Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [16 kolejka] Wisła Kraków - Widzew Łódź - niedziela, 4 grudnia, 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8426)

sedTS 05.12.2011 15:18

Piszcie co chcecie ale mnie osobiście Rafał nigdy nie zachwycał nawet jak sie obijał o repre.W najlepszych czasach szybkość i dobre odegranie klepy na dziś to jescze cień zawodnika ale kiedyś musi grać

syryls 05.12.2011 15:40

Plajic słabo się ustawiał stąd te błędy, ale krycie i odbiór przyzwoicie. Zgodzę się że Marko powinien grać na boku, w środku wybijał piłkę niewiadomo w jakim kierunku, oczwiście odbierał piłkę ale, ŚO też musi te piłki jakoś podawać. Jak na klasę Małego mecz słaby. A boguski to wydaje mi się że to skrzydłowy, albo nie jest w formie i ta 10 nie wyszła mu.

Romuald 05.12.2011 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1198980)
Co ty za przeproszeniem p........sz. Martwiłeś się o wynik? Bidulek. Ile setek w tej rundzie zmarnował Kirm? Albo Biton? Co zrobił Genkow na pejsach? Boguski gra drugi mecz po dwóch latach przerwy. Tylko totalny laik będzie oczekiwał od rekonwalescenta skuteczności. Zsyłać to siebie możesz, na tron, może to pobudzi myślenie.

Dla mnie Boguski to nasza przyszłość i powinien grać jak najwięcej.


ps. Dzięki komu był róg po którym strzelił Genkow? Więc gdyby Boguski strzelił to przez kogo drżałbyś o wynik ? Bo też do końca byłoby 1:0.


Taki wielbiciel Boguskiego a pisze takie bzdury,że Boguski dwa lata nie grał,jak już wypowiadasz się w temacie o którym nie masz pojęcia to sprawdz chociaż statystyki zawodnika .

Robisz z Boguskiego bohatera bo róg wywalczył...faktycznie niesamowity wyczyn Rafała...prawie asysta.
Facet ma 27 lat skończone a od kilku lat nie potrafi nauczyć się przyjmowania piłki.

Biuro Prasowe 05.12.2011 16:16

Po wczorajszym meczu na stadionie znaleziono iPoda. Jeśli ktoś zgubił, niech wyśle maila na [email protected] z opisem koloru, stanu i zawartości iPoda, żeby było pewne, że to on jest właścicielem

Drozd 05.12.2011 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Romuald (Post 1198993)
Taki wielbiciel Boguskiego a pisze takie bzdury,że Boguski dwa lata nie grał,jak już wypowiadasz się w temacie o którym nie masz pojęcia to sprawdz chociaż statystyki zawodnika .

Robisz z Boguskiego bohatera bo róg wywalczył...faktycznie niesamowity wyczyn Rafała...prawie asysta.
Facet ma 27 lat skończone a od kilku lat nie potrafi nauczyć się przyjmowania piłki.

Jakiego bohatera, gość w asyście dwóch obrońców oddał celny strzał który bramkarz sparowł na róg, po którym padła bramka. Czy to prawie asysta ? Nie wiem. Natomiast wiem że gdyby Boguski strzelił gola, albo niecelnie nie było by rogu i bramki Genkowa. Kogo wówczas obwiniałbyś za drżenie do ostatnich minut? I zsyłał do rezerw :).

O ile dobrze pamiętam. Boguskiego złamał burak Borysiuk faulem od tyłu którego czarny nawet nie odgwizdał w sezonie 09/10 na parę kolejek przed końcem, doszedł do siebie na zimowe przygotowania kiedy w Zakopanym Małecki zerwał mu krzyżowe przednie w drugiej nodze i mamy kolejne pół roku bez gry. Maaskant zamiast go wpuszczać był zakochany w Kirmie dlatego pirwszy poważny mecz Boguski zagrał dopiero ze Śląskiem. 1,5 roku czy dwa lata w tej kwestii to jeden h....

A co do przyjęcia, można przyjąć tak że jedyne co potem to oddać skąd przyszła, albo tak jak próbuje Boguski przyjęciem poprawić sytuację. Czyli zarazem odwrócić się przodem do bramki, albo zgubić kryjącego. Jest to trudne ale jak się uda przynosi często sytuację bramkową. Twoje wypowiedzi tłumaczą mi dlaczego tego nie rozumiesz, to kwestia pojęcia dokładnie tego o którym piszesz.

I wbij sobie do głowy że przez ostatnie lata Boguski nie grał. Bo młodej nie liczę.

PODpalacz 05.12.2011 18:04

Moja ocena. 0/10
Pareiko - 5 - zrobił co miał zrobić nie miał okazji żeby podnieść sobie notę
Lamey - 4 wyszukiwał najbliżej ustawionego zawodnika z drużyny brak szybkości i kondycji pokazywania się na pozycje
Diaz 6 poprawny mecz ,brak kondycji i szybkości
Jovanovic 3 brak kondycji i szybkości nie robił przewagi w środku pola chodź kilka razy miał okazje wyjść z obrony aby podjechać trochę z piłką
Palić 6 poprawny mecz, brak kondycji
Iliev 8 najlepszy mecz wykonaniu Ilieva od czasu przyjścia do Wisły,brak kondycji ale plusy za akcjie
Jirsak 3 wolno rozgrywał piłke mógł spokojnie podkrecić tempo spotkania kilkoma śilnymi podaniami po ziemi bardzo senie zapraszał zawodników do gry ,nie pokazywał się do gry na połowie przeciwnika,brak kondycji i szybkości
Wilk 5 walczy i tego się wymaga troche nie potrzebnych strat brak szybkości i kondycji
Małecki 2 brak kondycji i szybkości złe decyzjie wołał o piłkę lecz ją tracił nie pokazywał się do gry
Boguski 2 brak kondycji i szybkości nie pokazywał się do gry nie maił pomysłu,utrudniał gre kolegą
Genkov 3 za bramke plus lecz wynikała z błedu bramkarza, coś biegał coś skakał ale komu to było potrzebne napewno nie grał jko napastnik brak szybkości i kondycji
Biton 6 robił to co wymaga się od napastnika zzrobił wiecej młynu niż Genkov przez cały mecz nota była by wysza ale nie stzrelił bramki
Gargóła 0 coś strasznego na tak doświadczonego zawodnika z środka pola z konkurencjia na ławce myśle że nie powinien się nawet łapać do 18 meczowej brak szybkości i pokazywania się do gry

Ogólnie chciałem napisać że drózyna nie jest przygotowana do sezonu....fizycznie i psychicznie,wszystko powini robić 3 razy szybciej z piłką i bez niej

Marszałek 05.12.2011 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piettras (Post 1198973)
Iliew najlepszy na boisku w pierwszej połowie od 65 minuty oddychał rękawami nadawał się do zmiany.

Musiał grać,bo nie ma zmiennika. Wystawienie Kirma byłoby sabotażem. Iliev słaniający się na nogach to większe zagrożenie dla przeciwnika niż Kirm. Tak więc grać musiał.

Ogólnie mecz słabiutki. Taka kopanina z elementami jakiejś przebijanki czy jak to tam nazwiemy. Ogólnie ciężko to było oglądać a w porównaniu z tym co widzieliśmy z Sląskiem czy Odense to dwie różne drużyny grają jako Wisła.

Elefant 05.12.2011 18:26

Wyjaśnienie późnych zmian:

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...i_w_tle_11162/

Cytat:

„Mieliśmy mały dylemat, bo w czasie meczu odezwały się małe kłopoty. Nienajlepiej poczuli się Tsvetan Genkov i Dragan Paljić. Dlatego wstrzymywaliśmy się ze zmianami tak długo, bo do końca nie wiedzieliśmy, co może się wydarzyć. Od początku drugiej połowy do wejścia gotowy był Gordan Bunoza, bo nie mogliśmy być pewni, co się stanie” – dodał trener.
I o Chavezie:

Cytat:

Po badaniach okazało się, że obrońca ma uszkodzone więzadło stawu skokowego. „Wygląda na to, że Osman nie zagra do końca rundy” – poinformował szkoleniowiec Białej Gwiazdy, Kazimierz Moskal.

Ma_niek 05.12.2011 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PODpalacz (Post 1199031)
Moja ocena. 0/10
Pareiko - 5 - zrobił co miał zrobić nie miał okazji żeby podnieść sobie notę
Lamey - 4 wyszukiwał najbliżej ustawionego zawodnika z drużyny brak szybkości i kondycji pokazywania się na pozycje
Diaz 6 poprawny mecz ,brak kondycji i szybkości
Jovanovic 3 brak kondycji i szybkości nie robił przewagi w środku pola chodź kilka razy miał okazje wyjść z obrony aby podjechać trochę z piłką
Palić 6 poprawny mecz, brak kondycji
Iliev 8 najlepszy mecz wykonaniu Ilieva od czasu przyjścia do Wisły,brak kondycji ale plusy za akcjie
Jirsak 3 wolno rozgrywał piłke mógł spokojnie podkrecić tempo spotkania kilkoma śilnymi podaniami po ziemi bardzo senie zapraszał zawodników do gry ,nie pokazywał się do gry na połowie przeciwnika,brak kondycji i szybkości
Wilk 5 walczy i tego się wymaga troche nie potrzebnych strat brak szybkości i kondycji
Małecki 2 brak kondycji i szybkości złe decyzjie wołał o piłkę lecz ją tracił nie pokazywał się do gry
Boguski 2 brak kondycji i szybkości nie pokazywał się do gry nie maił pomysłu,utrudniał gre kolegą
Genkov 3 za bramke plus lecz wynikała z błedu bramkarza, coś biegał coś skakał ale komu to było potrzebne napewno nie grał jko napastnik brak szybkości i kondycji
Biton 6 robił to co wymaga się od napastnika zzrobił wiecej młynu niż Genkov przez cały mecz nota była by wysza ale nie stzrelił bramki
Gargóła 0 coś strasznego na tak doświadczonego zawodnika z środka pola z konkurencjia na ławce myśle że nie powinien się nawet łapać do 18 meczowej brak szybkości i pokazywania się do gry

Ogólnie chciałem napisać że drózyna nie jest przygotowana do sezonu....fizycznie i psychicznie,wszystko powini robić 3 razy szybciej z piłką i bez niej

Sa w miare dobrze przygotowani. To ze nie robia tego tak jak bys chcial nie wynika z zlej kondycji tylko umiejetnosci.

PODpalacz 05.12.2011 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ma_niek (Post 1199044)
Sa w miare dobrze przygotowani. To ze nie robia tego tak jak bys chcial nie wynika z zlej kondycji tylko umiejetnosci.

Masz kolego żywy przykład ekip Widzewa ,Ruchu ,Górnika ,Podbeskidzia a w myśl
„Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania rękii” ale kiedy walczyć... gdy się ma siłę czy umiejętności. Na Śląsk i Odense mogli pościskać dupy i zagrać coś lepszego:-/ ale jeśli przyjedzie Górnik czy Podbeskidzie to my nie będziemy biegać:evil:.A jeszcze jedno ci podpale Apoel zabiegał nas czy tu były potrzebne umiejętności czy kodycjia:shock:

CH. 05.12.2011 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1198944)
Ma ktoś może nagraną akcję, jak Iliev robi jak dziecko zawodnika Widzewa, przerzucając nad nim piłke ?

http://www.youtube.com/watch?v=nqZ63WiBO4Y

speedfashion 05.12.2011 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PODpalacz (Post 1199031)
Ogólnie chciałem napisać że drózyna nie jest przygotowana do sezonu....fizycznie i psychicznie,wszystko powini robić 3 razy szybciej z piłką i bez niej

Drużyna swoją drogą, ale widać, że Ty też nie bardzo przygotowany jesteś do pisania tutaj. Powinieneś to robić 3 razy bardziej poprawnie i 3 razy przemyśleć zanim wyślesz. :)

Przepraszam, po prostu nie mogłem się powstrzymać. Raczej nie zgadzam się z Twoimi ocenami. :)
Nie można mówić o "braku kondycji" (jak mniemam chodzi o nieprzygotowanie) u Małeckiego i Boguskiego, bo oni dopiero wracają po ciężkich dolegliwościach. Chociaż zgodzę się, że nasi piłkarze pod koniec meczu naprawdę kiepsko wyglądali.
Aha, do wygranej z Apoelem nie brakło kondycji tylko umiejętności i jaj. Dopóki będziemy wychodzić na ważne mecze tak stremowani, dopóty cudów spodziewać się nie należy.

Wojtas 06.12.2011 00:08

Iliev sie rozkreca.Moze nie widac wielkiej szybkosci,ale w meczu z WIdzewem pokazal ze nieprzypadkowo dobrze radzil sobie w Partizanie.

zastanawiam sie czy taka nasza gra wystarczy na Grocllin,ale mysle ze nie.A dyskopolowcy ustawia poprzeczke wyzej.A to wazny mecz bo wygrywajac wyprzedzamy ich w tabeli.

thechris 06.12.2011 00:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1199158)
Iliev sie rozkreca.

No żeby się za bardzo nie rozkręcił bo strzeli kiedyś gola albo zaliczy asystę (np. w sezonie 2013/14 jak już się tak rozkręci na serio). I wtedy zapewne go wykupi drużyna na "B" lub na "R" i nie będziemy mieli kim straszyć...

Wojtas 06.12.2011 00:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1199161)
No żeby się za bardzo nie rozkręcił bo strzeli kiedyś gola albo zaliczy asystę (w sezonie 2013/14 jak już się tak rozkręci na serio). I wtedy zapewne go wykupi drużyna na "B" lub na "R" i nie będziemy mieli kim straszyć...



Golami to niech sie lepiej zajmą panowie Genkov I Biton.Bo do tej pory zajeci to sa raczej upadkami na murawe. Iliev niech robi szum i ciagnie ten wózek do przodu.I to wystarczy.

speedfashion 06.12.2011 02:29

Ja znowuż powiedziałbym, że to Iliev bardziej od nich lubi zanurkować. :)

My po prostu mamy olbrzymi problem z wyprowadzeniem piłki do przodu. Może sytuacja się ustabilizuje wraz z regularną grą Diaza. Tfu, tfu, tfu, tfu, coby nie zapeszyć, ale on naprawdę robi na tej pozycji całkiem niezłe wrażenie.

RYBA 06.12.2011 08:20

To prawda, Diaz wygląda nieźle na stopie jednak prawdziwa ocene jego pracy na tej pozycji moim zdaniem będzie mecz z Twente, wtdey wyjdzie wszystko. Po meczu z Widzewem za pozytyw można uznac stosunkowo dużą ostatnio ilość sytuacji, jednak ich wykończenie woła czasem o pomste do nieba (przyp. strzał Boguskiego z 3 metrów prosto w Mielcarza). Mecz z Polonią napewno będzie dużo bardziej wymagający i obyśmy go wygrali bo jak widać po wczorajszym meczu Legia nie zamierza chyba odpuścić w tym sezonie nic...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl