniki. Przynajmniej w takiej formie jak proponowano (oznaczone miejsce, przeszkoleni ludzie i wiadro z piaskiem).
Jak widać nie muszą być legalne aby można było je odpalać. |
Mecz, spiker, oprawa na 5
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl