![]() |
Hm, bez napastnika nie ma goli. Bez Brożka, ta drużyna byłaby dużo niżej. Pewnie, że napastnik bez drużyny niewiele zrobi ale ktoś gole musi strzelać.
|
Jasne, że Paweł jest kluczowy, ale to inny przypadek, on już u nas grał i jego atuty to nie tylko postawa i możliwości które daje na boisku. Uważam że innym dodał pewności. Nie można go traktować jedynie jako wzmocnienia boiskowego. Razem z Boguskim mogą dać nam jeszcze wiele radości. Jeżeli reszta czyli Chrapek, Mały coś od nich podpatrzą to będzie bardzo dobrze.
|
Cytat:
|
Wygrana cieszy i to jak. Ostatnia taka radość to chyba po meczu z Apoelem.
Ale bez hurraoptymizmu. Ktoś porównywał tu wyniki Wisły z Lechem i Legią z ubiegłego sezonu... Tylko z kim Lech i Legia teraz przegrywa... Żargilis, Apollon... Wygraliśmy beznadziejnym Lechem i słabiutką, w połowie rezerwową Legią. Gra słaba, szczególnie między 25 a 60 min wybicia na oślep. Ale ogólnie olbrzymi szacun za wykorzystanie szansy. |
Cytat:
Generalnie bardzo ten wynik ucieszył, nie ma o czym mówić. Czekamy na kolejne mecze, teraz naprawdę trudno nie liczyć na walkę o pudło, jak się patrzy na nasz "terminarz", bo gramy z dołem tabeli i z zespołami, które nie zachwycają (mówiąc delikatnie). |
Nabić do końca roku jak najwięcej punktów, w zimie się wzmocnić i walka o mistrza będzie jeszcze ciekawsza.
|
największa radość to była ostatnio jak spuściliśmy pasiastych do 1 ligi po zwycięstwie nad nimi :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wspomniany Górnik w poprzednim sezonie też wszedł na wielkiej piździe w rundzie jesiennej, jak to się skończyło chyba każdy pamięta.
Faktem jest że ostatnie 4 mecze mamy z Podbeskidziami, Zawiszami, Widzewami i Zaglębiem i mając na uwadze ich aktualną formę 12 punktów jest do wzięcia :P |
Te słabe zespoły mogą nas jednak nieźle wymęczyć. Jeszcze nie tak dawno za Maaskanta dobrze szło z dobrymi drużynami, ale były remisy i porażki ze słabymi ekipami.
W tych czterech meczach będę bardzo zadowolony z 10 punktów, zadowolony z 8. Minimum jakie oczekuje to 6-7 punktów. |
Cytat:
Liczę,że ta wygrana da chłopakom kopa i trochę więcej wiary w meczach wyjazdowych. Po co wypruwać sobię żyły z ległą,jak 2 tygodnie później straci się to w meczu z beniaminkiem? Ciężko te punkty wyrwaliśmy to nie traćmy ich w głupi sposób. |
1. Jak by ten Gruzin był Brożkiem to było by pozamiatane.
Ale nie będę wbijał w tą waszą orgię, wrócę jak się wyrównacie po orgazmie. Ps. Mecz fajny frekwencyjnie a zwycięstwo oczywiście cieszy. Szkoda remisu z żydami. Cytat:
Ankieta: Zakladajac, ze WISLA jest ukochanym klubem nr 1, z ktorym klubem sympatyzujesz? |
Remisu lub ewentualną porażkę z tymi zespołami przyjmę z bólem ale ze zrozumieniem. Zacznie się bezwładna kopanina i nie dadzą rozwinąć skrzydeł.
4 miejsce po 30 kolejkach byłoby świetne ze względu na mecze u siebie. I po cichu na to będę liczył. |
Cytat:
Śmieszne to. O ile to, że ktoś oddałgłos na legie można tłumaczyć tym, że legia jest poprostu mocniejsza i przegrana wcale by nie dziwiła to głosowanie na cracovie jest pewnie czyimś wygłupem i chęcią zrobienia sobie jaj także spokojnie ;) |
Cytat:
Cytat: Komisja Ligi Ekstraklasy przyjrzy się zachowaniu Patryka Małeckiego, który (...) śpiewał "Legła Warszawa". (...) Przyśpiewka oczywiście nie jest wulgarna, (.. )Może być jednak traktowana jako obraźliwa. Na przykład przez warszawiaków. Z takimi "wycieczkami" zaś pod adresem innych klubów spółka Ekstraklasa S.A stara się walczyć. :D |
No do pierwszej ósemki to przy naszym dorobku punktowym i terminarzu (do końca rundy same zespoły z dołu tabeli) trudno będzie się nie załapać. Musiałoby być jakieś nagłe załamanie formy albo coś. Realny cel to walka o pudło i jeśli się w zimie coś wzmocnimy (podobno finansowo wychodzimy na prostą; nie wiem, czy na tyle, żeby zacząć wydawać na wzmocnienia jakieś godne pieniądze), to widzę nas na pudle, a w tej lidze o przy odrobinie szczęścia i o mistrza można powalczyć. Ale jak się nie uda i będzie miejsce 4-5, to też nie ma tragedii.
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Te legijne pajace nie potrafią przyjąć porażki z godnością. Nadęte buractwo małomiasteczkowe. Nie dziwię się, że normalni ludzie na słowo Warszawa reagują z obrzydzeniem. Kilka dni temu widziałem naklejkę na tylnej szybie samochodu na rejestracji "WE" : Nie jestem z Warszawy, samochód jest służbowy" :) |
Cytat:
Aktualna wygrana z”L” jest cenna, ale porównywanie jej z meczem z Apolem jest tak bez sensu, że szkoda tu czasu na polemikę. Cytat:
Cytat:
PS. A ogólne to lepiej po takim meczyku nie patrzyć w przyszłość, tylko delektować się i delektować, komplet na R22 i zwycięstwo, mnie to dziś wystarcza w zupełności. |
A wiec czas na podsumowanie :-)
http://www.youtube.com/watch?v=7n4iLcm38i4 |
http://forum.legionisci.com/showthre...t=14720&page=4
poczytajcie sobie;p ale mają ból dupy;p hahahahahahaha |
Cytat:
Pointa jest dobra i słodka: "Legia przegrała, choć tak naprawdę była zespołem lepszym. To przestaje być śmieszne. " A tu http://www.legia.com.pl/pl/32736,Chc...Bez_sensu.html masz o Małeckim i jego 'legła Warszawa' z którego dowiesz się że Małecki ich nie obraził bo ... to spiewał Małecki. ;) |
Cytat:
Faktycznie rację masz. Awans z grup w rozgrywkach gdzie gra prawie setka zespołów z Europy nikogo w Polsce nie interesuje. Nie mówiąc już o grze z drużynami z czołowych lig. Gratulacje dla poczucia "humoru" by nie powiedzieć - gratulacje dla twojego orzeszka, zamiast... ;) |
Cytat:
|
Gratuluję chłopakom, w których wierzyłem i Smudzie, w którego nie wierzyłem.
Teraz schładzarka: mamy bardzo zły nawyk nie wychodzenia za pressingiem całego zespołu. W obronie orientujemy się na rywali a nie na piłkę. W praktyce to wygląda tak, że jeśli nawet połapiemy sobie gości na 40 metrze to wystarczy jedno kółeczko, jeden udany drybling Furmana albo obcięcie się (Chaveza, Głowy, Burego czy wcześniej Nalepy) żeby zaczęło parzyć. Parę razy była taka sytuacja, ze najbliższy gość doskakiwał a za nim nikt nie wychodził wyżej, wszyscy tkwili w blokach przy swoich typach. Ktoś z wyższą jakością kiedyś nas za to skarci i to srogo. W eklasie jakości mało na szczęście. Mimo wszystko solidny zespół nie powinien mieć aż takich problemów z przesuwaniem, kiedy z bloku obronnego przez głupotę / brak umiejętności wysypie się jeden grajek - vide Burliga i jego "na raz". A tak poza tym to pięknie jest : -). |
Cytat:
I tak zrobili z siebie idiotów że w ogóle to trafiło do obiegu :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
....*a szacun dla tego chłopaka, PIĘKNE! WIELKI KLUB = WIELCY KIBICE Niech każdy tak działa w swojej dziedzinie na chwałę Wisły a będzie super! |
1906% racji. Dzieki aNouc
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl