![]() |
Piszcie co chcecie ale mnie osobiście Rafał nigdy nie zachwycał nawet jak sie obijał o repre.W najlepszych czasach szybkość i dobre odegranie klepy na dziś to jescze cień zawodnika ale kiedyś musi grać
|
Plajic słabo się ustawiał stąd te błędy, ale krycie i odbiór przyzwoicie. Zgodzę się że Marko powinien grać na boku, w środku wybijał piłkę niewiadomo w jakim kierunku, oczwiście odbierał piłkę ale, ŚO też musi te piłki jakoś podawać. Jak na klasę Małego mecz słaby. A boguski to wydaje mi się że to skrzydłowy, albo nie jest w formie i ta 10 nie wyszła mu.
|
Cytat:
Taki wielbiciel Boguskiego a pisze takie bzdury,że Boguski dwa lata nie grał,jak już wypowiadasz się w temacie o którym nie masz pojęcia to sprawdz chociaż statystyki zawodnika . Robisz z Boguskiego bohatera bo róg wywalczył...faktycznie niesamowity wyczyn Rafała...prawie asysta. Facet ma 27 lat skończone a od kilku lat nie potrafi nauczyć się przyjmowania piłki. |
Po wczorajszym meczu na stadionie znaleziono iPoda. Jeśli ktoś zgubił, niech wyśle maila na [email protected] z opisem koloru, stanu i zawartości iPoda, żeby było pewne, że to on jest właścicielem
|
Cytat:
O ile dobrze pamiętam. Boguskiego złamał burak Borysiuk faulem od tyłu którego czarny nawet nie odgwizdał w sezonie 09/10 na parę kolejek przed końcem, doszedł do siebie na zimowe przygotowania kiedy w Zakopanym Małecki zerwał mu krzyżowe przednie w drugiej nodze i mamy kolejne pół roku bez gry. Maaskant zamiast go wpuszczać był zakochany w Kirmie dlatego pirwszy poważny mecz Boguski zagrał dopiero ze Śląskiem. 1,5 roku czy dwa lata w tej kwestii to jeden h.... A co do przyjęcia, można przyjąć tak że jedyne co potem to oddać skąd przyszła, albo tak jak próbuje Boguski przyjęciem poprawić sytuację. Czyli zarazem odwrócić się przodem do bramki, albo zgubić kryjącego. Jest to trudne ale jak się uda przynosi często sytuację bramkową. Twoje wypowiedzi tłumaczą mi dlaczego tego nie rozumiesz, to kwestia pojęcia dokładnie tego o którym piszesz. I wbij sobie do głowy że przez ostatnie lata Boguski nie grał. Bo młodej nie liczę. |
Moja ocena. 0/10
Pareiko - 5 - zrobił co miał zrobić nie miał okazji żeby podnieść sobie notę Lamey - 4 wyszukiwał najbliżej ustawionego zawodnika z drużyny brak szybkości i kondycji pokazywania się na pozycje Diaz 6 poprawny mecz ,brak kondycji i szybkości Jovanovic 3 brak kondycji i szybkości nie robił przewagi w środku pola chodź kilka razy miał okazje wyjść z obrony aby podjechać trochę z piłką Palić 6 poprawny mecz, brak kondycji Iliev 8 najlepszy mecz wykonaniu Ilieva od czasu przyjścia do Wisły,brak kondycji ale plusy za akcjie Jirsak 3 wolno rozgrywał piłke mógł spokojnie podkrecić tempo spotkania kilkoma śilnymi podaniami po ziemi bardzo senie zapraszał zawodników do gry ,nie pokazywał się do gry na połowie przeciwnika,brak kondycji i szybkości Wilk 5 walczy i tego się wymaga troche nie potrzebnych strat brak szybkości i kondycji Małecki 2 brak kondycji i szybkości złe decyzjie wołał o piłkę lecz ją tracił nie pokazywał się do gry Boguski 2 brak kondycji i szybkości nie pokazywał się do gry nie maił pomysłu,utrudniał gre kolegą Genkov 3 za bramke plus lecz wynikała z błedu bramkarza, coś biegał coś skakał ale komu to było potrzebne napewno nie grał jko napastnik brak szybkości i kondycji Biton 6 robił to co wymaga się od napastnika zzrobił wiecej młynu niż Genkov przez cały mecz nota była by wysza ale nie stzrelił bramki Gargóła 0 coś strasznego na tak doświadczonego zawodnika z środka pola z konkurencjia na ławce myśle że nie powinien się nawet łapać do 18 meczowej brak szybkości i pokazywania się do gry Ogólnie chciałem napisać że drózyna nie jest przygotowana do sezonu....fizycznie i psychicznie,wszystko powini robić 3 razy szybciej z piłką i bez niej |
Cytat:
Ogólnie mecz słabiutki. Taka kopanina z elementami jakiejś przebijanki czy jak to tam nazwiemy. Ogólnie ciężko to było oglądać a w porównaniu z tym co widzieliśmy z Sląskiem czy Odense to dwie różne drużyny grają jako Wisła. |
Wyjaśnienie późnych zmian:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...i_w_tle_11162/ Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
„Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania rękii” ale kiedy walczyć... gdy się ma siłę czy umiejętności. Na Śląsk i Odense mogli pościskać dupy i zagrać coś lepszego:-/ ale jeśli przyjedzie Górnik czy Podbeskidzie to my nie będziemy biegać:evil:.A jeszcze jedno ci podpale Apoel zabiegał nas czy tu były potrzebne umiejętności czy kodycjia:shock: |
Cytat:
|
Cytat:
Przepraszam, po prostu nie mogłem się powstrzymać. Raczej nie zgadzam się z Twoimi ocenami. :) Nie można mówić o "braku kondycji" (jak mniemam chodzi o nieprzygotowanie) u Małeckiego i Boguskiego, bo oni dopiero wracają po ciężkich dolegliwościach. Chociaż zgodzę się, że nasi piłkarze pod koniec meczu naprawdę kiepsko wyglądali. Aha, do wygranej z Apoelem nie brakło kondycji tylko umiejętności i jaj. Dopóki będziemy wychodzić na ważne mecze tak stremowani, dopóty cudów spodziewać się nie należy. |
Iliev sie rozkreca.Moze nie widac wielkiej szybkosci,ale w meczu z WIdzewem pokazal ze nieprzypadkowo dobrze radzil sobie w Partizanie.
zastanawiam sie czy taka nasza gra wystarczy na Grocllin,ale mysle ze nie.A dyskopolowcy ustawia poprzeczke wyzej.A to wazny mecz bo wygrywajac wyprzedzamy ich w tabeli. |
Cytat:
|
Cytat:
Golami to niech sie lepiej zajmą panowie Genkov I Biton.Bo do tej pory zajeci to sa raczej upadkami na murawe. Iliev niech robi szum i ciagnie ten wózek do przodu.I to wystarczy. |
Ja znowuż powiedziałbym, że to Iliev bardziej od nich lubi zanurkować. :)
My po prostu mamy olbrzymi problem z wyprowadzeniem piłki do przodu. Może sytuacja się ustabilizuje wraz z regularną grą Diaza. Tfu, tfu, tfu, tfu, coby nie zapeszyć, ale on naprawdę robi na tej pozycji całkiem niezłe wrażenie. |
To prawda, Diaz wygląda nieźle na stopie jednak prawdziwa ocene jego pracy na tej pozycji moim zdaniem będzie mecz z Twente, wtdey wyjdzie wszystko. Po meczu z Widzewem za pozytyw można uznac stosunkowo dużą ostatnio ilość sytuacji, jednak ich wykończenie woła czasem o pomste do nieba (przyp. strzał Boguskiego z 3 metrów prosto w Mielcarza). Mecz z Polonią napewno będzie dużo bardziej wymagający i obyśmy go wygrali bo jak widać po wczorajszym meczu Legia nie zamierza chyba odpuścić w tym sezonie nic...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl