![]() |
Piłkarzyki byli już myślami w Turcji na wakacjach. Myśleli że Zagłębie podejdzie podobnie do meczu i srodze się przeliczyli. Ten w...dol się należał za takie nastawienie. Czekam aż objawi się kolejny oszołom i napisze na Weszło że najwięcej dla klubu robią zawodnicy, bo to oni wylewają pot na meczach i treningach (sic!). Serce pękało na widok uśmiechniętego Garguły po meczu, przybijającego piątkę z jakimś Woźniakiem. Czarek Wilk - podobnie. Po takim meczu powinni uciekać biegiem, ze spuszczonymi głowami, do szatni... Szkoda słów...
|
.... z tym skąd są piłkarze i trener, maja liczyć sie umiejetnosci, charakter. Bedzie dobry Polak to go brać bedzie lepszy od niego Nigeryjczyk czy Bialorusin to brać tego z zagranicy. Proste jak budowa cepa, nie rozumiem jak w obecnej dobie gdzie praktycznie wszystko jest globalne, a piłka to juz zupełnie mozna jeszcze brać pod uwagę kryterium narodowosciowe. Pewne tematy oczywiste proponuje zostawić, a zająć sie prawdziwie istotnymi problemami. Czyli brakiem trenera i dobrych zawodników.
|
powiem tak
druzyna w ktorej na bramce jest ręcznik w obronie 4 pachołków a w pomocy 3 rozgrywających nigdy nie bedzie grała cudów. Do tego dołóżmy strach na wróble w postaci napastnika i mamy obraz Wisły( i dwóch chłopów którzy biegają jak żyd po pustym sklepie i slizgajacyh sie na dupie) Kulawik jest słabym trenerem ale to nie jest jego wina ze ma takich beznadziejnych piłkarzy. Jego winą jest to że wybrał zawód trenera, zawód do którego chyba sie nie nadaje. budowa która nadrozuje 3 kierowników będzie chujowa, tak jak gra naszej druzyny. p.s. chrapek ma fajnie ułożona stope dobrze podaje widzi...ale ma szybkosc muła. Bunoza i Chavez, para stoperów. Chavez nigdy nie był w tej druzynie tym który ustawia obrone i nia kieruje, nigdy. Zawsze robił to ktoś inny bo Osman potrafi zrobić wślizg i odebrać jakos piłke, nic więcej. A wczoraj to On musiał kierowac Bunoza i dlatego Goardan robił co chciał a Chavez biegał jak dziecko we mgle. Nie spodziewałem sie ze będe płakał po Cześku Paliku pomocniko obrońcy, no ale ....a, ten dunol to jest jakas kpina. Z druzyny Maaskanta najbardziej chciałbym Juniora Diaza. On by sie w tej obronie nie .......ił z nikim. |
Niestety , pasuje kupić minimum 7 profesjonalnych i do tego najlepiej młodych piłkarzy . Bramkarza , 2 napastników , 2 obrońców i 2 pomocników . Kulawik , Bednarz i inny powinny wylecieć z klubu tak samo jak wielu obecnych grajków i to najlepiej już w zimę .
|
Karamazow
Cytat:
Kto to jest w ogole "lewak" i co znacza te slowa? To ktos kto nie mysli tak jak ty? To ktos kto nie czci Rydzyka? To ktos kto nie chce panstwa wyznaniowego na styl jakiegos Afganistanu talibanow? To ktos komu nie sni sie po nocach podbicie Moskwy i Berlina? Kto to do cholery jest?! Odpowiedz mi. |
Dla mnie wszyscy którzy chcą wywalać Kulawika to dywersanci. Kto oglądał dzisiaj Cafe Futbol z Probierzem wie o co chodzi. Nie dla tego że Kulawik jest wybitnym trenerem, ale był Maaskant - nie poradził, Moskal- nie poradził, Probierz - nie poradził, więc nie jest to kwestia szkoleniowca tylko piłkarzy.
Co do sporu piłkarze polscy - piłkarze zagraniczni. Chyba nikt nie twierdzi że mają grać sami Polacy, bo jeśli nie będą mieć konkurencji to zaraz osiądą na laurach, ale jednak muszą stanowić trzon zespołu. A jeśli ktoś oczekuje że Chrapek z miejsca będzie liderem drużyny to niech się stuknie w głowę. Po pierwsze zagrał raptem parę meczów w Ekstraklasie, a poza tym zarabia grosze w stosunku do innych więc to trochę dziwne wymagać akurat od niego najwięcej. Jak dostanie szansę to będzie co najmniej solidnym ligowcem. |
zgodze sie ze to nie jest tylko i wylacznie wina trenera te nasze nedzne wyniki bo ogromna w tym zasluga pilkarzy ale gdyby miala nadejsc kolejna rewolucja i wymiana polowy skladu to powinien to robic przyszly trener taki ktory bedzie mial czas pracowac z druzyna, bo chyba nik nie ma watpliwosci ze z obecnym trenerem daleko nie zajedziemy. a jak sprowadzimy nowych pilkarzy to za jakis czas nastepcy Kulawika nie beda pasowac i znowu karuzela zacznie sie krecic. przynajmniej takie jest moje zdanie ale w tym klubie mysla chyba inaczej, czy lepiej? w to watpie
|
hańba, wstyd, wiocha!!! Nie takiej Wisły chcemy..:(
|
Cytat:
A za Holendra i Moskala byla jednak zdecydowana roznica na korzysc w porownaniu do tego co ogladalismy za Probierza i teraz za Kulawika. |
Cytat:
|
Cytat:
Niestety nie wierzę w to żeby Cupiałowi ktoś tego nie powiedział! A jeżeli Cupiał nic nie robi w tym kierunku, znaczy to że kładzie "lage pocąłośc"i na Wisłę! |
Cytat:
|
Tyle, ze za Maaskanta i Moskala bylo widac progres, na poczatku bylo dobrze i dopiero pozniej przyszly zle mecze. Za Probierza i Kulawika od poczatku do konca jest piach, nie ma nawet o co sie zaczepic zeby dac mu jakies zaufanie na przyszlosc. Holender zrobil ze zbieraniny mistrza Polski wiec wiadomo bylo, ze prezentuje soba okreslony poziom. Kto wie czy Wisla nie bylaby teraz w innej sytuacji gdyby jak zwykle komus nie zagrzala sie glowa.
Rzecz nie w tym zeby nie zwalniac w ogole i na sile trzymac sie jednego czlowieka. Rzecz w tym zeby wiedziec kiedy komus podziekowac i pozwolic odejsc, a kiedy zaufac komus na dluzej, nawet pomimo kilku nieudanych spotkan czy nawet sezonu. Z tym Wisla, a wlasciwie Cupial, ma najwiekszy problem i to jest przyczyna kryzysu. Kiedy trzeba bylo zostawic - zwalnial, kiedy trzeba bylo zwolnic - trzymal dluzej i poglebial kryzys. |
Tak i najlepszym rozwiązaniem finansowym i sportowym byłoby zostawienie Moskala. Nie raz o tym pisałem. już zaczął się ksztautowac jakiś styl drużyna potrafiła utrzymac się przy piłce, zabrakło meczu albo dwóch.
|
Cytat:
Co mówił Probierz w Cafe futbol? |
Prawdę mówił. Nie chciał za bardzo mówić o Wiśle. Sprowokował Kołtonia do stworzenia programu o zapleczu treningowym w Ekstraklasie, jak sam były trener stwierdził, w Bełchatowie są lepsze warunki do trenowania niż u nas, z czym się całkowicie zgodzę.
|
Cytat:
można szukać po 1,2 ligach - coraz ciężej o takowe |
Cytat:
|
I bardzo dobrze.Niech gadaja prawde o Wisle.
Moze w koncu inni zobaczą jaki tutaj cyrk na kólkach na R22 trwa i bawi sie w najlepsze. |
Cytat:
To Wisła od 98 roku zdobyła 8 razy mistrza Polski a nie jakieś ogóry ,co mają lepsze warunki treningowe. Oczywiście ,to nie znaczy żebym nie chciał lepszych boisk treningowych ,ale zdecydowanie wolę MP. Wisła to drużyna ,która zdobyła 13 razy MP w swojej historii ,ale i na takie drużyny przychodzi slabszy okres ,czego przykłady mamy w innych ligach. PS.Wiem liga była buraczana,,,,,ha ha ,ale w drugą stronę to też działa |
Cytat:
Nie potrzebujemy boisk, szkolenia młodzieży, jedyne co nas może uratować to cuda Smudy. Kończ waść... |
Cytat:
czytam i oczom nie wierzę. jak można być takim zacietrzewionym ? Wisła od 98 roku zdobywała mistrzostwa dzięki pieniądzom Cupiała . Skończyły się ? Cupiał zwija interes ? spadamy bez żadnych perspektyw szybkiego powrotu na szczyt . Bez boiska , szkolenia młodzieży , perspektywicznych zawodników , część kibiców sukcesu sobie przejdzie gdzie indziej , ale akurat niektórymi (nie pokazując palcem ) nie będę tęsknił wolisz MP od boisko ? no to pogadamy za 3 lata gdzie będzie Legia , Amica , nawet Zagłębie Lubin ( które zresztą już nam pokazało miejsce w szeregu ) , a gdzie będziemy MY. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl