Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [21 kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań - 9 marca, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8623)

TymonPRO 09.03.2012 23:32

Mogłeś sobie darować,Legia nie raz w ten sam sposób się zachowała,to niestety kultura co po niektórych:-/
Brawo dla kibiców Wisły,nie dali się sprowokować

Kibice Amiki Poznań są dokładnie tacy sami jak żydów z kałuży
90 minut wyzwisk na przeciwnika a jak co do czego to szybko ich nie ma

PS:Jak tak dalej pójdzie to możemy zapomnieć o pucharach
Mam nadzieję że Puchar Polski w tym roku będzie nasz bo w lidze z 20 golami w 21 meczach nie ma czego szukać


Tak swoją drogą życzę całemu Lechowi Poznań wszystkiego najgorszego

westersyl 09.03.2012 23:34

Cytat:

To jak taki przykładowo Wilk, nie odmawiając mu waleczności, jest słaby technicznie to jest po prostu coś strasznego.
To jest coś strasznego jak piłkarz którego rolą jest odbieranie piłki, zaczyna lutować ze średnio przygotowanych pozycji podczas gdy na boisku są tacy zawodnicy jak Jirsak, Melikson, Garguła, Biton. Rozumiem niech strzela po to aby nie było kontry, ale w momencie kiedy trzeba strzelić gola i jest kilku innych piłkarzy którzy mogą zrobić to lepiej, generalnie przygotować akcje. Nie kojarze Wika z bramek z dystansu ani jakiś super uderzeń dlatego uważam że nie powinien tego robić. Tutaj były chyba takie sytuacje ze 3,4.

Mimo ogromnego szacunku dla umiejetnosci strzelickich Dudu to z 2 napastników teraz dochodzę do wniosku że nasz defensywny napastnik daje więcej drużynie niż Biton.

olszaniec 09.03.2012 23:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lorddavy (Post 1228791)
Jedyny pozytyw meczu to Junior Diaz, grający już od dłuższego czasu na naprawdę wysokim poziomie. Co z tego skoro jest tylko wypożyczony...

Uświadom mnie proszę w którym momencie Diaz zagrał dobrze? Bo wg mnie to gra bocznego obrońcy raczej tak wyglądać nie powinna, nie kojarzę żadnego ofensywnego wejścia Diaza ... żadnego.
Iliev to naprawdę znakomity zawodnik, jednak po minięciu jednego dwóch lechitów nie bardzo miał do kogo podać.
Najważniejsza sprawa to fakt że naszym piłka (ten okrągły przedmiot) ewidentnie przeszkadza w sprawnym poruszaniu się po murawie. Podania są jakieś flegmatyczne tak jakby zawodnicy byli "posrani" że czasem coś nie wyjdzie i w praktyce 80% zagrań jest totalnie przypadkowych.
Gdzie schematy gry skrzydłami? Boczny obrońca za plecy pomocnika dostaje piłkę wrzutka na NAPASTNIKA czy wycofanie przed pole karne STRZAŁ i coś się dzieje. Proste podstawowe zagrania, ale nie dla Naszych chłopaków ... Niestety. Oby ugrać jakieś puchary w tym sezonie.:shock:

papiwislak 09.03.2012 23:35

http://www.youtube.com/watch?v=T_nEX9m1H_A --awantura przedmeczowa...

kriswisla 09.03.2012 23:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hanys (Post 1228796)
"ps- Hanys idź na forum Legii, Lecha"

kiedyś próbowałem się zakotwiczyć na forum Lecha ale nie przyszedł mi kod aktywacyjny...

teraz by mi tam pisali że mam iśc na forum Legii albo Wisly, co za ironia :D

prawda jest taka że będe tu siedział i pisał sobie co chcę póki nie złamię regulaminu forum.

niech kazdy jebnie mu ignora i bedzie wyautowany:>:>

TommyTSW 09.03.2012 23:36

o k... strzelał jak piłka na niego leciała, co miał zrobić? zastopować piłkę i poczekać na Gargułę albo Meliksona których na boisku jeszcze nie było :lol:
jak nie urok to sraczka

Barti 09.03.2012 23:38

Probierz bardzo pozytywnie zaskoczył mnie w tym meczu. Facet widać że żyje tym co robi. Przy stanie 0:0, w 60 min. robi zmianę żeby walczyć o zwycięstwo - widać że bardzo chce - zupełnie inaczej (przy całym szacunku dla Kazia) niż jego dwaj zachowawczy poprzednicy. Widzieliście jak przywołał do siebie Ilieva i coś mu klarował? Garguła swoim zachowaniem doprowadza mnie do szału. Wchodzi na boisko i wita się z jakimś palantem z Lecha, zamiast skupić się na grze. Po meczu z Koroną zrobił podobny kretyński numer. Co do gry no to cóż tutaj powiedzieć - gramy swoje.Wszystko już zostało napisane przy okazji poprzednich meczów. Obrona poprawna, za mało czystych sytuacji podbramkowych. A Probierz widać, że stara się lepić z tego co ma.

Krotochwila 09.03.2012 23:38

Mecz kibicowsko był zajebisty. Dawno nie było takiej energii.
Piłkarsko bieda, ale tego można się było spodziewać, ta drużyna skończyła się dawno temu w Nikozji. Szkoda.

Dziś Biton odpowiedział dlaczego:
a) trenerzy stawiają na Genkova
b) go nie wykupimy

Trzeba bardzo serio potraktować Puchar Polski.

lorddavy 09.03.2012 23:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1228797)
Coś strasznego to jest nie widzieć , że Czarek Wilk jest ostoją naszej defensywy.

Tu się zgodzę, kilka jego odbiorów było wysokiej klasy. Problem pojawia się, jak trzeba rozegrać albo strzelić, po prostu Wilk tego nie potrafi. Wg. mnie nie powinien brać udziału w akcjach ofensywnych zespołu bo tylko je partoli. To tak jakbyś Chavezowi kazał rozgrywać, gówno z tego będzie. Ja nie twierdzę, że Wilk to słaby piłkarz, tylko, że to nie jest rozgrywający jakiego nam potrzeba. To typowy przecinak, brakuje właśnie kogoś kogo by mógł asekurować.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez olszaniec (Post 1228805)
Uświadom mnie proszę w którym momencie Diaz zagrał dobrze? Bo wg mnie to gra bocznego obrońcy raczej tak wyglądać nie powinna, nie kojarzę żadnego ofensywnego wejścia Diaza ... żadnego.

Roberto Carlos to to nie jest ale miał jedno dobre uderzenie po którym mógł paść gol, kilka świetnych podań w tym jedno do Bitona między dwóch obrońców, które nasz napastnik koncertowo spieprzył. Do tego przerwanie akcji bramkowej w ostatniej minucie. Na tle reszty zespołu to naprawdę dużo.

maqz 09.03.2012 23:39

Wilk, z całym szacunkiem do niego, przejął się chyba ostatnimi meczami Wisły , w którym strzałów było jak na lekarstwo..

westersyl 09.03.2012 23:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TommyTSW (Post 1228808)
o k... strzelał jak piłka na niego leciała, co miał zrobić? zastopować piłkę i poczekać na Gargułę albo Meliksona których na boisku jeszcze nie było :lol:
jak nie urok to sraczka

Jeśli pijesz do mnie to chodzi o sytuacje z drugiej płowy kiedy piłkarz z numerem 10 jaki Maor byli na boisku.

zim zum 09.03.2012 23:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez papiwislak (Post 1228806)

Tobie się chyba w głowie coś awanturuje.

whistar 09.03.2012 23:41

Kopacze najgorsi w erze Cupiala. Bydło z wronek też najgorsze. Mecz tylko kibicowsko dobry. Nie chce mi się więcej gadać.

dwukropekde 09.03.2012 23:44

te piłkarzyki wyglądały jakby 1 raz im dali piłke do kopania

papiwislak 09.03.2012 23:44

https://www.youtube.com/watch?v=LsyAphC-ZZs oprawa meczu///

Krotochwila 09.03.2012 23:47

A. Moim zdaniem Probierz dość sensownie to sobie wymyślił. Chodzi mi o ostrożną grę do 60 min a potem zryw i walka o pełną pulę. Niestety w tej układance jeden element zawiódł spektakularnie. Łukasz Garguła.
To on, wespół z Meliksonem mial wziac ciezar gry na siebie,wejsc na podmeczonego przeciwnika, rozprowadzac pilki, szukac prostopadlych podan, ciagle wywierac presje. Nie zrobil kompletnie nic. Przeszkadzał, tracił piłki, podawał do przeciwnika.
Przez 2 lata bylem zwolennikiem dawania mu kolejnych szans, jeszcze kilkanascie tygodni temu wydawalo sie, że stary Guła wrócił. Był przez moment, po czym znów zaczął sobie odpuszczać ostrą walkę i znów ma wszystko głęboko w swojej prowincjonalnej dupie. Już wolę ....a Paljica.

olszaniec 09.03.2012 23:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lorddavy (Post 1228814)
Roberto Carlos to to nie jest ale miał jedno dobre uderzenie po którym mógł paść gol, kilka świetnych podań w tym jedno do Bitona między dwóch obrońców, które nasz napastnik koncertowo spieprzył. Do tego przerwanie akcji bramkowej w ostatniej minucie. Na tle reszty zespołu to naprawdę dużo.

I to jest właśnie problem szukamy już na siłę celnych "zwykłych" zagrań żeby dorobić teorię świetnego meczu w wykonaniu Tego czy Tamtego. To świadczy o zajebiście, niestety, niskim poziomie kopaczy.
A strzał o którym wspominasz faktycznie mógł się podobać :) jednak w mojej ocenie nic wielkiego nie pokazał na tle mizery reszty drużyny,
pzdr!

Elendil 09.03.2012 23:49

Byłem na G, tam przez niemal cały czas był anty-doping w stronę parchatych oraz przerzutów, pełen repertuar (szczególnie Dyduch musiał się czuć przyjemnie). Chyba lepiej im pocisnąć zza pleksy, niż zza drugiej strony boiska. Zresztą z C też od czasu do czasu leciały anty-przyśpiewki, więc nie wiem czego chcesz, 90 minut gwizdów i jazda z k....?

Zresztą zachowanie gości (pewnie szczególnie lizodupców z Kałuży) było do przewidzenia, czyli rzucanie papierem toaletowym i innymi akcesoriami prawdziwego chuligana.

Co do meczu... meh. Nawet gdyby bilety były za 5 zł, to nie było by kompletu - po prostu nie przyjdzie 33 tysiące ludzi, bo oglądać taką padakę, jaką gramy od tylu miesięcy. Co najgorsze, gramy szczególnie beznadziejnie na R22

Za Moskala graliśmy krótkimi podaniami aż do 30m. od braki rywala, gdzie nie wiedzieliśmy co zrobić z piłką. Probierz chce osiągnąć prostymi sposobami - czyli stałymi fragmentami oraz prostopadłymi podaniami - dobry wynik. Bo z tymi zawodnikami nie ugra się nic innego, po prostu.

mitmichael 09.03.2012 23:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dwukropekde (Post 1228820)
te piłkarzyki wyglądały jakby 1 raz im dali piłke do kopania

Nie mamy mentalnosci zwyciezcow - przeciez Ci pilkarze zdobyli w tamtym sezonie Mistrzostwo Polski.

FRANTIC 09.03.2012 23:52

Piłkarsko Wisły nie ma, kiedy wrócą czasy kiedy u siebie będziemy wozić wszystkich, kiedy? Aż się płakać chce jak się to widzi, jak to jest możliwe że Wilk nie potrafi oddać jednego celnego strzału? Jest tragedia i nikt mi nie powie, że coś wyglądało dobrze.... Dobrze, że na trybunach poziom jest na Ligę Mistrzów i ludzie mają ochotę mimo wszystko jeszcze przychodzić bo dla piłkarzy to chyba ostatni desperaci

Zizou1906 09.03.2012 23:54

Narzekać to wy potraficie,a najbardziej komentarze osób od godziny 22:20 do 23:00 którzy mecz oglądali w domach i mają najwięcej ALE !
Rozumie wasze pretensje ,ale z Wisła jest się na dobre i na złe i nie rozumie jak można przychodzić na stadion tylko ze względu na ich grę;|
Bawcie się dalej na forum w wieczne pretensje...

kriswisla 09.03.2012 23:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1228826)
Nie mamy mentalnosci zwyciezcow - przeciez Ci pilkarze zdobyli w tamtym sezonie Mistrzostwo Polski.

oni je nie zdobyli tylko dostali od innych w prezencie i mysla ze zawsze tak bedzie:-/:-/:-/

studio 09.03.2012 23:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hanys (Post 1228796)
"ps- Hanys idź na forum Legii, Lecha"

kiedyś próbowałem się zakotwiczyć na forum Lecha ale nie przyszedł mi kod aktywacyjny...

Moze zadzialal filtr "antydebilowy"?

Mecz mogl sie zakonczyc albo 0:0 albo pogromem jednej druzyny, z remisu chyba najbardziej sie cieszy gora tabeli.

DysoN 09.03.2012 23:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez River (Post 1228751)


PS. podczas tego meczu wyszlo prawdziwe buractwo bydla z Wielkopolski.

Kolego, chyba nie pamietasz poprzednich zdarzen :) Wyszlo juz dawno dawno temu.

A co do meczu to gra jak za poznego Maaskanta: jednostajnie, niedokladnie, malo dynamicznie, powoli.
Druzyna pod okiem Kazika lepiej grala w pilke choc rezultat byl podobny - tez remis.
Amica byla w przekroju mecza lepsza ale nie ich jakoscia gra, ktora tylko troche wieksza byla niz za Bakero ale z powodu naszej indolencji. Pilkarze niby walcza, niby sie staraja ale to sie nie kleilo nic. Wymienic kilka podan na polowie przeciwnika to byly wyjatki. Oprocz Pareiki i srodkowych obroncow pozostali zagrali slabo, a najslabiej Nunez z Kirmem.

KOMINEK 10.03.2012 00:00

Panowie trochę spasujcie. Amica to nie Korona czy Zagłebie tak że trochę wyważcie wypowiedzi. Gdy remisowalismy na Hutniku nikt tak po drużynie nie jechał. Pewnie że grali w 10 ale bez przesady żeby ogłaszać że oto gra najgorsza drużyna czasów Cupaiła.

KOALIK 10.03.2012 00:00

Probierz zamiast Jirsaka powinien wpuścić Szewczyka. To chyba jedyne zastrzeżenie do Probierza, bo on tak ma słuszne alibi (chociaż Moskal też je miał i nikt się z tym nie liczył) - nie on dokonywał tych transferów. Przecież już wtedy Wisła grała z przewagą. Widać było w kilku sytuacjach, że po centrze brakowało zawodników w polu karnym. Pomocników już było kilku - Iliev, Melikson, czy Garguła. A tak ogólnie, to już wiele w ostatnich miesiącach było napisane, więc nie trzeba tego powtarzać po raz tysięczny. Słabi piłkarze z zagranicy.

El'kabat 10.03.2012 00:01

Z tej maki chleba nie bedzie,zostawic jedyne solidne fundamenty jak Melikson ,Wilk,Chavez,Pareiko a reszte pogonic w lecie.
Mecz tak jak ktos pisał piłkarsko beznadziejny,Biton dzis jak dziecko we mgle....

Za to na energie czysto kibicowską mysle nie mozna bylo narzekać ,patrzac z perspektywy G3.
Zachowania gości można sie bylo spodziewac , latało chyba wszystko co moglo latac,od petard na poczatku po spłuczki od kibla,papier i bumerangi z metalowych przykrywek od koszy na śmieci.

Ktos tu pisal,ze nie bylo nas w ogole słychac -widocznie kwestia ustawienia mikrofonoow ,na zywo mysle ze az tak zle dzis nie bylo.

mihaq 10.03.2012 00:04

Jedynie dlatego, że jestem kibicem Wisły, mam podskórną nadzieję, że coś zdziałamy w tym sezonie. Realnie patrząc. to od tak dawna sama gorycz! Chciałbym się miło zaskoczyć, ale obawiam się, że nie wygramy z amiką dwumeczu w Pucharze. Kiedy my ostatnio wygraliśmy jakiś dwumecz? Obecna drużyna Wisły nie nadaje się do gry w systemie pucharowym. A w lidze pewnie dojedziemy do końca w środku tabeli przeplatając remisy, porażki i wygrane. Jak bardzo pragnąłbym, aby coś ruszyło, zaiskrzyło.

Grisza1 10.03.2012 00:07

A ja powiem tak: nie graliśmy źle, patrząc z czysto sportowego punktu widzenia z Lechem mieliśmy prawo zremisować. Nie w meczu z Lechem czy Legią zaprzepaszcza się puchary czy mistrzostwo. Bezcenne punkty pojechały z Reymonta do Kielc, Zabrza, Gdańska, na Konwiktorską czy do Bielska - Białej.

Krotochwila 10.03.2012 00:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1228835)
Z tej maki chleba nie bedzie,zostawic jedyne solidne fundamenty jak Melikson ,Wilk,Chavez,Pareiko a reszte pogonic w lecie.
Mecz tak jak ktos pisał piłkarsko beznadziejny,Biton dzis jak dziecko we mgle....

Za to na energie czysto kibicowską mysle nie mozna bylo narzekać ,patrzac z perspektywy G3.
Zachowania gości można sie bylo spodziewac , latało chyba wszystko co moglo latac,od petard na poczatku po spłuczki od kibla,papier i bumerangi z metalowych przykrywek od koszy na śmieci.

Ktos tu pisal,ze nie bylo nas w ogole słychac -widocznie kwestia ustawienia mikrofonoow ,na zywo mysle ze az tak zle dzis nie bylo.

Prosze Cie. Bylo swietnie. Mowie to z perspektywy D24, ktore tez dzis naprawdę dawało radę. Cały stadion dziś na duży plus. Dawno nie było tak dobrze.

willow 10.03.2012 00:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 1228834)
Probierz zamiast Jirsaka powinien wpuścić Szewczyka. To chyba jedyne zastrzeżenie do Probierza, bo on tak ma słuszne alibi (chociaż Moskal też je miał i nikt się z tym nie liczył) - nie on dokonywał tych transferów. Przecież już wtedy Wisła grała z przewagą. Widać było w kilku sytuacjach, że po centrze brakowało zawodników w polu karnym. Pomocników już było kilku - Iliev, Melikson, czy Garguła. A tak ogólnie, to już wiele w ostatnich miesiącach było napisane, więc nie trzeba tego powtarzać po raz tysięczny. Słabi piłkarze z zagranicy.

Czytam Twoje posty od dłuższego czasu i muszę przyznać, że masz fobię na punkcie piłkarzy z zagranicy. Może wpisuje się to w Twoją filozofię życiową, ale nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Prowadzisz jakąś głupkowatą krucjatę przeciwko cudzoziemcom, ale merytorycznie nie jesteś w stanie podjąć jakiejkolwiek dyskusji.

Wywal no kolego ze składu Wisły cudzoziemców i zaproponuj na ich miejsce graczy krajowych, których jesteśmy w stanie zakontraktować, albo których mamy w kadrze. Czy to nie Ty byłeś zwolennikiem Czekaja w wyjściowej jedenastce?

Piszesz żeby pisać, ale nie jesteś w stanie zaproponować żadnej alternatywy, więc daj sobie na wstrzymanie.

crux.a 10.03.2012 00:19

Paljić i Garguła to dla mnie najsłabsze ogniwa. Pierwszy dramatycznie odstaje piłkarsko, drugi mentalnie, a przecież oceniam ich na tle asów pokroju Kirma, Bitona czy Nuneza. Czekam na wywiad z Łukaszem Lwie Serce - "staraliśmy się, to tylko sport, gratuluję naszym przyjaciołom z Lecha, teraz liczy się dla nas kolejny mecz, nie zawsze się wygrywa, nie graliśmy źle, nie jesteśmy robotami, człowiek ma prawo do zmęczenia pod koniec sezonu, piłka to nie jest łatwy kawałek chleba, czasami trudno o pełną mobilizację, Lech się przecież cofnął, reflektory jakoś dziwnie świeciły, smok mnie w pewnym momencie zdekoncentrował, wyładowania na słońcu, pływy Bałtyku, na pewno pozostał niedosyt, mieliśmy swoje szanse, ciągle wierzymy w obronę tytułu"

Po cholerę było zwalniać Maaskanta? Po cholerę było zwalniać Moskala? Po cholerę było zwalniać Probierza? A nie, sorki, zagalopowałem się, Probierza wy.ebią latem.
Interesująca będzie rewolucja letnia. Do nazwisk kopaczy do wymiany chyba muszę dopisać Ilieva, bo motorykę to on ma na poziomie sklepowej u mnie na wsi i lepiej nie będzie.

Krotochwila 10.03.2012 00:24

Łukasz Lwie Serce bardzo trafny.
To piłkarz zupełnie pozbawiony zadziorności, ambicji i woli zwycięstwa. Probierz chyba od razu to złapał. W Gdańsku ogony, dziś 30 min. W następnym meczu znów zacznie od ławki i mam nadzieję, że się z niej nie podniesie.

willow 10.03.2012 00:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krotochwila (Post 1228844)
Łukasz Lwie Serce bardzo trafny.
To piłkarz zupełnie pozbawiony zadziorności, ambicji i woli zwycięstwa. Probierz chyba od razu to złapał. W Gdańsku ogony, dziś 30 min. W następnym meczu znów zacznie od ławki i mam nadzieję, że się z niej nie podniesie.

Ależ on musi grać. Jest w końcu Polakiem.

qchar90 10.03.2012 00:28

Łukasz Lwie Serce założę się że po dwumeczu z Lechem w Pucharze Polski powiem ze jest zmeczony, potrzeba mu kilka luzniejszych dni (oczywiscie bedzie zul gume)

....a czlowiek ma jeden z wyzszych kontraktow, a na wszystko ma wyjebane

Marszałek 10.03.2012 00:29

Typowej polskiej myśli szkoleniowej wystarczyło na jeden mecz i to z przeciętną w tym sezonie Lechią. Zero jakiegoś pomysłu, taktyki. Typwe rach,ciach do przodu. Tak jak pisałem po pierwszym meczu w tej rundzie, czwarte miejsce będzie naprawdę wynikiem bardzo ale to bardzo dobrym. Nie wiem czy nie na wyrost.

Zastanawiam się czy Probierz poprowadzi przygotowania do nowego sezonu czy wywalą go zaraz po pierwszym meczu:)w nowym sezonie.

Ktoś nazywa Meliksona fundamentem. Przecież on po tej rundzie odejdzie, to co Wy chcecie w oparciu o niego budować. Zresztą nie ma wokół kogo cokolwiek budować. Wilk jakby komuś przyszedł do głowy w tej roli to nie wiem czy jest to dobry pomysł, bo to bardzo przeciętny mimo wszystko piłkarz.

qchar90 10.03.2012 00:31

ja tam zakładam że Probierz poleci gdzieś wrzesień/październik

TymonPRO 10.03.2012 00:33

Marszałek ma racje,cieszcie się z gry Meliksona bo to jego ostatni sezon w Wisełce,niestety albo stety dla niego on jest kilka klas wyżej niż ta liga,on ma jeszcze szanse na duży sukces w klubach grających rok w rok w Champions League

Co do gry bardzo źle to wygląda miejmy nadzieję że chociaż ten Puchar Polski padnie naszym łupem bo inaczej to będzie bardzo przykry rok dla kibiców Wisły



3 Zmiany trenerów o czymś świadczą,prezes Cupiał popełnia te same błędy,w wiśle nie ma stabilizacji,nie ma szkolenia,z marketingiem też nie najlepiej

Krotochwila 10.03.2012 00:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 1228848)
Łukasz Lwie Serce założę się że po dwumeczu z Lechem w Pucharze Polski powiem ze jest zmeczony, potrzeba mu kilka luzniejszych dni (oczywiscie bedzie zul gume)

....a czlowiek ma jeden z wyzszych kontraktow, a na wszystko ma wyjebane

Mam wrazenie, ze kasa nie ma nic do rzeczy. Ten typ tak ma. Unika odpowiedzialnosci, gra bez zadnego ryzyka, ucieka od ostrych starc, peka w bezposrednim kontakcie. Przy nim Boguski to enfant terrible polskich boisk. Garguła wypełnia definicję piłkarskiej cipy.

domin_czyzyny 10.03.2012 00:34

Było dziś bardzo dobrze pod względem kibicowskim. Oczywiście odnoszę to do poprzednich meczy...i zawsze moze być lepiej.
Gra lepsza w drugiej połowie, oczywiście wynik rozczarował.

Już wiemy, ze możemy spokojnie kibicować Slaskowi odnośnie walki o MP.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl