![]() |
Cytat:
Mnie też wkurzyło chamskie zagranie Ilieva kiedy chciał wyłudzić faul z I połowy. Tak swoją drogą Iliev niby dużo daje zespołowi a w lidze w statystykach tego nie widać. Ani goli ani asyst. Tylko ładne zwody. Ciekawe.... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Przed meczem niektórzy pisali, styl nie ważny ... liczą się 3 punkty i ja się z nimi zgadzałem i ... nadal zgadzam. Mamy JEDEN punkt straty do lidera, reszta to bzdety. |
Cytat:
Piłka była daleko za nim a Garguła obok niego gdy wchodził, dla mnie oczywisty karny. Naprawdę mam nadzieję, że wydarzenia z końcówki meczu dadzą Maaskantowi do myślenia i przestaniemy bawić się w obronę bramki, a zaczniemy grać jak dawniej, ofensywnie. Para Genkow-Biton wygląda świetnie na papierze, wczoraj udowodniła to na boisku, nie wiem jak Maaskanta można lepiej przekonać. |
Kilka przemyśleń po wczorajszym meczu:
1. Wielki fart Maaskanta, co trochę mnie martwi. Jak długo jeszcze będę musiał oglądać żenujących Jaliensa i Lameya? Pierwszy, jeśli mu się dobrze przyjrzeć, gra żenująco słabo, drugi - jemu nie trzeba się lepiej przyglądać, gość jest chodzącą katastrofą. 2. Odnośnie sędziowania - ciekaw jestem, co Robert wczoraj krzyczał, ale chyba tylko "good job". 3. Po wczorajszej uroczystości Henryk Reyman przewraca się w grobie. Co to w ogóle było? 4. Nasz spiker to niemożliwie inteligentna bestia - minuta ciszy z okazji. Dobre sobie. 5. Odwiedziłem dopiero co otwarty sektor B. Mogę napisać tylko tyle - komedia. Przyszliśmy godzinę przed meczem, żeby spokojnie załapać się na te wszystkie uroczystości (ku klux klan i inne), wchodzimy (tutaj pierwszy minus - wejście trzech osób na raz wydawało się dla wpuszczających nie do ogarnięcia), idziemy na górę i czeka nas przykra niespodzianka. Nigdzie nie kupimy czegoś do picia. Dlaczego? Bo trybuna jest otwarta pierwszy raz. Gorące jak wczorajsza aura pozdrowienia dla panów organizatorów. Później puścili chłopaka z napojami. Ciekawe, czy on rzeczywiście miał dostarczać napoje, czy być buforem dla poirytowania innych tam obecnych. Aha, panowie stewardzi, nie wczuwajcie się tak w swoją robotę, bo jesteście ŻAŁOŚNI. 6. Jeśli chodzi o doping, to wszystko na naprawdę dobrym poziomie. Szczególnie cieszyło mnie głośne wyrażenie zadowolenia z gry Lameya i Jaliensa. Szkoda tylko, że do Roberta to nie dociera. |
ma ktoś nagrany mecz i mógłby gdzieś wrzucić ? :)
|
Cytat:
Ten sam Lyczmański dopuścił do brutalnej i chamskiej gry Jagiellonii, a kilka kolejek wcześniej pozwolił na to samo Ruchowi na Reymonta. O tym ani słowa. Tylko jest mowa o niejednoznacznych, kontrowersyjnych sytuacjach, o których nie da się w 100% powiedzieć, czy był faul, czy nie. Dla mniej bardziej ewidentne, gdybym był sędzia, byłoby starcie na Gargule, a nie sytuacja z Bunozą. |
Cytat:
My tu się spieramy czy był faul :> Cytat:
:-p |
|
Cytat:
|
nie wpuszczajcie na gniazdo tego młodego napalonego chłopaka jeśli nasz doping przez cały mecz ma wyglądać tak beznadziejnie. przez połowę meczu śpiewaliśmy jakieś bezsensowne lalalala zamiast porządnie dopingować Naszą Drużynę, a chłopak cieszył sie jak głupi i dalej ciągnął ta bezsensowna przygrywkę. cała polska sie z nas smieje ze nie dopingujemy Wisły tylko jakąś "lalala" PORAŻKA
|
A własnie, dalej po bramce dla Wisły jest to wiejskie la-la la-la lalalala lalalala lalalala la-la-la?
|
Cytat:
|
Cytat:
Jeden tydzień bez naszych wiecznych płaczków na forum, ...którzy martwią się (jak thechris)...że to Wisła w końcówce strzeliła bramki a nie Jaga. |
Cytat:
Fajnie ze niektórzy zapomnieli juz ze przez 78 minut wyglądaliśmy jak paralitycy. Dla mnie ten mecz był cudem nad Wisła dzieki Lyczmańskiemu, jakby nie on to byśmy nie wygrali. W obronie każdy z Naszych jest przesłaby, pomocnicy w 1 połowie w ogole nie odzyskiwali piłek. Framat- pytanie do Ciebie. Ostatnio pisałeś ze widzisz styl, ręke Maaskanta czy też jakośc. Powiedz mi ...gdzie. |
No to ja też będę kontrowersyjny. Pierwsza bramka dla Wisły jest efektem cwaniactwa boiskowego Jaliensa. Takie coś też trzeba mieć. Po drugie nie miał bym nic przeciwko temu żeby Genkov strzelał takie bramki jak wczoraj. Byle by strzelał. Umiejętność znalezienia się w odpowiednim czasie na odpowiednim miejscu też jest ważna. Co do wypowiedzi Maaskanta po meczu, to uważam że jest ona sensowna. To on ogląda zawodników na treningach. Michałowi w Kielcach nie brakowało niepewnych i spóźnionych interwencji. Czekaja trzeba wpuszczać w końcówce meczu jak wynik jest ustalony, celem ogrania. Chłopak ma warunki fizyczne na swoją pozycję. Nie można jednak od razu wstawiać go do podstawowego składu od razu, bo jak zawali jakiś mecz to doprowadzicie do tego że się załamie.
|
Dobrze, trzeba przyznać, że sędzia popełnił błędy we wczorajszym meczu, ale dotykały one obydwu drużyn. Natomiast szokująca jest krucjata serwisu weszło. Jak my przegraliśmy mistrzostwo przez bramkę, której nie uznał sędzia na Suchych Stawach, to było okej - coś się tylko napomknęło. Teraz rozpacz nad straconymi przez Jagiellonię punktami. Może dzisiaj Legia coś strzeli po przekręcie. :)
|
Cytat:
|
Oj dajcie spokój z Weszło.
Przecież wiadomo będzie, że będą bronić Michniewicza. Cytat:
A chłop nie zrobił tego celowo. Cóż, zjebał, zdarza się. Ile to razy sędziowie nas przekręcili... |
Cytat:
Napisali nawet osobny artykulik o tym, że "oni nic nie wiedzą, ale sędziowie pewnie mecze w ekstraklasie ustawiają":D Nigdy dotąd nie czułem empatii do sędziego, ale jak te mendy zaszczuły Lyczmańskiego... I żeby on był chociaż pierwszym - a tu co kolejka kilka takich kwiatków. |
Cytat:
http://zaklady.com/2011/09/15/utaka-1-2/ Najpierw przepycha barkiem (i to rozmyślnie) Pareike w polu karnym a później podnosi rączki że nic nie było. Dokładnie wie co robi więc nie gadaj że Pareiko faulował. Może jeszcze rzut karny powinien sędzia podyktować jakby Odense nie strzeliło gola? Cytat:
|
Błędy się zdarzają, ale żeby tyle w jednym meczu? Najwyraźniej ów pan nie dorósł by sędziować w najwyższej klasie rozgrywkowej. Szczerze powiedziawszy to mam go głęboko w d... niech szuka innego zawodu, nie interesuje mnie jego dalszy los. Zrobił nam czarny PR i nic tego nie zmieni.
|
Cytat:
|
Przypomnę naszym wiecznym narzekaczom że Wisła strzeliła 3 bramki a nie jedną, a styl drużyna owszem ma ...czyli charakter ... to nie jest ekipa mięczaków jak nasze płaczki netowe które pewnie po 0-1 juz powiesiłyby ręcznik na poprzeczce. Na szczęście dla normalnych kibiców Wisła gra do końca i wygrywa tak samo z Ruchem czy z Jagiellonią. Mamy drużynę z charakterem i jej kibicuje a nie naszym płaczkom.
|
Cytat:
Ogólny poziom sędziowania jest chujowy i nie widzę powodu, żeby robić z kogoś kozła ofiarnego tylko dlatego, że akurat przekręcił Czesia. Albo jebiemy wszystkich równo, albo uznajemy, że taki jest poziom i trudno. Po czystce wśród sędziów pewnie będzie trzeba jeszcze poczekać na jakąś poprawę. |
Jak dla mnie sędziowie mogą popełniać co mecz takie pomyłki na naszą korzyść.
Liczą się 3 punkty i ewentualne kolejne mistrzostwo Polski. Za kilka lat nikt nie będzie pamiętał w jakich okolicznościach zdobyte! :-D |
Patrząc na twój podpis to jak dla ciebie wczorajszy mecz skończył się wynikiem 2-2 i raczej grając w 1 lidze nie macie szans na mistrzostwo tego kraju.Może ty jesteś z małopolskiej GieKSy jeszcze...
|
Cytat:
Cytat:
A poza tym, nie musisz słuchać wiejskiego śpiewania, zawsze możesz w tym momencie gazetkę poczytać. |
A jak Nam daja tego matola z Warszawy Borskiego, ktory za kazdym razem gwizda na Nasza niekorzysc to jest dobrze i nikt sie nie czepia. Tak bardzo wszystkim zalezy by dobic Wisle wiec najlepiej jej dokopac. Pilkarze graja i nie maja wpływu na decyzje sedziego.
|
|
Cytat:
Nie ma co się pieklić, jak ktoś pisze, że nam sędzia uratował tyłek. Bo uratował. Zdarzało się nie raz, że nas czarni bezczelnie okradali, teraz my mieliśmy szczęście. W dłuższej perspektywie bilans musi wyjść na zero (chyba że ktoś mecze kupuje :) ) |
Cytat:
Cytat:
Nie ma sensu udawać, że deszcz pada kiedy plują na nas... |
Cytat:
|
A ja sobie poczekam na podobne teksty jak w stosunku do nas jakiś sędzia popełni podobne błędy, a zdarzy się to wcześniej czy później, bo poziom sędziowania w naszym Kraju woła o pomstę do Nieba. Jestem dziwnie spokojny, że się nie doczekam. Podobnie jak podobnej akcji która była z Boguskim przed jednym z meczów z Legią. Kilka okazji już było. I co? Jajco.:)
Dlatego koledzy Wiślacy bez nerwów, potraktujcie ten wpis weszło tak jak na to zasługuje. Złotym deszczem.: |
Napiszę wprost. Denerwowała mnie nachalna kampania PiSu na stadionie pod pozorem ustawy oi bezpieczeństwie. Zastanawiam się kóry z podpisujących przeczytał projekt ustawy? Bo ja będąc prawnikiem darowałem sobie tą lekturę. Teraz gniazdowy nachalnie wali w Jaliensa i Lameya jako rzekomych sprawców wszelkich nieszcześć Wisły. A prawda jest bardziej zlożona to raz, a po drugie na Wiśle kłopoty z piłkarzami rozstrzygane były zawsze nieco inaczej niż publiczne skandowanie pod dyktando gniazdowego. Ja osobiście tego nie popieram i teksty w stylu: i tak przegramy mecze więc wpuścmy młodych Polaków to dla mnie typowe złe życzenie włąsnej drużynie. Być może się starzeje i zastanawiam się co gniazfdowy zarzuca i nie skanduje bezmyślnie, a być może jest to decyzja przemyślana i młodsi też to widzą, że niestety od jakiegoiś czasu gniazdowi przypominają prezesa partii wszech konfliktu. Pewnie ktoś powie, że gówno mój g łos znaczy, ale jak nie damy kasy na zbiórce to może się gniazdowy zastanowi co zarzuca następnym razem.
PS.Chciałbym więcej Polaków w składzie, ale do cholery niech na to zapracują, a nie dostaną miejsca bo są Polakami!!! |
Cytat:
zaćmiło mnie Mecz z Ruchem też był fajny, dużo się działo. A co do karnych (potencjalnych oczywiście), to moim zdaniem Bunoza wszedł przed piłkę i ją zablokował, a że gość z Jagielloni efektownie się rzucił na niego... Ja uważam, że faulu nie było. A na Gargule był. Przy pierwszej bramce dla nas faul był ale żeby to zobaczyć trzeba było kilku powtórek. Nie ma się, co dziwić, że Liczmański, który nie widział w pierwszej połowie żółtokartkowych fauli Cionka i kogoś tam jeszcze nie zauważył, że Jaliens założył Ptakowi rękę za plecy. To po prostu słaby sędzia. Nikt nie wie, czy przegralibyśmy czy nie, gdyby tej bramki nie uznał arbiter Liczmański, bo nie znane są jeszcze ludzkości metody badania alternatywnych rzeczywistości, ale jest sporo jęczących fanów "polskiego murinio" czyli czerwononosego Czesława, dla których jest to oczywistością. |
Cytat:
|
Wiem, że nie na temat, ale czy ktoś wie przypadkiem czy da się zmienić osobe, która jest wpisana na bilecie na inną ? Bo kolega z b. ważnego powodu nie może przyjść na mecz i nie chciałbym, żeby kasa poszła na marne
|
Nikt o zdrowych zmysłach nie pisze, że nie było faulu. Był. Ale żenująca i zastanawiająca jest ta cała burza w szklance wody. Jak przegraliśmy mistrzostwo przez błąd sędziego w meczu Amiki z Ruchem to nie było takiego szaleństwa. Pamiętacie podobną krucjatę po niesłusznie przyznanym nam karnym? Potem przez sto meczy nie było dla nas karnego. Teraz będzie to samo. A każdy błąd sędziego przeciwko nam będzie usprawiedliwiany przez to niesamowite nagłośnienie tej sprawy. A takie błędy jak wczoraj sa w co drugiej kolejce.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl