Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [12 kolejka] WISŁA KRAKÓW - ŚLĄSK WROCŁAW, 18 listopada godz. 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8910)

Grantar 19.11.2012 22:57

Chyba najgorszy mecz od przegranej z Polonią ..
Gdy już miałem nadzieję że coś się zaczyna wykluwać przyszedł ten mecz i złudzenia trzeba zweryfikować.
Pareiko – 7 - parę wykopów swoim stylu do ławki rezerwowych poza tym najlepszy w Wiśle
Jovanović - 2 - tragedia ... fakt : dawno nie grał i 0 czucia piłki, jedyny plusik: próbował coś zaistnieć w ofensywie
Jaliens - 4 - bezbarwny występ
Chavez - 6 - 2 tygodnie temu nie pomyślałbym że poratuje nasza obronę .. - na minus gra na pograniczu faulu (ktoś wreszcie gwizdnie ...)
Bunoza – 4 - po kilku dobrych meczach spadek formy kilka błędów
Sobolewski - 5 - lubię gościa i ten strzał z 30 m był dobry .... zwrotność: .. no cóż ....
Chrapek - 4 - słabszy mecz chociaż kilka podań z Meleksem umie wymienić ...
Quioto - 6 - powinien grać w pierwszej 11
Boguski - 4 - gorszy występ ale jestem pewien że forma Bogusia będzie lepsza
Iliev - 6 - (ocena za 23 minuty ) ,
Garguła - 4 - niby pod grą ale jakoś nie pamiętam jednego naprawdę dobrego podania. Stale fragmenty też nijakie
Sikorski - nie oceniam ... tak naprawdę nie powinien wchodzić ....
Melikson - 6 - dwa dobre podania w tym 1 asysta i można mieć u mnie "6"
Genkov - 3 - naprawdę ma świetny wyskok i walczy ale co z tego wynika ?? nic.

Nie chodzę na mecze Wisły (sporadycznie) więc nie chcę pouczać tych którzy zawsze mi imponowali zwłaszcza kolegów z "C" .
Powiem tylko tyle: choć piłka nożna bez kibiców jest bez sensu to protest polegający na zaprzestaniu chodzenie na kilka kolejnych meczy będzie dla wyników Wisły korzystny.
Fundamentalna różnica między mną a "szydercami" jest taka że ja nie widzę by drużyna nie walczyła.
Nie wiem jaki cel miało np wyszydzanie Sikorskiego ... ? Taki "rodzaj wsparcia" ?

Do Wolfyego:
Nie chcę się zniżać do twojego poziomu. Nie dyskutuje z b....i.

1q2 19.11.2012 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1287436)

Pytanie co dalej bo raczej najazd na Sikorskiego nie spowodował długoterminowego uczucia ulgi i poprawy sytuacji na młynie.

Lukasz.

Jak Cię tak boli ten Sikorski nie wiem, kup mu bombonierkę z przeprosinami albo jakieś kwiatki.
Niektórzy to żyją w dziwnym świecie - lekki pojazd , 'na wesoło' a reakcje jakby gościowi dom spalili i żonę zgwałcili.
W takie Argentynie(Nunez coś o tym wie;)) , to by z domu nie wyszli grając taką chujnie a tu wielki problem

Myślisz że jeden z drugim będzie się tym przejmował?Kasa na koncie w terminie(u nas z tym różnie), wyjść do galerii albo na rynek wyjdą.Wszystko.
Niestety rozpuściliśmy tak grajków jak i niektórych kibiców i takie są efekty.Ja wiem że problem jest o wiele większy i adresatów jest więcej niż tylko grajki ale od czegoś trzeba zacząć.
Teraz zresztą będzie jeszcze lepiej i chłopaki pograją sobie do pustych trybun.

Lukasz 20.11.2012 00:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1287437)
Gdybyś odrobinkę śledził sytuację to byś wiedział, że aktualnie na Wiśle nie ma zorganizowanego dopingu. Ale nie bój nic - SKWK nie ma nic przeciwko, żebyś te obowiązki przejął. Napisali, że nie będą przeszkadzali żadnej z grup chcących dopingować.

Ten sarkazm jest adresowany do mnie czy do SKWK? Jakoś niespecjalnie czuje się jego adresatem.

Niech i do mnie będzie. Przyjmuje to co mówisz z pokorą. Skoro twierdzisz że SKWK nie ma tez nic przeciwko mojej osobie to tez tak pewnie jest. Dołożę jeszcze do zestawu prawd - jeśli SKWK pisze że sektorówka, cytuję "... Miała .... uczcić 15-lecie inwestycji w Wisłę Bogusława Cupiała" to zapewne jedynie o szczytne uczczenie rocznicy chodzi. Tylko i jedynie.
Wolfy. Brak organizacji to tez organizacja, no chyba ze masz w tej materii inne własne zdanie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1287443)
Jak Cię tak boli ten Sikorski nie wiem, kup mu bombonierkę z przeprosinami albo jakieś kwiatki.

Aj tam... wiem że istnieje stereotyp mówiący o tym że jeśli facet zawali to kupuje kwiatki a jeśli baba to d... daje. Będąc szczerym - jakoś nie specjalnie jestem wyznawca tej zasady. Nie czuje się winny a i to nie moja panienka. Także chyba nie kupię.

Cytat:

Myślisz że jeden z drugim będzie się tym przejmował? Kasa na koncie w terminie(u nas z tym różnie), wyjść do galerii albo na rynek wyjdą.Wszystko.
Niestety rozpuściliśmy tak grajków jak i niektórych kibiców i takie są efekty.
My/Wy rozpuściliśmy? Zastanawiające to co mówisz. Skoro przyznajesz się do błędu, to gdzie go popełniłeś i na czym on polegał?

Cytat:

Ja wiem że problem jest o wiele większy i adresatów jest więcej niż tylko grajki ale od czegoś trzeba zacząć.
Good work. Keep trying.

Cytat:

Teraz zresztą będzie jeszcze lepiej i chłopaki pograją sobie do pustych trybun.
Na złość mamie niech mi uszy zmarzną. Zdobywamy 1.1 punktu na mecz. Rozumiem że przy pustych trybunach zdobędziemy mniej? Tyle samo? Czy też może chcemy przycisnąć finansowo Cupiała?

Jak się Cupiał wk* do końca to Wisłę zobaczymy w IV lidze. Ja wiem że niektórym nie zależy na tym ale osobiście wolałbym mniej radykalne rozwiązanie. Wolę współdziałanie a nie stawanie okoniem, choć rozumiem że w obecnej sytuacji o jakimkolwiek współdziałaniu z SKWK nie ma mowy. SKWK jest skonfliktowane ze wszystkimi - ostatnio ponoć Ochalik jest w modzie. Nie ważne czy słusznie czy nie - jest.

No nic zobaczymy na ile bojkot będzie skuteczny. Oby coś wniósł do sprawy.

Lukasz.

aNouc 20.11.2012 00:48

Ochalik zadzwonił do pewnych osób by przyszło paru chuliganów Wisły by pilnowali terenu podczas testu wiedzy o Wiśle na rynku (zresztą nie po raz pierwszy) Potem wiadomo co było..

Owszem wazne bo dwulicowa osoba to najgorsza jednostka.

I widzę że choćbysmy 100000 raz powtórzyli że bojkot nie jest celowany w piłkarzy to taki Lukasz dalej będzie swoje pisał o jakiejś druzynie, która słabo gra. SKWK i inni srają na to, tu chodzi o normalnosc na trybunach, skoro niektórym zabierali na meczu ze Śląskiem vlepki nagradzając niektórych mandatami to co będzie dalej.. DOŚĆ !

Lukasz 20.11.2012 01:06

OT:
Co za znaczenie w kogo jest celowany jak dotyka wszystkich.

To nie temat na takie rozkminy. Mówiłem jedynie o Sikorskim i temat zjechał.

P.S.
1) Sytuacje z Ochalikiem znam.
2) To nie moja wojna, aczkolwiek paradoksalnie trzymam kciuki - oby pozytywy z tego bojkotu były.

Barti 20.11.2012 07:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1287452)
Jak się Cupiał wk* do końca to Wisłę zobaczymy w IV lidze. Ja wiem że niektórym nie zależy na tym ale osobiście wolałbym mniej radykalne rozwiązanie. Lukasz.

Szanuję Pana Bogusława Cupiała za wkład w budowę Wielkiej Wisły, i szanował pewnie zawsze będę. Mimo wszystko bez przesady, on nie jest Bogiem. Jak Cupiał się wycofa, wierzę że klub z takimi tradycjami jak Wisła znajdzie nowego sponsora. Wisła to może być kura która znosi złote jaja (i pewnie jest). Poza tym zdanie kibiców też się liczy. Każda próba zniszczenia klubu może się skończyć jak w przypadku Polonii Wa-wa i GKS K-ce, tylko na większą skalę, bo kibiców mamy dużo więcej i pewnie znacznie wyżej postawionych ;)

1q2 20.11.2012 16:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1287452)
Na złość mamie niech mi uszy zmarzną. Zdobywamy 1.1 punktu na mecz. Rozumiem że przy pustych trybunach zdobędziemy mniej? Tyle samo? Czy też może chcemy przycisnąć finansowo Cupiała?
Jak się Cupiał wk* do końca to Wisłę zobaczymy w IV lidze

U nas niestety nie ma żadnego związku z frekwencją/dopingiem/jego brakiem a postawą na boisku więc nadal będą kaleczyć
I zgadzam się że klub może w praktyce zbankrutować bo w teorii to jest już bankrutem od dawna.I jak Cupiał trzaśnie drzwiami to będzie to tylko pokazywało że szukał pretekstu, bo realnie bojkot nie zmieni sytuacji finansowej Wisły.Będą jakieś straty ale mniej więcej to tak wygląda że 99% procent jest powodowane od lat fatalnym zarządzaniem a ten 1 procent, mogą spowodować kibice.

Zresztą ja się nie do końca zgadzam z całą ideą tego ale uważam że ludzie mają prawdo robić to co uważają za słuszne
Swoją drogą jak ludzie w klubie faktycznie myślą że nie stracą to gratuluje dobrego samopoczucia
Dla mnie jest oczywiste że po za tym oficjalnym bojkotem ultrasów, nie związanym z wynikami, dojdzie cichy bojkot ludzi którzy głównie przychodzą po to by obejrzeć ciekawy mecz.

Tak więc reasumując - puste trybuny albo wymuszą działania albo przyspieszą upadek.

comfort 20.11.2012 21:07

No i na co ta rozmowa... ?! I tak nic nie zmienicie bo na nic wpływu nie macie, a kolegom po szalu ublizacie i kpicie... I tak sie nic nie zmieni...

wolfy 20.11.2012 23:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1287452)
Na złość mamie niech mi uszy zmarzną. Zdobywamy 1.1 punktu na mecz. Rozumiem że przy pustych trybunach zdobędziemy mniej? Tyle samo? Czy też może chcemy przycisnąć finansowo Cupiała?

Jak się Cupiał wk* do końca to Wisłę zobaczymy w IV lidze. Ja wiem że niektórym nie zależy na tym ale osobiście wolałbym mniej radykalne rozwiązanie. Wolę współdziałanie a nie stawanie okoniem, choć rozumiem że w obecnej sytuacji o jakimkolwiek współdziałaniu z SKWK nie ma mowy. SKWK jest skonfliktowane ze wszystkimi - ostatnio ponoć Ochalik jest w modzie. Nie ważne czy słusznie czy nie - jest.

No nic zobaczymy na ile bojkot będzie skuteczny. Oby coś wniósł do sprawy.

Lukasz.

SKWK jak dotąd wykazywało się sporą dyplomacją i wyważonymi reakcjami, za co nieraz obrywało od kibiców. Powiedzieli dość - mieli prawo.

Powtarzam - boisz się wujka Cupiala, to zbierz kolegów i dawaj robić atmosferę na trybunach. Masz pretensje o "brak kontroli", to sam się tym zajmij. Powtarzam: powiedzieli "dość" i mieli do tego pełne prawo.

A co do Sikorskiego - ośmieszał się piłkarsko, to w końcu został wyśmiany przez "własnych" kibiców. Takie twarde sprowadzenie na Ziemię przyda się jemu i reszcie ofiar losu zakładających koszulkę z Białą Gwiazdą. Może dotrze do nich jak bardzo są żenujący?

Lukasz 21.11.2012 09:33

Pffff 'Masz pretensje' ... 'to sam się tym zajmij'. Wolfy mógłbym powiedzieć abyś zrobił to samo - masz pretensje do Sikorskiego idź za niego zagrać.

Pozdro :)

Lukasz.

Dariook 21.11.2012 10:43

Dla rozluznienia atmosfery...
Ogladam powtorke z Canal i wywiady przedmeczowe trenerow, Widze Stanislava Levego i mimo obiegowej opini jestem zszokowany. Gosc musi spozywac jakis preparat techniczny lub inny ropopochodny eliksir, pol litry do poduchy takiego wyniszczenia nie powoduje.

Grantar 21.11.2012 12:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1287634)
Dla rozluznienia atmosfery...
Ogladam powtorke z Canal i wywiady przedmeczowe trenerow, Widze Stanislava Levego i mimo obiegowej opini jestem zszokowany. Gosc musi spozywac jakis preparat techniczny lub inny ropopochodny eliksir, pol litry do poduchy takiego wyniszczenia nie powoduje.

Podobno w nocy z soboty na niedzielę przyśniła mu się ta 93 minuta ...

torres15 21.11.2012 12:20

cos o meczu http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/1...-wybaczyli-04/

Grantar 21.11.2012 13:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez torres15 (Post 1287650)

No nie wiem co to za geniusz ten Mateusz Michałek ... propozycja aby Sikorski poszedł podziękować kibicom jest sorki .... debilna.
A tu coś od bohatera ludu ...
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...zalu,id,t.html


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl