Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [7 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, piątek 5 października 2012, 20:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8879)

thechris 05.10.2012 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1280782)
I tak uważam, że nie bylo czego sie wstydzić.

Co najwyżej kibiców na tym forum, ktorzy łykają jak pelikan proso wszystkie wypociny i "mądre" myśli Rosłonia.

Piłkarze pokazali, że jesli nie muszą spełniać durnych poleceń Probierza to potrafia grać piłką.

Ty tak na serio? Bo uważałem Cię za w miarę ogarniętego... To nie była gra o to kto strzeli jak najwięcej goli tylko o 3 punkty. Te trzy punkty dla Legii nie były zagrożone ani przez sekunde. Wisła się z kolei o punkcik nawet się nie otarła. Jakby punkty przyznawali za ilość goli to by się skończyło 5:1.. 6:1... Legia ma inne priorytety niż wbijać ileś tam goli trzeciej drużynie od końca w tabeli. Najmniejszy nakład sił i jadą dalej bo w przeciwieństwie do Wisły to oni grają o coś a nie dlatego bo jakiś wredny typ ułożył terminarz i trzeba wyjść na boisko...

Póki co kolejka na remis bo Bełchatów też przegrał.

FraMat 05.10.2012 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1280783)
A w ogóle to stworzyliśmy jakąś sytuacje z gry? - bo ja sobie nie przypominam
Dzida, klepka - jeden ....;)

Rany boskie...
Niedawno prawie wszyscy tęsknili za Wisła grającą jak za Moskala: bramek nie było, ale przynajmniej od patrzenia zęby nie bolały.
Wrócilismy na tę drogę i pora na tej drodze się rozwijać a nie brnąć w jakies urojone probierzowe strategie.
Z Probierzem stracilśmy pół roku i cały okres przygotowawczy.

NB.
Tak, stworzyliśmy sobie wiele sytuacji z gry i w wielu sytuacjach kręciliśmy obroną Legii.

maxx304 05.10.2012 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez madziar (Post 1280792)
JEdnak po meczu sie obudzili i stwierdzili ze takiego spokoju nie ma:P

No fakt.
Ale na razie nie jest źle - piąte od końca (tak, wiem że kolejka się nie skończyła).
Poza tym, przegraliśmy ostatnio z trzecią drużyną w tabeli...
Później będzie łatwiejszy terminarz :)

ślimak 05.10.2012 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1280787)
A jaka to dyplomacja po meczu?
Urban docenił Wisłę po meczu a nie przed nim.

Koń jaki jest, każdy widzi. Kibice wiedzą najlepiej. Urban też wiedział.
(a czemu ten Pan płacze i w ogóle, kto to jest??)

Proud 05.10.2012 22:02

A przepraszam, czy skurcz Chrapka w 55min to też przejaw buntu przeciwko polskiemu Pepowi G. czy efekt ch***wego przygotowania do sezonu przez Probierza i jego żydowskiego asystenta?

Nie dość, że słabi, wolni, to jeszcze sił nie mają nawet na 60min gry.

krzycho90tswns 05.10.2012 22:07

Wiecie co wam powiem kibicem sie jest na dobre i zle .Ja uwazam ze gdyby nasi
spieli sie po przerwie to ten mecz byl do wygrania. pare pozytywow jest przynajmniej postawa michala chrapka mysle ze beda z niego ludzie, po za tym mysle ze przy najmniej do zimny bedziemy grali w kratkehyba ze odpali zespol Kulawikowi w jakims meczu przypomne tylko ze Slask gdy przyszedl lenczyk tez byl w dole tabeli a potem zdobyl wice mistrza.oczywiscie nie licze w takie cuda ale mam taka nadzieje a jak nie to zeby sie poprawil styl druzyny pod wzgledem gry i organizacji

markowywislak 05.10.2012 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1280795)
Ty tak na serio? Bo uważałem Cię za w miarę ogarniętego... To nie była gra o to kto strzeli jak najwięcej goli tylko o 3 punkty. Te trzy punkty dla Legii nie były zagrożone ani przez sekunde. Wisła się z kolei o punkcik nawet się nie otarła. Jakby punkty przyznawali za ilość goli to by się skończyło 5:1.. 6:1... Legia ma inne priorytety niż wbijać ileś tam goli trzeciej drużynie od końca w tabeli. Najmniejszy nakład sił i jadą dalej bo w przeciwieństwie do Wisły to oni grają o coś a nie dlatego bo jakiś wredny typ ułożył terminarz i trzeba wyjść na boisko...

weź spieprzaj z tego forum bo drażnisz mnie gościu po prostu. W pape dostaniesz w końcu i może sie opamiętasz bo cały czas piszesz jak to legia mogła... ale wygrała tylko 2-1 i to sie liczy a nie to co mogło być.

Sialalalala 05.10.2012 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1280801)
A przepraszam, czy skurcz Chrapka w 55min to też przejaw buntu przeciwko polskiemu Pepowi G. czy efekt ch***wego przygotowania do sezonu przez Probierza i jego żydowskiego asystenta?
.


efekt, że zapierdalał za całą pomoc :)

madziar 05.10.2012 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzycho90tswns (Post 1280803)
Ja uwazam ze gdyby nasi spieli sie po przerwie to ten mecz byl do wygrania.

Czyli im sie nie chcialo i sie nie spieli? Zarabiaj taka kase i graja w takim klubie jak Wisla i w takim meczy jak kazdy mecz z Legia im sie nie chcialo i sie nie spieli? To w jakim meczu oni sie maja spinac?

thechris 05.10.2012 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markowywislak (Post 1280805)
wygrała tylko 2-1 i to sie liczy

Uff, "sukces" :D

milosz 05.10.2012 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1280790)
Też tak uważam, wszak Petrescu zwolnił się sam:)

No bo chyba nie wierzysz w te plotki wyssane z brudnego palca że niby piłkarze coś tam mogli w tym pomóc. Wszak w spiski nie wierzymy.

Nie porównuj Kolego trenera Petrescu z niby-trenerem Probierzem, bo to nawet śmieszne nie jest.

Martineq 05.10.2012 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez madziar (Post 1280808)
Czyli im sie nie chcialo i sie nie spieli? Zarabiaj taka kase i graja w takim klubie jak Wisla i w takim meczy jak kazdy mecz z Legia im sie nie chcialo i sie nie spieli? To w jakim meczu oni sie maja spinac?

To jest tylko taka forma obniżania własnej frustracji(mówię o niektórych kibicach). Dużo lepiej akceptuje się porażkę własnego zespołu mogąc zwalić to na nieróbstwo swoich piłkarzy. Bo my przecież nie jesteśmy wcale tacy słabi, a oni wcale nie są lepsi. My po prostu mamy leniwe gwiazdy i jakby im się chciało to byśmy wygrali.....
Czas aby w końcu niektórzy zrozumieli, że mamy SŁABY/Przeciętny skład nawet jak na polską ligę. I przegrywamy bo jesteśmy słabi. Zespół jest słaby. Legia wygrała bo jest lepsza, a nie dlatego, że im się chce więcej biegać. Może trochę można poprawić i rzadziej dostawać oklep od drużyn pokroju piasta. Ale z Legiami/Lechami/Poloniami będziemy regularnie przegrywać - przynajmniej póki nie dokupimy kilku dobrych zawodników.

madziar 05.10.2012 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1280812)
Nie porównuj Kolego trenera Petrescu z niby-trenerem Probierzem, bo to nawet śmieszne nie jest.

taaa teraz TRENEREM Petrescu.... ale jak odchodzil to byla gadka jak z Probierzem (o.t. przecietniak) ze sie gry
Wisly nie dalo ogldac ze tylko dzida i nic wiecej... a teraz "TRENEREM"... hahaha

uzytkownik_forum 05.10.2012 22:19

Strofuję wszystkich, którzy mówią, że grając Genkovem gramy połowa napastnika. Błąd - gramy ćwiartką. Ten facet nie potrafi dryblować - czy ktoś widział, że wygrywa biegowo pojedynek jeden na jeden ? Umiejętność zastawienia się przy przyjęciu piłki to terra incognita. Nie powiem, że w 75% akcji gość się wywraca, jakby grał w lankach po deszczu. Na Jego miejsce postawić KOGOKOLWIEK i będzie lepszy efekt. Nie wiem - Jaliensa czy Miśkiewicza; gorzej nie będzie na bank.

WislaOnly 05.10.2012 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1280812)
Nie porównuj Kolego trenera Petrescu z niby-trenerem Probierzem, bo to nawet śmieszne nie jest.

Niby dlaczego, a kim był wtedy Petrescu?? Znanym byłym piłkarzem. Analogia do Bakero.

Kryniu 05.10.2012 22:21

Jak jest to wiemy. Pytanie czy taki stan jest przejściowy czy mamy przygotować się na następne lata jako średniak ligowy.

Sialalalala 05.10.2012 22:22

Genkov to chyba nie jadł nic dawno takiego cyrku naprawde dawno nie widziałem

krzycho90tswns 05.10.2012 22:22

W sumie sedzia tez troche bardziej obiektywny bojak niektore faule gwizdal dla legi gdzie smiem twierdzic mozna bylo puscic to przerywal gdy podobny faul byl na polowie legii wydawalo sie ze go ignorowal i puszczal gre. ale jesli by naszym chcialo sie troche barziej przylozyc tona wet bez pomocy sedziego ten mecz mozna bylo wygrac. ale jak widzialem jak nie kiedy sie zabierali do ataku to krzyz na droge albo nie celnie albo niedokladnie albowycofanie do obroncy mam nadzieje ze to trener ogarnie w przerwie reprezentacyjnej popracuje nmadtym

krzycho90tswns 05.10.2012 22:25

Genkow zgadzam sie zabardzo myslal o kluceniu sie z sedzia i wymuszaniu karnego co mu szlo marnieale prawda jest taka tez niemielismy zadnego sensownego wariantu gru opracowanego na genkowa

madziar 05.10.2012 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez uzytkownik_forum (Post 1280816)
.... gorzej nie będzie na bank.

Jest jeszcze supersnajper Sikor wiec gorzej moze byc:) A Genkovowi dajcie spokoj jako jedyny ma zalobe za MP wiec jak to zwyczaj z Korei Pólnocnej nakazuje trzeba oplakiwac swego wodza ze lzami i na ziemi. Tak wiec Cwetan swoje dzis odsluzyl i uniknal kamieniolomow. Ale reszte trzeba wyslac do jakiejs pracy zdecydowanie...;)

Sialalalala 05.10.2012 22:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzycho90tswns (Post 1280823)
Genkow zgadzam sie zabardzo myslal o kluceniu sie z sedzia i wymuszaniu karnego co mu szlo marnieale prawda jest taka tez niemielismy zadnego sensownego wariantu gru opracowanego na genkowa

jaki wariant gry opracować na kolesia co bezprzerwy leży macha rękami i kłapie dziobem ?

chyba jeden taki znam "zmiana"

krzycho90tswns 05.10.2012 22:27

a powiedzcie mi co tam z kirmowskim

Sialalalala 05.10.2012 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzycho90tswns (Post 1280827)
a powiedzcie mi co tam z kirmowskim

był gotowy do zmiany ale czasu brakło ...

KOMINEK 05.10.2012 22:28

Myslę że trzeba mieć umiar. Graliśmy na wyjeździe z Legią z którą za Kasperczaka dostaliśmy 5:1,
a poaz tym 2007/08 I liga Legia Warszawa 2:1 Wisła Kraków
2008/09 Ekstraklasa Legia Warszawa 2:1 Wisła Kraków
2010/11 Ekstraklasa Legia Warszawa 2:0 Wisła Kraków
2011/12 Ekstraklasa Legia Warszawa 2:0 Wisła Kraków

Powiecie że Legia słaba a Wisła niby jaka

Jak dla mnie zagraliśmy najlepszy mecz w sezonie.
Do tego by z przyjemnościa patrzeć na grę Wisły to jeszcze daleko, ale jeździć po Wiśle jak po łysej kobyle to przesada

Natomiast co trzba koniecznie zinić to mentalność Genkowa zamast nurkować i się kłócić niech zacznie grać

thechris 05.10.2012 22:29

We Wiśle Petrescu się nie sprawdził. Był krótko ale na grę nie dało się patrzyć. Możliwe, że nawet 3 lata by nic nie dały i dalej by się na grę nie dało patrzyć ale tego się nie dowiemy. Ludzie oceniają Petrescu przez pryzmat sukces z Unireą co jest okey ale Unirea i Rumunia to co innego niż Wisła i Ekstraklasa. We Wiśle się nie sprawdził i już. A czy by się sprawdził na dłuższym dystansie tego nie wiadomo.

Pareiko 3: puscił szmatę, ale z 6 metrów więc trudno go winić... ładna parada w 90 minucie choć wtedy to już mecz był rozstrzygnięty
Jovanović 1: koszmarny pseudopikarz
Głowacki 3: wolny, wolny, wolny...
Czekaj 1: kręcili nim wszyscy we wszystkie strony
Frederiksen 1.5: jw
Melikson 4: niby szarpie ale tak mniej więcej od roku niewiele z tego wynika
Wilk 1: występ bez komenatrza
Garguła: 3 ładny strzał a poza tym, szarpnął raz w drugiej połowie a tak to koncentrował się na żuciu gumy
(80 Uryga): bez noty
Chrapek 5: ciekawy grajek, mogą być z niego ludzie
(60 Boguski) 1: pół godziny "grał"?
Iliev 4: sił na 45 minut, przyzwoity początek a potem już na swoim poziomie
(69 Szewczyk)
Genkow 1: chyba jeszcze leży na murawie...


5:1 to było jakoś po fecie albo przed fetą...

Elefant 05.10.2012 22:29

Dopóki przypominało im się co grali za Moskala, to wyglądało to dobrze. Jak się skończyły siły, zaczęła się gierka Probierza i było co było.

Ten mecz pokazał jakie zgliszcza w zakresie przygotowania fizycznego pozostawił po sobie Probierz. Chrapek, którego łapią skurcze w połowie meczu, najazd na twarz Boguskiego, który wszedł z ławki a cierpi jakby przebiegł 15 km, każdy, ale to każdy pojedynek biegowy przegrany, każdy pojedynek bark w bark - odbijamy się jak od ściany. Jesteśmy słabi, jesteśmy wolni, sił starcza na 60 minut.
Zgliszcza. A przecież ten mecz nie był prowadzony w jakimś oszałamiającym tempie.
Niestety tego co zniszczył Probierz nie tak łatwo będzie naprawić. Maaskant chyba w przerwie na reprezentacje robił mini obozy dla podreperowania motoryki i kondycji, bo sytuacja wówczas była dość podobna.

Niestety błędy w doborze zawodników czyli ideologia zamiast pragmatyki. Na zwrotnego Radovica i Ljuboje wystawiamy Czekaja zamiast znacznie lepszego i jedynie dobrze przygotowanego motorycznie Bunoze. Zamiast ściągnąć Wilka, bo pachniało kartka na kilometr i wystawienie dobrze spisującego ostanio Jaliensa brak reakcji. Zamiast Jaliensa wchodzi zupełnie bezproduktywny Uryga. Do ogrywania są inne mecze. Co na boisku robił Boguski nigdy nie zgadnę.

Ale było kilka fajnych zagrań i była deklaracja Kulawika po meczu, że będziemy grać piłką po ziemi. No to jest plus, bez dwóch zdań. Może jest więc nadzieja na odwrócenie fatalnego trendu.

W sumie na tle ostatnich meczów źle nie było, największy plus to nadzieja na zmianę stylu gry.

milosz 05.10.2012 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez madziar (Post 1280815)
taaa teraz TRENEREM Petrescu.... ale jak odchodzil to byla gadka jak z Probierzem (o.t. przecietniak) ze sie gry
Wisly nie dalo ogldac ze tylko dzida i nic wiecej... a teraz "TRENEREM"... hahaha

Mów za siebie, Ja akurat byłem zdania że trener Petrescu powinien pracować dalej. Faktem jest że graliśmy wówczas brzydką piłkę, ale też brakło dobrych transferów, szkoda że nie był dyr. sp. wówczas Valckx, cóż było minęło, choć biorąc pod uwagę dalsze wyniki Rumuna jako trenera i poczynania Bednarza jako dyr. sportowego.to może właściwe wnioski wyciągnie ten od którego wszystko w Wiśle zależy.
_______
Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaOnly (Post 1280817)
Niby dlaczego, a kim był wtedy Petrescu ? Znanym byłym piłkarzem. Analogia do Bakero.

Kim był, ano człowiekiem który zdobył wice-MP i wygrał z MP Legią na jej stadionie, słabszy początek nowego sezonu i poleciał ..więc porównanie do Bakero to nonsens.

_______
PS. do madziar
I żeby była jasność, nie uważam się za wszystkowiedzącego i takiego co przewidział późniejsze dobre wyniki w innych klubach trenera i ex-piłkarza Petrescu, zwłaszcza że na forum piszę od niedawna i ochota na robienie tego mi raczej już przechodzi. Rzecz w tym że popieram opcje prozachodnią, bo uczyć się powinniśmy od lepszych, a na zachodzie zwyczajnie grają od nas lepiej, co nie oznacza że wszystko co płynie do nas stamtąd jest dobre, szrotu piłkarskiego, ani trenerskiego rzecz jasna też nie chcę, ale za Petrescu naprawdę graliśmy nieźle w obronie, fakt jest faktem. Zaś drużynę powinno zacząć się budować od obrony.. liczyłem wówczas na kilka dobrych transferów do ofensywy zwłaszcza środkowego napastnika i skrzydłowych i gra wyglądałaby coraz lepiej, powtórzę, było i minęło, ale do licha niechże wnioski wyciąga Sz. Pan B.C., bo ileż można robić te same błędy. Jak jest szansa zbudować coś dobrego i są jakieś ku temu przesłanki to nagle wszystko rozwala .. za Petrescu jeszcze raz przypomnę graliśmy bardzo solidnie w obronie i mega brzydko w ofensywie.. brakło transferów..teraz też było jak było, ale po MP też była okazja aby w okienku zimowym ratować kolejny sezon i znowu coś zasiać, a tu nie było ani jednego transferu .. i wszystko znowu zaczęliśmy od zera, czyli od Probierza, a teraz jak go juz nie ma to można powiedzieć że się cofnęliśmy do tyłu, i zamiast lepiej to jest coraz gorzej, niestety ..Hmm ..Panie B.C. wnioski, wnioski czas wyciągnąć, stabilizacja i zachodni profesjonalizm, plus zdolna polska młodzież tak piłkarska jak i trenerska, to jest szansa na silną Wisłę, takie moje zdanie, inni mogą mieć inne, no bo przecież mamy tu u nas, radosną demokracje.

bravelukas 05.10.2012 22:30

Kolejna porażka.. Ale nasi walczyli do końca. No i początek całkiem niezły. Raz się wygrywa, a raz nie, ale prawdziwy kibic jest zawsze ze swoją drużyna.

madziar 05.10.2012 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1280833)
Mów za siebie, Ja akurat byłem zdania że trener Petrescu powinien pracować dalej. Faktem jest że graliśmy wówczas brzydką piłkę, ale też brakło dobrych transferów, szkoda że był dyr. sp. wówczas Valckx, cóż było minęło, choć biorąc pod uwagę dalsze wyniki Rumuna jako trenera i poczynania Bednarza jako dyr. sportowego ..to może właściwe wnioski wyciągnie ten od którego wszystko w Wiśle zależy.

No mowie tylko za siebie za innych jeszcze nie umiem ale kto wie;p Wiec skoro tak myslales to byles jednym z nielicznych... ale reszta byla anty i o nich pisze.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1280830)
Myslę że trzeba mieć umiar. Graliśmy na wyjeździe z Legią z którą za Kasperczaka dostaliśmy 5:1, ......
Powiecie że Lgia słaba a Wisła niby jaka

Tyle ze wtedy Legia nie byla tak zenujaco slaba jak dzis... no wlasnie skoro Legia zenujaco slaba to co dopiero Wisla i wlasnie tu jest problem...

krzycho90tswns 05.10.2012 22:34

do Sialalalala
Zmiana ale hyba klubu. Nie powiem niemam go Gienka nic bo umiejetnosci ma jako takie ale tez na 1 bramke przypadaja 3-4 slabe mecze. Ale szczerze wolalbym zobaczyc Szewczyka w ataku moze niejest jakims super grajkiem ale mysle ze dac mu szanse powinno sie jesli nie od poczatku to choc napoczatku drugiej polowy i napewno nie zagralby gorzej

majomajo 05.10.2012 22:35

Uważam że graliśmy średnio w I połowie i słabiutko w II, Legia grała także pasztet ale skuteczniejszy i to wystarczyło na nas. W oczy bije schemat długiego podania Pareiki do Genkova, a wychodzi to jak wychodzi, czyli oddaniem piłki za darmo. Według mnie z tych kopaczy można wycisnąć coś więcej, tzn możemy prezentować poziom średniaka ligi a nie poziom Cracovii z ostatnich sezonów w E-klasie.
Myślę że po meczach repry powinniśmy lekko zwyżkować z formą, ale na zdobywanie punktów w kolejce za kolejką nie ma co liczyć.

serek.c2 05.10.2012 22:36

Zastanawiąjące jest tragiczne wręcz przygotowanie kondycyjno-szybkościowe. Piłkarze jacy są każdy widzi - kibice powinni jednak spojrzeć też w stronę trenera, który za taką katastrofalną formę odpowiada. pod wodza Probierza cofnęliśmy się w rozwoju, ten gość spartolił wszystko co można było. Dziwię się tylko wielu użytkownikom, że nabierają się na jakieś żałosne sztuczki "weszło"...

!!IRIVER!! 05.10.2012 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1280830)
Myslę że trzeba mieć umiar. Graliśmy na wyjeździe z Legią z którą za Kasperczaka dostaliśmy 5:1,
a poaz tym 2007/08 I liga Legia Warszawa 2:1 Wisła Kraków
2008/09 Ekstraklasa Legia Warszawa 2:1 Wisła Kraków
2010/11 Ekstraklasa Legia Warszawa 2:0 Wisła Kraków
2011/12 Ekstraklasa Legia Warszawa 2:0 Wisła Kraków

Powiecie że Legia słaba a Wisła niby jaka

Jak dla mnie zagraliśmy najlepszy mecz w sezonie.
Do tego by z przyjemnościa patrzeć na grę Wisły to jeszcze daleko, ale jeździć po Wiśle jak po łysej kobyle to przesada

Natomiast co trzba koniecznie zinić to mentalność Genkowa zamast nurkować i się kłócić niech zacznie grać

I na tym, generalnie należałoby skończyć dyskusję. Na Łazienkowskiej, z małym wyjątkiem (2009/10) i hattrickiem Brożka, nie wygrywamy. Ba, nie zdobywamy punktów i zawsze dostajemy dwie bramy w dupę.

Początek był obiecujący, aż nadto. Myślę, że wszyscy byli zaskoczeni tym co widzieli. Potem, niestety Legia opanowała grę i nie pozwalała nam generalnie na nic. Determinacji nie brakowało, może nie biegali do tego stopnia, żeby trzeba było ich znosić z boiska, ale trochę zdrowia zostawili.

Były zalążki "krakowskiej" gry, było kilka ciekawych uskrzydlających akcji, jak dla mnie cała drużyna generalnie zagrała przyzwoicie. Czekaj, który zbiera burę, też tak po prawdzie czyścił co się dało, parę razy był spóźniony, podobnie jak i Wilk, czy Głowa, ale suma summarum - tragedii nie było.

KOMINEK 05.10.2012 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez madziar (Post 1280835)
No mowie tylko za siebie za innych jeszcze nie umiem ale kto wie;p Wiec skoro tak myslales to byles jednym z nielicznych... ale reszta byla anty i o nich pisze.



Tyle ze wtedy Legia nie byla tak zenujaco slaba jak dzis... no wlasnie skoro Legia zenujaco slaba to co dopiero Wisla i wlasnie tu jest problem...

Tylko wg niektórych my dziś graliśmy na poziomie A klasy.

Legia to Legia i na naszym podwórku to potentat. Myślę, że nie ma co się za ten mecz wstydzić, oczywiście nie pieję z zachwytu też.

Ogryzek 05.10.2012 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1280812)
Nie porównuj Kolego trenera Petrescu z niby-trenerem Probierzem, bo to nawet śmieszne nie jest.

Nie porównuje trenerów tylko zachowanie piłkarzy wobec trenerów. Bez znaczenia jest fakt że Probierz jest słaby a Petrescu nie.

Czytaj ze zrozumieniem bo to nawet śmieszne nie jest jak odpowiadasz na posta i nie wiesz o czym piszesz

krzycho90tswns 05.10.2012 22:38

A co k.....wa legla obchodzi myjestesmy slabi to fakt ale oni nie wiele lepsi bo powinni nas cisnac a oni dreptali o ile 1 polowa meczu byla jako tako dla jednych i drugich to w drugiej i jedni i drudzy siadli na dupie tyle ze legia umiala wyniku przypilnowac w przeciwienstwie do nas

WislaOnly 05.10.2012 22:38

W ogóle nie zgadzam się z tym, że Wisła zagrała lepiej. Gdzie, w którym aspekcie? Obrona- dramat (gdyby nie Parejko to było by ze 3-4 do 1go). Pomoc? Wilk, Boguski? Jedyne, co widziałem to przebłyski Meliksona i 15 minut gry Ilieva, bo chłop około 25 minuty już zgasł. Ataku brak.

Chrapek w 60 minucie ma skurcze....
Aha, i jeszcze ten Boguski, rozpacz i nędza. Że też takie pokraki jak on i Garguła MUSZĄ biegać po boisku, bo lepszych nie mamy!!!! Ale czy są od nich gorsi???

Wybaczcie ten lekko obelżywy ton, ale po tych wszystkich zajściach to na tą drużynę to mnie wymioty biorą!!!

Czy wygrasz czy nie...:)

Sialalalala 05.10.2012 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1280839)
Zastanawiąjące jest tragiczne wręcz przygotowanie kondycyjno-szybkościowe. Piłkarze jacy są każdy widzi - kibice powinni jednak spojrzeć też w stronę trenera, który za taką katastrofalną formę odpowiada. pod wodza Probierza cofnęliśmy się w rozwoju, ten gość spartolił wszystko co można było. Dziwię się tylko wielu użytkownikom, że nabierają się na jakieś żałosne sztuczki "weszło"...

to ja też się starzeję przez Probierza ?

serek.c2 05.10.2012 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sialalalala (Post 1280845)
to ja też się starzeję przez Probierza ?

Jak pisałem - jacy piłkarze są widzimy. Jakie przygotowanie tych piłkarzy do sezonu też widzimy.

dj_ibutti 05.10.2012 22:41

....a... Może mi ktoś powiedzieć, czemu wszystkie nasze ostatnie "zakupy", wyglądają jakby ich dorzucali do BravoSport za 5,50? Jakby był taki koszyk z "tanimi piłkarzami" jak w supermarketach z kiepskimi filmami na DVD za 9,90, to tam byśmy znaleźli 3/4 z nich....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl