Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [6 kolejka] Lech Poznań - Wisła Kraków - 9 września, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8264)

Teqcontroller 09.09.2011 21:39

Bez Małego wszyscy jakoś inaczej graja , mam na myśli że graja śmielej.

Podobało mi się jak nasi grali w obronę blisko siebie.

Brawo dla chłopaków.

Hanys 09.09.2011 21:41

bez Małeckiego Wisła jest o wiele silniejsza...

gdyby Małecki nie grał w tych meczach z AOPELE i gdyby nie grał Diaz to jestem pewny ze Wisła byłaby w Champions Lague!!!!!!!

Ventigo 09.09.2011 21:41

Co do stylu gry z żalem muszę to powiedzieć, ale najlepsze mecze w tamtej rundzie(3:1 z Bełchatowem) i w tej(jak na razie ten dziejszy) zagraliśmy bez Małeckiego może to tylko przypadek, a może on aż tak bardzo wpływa destrukcyjnie na rytm gry w ofensywie.


edit: ubiegłeś mnie Teqcontroller ;)

grzesiek632 09.09.2011 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MMTS (Post 1161920)
ale mi spadło ciśnienie, nareszcie postawa godna tej Wisły, co i tak nie zmienia faktu że ławki rezerwowych nie mamy, Garguła wszedł i się pogubił. Ale teraz najważniejsze że mamy 3 pkt z silnym zespołem na wyjeździe.

Nie jeden zespół zazdrości Wiśle takiej ławki. Kirm, Biton, Wilk, solidny Lamey.. nie powiedział bym że to jest słaba ławka rezerwowych.

Pokoszę się o stwierdzenie że był to najlepszy mecz wyjazdowy za kadencji Maaskanta.


Najlepsi wg mnie: Jovanovic i Iliev. Dobrze zagrał Paljic ( mam nadzieje że posadzi Diaza na długo na ławce ). W sumie to po takim meczu można powiedzieć że wszyscy zagrali dobrze.

Brawo dla Wiślaków.


może niektórzy przestaną gwizdać...

Baala 09.09.2011 21:42

Bardzo dobry mecz, szkoda że nie strzelili na 2-0 bo aż się prosiło. Na duży plus Iliev który zaliczył najlepszy swój mecz w Wiśle, Melikson i Jovanović, który mam nadzieje będzie naszym pierwszym prawym obrońcą. Widać było że zespoł gra dość ofensywnie, ale bardzo drużynowo. Licze że Małecki dogra tą runde z wchodząc z ławki i w okienku odejdzie. On poprostu nie nadaje się do szybkiej kombinacyjnej gry. Jaką preferuje Iliev, Melikson, Nunez. Kirm jaki jest każdy wie, ale to gracz który gra drużynowo.

!!IRIVER!! 09.09.2011 21:42

Naprawdę, jedyne czego dzisiaj żal to że nie udało się pyr rozbić jak Legii na Ł3 1,5roku temu...

Zagraliśmy dobrze, choć pierwsze 15-20 minut mocno nerwowe w obronie. Braki Małeckiego, Lameya i Diaza zdecydowanie były dzisiaj wzmocnieniem. Wielkie brawa dla Melexa, Ilieva i Bitona. Bardzo dobra postawa w zasadzie całej drużyny.

Na Odense ten sam skład co od 10.minuty :)

farben 09.09.2011 21:44

Lech Poznań - Wisła Kraków: jest zwycięstwo! [ZDJĘCIA]


http://www.gazetakrakowska.pl/strona...ecia,id,t.html

Mnie też jakoś nie żal, że na tych zdjęciach nie ma Małego :) A zupełnie serio - to dziwne, ale odniosłem wrażenie, że bez niego gra się bardziej "klei".

Wojtas 09.09.2011 21:45

Ja powiem tak

Zaczyna w nich wracac chec zeby w Polsce po raz kolejny pokazac ze są najlepsi.

Nie ma co sie dziwic ze po Nikozjii byli załamani,mialy byc salony Ligi Mistrzow a byla dupa i to zbita

teraz widac ze przerwa bardzo ich uspokoila ,i przywrociła rownowage -teraz gramy o MP a nie LM.

Brakuje jednak skutecznosci bo dzis mozna by tą Amike stkunać i to z 5 :0 .

Brawa dla pilkarzy,pokazali ze są zespolem i chcą cos osiagnac,jestem zbudowany ich postawą.

KROKU 09.09.2011 21:46

Dokładnie tak to wygląda Mały jak by grał to nie było by takich klepanych akcji jak w pierwszej połowie on dostaje piłke i kółeczka kręci a tak proszę bardzo musi teraz trener Małemu wpoić gre na góra dwa kontakty i ok

fan01 09.09.2011 21:47

Cieszy przede wszystkim to, że wygraliśmy z
-polską Barceloną, która ma w składzie
-najlepszego zawodnika ligi Stilicia
-najlepszego napastnika Rudniewa/Rudnewa/Rudnevsa
-na najtrudniejszym stadionie, z najlepszym dopingiem najlepszych kibicow
a przeciez Wisła miala byc taka słabiutka, Robert to jednak nie taki dobry trener, transfery Valcxa tez takie sobie.

A tak juz na powazniej, to zimna woda na zastanowienie dla tych, ktorzy przypisuja nasze zwyciestwo tylko slabszej grze Lecha - zagrali tak, jak im Wisla pozwolila. Wyeliminowalismy Stilicia z gry, wiec nie mial kto podawac Rudniewowi. Jesli wygralismy w Poznaniu bez straty bramki, to pilkarze musza sie obudzic jutro z mysla, ze kazdy w tej lidze jest do ogrania, wystarczy chciec i sie starac. Brawo chłopaki

pawelo84 09.09.2011 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farben (Post 1161955)
Lech Poznań - Wisła Kraków: jest zwycięstwo! [ZDJĘCIA]


http://www.gazetakrakowska.pl/strona...ecia,id,t.html

Mnie też jakoś nie żal, że na tych zdjęciach nie ma Małego :) A zupełnie serio - to dziwne, ale odniosłem wrażenie, że bez niego gra się bardziej "klei".

Dlatego żal że go nie zawiesili na 5 meczów a tylko na 1. Tak to znowu zobaczymy kółeczka i dryblingi z których za wiele nie wynika. Przy dłuższym zawieszeniu Patryk przynajmniej by miał czas przemyśleć pewne sprawy i może trochę zmienić swoją grę. Z Litexem zagrał tak jak trzeba, a w pozostałych meczach jakby się nazywał Messi. Tyle że dryblingi oprócz kilku w tym jednego z APOELEM zawsze kończyły się irytującą stratą.

Gradzik 09.09.2011 21:50

Według mnie nie powinno być miejsca dla Małeckiego w tej drużynie.

Mecz niezły, nie wiem jak wyglądały dokładnie statystyki ale mieliśmy mnóstwo odbiorów, po nabraniu odpowiedniej koncentracji każdy atak Lecha kończył się na połowie boiska. Problemem Wisły na dzień dzisiejszy jest brak pomocników, którzy potrafili by pograć środkiem (Sobolewski moim zdaniem nadaje się już tylko na obronę). Nunez - mam wrażenie, że za dużo bawi się piłką podczas szans na kontratak, jest słaby motorycznie. Może dajmy pograć więcej Gargule, albo poszukajmy jakiegoś dobrego rozgrywającego, no i może jeszcze jednego napastnika (chętnie zobaczyłbym kogoś z rezerw) i będzie naprawdę dobrze.

Skuteczność dziś bardzo mierna. O dziwo dotyczy to również Meliksona i Ilieva, którzy wcześniej ten element mieli opanowany bardzo dobrze. Iliev mimo to zagrał fantastyczne spotkanie, bardzo dobrze zagrał wspomniany Melikson oraz cały blok obronny (dobrze ustawieni Paljic i Jovanovic potrafią powstrzymać szybkich skrzydłowych). Razi mnie nieporadność Kirma.

Mecz mógł się zakończyć remisem, mimo, że mieliśmy sporą przewagę.

sanderuss 09.09.2011 21:50

Bardzo dobry mecz Ilieva i Melexa ale ja zwrocil bym uwage na dobra roote w srdku pola wykonana przez Nuneza. To byl dla mnie taki cichy bohater meczu. I na wielki plus gra zespolowa. Nareszcie cos zaczyna drgac

La Furia Dell' Est 09.09.2011 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AndyWiślak (Post 1161944)
Mam do Was pytanie. Czy ktoś z Was zauważył brak Małeckiego?

Tak, chociażby ja;)-może dlatego wkońcu byliśmy zespołem? I może dlatego akcje Ivica-Melex byly takie a nie inne?;)

lorddavy 09.09.2011 21:51

Dajcie spokój Patrykowi, dziś cała drużyna zagrała świetnie. Gdyby Małecki grał kto wie czy by nie stuknął 2-3 bramek. Bezsensowne są posty w stylu - wygraliśmy bo nie było Małego...

rafal777 09.09.2011 21:52

Mecz ok, ale szkoda, że nie dobiliśmy rywala. W końcu zagraliśmy ofensywniej co przyniosło nam masę sytuacj. Jak dla mnie gracz meczu Jovanovic, tak powinien grać prawy obrońca (od pola karnego do pola karnego). Najgorszy na boisku Garguła. Niby parę minut ale zagrał po prostu tragicznie. Szkoda, ze w końcówce nie gralismy piłką, ale chyba zmęczenie dało znać o sobie.

Proud 09.09.2011 21:52

Należy bezwzględnie wykupić NUNEZA!

Ten gość jest brakującym ogniwem w pomocy pomiędzy Sobolem a Meliksonem. Typowy środkowy pomocnik z dobrą techniką, motoryką, siłą i przeglądem pola.

Szkoda, że nie wygraliśmy wyżej.

ps:
Dajcie już spokój Patrykowi! Było mineło, po co sami sobie smród robimy wokół klubu?

wg mnie w końcówce brakło Małeckiego. Nie miał kto poholować piłki, przytrzymać jej. Zresztą nie wiadomo czy Mały dziś nie woziłby Kamińskiego tak jak Iliew. Kirm nie miał zbyt wielu udanych dryblingów, a zmarnował 2-3 świetne okazje.

libero 09.09.2011 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fan01 (Post 1161960)
Cieszy przede wszystkim to, że wygraliśmy z
-polską Barceloną, która ma w składzie
-najlepszego zawodnika ligi Stilicia
-najlepszego napastnika Rudniewa/Rudnewa/Rudnevsa
-na najtrudniejszym stadionie, z najlepszym dopingiem najlepszych kibicow
a przeciez Wisła miala byc taka słabiutka, Robert to jednak nie taki dobry trener, transfery Valcxa tez takie sobie.

A tak juz na powazniej, to zimna woda na zastanowienie dla tych, ktorzy przypisuja nasze zwyciestwo tylko slabszej grze Lecha - zagrali tak, jak im Wisla pozwolila. Wyeliminowalismy Stilicia z gry, wiec nie mial kto podawac Rudniewowi. Jesli wygralismy w Poznaniu bez straty bramki, to pilkarze musza sie obudzic jutro z mysla, ze kazdy w tej lidze jest do ogrania, wystarczy chciec i sie starac. Brawo chłopaki

Ja bym dodał jeszcze, że wygraliśmy z zesołem, który z całą pewnościę poradziłby sobie z APOELEM i którego dokonań w pucharach nigdy nie przebijemy.

Hanys 09.09.2011 21:54

A zupełnie serio - to dziwne, ale odniosłem wrażenie, że bez niego gra się bardziej "klei".


ale co w tym dziwnego? Przecież Małecki spowalnia wszystkie akcje, holuje piłkę tam gdzie nie trzeba, a jak trzeba podać to się chami... sam woli strzelać gole... strzela z różnych pozycji i często piłka leci w trybuny... wiadomo raz na 50 mu się uda.. ale wpierw 49 akcji zmarnuje i później jest bohaterem bo w 89 minucie mu się za 50 razem udaje tak jak w meczu z Arką..a jakby nie on to moze by wisła w tym samym meczu wygrała z tą samą Arką 4:0 a nie 1:0 w nerwowej końcówce.

Blaszczu16 09.09.2011 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1161970)
Należy bezwzględnie wykupić NUNEZA!

Ten gość jest brakującym ogniwem w pomocy pomiędzy Sobolem a Meliksonem. Typowy środkowy pomocnik z dobrą techniką, motoryką, siłą i przeglądem pola.

Szkoda, że nie wygraliśmy wyżej.

Ja jeszcze poproszę Davida Dudu Bitona.

Elendil 09.09.2011 21:54

na Odense i najbliższe mecze musimy zagrać w składzie, jaki był na boisku od 10 do 75. minuty. Z ławki mogą wejść tacy zawodnicy jak Małecki, Genkov, Wilk czy Jirsak.

MMMMM 09.09.2011 21:54

Nie chodzi o wyniki ale o grę. Zobaczcie jak pykaliśmy dzisiaj i wtedy z Bełchatowem gdy nie było Patryka. Pokażcie mi inne takie mecze. Przypadek?

Smok 09.09.2011 21:56

Mam nadzieje, że Diaz zostanie dłuuugo na rezerwie, a Mały dłuugo w młodej Extraklasie.
Żal mi jedynie, że trzeba bedzie kiedys wreszcie wpuscić Maleckiego na boisko, żeby choc 1 bramke strzelił , bo może podnieść jego cenę.

A dla wszystkich popleczników Małego mam w zanadrzu Pawełka gest.

Chłopaki wreszcie zagrali z zaangażowaniem, biegali, wystawiali się, walczyli.
I jestem pewien, że gdyby grali w tym stylu, a mimo to przegrali z Lachia, to zamiast gwizdów dostali by brawa. To tyle do plujących gwizdających. Może zatli się wam w umysłach myśl, że zagrali dzisiaj tak, bo:
1. Nie było "holownika-samoluba-pseudogwiazdora".
2. Wycisnęli z siebie poty, bo wreszcie po kiepskiej grze (Lechia) nie było śpiewów w stylu "Nic się nie stało" tylko gwizdy.

MMMMM 09.09.2011 21:57

Dla fanów Patryka: zaproście go na trybunę i niech prowadzi z wami doping a na boisku niech grają lepsi

bebeto 09.09.2011 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sanderuss (Post 1161966)
Bardzo dobry mecz Ilieva i Melexa ale ja zwrocil bym uwage na dobra roote w srdku pola wykonana przez Nuneza. To byl dla mnie taki cichy bohater meczu. I na wielki plus gra zespolowa. Nareszcie cos zaczyna drgac

Zamilcz wasc, wstydu oszczedz...

Uderz w stół ...
Masz Melexa... 0:11 http://www.youtube.com/watch?v=ACq4RHmqBus
Już zapomniałeś ?
( a jak już piszesz to pisz po Polsku ! )

Blaszczu16 09.09.2011 21:59

Nie zgadzam się i to bardzo. Patryk jest takim zawodnikiem, że potrafi odmienić losy spotkania. Gdy nie idzie zespołowi, to jego przebojowość i odwaga w pojedynkach jeden na jeden dają ogromną przewagę nad rywalem. Dla mnie Patryk powinien nadal wychodzić w pierwszym składzie.

Hanys 09.09.2011 22:00

"
Dla fanów Patryka: zaproście go na trybunę i niech prowadzi z wami doping a na boisku niech grają lepsi"

Dokładnie! Popieram w 100%... dla mnie Małecki nigdy nie był i nie będzie piłkarzem - to po prostu biegający po boisku fanatyk... on nie ma umiejętności, czasami nie potrafi nawet przyjąć piłki.

Gradzik 09.09.2011 22:00

@MMMMM dokładnie!

Titto 09.09.2011 22:01

Mecz wygrany w bardzo ładnym stylu - mam nadzieje, że przynajmniej na jakiś czas skończy się nagonka na Maaskanta.
Podobała mi się ofensywna piłka, którą grała dzisiaj Wisła - mecz spokojnie mogliśmy wygrać różnicą 3 bramek - ogólnie pewnie moi przedmówcy zwrócili na to uwagę - najlepsze spotkania rozgrywamy, kiedy Małeckiego nie ma na boisku - tak było w dzisiejszym meczu i tak samo było w meczu z Bełchatowem, w rundzie wiosennej. Nie wiem jak wy, ale ja zdecydowanie bardziej wolę oglądać w pierwszym składzie Andraża Kirma, który wie czym jest gra zespołowa, nie mam siły oglądać już Patryka i jego holowania piłki i machania rączkami nawet jeśli to on popełni indywidualny błąd. Kolejny aspekt, w którym Andraż przerasta Małego moim zdaniem jest to, że Słoweniec gra dużo bardziej ambitnie, natomiast tak samo jak w przypadku Sławka Peszki przydałby mu się solidny trening strzelecki - Andraż musi popracować jeszcze po treningu nad wykańczaniem akcji, kolejny mecz, w którym dochodzi do bardzo dobrych sytuacji i ma problemy z skutecznym ich wykończeniem.

1q2 09.09.2011 22:01

Ja .......e...wygraliśmy cholernie ważny mecz, grając przez większość meczu bardzo dobrze a motywem przewodnim jest dowalenie Małeckiemu. WSTYD MI że kibicujecie tej samej drużynie co ja.

Hanys 09.09.2011 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1161984)
Nie zgadzam się i to bardzo. Patryk jest takim zawodnikiem, że potrafi odmienić losy spotkania. Gdy nie idzie zespołowi, to jego przebojowość i odwaga w pojedynkach jeden na jeden dają ogromną przewagę nad rywalem. Dla mnie Patryk powinien nadal wychodzić w pierwszym składzie.


ze tak zacytuję siebie:

"Przecież Małecki spowalnia wszystkie akcje, holuje piłkę tam gdzie nie trzeba, a jak trzeba podać to się chami... sam woli strzelać gole... strzela z różnych pozycji i często piłka leci w trybuny... wiadomo raz na 50 mu się uda.. ale wpierw 49 akcji zmarnuje i później jest bohaterem bo w 89 minucie mu się za 50 razem udaje tak jak w meczu z Arką..a jakby nie on to moze by wisła w tym samym meczu wygrała z tą samą Arką 4:0 a nie 1:0 w nerwowej końcówce."

Hanys 09.09.2011 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1161989)
Ja .......e...wygraliśmy cholernie ważny mecz, grając przez większość meczu bardzo dobrze a motywem przewodnim jest dowalenie Małeckiemu. WSTYD MI że kibicujecie tej samej drużynie co ja.


Może dlatego ze większość kibicujących w Wiśle już go nie chce i daje wyraźne sygnały przy każdej okazji zeby góra zrozumiała że należy się go pozbyć?

TommyTSW 09.09.2011 22:04

Tu raczej nie chodzi że ktoś jest fanem Patryka tylko chyba mamy do czynienia z Antyfanami, jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kiełbasę.Ale cóż dla mnie się liczy że Wisła wygrała wy się tu spierajcie i spinajcie, to najlepiej potraficie

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hanys (Post 1161992)
Może dlatego ze większość kibicujących w Wiśle już go nie chce i daje wyraźne sygnały przy każdej okazji zeby góra zrozumiała że należy się go pozbyć?

większość kibicujących?
to się okaże na kolejnym meczu na Wiśle, ale znając życie nie będzie tam internetowych megalomanów Antymałeckich

rafal777 09.09.2011 22:04

Jak możecie tak pisać o naszym piłkarzu? Wstyd. Małecki gra jak gra, wiele razy strzelał ważne gle, grał z klepki. Są mecze, które nam wyjdą jak ten, są mecze gdy nam nie idzie i przydałby się ktoś kto jedną akcją przesądzi wynik np. Wisła-Apoel.

Dziś, po jednym meczu wypisujecie koniec z Małeckim. Za tydzień nie będzie nam szło i będziecie wywalać Bitona...żenada

Grzadq 09.09.2011 22:06

Cytat:

ale wpierw 49 akcji zmarnuje i później jest bohaterem bo w 89 minucie mu się za 50 razem udaje tak jak w meczu z Arką..a jakby nie on to moze by wisła w tym samym meczu wygrała z tą samą Arką 4:0 a nie 1:0 w nerwowej końcówce."
Oglądnij ten mecz jeszcze raz na spokojnie, zauważ że Wisła miała w tym meczu akcji jak na lekarstwo. Skąd wiesz ile wygralibyśmy gdyby nie grał w nim Małecki? Wróżka jesteś, kontakty z diabłem czy poczułeś w moczu? FAKTEM JEST że indywidualna akcja Małeckiego dała nam 3 punkty, FAKTEM JEST że jego zwód i .......nięcie dało nam skromną wygraną 1:0 z Apoelem w meczu, w którym wcale nie byliśmy lepszą drużyną i nie mieliśmy niewiadomo ile sytuacji.

Faktem też jest, że kolejny mecz bez Małeckiego gramy bardzo dobrze w ataku, natomiast nie jest to powodem żeby deprecjonować go jako piłkarza czy po nim jeździć. To tylko materiał do przemyśleń dla trenera.

KOALIK 09.09.2011 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Smok (Post 1161980)
Mam nadzieje, że Diaz zostanie dłuuugo na rezerwie, a Mały dłuugo w młodej Extraklasie.
Żal mi jedynie, że trzeba bedzie kiedys wreszcie wpuscić Maleckiego na boisko, żeby choc 1 bramke strzelił , bo może podnieść jego cenę.

A dla wszystkich popleczników Małego mam w zanadrzu Pawełka gest.

Chłopaki wreszcie zagrali z zaangażowaniem, biegali, wystawiali się, walczyli.
I jestem pewien, że gdyby grali w tym stylu, a mimo to przegrali z Lachia, to zamiast gwizdów dostali by brawa. To tyle do plujących gwizdających. Może zatli się wam w umysłach myśl, że zagrali dzisiaj tak, bo:
1. Nie było "holownika-samoluba-pseudogwiazdora".
2. Wycisnęli z siebie poty, bo wreszcie po kiepskiej grze (Lechia) nie było śpiewów w stylu "Nic się nie stało" tylko gwizdy.

Ciekawe jestem, co byś zrobił w rzeczywistej sytuacji z Fanatykiem Wisły. Uciekał, gdzie pieprz rośnie.

Elefant 09.09.2011 22:07

Uff, jest przełamanie.

W przedmeczowym poście liczyłem na słabość obrony Amici i nie zawiodłem się. Ale nie ma co umniejszać naszej gry. Wiele akcji ofensywnych stało na dobrym poziomie. Zdecydowanie Iliew, Melikson i Nunez najlepsi u nas. No i Pareiko co miał wybronić to wybronił. Obiecująco zagrał Jovanowić. W ostatnich minutach dobrze wypadła gra obronna całej drużyny.

Ambitna i zespołowa gra całej drużyny zasługuje na pochwałę.

Jest oczywiście jeszcze wiele mankamentów (jak choćby skuteczność) i równie dobrze mecz mógłby się zakończyć remisem. Jednakże z przebiegu gry Wisła zasłużyła na zwycięstwo i tym faktem należy się cieszyć.

W czwartek kolejny trudniejszy test. Zobaczymy czy był to przebłysk, czy też sprawy ida w lepszym kierunku.

Smok 09.09.2011 22:07

1q2
A mnie nie wstyd, że kibicujesz Małemu zamiast Wisełce. Olewam to ciepłym moczem po prostu. I dobrze się z tym czuję.


Cytat:

Skąd wiesz ile wygralibyśmy gdyby nie grał w nim Małecki? Wróżka jesteś, kontakty z diabłem czy poczułeś w moczu? FAKTEM JEST że indywidualna akcja Małeckiego dała nam 3 punkty, FAKTEM JEST że jego zwód i .......nięcie dało nam skromną wygraną 1:0
Widziałem z Lechią "pod nosem" (trybuna F) jak 3x (sic!) holował i kiwał zamiast podac na czystą pozycje innemu graczowi. Wy na C nie mogliście tego widzieć, bo to bylo po drugiej stronie boiska (I połowa). Wystarczy na domniemanie??

Cytat:

Ciekawe jestem, co byś zrobił w rzeczywistej sytuacji z Fanatykiem Wisły. Uciekał, gdzie pieprz rośnie
Chłopcze, jak po meczach takich jak z Celtikiem i Mistrzostwie w '78 szliśmy szpalerem na Rynek, to Milicja Obywatelska chowala sie po kątach, a ty mnie straszysz, jak cie nawet w planach wtedy rodzice nie mieli?? Zamilcz.

bebeto 09.09.2011 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hanys (Post 1161992)
Może dlatego ze większość kibicujących w Wiśle już go nie chce i daje wyraźne sygnały przy każdej okazji zeby góra zrozumiała że należy się go pozbyć?

Teee... "kibicujący w Wiśle" ,idże, się przespać. Wiem... jutro sobota to możesz dłużej pospać , odpocznij !

TommyTSW 09.09.2011 22:07

Nie ważna jest wygrana, ważna jest napinka między wiślakami :lol:
Co ten internet robi z ludzi, kolejny mecz za tydzień powrót do rzeczywistości.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl