Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [22 kolejka] PGE GKS Bełchatów - Wisła Kraków 17.03.12r. godz. 15:45. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8636)

Kurz 18.03.2012 23:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 1231842)
Moim zdaniem Probierz wypada lepiej w porównaniu z Maaskantem z jesieni tego sezonu.

Na razie Probierz poprowadził nas w spotkaniach z 2 z 5 najsłabszych drużyn Ekstraklasy i Lechem, który jest jeszcze w głębszej czarnej dupie niż my. Poczekaj z daleko idącymi wnioskami na kolejne spotkania...

jova 18.03.2012 23:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 1231865)
a gdzie sie tego dopatrzyles?
W meczu z Lechią, gdzie wygralismy 2:0, to jeszcze mozna uznac za sensowne.Ale potem 0:0 z Lechem, 1:0 z Lechem, gdzie gralismy super defensywnie po strzeleniu na 1:0, albo z Bełchatowem, gdzie po strzeleniu pierwszej bramki nadal przegrywalismy mecz, wiec koniecznosc zdobycia kolejnej była oczywista, to w zyciu nie powiedzialbym, ze chcielismy zdobywac kolejne

Rzeczywiście przesadziłem. Chęć strzelania goli widać było głównie z Lechią. Mimo wszystko wydaje mi się, że w Poznaniu cofnięcie się było celowe - miało zabezpieczyć naszą bramkę. To nie była kwestia rozluźnienia się po wyjściu na prowadzenie i oddania inicjatywy rywalowi jak wcześniej zrobiliśmy np. w Lubinie.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAF (Post 1231856)
Cos w tym zespole umarlo chwile po zakonczeniu rewanzowego meczu w Nikozji. Powietrze z hukiem przeklutego balonu wyrzucilo cala motywacje, ambicje i chec do walki. Po prostu byl to zespol tworzony na eliminacje LM. A potem ... sie nie liczy.

Moim zdaniem to stało się już po zdobyciu mistrzostwa, bo od tego momentu zespół zaczął sobie wybierać do których spotkań podchodzi z maksymalnym zaangażowaniem. Mecze ligowe, Skonto, a może nawet pierwszy mecz z Litexem rozegrała Wisła, która chciała wygrywać jak najmniejszym nakładem sił.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1231879)
Na razie Probierz poprowadził nas w spotkaniach z 2 z 5 najsłabszych drużyn Ekstraklasy i Lechem, który jest jeszcze w głębszej czarnej dupie niż my. Poczekaj z daleko idącymi wnioskami na kolejne spotkania...

Oczywiście, na taką prawdziwą ocenę przyjdzie jeszcze czas. Podkreśliłem to w swoim poście. W taki, a nie inny sposób oceniam jego dotychczasowe mecze. Za tydzień czy dwa wnioski mogą być już inne.

Lysy 19.03.2012 00:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BBudowniczy (Post 1231873)

Po prostu dobrzy Polacy i dobrzy obcokrajowcy. Tylko że niestety sam sobie przeczysz i popadasz w skrajność : "polski szrot nic nam nie da, ani teraz ani w przyszłości". Bo tak powiedział miłosz. Tylko obcokrajowcy, choćby się potykali o własne nogi. Tylko obcokrajowcy wywołują dreszcz podniecenia u miłosza i basta.


Tak wyważonej wypowiedzi dawno nie słyszałem. Niektórzy chyba popadli w paranoje z tym wsadzaniem zawodników do jednego worka "Dobrzy obcokrajowcy i źli (leniwi, drodzy, przepłacani) Polacy" i odwrotnie. Sam jestem zwolennikiem bardziej polskiej Wisły, pod warunkiem , że zawodnicy którzy będą przychodzić będą prezentować odpowiedni poziom, a nie Łobodzińsko/Dawidowski szpital polowy. To samo tyczy się obcokrajowców , sprowadzanie takich Jirsaków i Kirmów na sztuki przyprawia mnie o ból głowy.

milosz 19.03.2012 01:19

BBudowniczy piszesz nie dość że długie teksty to jeszcze nudne i pełne nonsensów.

Wiśle kibicuje od połowy lat 70-tcyh więc pudło i moja rada nie czytaj swoich tekstów bo się człowieku załamiesz, całkowitym brakiem jakiekolwiek logiki, składu i sensu.

A co ma Smuda do Maaskanta. Mnie chodzi o rozwój klubu w oparciu o doświadczenia myśli zachodniej , współczesnej zachodniej i twoją chorą awersje do lepszej piłki z zachodniej Europy mam głęboko gdzieś bo to tylko twój problem, a na pewno nie mój.

Trener każdy ma swoje lepsze i gorsze momenty pracy. K. Górski też miał gorsze wyniki, ale nadal był dobrym trenerem. Maaskant zdobył pewnie MP na 3 kolejki przed końcem rozgrywek w pół roku !!!!!!! Jesienią o włos nie awansował do LM i słabszy moment w lidze i stracił pracę. Powinien zostać do końca rundy jesiennej, a zastąpić go mógłby moim zdaniem jedynie ktoś wyraźnie lepszy, Probierz czy Moskal się w tych kategoriach nie mieszczą.

Wspaniale na papierze podobno też zarabia Garguła no to Ja wolę od niego Meliksona.

Nie znam dokładnych zarobków piłkarzy i ty też ich nie znasz (więc nie fantazjuj) to tylko prasowe dywagacje , zaś wiem jedno, że z Brożkami odpadliśmy z Levadią i Karabachem i jakoś jestem pewien że odpadlibyśmy i z Litexem. A bez Brożków awansowaliśmy do LE i bez kompromitacji na poziomie Levadii i Karabachu.

Jovanicia sprowadzono przed Valckxem, który chciał w Wiśle widzieć np. Baszczyńskiego a transfer ten zablokował Pan Cupiał. Mam nieodparte wrażenie że sam nie wiesz o czym piszesz. Mnie chodzi o to żeby kontynuować kompetentna politykę transferowa Stana Valckx’a, a ty zaś masz jakąś obsesyjną niechęć do wszystkiego co niepolskie. Sorry ale na twoje kompleksy tu nic nie poradzę.

Chcę w Wiśle Bitona, a nie Beto, Meliksona, a nie Jirsaka, innymi słowy chce kompetentnych transferów Stana a nie amatorszczyzny Bednarza. Dotarło, czy mam to dużymi literami napisać ?

Wiem że Genkow i tak sobie radzi poza Bułgarią lepiej niż Paweł Brożek poza Polską i to zamyka temat porównań.

Masz jakieś kompleksy też widzę wobec FroMata, twój nie mój problem a niby po co mi o tym piszesz, Ja zaś mam prawo komentować wszelkie wypowiedzi , również nie skierowane do mnie, ot to się nazywa wolność słowa , rozumiem ze nie słyszałeś o niej .

>I tu jest sedno sprawy, otóż polscy piłkarze na porównywalnym poziomie gry co zachodni są dużo drożsi od zachodnich. Nikt w Wiśle nie chce szrotu ani z Polski ani z zagranicy, tyle że kadra powinna być oparta na piłkarzach zagranicznych bo ..tak jest taniej. Łatwiej i taniej jest znaleźć dobrych piłkarzy poza polska ligą bo jest ich wiecej i mniej kosztują to tzw. oczywista oczywistość, ale widać nie dla ciebie. Rudniew w Amice czy Biton w Wiśle nie są przypadkiem, podobnie Ljuboja w Legii, o polskie odpowiedniki byłoby niezmiernie trudno, o ile w ogóle są w naszym zasiegu finansowym.

Nigdzie i nigdy nie napisałem że wszyscy polscy piłkarze to szrot, po co tak głupio fantazjujesz, oj cos myślę że jesteś nie tylko dzieciakiem co na piłce się nie zna , ale również mitomanem.

Napisałem i podtrzymuje że kadra powinna z przyczyn ekonomicznych (ale i sportowych) oparta być na dobrych piłkarzach z zagranicy i jednocześnie być uzupełniona dobrymi piłkarzami polskimi (chciłabym aby pełnili funkcje wiodące, jak wiosną roku ubiegłego choćby Małecki), czyli normalny model klubu piłkarskiego w Europie, ale widać tobie się marzy jakiś endecki eksperyment, nawet nie chce mi się tego komentować.

„po prostu dobrzy Polacy i dobrzy obcokrajowcy”, a kto to niby kwestionuję, nie rozśmieszaj mnie. Rzecz dotyczy proporcji i twojej absurdalne tezy że polscy piłkarze są tańsi, otóż nie są, są dużo drożsi, mowa tu o porównywalnych zawodnikach do drużyny mającej aspiracje na poziomie Wisły Kraków.

Ponieważ masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem cudzych tekstów to zacytuje jeszcze raz siebie.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1231799)
Rozsądnie budowana zagraniczna kadra i tak samo mądrze uzupełniona Polakami. Mądrze to znaczy że nie Beto tylko Biton, a uzupełnienie nie Jopem tylko Wilkiem.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1231615)
Aktualnego więc Błaszcza sprowadzić nie możemy, ale skauting, szkolenie młodzieży , a tak to robić trzeba...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1231615)
Jeśli mamy sie rozwijać to dzięki Pareice, Meliksonowi i Genkowowi, czy Bitonowi, choć pewnie też dzięki Czarkowi Wilkowi, ale nie dzięki ... Łobodzińskiemu, Jopowi, czy Matusiakowi. Jakościowe dobre transfery z zachodu i opcja prozachodnia, jedynie uzupełniona piłkarzami rodzimymi to jedyna droga rozwoju dla Wisły, pytanie tylko czy do niej wrócimy.
PS. No a kiedyś może jak urośniemy w siłę to stać nas będzie na sprowadzanie najlepszych polskich piłkarzy do Wisły, ale to przyszłość niezbyt bliska.

Toż tekst jest prosty więc jak można go nie zrozumieć. Gdzie Ja tu niby wykluczam polskich piłkarzy, wprost przeciwnie też są potrzebni choćby dla zachowania tożsamości drużyny, polskiej drużyny, ale przesłanki ekonomiczne i sportowe są jasne, większość to muszą być obcokrajowcy. Tak też wyglądają wszystkie kluby na zachodzie, a my powinniśmy się do nich upodabniać , a nie szukać jakieś innej absurdalnej drogi.

________
Cytat:

Pierwotnie napisane przez BBudowniczy (Post 1231873)
I Robak strzelił od tego czasu więcej w lidze tureckiej niż Genkow w polskiej. Więc co ma to udowadniać?

I to jest twój żenujący poziom demagogii. Genkow strzelił 8 bramek, ale w 22 meczach, a twój geniusz Robak strzelił aż 9 (z czego 4 w lidze niższej, odpowiednik naszej I ligi, kiedyś określanej jako liga II) tyle że w ...32 meczach, czyli procentowo mecz na bramkę dużo gorzej od Genkowowa , tak Robak strzela bramki w lidze tureckiej, ale której !? haha :lol:, no jakby Genkow grał tak jak Robak w naszej I lidze to statystyki też miałby dużo lepsze, jak widzisz twoja demagogia ma krótkie nóżki.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BBudowniczy (Post 1231873)
"polski szrot nic nam nie da, ani teraz ani w przyszłości". Bo tak powiedział miłosz.

Rozumiem że ty pragniesz polskiego szrotu, no cóż to będziemy sie różnić.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BBudowniczy (Post 1231873)
Tylko obcokrajowcy, choćby się potykali o własne nogi. Tylko obcokrajowcy wywołują dreszcz podniecenia u miłosza i basta.

A skąd ty takie tezy wyciągasz, oj naucz sie czytać cudze teksty ze zrozumieniem, bo inaczej wiecznie się będziesz kompromitował tego rodzaju wymysłami.

Jeszcze raz:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1231799)
Rozsądnie budowana zagraniczna kadra i tak samo mądrze uzupełniona Polakami. Mądrze to znaczy że nie Beto tylko Biton, a uzupełnienie nie Jopem tylko Wilkiem. Tyle że to juz dotyczy całej polityki naszego klubu, w której wpływy ludzi pokroju Kapka czy Bednarz rosną, a rozsądnych fachowców jak Stana maleją.

Dotarło ? Bo już bardziej łopatologicznie chyba już nie można.



funkykoval 19.03.2012 14:27

Przede wszystkim w meczu w Bełchatowie widać było brak Czarka Wilka, niestety Nunez to nie ten sam rozmiar kapelusza - przy bramkach widoczny był brak właśnie defensywnego pomocnika - nie było ani Sobola ani Wilka i mielismy efekt....
Fantastycznie wypadła wspólna gra Genkowa i Bitona - widać, że gra na 2 napastników może być dla Wisły opłacalna. W środku pomocy jeden defensywny WIlk plus odfensywny Melikson i już może ta gra wyglądać ciekawiej.
Co do Probierza główny plus za umiejętną reakcję na wydarzernia boiskowe - dokonywanie zmian bez czekania na 80 minutę.
Mistrzostwo nam odjechało - pozostaje jednak walka o podium i PP

Marszałek 19.03.2012 15:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1231950)



Mistrzostwo nam odjechało - pozostaje jednak walka o podium i PP

Walka o podum mówisz. Gdy dziś wygra Korona to do III miejsca będzemy mieć stratę bagatela 7 pkt !. Nieźle.

Przed rundą rewanżową zapowiadałem, że 4 miejce będzie naszym sukcesem i to takim nad wyrost. Nadal tego się trzymam nie rozumiejąc, przyznaje, za bardzo na jakiej podstawie uważasz, że jesteśmy w stanie się bić o podium ?

milosz 19.03.2012 15:20

Naszym celem jest gra w pucharach europejskich i czy to finał PP czy nawet 4 miejsce mogą teoretycznie je dać.

Kw. do LM miejsce 1, dalej przez PP jego zwycięzca który powiedzmy zajmie miejsce w lidze np. 3 lub 2 (może też być przegrany finalista jeśli , przegra z nowym MP)i zagra w kw. do LE , oraz 2 zespoły z miejsc np. 2 i 4 i awans do kw. LE.

Wniosek , teoretycznie miejsce 4 też może dać realizację celu minimalnego czyli awans do europejskich pucharów, tyle że aktualnie zajmujemy miejsce 6 i strata się do rywali jakoś się nie zmniejsza.

BBudowniczy 19.03.2012 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1231898)
Bla bla bla

Drogi Miłoszu, po pierwsze to Twoje teksty są długie, więc moje siłą rzeczy musza być dłuższe by móc zmieścić w nich jeszcze swój komentarz. Postarałem sie wyjątkowo skrócić cytat z Twojej wypowiedzi do absolutnej esencji, by już nie angażować Cię w czytanie tak długich postów. Mam nadzieję że się za to nie obrazisz :>

Po drugie Twój poziom argumentacji jest tak chaotyczny i dziecinny, że miałem prawo podejrzewać Cię o rozchwiane emocje i nieustabilizowany jeszcze na odpowiednim poziomie stan intelektualny, wskazujący wiek raczej pacholęcy. To że kibicujesz od lat 70—tych niestety nie dodaje z automatu powagi i mądrości Twoim postom.

Wtykanie w swoje wypowiedzi „argumentów” sugerujących mi że jestem „mitomanem” i „dzieciakiem” świadczy jedynie o Twoim poziomie frustracji, wynikającym z braku umiejętności logicznego ukazania swojego punktu widzenia „adwersarzowi”.

Po trzecie najzwyklej w świecie kłamiesz, pisząc że gdzieś wykazuję „chorą awersje do lepszej piłki z zachodniej Europy” albo „obsesyjną niechęć do wszystkiego co niepolskie”, bądź też pragnę jakiegoś „endeckiego eksperymentu”. Jeżeli gdzieś tak napisałem to bardzo proszę o cytat, jeśli nie to miło by było gdybyś pohamował swój popęd do obrzucania innych ekstrementami. Bo zalatuje mi tu jakąś taką Biedroniowo - Środową argumentacją.

Po czwarte – cała Twoja argumentacja opiera się na narzuconych sobie dogmatach :
- „polscy piłkarze na porównywalnym poziomie gry co zachodni są dużo drożsi od zachodnich.”
- „kadra powinna być oparta na piłkarzach zagranicznych bo ..tak jest taniej”
- „polski szrot nic nam nie da, ani teraz ani w przyszłości.”
- powyższe to „oczywista oczywistość” czyli dogmat Miłosza, a każdy kto myśli inaczej jest „mitomanem”, „dzieciakiem”, żądnym „endeckim” eksperymentom. (Natomiast facet wołający że „z polskiego, leniwego g... nic się nie ukręci” absolutnie jest fajny i wcale nie uprzedzony, natomiast zwrócenie mu uwagi jest wyrazem „kompleksów”. Logika Kalego.)
Nie ma znaczenia że jest to zwykły stereotyp, i nie dociera do Ciebie że Jaliens zarabia 2 razy tyle co Głowacki, prawy obrońca Paljić tyle co wielokrotny król strzelców, a Genkow dwa razy więcej. Gdzie jest taniej? Umiesz porównać ze sobą dwie cyfry, nawet gdy nie zgadzają się one z Twoją z góry narzucona tezą? To nie wymaga znajomości wyższej matematyki :>

I po piąte i na koniec – Twój poziom najlepiej określa Twoja próba wyplątania się ze zwykłej pomyłki, którą było skoczenie na mnie za coś, co nie napisałem do Ciebie, a do Framata, cytat : „Sam tak sugerujesz , więc nie przypisuj mi swoich poglądów.” Mimo że napisałem Ci że nic Ci nie przypisywałem, a wypowiedź była skierowana do kogoś innego, zamiast się wycofać to dalej brniesz w manipulowanie przypisując mi że nie wiem co to wolność słowa. I na tym pragnę zakończyć z Tobą dyskusję – szkoda mojego czasu i nerwów na obalanie Twoich "pudelkowo" "onetowych" argumentów :-)

milosz 19.03.2012 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BBudowniczy (Post 1232043)
BLE, BLE i NIC WIĘCEJ.


Drogi i zagubiony użytkowniku BBudowniczy.
Oj biedny z ciebie intelektualnie użytkownik netu skoro najprostszych tekstów nie rozumiesz.

Po pierwsze sam piszesz długie i nudne teksty, pozbawione jakiejkolwiek logiki, więc nie pouczaj bo się ośmieszasz. Szkoda też że są tak durnie puste, całkiem puste. W tej dziedzinie jesteś ostatnim co może kogokolwiek pouczać.

Po drugie próbujesz nieudolnie mnie obrazić, problem w tym że wszystkie twoje prostackie inwektywy idealnie pasują do ciebie. Dzieciakiem zaś i mitomanem jesteś, wystarczy poczytać twoje wypociny, szkoda że nie wiesz nawet co to minimum logiki, bo piszesz same nonsensy.

Po trzecie sam kłamiesz wmawiając mi że wszystkich polskich piłkarzy oceniam jako szrot, kłamiesz Pinokio, bo nigdzie tak nie napisałem, przeciwnie wyraźnie skonstatowałem że np. C. Wilk jest pozytywna częścią drużyny.

Po czwarte piłkarze to transfery i ci z zagranicy (o podobnym poziomie co polscy) są zwyczajnie tańsi i nic na to nie poradzisz, takie fakty, a to że piszesz inaczej to jest właśnie mitomania.

Po piąte masz kompleks wobec FroMata, ale nie musisz się z nim ze mną dzielić idź z tym do specjalisty , Ja ci nie pomogę. A komentować mogę wszelkie wypowiedzi, również nie skierowane do mnie, o wolności słowa już wiem że nie słyszałeś.

Po szóste przegrałeś polemikę próbując nieudolnie i głupio udowadniać że polscy piłkarze są tańsi od zachodnich o zbliżonych umiejętnościach, bo gdyby tak było to ktoś poza Tobą by to zauważył, a tak żyjesz sobie w swoim wyimaginowanym świecie, oby nie był to świat bez klamek :rotfl:.

Zachodnie kluby opierają się na piłkarzach zagranicznych i my nie powinniśmy się od nich różnić, przeciwnie powinniśmy się do nich upodabniać.

Żegnam i bez odbioru :D.

lorddavy 19.03.2012 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BBudowniczy (Post 1232043)
Nie ma znaczenia że jest to zwykły stereotyp, i nie dociera do Ciebie że Jaliens zarabia 2 razy tyle co Głowacki, prawy obrońca Paljić tyle co wielokrotny król strzelców, a Genkow dwa razy więcej. Gdzie jest taniej? Umiesz porównać ze sobą dwie cyfry, nawet gdy nie zgadzają się one z Twoją z góry narzucona tezą?

Z tego wynika, że jednak udowodnił, a ty nie odniosłeś się do rzeczowych argumentów.

milosz 19.03.2012 21:21

lorddavy
Problem w tym że nic nie udowodnił, bo zarobki piłkarzy nie są znane.

Ile zarabia Paljić ? Wiesz to podaj dokładna sumę z kontraktu, nie znasz, ano ...nie znasz, a więc jednak nie znasz.

Piłkarzy o oczekiwanym poziomie gry na konkretną pozycję w Polsce jest powiedzmy 4, albo 5, a na zachodzie jest ich do wybory 20 lub 30, lub więcej ...W Polsce żąda się za nich gigantycznych pieniędzy, za piłkarzy nawet I ligowych, a na zachodzie reprezentanci krajów juz są tańsi od naszych gwiazdeczek jednej rundy, takie są rzeczowe argumenty zamykające temat.

Tak na marginesie zarobki w Wisle Garguły, Niedzielana czy Matusiaka też (podobno) uzyskiwały poziom zarobków Meliksona, to też daje do myślenia, nie ma to jak tworzyć mit o tanich polskich piłkarzach i jeszcze sportowo nas rozwijających, w sumie to nie mit to bzdura.

BBudowniczy 19.03.2012 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1232065)
Oj biedny z ciebie intelektualnie użytkownik netu (…) są tak durnie puste, całkiem puste. (…) W tej dziedzinie jesteś ostatnim co może kogokolwiek pouczać. (…) twoje prostackie inwektywy idealnie pasują do ciebie. Dzieciakiem zaś i mitomanem jesteś, wystarczy poczytać twoje wypociny, szkoda że nie wiesz nawet co to minimum logiki, bo piszesz same nonsensy. (…) masz kompleks wobec FroMata, ale nie musisz się z nim ze mną dzielić idź z tym do specjalisty , Ja ci nie pomogę.(…)

I tak właśnie wygląda cała argumentacja użytkownika Miłosza polegająca na puszczaniu brzydkich bąków i wmawianiu innym że to są tak zwane „delicyje argumenta”.:lol: Niestety, ale dałeś się sprowokować i pokazałeś że prezentujesz poziom najprymitywniejszego forumowego obszczymurka z onetu. Tyle mi wystarczy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1232065)
Po szóste przegrałeś polemikę próbując nieudolnie i głupio udowadniać że polscy piłkarze są tańsi od zachodnich o zbliżonych umiejętnościach, bo gdyby tak było to ktoś poza Tobą by to zauważył, a tak żyjesz sobie w swoim wyimaginowanym świecie, oby nie był to świat bez klamek :rotfl:.

No to udowodnij że jest na odwrót tytanie intelektu.Bo jak na razie tylko ja podałem jakieś cyfry.Ty jedynie się kompromitujesz.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1232065)
Problem w tym że nic nie udowodnił, bo zarobki piłkarzy nie są znane.

To ciekawe skąd ten tytan intelektu wie że zagraniczni piłkarze są tańsi. :rotfl:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1232065)
Żegnam i bez odbioru :D.[/COLOR]

Do widzenia i powodzenia :D

milosz 19.03.2012 22:04

BBudowniczy, ależ z ciebie kłótliwy użytkownik, hahaha.

Rozumiem że się przedstawiłeś jako „obszczymurek z Onetu” , okay możesz się tak sam siebie nazywać, żyjemy w wolnym kraju.

Taa podałeś cyfry tyle że wzięte z sufitu.

No to Ja też sobie porównam, jeśli zarobki Garguły są na poziomie Meliksona to Ja wolę Meliksona niż Gargułę.

Piłkarze zagraniczni są tańsi bo mniej kosztują w sumach kontraktu za jedną anonimową polską gwiazdkę z I ligi można kupić lepszych kilku obcokrajowców, reprezentantów kraju, że nie wspomnę o wypożyczeniach, czy piłkarzach z karta w ręku, większy wybór jest faktem, podobnie jak kosmiczne sumy żądane za polskich piłkarzy w naszej nędznej kopanej lidze.

Cały piłkarska Europa rozwija się w oparciu o obcokrajowców, polskie kluby też to wiedzą , ale jest taki użytkownik netu co wie lepiej niż wszyscy wokół .

Powodzenia, ale i bez odbioru.

KOMINEK 19.03.2012 22:16

STOP jesli coś do siebie macie istnieją privy

milosz 20.03.2012 13:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1231959)
Walka o podum mówisz. Gdy dziś wygra Korona to do III miejsca będzemy mieć stratę bagatela 7 pkt !. Nieźle.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1231959)
Przed rundą rewanżową zapowiadałem, że 4 miejce będzie naszym sukcesem i to takim nad wyrost. Nadal tego się trzymam nie rozumiejąc, przyznaje, za bardzo na jakiej podstawie uważasz, że jesteśmy w stanie się bić o podium ?

Post nie był skierowany do mnie , ale podjąłem temat, bo ciekawy, a w lidze kluczowy...Korona nie wygrała, strata nadal jest 5 punktów (rywale z tą przewagą to Ruch, Polonia, Korona) i napisałem że nawet 4 miejsce , a nie tylko 3 może wystarczyć do gry w pucharach europejskich...
Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1231963)
Naszym celem jest gra w pucharach europejskich i czy to finał PP czy nawet 4 miejsce mogą teoretycznie je dać.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1231963)
Kw. do LM miejsce 1, dalej przez PP jego zwycięzca który powiedzmy zajmie miejsce w lidze np. 3 lub 2 (może też być przegrany finalista jeśli , przegra z nowym MP)i zagra w kw. do LE , oraz 2 zespoły z miejsc np. 2 i 4 i awans do kw. LE.
Wniosek , teoretycznie miejsce 4 też może dać realizację celu minimalnego czyli awans do europejskich pucharów, tyle że aktualnie zajmujemy miejsce 6 i strata się do rywali jakoś się nie zmniejsza.

Pokazałem teoretyczną możliwość zajęcia 4 miejsca w lidze i … awansu do pucharów (o ile zdobywca PP będzie 2 lub 3 na koniec sezonu), więc jest to moja odpowiedź na tezę o 4 miejscu w lidze które wówczas może być traktowana jako wynik wytarczająco dobry (w sumie w naszym kiepskimw ligowym sezonie), bo realizujący cel minimum, grę w kolejnym sezonie w europejskich pucharach.

Do KOMINEK i co niby tu jest bzdurą !?

PS, Zaś nikomu niepotrzebna polemika z BBudowniczym została zakończona i to jest okay.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl