![]() |
Górnik Łęczna we wczorajszym testmeczu sprawdzał aż 34 piłkarzy. ....
oraz bramkarze Dariusz Trela (zespół Młodej Ekstraklasy Wisły Kraków) .... Z tego grona zapewne niewielu zawodników będzie miało szansę zagrać w środowym sparingu ze Startem Otwock (początek o godz. 12:00). http://www.90minut.pl/news/95/news95...-pilkarzy.html |
http://wisla.krakow.pl/pl/aktualnosc..._mlodej_wisly/
Testowani zawodnicy, może ci z castingu xD Nawet jacyś murzyni są. |
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/mesa/m...a_znowu_gromi/
A tym razem... 8:1 w tym 2 bramki Niedzielana. |
Szkoda ze Niedzielan blokuje miejsce jakiemus juniorowi.
|
czy wie ktoś może o której godzinie jutro w Grybowie młoda Wisła gra z kolejarzem??? są dwie wersje o 15 lub 0 17 i nie wiem która prawdziwa???
|
Witam was !
Mam pytanie kiedy bd testy do Wisły do juniorów?? |
http://krakow.naszemiasto.pl/sport/1025625.html młodziaki będą trenowali na Nadwiślanie
|
na oficjalnej w gronie wypożyczonych młodych z MESy jest Mateusz Kubicki. Ktoś wie gdzie poszedł??
|
mamy jakichś nowych piłkarzy w zespole ME w tym sezonie?
kiedyś był casting do drużyny, czy ktoś się zakwalifikował? |
Casting był... ale wszyscy co się zakwalifikowali do juniorów poszli.
|
Tak dla informacji jeszcze wczorajszy skład drużyny z Ruchem:
Wisła Kraków: Cebanu – Cyzio, Rajfur, Czekaj, Cygal – Jeleń (46' Rado), Zalewski (75' Papież), Mączyński, Janik (56' Chrapek) – Brud, Batko (46' Leszczak) |
Cytat:
ale: http://bodo.futbolowo.pl/bodo/index.php?p=newsy&id=494 z tego co pamiętam strzelił chyba dwie bramki w meczach presezonu |
a od kiedy na orange sport jest ME? wczoraj była powtórka Śląsk-Polonia
|
Od tego sezonu, tak więc była to dopiero druga transmisja. We wtorki o 21 będzie retransmisja jednego meczu, potem pewnie powtórki.
|
Łukasz Kominiak z MESy, wypożyczony (?) do Kmity Zabierzów w ostatnim meczu III ligi z Puszczą Niepołomice (przegrany 2-3) strzelił gola na 2-3
w Kmicie znalazł się także nasz junior Tomasz Kaczor (ur. 23.08.1991) - również chyba wypożyczony. On z kolei zaliczył asystę. w kadrze Kmity jest także Trzmielewski, który po pobycie w Przeboju Wolbrom, Ruchu Chorzów ME, wylądował ostatecznie w Kmicie |
http://www.krak.tv/kategoria-9,film-681.html - relka z ostatniego meczu naszej młodej wisły z arką.
|
Kiedy i o której godzinie jest mecz ME WISŁA- LECHIA?
:) |
Cytat:
|
Terminarz zawsze można sprawdzić na ekstraklasa.org,
|
Tak sobie myślę czym się kieruje sztab szkoleniowy drużyny Młodej Ekstraklasy...
Otóż po zakończeniu zeszłego sezonu postanowiono nie przedłużać kontraktu z Bartoszem Koziełem. Ok, gość niczym specjalnym się nie wyróżniał, nie rokował itp. Następnie facet jako wolny zawodnik szukał sobie klubu ale nikt go nie chciał. Wobec tego postanowił grać w Wiśle jako amator. I teraz wychodzi w każdym meczu w pierwszym składzie. To znaczy że naprawdę nie ma nikogo lepszego od niego w juniorach? Od gościa, którego uznano za niepotrzebnego a który następnie nie zaczepił się w żadnym klubie?? Jaki jest sens ogrywania go w każdym meczu?? |
No niestety coś takiego jest w naszym klubie praktykowane od lat.. Mistrzostwo Młodej Ekstraklasy Wisła zdobyte dwa lata temu jest także ciekawym tematem. Skład oparty był na zawodnikach starszych rocznikowo od rywali, kiedy było apogeum ich formy to widać po tym, jakie kariery robią teraz. Mistrzostwo było chlubą dla klubu, a przykładowo w składzie Legii, która w tamtych rozgrywkach zajęła siódme byli tacy zawodnicy jak Borysiuk, Rybus, Augustyn czy Paluchowski. U nas niestety liczy się wynik, nie szkolenie...
|
wytłumaczy mi ktoś czemu Jarosiński w ostatnim meczu w ME grał w polu?
co to za dziwna sytuacja? |
Cytat:
tutaj jest wyjaśnienie |
Kiedy, o której i gdzie jest mecz Wisła-Lech w ME ??
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...li_wicelidera/ |
Gdzie jutro rozgrywa mecz Mloda Wisla? Jest mozliwosc wejscia na mecz?
|
Jak zwykle na Wawelu, o 12. Bilety bodaj 10zł.
|
Zmówili się czy co?
|
młodzi też derby przegrali ... i to w 94 minucie
Cracovia grała w osłabieniu od 6 min. :C http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._w_94_minucie/ |
Nasz były junior ostatnio zawodnik Świtu Krzeszowice podpisał kontrakt z Jagiellonią.
http://www.90minut.pl/news/112/news1...giellonii.html |
Chrzanowski i Jarosz na testach w Przeboju Wolbrom
ma tam też wylądować nasz były piłkarz syn śp. Marka Banaszkiewicza Patryk.. |
|
Witam mam 14 lat i chciałbym trenować we Wiśle.I tu moje pytanie jak mogę się tam dostać?Mam pójść do klubu czy jak?Napisać maila?Proszę o odpowiedź.
|
|
jestem trampkarzem starszym ale dzięki formularz wypełnię
|
"Porażka w Myślenicach
Data publikacji: 06-02-2010 18:21 Piłkarze Młodej Wisły przegrali mecz sparingowy z Dalinem Myślenice 3:5. Spotkanie było rozgrywane na obiektach myślenickiego klubu. Bramki dla drużyny prowadzonej przez trenera Kulawika zdobyli Daniel Brud, Kamil Jeleń i testowany Sandro di Marco. Więcej informacji o tym meczu w poniedziałek." porażająca szybkość mamy już prawie środę.... info nadal wisi jako więcej.... w poniedziałek :shock: |
Jak już pewnie wielu wyczytało w ost sobotę MSESA grała z Mesą Korony Kielce.
Wygrali 5:1 Mieli widoczną Przewagę, chociaż mecz odbywał się w potwornych warunkach ( śnieg, wiatr, zimno) pokazali parę ciekawych rozwiązań taktycznych i technicznych, za ten mecz nalży wyróżnić dwóch zawodników:Cyzio i Kozieł. Pierwszy bardzo spokojny i pewny obrońca można pokusić się os twierdzenie , że porównywalny do Głowackiego, jedna trochę mniej waleczny, jednak na tyle inteligentny, że radzi sobie w każdej sytacji. Drugi natomiast w pierwszej połowie grał jako skrzydowy, potem jako boczny obrońca, można powiedzieć, że duch drużyny, dużokrzyczy, podpowiada, steruje całym zespołem, jest szybki, potrafi pokazać się na pozycji i zagrać kumata piłke do przodu.. Wydaje mi się ( mam nadzieję) że Wisła będzie miała z nich bardzio duży pożytek w przyszłości |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl