![]() |
|
Mówicie, że na tym filmiku wklejonym przez Orła to lewactwo przebrane za policje?
|
Takie są moje przypuszczenia. Wiem że już robili takie akcje w Europie,właśnie w takowych kamizelkach
|
Cytat:
P.S Szacunek dla tych co byli! |
Cytat:
tak, chodzili oni potem w grupkach kilkuosobowych po mieście i prowokowali zamieszki. To juz jest szczyt wszystkiego. Podobno niemcy tez biegali w takich kamizelkach ale oni byli tylko odsetkiem polskich lewaków. |
Polska od czasu przyjcia traktatu lizbońskiego nie może sama stanowić u siebie prawa gdyż musi się ono z prawem unijnym. Czyli de facto musimy podporządkowac soje prawo do prawa unii czyli podporządkować się unijnym złodziejom popieranym tak bardzo przez polskich lewaków typu: biedroń, palikot, tusk, sld, gazeta wybiórcza, TeFałeN... Czyli tak naprawdę nie jesteśmy suwerennym krajem...
|
No fakt, teraz przyjrzałem się temu filmikowi jeszcze raz. Dziwne, że nagle policja stoi w jednym rzędzie i to "cywile", nagle rusza w kierunku ludzi. Tak robi prewencja.
Widać,że to wszystko było zaplanowane w najdrobniejszym szczególe. Ciekawe ile prowokacji im nie wyszło. Zaraz spałują Wrocław za okrzyki gdzie jest godło. |
co wy bredzicie? jacy lewacy przebrani za policję? nie podkopujcie i tak mizernego obrazu IQ kibica. a w temacie lewakow to tu ich kasuje policja na wejsciu: http://www.youtube.com/watch?v=l-PeR...layer_embedded
|
hahaha ale spierdalaja przed policja, tacy grozni z palkami ida a zaraz pala wroty az sie kurzy.
widocznie potrafia tylko napadac w 20 na pojedynczych przechodzniow. zenujace to wszystko, szczegolnie jak sie wlacza tv i slucha np kalisza co on .......i chyba sam siebie nie slyszy: my chcemy tolerancje ale nie tolerujemy prawicy, mniej wiecej cos takiego wynika z jego slow. Albo: ja nie wiem kto zaprosil niemcow my bylismy spokojni i w ogole, a to prawica sciagnela do wawy bojowki. Ale propaganda trwa i gorsza niz za komuny. Nie popieram tych co robili roz....... z naszej strony, choc wiadomo jak to jest, tlum, policja prowokuje i jeszcze lewackie cioty na przeciwko to ciezko sie powstrzymac, ale akurat dzisiaj powinien kazdy sobie dac na wstrzymanie i ewentualnie pozniej wylapywac i spuszczac w....... tym zdrajcom narodu. |
Ja równiez uważam że to byli tajniacy i nie róbmy z siebie idiotów nazywając i bojowkami lewackimi!
Zreszta odrazu było widać kto jest z której strony a ci to typowe tajniaki |
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...57909177_n.jpg
kolorowi, pokojowo nastawieni. ciekawe tez ze jakos do mediow nie przebija sie informacja ze sposrod 150 zatrzymanych setka to Niemcy. |
Cytat:
Człowieku, założyłbym taką maskę : http://www.partybox.pl/prod_7852_kly_wampira.html To byś pomyślał , że jestem wampirem? Wyjdę na miasto z miotłą , to pomyślisz , że to baba jaga? :rotfl: Nie chce mi się przez jakiegoś mało bystrego kibica, robić screenów i wklejać na forum, więc sobie przeglądnij filmik jeszcze z 3-5 razy. Zwróć uwagę na ubranie tych przebierańców , na batony itp. Później poszukaj informacji jak łatwo takie odblaskowe koszulki zdobyć, oraz czy antifa przeprowadzała w przeszłości takie akcji. Skojarz fakty, myślenie nie boli. |
Cytat:
|
Cytat:
Szkoda że się filmik urywa bo by było widać czy kolesiowi kajdanki zakładają. |
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||| ty czytasz to co piszesz ???? Prosze cie nie osmieszaj sie bo aż mi wstyd cie zacytowac, lepiej usuń ten komentarz :) |
Cytat:
|
Sie nie przejmujcie tak niemcami... przyjechali do nas bo u siebie sobie rady z turasami nie dają ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Widzieliście wśród pedałów Żakowskiego i Najsztuba w różowej chustce na głowie związanej pod brodą ?
Cytat:
|
Wisły około 80 osób. Pod żródelkiem jakies 30+50 Lechia (większość naszych w białych kominiarkach). Wchuj ekip z całej Polski. Dziwne uczucie iść wśród Lecha, Cracovii, Arki, Legii itd ... :) Na marszu widoczne ekipy (Odra Opole, Łks, Radomiak Radom, Bałtyk Gdynia, Jagiellonia, Hutnik Kraków, Lech Poznań, Cracovia, Arka i wiele innych.
|
Czy trafiono jakiś pedałow/lewaków itp. ścierwo ?
|
Lewacy z lotu ptaka:
http://www.youtube.com/watch?v=Q9gfV...layer_embedded a wśród nich: http://i.imgur.com/RTfUz.jpg |
Oczywiście to było lewactwo poprzebierane za tajniaków, aczkolwiek w pewnym momencie ciężko było już odróżnić kto jest to. Operacyjnych dzisiaj było w liczbie kilkuset sztuk co najmniej, w tym w tłumie MN.
|
Cytat:
Dzięki chłopaki, jesteście prawdziwymi PATRIOTAMI i POLAKAMI! |
Cytat:
Muszę też sprostować co pisałem odnośnie tych "przebierańców" faktycznie 1q2 miał racje, to byli funkcjonariusze, choć zupełnie na nich nie wyglądali: http://wyborcza.pl/duzy_kadr/56,9790...mania,,20.html Nie doceniłem ich. |
Cytat:
Żartujesz? Łysy, wielokrotnie podzielałem Twoje zdanie, ale w tych autach byli LUDZIE! |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Komentarze pod zdj mnie przerażają. |
napisze w waszym stylu, przesmiewczo, robiac z kogos glupka, nie majac zupenie racji:
nieee to antifa, nie tajniacy, nie wiesz jak bylo w grecji, to sie nie odzywaaj albo poczytaj :)))))))))))))) a tak na marginesie - przeciez antify nie ma - czytalem to tu setki razy - wiec pomyslcie nastepnym razem zanim kolejną głupotę palniecie i jeden za drugim będzie ją powtarzał, wyszukując argumentow - a raczej opowiesci dziwnych tresci. |
Nie wiem, czy już było. Reprezentacja Niemiec - http://www.youtube.com/watch?v=l-PeRCrIuWM
|
Cytat:
Cytat:
|
Edit:
Usunąłem treść posta, ponieważ ktoś już przytoczył wcześniej te same linki. |
Sam marsz organizacyjnie to porażka. Chaos brak nagłośnienia, okrzyków, śpiewów... przerosło to organizatorów.
"Brawo" dla niemców z antify, którzy obili Bogu ducha winnych ludzi z grupy rekonstrukcji historycznej w mundurach powstańców warszawskich... Wasi dziadkowie już raz tak zrobili 67 lat temu... Wisły dużo oczywiście jak zwykle podzielonej na różne ekipy. Jednak wszyscy spotkaliśmy się na miejscu zbiórki... :) In plus multum różnych ekip w czapkach/szalach/koszulkach chodzących spokojnie między sobą. Wielkie wzruszenie to mnóstwo kombatantów intonujących przyśpiewki... naprawdę kto był i widział coś pięknęgo i napędzającego do dalszego działania. |
Cytat:
Gdyby doszło do bezpośredniego starcia to skład taki jaki był z całej Polski na tym marszu by pozabijał tą Antifę. lewak, antifowiec i z Lublina. I my wciąż jesteśmy na forum kibiców Wisły Kraków. Zabawne. |
Cytat:
|
Cytat:
|
W glowie sie nie miesci, ze w Polsce niby wolnej, niepodleglej przyjezdzaja jakies pie.rdolone szwaby walczyc z patriotami, ze w ogole ktos ma czelnosc wypowiedziec zdanie, ze blokuje Marsz Niepodleglosci, ze telewizja zrobila ludziom wode z mozgu i dla ludzi to jest normalne, ze Niemcy sobie przyjechali blokowac razem z pedalami nasz Marsz. Czemu pedaly nie zrobili swojej manifestacji, gdzies indziej, aby czcic ten dzien?
Szkoda, ze tak mało osob zwraca na te problemy uwage. Gdyby nie te cwele to do niczego by nie doszlo, bo zwyczajnie nie mianoby kogo atakowac. A tak to tamci sprowokowali poszlo. Koncowka pochodu wdala sie w jakies zamieszki. Kto byl od tej koncowki pochodu (a raczej postoju bo zaczelo sie dziac jeszcze przed rozpoczeciem marszu) to nawet nie mial pojecia co sie dzieje, bo zwyczajnie nic nie bylo w tym tlumie glow widac. Mysle ze dla 99% uczestnikow Marszu przebiegl on bez zadnych zaklocen, zadym i udzialow w zadymach. Po prostu przeszlismy, zrobilismy swoje i oddalismy honor Bohaterom. Oczywiscie w tv juz zdjecia jakby wojna byla, a wszystko oczywiscie na podstawie 10 fragmentow z zadymkami puszczanymi na okraglo i gesto komentowanymi. milicja jak zawsze, zero szacunku dla Polakow, ciagle tylko szukanie pretekstu do konfrontacji. Co ciekawe pod pomnikiem Dmowskiego milicja zarzadzila, ze Marsz dobiegl konca i wszyscy maja sie rozejsc bo od tej chwili jest to marsz nielegalny. Wstyd za taka Polske rzadzona przez pedalow, cioty ze swiata mediow, polityki czy kinematografii. .... im wszystkim w dupe, mam nadzieje, ze dorzyje czasow kiedy Polska bedzie Polska a nie zlepkiem po.......encow, ktorzy sobie robia z naszego kraju swoja ferajne. WIELKA POLSKA! |
Cytat:
Nie mam też żadnych problemów z określeniem własnej tożsamości lub głosowaniem na konkretną partię polityczną podczas Wyborów. Natomiast, być może nie zrozumiałeś o co mi chodzi? Mówię o tym, że niezależnie od poglądów jakie posiada kibic danego klubu, nadal jest kibicem. Tego, czy chcesz czy nie chcesz nie odbierzesz mu. Kibice posiadają poglądy różne ponieważ maja do tego zwyczajnie prawo. Czy tego chcesz czy nie chcesz to lewak kibicujący Wiśle podczas meczu z Fulham tak samo jej kibicował jak jego polityczny "przeciwnik" - kibic Wisły o poglądach prawicowych. On może być dla Ciebie ku ... wą ale miłości do klubu mu nie jesteś w stanie odebrać. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl