![]() |
Po tym meczu, mając na uwadze również wcześniejsze nasze "popisy" powinien być jakiś piłkarz, który w żołnierskich słowach opisałby sytuacje jaka panuje w naszej drużynie. Szkoda, że nie mamy w swoich szeregach Grzegorza Skwary, gdzie jego pamiętny wywiad oddawałby w pełni to co sobą reprezentują nasi kopacze. Ja, gdybym był piłkarzem Wisły i widział co prezentuje drużyna, miałbym jaja i powiedział głośno to co Grzesiu, że "jesteśmy dziadami", "takie zagrania jak my prezentujemy to się nie mieści w pale", "my nie umiemy grać w piłke" i "jesteśmy beznadziejni".
Takie słowa powinni wypowiadać piłkarze Wisły do mediów, a nie pier*olić, że zabrakło szczęscia, czy tam czegoś innego. |
Cytat:
|
Cytat:
ad 2/ walka o utrzymanie w lidze |
Tak jest, dalej zaklinajcie rzeczywistosc twierdzac ze to wina piłkarzy. Tak jest są słabi, bez ambicji, 3 liga itp.
I jeszcze wierzcie w "myśl szkoleniową" Probierza. Jak to się nazywa? Ta..., ta...taaa...no taktyka. Prawie tego słowa zapomniałem. |
Gra to jakiś koszmar. Doping na podobnym poziomie. Cieszę się, że dzisiaj nie siedziałem na C. Wstydziłbym się przed samym sobą.
|
Cytat:
Tego tej zbieraninie brakuje - więzi i oddania Wiśle. Szatnia jest chujowa, a jak nie ma szatni to nie ma grania. Dziękuję, dobranoc. |
ma Cupial co chcial.takiej kopaniny to dawno nie widzialem.Melikson na skrzydle to jest totalne niewykorzystanie jego potencjalu i umiejetnosci.chcieli kibice mlodych Polakow to dostali drewniakow, Brud co pilka to strata.jedyny Wilk gryzl trawe i szacun mu za to.popadamy(smy) w ligowego sredniaka i predko sie z tego nie wybudzimy, bo perspektywy marne.nareszcie byla teraz w czerwcu szansa na zbudowanie przez Stana czegos sensownego to Bednarza zatrudnili.k.... nawet nie chce sie pisac.pilkarze paralitcy?owszem najlepsi nie sa , ale jakos w zeszlym sezonie mistrza zdobyli, w LE tez sie pokazali a teraz pod wodza rzemieslnika, analfabety taktycznego Probierza graja taka padake, ze masakra k....
no i Maly jak zwykle macha lapami, kloci sie z sedziami bardzo edukayjne bylo go przywrocic do skladu....kabaret |
Cytat:
|
Cytat:
Potwierdzają to ostatnie przykłady Wolskiego, Żyry, Kamińskiego, Drewniaka, Pawłowskiego, Janickiego, Modelskiego, Czekaja, Stępińskiego, Rybickiego, Stebleckiego, Skorupskiego, Milika, Porębskiego, Malarczyka, Papikyana, Teodorczkya, Wszołka, Rakowskiego, czy też dobrze grających na poziomie I ligi braci Maków, Błąda, Oleksego, Witana, Olkowskiego, M.Lewandowskiego i Żołnierewicza (do momentu ich ciężkich kontuzji), Flisa, Świerczoka, Nalepy, Kopacza. Spora ilość ciekawych talentów, którzy okazali się przydatni, jak tylko dostali swoją szansę. Czytałem ostatnio opinię, że lepsza od ME byłaby gra tych chłopaków w trzecioligowych rezerwach - w mojej skromnej opinii niekoniecznie. To prawda, że są w Młodej Ekstraklasie zawodnicy, którzy tą ligę trochę przerastają i gra tam niekoniecznie wpływa pozytywnie na ich rozwój, ale popatrzcie na to z innej strony - jest tam też cała masa chłopaków 16-sto, 17-sto czy 18-letnich, którzy fizycznie kompletnie na ten moment nie nadają się do futbolu trzecioligowego, a mają pewien talent do gry kombinacyjnej, jak przykładowo Jagiełło z Legii, czy bracia Stępińscy z Widzewa. Tacy gracze niekoniecznie odnaleźliby się w trzecioligowej fizycznej rąbance, a tak mają okazję grać przeciwko swoim rówieśnikom, albo zawodnikom starszym o te dwa, trzy lata, w lidze, gdzie poziom rywalizacji jest NIEPORÓWNYWALNIE wyższy, niż w piłce juniorskiej, bowiem grają odpowiedniki klubów Ekstraklasowych - praktycznie w każdej drużynie Ekstraklasy dzięki Młodej Ekstraklasie poprawie uległ poziom scoutingu utalentowanych chłopaków w niższych ligach, dobrymi przykładami są Legia (Wolski, Żyro, Borysiuk, Rybus i inni), Widzew (spora ilość ciekawej młodzieży z polskich kadr młodzieżowych typu bracia Stępińscy, Duda, Mroziński), Górnik czy Ruch. Krótka matematyka. W ME jest 16 klubów, w każdym z tych klubów regularnie gra dajmy na to 15-17 młodych zawodników, co daje około 240-250 młodych zawodników w różnym, młodym wieku, którzy rywalizują z rówieśnikami z innych części naszego kraju. Ciekaw jestem, ilu z nich miałoby okazję grać na poziomie III ligi, a ilu byłoby skazanych na mecze typu 15:0 w futbolu juniorskim, gdyby nie było w naszym kraju tych rozgrywek... Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, aby zawodników, którzy swoją grą w ME pokazują, że są gotowi do piłki seniorskiej i ME przerastają, wypożyczać do I ligi czy poziom niżej, aby się w spokoju na zupełnie przyzwoitym poziomie (aktualna czołówka to środek tabeli Ekstraklasy IMO) ogrywali. Oczywiście DUŻO lepszym rozwiązaniem zamiast (albo obok, a wtedy rezerwy opcjonalne) aktualnej ME byłoby np. utworzenie czterech centralnych lig U-17 i powiedzmy dwóch centralnych lig U-19 i posiadania obowiązkowo rezerw na poziomie co najmniej piątej (a najlepiej trzeciej) ligi. Czyli coś na wzór rozwiązania niemieckiego. Ale to są dodatkowe koszty, a nasze kluby kasą nie szastają, więc nie ma co na to liczyć. |
Cytat:
Ale w blamażu z Cracovią, czy Podbeskidziem na Reymonta przewodził nam szeryf nr.1 więc ta teoria tak nie do końca się sprawdza. To raczej olewactwo przepłacanych najemników, którzy za Wisłę flaków wypruwać nie będą, tym bardziej, że pewnie już wiedzą , że długo nie pograją w tym klubie: http://www.weszlo.com/blog/17/749 W tym przypadku żaden nawet najlepszy trener nie pomoże, to banda przepłacanych przeciętniaków, którym brakuje także chęci. |
Z Lechią w Gdańsku.
|
Cytat:
To jest kryzys Wisły i tyle, a nazywaj to sobie jak chcesz. Jest tez kryzys Legii, jakoś oszałamiającej gry jesienią jej nie pamiętam, pewnie dlatego że jej nie było, gdyby była to mieliby z 10 punktów przewagi, a ... nie mają. Skąd te twoje żałosne zachwyty na Legia, chłopie chyba zabłądziłeś, no to nie jest ...forum fanatyków Legi. W kryzysie to jest cała nasz kopana i tyle. Legia bez Ljuboi w ataku nie istnieje więc w czym nam niby odjechali, no chyba że ich Ljuboja jest jak Lenin ... :lol: Legia nie jest średnia tylko słaba jak my , nie mitologizuj i ich akademia też cudów na patyku nie daje. Bobek90, moja sugestia skończ z tymi zachwytami nad Legią bo to zaczyna być komiczne. |
To nie olewactwo, brak ambicji ani więzi z klubem. Jeżeli tylko to wam wpadło do głowy oglądając ten "spektakl", to polecam jednak rzucić okiem na trochę futbolu w wykonaniu innych drużyn. Raczej łatwo dostrzeżecie, że aby wygrać trzeba mieć jeszcze jakiś pomysł na przeciwnika, że już nie wspomnę o schematach taktycznych, ataku pozycyjnym itp. bo to zbyt wysublimowane jak na naszego coach'a.
|
Cytat:
Finansowo różnica w budżetach jest już bardzo niepokojąca.To będzie mieć swoje konsekwencje już w przyszłym roku. Szkolenia młodzieży w ogóle nie ma sensu porównywać. Nie mamy się czym przeciwstawić, a w następnych rocznikach może być jeszcze gorzej. Skauting Legia ma dobry, zbiera z regionu wszystko co najlepsze. Efekty przynosi to już teraz. U nas siatka skautów to mit. Organizacyjnie i marketingowo - bez porównania. Wiem, że niełatwo to przełknąć, ale nie zaklinajmy rzeczywistości. |
Cytat:
Problem jest taki, że w rozumieniu kibica zazwyczaj zaciera się ten "drobny" szczegół, czyli różnica pomiędzy poziomem nakreślonej taktyki, jej pomysłowością, metodą jej wdrożenia, a poziomem jej realizacji. Za to pierwsze odpowiada trener, za to drugie zawodnicy i do sukcesu potrzeba w równym stopniu obu tych czynników na wysokim poziomie. I tak zwykły kibic praktycznie nie ma szans obiektywnie ocenić, kto tak naprawdę jest odpowiedzialny za taki, a nie inny stan rzeczy. Oczywiście trener odpowiada za odpowiednią mobilizację, motywację do realizacji tej taktyki wśród piłkarzy, ale są sytuacje, w których piłkarzom wszystko wisi w takim stopniu, że trudno do nich przemówić w jakikolwiek sposób. W mojej skromnej opinii taka sytuacja jest obecnie w Wiśle, a jej powody opisywane tutaj były milion razy. |
Cytat:
Ale jakby było 11 na 7 to Legia by spokojnie utrzymała 0:0. Zero zagrożenia. W 95. minucie wiadomo było, że Legia ma wolny i piłkę meczową i na kontrę nie będzie czasu. Mogli bardziej zaryzykować. Może zabrakło im Skroży na ławce, żeby im kazał wejść w pole karne większą liczbą zawodników. Generalnie Wiśle może się odbić jeszcze czkawką ten remis. Jak Legia wygra z Wisłą finał PP i zabraknie im tych 2 pkt do MP to pa, pa puchary dla Białej Gwiazdy. Chociaż z tą grą to wolę opcję: Wisła bez pucharów, Legia bez MP. Oglądałem tylko ostatnie 30 minut ale Nunez zdążył mnie rozbawić swoją nieporadnością do łez. W sumie nie wiem kto był tragiczniejszy, on czy równie beznadziejny Jovanović, który jest chyba najgorszym transferem od czasu Władzi lub Beto. W każdym razie Weszło ładnie wyróżniło Argentyńczyka: "A co do wspomnianego Nuneza – dzisiaj wystąpił na lewej obronie, więc jak widać trener Michał Probierz szuka mu miejsca na boisku. Naszym zdaniem powinien mu poszukać miejsca, ale w pierwszym samolocie do Ameryki Południowej." |
Cytat:
Jedyne czym sie powinniśmy niepokoić to naszą sytuacją, a nie patrzyć na rywali ligowych bo u nich podobna kicha. Czasy naszej dominacji to przeszłość mamy już 2012 rok, a nie np. 2003. Jedyny sposób przegonienia rywali to nie tyle zwiększyć budżet klubu do poziomu L, ale zainwestować w zaplecze klubu i ...dać szansę na stabilizacje, innymi słowy nasz boss musiał by się zmienić, inna rzecz że po licznych zmianach u niego przychodzi czas opamiętania i może będzie tak teraz i da trochę czasu na budowę lepszej Wisły, mnie bardziej jednak martwi że może to robić nieudolnie Bednarz, a nie jednak bardziej profesjonalnie Valckx, ale co robić ani na jedno , ani na drugie wpływu nie mam. |
Cytat:
A co do przepłacaności to zgoda ale to nie tylko nasz problem. |
Cytat:
|
rw88,
Od 2 meczy Wisła nie istnieje w ofensywie. Nie ma takiego pojęcia. Nie ma nawet ataku pozycyjnego, co do niedawna było naszą domeną. Jak w tej sytuacji można narzekać na Bitona, który nie dostaje nawet jednego podania. Grając w przewadze, Wisła operowała piłką na bokach, zamiast rozgrywać krótkimi podaniami w środku pola. Od 2 meczy celebrujemy grę przy liniach bocznych przerywaną dziesiątkami autów. Mam wrażenie że to jakieś ćwiczenia na wzmocnienie mięśni ramion a nie piłka nożna. |
Podobno w klubie się głowią jak rozwiązać kontrakt z Jaliensem. Mam nadzieję, że to tylko dlatego, że wiedzą już jak pozbyć się Łukasza G.
|
Cytat:
|
Cytat:
Przy tym co my gramy teraz to z Ruchem szans wiekszych nie mamy. Ostatnio było skromne 1-0 a we wtorek pewnie coś jeszcze dołożą,wiedzac ze jest rewanż dodatkowo na R22. Jestem sceptykiem,ale patrząc na terminarz to następny wygrany mecz to może być dopiero z Łksem. Oglądamy najsłabszą Wisłę od lat,bez pomysłu na jakąkolwiek grę i z katastrofalnymi piłkarzami. Niech ten sezon sie już skończy,bo dużo ciekawiej zapowiada się letnie okienko.. |
Cytat:
Tyle do Miłosza. Do reszty - chciałbym powiedzieć, że oczywiście powyższa napinka, chociaż zawierająca fakty, jest tylko napinką i do nikogo więcej bym z czymś takim nie wyskoczył. Ale z tego co zauważyłem nie tylko mnie bawi zacietrzewienie tego użytkownika. P.S. A co do samego meczu, okiem obserwatora z zewnątrz - macie gruby problem. Parę lat temu w takich okolicznościach (9 na 11) pojechalibyście z nami na stojąco. A dzisiaj to była najgorsza Wisła jaką pamięam w meczu Wisła - Legia w Krakowie od dobrych 10 czy nawet 15 lat. |
Cytat:
Żeby nie było, nie twierdzę jednoznacznie, że to nie jest wina Probierza. Po prostu uważam, że jak już go zatrudniono i uznano, że się do tej pracy nadaje, to trzeba mu dać szansę popracowania choćby pół sezonu w normalnych warunkach i ocenić Wisłę w jego wydaniu po okresie przygotowawczym, z zawodnikami, których transfery sam przyklepie. Chyba wszyscy się zgodzimy, że Wisłę przejął w średnio ciekawej sytuacji, a wyniki wbrew pozorom specjalnie złe nie są. Miał trudny terminarz w lidze, mecze w PP przeciwko zdesperowanemu Lechowi, a do tej pory w siedmiu meczach przegrał raz, na bardzo trudnym terenie (najtrudniejszy możliwy wyjazd w Ekstraklasie) wygrał trzy razy, drużyna straciła trzy gole, a klub awansował do następnej rundy w PP. Trudno więc jego pracę oceniać jednoznacznie negatywnie. Gra jest słaba, ale wyniki, biorąc pod uwagę okoliczności, średnie, albo nawet przyzwoite. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cóż można po tym powiedzieć: parafrazując "małego" klasyka: brawo ....a, macie czego chcieliscie. Liga ....a mistrzów. Po kolei: Pareiko - jeden z niewielu, którzy powinni zostac, jak sobie przypomnę Pawelka albo Angelo Huigesa to ..., obrona :) Jovanovic - Partizan, repra Serbii i co sie ....a z nim stalo??? Wstąpił w niego Zły ? Chavez, Czekaj - przecietniaki, Nunez - jeden z najsłabszych na boisku, ale i tak lepszy niz Diaz czy Pajlic, "pomoc": Brud - nie wiem w czym jest gorszy ni| Jirsak czy inni probowani przez lata na jego miejscu, nie wiem dlaczego zostal zmieniony, Garguła: w murze stoi jeden pajac w zielonym trykocie a on ....a właśnie w niego trafia, za to mu płacimy??? Wilk - może zostać, ale szalu ni ma, Melikson - jesli cudotworca Bednarz jest w stanie na nim zarobic to na co ....a jeszcze czeka??? Iliew? Rozumiem ze pracuje na pol etatu, bo jeszcze nie zagral ani jednego calego meczu, Zarzad o tym wiedzial parafujac jego kontrakt? Genkow - dobry pilkarz do grania w duecie napastnikow, ale gdzie jest ....a ten drugi??? Biton - 1.6 mln EUR??? Slyszal ktos lepszy dowcip? TAK to najbardziej zalosna banda kopaczy od przejecia klubu przez TF, czy ktos temu zaprzeczy? Ostatnio gorsi od nich byli ci, ktorzy sprzedali mecz Legii 0:6. Kibicowsko: dobrze, z nostalgia sluchalem starej piesni z lat chyba 80-tych :)
|
Krotochwila, uwazaj bo zaraz wyzwa Cie od legionisty :mysli:
milosz Pamietasz co pisales w okresie przygotowawczym? I pamietasz co ja pisalem? I co wyszlo? To nie ja mam czarne okulary, tylko ty rozowe. Niestety... Cytat:
W sumie, nie jest to takie nierealne. Lech w ciagu 3 sezonow: sprzedal zawodnikow za ok. 7mln euro (Murawski i Lewandowski), dwa razy gral w P.U/L.E (dwa razy wiosna), i do tego z reguly mial bardzo wysoka srednia (np. 40 tys. na Juve, Salzburgu czy City, 35 tys. 2x Legia, itd.). I co? Jeden sezon bez pucharow i ma pewne problemy finansowe. Inna sprawa, to taka z czego (jesli to prawda) te problemy wynikaja... Czyzby na futbolu w Polsce mozna bylo zarabiac? Ewentualnie sciagac dlugi... :> Cytat:
Cytat:
Wydawalo sie ze i u nas to bedzie (druga polowka 2010 roku, czesc 2011 roku), ale... niestety tylko sie wydawalo... Cytat:
Ot, chocby w tym odjechali ze moga takiego Ljuboje zatrudnic (ok 700 tys euro samego kontraktu). Cytat:
-------------------------------------------------------------------- Jeszcze odnosnie meczu, kartki dla Legii byly zasluzone (inna sprawa ze naszym tez sie nalezalo kilka kartek ktorych nie dostali...). Nie byly to jakies brutalne faule, ale sedzia bez problemu moze sie wytlumaczyc. W zasadzie w sytuacji z Golem nie ma zadnej kontrowersji. Nie moglo byc innej decyzji. Pretensje niech legionisci skladaja do... Skorzy, ktory Gola nie sciagnal w przerwie (a gral wielki piach). Jesli chodzi o Jedrzejczaka... pierwsza kartka w pelni zasluzona. Nad druga mozna sie zastanowic... Niemniej, wole takie sedziowanie niz pozwalanie na brutalna gre. Moze wtedy druzyny drwali (nie chodzi mi o Legie) nie mialyby poczatkowej przewagi wzgledem druzyn lepszych technicznie. I moze wieksza wage przykladaloby sie do techniki... Oczywiscie nie mowie ze sedzia byl idealny. Obiektywnie rzecz biorac, byl czesto zbyt aptekarski (mimo wszystko), i chyba nieco forowal Wislakow, bo niektorzy zasluzyli na zolty kartonik a go nie dostali. Niemniej, dwie czerwone dla Legii (jesli zanalizujemy te faule pojedynczo i nie wezmiemy pod uwage tego co sie dzialo w meczu) to nie byla kontrowersja przez duze K. |
Przepraszam, nie mogę sie powstrzymać - to najbardziej zalosne s....ysyny odkąd pamiętam - a mój pierwszy mecz zaliczyłem w 1978 (oczywiście nie liczę 0:6)
|
Tego drewna nie ożywiłby nawet Geppetto . Najsłabsza Wisła od lat ... ale czy to jakieś zaskoczenie ?
Quo vadis Wisło ? |
Dla tych, którzy mają problem ze zrozumieniem gigantycznych długów Wisły i Legii polecam zabawę w symulację przychodów i wydatków klubu. Dopinaliśmy budżet sprzedając zawodników, ostatniego sprzedaliśmy 15 miesięcy temu, a na kontrakty wydajemy znacznie więcej. Do tego kasa od UEFA na koniec sezonu, a premie i gratisy trzeba płacić na już (w planie minimum premii nie trzeba płacić - sukcesu brak). Poza tym możliwe, iż np. Jaliens kosztował/kosztuje przez dwa lata tyle co Jirsak z tymi 700 tysiącami euro odstępnego i kontraktem przez 5 lat. A Garguła jeszcze więcej. Ja nie mam pojęcia o liczbach związanych z funkcjonowaniem Wisły. Wy raczej też nie. Chyba, że macie wgląd do sprawozdania finansowego za rok 2011 to przepraszam. Dlatego nie piszcie bezpodstawnie, że to niemożliwe, że mamy dług wewnętrzny, czy problem z realizacją budżetu. Największe kluby w Europie są zadłużone, a co dopiero Wisła grająca w polskiej lidze. To nie Football Manager, to życie. I tak jesteśmy ponoć w lepszej sytuacji niż Legia.
Co możemy dodać do przychodów? Prawa transmisyjne za Ekstraklasę (max. 10 mln zł), bilety, transfery i kasę od mniejszych sponsorów. Co jeszcze? A co możemy do wydatków? Pensje zawodników i sztabu, koszta związane z organizacją meczów, koszta za wynajem stadionu, podatki, premie, transfery do klubu, prowizje dla managerów i "za podpis" dla wolnych zawodników. Jakieś orientacyjne liczby? Nie liczę tutaj rozgrywek europejskich. |
Gdyby klub był prowadzony sensownie a budowa drużyny miała ciągłość, nie było by problemu z holenderską czkawką.
Obawiam się, że w przyszłym sezonie będziemy okupywać miejsca 3-5, bo nie zanosi się na super transfery. Sam mecz, jak cała runda... |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Legia gra dno i tyle, jeśli piszesz ile Wisła strzeliła wam bramek, to przypomnę że w poprzednim meczu na R22 w Krakowie przegraliście 0-4, boli cie to ? Ma boleć ! Dajesz swoją napinkę, to masz zwrotną. Co do ostatniego meczu to dziękuj niebiosom że Wisła jest w kryzysie bo gdyby nie to przy takiej grze twoje drużyny byłby w Krakowie wynik jak ....w poprzednim sezonie więc znowu 4-0 dla Wisły Kraków.Tyle napinek, choc to same suche fakty. Jeśli zwracasz się jako kibic Legii do reszty kibiców Wisły i oczekujesz aprobaty swojej niechęci do niej to w istocie jesteś postacią tyleż komiczna co tragiczną w sumie w samej rzeczy groteskową. Tyle do naszego natrętnego gościa. ________ Bobek90 Ależ klękaj sobie przed Legią i ołtarzyk sobie też zrób, ale nie pisz tu o żadnych okularach. Okres przygotowawczy to zawsze niewiadoma więc nic on nie ma wspólnego z kolorem okularów, to jakieś nonsensy. Co do kwestii finansowych Amica zabiera i Cupiał zabiera. Jak zarobisz a ktoś ci zabierze to też nie masz i mimo że zarobiłeś nie masz, to chyba proste. I kolejna sprawa to moja krytyczna ocena całej naszej polskiej piłki, otóż to nie jest kwestia fanatyzmu tylko racjonalnej oceny, nikt u nas nie prezentuje profesjonalnej piłki i Legia też. Czy jest najbliżej zachodu, za parę lat będziemy wiedzieć, teraz to wróżenie z fusów. Skauting, Akademia, baza szkoleniowa (choćby boiska), długofalowa polityka transferowa, stabilizacja trenerska i generalnie otwieranie się na zachodnia myśl szkoleniową (ufam że tu się może zgodzimy). …to wszystko ... tak ! Tyle że w tym względzie to nasze problemy i stałych wzorów w Polsce to Ja tu nie widzę. Co do Legii to zobaczymy jakie będą jej dalsze losy jak braknie choćby Ljuboi w składzie i pojawi się dłuższy kryzysik w lidze, jak wówczas będzie reagował ich sponsor bo mam takie przeczucie że raczej trenerską karuzela a nie inwestycjami w zespół. Sukcesy (względne, bo w tym sezonie) Korony, Legii, czy Ruchu, ale i Śląska to stabilizacja trenerska a nie mega- rozwój ich klubów. ______________ PS. Jeszcze do kibica Legii …zabierz stąd thechrisa bo gość na tym forum bo wygranych meczach przez Wisłę jest taki samotny, a u was byłby zapewne doceniony w swojej niechęci do Wisły Kraków. Pozdr. ;) . |
Co nie zmienia faktu, że jeśli Legia gra dno to jak nazwac to co gra Wisła...?
|
Obecna Wisła to katastrofa. Katastrofa absolutna.
Głównym powodem tego gówna, w jakim się znaleźliśmy, jest kilku zawodników absolutnie beznadziejnych. Trudno tutaj określić, czy po prostu są słabymi piłkarzami, czy tylko skończonymi ....o-idiotami. 1. Maor Melikson. Piłkarz, który był dla nas zbawieniem w poprzednim sezonie i we wczesnych meczach tego, stał się zaprzeczeniem wszystkiego co piłkarskie. Od pewnego czasu prezentuje stereotypową żydowską naturę (kup mnie, błagam, kup mnie - daj mi ZAROBIĆ!). Powinien więc sklep na Kazimierzu otworzyć, bo jego boiskowych dokonań nie da się oglądać. Dzisiaj próbował zaszpanować "kunsztownymi" zagraniami - a to zewnętrzną częścią stopy, a to fikuśny drybling, a to techniczny strzał. Szkoda, że w football managerze (przynajmniej po ostatnich meczach) zostałby określony jako zawodnik, który "nie grzeszy inteligencją na boisku", gdyż jego decyzje są tak trafione, że szkoda gadać. Panowie, piszecie tutaj, żeby "Meleksa" zostawić. Spójrzcie prawdzie w oczy - ten gość ma Was w dupie. W podobny sposób traktuje on Wisłę. To, co musiał, już pokazał. Teraz czeka na transfer i nowe, lepsze życie. 2. Dudu Biton Zagrał tylko chwilę, ale to wystarczyło, by przekonać się, że niewiele różni się od swego rodaka. Jesienią walił bramki aż miło. Nagle przestało mu się chcieć? Biton przecież wie, że w Wiśle nie zostanie, a chętnych na niego jest ponoć całkiem sporo. Ogranicza się więc do kręcenia się po polu karnym i czekaniu na odpowiednie piłeczki. Tak czy siak jest w czołówce najlepszych strzelców polskiej ligi (sic!), więc nie musi się już specjalnie starać. Znajdzie nowego pracodawcę i jest szczęśliwy. 3. Gervasio Nunez. Od niepamiętnych czasów (przynajmniej dla mnie - przynajmniej w tej chwili) piszę, żeby wy.......ić z Wisły to ścierwo (przepraszam, ale nie umiem inaczej nazwać tego grajka). Gość jest absolutnie NIEGODZIEN noszenie koszulki z Białą Gwiazdą. Jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Zawsze musi zwrócić uwagę na siebie. Jeśli nie bawi się w idiotyczne dryblingi lub nie zwalnia akcji (jakieś 70% jego zagrań), to przynajmniej się kładzie (29%). Jest największą ....ą na boisku. Podejrzewam, że Henryk Reyman zabroniłby podać mu rękę. Nie dziwię się też, że w poprzednim klubie darzono go wielką nienawiścią. To samo powinno spotkać go w Krakowie, tylko że ktoś powinien dać mu to do zrozumienia w bardziej wyrazisty sposób. 4. Łukaszek Garguła. Temat rzeka. Gość, który walki unika w sposób perfekcyjny. Zaczyna mi się wydawać, że urodził się po to, by być krętaczem. Szkoda o nim w ogóle pisać. Powinien zajrzeć na to forum. :) Generalnie to brakuje mi słów. Graliśmy w 11 przeciwko 9, lecz nie potrafiliśmy zrobić czegokolwiek. Przykro było to oglądać. Żałowałem tylko wtedy, gdy gracze podeszli pod młyn i spotkali się z milczeniem. Odniosłem wrażenie, że po większości z nich to spłynęło, ale było kilku, którzy wyglądali na przejętych i przybitych taką sytuacją. Chciałbym, żeby to oni zostali z nami na kolejny sezon. |
Cytat:
Ps. A postu powyższego komentować mi sie po prostu nie chce, jak ktoś pisze o np. Nunezie że to "ścierwo", sorry, ale sam nie zasługuje na podanie ręki, no to jednak trochę skomentowałem. Tyle. |
dlaczego zwolniono Kazka Moskala? to jest gość, któremu Biała Gwiazda leży na sercu! JEŚLI NIE SZANUJE SIĘ SYMBOLI, TO "NIE MA KOMU TRAWY ŻREĆ"!
chyba nie trzeba tłumaczyć, o co mi chodzi! jeśli w przyszłym sezonie zostaną w klubie tacy zawodnicy jak np: Jovanović, to wpie.dole karnet na środku boiska, przed prezentacja NASZEJ drużyny... |
Cytat:
Jak ja go szczerze nienawidzilem ,a wszyscy wislacy zostali pozegnani szczerymi oklaskami . Pojde jeszcze krok dalej i przypomne czasy gdy trenerem byl Musial mielismy najwieksza frekwencje w lidze -srednia okolo 12k co na tamte lata bylo naprawde duza liczba,a liczba nie brala sie z pieknej gry, magicznych zawodnikow(bo takowych nie bylo) tylko z tego, ze tamta ekipa miala JAJA takie jakie naszym obecnym grajkom moga wyrosnac jedynie po transplantacji. |
milosz
Definitywnie... nie zmieniles sie. Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Jest najblizej profesjonalizmu, a jest profesjonalny nie znaczy tego samego. I mialem na mysli cos wiecej niz kwestie sportowa. Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl