Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [11 kolejka] WISŁA KRAKÓW - Legia Warszawa, 6 października, godzina 15:30. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9141)

ociec Ciemka 07.10.2013 14:19

Hm, bez napastnika nie ma goli. Bez Brożka, ta drużyna byłaby dużo niżej. Pewnie, że napastnik bez drużyny niewiele zrobi ale ktoś gole musi strzelać.

Drozd 07.10.2013 15:23

Jasne, że Paweł jest kluczowy, ale to inny przypadek, on już u nas grał i jego atuty to nie tylko postawa i możliwości które daje na boisku. Uważam że innym dodał pewności. Nie można go traktować jedynie jako wzmocnienia boiskowego. Razem z Boguskim mogą dać nam jeszcze wiele radości. Jeżeli reszta czyli Chrapek, Mały coś od nich podpatrzą to będzie bardzo dobrze.

martin_6 07.10.2013 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dragon (Post 1334785)
Ciekawa sprawa z tym "KOMPLETEM". Nie tak łatwo go zdefiniować :)

Bo jedno to komplet sprzedanych miejsc. Ale rekord frekwencji robi się raczej obecnością a nie sprzedażą. A tę obecność trzeba policzyć.

Najłatwiej automatycznie można liczyć obroty kołowrotków. Ale ...nie wszyscy przez nie przechodzą (podejrzewam, że dziś sportowcy wychodzący z pawionu medialnego na przykład nie. To samo dot. VIPów).

Wobec tego jedyne co można podać to liczbę sprzedanych miejsc (bilety + karnety). Ale tutaj też przełożenie na obecność stadionową jest tylko szacunkowe bo nie wszyscy (zwłaszcza z droższych karnetów) chodzą na wszystkie mecze.

Takim oto sposobem niezbyt precyzyjne rekordy frekwencji możemy bić niemal w nieskończoność bo zawsze może przyjść 1 osoba więcej niż ostatnio... Choć niekonieczne musimy mieć tego świadomość.

Czego sobie i Wam życzę :) Dobranoc.

Nie ma co pierdzielić, bo gdyby bilety na miejsca osób, które nie przyszły/miejsca, które nie były dostępne do sprzedaży i klub nikogo tam nie posadził, wracały do sprzedaży, to też sprzedałyby się raz dwa. Komplet i tyle...

thechris 07.10.2013 20:31

Wygrana cieszy i to jak. Ostatnia taka radość to chyba po meczu z Apoelem.

Ale bez hurraoptymizmu. Ktoś porównywał tu wyniki Wisły z Lechem i Legią z ubiegłego sezonu... Tylko z kim Lech i Legia teraz przegrywa... Żargilis, Apollon... Wygraliśmy beznadziejnym Lechem i słabiutką, w połowie rezerwową Legią.

Gra słaba, szczególnie między 25 a 60 min wybicia na oślep. Ale ogólnie olbrzymi szacun za wykorzystanie szansy.

!!IRIVER!! 07.10.2013 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1334898)
Wygrana cieszy i to jak. Ostatnia taka radość to chyba po meczu z Apoelem.

A nie po Twente? :-)
Generalnie bardzo ten wynik ucieszył, nie ma o czym mówić. Czekamy na kolejne mecze, teraz naprawdę trudno nie liczyć na walkę o pudło, jak się patrzy na nasz "terminarz", bo gramy z dołem tabeli i z zespołami, które nie zachwycają (mówiąc delikatnie).

Blaszczu16 07.10.2013 21:05

Nabić do końca roku jak najwięcej punktów, w zimie się wzmocnić i walka o mistrza będzie jeszcze ciekawsza.

Karherop 07.10.2013 21:32

największa radość to była ostatnio jak spuściliśmy pasiastych do 1 ligi po zwycięstwie nad nimi :)

Gronias 07.10.2013 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1334903)
Nabić do końca roku jak najwięcej punktów, w zimie się wzmocnić i walka o mistrza będzie jeszcze ciekawsza.

Hmm to jedziemy po Mistrza? Bo mi się wydawało, że walczymy o pierwszą ósemkę?

Blaszczu16 07.10.2013 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gronias (Post 1334910)
Hmm to jedziemy po Mistrza? Bo mi się wydawało, że walczymy o pierwszą ósemkę?

Stety kolego, ale życie zweryfikowało plany i po dwóch latach posuchy, znów włączamy się w walkę o tytuł, bo ko jak nie my? Górnik? Pogoń?

Gronias 07.10.2013 22:17

Wspomniany Górnik w poprzednim sezonie też wszedł na wielkiej piździe w rundzie jesiennej, jak to się skończyło chyba każdy pamięta.

Faktem jest że ostatnie 4 mecze mamy z Podbeskidziami, Zawiszami, Widzewami i Zaglębiem i mając na uwadze ich aktualną formę 12 punktów jest do wzięcia :P

Dzimi 07.10.2013 22:32

Te słabe zespoły mogą nas jednak nieźle wymęczyć. Jeszcze nie tak dawno za Maaskanta dobrze szło z dobrymi drużynami, ale były remisy i porażki ze słabymi ekipami.

W tych czterech meczach będę bardzo zadowolony z 10 punktów, zadowolony z 8. Minimum jakie oczekuje to 6-7 punktów.

El'kabat 07.10.2013 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gronias (Post 1334910)
Hmm to jedziemy po Mistrza? Bo mi się wydawało, że walczymy o pierwszą ósemkę?

O co będziemy walczyć to zależy z iloma pktami skończymy rundę. I jak to się przełoży na entuzjazm Cupiała w wydawaniu pieniędzy zimą.

Liczę,że ta wygrana da chłopakom kopa i trochę więcej wiary w meczach wyjazdowych.
Po co wypruwać sobię żyły z ległą,jak 2 tygodnie później straci się to w meczu z beniaminkiem? Ciężko te punkty wyrwaliśmy to nie traćmy ich w głupi sposób.

Dariook 08.10.2013 02:42

1. Jak by ten Gruzin był Brożkiem to było by pozamiatane.

Ale nie będę wbijał w tą waszą orgię, wrócę jak się wyrównacie po orgazmie.

Ps. Mecz fajny frekwencyjnie a zwycięstwo oczywiście cieszy. Szkoda remisu z żydami.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez KonŽado (Post 1334756)
Swoją drogą nie wiedziałem że mamy aż tylu kibiców Legii na forum.
Wyświetl wyniki ankiety: Niedzielny mecz przy Reymonta zakończy się
Zdecydowanym zwycięstwem Wisły! 41 24,12%
Minimalnym zwycięstwem Wisły! 81 47,65%
Remisem. 27 15,88%
Porażką Wisły 21 12,35%

Mało tego! W temacie " Krakowskie kluby w niższych ligach "
Ankieta:
Zakladajac, ze WISLA jest ukochanym klubem nr 1, z ktorym klubem sympatyzujesz?

Cracovia Kraków 6,70% 35

Gronias 08.10.2013 08:16

Remisu lub ewentualną porażkę z tymi zespołami przyjmę z bólem ale ze zrozumieniem. Zacznie się bezwładna kopanina i nie dadzą rozwinąć skrzydeł.

4 miejsce po 30 kolejkach byłoby świetne ze względu na mecze u siebie.

I po cichu na to będę liczył.

St Yabol 08.10.2013 08:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1334924)
1. Jak by ten Gruzin był Brożkiem to było by pozamiatane.

Ale nie będę wbijał w tą waszą orgię, wrócę jak się wyrównacie po orgazmie.

Ps. Mecz fajny frekwencyjnie a zwycięstwo oczywiście cieszy. Szkoda remisu z żydami.




Mało tego! W temacie " Krakowskie kluby w niższych ligach "
Ankieta:
Zakladajac, ze WISLA jest ukochanym klubem nr 1, z ktorym klubem sympatyzujesz?

Cracovia Kraków 6,70% 35


Śmieszne to. O ile to, że ktoś oddałgłos na legie można tłumaczyć tym, że legia jest poprostu mocniejsza i przegrana wcale by nie dziwiła to głosowanie na cracovie jest pewnie czyimś wygłupem i chęcią zrobienia sobie jaj także spokojnie ;)

Lukasz 08.10.2013 09:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1334931)
Śmieszne to.

Bzdura. Smieszne to jest to: http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html

Cytat:

Komisja Ligi Ekstraklasy przyjrzy się zachowaniu Patryka Małeckiego, który (...) śpiewał "Legła Warszawa". (...) Przyśpiewka oczywiście nie jest wulgarna, (.. )Może być jednak traktowana jako obraźliwa. Na przykład przez warszawiaków. Z takimi "wycieczkami" zaś pod adresem innych klubów spółka Ekstraklasa S.A stara się walczyć.

:D

martin_6 08.10.2013 09:30

No do pierwszej ósemki to przy naszym dorobku punktowym i terminarzu (do końca rundy same zespoły z dołu tabeli) trudno będzie się nie załapać. Musiałoby być jakieś nagłe załamanie formy albo coś. Realny cel to walka o pudło i jeśli się w zimie coś wzmocnimy (podobno finansowo wychodzimy na prostą; nie wiem, czy na tyle, żeby zacząć wydawać na wzmocnienia jakieś godne pieniądze), to widzę nas na pudle, a w tej lidze o przy odrobinie szczęścia i o mistrza można powalczyć. Ale jak się nie uda i będzie miejsce 4-5, to też nie ma tragedii.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1334924)
Mało tego! W temacie " Krakowskie kluby w niższych ligach "
Ankieta:
Zakladajac, ze WISLA jest ukochanym klubem nr 1, z ktorym klubem sympatyzujesz?

Cracovia Kraków 6,70% 35

"Kibice krakowskiego futbolu"...

thechris 08.10.2013 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1334902)
A nie po Twente? :-)
Generalnie bardzo ten wynik ucieszył, nie ma o czym mówić. Czekamy na kolejne mecze, teraz naprawdę trudno nie liczyć na walkę o pudło, jak się patrzy na nasz "terminarz", bo gramy z dołem tabeli i z zespołami, które nie zachwycają (mówiąc delikatnie).

Zdecydowanie nie. Radość była ale nie z wygranej tylko z farta jaki wydarzył się w Londynie a to co innego. Wygrana z Apoelem mogła zmienić historię klubu. Natomiast wygrana z częściowo (w połowie) rezerwowym Twente w pół-towarzyskich rozgrywkach, które tak naprawdę nikogo nie interesują... nie zmieniła kompletnie nic. Wygrana z Legią daje nadzieje na kilka transferów zimą.

Gwiaździsty 08.10.2013 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1334939)
Bzdura. Smieszne to jest to: http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html

Cytat:

Komisja Ligi Ekstraklasy przyjrzy się zachowaniu Patryka Małeckiego, który (...) śpiewał "Legła Warszawa". (...) Przyśpiewka oczywiście nie jest wulgarna, (.. )Może być jednak traktowana jako obraźliwa. Na przykład przez warszawiaków. Z takimi "wycieczkami" zaś pod adresem innych klubówspółka Ekstraklasa S.A stara się walczyć.

:D

Jakich curva innych klubów ? Czy Mały użył nazwy jakiegoś klubu ? Skoro nie to wypie....ć legioniści z Komisji Legii Ekstraklasy S.A.. Nawet do was dotarło, że słowo "legła" nie jest wulgarne. Skoro nie to jeszcze raz wypier....ć ! Zresztą Mały śpiewał "legła" przez małe "ł" a nie duze "Ł". Nie wiem jak oni dostrzegli duża literkę gdy śpiewał ?
Te legijne pajace nie potrafią przyjąć porażki z godnością. Nadęte buractwo małomiasteczkowe. Nie dziwię się, że normalni ludzie na słowo Warszawa reagują z obrzydzeniem. Kilka dni temu widziałem naklejkę na tylnej szybie samochodu na rejestracji "WE" : Nie jestem z Warszawy, samochód jest służbowy" :)

milosz 08.10.2013 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1334999)
Zdecydowanie nie. Radość była ale nie z wygranej tylko z farta jaki wydarzył się w Londynie a to co innego. Wygrana z Apoelem mogła zmienić historię klubu. Natomiast wygrana z częściowo (w połowie) rezerwowym Twente w pół-towarzyskich rozgrywkach, które tak naprawdę nikogo nie interesują... nie zmieniła kompletnie nic. Wygrana z Legią daje nadzieje na kilka transferów zimą.

Nie chodzisz na mecze Wisły, jak sam deklarujesz więc nic nie wiesz. Owszem była radość ze zwycięstwa z Twente również, większa z sukcesu jakim był awans do wiosennej części rozgrywek w LE (na który zapracowaliśmy dobrą postawą na boisku, a nie tylko szczęściem), choćby po to aby zarobić kasę i ..aby „L” nie była jedynym klubem któremu wówczas sie ta sztuka udała.

Aktualna wygrana z”L” jest cenna, ale porównywanie jej z meczem z Apolem jest tak bez sensu, że szkoda tu czasu na polemikę.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1334903)
Nabić do końca roku jak najwięcej punktów, w zimie się wzmocnić i walka o mistrza będzie jeszcze ciekawsza.

Nie wiem czy o MP, ale o podium na pewno.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1334911)
Stety kolego, ale życie zweryfikowało plany i po dwóch latach posuchy, znów włączamy się w walkę o tytuł, bo ko jak nie my? Górnik? Pogoń?

Ano właśnie, jak nie my to kto!? Liga jest tak słaba, że ze 3 lub 4 wzmocnienia i możemy innym pokazać plecy na końcu rozgrywek, tyle że te wzmocnienia to na dziś nic pewnego.


PS. A ogólne to lepiej po takim meczyku nie patrzyć w przyszłość, tylko delektować się i delektować, komplet na R22 i zwycięstwo, mnie to dziś wystarcza w zupełności.

aNouc 09.10.2013 10:53

A wiec czas na podsumowanie :-)
http://www.youtube.com/watch?v=7n4iLcm38i4

Korbit 09.10.2013 12:30

http://forum.legionisci.com/showthre...t=14720&page=4
poczytajcie sobie;p ale mają ból dupy;p hahahahahahaha

Lukasz 09.10.2013 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Korbit (Post 1335075)
http://forum.legionisci.com/showthre...t=14720&page=4
poczytajcie sobie;p ale mają ból dupy;p hahahahahahaha

Tu masz lepsze: http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=32727 gdzie dowiesz się że;
  • "stadion w Krakowie zapełnił się niemal w całości"
  • "Jeśli więc Franciszek Smuda twierdził, że faworytem jest Legia, to kłamał chcąc zdjąć presję ze swoich piłkarzy"
  • "Ten mecz Legia powinna wygrać, gdyby miała poważnego napastnika."

Pointa jest dobra i słodka:
"Legia przegrała, choć tak naprawdę była zespołem lepszym. To przestaje być śmieszne. "

A tu http://www.legia.com.pl/pl/32736,Chc...Bez_sensu.html masz o Małeckim i jego 'legła Warszawa' z którego dowiesz się że Małecki ich nie obraził bo ... to spiewał Małecki. ;)

palikot 09.10.2013 14:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1334999)
Zdecydowanie nie. Radość była ale nie z wygranej tylko z farta jaki wydarzył się w Londynie a to co innego. Wygrana z Apoelem mogła zmienić historię klubu. Natomiast wygrana z częściowo (w połowie) rezerwowym Twente w pół-towarzyskich rozgrywkach, które tak naprawdę nikogo nie interesują... nie zmieniła kompletnie nic. Wygrana z Legią daje nadzieje na kilka transferów zimą.

Zdecydowanie trzeba rozwiązać klub z tego powodu...
Faktycznie rację masz. Awans z grup w rozgrywkach gdzie gra prawie setka zespołów z Europy nikogo w Polsce nie interesuje. Nie mówiąc już o grze z drużynami z czołowych lig.
Gratulacje dla poczucia "humoru" by nie powiedzieć - gratulacje dla twojego orzeszka, zamiast... ;)

christof20 09.10.2013 14:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1335077)
Tu masz lepsze: http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=32727 gdzie dowiesz się że;
  • "stadion w Krakowie zapełnił się niemal w całości"
  • "Jeśli więc Franciszek Smuda twierdził, że faworytem jest Legia, to kłamał chcąc zdjąć presję ze swoich piłkarzy"
  • "Ten mecz Legia powinna wygrać, gdyby miała poważnego napastnika."

Pointa jest dobra i słodka:
"Legia przegrała, choć tak naprawdę była zespołem lepszym. To przestaje być śmieszne. "

Wiesz co - nie ma się czym przejmować. Pamiętam jak kilka lat temu dokopaliśmy Legii 4-0 w Krakowie - wtedy też "rzetelne i obiektywne" media twierdziły, że Legia była lepsza, a Wisła miała po prostu szczęście. Może gdyby Wisła zrobiła dwucyfrówkę, to napisaliby, że była lepsza od warszawiaków ;)

Bóg Trybun (objawion) 09.10.2013 15:10

Gratuluję chłopakom, w których wierzyłem i Smudzie, w którego nie wierzyłem.

Teraz schładzarka: mamy bardzo zły nawyk nie wychodzenia za pressingiem całego zespołu. W obronie orientujemy się na rywali a nie na piłkę.

W praktyce to wygląda tak, że jeśli nawet połapiemy sobie gości na 40 metrze to wystarczy jedno kółeczko, jeden udany drybling Furmana albo obcięcie się (Chaveza, Głowy, Burego czy wcześniej Nalepy) żeby zaczęło parzyć. Parę razy była taka sytuacja, ze najbliższy gość doskakiwał a za nim nikt nie wychodził wyżej, wszyscy tkwili w blokach przy swoich typach.

Ktoś z wyższą jakością kiedyś nas za to skarci i to srogo. W eklasie jakości mało na szczęście.
Mimo wszystko solidny zespół nie powinien mieć aż takich problemów z przesuwaniem, kiedy z bloku obronnego przez głupotę / brak umiejętności wysypie się jeden grajek - vide Burliga i jego "na raz".

A tak poza tym to pięknie jest : -).

Kocur 09.10.2013 19:50

Cytat:

Komisja Ligi zdecydowała, że nie zajmie się sprawą Patryka Małeckiego, który po zwycięstwie Wisły Kraków nad Legią Warszawa zaśpiewał przyśpiewkę "legła Warszawa".

I tak zrobili z siebie idiotów że w ogóle to trafiło do obiegu :)

Gwiaździsty 09.10.2013 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1335137)
I tak zrobili z siebie idiotów że w ogóle to trafiło do obiegu :)

Dosyć późno zorientowali się, że właśnie swoim zachowaniem piszą scenariusz kolejnego "Misia". Słowo "legła", które nie jest wulgarne ale obraża, wycieczki pod adresem innych klubów chociaż nie pada nazwa żadnego klubu itd. Jednym słowem kabaret. Szkoda, że śp. reżyser Bareja już nie żyje, miałby dobry materiał do filmu.

Pablo84 09.10.2013 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1335077)
Tu masz lepsze: http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=32727 gdzie dowiesz się że;
  • "stadion w Krakowie zapełnił się niemal w całości"
  • "Jeśli więc Franciszek Smuda twierdził, że faworytem jest Legia, to kłamał chcąc zdjąć presję ze swoich piłkarzy"
  • "Ten mecz Legia powinna wygrać, gdyby miała poważnego napastnika."

Pointa jest dobra i słodka:
"Legia przegrała, choć tak naprawdę była zespołem lepszym. To przestaje być śmieszne. "

A tu http://www.legia.com.pl/pl/32736,Chc...Bez_sensu.html masz o Małeckim i jego 'legła Warszawa' z którego dowiesz się że Małecki ich nie obraził bo ... to spiewał Małecki. ;)

Bo Legia piłkarsko była lepsza, sęk w tym, że nie zawsze lepszy wygrywa. Mieliśmy trochę szczęscia, z tym podaniem Żyry. Z drugiej strony też trzeba było umieć z tego skorzystać. Tak czy inaczej, tego nie wybroniłby i Kuciak.

Dariook 09.10.2013 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1335061)
A wiec czas na podsumowanie :-)
http://www.youtube.com/watch?v=7n4iLcm38i4


....*a szacun dla tego chłopaka, PIĘKNE! WIELKI KLUB = WIELCY KIBICE

Niech każdy tak działa w swojej dziedzinie na chwałę Wisły a będzie super!

La Furia Dell' Est 09.10.2013 22:20

1906% racji. Dzieki aNouc


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl