Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Franciszek Smuda byłym trenerem Wisły Kraków - dyskusje, opinie, komentarze! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9039)

szprotson 21.05.2013 15:33

ja .......e martin pulpit ten sam co działał w odrze wodzisław?

a ty for fun z mysleniem musisz miec nie po drodze.

TRNKRN 21.05.2013 16:00

Ten Lubos Kozel wydaje się być ciekawym rozwiązaniem. Koleś ma dobre statystyki, z biednej Dukli Praga (z której awansował z 2 ligi do 1, i w tym sezonie zajmują 5 miejsce) zrobił przyzwoitą drużynę za małe pieniądze. Czyli coś, czego u nas oczekują i Cupiał, i Bednarz :D

Ajax 21.05.2013 16:20

Zobaczycie Petr Cech jest tajną czeską bronią jacusia:)

Paweł 21.05.2013 16:23

Pamiętajcie, że sformułowanie "szkoleniowiec z Czech" niekoniecznie musi oznaczać szkoleniowca z ligi czeskiej.

piter116 21.05.2013 16:28

Zgadzam się z @TRNKRN.

Kozel przejął Duklę Praga w grudniu 2009, kiedy po 16 kolejce zajmowali 11 miejsce w czeskiej drugiej lidze. Sezon skończył na 6 miejscu. W kolejnym sezonie wygrał drugą ligę z 8 pkt przewagą nad drugim zespołem i awansował do Gambrinus Ligi. Po awansie zajął 6 miejsce, a w tej chwili, na 3 kolejki przed końcem Dukla zajmuje 5 miejsce z 5 pkt straty do trzeciego miejsca premiującego grą w pucharach. Wcześniej był asystentem w Slovanie Bratyslava. Poza tym sprawia wrażenie faceta, który nie wygląda na pipę. http://www.transfermarkt.pl/pl/lubos...ner_14309.html

Nierealne kandydatury:

1) Josef Chovanec-niegdyś kojarzony z Legią, były czeski selekcjoner, trener Sparty Praga, Kubania Krasnodar, obecnie kosi kasę w ZEA http://www.transfermarkt.pl/pl/jozef...iner_1964.html
2) Michal Bilek-obecnie selekcjoner Czech(kontrakt do grudnia 2013), niegdyś trener Sparty Praga, Ruzomberoka, Victorii Pilzno http://www.transfermarkt.pl/pl/micha...iner_2856.html
3) Miroslav Beranek-obecnie selekcjoner Kazachstanu(kontrakt do grudnia 2013),wcześniej trener FK Astana, Debreczynu,Slavii Praga, był także asystentem w reprezentacji Czech http://www.transfermarkt.pl/pl/miros...iner_3075.html
4) Stanislav Griga-obecnie selekcjoner Słowacji, niegdyś trener Sparty Praga, Slovana Liberec, Slovana Bratyslawa http://www.transfermarkt.pl/pl/stani...iner_3771.html
5) Vitezslav Lavicka-obecnie trener Sparty Praga, kiedyś FC Sydney,młodzieżowka Czech, Slovan Liberec http://www.transfermarkt.pl/pl/vitez...iner_2859.html
6) Zdeněk Zeman- były trener Parmy, Lazio, Fenerbahce, Napoli, Lecce, Brescii, w lutym zwolniony z Romy http://www.transfermarkt.pl/pl/zdenk...iner_1186.html
7) Pavel Vrba-obecnie trener Victorii Pilzno z dwuletnim kontraktem, wcześniej Zilina, Banik http://www.transfermarkt.pl/pl/pavel...iner_4861.html
8) Milan Mácala-trzepie kasę w Katarze, wcześniej selekcjoner Bahrajnu,Omanu, Arabii S., Kuwejtu, Czechosłowacji http://www.transfermarkt.pl/pl/milan...iner_7583.html

Inne ciekawe opcje, już bardziej realne:

1) Zdenek Scasny-obecnie FK Teplice(kontrakt do czerwca 2014), wcześniej Debreczyn, Mlada Boleslav, Panathinaikos, OFI Kreta, Sparta Praga http://www.transfermarkt.pl/pl/zdene...iner_1636.html
2) Jaroslav Silhavy-obecnie trener Slovana Liberec, wcześniej Victoria Pilzno, asystent selekcjonera Czech i trenera Sparty Praga http://www.transfermarkt.pl/pl/jaros...iner_3354.html
3) Petr Rada-obecnie bez klubu, trzy tygodnie temu zwolniony ze Slavii Praga, wcześniej reprezentacja Czech, Slovan Liberec, Victoria Pilzno http://www.transfermarkt.pl/pl/petr-...iner_2864.html
4) Karel Jarolim-od 2 lat bez klubu, wcześniej trener jednego z klubów w Arabii S., Slovanu Bratysława, Slavii Praga, asystent w Strasbourgu http://www.transfermarkt.pl/pl/karel...iner_2867.html
5) Jaroslav Hrebik-obecnie kierownik Sparty Praga, wcześniej trener Sparty, czeskiej młodzieżówki, Dynama Moskwa, Slavii Praga, Victorii Pilzno http://www.transfermarkt.pl/pl/jaros...iner_2085.html
6) Ivan Hasek-od roku bez klubu, były selekcjoner Czech, trener St Etienne, Strasbourga, Sparty Praga http://www.transfermarkt.pl/pl/ivan-...iner_3263.html
7) Frantisek Komnacký-obecnie trener Igławy(kontrakt do czerwca 2014), były asystent selekcjonera Czech, trener Banika, Ruzomberoka, Ziliny http://www.transfermarkt.pl/pl/frant...iner_3869.html

Znając życie dostaniemy Smudę, albo zostaniemy zaskoczeni jak w przypadku RM.

Karherop 21.05.2013 16:47

Nie wiem jakiego Czeskiego trenera mamy na oku.. ale każdy będzie lepszy niż Smuda , i prawie każdy lepszy niż Kulawik . Choć w zasadzie to nie wiem czy przy którymkolwiek z nich można mówić o jakimś warsztacie trenerskim .

Kaan 21.05.2013 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł (Post 1313683)
Pamiętajcie, że sformułowanie "szkoleniowiec z Czech" niekoniecznie musi oznaczać szkoleniowca z ligi czeskiej.

Smuda jest na urlopie w Pradze?

Elefant 21.05.2013 17:11

Podobno cudownie ocalał i jest wolny

W sumie ciakawa alternatywa dla Smudy.

Paweł 21.05.2013 17:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 1313686)
Smuda jest na urlopie w Pradze?

Co jest w tym niezrozumiałego? "Szkoleniowiec z Czech" to może być równie dobrze ktoś narodowości czeskiej, a nie pracujący aktualnie w tamtej lidze.

wikink1 21.05.2013 18:44

Corsa częściej tu bywa śmiesznie .......................No w zasadzie nie, poco nam trener niech właściciel z pomocą swoich skautów w TELEFONICE wytypuje parszywa dwunastkę czyli 11 plus jeden rezerwowy (a poco więcej) i Suda to wszystko poprowadzi OCZYWIŚCIE W POMOCY ADAMIAKOWA ....ona taka uczynna babka.

arti 21.05.2013 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wertian (Post 1313647)
A tymczasem sport.pl za Dziennikiem Polskim mówi o jakimś "tajemniczym czechu" jako alternatywie dla Smudy. Dzięki Bogu, jest jeszcze nadzieja dla tego klubu.

Może wróci Werner Liczka?:haha::haha::haha:

Griszka30KR 21.05.2013 20:45

Oczywiście,że tak....

Mario Nh 21.05.2013 20:59

Tak, ale tylko w przypadku kogoś sensownego. Jeśli ma przyjść Smuda, Kasperczak czy Liczka to lepiej zostawić słabego trenera.

Cholernie szkoda Moskala. Może nie miał wyników, ale drużyna szybko załapała styl.
Teraz nie ma ani stylu, ani wyników, ani jakiejkolwiek walki. Piłkarze nie pomagają Kulawikowi...

gigant 21.05.2013 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1313708)
Może wróci Werner Liczka?:haha::haha::haha:

A z nim Vidlicka. Ja na wszystko jestem przygotowany, oprócz jakiegoś Stawowego i innych pożydowskich śmieci.

AYALA 21.05.2013 21:42

Kiereś,Stokowiec,Nawałka- Brosza to sie chyba raczej nie uda wyciągnąć z Piasta.

z zagranicy to mi tylko do głowy przychodzi Radolsky oraz Karol Pecze

wislak2214 21.05.2013 21:48

Karol Pecze? z tego co się orientuje to już kiedyś nas trenował

bonawentura 21.05.2013 22:41

Żałosne są te propozycje. Generalnie nazwiska wokół których krążymy są bez sensu. Jeżeli jest wolny Stokowiec, to on. Oprócz tego długo, długo nic...

I generalnie my nie tylko potrzebujemy nowego trenera, potrzebujemy kogoś zamiast Kapki oraz Bednarza.

Wojtas 21.05.2013 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1313729)
Żałosne są te propozycje. Generalnie nazwiska wokół których krążymy są bez sensu. Jeżeli jest wolny Stokowiec, to on. Oprócz tego długo, długo nic...

I generalnie my nie tylko potrzebujemy nowego trenera, potrzebujemy kogoś zamiast Kapki oraz Bednarza.



Stokowiec ......no chyba zartujesz.

Generalnie sprawa z trenerem i jego znalezieniem jest zajebiscie trudna ,bo polskiego trenera nie ma sensu zatrudniac ,a na zagranicznego nie ma pieniedzy.
Zostaje wiec sila rzeczy poł polak,pol niemiec Smuda :lol:

fialo 21.05.2013 23:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1313720)
A z nim Vidlicka. Ja na wszystko jestem przygotowany, oprócz jakiegoś Stawowego i innych pożydowskich śmieci.


Sie smiej ale Vidlicka to teraz ostoja Sparty Praga, mistrz Czech, bardzo ladnie gral z Chelsea i pewnie polowa forum by teraz skonala z ekstazy jakby ktos taki jak on przyszedl ;)

niezbadane sa wyroki boskie

arti 22.05.2013 05:30

Kazali prawemu obrońcy Vidliczce grać na skrzydle i nie dał rady. Dziwne nie jest. A na po był dobry i niezniszczalny Baszczu więc VV sobie nie pogral w tamtej Wiśle.
Karel Pecze to Słowak (lat pewnie prawie 80) więc raczej nie podchodzi pod tajemniczego czecha.

cfa 22.05.2013 06:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1313734)
Stokowiec ......no chyba zartujesz.

Generalnie sprawa z trenerem i jego znalezieniem jest zajebiscie trudna ,bo polskiego trenera nie ma sensu zatrudniac ,a na zagranicznego nie ma pieniedzy.
Zostaje wiec sila rzeczy poł polak,pol niemiec Smuda :lol:

Pół polak, pół niemiec i pół trener :)

Czy potrzebny czy nie ? Wszystko zależy od tego jakie na przyszły sezon Wisła ma miec plany. Czy ma bic się o mistrza czy to ma byc kolejny rok przejsciowy.

Blaszczu16 22.05.2013 07:37

Tu trzeba zmienić piłkarzy w pierwszej kolejności, a później trenera. Może Przemka Cecherza? Przynajmniej gość z charyzmą. http://www.youtube.com/watch?v=n-wBLF8wDwY

krasny 22.05.2013 08:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1313750)
Tu trzeba zmienić piłkarzy w pierwszej kolejności, a później trenera. Może Przemka Cecherza? Przynajmniej gość z charyzmą. http://www.youtube.com/watch?v=n-wBLF8wDwY

Uważasz ze najpierw trzeba dobrać piłkarzy a pozniej poznać jakich zawodników chciałby nowy trener? No ciekawe...

Kurz 22.05.2013 10:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1312673)
na kredyt....

Rzekłbym, że nie na kredyt sukcesu nie da się osiągnąć. I wszystkiego, co w erze Cupiała wywalczyła, Wisła, to zasługa dodatkowych pieniędzy właściciela, których nie zapewniłyby ani wpływy z biletów, ani za prawa telewizyjne, ani ze sprzedaży pamiątek i zawodników. Problem więc nie polega na kredycie, tylko na tym, że Cupiał nie jest gotowy na dopłacanie do swojego hobby, jak na przykład ten pan i wielu mu podobnych (przy zachowaniu wszelkich proporcji) http://sport.wp.pl/kat,1752,title,Ab...?ticaid=110a1a

stalsanok1946 22.05.2013 12:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1313750)
Tu trzeba zmienić piłkarzy w pierwszej kolejności, a później trenera. Może Przemka Cecherza? Przynajmniej gość z charyzmą. http://www.youtube.com/watch?v=n-wBLF8wDwY

takiego jak on nie owijający w bawełnę i mówiący wprost co myśli już mieliśmy, nazywał się Michał Probierz

ja osobiście czekam na ruchy naszych działaczy jakiego trenera chcą sprowadzić. za Smudą przemawia tylko tyle że zna się z Cupiałem, bo jego warsztat trenerski jest słaby, zaczyna grać defensywną piłkę, w Ratyzbonie którą prowadził grał czasami 5 obrońcami lub 3 defensywnymi pomocnikami, to są aspiracje klubu który walczy o utrzymanie? w dzisiejszej piłce trzeba ryzykować, postawić na zespół ofensywny bo coraz więcej takich, a z którymi się gra lepiej def czy off? jak dla mnie to trener który przyjdzie niech najpierw weźmie piłkarzy za pyski, zrobi prawdziwe treningi, nawet jakby w lidze mieli rzygać ze zmęczenia, ale to im zaprocentuje w przyszłości

warto przypomnieć przykład Dana Petrescu który wprowadził katorżnicze treningi, piłkarze nie mieli sił by grać, ale powtarzał że on przygotowywuje zespół nie na dany sezon lecz na następny, a co było dalej? stery objął Skorża, odszedł Dudka, Błaszczykowski i mistrza zdobyliśmy w cuglach ogrywając innych po piątkę czy czwórkę do zera składem który przygotował Petrescu

następny przykład to Melikson i Sarki, jak dla mnie gracze o takim potencjale że w polskiej lidze mogą przyjść grać w wieku 35 lat. taki Melikson szalał aż miło, ale gdy dostosował się do warunków w Polsce już mu tak łatwo nie szło, bo był przygotowany przez inny klub, nie przez warsztat trenerski Wisły, sam powtarzał wiele razy że w Wiśle trenuje mu się łatwo, a jak piłkarz tak mówi to coś jest nie tak z trenerem przygotowania fizycznego w klubie i trenerem. obawiam się że Sarki pójdzie taką samą drogą jak Melikson i stanie się przeciętnym piłkarzem

tofik 22.05.2013 12:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stalsanok1946 (Post 1313787)

następny przykład to Melikson i Sarki, jak dla mnie gracze o takim potencjale że w polskiej lidze mogą przyjść grać w wieku 35 lat. taki Melikson szalał aż miło, ale gdy dostosował się do warunków w Polsce już mu tak łatwo nie szło, bo był przygotowany przez inny klub, nie przez warsztat trenerski Wisły, sam powtarzał wiele razy że w Wiśle trenuje mu się łatwo, a jak piłkarz tak mówi to coś jest nie tak z trenerem przygotowania fizycznego w klubie i trenerem. obawiam się że Sarki pójdzie taką samą drogą jak Melikson i stanie się przeciętnym piłkarzem

Mam podobne zdanie na ten temat poziomu intensywności treningów w PL.. Chociaż Sarki wcześniej klubu nie miał, a następnie do rundy przygotował go Kulawik. Może jest jakaś nadzieja ? :lol:

Ajax 22.05.2013 12:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1313789)
Mam podobne zdanie na ten temat poziomu intensywności treningów w PL.. Chociaż Sarki wcześniej klubu nie miał, a następnie do rundy przygotował go Kulawik. Może jest jakaś nadzieja ? :lol:

Z tego co pamiętam również Pajic wypowiadał się za czasów Skorży, że w życiu nie miał tak lekkich treningów.

adzem44 22.05.2013 12:52

Pajic wypowiadział sie za czasów pierw Kasperczaka a potem maskanta Skorży nie było w klubie o marca 2010 roku

R33 22.05.2013 12:55

Pajić przeszedł do Wisły jak już nie było Skorży (lato 2010), a Dudka też grał 1 sezon za Skorży.

karas1983 22.05.2013 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1313735)
Vidlicka to teraz ostoja Sparty Praga

Wiosną stracił miejsce w składzie na rzecz Zapotocnego

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1313735)
mistrz Czech

Jego jedynym sukcesem jest Mistrzostwo Polski. No i Puchar Czech z Teplicami

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1313735)
bardzo ladnie gral z Chelsea

W obu meczach z Chelsea nie zagrał ani minuty

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1313735)
pewnie polowa forum by teraz skonala z ekstazy jakby ktos taki jak on przyszedl ;)

Chyba tylko Ty;)

Lysy 22.05.2013 13:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1313793)
Z tego co pamiętam również Pajic wypowiadał się za czasów Skorży, że w życiu nie miał tak lekkich treningów.


Niby coś dzwoni, ale nie wiadomo w którym kościele :rotfl: Wiesz dlaczego?






















Bo Skorża nie pracował z Paljić'em ! Chyba, że trenował "zaocznie" na ławce Kaiserslautern. Skorża był trenerem Wisły do 15 marca 2010 (opuszczał klub będąc na 1 miejscu w tabeli) natomiast Dragan Paljić podpisał kontrakt 17 lipca 2010 roku. O Skorży raczej wszyscy wypowiadają się pozytywnie, począwszy od Marcelo:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcelo
Skorża ściągnął mnie do Wisły, bardzo dużo się od niego nauczyłem. Ma podobną mentalność do mnie, jego celem jest rozwijanie się od najmłodszego wieku. To najlepszy trener, z jakim pracowałem w Polsce. Kiedyś poprowadzi waszą reprezentację. Zawsze będę powtarzał, że jestem mu bardzo wdzięczny, bo miał duży udział w sukcesie piłkarza Marcelo.

poprzez Patryka Małeckiego.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryk Małecki
Z trenerem Skorżą pracowałem długo i bardzo go cenię jako człowieka, a przede wszystkim jako fachowca. Cieszę się, że spotkałem go na swojej drodze i liczę, że kiedyś jeszcze będzie nam dane razem popracować. (...) Który trener był dla ciebie największym mentorem, komu najwięcej zawdzięczasz?
Najwięcej zawdzięczam trenerowi Skorży.


wolfy 22.05.2013 13:25

Jeżeli nie będzie solidnych inwestycji w skład (a na to się nie zanosi), to powinien zostać Kulawik. Oczywiście, na 99% zostanie zwolniony, gdyż zawiódł właściciela nie zdobywając żadnego trofeum z tym świetnym teamem który dostał.
I umówmy się - żaden poważny trener nie przyjdzie trenować leszczy którzy tutaj grają.

Zwalnianie trenera co kilka miesięcy jest śmieszne. Ci którzy teraz gardłują za zwolnieniem Kulawika wcześniej bluzgali na Maaskanta i Moskala. Fornalik i Nawałka mieli czas - u nas ten drugi trzy razy żegnał się z Wisłą za czasów Cupiała...
Ale właściciel ma dokładnie taka sama mentalność jak Wy, więc nie bardzo macie prawo narzekać.

szprotson 22.05.2013 13:35

tak btw, Paweł Brożek też mówił ze najlepiej mu sie pracowało ze Skorżą.

czy potrzebujemy nowego trenera? Patrzac na miejce w tabeli uznaje ze to pytanie retoryczne

wolfy 22.05.2013 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1313808)
tak btw, Paweł Brożek też mówił ze najlepiej mu sie pracowało ze Skorżą.

czy potrzebujemy nowego trenera? Patrzac na miejce w tabeli uznaje ze to pytanie retoryczne

Jasne, w końcu mamy skład na mistrzostwo i Ligę Mistrzów, a co najmniej na puchary.

W ten sposób nadal będziemy zmieniać trenera co pół roku, bo nikt nie osiągnie sukcesu z dnia na dzień mając tak beznadziejny materiał.

Odwróćmy pytanie: napisz, w czym sportowo jesteśmy lepsi od drużyn będących przed nami w lidze. Od razu należy zaznaczyć, że nie mamy żadnego napastnika, lewego obrońcy ani porządnego bramkarza, a nasi najlepsi piłkarze powoli zbliżają się do czterdziestki (minus Sarki i Małecki).

Vasil 22.05.2013 14:08

Wszystko zależy od celów jakie się chce osiągnąć, ale jeśli myślimy dalej niż przyszły sezon to:

1. marketing, sponsorzy
2. skauci, trenerzy przygotowania fizycznego, szkolenia młodzieży
3. kilku (powiedzmy 4) facetów którzy potrafią: przyjąć i podać z sensem, przyjąć i strzelić, biegać 90 min i zabrać piłkę nie łamiąc przy tym nogi. To tak żeby za dwa lata nadal być w "Ekstra"klasie.
4. Treneiro który nie spier..i tego wszystkiego i nas spuści nas do I ligi
5. Stopniowe inwestycje w infrastrukturę treningową, żeby regres formy piłkarzy których kupimy pojawiał się po 24 miesiącach a nie obecnych 12

Jak chcemy na już to: Treneiro i 11 grajków.

szprotson 22.05.2013 14:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1313810)
Odwróćmy pytanie: napisz, w czym sportowo jesteśmy lepsi od drużyn będących przed nami w lidze. Od razu należy zaznaczyć, że nie mamy żadnego napastnika, lewego obrońcy ani porządnego bramkarza, a nasi najlepsi piłkarze powoli zbliżają się do czterdziestki (minus Sarki i Małecki).

sportowo wyglądamy tak samo jak 90% ligi.
Dlatego trzeba trenera ktory nauczy ich grać w piłke i wyciągnie maksimum z ich umiejętnosci.
I nie pisze ze trenera nam potrzeby by osiagał sukcesy tylko po to by wyciagnał maksimum z tych cipek cos na zasadzie Leszka Ojrzyńskiego w Koronie.

TymonPRO 22.05.2013 14:22

Jeszcze przed sezonem nadawałem na Bednarza bo ten w wywiadach pisał że największy problem Wisła ma w obronie,szukał cały czas lewego obrońce znalazł ofiare z Danii niejakiego Frederiksena a o napastnikach nikt nie myślał

Sezon 2011/2012 Wisła zajmuje 7 miejsce i strzela zaledwie 29 goli w 30 kolejkach,pytam czy to nie był alert że mamy problem w ataku?

Obecny sezon to kontynuacja, 2012/2013

Wisła zajmuje 7 miejsce po 27 kolejkach strzelając zaledwie 26 goli!


Żaden trener tu nie da rady bez piłkarzy potrafiących zdobywać gole


Potrzebny trener z charakterem,który sam wybiera piłkarzy a nie bierze to co daje Bednarz(Sikorski,Frederiksen itp)

xiondz77 22.05.2013 14:35

Ja byłem I jestem zdania, ze Wisła potrzebuje mlodego ambitnego trenera, najlepiej z Anglii (Championship,Lig1) ktory z tych (albo lepiej innych panienek) zrobi męzczyzn.Kto nie bedzie chcial pracowac WYPAD, nie powinno byc opierdalania .Jest tez cos w tym co piszecie , ze przychodza zawodnicy do nas dobrze przygotowani motorycznie do rozgrywek, a gdy przepracuja kilka miesiecy w Wiśle szybkosc ,wytrzymalosc znaczaco spada.
Pożyjemy, zobaczymy co nam los przyniesie, oby cos w tym temacie sie zmienilo, bo zapewne nie tylko ja chciałbym oglądać ambitnie grających wiślaków , którzy czasem przegrywaja ale po zażartej walce, a nie tą bezpłciową mase niczego którą mamy teraz.

Vasil 22.05.2013 14:47

To nie przejdzie. Tak samo jak nie przeszedł Dan Petrescu czy Probierz. Musiało by się zmienić myślenie po stronie klubu, właściciela, że pierwszy do wylotu jest trener jak nie ma wyników.

Lukasz 22.05.2013 15:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vasil (Post 1313822)
To nie przejdzie. Tak samo jak nie przeszedł Dan Petrescu czy Probierz. Musiało by się zmienić myślenie po stronie klubu, właściciela, że pierwszy do wylotu jest trener jak nie ma wyników.

Ale czego innego się spodziewać?
Zawsze pierwszy odchodzi ten który najwięcej naobiecywał (sobie czy innym).


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl