Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Mistrzostwa Europy Polska-Ukraina EURO 2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8756)

Donki 10.06.2012 20:41

A w Poznaniu im trawa rosnie :D

arrosmay 10.06.2012 20:47

Śmieszne te bramki Chorwatów dzisiaj, takie z dupy mocne xD Ale przynajmniej zgodne z przepisami, chociaż tyle :)
A jak wg. was, był faul Corluki, po którym padła bramka?

mitmichael 10.06.2012 20:51

ardzo ładny mecz Irlandczykow i Chorwatow - w koncu cos ciekawego sie dzieje a nie ciagle takie same wyniki padają

ciacho 10.06.2012 20:52

Co to za pajac komentował ze Szpakowskim mecz Hiszpanii z Włochami? Po prostu nie mogłem już gościa słuchać, nie dość że pieprzył takie farmazony, że głowa mała to ani na chwilę nie mógł zamknąć jadaczki. Gość chyba myśli, że pozjadał wszystkie rozumy.

63.5 Kg 10.06.2012 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1256253)
Co to za pajac komentował ze Szpakowskim mecz Hiszpanii z Włochami? Po prostu nie mogłem już gościa słuchać, nie dość że pieprzył takie farmazony, że głowa mała to ani na chwilę nie mógł zamknąć jadaczki. Gość chyba myśli, że pozjadał wszystkie rozumy.


A to byl Mirek Trzeciak..

creed 10.06.2012 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1256069)
Ta muzyka na wejście drużyn na murawe.. wiedziałem że coś mi przypomina... otóż jest to melodia z jakiejś nuty Lechii Gdańsk...

Muzyka zerżnięta z intro Chicago Bulls:
http://www.youtube.com/watch?v=FvNDQkcqkfU

Marszałek 10.06.2012 22:25

Super mecz, bo trybuny żyły. Inne mecze może i dobre były ale z kiszką na trybunach średnio się je oglądało. Nawet na takimi pikniku jak ME da się zrobić niezłą atmosferę. Fajnie by było jakby Irole i Chorwaci poszli dalej, jednak chyba Zieloni są za słabi. A szkoda.

P.S. Dobrze,że w grupie nia mamy Irladnii,bo wtedy Janusze dopiero byłyby zdziwione gdyby je zagłuszyły śpiewy Iroli. Ładnie intonują, niech ich kot w worku:)

kriswisla 10.06.2012 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1256280)
Super mecz, bo trybuny żyły. Inne mecze może i dobre były ale z kiszką na trybunach średnio się je oglądało. Nawet na takimi pikniku jak ME da się zrobić niezłą atmosferę. Fajnie by było jakby Irole i Chorwaci poszli dalej, jednak chyba Zieloni są za słabi. A szkoda.

P.S. Dobrze,że w grupie nia mamy Irladnii,bo wtedy Janusze dopiero byłyby zdziwione gdyby je zagłuszyły śpiewy Iroli. Ładnie intonują, niech ich kot w worku:)

zgadzam sie w 100%gdyby bylo jeszcze wiecej chorwatow to by byla dopiero jazda ,widzieliscie jak chorwaci szli na dwie strony?a irole po malym szoku z powrotem wrocili do dopingu i to walniecie na koniec meczu,najlepszy mecz jak do tej pory kibicowsko na stadionie i poza nim ,szkoda ze Serbii nie ma na tych nistrzostwach bo to by dopiero byly jazdy:D

Wojtas 10.06.2012 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1256280)
Super mecz, bo trybuny żyły. Inne mecze może i dobre były ale z kiszką na trybunach średnio się je oglądało. Nawet na takimi pikniku jak ME da się zrobić niezłą atmosferę. Fajnie by było jakby Irole i Chorwaci poszli dalej, jednak chyba Zieloni są za słabi. A szkoda.

P.S. Dobrze,że w grupie nia mamy Irladnii,bo wtedy Janusze dopiero byłyby zdziwione gdyby je zagłuszyły śpiewy Iroli. Ładnie intonują, niech ich kot w worku:)



Dokladnie.Jak jest ten doping ,spontan ,itd a nie tylko oh ah i brawa po akcjii to mecz oglada sie o 180 stopni inaczej.

Ale wiedzailem ze kibicowsko obie ekipy dadza rade,brawa dla Chorwatow za piro ! i te ich "męczace" piesni :D ale jak im to wychodzi :)

a Irlandczycy -szkoda ze stracili szybo bramki po przerwie bo mogl tam byc festyn a tak troche doping siadl

jeszcze raz brawa dla tych ekip,przywrocili mi nadzieje ze ludzie potrafia sie jeszce bawic na trybunach na Euro/

KOALIK 11.06.2012 00:28

Dzisiaj był niesamowity skandal pseudo dziennikarza i klakiera Smudy - Kołtonia. W studiu nie było Kowalczyka i Hajty, a więc Kołtoń wraz ze szkodnikiem Kucharskim ostro krytykowali przeciwników Smudy. Wg grubego Romka prywatna niechęć do Smudy jest przyczyną krytyki Kowalczyka, czy Hajty, a nie to, że słusznie widzą mnóstwo błędów, które każdy myślący człowiek też je zauważa.

W Polsce w zasadzie oprócz weszło nie ma dziennikarzy (Polsat oprócz Kołtona i tak jest wysoko, ale im sporo brakuje do tego, co powinno być) mówiących niewygodne, ale prawdziwe rzeczy, które nie podobają się ludziom trzymającym władzę. Jeśli ja widzę bezczelny uśmiech Kołtonia, który kpi z ludzi krytykujących Obraniaka i tych, którzy mówią o wstydzie w drugiej połowie, to o czym my mówimy? On nie rozumie jak można krytykować wielkiego zawodnika z Bordeaux. Podczas wywiadu ze Smudą pozwala ,,selekcjonerowi" na mówienie takich bzdur, ze szkoda gadać. Według Smudy zmiana w piłce nie powoduje nic dobrego, bo wchodzący zawodnik nie jest przygotowany do gry i jedynie by osłabił drużynę. Tyle lat oglądam mecze i pierwszy raz słyszę takie coś.Do tej pory wydawało mi się, że po to są rezerwowi, że jak drużynie nie idzie, a piłkarze grają słabo, itp., to trzeba wpuścić świeżą krew, aby dać nowy impuls, coś zmienić, poszukać zmian na lepsze, a tu okazuje się, że przez tyle lat myliłem się wg tego ,,trenera".

Rozumiem, że od honoru (dotyczy to Smudy i innych) ważniejsze jest otrzymywanie kasy za promowanie w kadrze Perquisa, Obraniaka, Boenischa, Polanskiego, Wojtkowiaka, itp. oraz za brak powołań dla dobrych zawodników, którzy by prędzej pomogli kadrze - Boruc, Żewłakow, Głowacki, Mila, Kaźmierczak.

Gdyby była normalność, to Smuda po meczu z Grecją (bo tu już nie ma alibi - jak przez 2,5 roku sparingów) powinien dostać kilkanaście ostrych, ale słusznych pytań. Po kompromitacji w drugiej połowie. W Polsce nie ma ciśnienia, aby je zadać, weszło nie zostałoby dopuszczone do czegoś takiego, a reszta dziennikarzy woli ogłupiać kibiców biorąc za to ciężką kasę.

Problemem numer jeden w piłce nie jest korupcja i daleko jej do tego miana. Tylko te układy, układziki, wzajemne zależności przy udziale menedżerów, dziennikarzy tworzących opinie i innych pośredników, którzy na tym zarabiają grube miliony, ale przykład idzie np. z Zachodu (np. z takiego kraju, który przygotowywuje się w Krakowie podczas EURO). Za powołaniem Boenischa nie mogą stać względy sportowe, bo nie wierzę, że Smuda go za darmo powołał. Byle obrońca z Ekstraklasy albo z 1 ligi byłby pożyteczniejszy.

For_FuN_ 11.06.2012 01:00

KOALIK, też ogladałem to g*wno i sie zastnawiam, czy przypadkiem Borek nie dzwonil juz tam w przerwie :D. Panowie z Cafe Euro(inna obsada, niz zwykle) pobili TVP w lizaniu pupy Smudy, wielka żenada.

A dla tych co nie ogadali: a) bedziemy grac na remis(tj. o 1 pkt) z Rosjanami b) na 100% wystapia Obraniak i Boenisch. Czyli bedziemy bezradni i w ataku, i w obronie. Szykuje sie pogrzeb Franza.

Inna sprawa, jak bedziemy musieli gonic wynik, to pan trener znowu spojrzy na ławke i zada sobie pytanie: kogo ja mam wpuscic i kogo ja powołałem :]? Gdzie Frankowski, gdzie Piech, gdzie Majewski czy Peszko? Nie ma żadnej alternatywy w ofensywie, oprocz Grosickiego i Wolskiego...Mierzejewskiego "pomylki za 5 mln euro" nie licze, podobnie duetu napastnikow, ktorzy strzelili moze 4 bramki(wspolnie) w sezonie.

P.S - niezle jaja z ta jego teoria nt. wpuszczania swiezych zawodnikow i rozgrzewki :D.

arti 11.06.2012 07:41

Niestety nie oglądałem tego programu - szkoda bo chętnie bym obejrzał popisy Franka.
Może dodam do Waszych spostrzeżeń inny pkt widzenia...
Może Kołtoń and co postanowili potrzymać jeszcze przez parę dni parasol nad Smudą. Z jednej strony są jeszcze szanse,a z drugiej po jakiejś mocniejszej dyskusji gość mógłby np. wyskoczyć przez okno albo najeść się przed meczem uspokajaczy i do reszty otumanieć na ławce. Piwo już nawarzone = jest kadra 23 tych, a nie innych grajków, są tak a nie inaczej przygotowani - teraz trzeba w jakiś sposób zremisować z Rosją i modlić się żeby Grecy nie wygrali, a w ostatniej kolejce rozwalić Czechów. Może mu się uda, jeśli nie to za tydzień będzie musiał sp... na bezludną wyspę na min. 3 miechy bo media go zaj....
Wiadomo było jaki jest S. Wywiady przed ME - gramy o 2 miejsce w grupie, marzeniem jest ćwierćfinał (jakby nie było nic powyżej), rozsadza mnie nerwowo przed inauguracją, wybaczam mediom 2 lata krytyki itp. Prawie każdy wywiad przynosi ciekawe spostrzeżenia i teorie... oby mu się sprawdziły bo jak nie to dostanie po łbie jak nikt dotąd. Chyba żadna bzdura wypowiedziana przez zestresowanego S nie powinna nas zdziwić.

qchar90 11.06.2012 07:56

przeciez to co sie wczoraj dzialo w Cafe Euro to jakaś kpina, zabraklo Borka, Kowalczyka,Hajty i stworzylo sie koleczko wzajemnej adoracji Kolton and Kucharski
Kucharskiego to sie nie da sluchac, on jest tak poprawny politycznie, nic zlego nie powie, jest falszywy i tyle
a Romek nie lepszy, najlepszy przyjaciel Smudy, nie wolno go krytykowac, ciekawe co beda mowic jak nasi z grupy odpadna? a moze to bedzie wina dachu, moza wina pogody,napewno to nie bedzie wina Smudy

mitmichael 11.06.2012 13:41

Szkoda, ze jednak M'Vila nie bedzie mogł zagrac w tym meczu. To duze oslabienie wiec na 100% pare beda tworzyli Cabaye i Diarra. Ale Francja ma wyrownany skład wiec brak jednego zawodnika to jeszcze nic strasznego. Po tym co pokazała Holandia z Dania nie ma co mowic, ze Anglia gra slabo wiec Francja ich rozniesie. Tutaj duzo bramek raczej nie padnie.

miśqu 11.06.2012 23:21

Dobre mecze, szczególnie ten dzisiejszy Ukraina - Szwecja. Tak właśnie powinna wyglądać nasza kadra, a jest zbiernianina cudzoziemców z trenerem bez reakcji... Może jeszcze spróbują odkupić swoje winy w pojedynku ze związkiem radzieckim. Tu trzeba jednak im kibicować, żeby kacapy się nie bujały w eufori. Szkoda, że tak to wygląda. Inaczej sobie wyobrażałem to Euro pod tym względem i nie tylko ...

Marszałek 11.06.2012 23:33

Złudne nadzieje,nie ma obrony, pomoc jest nieskorelowana z obroną do tego z miernymi wybrańcami z przodu jeden Lewandowski i tyle. No i brak trenera na ławce. To co PZPN wystawił miałoby problemy z zajęciem przyzwoitego miejsca w eliminacjach ( przyzwoite, czyt przed Andorą czy innym San Marino) a co dopiero na imprezie mistrzowskiej!

iiYama 12.06.2012 06:30

Na luziku, z Chorwacja-Irlandia ;)

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...02751796_n.jpg

qchar90 12.06.2012 07:08

ponoć dzisiejszy mecz Polska-Rosja bedzie komentowac Szpakowski z Trzeciakiem, a poczatkowo wszystkie mecze Polakow ze Szpakowskim mial komentowac Juskowiak, czyzby Juskowiak za wypowiedzi po meczu Grekami w Cafe Euro zostal odsuniety...

mitmichael 12.06.2012 08:00

Nie no na prawde Ukraina zagrała wczoraj fantastycznie, szacunek za to spotkanie. Gdybysmy tak zagrali z Grekami to byłoby po sprawie. Mam nadzieje, ze Nasi ogladali to spotkanie i dzisiaj z Rosja zagraja tak jak Ukraina ze Szwedami.

TRNKRN 12.06.2012 08:15

Jak zagramy z kozacką fantazją, to skończymy raczej jak Czesi... Zasieki obronne ustawić i jechać Ruskich z kontry - otwarta gra może się skończyć wynikiem hokejowym...

Mario Nh 12.06.2012 08:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 1256528)
ponoć dzisiejszy mecz Polska-Rosja bedzie komentowac Szpakowski z Trzeciakiem, a poczatkowo wszystkie mecze Polakow ze Szpakowskim mial komentowac Juskowiak, czyzby Juskowiak za wypowiedzi po meczu Grekami w Cafe Euro zostal odsuniety...

Tylko nie Trzeciak :(
Nie może komentowac ten gościu który ma za sobą pracę w C+? świetnie komentuje.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1256534)
Nie no na prawde Ukraina zagrała wczoraj fantastycznie, szacunek za to spotkanie. Gdybysmy tak zagrali z Grekami to byłoby po sprawie. Mam nadzieje, ze Nasi ogladali to spotkanie i dzisiaj z Rosja zagraja tak jak Ukraina ze Szwedami.

Zagrali dobrze, nic im nie ujmuje ale mieli przy tym furę szczęścia pod swoją bramką i wykorzystali na dobrą sprawę wszystkie swoje okazję w drugiej połowie...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TRNKRN (Post 1256539)
Jak zagramy z kozacką fantazją, to skończymy raczej jak Czesi... Zasieki obronne ustawić i jechać Ruskich z kontry - otwarta gra może się skończyć wynikiem hokejowym...

Dlatego Smuda chce zagęścić środek pola. Dudka za Obraniaka, jakiś pomysł w tym jest.

Kocur 12.06.2012 08:42

Kij z Dudką, jak zagra Boenisch to będzie to dywersja.

Cud że przez niego nie straciliśmy jeszcze kilku bramek.

murray 12.06.2012 08:44

W środku pola kacapów gra trójka z Zenita, więc zagęszczenie środka pola nie jest dobrym pomysłem, bo jest duże prawdopodobieństwo, że walka o to miejsce będzie przegrana.

Raczej trzeba skupić się na kontrach, ustawić dwóch DM-ów blisko obrońców, skrzydłowi powinni przytrzymywać bocznych obrońców. Z przodu rozgrywający Obraniak i szukający szans Lewandowski. Mają wolnych środkowych obrońców, więc wykorzystując to, że ich boczni włączyli się w grę do przodu, PZPN ma szansę ugrać coś z kontry.

Czarno widzę próbę gry z posiadaniem piłki, bo po pierwsze ruscy są dobrzy z kontry (szybkość i płynność ich kontrataków jest na najwyższym poziomie), a po drugie utrzymywanie się przy piłce jest trudniejsze przy trójce Dudka-Murawski-Polanski.

WISŁAZWE 12.06.2012 09:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1256546)


Dlatego Smuda chce zagęścić środek pola. Dudka za Obraniaka, jakiś pomysł w tym jest.


A Dudka nie gra za Rybusa przypadkiem, gdzie mi się wczoraj w TV pokazała ta nasza choineczka na dziś, i Obraniak tam był.


Co do meczu, to dużych szans nam nie dają, no ale Dania też miała teoretycznie przegrać z wyżej rozstawioną i wskazywaną na jednego z faworytów Holandią a wiemy jak się skończyło.

Mecz meczowi nierówny, wiadomo że po pierwszym meczu każdy kto widział jak Ruscy pojechali Czechów, to faworyt dzisiejszego meczu może być tylko jeden, ale Euro to Euro więc wszystko się może zdarzyć.

Liczę na niespodziankę, Ukraina może ze Szwecją to i my możemy z Rosją :)

tommiyacht 12.06.2012 09:16

bardzo mi sie podobala dwojka komentujaca wczorajszy mecz Francja - Anglia. Zwlaszcza frontmen dziennikarz, nie wiem kto byl gosciem ale byl 10x lepszy od Trzeciaka ktorego sie nie da sluchac.

WISŁAZWE 12.06.2012 09:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1256572)
bardzo mi sie podobala dwojka komentujaca wczorajszy mecz Francja - Anglia. Zwlaszcza frontmen dziennikarz, nie wiem kto byl gosciem ale byl 10x lepszy od Trzeciaka ktorego sie nie da sluchac.


Ulatowski, Iwański.

Mario Nh 12.06.2012 09:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1256568)
A Dudka nie gra za Rybusa przypadkiem, gdzie mi się wczoraj w TV pokazała ta nasza choineczka na dziś, i Obraniak tam był.

Faktycznie. Nie zmienia się jednak taktyka.

Sylwek1906 12.06.2012 09:51

Dudka za Rybusa ok, ale co jeszcze tam robi Obraniak? Za niego wpuścić Grosickiegó, który może być szybki z kontry bo chyba tu Smuda upatruje jakąś szanse.

Tu nie chodzi o otwarty czy zamknięty dach, moim zdaniem po prostu zwyczajnie trener reprezentacji Polski się pogubił i teraz bardziej skupia się na tym co trzeba będzie powiedzieć mediom jak zakończy euro na grupie niż nad dobrym składem na kolejny mecz.

Trzeba trzymać dziś kciuki za Czechów, żeby potem ich pyknąć co nie będzie łatwe i grać w 1/4.

mitmichael 12.06.2012 10:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 1256528)
ponoć dzisiejszy mecz Polska-Rosja bedzie komentowac Szpakowski z Trzeciakiem, a poczatkowo wszystkie mecze Polakow ze Szpakowskim mial komentowac Juskowiak, czyzby Juskowiak za wypowiedzi po meczu Grekami w Cafe Euro zostal odsuniety...

Nie ogladalem Cafe Euro wiec nie wiem co powiedział ale na to wychodzi, ze ma to cos wspolnego z wypowiedzia w tym programie - szczegoły sa nieznane. Został odsuniety od wspołkomentowania meczu z Rosja ale bedzie wspolkomentowal spotkanie Grecja - Czechy.
http://media2.pl/euro2012/92996-Euro...w-Polakow.html

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1256546)
Zagrali dobrze, nic im nie ujmuje ale mieli przy tym furę szczęścia pod swoją bramką i wykorzystali na dobrą sprawę wszystkie swoje okazję w drugiej połowie...

To samo mozna powiedziec o Szwedach, ze mieli fure szczescia bo Ukraina niewykorzystała paru dogodnych sytuacji i nie koniecznie musiała strzelic tylko 2 gole. A to, ze tak zagrali a nie inaczej Szwedzi mieli problemy. W porownaniu do Nas nie odpscili i maja 3 punkty a My jak na razie tylko i wyłacznie 1.


PS: Prawdopodobny skład na mecz z Rosja wg. wielu mediow - takze na pasku informacyjnym na Orange Sport
Tytoń - Piszczek, Wasilewski, Perquis, Boenisch – Murawski, Polanski, Dudka, Obraniak, Błaszczykowski – Lewandowski

Mario Nh 12.06.2012 11:05

Czyli teoretycznie najmocniejsza 11 z wzmocnionym środkiem pola. Dobrze.

Tak czy inaczej jeśli Rosja powtórzy swoją grę, szczególnie w ataku to wątpię aby udało nam się uniknąć straconych 2-3 goli.

Nawet jeśli przegramy niewysoko a Czesi zremisują z Grecja mamy spore szanse.
Chociaż według mnie, dzisiaj doświadczenie i dyscyplina greków zwycięży.

KOALIK 12.06.2012 11:48

Czyli PZPN-owscy Kew Jaliens i Michael Lamey, a więc Ludovic Obraniak oraz Sebastian Boenisch dalej grają. PZPN zagra bez lewej obrony, czyli bez problemu można przypuszczać, że Rosjanie ustawią taktykę na prawą stronę, a Dzagojew, czy zamieniający się z nim Arszawin będą mieli łatwość w graniu tamtejszą strefą boiska. Jak Dyzma ma zamiar murować i grać z kontrataku, to lepszy do tego byłby zwłaszcza Grosicki, czy Rybus, a nie uciekający od gry, bezużyteczny i człapiący Obraniak.

Ktoś wie, jak byłaby taka sytuacja: Rosja wygrywa z każdym 4:1, a w pozostałych meczach byłoby 1:1, to kto wtedy awansuje? Wg przepisów wylicza się współczynnik z eliminacji i finałów ME 2008 i MŚ 2010 oraz eliminacji ME 2012, a więc Polska byłaby i tak poszkodowana, bo nie mogła uczestniczyć w eliminacjach do EURO. Co wtedy?

nero 12.06.2012 12:25

gdzieś czytałem że ranking fifa się w którymś momencie liczy.

Maciuś 12.06.2012 12:42

Jesli przegramy z Rosją to ta w ostatniej kolejce podlozy sie Grecji zeby nas wykiwac z drugiej fazy.

KOALIK 12.06.2012 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1256656)
gdzieś czytałem że ranking fifa się w którymś momencie liczy.

Już sprawdziłem i wyszłoby, że Grecja by awansowała, a Polska na ostatnim miejscu. Liczy się współczynnik, który oblicza się na podstawie tego, co podałem w poprzednim poście - eliminacji i finałów ME 2008, MŚ 2010 oraz eliminacji ME 2012. Nie ma znaczenia, że Polska nie brała udziału w eliminacjach.

mr_kwolf 12.06.2012 13:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 1256661)
Jesli przegramy z Rosją to ta w ostatniej kolejce podlozy sie Grecji zeby nas wykiwac z drugiej fazy.

Wy tak wszędzie musicie szukać spisków? Rosja będzie się podkładała mogąc przez to spaść na drugie miejsce i mieć trudniejszego rywala w ćwierćfinale?

sawko 12.06.2012 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 1256646)
Ktoś wie, jak byłaby taka sytuacja: Rosja wygrywa z każdym 4:1, a w pozostałych meczach byłoby 1:1, to kto wtedy awansuje? Wg przepisów wylicza się współczynnik z eliminacji i finałów ME 2008 i MŚ 2010 oraz eliminacji ME 2012, a więc Polska byłaby i tak poszkodowana, bo nie mogła uczestniczyć w eliminacjach do EURO. Co wtedy?


jacy poszkodowani? w kazdym meczu gramy u siebie jak tego nie wykorzystujemy to jestesmy najnormalniej słabi i to własnie innym nalezy sie awans, nam i tak juz pomagają sciany jak zobaczylem za co dostał grek dwie zółte i w konsekwencji czerwien to mi wstyd było

El'kabat 12.06.2012 15:14

Smuda nie spier.dol tego.
2-1 dla nas !

ciacho 12.06.2012 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 1256528)
ponoć dzisiejszy mecz Polska-Rosja bedzie komentowac Szpakowski z Trzeciakiem, a poczatkowo wszystkie mecze Polakow ze Szpakowskim mial komentowac Juskowiak, czyzby Juskowiak za wypowiedzi po meczu Grekami w Cafe Euro zostal odsuniety...

Jezus Maria tylko nie ten debil.:cenzura:

el Nuero 12.06.2012 17:42

Czyżby Czesi wracali do gry? Czterdzieści minut gry, i już dwa do jaja dla nich. V. Pilar drugi mecz i druga bramka. Jeśli tego prowadzenia nie zmarnują (tak jak biało-czerwoni) to niezależnie od wieczornego wyniku, starcie polsko-czeskie w ostatniej kolejce będzie meczem nie o honor, a o wyjście z grupy. Bo Ruscy raczej nie pozwolą stłuc się Grekom :-)

!!IRIVER!! 12.06.2012 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez el Nuero (Post 1256767)
Czyżby Czesi wracali do gry? Czterdzieści minut gry, i już dwa do jaja dla nich. V. Pilar drugi mecz i druga bramka. Jeśli tego prowadzenia nie zmarnują (tak jak biało-czerwoni) to niezależnie od wieczornego wyniku, starcie polsko-czeskie w ostatniej kolejce będzie meczem nie o honor, a o wyjście z grupy. Bo Ruscy raczej nie pozwolą stłuc się Grekom :-)

Bezwzględnie Czesi dużo lepsi od Greków. Bardzo szkoda, że nie potrafiliśmy tego samego zrobić Grekom, co oni - dwa gole w pierwszych minutach pewnie rozstrzygnęłyby nasz mecz... No i tak jak piszesz, walka Czechami w ostatniej kolejce będzie o awans.

Swoją drogą - co się liczy w pierwszej kolejności w przypadku równej liczby punktów ? Mecz pomiędzy zainteresowanymi? Jeśli tak, to przy takim wyniku jak teraz, Rosja wygrywając z nami zapewnia sobie 1.miejsce w grupie i wtedy, kto wie, jak się zachowa w meczu z Grecją.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl