Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Telewizja DVB-T, NC+, Cyfrowy Polsat, UPC, itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8336)

David. 23.03.2013 21:35

Spoko, luz. Nie rozmawiałem z konsultantem. Ludzie mówią... ;)

rav 24.03.2013 08:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grodo (Post 1304904)
Co do spliterow
Obawialem sie ze bedzie nakaz wymiany sprzetu, ale nie
Wiec dopoki mam 2 karty c+ z multiroomu (ja jedna szwagier druga) powinno wszystko byc ok. N nie da sie rozklepac na 2 domy bo multiroom musi isc przez glowny dekoder. No ale w c+ powiedzieli ze jesli nie chce zmieniac sprzetu, moge zostac przy tym co mam. Wiec jesli zejda z ceny, to full pakiet podzielic na 2 domy (w kazdym split na 2 tv) to nie bedzie zle. Ale samemu placic ok 200 zl/m gdzie 80% kanalow nie oglafam - dramat

Nie zrozumiałeś co napisałem.

W nc+ powiedzieli Ci, że będziesz mógł nadal używać splitterów? Nie. Powiedzieli Ci, ze nadal możesz używać starego sprzętu od Canal+. Ich sprzętu. Ich kart. A splittery można przyblokować / ograniczyć ich funkcjonalność.

Wystarczy, że zredukowana zostanie ilość odpowiedzi z karty (wsadzonej do splittera) w danym interwale czasowym i splittery nie nadążą z rozgłaszaniem uprawnień na dwa i więcej urządzenia. Już teraz zlimitowano to do czterech urządzeń. Taka zmiana może nastąpić za 2-3 miesiące, gdy wielu użytkowników przedłuży swoje umowy na wiele miesięcy.

W jaki sposób wówczas rozwiążesz umowę? Na jakiej podstawie? Że zmieniono firmware w karcie nc+? Wówczas albo zgodzisz się na nc+ na jednym telewizorze, albo wykupisz ich dodatkowy multiroom. Na ich warunkach.

mitmichael 24.03.2013 08:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 1304946)
Wystarczy, że zredukowana zostanie ilość odpowiedzi z karty (wsadzonej do splittera) w danym interwale czasowym i splittery nie nadążą z rozgłaszaniem uprawnień na dwa i więcej urządzenia. Już teraz zlimitowano to do czterech urządzeń

Skad masz taka informacje, ze juz teraz zlimitowano to do 4 urzadzen? Uzywam ja, moja siora, rodzice maja na dole na dwoch telewizorach, babka w domu obok ma 5 karte a wujek jak przyjezdza z Austrii i ma u babki w domu 6 karte - chodzi normalnie 5 urzadzen a niekiedy nawet 6 w 1 momencie (gdzie matka oglada co innego a ojciec co innego).

rav 24.03.2013 08:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1304947)
Skad masz taka informacje, ze juz teraz zlimitowano to do 4 urzadzen? Uzywam ja, moja siora, rodzice maja na dole na dwoch telewizorach, babka w domu obok ma 5 karte a wujek jak przyjezdza z Austrii i ma u babki w domu 6 karte - chodzi normalnie 5 urzadzen a niekiedy nawet 6 w 1 momencie (gdzie matka oglada co innego a ojciec co innego).

Wkleiłem link kilka postów wyżej wis.la/mcovt i istotny cytat z tego tekstu.

U mnie niestety czasem przycina przy trzech tv równocześnie. Mniej więcej od czasu opublikowania tamtego tekstu. Może to zbieg okoliczności.

Mario Nh 24.03.2013 10:05

Tak sobie przeanalizowałem ich ofertę. Dla mniej wybrednych klientów opłaca się. Za 39 złotych dołożyli kilka dobrych programów w hd.

Problem pojawia się dla tych co związali się z cyfrą głównie ze względu na mecze naszej ekstraklasy.
Mając abonament za 48 złotych i możliwość oglądania wszystkich meczów ekstraklasy wychodzi na to, że teraz będę zmuszony zapłacić 79 złotych za ofertę w której są uwzględnione nie tylko kanały sportowe z cyfry ale również Polsat Sport oraz n sport.
A może ja nie chce korzystać z nowych kanałów?
Rozumiem, że teraz nie będzie już opcji zamówienia sobie dodatkowego pakietu sportowego do tych 39 złotych? (!) Co miało miejsce w ofercie cyfry.

Czyli prawdopodobnie kibice zostaną zrobieni w ch...

enzo 24.03.2013 12:08

Za 79 zł to masz jedynie promocję na dwa miesiące z pakietem C+ Sport - a póżniej..? Normalny zestaw kanałów sportowych na stałe jest natomiast od 119 zł (a i tak prawdopodobnie w każdej chwili mogą ci odciąć chociażby obydwa Eurosporty).

mic 24.03.2013 12:30

Poczekajcie jeszcze pare(nascie) dni. Ceny (przynajmniej dla tych migrujacych) caly czas spadaja. Jak na poczatku pakiet Platynowy dawali za ok 109, teraz spokojnie mozna brac za 99. Poza tym z nieoficjalnych zrodel wiadomo, ze dostali tyle zjeb i malo klientow maja migrujacych, wiec szykuja jakas "spacjalna" oferte dla migrujacych. Badzcie cierpliwi

MatMario 24.03.2013 12:32

Po ilu dniach do was dzwonili po zostawieniu namiaru na siebie?

AntyMod 24.03.2013 13:36

przestancie p[ieprzyc i sie pocieszac ......zeby miec Sport trzeba bedzie zaplacic za pakiet 119 zl ....i tyle w temacie .....C+ sprzedalo swoich abonentow ITI i maja to wszystkow du..pie...... prosta pilka : chesz lige polska, angielska , hiszpanska ???? (specjalnie nie pisze o francuskiej bo chyba nikt tego nie oglada) - to zabulisz 119 zl za pakiet ...prosta pilka ...

Natkan 24.03.2013 13:46

koleżanka pracuje w N-ce mówi że kolejki na słuchawke mają po 300-400 osób więc na pewno nie oddzwonią od razu

rav 24.03.2013 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1304969)
przestancie p[ieprzyc i sie pocieszac ......zeby miec Sport trzeba bedzie zaplacic za pakiet 119 zl ....i tyle w temacie .....C+ sprzedalo swoich abonentow ITI i maja to wszystkow du..pie...... prosta pilka : chesz lige polska, angielska , hiszpanska ???? (specjalnie nie pisze o francuskiej bo chyba nikt tego nie oglada) - to zabulisz 119 zl za pakiet ...prosta pilka ...

Daruj sobie takie posty, bo nic nie wnoszą do tematu, co najwyżej wprowadzają w błąd. Nikogo nie interesują Twoje frustracje i płacze kto co komu sprzedało i gdzie kto kogo ma.

Tak, w standardowej ofercie by oglądać pełny sport trzeba zapłacić 119. Ale po to jest ten temat, żeby dowiedzieć się m.in., że można taki pakiet wynegocjować za 99 zł. Po to jest ten temat, żeby namawiać do negocjacji i nie przyjmowania pierwszej z brzegu oferty, która zwykle jest z kosmosu.

Tylko masowe rezygnacje i odrzucanie propozycji nc+ oderwanych od rzeczywistości może spowodować, że zmienią podejście. A jeśli nie.. to naprawdę jest wiele innych rozrywek w życiu niż telewizja. Przejść się, pospacerować... zdrowsi będziemy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1304963)
Po ilu dniach do was dzwonili po zostawieniu namiaru na siebie?

Bodajże dwa dni, przy czym nie dodzwonili się do mnie od razu, bo byłem na futsalu :) Zadzwonili ponownie rano trzeciego dnia.

Najpierw zalogowałem się na ica.cyfraplus.pl, wszedłem w odpowiednią zakładkę, tam był banerek do nc+. Po jego kliknięciu cały formularz był już wypełniony, łącznie z numerem umowy. Wystarczyło kliknąć zgłoszenie.

Konrad. 24.03.2013 14:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1304969)
przestancie p[ieprzyc i sie pocieszac ......zeby miec Sport trzeba bedzie zaplacic za pakiet 119 zl ....i tyle w temacie .....C+ sprzedalo swoich abonentow ITI i maja to wszystkow du..pie...... prosta pilka : chesz lige polska, angielska , hiszpanska ???? (specjalnie nie pisze o francuskiej bo chyba nikt tego nie oglada) - to zabulisz 119 zl za pakiet ...prosta pilka ...

albo zostaje: http://www.soccer-live.pl/

MatMario 24.03.2013 14:37

Ja właśnie czekam drugi dzień dzisiaj, zgłoszenie robiłem tak samo jak ty.Zobaczymy.

Na razie oni są z pozycji siły, jednak jak dostaną te kilka tysięcy rezygnacji zmiękną.

jak chcecie to przyjmujecie propozycje jakie wam dają, jednak takie postawienie sprawy robi z was osłów lubiących przepłacać. Oferty nie są na 100% najlepsze jakie się da uzyskać. Muszą być lepsze dla tych którzy wyślą rezygnację, jak sie skusicie na ofertę z pierwszej inny infolini to nie dziwota że później słyszę że cyfra to droga sprawa. No nie droga ale trzeba kombinować.

Mój pakiet bez rabatów to 216zł/msc. Ja płacę 134. Ale tak, nie da się.

63.5 Kg 24.03.2013 17:22

Panowie polecam być na bieżąco z forum Laki DVHK ....

http://forum.dvhk.pl/

jaro1985r 24.03.2013 17:29

Lista kanałów to podsumowanie całego burdelu jaki tam nastąpił. Trzeba trochę poczekać bo ceny powinny spaść, inaczej stracą mnóstwo klientów. Trzeba zachować spokój a nie podpisywać umowy na wariata. Okolice 100 zł za piłkę (jeśli ,którys z moich znajomych ma Cyfrę to tylko dla piłki ) to zdecydowanie za dużo. Przeliczyłem sobie ilu znajomych da takie pieniądze i wyszło mi max 2 na 10 :D http://forum.satkurier.pl/viewtopic....745481#p745481 link do dobrego forum, ciągle się tam coś dzieje :)

MatMario 24.03.2013 17:30

Dasz jakieś szczegóły, czego się można spodziewać na tym forum?

Chrisman 24.03.2013 18:10

jezeli mam obecnie pakiet Canal+ Optimum to analogicznie będe mial nc+ Platinium?

maaarcin 24.03.2013 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chrisman (Post 1305002)
jezeli mam obecnie pakiet Canal+ Optimum to analogicznie będe mial nc+ Platinium?

analogicznie tak powinno być, ale oczywiście nieanalogicznie dostaniesz podwyżkę

mitmichael 24.03.2013 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1304998)
Dasz jakieś szczegóły, czego się można spodziewać na tym forum?

Jestem na tym forum juz 8 lat, nie ma dla mnie lepszego forum jezeli chodzi w ogole o linki, pomoc na kazdy temat, rozmowy na kazdy temat, wszystko o platformach satelitarnych (w tym nc+ - z tego forum ja biore wszystkie informacje, ktore podaje tutaj), pomoc w sprawie kazdego tunera od Dreamboxa czy Fergusona po mniej znany Vu-Duo. Satkurier czy media2 niech sie schowaja.

Glazik 24.03.2013 18:58

Oferta debiutującej na rynku platformy cyfrowej NC+ oburzyła część abonentów n i Cyfry+, z których połączenia powstała nowa telewizja. Na Facebooku powstał profil "Anty NC+", który szybko polubiło ponad 2,6 tys. użytkowników. Narzekają na drożyznę, problemy z dodzwonieniem się na infolinię i zapowiadają, że zerwą umowy z operatorem. Prezes NC+ tłumaczy, że fala negatywnych komentarzy to efekt niezrozumienia oferty, a eksperci - że NC+ będzie musiała obniżyć ceny, by utrzymać obecnych klientów
Dotychczasowi klienci Cyfry+ i N nie kryją niezadowolenia z przedstawionej w czwartek oferty. Ich zdaniem jest ona za droga i aby mieć te same programy, co w poprzednich platformach, trzeba w NC+ wykupić najdroższe pakiety. Początkowo abonenci wyrażali swoje emocje na profilu NC+ na Facebooku. Szybko powstał jednak nowy profil, pod hasłem "Anty NC+" - jak tłumaczą w komentarzach internauci, część negatywnych opinii na temat nowej platformy była kasowana. Co piszą ludzie? "Pani w infolinii NC+ na przedłużenie umowy zaproponowała mi abonament o 50 zł droższy od tego, co mam teraz. Oczywiście dodała, że tylko z takiej opcji mogę skorzystać. To jest niepoważne" - brzmiał jeden z wpisów na Facebooku.

"NC+ widzi oburzenie klientów i przez telefon oferuje niższe ceny, ale po przeczytaniu wpisu mam mieszane uczucia. Czy to ja powinienem negocjować? Czy to mi powinno się zaoferować dobrą ofertę? Po obniżkach cen i tak zamiast 79 zł musiałbym płacić 119 zł, aby mieć TO SAMO (pomniejszone o niektóre programy, które wyrzucą z oferty). Nie wiem jak Wy, ale ja nie zamierzam się błaźnić i błagać o niższy pakiet konsultanta" - napisał inny użytkownik. Szczególnie zdenerwowani są fani sportu, którzy piszą, że aby oglądać mecze Ekstraklasy, Premiership czy ligi hiszpańskiej, muszą teraz wykupić droższy pakiet za minimum 119 zł.


Co na to władze nowej platformy? - Jestem zaskoczony reakcją mediów i abonentów. Klientom NC+ oferujemy najtańsze pakiety w tej samej cenie co w N czy Cyfrze+, ale programów jest o kilkanaście więcej. Do tego w pakiecie za 59 zł klienci mają już program N Sport HD. Osoby, które dokładnie zapoznają się z naszą ofertą, zrozumieją, że już w podstawowych pakietach mamy bardzo wiele kanałów. W pierwszym pakiecie premium - Silver - są dostępne już programy Canal+ Family HD i Canal+ Family2 HD, w których znajdą się cotygodniowe premiery telewizyjne czy mecze Ekstraklasy, Ligi Mistrzów czy lig zagranicznych - mówi w rozmowie z serwisem pieniadze.gazeta.pl Julien Verley, prezes NC+.

I dodaje, że dotychczasowi klienci otrzymają indywidualne propozycje umowy w rozmowie z pracownikami infolinii. - Klientom dzwoniącym do nas jest prezentowana nowa oferta i jest ona porównywana z tą obecną w N czy Cyfrze+. Możliwe jest indywidualne dobranie propozycji programowej. Można będzie też dobrać indywidualnie pojedyncze programy z wyższych do niższych pakietów, np. Sundance Channel HD - mówi Verley.

Kto ma rację? W platformie N pakiet za 39 zł obejmował 53 kanały, w tym 18 w HD. W NC+ w tej samej cenie jest 70 kanałów, w tym 17 w HD. Droższy pakiet w N za 59 zł oferował 91 kanałów, w tym 28 w HD, a w NC+ jest to 108 kanałów, w tym 34 w HD. Podobna oferta obowiązywała też w Cyfrze+.

- Internauci mówią tylko o najdroższych pakietach, te stanowią jednak tylko margines naszej oferty - dodaje Verley.

Edward Miszczak: To będzie rynkowy gigant (TVN24/x-news)



Rozumiemy Wasze zaniepokojenie

Wydaje się, że NC+ wzięło krytykę internautów do siebie. W piątek na oficjalnym profilu platformy pojawiło się oświadczenie, w którym czytamy: "Dziękujemy za wszystkie Wasze uwagi. Są one dla nas naprawdę ważne. Jest nam przykro, że nasza nowa oferta spotkała się z taką krytyką z Waszej strony. Z drugiej strony - rozumiemy Wasze zaniepokojenie (...)Mamy nadzieję, że gdy wyjaśnimy sprawy, co do których macie wątpliwości, to spojrzycie na naszą propozycję przychylniejszym okiem". Kilka godzin później pojawił się nowy komunikat: "Nasi Abonenci są dla nas najważniejsi, dlatego dla każdego z nich przygotowaliśmy specjalną ofertę. Przyjdźcie do najbliższego punktu sprzedaży, zadzwońcie do Call Center lub zostawcie swoje namiary na stronie nc+, a skontaktujemy się z Wami. Pomimo zatrudnienia dodatkowych konsultantów, zainteresowanie ofertą nc+ przerosło nasze oczekiwanie, w związku z czym prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Nasi konsultanci pomogą Wam wybrać ofertę najbardziej dopasowaną do Waszych potrzeb".

Internauci nie zostawili tego bez komentarza: "Telefon dzisiaj od call center nc+. "Co Pan lubi oglądać?" Ja: "filmy, sport, discovery etc." "Super, to mamy dla pana ofertę za 79". Ja "Ale ja teraz płacę 59 zł i nie chcę płacić więcej". "To przykro mi, na tę chwilę nic innego nie mogę zaproponować" to się nazywa elastyczna oferta!" - pisze na Facebooku Marcin Zimny, a Patryk Olechnicki dodaje: "Pan Zygmunt Solorz już się cieszy. Zarobi kilka grubych milionów na nowych abonentach Cyfrowego Polsatu".

Analitycy: Muszą być obniżki. Bez tego będzie ciężko

Analitycy rynku mediów dziwią się drogą ofertą przedstawioną przez NC+. - To bardzo odważna oferta, ale może się ona okazać strzałem w stopę dla właścicieli. Tak drogiego pakietu na naszym rynku nie było. Wygląda na to, że jest to oferta dla zaledwie promila widzów, dla których cena nie jest istotnym czynnikiem - mówi Piotr Janik, szef działu analiz z KBC Securities. Zdaniem ekspertów, wysokie ceny pakietów pokazują, że właściciele platformy chcą ją pozycjonować jako usługę premium. Rzeczywistość może się jednak okazać bardzo brutalna. - Ceny pakietów są bardzo wysokie. Aby utrzymać abonentów, właściciele NC+ będą musieli obniżyć ceny pakietów. Spodziewam się, że pracownicy platformy będą dzwonili do klientów i oferowali nawet najdroższe pakiety w bardzo promocyjnych cenach, o połowę niższych od oficjalnej oferty - mówi Waldemar Stachowiak, analityk rynku z Ipopema Securities.

Czytaj więcej: Wysokie ceny odstraszą klientów.

Czy takie działanie nie popsuje jednak wizerunku platformy? - Pierwszy i drugi kwartał nie są istotnym okresem dla platform telewizyjnych. NC+ będzie musiał ostro obniżyć ceny, aby utrzymać obecną liczbę abonentów. Trzeba jeszcze pamiętać, że część klientów posiada zarówno dekodery Cyfry+ jak i N. Teraz kiedy obie się połączyły, naturalnie zmniejszy się przez to liczba podpisanych umów - dodaje Stachowiak. Także Piotr Janik uważa, że największym sukcesem NC+ będzie utrzymanie obecnej liczby abonentów. - Nie wydaje mi się, żeby nowa platforma odebrała klientów innym operatorom - mówi Janik.

Waldemar Stachowiak uważa, że klienci, którzy przestraszą się wysokich cen, mogą przejść do innych platform, w tym do Cyfrowego Polsatu. Dla przykładu najdroższy pakiet w Cyfrowym Polsacie kosztuje 89 zł miesięcznie i znajduje się w nim 125 kanałów, w tym 31 w HD. Przypomnijmy, że najdroższy pakiet w NC+ kosztuje 199 zł, a znaleźć w nim można 130 kanałów, w tym 50 w HD.

Glazik 24.03.2013 19:08

Panowie szczerze powiem ze nie wiem co robic.... jestem uzytkownikiem cyfry + umowa mi sie konczy w kwietniu.. mam pakiet za 79 i multiroom ktory uzywam na 2 domy.. Qr*a nie wiem czy migrowac z negocjacja ceny czy rezygnowac ... straszna z tym zamota!To ze zmienia ceny jest pewne tylko ze nie wiadomo kiedy to nastapi..

Donki 24.03.2013 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Glazik (Post 1305007)
Panowie szczerze powiem ze nie wiem co robic.... jestem uzytkownikiem cyfry + umowa mi sie konczy w kwietniu.. mam pakiet za 79 i multiroom ktory uzywam na 2 domy.. Qr*a nie wiem czy migrowac z negocjacja ceny czy rezygnowac ... straszna z tym zamota!To ze zmienia ceny jest pewne tylko ze nie wiadomo kiedy to nastapi..

Proponuje wysłać wypowiedzenie i spokojnie czekać na ruch z ich strony :)

Gwiaździsty 24.03.2013 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 1305008)
Proponuje wysłać wypowiedzenie i spokojnie czekać na ruch z ich strony :)

Ja właśnie dzisiaj tak zrobiłem wysyłając wypowiedzenie e-mailem a jutro jeszcze poleconym za potwierdzeniem odbioru. Prawie 11 lat w canal+, pakiet Optimum. Teraz rezygnuje w pełni świadomie, nie mam zamiaru dawać robić z siebie durnia, obecne ceny z kosmosu za kupę niepotrzebnych kanałów śmieci. Niech się bawią beze mnie.

węgorz2 24.03.2013 20:25

witam mam pytanie zniknął mi dzisiaj kanal DISNEY CHANEL,to jeden z ważniejszych kanałów dla mnie czy wy tez go nie macie ...jest po rewolucji na 97 kanale

julo 24.03.2013 20:28

Najśmieszniejsze jest to - jak gdzieś czytałem wywiad z jakimś tam prezesikiem, powiedział:
"- nie oddamy ani jednego klienta". hhahaha

Najgorsze jest to że człowiek nie po to kupuje duże LCD do pokoju żeby później musieć ślęczeć nad laptopem i sie denerwować że rwie transmisje. To nie dla mnie.

Dla tych co mieszkają w blokach, obok siebie w klatce to jest możliwość dzielenia kart, są do tego na allegro sprzęciki - rf link 600 lub 100.

Dodatkowa opłata za multiroom to przegięcie. Płacisz za sygnał i chcesz mieć też w drugim pokoju dostęp.
Teraz doszła podwyżka abo, a w zamian sie nie dostaje praktycznie nic.

hunter 24.03.2013 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez węgorz2 (Post 1305017)
witam mam pytanie zniknął mi dzisiaj kanal DISNEY CHANEL,to jeden z ważniejszych kanałów dla mnie czy wy tez go nie macie ...jest po rewolucji na 97 kanale

U mnie śmiga normalnie.

Ja podtrzymuje że czekam na ich ruch do końca swojej umowy, czyli czerwca 2014.

Rozbicie meczów ekstraklasy też na antenę "enki" to wyjątkowe skur*ysyństwo.

piter116 24.03.2013 21:15

Poziom w....ienia właśnie sięgnął u mnie zenitu.

http://media2.pl/media/101494-Mecze-...-kablowek.html

Nie po to 3 lata temu brało się w UPC pakiet c+ żeby teraz odwalali takie jaja. Zdanie "100% MECZÓW TYLKO W CANAL+" mogą sobie wsadzić w buty. A jeszcze nie tak dawno jako użytkownik UPC, ewentualną fuzję n z c+ przyjmowałem z entuzjazmem. Teraz tylko czekać aż podniosą cenę paczuszki z 35 do 70 zł.

dynek.pl 24.03.2013 23:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 1305021)
Poziom w....ienia właśnie sięgnął u mnie zenitu.

http://media2.pl/media/101494-Mecze-...-kablowek.html

Nie po to 3 lata temu brało się w UPC pakiet c+ żeby teraz odwalali takie jaja. Zdanie "100% MECZÓW TYLKO W CANAL+" mogą sobie wsadzić w buty. A jeszcze nie tak dawno jako użytkownik UPC, ewentualną fuzję n z c+ przyjmowałem z entuzjazmem. Teraz tylko czekać aż podniosą cenę paczuszki z 35 do 70 zł.

Szczerze to wolę jednak Lige Mistrzów i Europy od spotkania Ruch-Podbeskidzie ale dla koneserów ekstraklasy w UPC ten mecz będzie do zobaczenia na Polsacie.

MatMario 25.03.2013 06:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1305026)
Szczerze to wolę jednak Lige Mistrzów i Europy od spotkania Ruch-Podbeskidzie ale dla koneserów ekstraklasy w UPC ten mecz będzie do zobaczenia na Polsacie.

Aktualni abonenci cyfry nie dostaną LM i Europy, przynajmniej nic o tym na tą chwilę nie wiadomo. A wiadomo natomiast że hasło 100% ekstraklasy tylko u nas nie jest prawdziwe.

Ja mam taką refleksję że NC+ rządzą zasady zaczerpnięte z platformy która została przejęta bo nie była konkurencyjna i przegrała walkę o klienta. Była marką premium a przynajmniej tak się pozycjonowała i jak widać poległa, więc budowanie nowej platformy na przegranych jest dość ryzykowną zagrywką.

Jedno co pewne to ślijcie wypowiedzenia i ostro się targujecie, nie dzwońcie, niech oni dzwonią, pierwsze oferty odrzucajcie bo to jest skok na waszą kasę. W kupie siła, kupy nikt nie ruszy.

A tak abstrahując to CP z ofertą full za chyba 58 zł/msc, gdzie tych meczy z TME jest większość, można wziąć 2 takie oferty w cenie jednej nc+..


NC+ - Nowe Ceny Plus.

mitmichael 25.03.2013 07:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1305034)
Aktualni abonenci cyfry nie dostaną LM i Europy, przynajmniej nic o tym na tą chwilę nie wiadomo. A wiadomo natomiast że hasło 100% ekstraklasy tylko u nas nie jest prawdziwe

A własnie, ze dostana i juz wiadomo. 1 kolejka 1/4 LM bedzie leciec jeszcze na nSport i nPremium ale mecze rewanzowe beda juz podzielone - jeden mecz wtorkowy i srodowy na nSport i jeden mecz wtorkowy i srodowy na Canal+Sport. A tutaj masz potwierdzenie:

http://www.canalplus.pl/sport-liga-m...alaga-cf_40665
http://www.canalplus.pl/sport-liga-m...-germain_40666

Gwiaździsty 25.03.2013 09:08

Zamiast się wkurzać, trzeba działać i wysyłać im wypowiedzenia. Gdyby połowa abonentów to zrobiła to bardzo szybko zmieniliby linię postępowania. Tym bardziej, że życie poza cyfrowe istnieje :).

MatMario 25.03.2013 09:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1305035)
A własnie, ze dostana i juz wiadomo. 1 kolejka 1/4 LM bedzie leciec jeszcze na nSport i nPremium ale mecze rewanzowe beda juz podzielone - jeden mecz wtorkowy i srodowy na nSport i jeden mecz wtorkowy i srodowy na Canal+Sport. A tutaj masz potwierdzenie:

http://www.canalplus.pl/sport-liga-m...alaga-cf_40665
http://www.canalplus.pl/sport-liga-m...-germain_40666

No to to jest jedyny plus... jednak hasło 100% ekstraklasy jest kłamstwem.

Wysyłać wypowiedzenia i się targować, Takie lekceważenie jak zaprezentowali do tej pory jest po prostu w....iające. Jak się ludzie dobrze nakręcą, a w tą stronę to idzie to bardzo żarliwie będą za chwilę przepraszać swoich klientów.

Ogólnie to zastanawia mnie ta umowa z niegwarantowaniem kanałów np Eurosportu. Ciekawe kiedy to trafi do Uokiku :D

zim zum 25.03.2013 09:40

BBC Knowledge odnalezione na kanale 268 :lol:

mr_kwolf 25.03.2013 09:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1305038)
Zamiast się wkurzać, trzeba działać i wysyłać im wypowiedzenia. Gdyby połowa abonentów to zrobiła to bardzo szybko zmieniliby linię postępowania. Tym bardziej, że życie poza cyfrowe istnieje :).

Tyle że na ten moment nie można wysłać wypowiedzenia bo niby z jakiej racji? Dopiero jak wyślą nam zmiany w regulaminie to będzie miał każdy prawo wypowiedzieć umowę.

Kamol 25.03.2013 09:43

Niestety z tego co wiem, ludzie dzwonią do NC+ i łykają oferty jak świeże bułeczki, ale sądzę że to się za chwile skończy bo dzwonią ci co są mocno nakręceni już odkąd usłyszeli na nową ofertę, a jeżeli ktoś liczy się z groszem to jednak nie będzie chciał płacić aż tyle.

Ja mam akurat w N abonament ale jeszcze pracowniczy, jako były pracownik, w wyniku czego mam za 29zł dostęp do wszystkich pakietów bez opcji dodatkowych. Aż się boje myśleć o ile mi wzrośnie abonament.

enzo 25.03.2013 11:15

Kamol, poczytałem sobie pobieżnie z ciekawości komentarze na Facebooku z oficjalnego kanału NC+ i ludzie jadą po nich równo, raz za razem. A jeżeli już pojawiają się jakieś pozytywne komentarze, okazuje się, że często pochodzą one od telemarketerów albo przedstawicieli handlowych (akwizytorów), którzy pracują w zewnętrznych firmach i sprzedają usługi NC+. Także chociażby na tej podstawie sądzę jednak, iż tych napalonych na nową, drogą platformę jest w praktyce niewielu. I nawet jeśli jest jakaś grupa kupująca te beznadziejne nowe oferty, to tak jak piszesz - źródełko szybko wyschnie.

Swoją drogą - nie pamiętam, kiedy ostatni raz widziałem tyle pomyj wylewanych na głowę jakiejkolwiek firmy po przedstawieniu nowej oferty...

W przypadku usług (czy to telefonia, czy telewizja satelitarna) nie trzeba wcale być pracownikiem, żeby dorwać się do specjalnej oferty z back-office. Niemniej nie jest to tak proste dla zwykłej osoby fizycznej, która nigdy nie pracowała choćby jako sprzedawca.

David. 25.03.2013 11:47

Przeklejone z satkuriera:

http://media2.pl/media/101499-Jednak...do-ncplus.html

i

http://img266.imageshack.us/img266/6901/dsc03471jo.jpg


Przypuszczam, że artykuł wysmarowany na podstawie tego zdjęcia. Zdjęcie a właściwie pismo, może oczywiście być podrobione, ale komu by się chciało? No chyba, że Polsat...
Jednym słowem: burdel !

Na koniec:

Cytat:

właśnie dzwonil konsultant , mam Superpremium +MR za 99zl.
sprawa wyglada tak:
po 03.04.2013 beda wysylac nowe regulaminy dla abo. C+ ,ktore wchodza w zycie od 01.07.2013.
jak do 30.05.2013 nie wysle(my)wypowiedzenia czyli akceptuje(my) ich nowy regulamin,cennik oraz przenosiny do nc+ i automatycznie przechodzimy do nc+ od 01.07.2013 z nowym pakietem do ktorego przynalezymy teraz u mnie odpowiednio 149zl.
żenua
odchodzę z C+

Gwiaździsty 25.03.2013 11:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1305044)
Tyle że na ten moment nie można wysłać wypowiedzenia bo niby z jakiej racji? Dopiero jak wyślą nam zmiany w regulaminie to będzie miał każdy prawo wypowiedzieć umowę.

Pisałem o tych, którym kończy się okres umowy. Tak jak w moim przypadku do końca kwietnia. Dzisiaj posłałem list polecony z wypowiedzeniem.

funkykoval 25.03.2013 13:15

Powiem tyle, że jeśli dostanę to zasrane pismo z debilną propozycją nie do odrzucenia, pójdę do Vectry, gdzie za C+ będzie 40 zł w połączeniu z platynowym - 100 zł - wprawdzie bez HBO, ale nie dam z siebie robić idioty - zaczynałem z nimi od samego początku, więc wystarczy robienia z człowieka idioty...

David. 25.03.2013 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1305078)
Powiem tyle, że jeśli dostanę to zasrane pismo z debilną propozycją nie do odrzucenia, pójdę do Vectry, gdzie za C+ będzie 40 zł w połączeniu z platynowym - 100 zł - wprawdzie bez HBO, ale nie dam z siebie robić idioty - zaczynałem z nimi od samego początku, więc wystarczy robienia z człowieka idioty...

Uważaj,bo oni wycenili 6 swoich kanałów C+ na... 70 zł ! I pewnie każda kablówka będzie indywidualnie to rozgrywać, gdzieś czytałem, że UPC zadeklarowało, że włączy abonentom wszystkie C+ ale nie będzie to trwało wiecznie i wydaję mi się, że skoro sama nC+ nie panuje nad swoimi działaniami to takim kablówką jeszcze ciężej.Chyba, że Vectra już ma w swojej ofercie nowe C+ wtedy tylko brać od nich. To jest jawne wydymanie klientów.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl