![]() |
Cytat:
|
Cytat:
No bo Czekaj to sam wyszedł na boisko... wina jest i zawodników którzy powinni oberwać po kieszeni ale Moskal chyba za pewnie się poczuł. Chciał być zbawcą który zrobi z Wisły Narodów Wisłę Polską... nie wyszło... gdyby miał jaja to by powiedział w przerwie że jednak jakieś wzmocnienia są mu potrzebne.. zrobił to ? |
Hmmm.... swego czasu Probierz zaczynal w Jagieloni z -10 ptk teraz tez ma tyle do odrobienia;)
a tak na powaznie dalej nie wierze ze zwolnili Kazika zobaczymy co bedzie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Z Moskalem wiązałem nadzieję na krakowską piłkę. Fajnie to miejscami wyglądało. Teraz pewnie będzie brzydsza, ale bardziej zorganizowana w defensywie gra. Pozytywna wiadomość jest taka, że latem nie przyjdzie do nas Smuda oraz że Probierz zrobi porządek w szatni. Szkoda mi Kazika, wiele sobie obiecywałem po nim. Liczyłem, że popracuje dłużej i drużyna będzie ładnie i skutecznie grać. Niestety po raz kolejny to piłkarze zwalniają trenera, a nie trener piłkarzy. Jeżeli chodzi o nasz rodzimy rynek to chyba najlepsza możliwa decyzja.
Czytam, że na treningu pojawiło się kilku piłkarzy z MESA. Fajnie jakby Probierz się im przyjrzał. Szczególnie jeżeli chodzi o pozycję lewego obrońcy, defensywnego pomocnika i skrzydłowego. |
Cytat:
|
Zacznijmy od tego, że Probierz zwraca dużą uwagę na młodzież oraz obiekty. Wisła owych nie posiada, a, że Michał jest bardzo inteligentnym człowiekiem to wierzę, że przekona Cupiała do inwestycji, które się zwrócą w przyszłości.
Moim zdaniem dobry ruch, trochę mi szkoda Kazka no ale nie ma się co dziwić kompromitowaliśmy się na polskich boiskach. Przez 90 minut kopaliśmy się po głowie, to nie był jeden mecz tylko kilka. Nie oddać strzału z Koroną na własnym stadionie. To była katastrofa, nigdy nie będziemy grać jak Barcelona trzeba to zrozumieć. |
Cytat:
Zarzucam Ci też brak umiejętności argumentowania i prowadzenia dyskusji. To jest forum dyskusyjne. Jeśli nazywasz Valckxa szkodnikiem to zadaj sobie przynajmniej trud znalezienia argumentów. Jeśli Ci się nie chce albo nie potrafisz to nie zabieraj głosu. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Przypomina mi to wszystko ten rieszczęsny sezon, gdy z braku cierpliwości boss zwolnił Petrescu.
Potem przyszła Okuka i Nawałka i w rezultacie tej karuzeli mieliśmy 8 miejsce Cupiał musi po prostu co parę lat wszystko rozp...olić, wszytsko sp..yć. Niektórzy nie uczą się na błędach |
Strasznie szkoda mi Moskala. Dostał cios w plecy, liczyłem, że dana mu będzie szansa pokazania się do końca tego sezonu. Przez emocje i sympatię dla Kazika patrzę trochę z niechęcią do Probierza, ale na chłodno - jeżeli już zmieniać trenera, to była to najlepsza opcja. Zobaczymy czy wypali. Jestem bardzo ciekaw reakcji zawodników - podejrzewam, że mogą być bardziej podłamani niż uskrzydleni kolejnym zwolnieniem trenera.
|
Dobra. Może inaczej. Czy któremuś z naszych dawnych dyrektorów sportowych przyszło budować drużynę od nowa? Wisła sprzedała piłkarzy za 8 mln euro, na sprowadzenie kilkunastu zawodników wydała 25% tej sumy. Mimo wszystko dokonaliśmy kilku ciekawych inwestycji. Stan miał znacznie większą skuteczność od swoich poprzedników. Miał też znacznie trudniej. Może miał ściągać zawodników z własnej kieszeni?
|
a wiecie czy trener Bahr bedzie w nowym sztabie?
|
Cytat:
Pomijam już fakt, że Kazimierz Moskal już od kilku lat jest przy drużynie jako Trener, i kilka lat temu przez chwile również prowadził pierwszy zespół. |
Decyzja bardzo niespodziewana, ale moim zdaniem dobra. Trzeba ratować sezon, bo puchary są nam potrzebne jak tlen. Moskal coś tam próbował zmieniać na początku ale już ze Standardem i głównie koroną było widac niemoc, brak pomysłu na gre, brak akcji w ofensywie, bardzo późne i niewłaściwe zmiany. To jeszcze nie czas dla Kazia. Probierz na tą chwilę to naprawdę NAJLEPSZY wybór, gdyby nie on, to po sezonie Dyzma bo Probierza sprzątnełyby już kuchenki.
Jedyne co mi się bardzo nie podoba, to traktowanie przez Wisłę trenerów i niektórych zasłużonych piłkarzy. Sposób w jaki się żegna choćby teraz Moskala to świństwo. Po co było podpisywanie kontraktu, pier.olenie o Guardioli itp. jak dzisaij godzine przed konferencją powiedzieli mu zeby jechał na urlop bo trenerem już nie jest |
Cytat:
Na słowa " jesteś na dywaniku u trenera/prezesa/Cupiała" powinni skamleć i błagać o wybaczenie, a nie dać sobie robić wjazd na własny teren (vide Małecki). |
michu-k co prawda Małecki może nie puścił łazienki z dymem ani nie przypomina jego technicznie ale ostatnio strzela fochy jak Balotelli na początku swojej kariery w Manchesterze .Aczkolwiek jak wolisz może być Wiślacki Tevez.Wracając do Probierza który jest zapowiedzią letniej rewolucji która zbliża się powoli to ciekawe czy teraz będzie zaciąg ulubieńców Probierza z Jagi i Widzewa ewentualnie z Arisu albo z Grecji
|
Ciekawe kiedy Kapka wróci na fotel dyrektora sportowego.
|
Cytat:
|
1 trening z Probierzem (foto)
http://www.facebook.com/WislaKrakow |
Cytat:
|
Cytat:
|
Dobry ruch.
Pewności ze sezon zostanie uratowany (tzn zakwalifikujemy się do pucharów, czy to przez ligę czy przez PP) nie ma, ale przynajmniej jest jakaś nadzieja. Dla Kazka podziękowanie za awans w LE, ale jego miejsce nie jest na ławce trenerskiej pierwszego zespołu, a gdzieś w sztabie i pod kopułą stadionowego dachu w klubowym "hall of fame". |
Cytat:
Probierz ma szczęście że przejmuje drużynę w takiej a nie innej sytuacji. Nie wywalą go za to że zajmie miejsce poza podium. Gorzej jak mu jesień nie wyjdzie... wtedy... a to już za rok niecały będziemy się witać z kimś zupełnie nowym. Ciekawi mnie jaki wariant ma BC w głowie na najbliższą przyszłość - czy oszczędnościowy jak przy ostatnim sezonie Skorży... czy finansowo ekstensywny jak po przyjściu Maaskanta. |
1227 raczej nie będzie zmian w sztabie oprucz asystenta więc jest nadzieja dla Moskala
|
Cytat:
Stan: Bo Cupiał to j(e)bany sknera, centuś pier(d)olony. A tak w ogóle, to ch(u)ja się zna na piłce, niech sobie dalej kabla ciągnie. Cytat:
Cytat:
Śmieszny jesteś. |
Cytat:
|
Nie porównujcie Małego do Balotelliego. Mimo, że byłem ostatnio zwolennikiem decyzji zarządu odnośnie jego zawieszenia to uważam takie porównanie za niesprawiedliwe. Patryk nie sprawiał żadnych problemów nie związanych z drużyną. Wszystkie problemy były związane z tym jak przeżywał swoje występy w drużynie. Były to słowa bądź fochy. Co innego Balotelli. U Balotelliego zdarzało się, że nie były to słowa, czy fochy, ale coś poważniejszego.
Liczę, że Mały, jak już go odwieszą, znajdzie wspólny język z Probierzem. Mam nadzieję, że będzie od początku czuł, że przy nim nie może sobie pozwolić na pewne zachowania. Jeżeli Patryk wyciągnie wnioski ze swojego zawieszenia to będziemy mieli z niego większą pociechę niż dotychczas. Życzę mu jak najlepiej, ale pod warunkiem, że się poprawi ; ) Trochę mi go szkoda. Powiedzieć kilka słów za dużo i mieć turniej marzeń z głowy... Jeżeli to go nie zmieni jako piłkarza to nie wiem co go może zmienić. |
Cytat:
|
Cytat:
A co do epitetu i całości twego bytu na forum-mam nadzieję, że właściwe osoby się tym zainteresują. |
Probierz to ciekawa postać więc nudno nie będzie.Myślę że to dobra zmiana Wisła Moskala była jakaś taka nie wyraźna,ospała ciężko się to oglądało.Drużynie potrzebny był wstrząs i teraz go dostali bo Probierz w Wiśle to zupełnie nowy temat.
|
Obecny image Wisły najdobitniej wyraża jej nowy trener:
Cytat:
Gratulacje dla włodarzy ! |
Cytat:
|
Jak dla mnie skandal. To, że po pierwsze zwolniono Kazka i nie dano mu możliwości dogrania do końca sezonu. Po drugie, sposób w jaki mu podziękowano, poinformowano.
8 miejsce w tym sezonie to będzie olbrzymi sukces, wspomnicie moje słowa. Dopóki debile decydujący o Wiśle (w tym i super mega boss) nie zrozumieją, że to nie trenerzy a piłkarze grają na boisku, póty będziemy się babrać w tym samym gównie. Dla Probierza kredyt zaufania, jak dla każdego przychodzącego do Wisły trenera z mojej strony. A dla Kazka - Moskal Kazimierz, nie rusz Kazika bo zginiesz! |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Jak już pisałem kiedyś że za Cupiała Wisła już nie pójdzie do przodu tylko będzie się ten cyrk w kołko powtarzał niestety pewnego poziomu nie przeskoczymy z tymi ludzmi co są w Wiśle. Szkoda mi bardzo Kazka bo miał mega pecha kiks w meczu ze Standardem głupota Nunieza w 2 meczach ze Standardem przez co bardzo się obnizyly szanse na awanas głupota Czekaja w meczu z Koroną. Myśle że pownien dostać szansę do końca sezonu ale cóż jak klub jest w 50% profesionalny to trudno. Ci co krytykują Stana niech ugryzą się w język bo w tych warunkach i tak wyciągnał max co sie dało. Co będzie jak latem odejdzie Melikson strata w na polską ligę bo w europejskich pucharach tam gdzie wyciąneli wnioski rewanżowy mecz z Apoelem i Standardem neutralizuja Meliksona i po kłopocie nie ma go. Mając jednego dobrego kreatywnego piłkaża w zespole powoduję że jego neutralizacja kończy zabawę więc nie oczekujmy cudów w Wiśle. Europejskie puchary to max w tym sezonie lepiej nie będzie .
|
Ufff... jednak nie Franz. Już powoli oswajałem się z myślą, że niedługo zobaczę nagłówek: "Smuda w Wiśle! Do trzech razy sztuka".
Moim zdaniem Probierz to niezły pomysł. Nie powiem, że jestem zachwycony tym trenerem, ale w naszej obecnej sytuacji, to była zdecydowanie jedna z najlepszych kandydatur. Kogo innego mogliśmy mieć? Czesia? Dziękuję, postoję. Obserwowałem Probierza od czasu pracy w Widzewie i kojarzę go jako trenera, który potrafi dać swoim zespołom pewność siebie, zadziorność i charakter, ale przeciętnie przygotowuje je pod względem taktycznym. To może być kwestia materiału piłkarskiego - do tej pory pracował w klubach, które raczej mierzyły w środek tabeli. U nas czeka go trudne zadanie, ale z drugiej strony ma do dyspozycji zespół, który stać na regularne wygrywanie. Zastanawiam się, co teraz stanie się z Moskalem. Z jednej strony fajnie jest mieć w Wiśle ludzi naprawdę związanych z klubem, z drugiej strony ani Moskal nie jest teraz w stanie wiele dać Wiśle, ani Wisła Moskalowi. Sądzę, że dla samego Moskala dobrze by było gdyby znalazł pracę jako pierwszy trener w innym klubie. Mógłby w ten sposób nabrać doświadczenia, którego w tej chwili ewidentnie mu brakuje. Pamiętam oba okresy gdy był u nas pierwszym i moim zdaniem wyglądały one podobnie. Bardzo brakowało nam stabilności - zespół potrafił zagrać fajnie przeciwko trudnemu rywalowi, ale kilka dni później dobrze grał tylko momentami i tracił punkty z przeciętniakami. Przy pierwszym podejściu potrafił pokonać Legię, Lecha i mocny wtedy Bełchatów, ale też dostał u siebie 0-4 od Grodziska i stracił wiele punktów ze słabymi zespołami. Teraz było podobnie - fajna gra w LE, pokonanie Śląska i wtopy z zespołami, z którymi wygrywać po prostu trzeba. Mam nadzieję, że Probierz będzie stawiał na Czekaja. Nie twierdzę, że musi grać w każdym meczu, ale jednak regularnie. Moim zdaniem ten chłopak ma spory potencjał i szkoda byłoby go zmarnować przez błędy wynikające głównie z braku doświadczenia. Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl