Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [3 Kolejka] Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, 13 sierpnia , sobota godz. 18 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8223)

thechris 13.08.2011 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Heero (Post 1146274)
To może sam wyjdziesz na boisko i "zrobisz głupi zamach"? I takie piz*y w swojej karierze nie strzelali jak Messi, Ronaldo czy Zidane... kanapowy kibic, wie wszystko najlepiej, po kilku meczach wie kto potrafi grać, a kto nie.

On naprawdę nie miał wiele do zrobienia. Wbiegł w pole karne i zamiast zatrzymać piłkę to jeb w obrońce. Nawet zamachu nie musiał zrobić... Po prostu facet nie myśli...

Na strzelanie karnych to trzeba sobie k..a zasłużyć. Kirm w jakiej jest formie - każdy widzi. Poprzednie jedenastki tez spier... Trener nie wyznaczył go do strzelania więc niech się nie wpierdziela do czegoś czego robić nie umie.

Ogryzek 13.08.2011 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł (Post 1146301)
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10..._obronil_.html ale to już jest zasługa Pareiki.

Nie bawią mnie oceny piłkarzy rodem z FM, ale pisząc, że Pareiko nic nie zrobił trochę przesadzasz.

Nie piszę że nic nie zrobił tylko nie zasłużył na więcej punktów. Nie wyrywaj z kontekstu mojej wypowiedzi i nie przekręcaj kolego. Dostał u mnie 6 czyli dobrze. Za mecz w Kielcach w poprzednim sezonie dałbym mu 9 punktów, albo za mecz z Widzewem. Tak dla porównania. Tutaj nie miał okazji żeby dostać więcej, wg mnie.

Zgoda, jedna sytuacja sam na sam. Czyli za obronę 1 steki 10 punktów? To jakby 5 setek obronił to 50 w skali do 10? :D


BTW
Mnie nie bawi brak czytania ze zrozumieniem u niektórych.

dynek.pl 13.08.2011 21:03

Zabraklo Meliksona ale naszczescie byl sedzia Marciniak.

Gdybsmy dzisiaj grali z APOEL-em, a nie Zaglebiem to po 15 min by bylo 0:2 i losy rywalizacji rozstrzygniete.

vote-for-mikey 13.08.2011 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1142804)
Jak to ktoś w tamtym sezonie powiedział, kiedy ja nie zakładam tematów Wisła nie wygrywa, więc teraz założę i sprawdzimy czy tak jest rzeczywiście :P

:) Zakładaj kolejny!

miodzio 13.08.2011 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1146306)
Zabraklo Meliksona ale naszczescie byl sedzia Marciniak.

Gdybsmy dzisiaj grali z APOEL-em, a nie Zaglebiem to po 15 min by bylo 0:2 i losy rywalizacji rozstrzygniete.

Gdybyśmy grali z APOELem, to były by małe zmiany w składzie oraz nastawienie zawodników =)

zim zum 13.08.2011 21:26

Generalnie to trochę wstyd, że u siebie końcówka to obrona Częstochowy. Chavez odbiór 10/10 ale wyprowadzenie piłki to jest B klasa. Gość ma podać na metr, to wybija na pałę i to dzisiaj powodowało pare razy zagrożenie pod naszą bramką.

Sobolewski elegancko, tylko szybkosciowo juz odstaje. Małecki chaos.pl :) . Biton poza strzelaniem goli to niczym szczególnym się nie wyróżnia, wręcz słabo. Z tym, że niech tak robi w 27 kolejnych spotkaniach. Garguła sorry, nie ta liga. Kirm padaka. Ważne 3 pkt, zobaczymy co dalej, ale jak Melikson nie zrobi w środę czegoś magicznego znowu, to niestety, ale może być problem :).

Heero 13.08.2011 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1146302)
On naprawdę nie miał wiele do zrobienia. Wbiegł w pole karne i zamiast zatrzymać piłkę to jeb w obrońce. Nawet zamachu nie musiał zrobić... Po prostu facet nie myśli...

Na strzelanie karnych to trzeba sobie k..a zasłużyć. Kirm w jakiej jest formie - każdy widzi. Poprzednie jedenastki tez spier... Trener nie wyznaczył go do strzelania więc niech się nie wpierdziela do czegoś czego robić nie umie.

Tak samo nie myślał w Łodzi, gdy 99% napastników by odpuściło, a on jednak włożył nogę tak, że uratował punkt. Powiem wprost - ocenianie przydatności zawodnika do zespołu powinno nastąpić po minimum 10. meczach. Może Bitona nie widać 89 minut, ale póki co jest jedynym zawodnikiem, który strzela w lidze, dzięki czemu mamy 5 punktów, a nie 0. Taki napastnik jest potrzebny w każdej drużynie.

A Kirm? Póki co gra żenująco, zawala świetne sytuacje, ale on zawsze powoli wchodzi w sezon... nie zmienia to faktu, że był jednym z głównych architektów mistrzostwa - 9 goli, a pierwszą strzelił w 10. kolejce (zresztą w przełomowym meczu z Lechią u siebie).

markowywislak 13.08.2011 21:29

przestańcie nadawac na Kirma bo jak Mały zawalił karnego na koronie to nic nie mówiliście.Nie pamietacie jak Kirm nam zapewnił zwycięstwo w poprzednim sezonie z zagłębiem????

JrQ- 13.08.2011 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markowywislak (Post 1146329)
przestańcie nadawac na Kirma bo jak Mały zawalił karnego na koronie to nic nie mówiliście.Nie pamietacie jak Kirm nam zapewnił zwycięstwo w poprzednim sezonie z zagłębiem????

pamiętamy
ale to nie znaczy, że mamy go za to do końca życia na rękach nosić :>
dziś w sumie nie zagrał źle, tak samo jak z Polonią
ale po jednej sytuacji z tych dwóch spotkań kładzie cień na całych jego występach
i spowoduje, że po każdej jego nieudanej akcji całe forum będzie po nim jechać
więc przyzwyczajcie się...

riv 13.08.2011 21:38

Kilka uwag po meczu:
1. Gra zespołowa nie istnieje i sądzę, że jest to wina...Meliksona. Meleks jest o klasę lepszy od wszystkich naszych zawodników i drużyna po prostu na nim za bardzo polega. Może się to zemścić w innych meczach, w których nie będzie grał. Paradoksalnie jego ewentualna sprzedaż może wyjść drużynie na dobre bo będą zmuszeni zacząć grać zespołowo i zrobi się z tego prawdziwy team a nie zbiór indywidualności (przykład - Mu po odejściu Ronaldo zaczęło grać niesamowicie zespołowo a nie liczyli, że Cristiano zrobi wszystko sam).

2. Z Nuneza będą ludzie na środku pomocy. Chłop ma świetny przegląd pola, niezłą szybkość,drybling i podane. Musi tylko zacząć grać bardziej odpowiedzialnie, żeby nie powiedzieć asekurancko żeby wyeliminować błędy w obronie.

3. Jak na początku okienka transferowego pisałem, żeby Kirma sprzedać bo ma statystyki lepsze niż gra to zostałem lekko zjechany - bo najlepszy strzelec, bo asysty, bo dobry gracz...i jak narazie wychodzi na moje. Albo gra na alibi albo marnuje setki. Może wzorem Legii i Amiki weźmiemy kogoś z MESY na jego miejsce (ponoć Uryga ma papiery na granie)? Bo na jakiś transfer już raczej nie ma co liczyć.

nicolas 13.08.2011 21:49

Ile czasu Kirm potrzebuje na dojście do optymalnej formy, żeby trafić z karnego? Przecież to najprostsze co zawodnik może dostać, by zdobyć gola. Nie piszcie, że "zdarza się". Bo Kirmowi zdarza się już drugi, ostatni raz (vide karny na raty z Widzewem). A nie wykorzystać karnego zdarza się w piłce od wielkiego dzwonu, umówmy się. Karny dla napastnika to gol, dla bramkarza - jakaś szansa na obronę. Chyba, że robimy z piłkarzy amatorów. Kirm na ławkę, proszę...

Kirm jest absolutnie nieprzewidywalny i nie jest to zaleta. Niech Kirm już więcej nie strzela przynajmniej żadnych karnych! Ileż jeszcze szans dostanie i ileż jeszcze zepsuje. Albo co gorsza - przypadkiem trafi, a potem znowu podejdzie do karnego przesądzającego losy ważnego meczu i spartoli jak zwykle.

vote-for-mikey 13.08.2011 21:56

Tak podsumowując mecz:

Najlepsi Iliev, Garguła, Lamey, na przeciwnym biegunie Małecki i Jaliens - ten człowiek NIE POTRAFI zastawiać piłki. Liczę na parę Chavez, Bunoza w kolejnym meczu. Kirm wiadomo - karny. Ale pomijając 11, to całkiem dobra zmiana. Z Bitona będą ludzie - ma chłop charakter, siłę, technikę. Reszta się nie wyróżniała, no może Pareiko - zrobił co zrobić należało.

Birsa 13.08.2011 22:10

Tak na chłodno:
Pareiko 8
Jak zwykle ratuje nam dupę. Super mecz Sergieja, widać że dalej na niego możemy liczyć.
Lamey 6
Swój poziom, trochę mniej akcji ofensywnych, ale ogólnie to całkiem przyzwoicie.
Chavez 6
Tak samo jak Lamey, całkiem nieźle. Jeden raz s.......ił na początku meczu przy przepychance z Pawłowskim a tak to ok
Jaliens 7
Lepiej gra Kew niż w tamtym sezonie, coraz częściej wyprowadza piłkę. Zagrał na swoim poziomie
Diaz 6
Całkiem ok, kilka razy dobrze w ofensywie się podłączał. Def też bez żadnych błędów
Sobol 8
Nie wiem co my bez tego gościa zrobimy jak skończy karierę, ale Sobol haruje w tym sezonie zajebiście. Zero odpuszczania. Prawdziwy kapitan.
Nunez 5
Kilka strat, kilka dobrych podań. Tylko 5 bo stać go na więcej.
Małecki 8
Super mecz Patryka. Widać, że to co mówi Koźmiński to jeden wielki bełkot. "Małecki źle przygotowany do sezonu...". Zapierdalał dziś aż miło było patrzeć. Mały, tak jak Sobol, nie odpuszcza w żadnym meczu. Ma Wisłę w sercu i nie ma mowy o braku zaangażowania. Podpisujcie z nim kontrakt bo nam ucieknie do ciepłych krajów.
Garguła 6
Jak przy.......ił w pierwszej połowie to myślałem, że poprzeczka nie wytrzyma. Dobry mecz Guły, fajnie zastąpił Maora. Widać, że pomimo tych kontuzji, dalej mu ta gra nawet wychodzi. Przyzwoicie.
Iliev 8
Bawił sie z obrońcami Gołębi jak chciał. Pokazał, że jest strasznie sprytny i doświadczony. Będzie z niego wieeeeelki pożytek.
Biton 7
Strasznie mało dostawał jakiś konkretnych podań. Pewnie wykorzystany karny. Widać, że będzie to dobry zmiennik dla Genkova, może nawet więcej? Mi się wydaje, że ma potencjał na pierwszy skład.

Nasza obrona w tym meczu była zbyt rozluźniona. Brakowało komunikacji Sergieja ze stoperami. Tak to nawet ok. Dzisiaj nie było widać tej siły ognia co w meczu z Litexem, ale to z meczu na mecz przyjdzie. Teraz czekamy na APOEL. JJJBG!!

spinna 13.08.2011 22:32

[video]
relacja + wywiady z zawodnikami:
http://kiks.tv/2011/08/myslami-przy-apoelu/

doping kibiców:
http://kiks.tv/2011/08/bez-komentarz...-na-trybunach/

bramka i najlepsze akcje:
http://kiks.tv/2011/08/wisla-krakow-...ekawsze-akcje/

delukas96 13.08.2011 22:35

Cytat:

Pod koniec pierwszej połowy miałeś kłopot z obuwiem?
- Rozerwał mi się but. Kaziu Moskal pożyczył mi but o dwa numery większy. Ja mam 42, a Kaziu 44,5. Grałem w dwóch różnych butach, czułem się jakbym jedną stopę miał dłuższą.

Czyli na APOEL wyjdziesz w nowych butach?
- Tak, dokładnie. Te służyły mi przez około pół roku. Teraz będą nowe i będzie bramka, spokojnie. (uśmiech)
Fragment wywiadu z Małeckim ^^

kalosz 13.08.2011 22:47

zaginęły dokumenty. jest to KKM legitymacja MPK karty payback. znalazce proszę o kontakt. zaginęły przed sektorem C . wysypały się z portfela przy wyciąganiu karty kibica i nie zauważyłem niestety.

mitmichael 13.08.2011 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1146376)
Skomentuję krótko - oba karne podyktowane prawidłowo. Nie rozumiem, dlaczego pierwszy uznano za kontrowersję. Lamey albo Jaliens strzelał z główki i piłka odbiła się od wyciągniętej ręki. Warto zwrócić uwagę na to, którą częścią głowy uderzał i w którym kierunku powinna polecieć piłka.

Mam nadzieje, ze w Lidze+Extra wszystkie watpliwosci zastana wyjasnione - karny ewidentny ale nie widza tego tylko kompleksiarze, ktorym nie jest na reke wygrana Wisly.

irman 14.08.2011 00:22

Gratulacje. W całym meczu nie stworzyliśmy żadnej sytuacji do strzelenia gola. Nie wiem skąd pochwały dla Garguły. Jeżeli tak ma wyglądać zawodnik w formie, to jak wygląda bez formy? Nie da się ich oglądać w lidze. Żeby grać w LM chyba trzeba zdobywać mistrzostwo. Z taką kopaniną w tym roku już nam się chyba nie upiecze.

1q2 14.08.2011 00:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez irman (Post 1146405)
Gratulacje. W całym meczu nie stworzyliśmy żadnej sytuacji do strzelenia gola. Nie wiem skąd pochwały dla Garguły. Jeżeli tak ma wyglądać zawodnik w formie, to jak wygląda bez formy?

hehe tak było - usprawiedliwianie tego pucharami jest dosyć niesmaczne bo takie mecze już były i było ich sporo(gdzie o pucharach to nikt nie myślał)
Ja na dziś to zastanawiam się kiedy to .......nie, tak z grubej rury - oby nie w środę, gdzie środa jest wielce prawdopodobna

qaro 14.08.2011 00:57

jak dla mnie to Kirm chcial strzelic karnego na przelamanie oba karne prawidlowe Gargula na plus martwi mnie postawa Diaza i brak porozumienia miedzy srodkowymi i bramkarzem w srode takie bledy moga przyniesc fatalne skutki

Vasquez 14.08.2011 01:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez riv (Post 1146336)
Kilka uwag po meczu:
1. Gra zespołowa nie istnieje i sądzę, że jest to wina...Meliksona. Meleks jest o klasę lepszy od wszystkich naszych zawodników i drużyna po prostu na nim za bardzo polega. Może się to zemścić w innych meczach, w których nie będzie grał. Paradoksalnie jego ewentualna sprzedaż może wyjść drużynie na dobre bo będą zmuszeni zacząć grać zespołowo i zrobi się z tego prawdziwy team a nie zbiór indywidualności (przykład - Mu po odejściu Ronaldo zaczęło grać niesamowicie zespołowo a nie liczyli, że Cristiano zrobi wszystko sam).

To ja proponuję resztę sprzedać :/..SOrry to już jakaś paranoja...Za dobry?
czylimamy dobierać jak najbardziej gównianych zawodników by się nam kopiec z kupy nie rozleciał?
TADA! Gratulacje!

PS...To by zlepek indywidualności grał jak drużyna jest w gestii trenera. AMEN

vote-for-mikey 14.08.2011 01:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qaro (Post 1146409)
jak dla mnie to Kirm chcial strzelic karnego na przelamanie oba karne prawidlowe Gargula na plus martwi mnie postawa Diaza i brak porozumienia miedzy srodkowymi i bramkarzem w srode takie bledy moga przyniesc fatalne skutki

Nie środkowymi. Jaliensem a Pareiką. Jeśli piłkę zastawia Chavez to nie ma problemów. Jeśli piłkę zastawia Bunoza to nie ma problemów. Jeśli piłkę zastawia Jaliens to jest faul, jest stracona piłka, jest poturbowany Pareiko, w najlepszym wypadku kupa stresu.

daniello1987 14.08.2011 05:19

Od momentu kiedy do Wisły przyszedł Jaliens myslalem ze bedziemy miec swietnego obrońce.niestety.mylilem sie.chłopak popełnia tyle błędów ze na tak klasowego zawodnika to jest do przesady.a te nieporozumienia z Pareiko.... Wisła w tym meczu miala wiecej szczescia niz rozumu.gdybysmy po pierwszych 15 min przegrywali 2-0 nie moglibysmy miec do nikogo pretensji.obrona naprawde ma duzo duzo szczescia.ale z takim zespolem jak APOEL napewno miec nie bedzie.

chcialem jeszcze nawiazac do ustawienia Wisły. z jak słabym zespolem Wisła musi grac zeby wystawic np w pomocy dwoch ofensywnych pomocników tj Garguła i Melikson.w ofensywie ostatnio spisujemy sie marnie.mysle ze Guła z Meleiksonem mogli by wspolnie to rozkrecic.non stop gramy dwoma deefensywnymi bo Nuneza za takiego uwazam. Wiem ze z Apoelem zagramy bardzo defensywnie bo juz nasz trener po meczu z Zagłebiem powiedzial ze wynik 0-0 to nie bedzie zly wynik.a ja sie pytam WTF? gramy u siebie.musimy strzelic bramke.zeby miec jaką kolwiek zaliczke przed rewanzem bo na Cyprze bedzie zajebiscie ciezko. jakim ustawieniem My zagramy jak np przyjedzie sredni europejski klub(juz nie mowie o MU,BARCELONIE CZY INTERZE)???? bez napastnika,z 4 pomocników i 6 w obronie? te czasy kiedy Wisła strzelala mnóstwo bramek juz nie wrócą... niestety

jacula 14.08.2011 06:18

dla mnie ten mecz Wisły to było jak rzyganie po kacu? z czym do LM ? oni grają bez ładu i składu chyba coraz gorzej zamiast z meczu na mecz lepiej...

mitmichael 14.08.2011 07:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez irman (Post 1146405)
Gratulacje. W całym meczu nie stworzyliśmy żadnej sytuacji do strzelenia gola. Nie wiem skąd pochwały dla Garguły. Jeżeli tak ma wyglądać zawodnik w formie, to jak wygląda bez formy? Nie da się ich oglądać w lidze. Żeby grać w LM chyba trzeba zdobywać mistrzostwo. Z taką kopaniną w tym roku już nam się chyba nie upiecze.

Chyba tak zle nie zagral skoro w Lidze+ zostal wybrany graczem meczu. To dopiero 3 kolejka była - nie ma sie jeszcze nad czym rozżalac. W fazie grupowej bedzie 6 spotkan wiec mysli beda rozlozone a tak sa jeszcze eliminacje europejskie i wszystko sie skupia na APOEL-u. Cala Polska patrzy na Tych pilkarzy wiec sie nie dziwcie, ze w lidze prezentuja sie gorzej majac w glowie srodowy mecz. W sumie to tylko 1 połowa była słaba - mielismy 0 celnych strzałow a Zagłebie 2. Po koncowym gwizdku my mielismy 4 celne a Zagłebie 3 celne, posiadanie pilki tez po naszej stronie wiec nie do konca było tak zle.

Maciuś 14.08.2011 07:31

Nie rozumiem czemu nie dadza Kirma do Mlodej Wisly zeby tam sie ogrywal? Przeciez takie ruchy robi sie i w Barcelonie, i w MU, i w Interze, a u nas nie, na sile probuje sie cos zrobic i mamy efekt z Kirmem jaki mamy. Takze tu minus dla Maskanta.

Merkury 14.08.2011 07:32

Strzelamy w bólach w trzecim spotkaniu z rzędu 1 bramkę w lidze - jeżeli jeszcze można to zrozumieć gdy gramy na wyjeździe to u siebie powinno być inaczej - no ale jeżeli nie stwarzamy sytuacji strzeleckich to tak to wygląda. Było by wielkim nieporozumieniem gdyby ten zespół awansował do LM - jeżeli o Lechu mówiono że w lidze nie dawał rady z powodu krótkiej ławki to o nas można powiedzieć że ławkę mamy bez jakości jakiejkolwiek.
Stanowi gratuluje sprowadzenia emerytów z Holandii - nie dziwię się że przyszli za darmo. Dodatkowo Małecki obraził się na władze klubu i może za rok odejść do dowolnego zespołu - wolicie cudze, niż własne.

Greebo 14.08.2011 07:48

Bardzo dobry mecz. Taki jak powinien być w tym momencie.

wikink1 14.08.2011 08:06

Każdy widzi to co chciałby widziec. Pchanie się srodkiem pola i wielki chaos .Gra w zwolnionym tępie ,brak skrzydeł ,wolni BO .Patryk robi co może ,jeden PATRYK TO TROCHE ZAMAŁO .KIRM SWIETNA ZMIANA .I jeszcze co z TOMASEM IRSAKIEM .

TommyTSW 14.08.2011 08:22

Kirm powinien dostać solidny o....... od Maaskanta bo 1-0 po stracie 4pkt to nie wynik żeby brać sobie piłkę i strzelać karnego skoro nie jest do nich wyznaczony.
Zresztą tak chamsko sygnalizował przeciwny kierunek że się nie dziwie gdzie brakarz poleciał, wiadomo było że się obsra strzelać pod poprzeczkę po ostatnim meczu.
Biega, coś tam robi, no ale skuteczność to nawet nie jest zerowa, grubo na minusie.Dobrze ktoś mówi, niech najpierw strzeli coś w ME bo po wczorajszym to jeszcze gorzej będzie.

Karherop 14.08.2011 08:23

Dziękuję 'górze' za opcję ignoruj .

Oglądałem tylko pierwszą połowę , mecz mógł się podobać . Zagłębie ma szybkich zawodników w ataku , to chyba się ludziska nie spodziewali że nie stworzą sobie kilku sytuacji w przekroju całego spotkania .

Co do gry Wiślaków to nie można oprzeć się wrażeniu , że w kazdym spotkaniu 'dają się wyszumieć ' rywalowi . Po pewnym okresie zawsze jako ostatni dochodzą do głosu i panują już na boisku .

Chciałem przed meczem 1-0 i tak się skończyło . Nie ma sensu wiecej komentowac gry . 3 punkty się liczą . Czekamy na pokaźne zwycięstwo w środe!

X-Ray 14.08.2011 08:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 1146424)
Nie rozumiem czemu nie dadza Kirma do Mlodej Wisly zeby tam sie ogrywal? Przeciez takie ruchy robi sie i w Barcelonie, i w MU, i w Interze, a u nas nie, na sile probuje sie cos zrobic i mamy efekt z Kirmem jaki mamy. Takze tu minus dla Maskanta.

Przepraszam bardzo jakie ruchy robi się w Barcelonie? Widziałeś aby załóżmy w poprzednim sezonie Milito który nie miał miejsca w podstawowym składzie chociaż raz grał w drużynie rezerw? Bo ja nie.

W Manchesterze chyba sprawa podobna. To jest Młoda Ekstraklasa i tam mają się ogrywać młodzi gracze.

adikos1906 14.08.2011 08:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Merkury (Post 1146425)
Strzelamy w bólach w trzecim spotkaniu z rzędu 1 bramkę w lidze - jeżeli jeszcze można to zrozumieć gdy gramy na wyjeździe to u siebie powinno być inaczej - no ale jeżeli nie stwarzamy sytuacji strzeleckich to tak to wygląda. Było by wielkim nieporozumieniem gdyby ten zespół awansował do LM - jeżeli o Lechu mówiono że w lidze nie dawał rady z powodu krótkiej ławki to o nas można powiedzieć że ławkę mamy bez jakości jakiejkolwiek.
Stanowi gratuluje sprowadzenia emerytów z Holandii - nie dziwię się że przyszli za darmo. Dodatkowo Małecki obraził się na władze klubu i może za rok odejść do dowolnego zespołu - wolicie cudze, niż własne.

I jeszcze słynne "Cupiał sprzedaje Wisłę !" :rotfl:

Ochłoń bo chyba Cię jeszcze po wczorajszym meczu trzyma...

TommyTSW 14.08.2011 08:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1146435)
Dziękuję 'górze' za opcję ignoruj .

Oglądałem tylko pierwszą połowę , mecz mógł się podobać . Zagłębie ma szybkich zawodników w ataku , to chyba się ludziska nie spodziewali że nie stworzą sobie kilku sytuacji w przekroju całego spotkania .

Co do gry Wiślaków to nie można oprzeć się wrażeniu , że w kazdym spotkaniu 'dają się wyszumieć ' rywalowi . Po pewnym okresie zawsze jako ostatni dochodzą do głosu i panują już na boisku .

Chciałem przed meczem 1-0 i tak się skończyło . Nie ma sensu wicej komentowac gry . 3 punkty się liczą . Czekamy na pokaźne zwycięstwo w środe!

:lol:
opcja ignoruj :D

Karherop 14.08.2011 08:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TommyTSW (Post 1146442)
:lol:
opcja ignoruj :D

jak masz zamiar spamowac to moze zmien sobie fora ? wytlumacz społeczeństwu co twój post wnosi do tematu

Grantar 14.08.2011 08:51

Na minus:
Biton: nie rozumiem pochwał pod jego adresem ... w pierwszej połowie był beznadziejny. W drugiej grał lepiej ale naprawdę jedno sprytne przyjęcie piłki (a za chwile egoistyczny niecelny strzał gdy partnerzy obok) oraz strzelenie karnego ... to nie może być powód do pochwał . Pisanie że nie dostał dobrego podania jest śmieszne... popatrzcie jak on się "uwalnia" ... na nauki do Franka !!!
Kirm: trochę go rozumiem ... chciał strzelić tego gola na przełamanie ... ale postąpił bardzo egoistycznie .. tak się nie robi - to później będzie stwarzało ferment w drużynie ..... przekreślił w sumie pozytywne wrażenie dot. jego gry ...
Zespołowość .... !!! chwilami ta drużyna wydaje się zlepkiem graczy o przerośniętych ambicjach .... Nunez nie pozwala kopać Gargule, Kirm bierze piłkę i strzela karnego bo chce ... Małecki robi rajd między 3 zawodnikami potem zastanawia się co zrobić .... albo strzela z 30 metrów mając dwóch partnerów w odwodzie,
Gra na 1 kontakt ... nasi znają taki sposób gry tylko teoretycznie .. Tylko Melikson z Ilievem potrafią tak grać ...

Na plus
Pereiko: (najlepszy obok Sobola) na boisku
Sobol: klasa ! .. powinienem odszczekać jeden z moich wpisów że Sobol powoli powinien myśleć o emeryturze
Diaz: nie był lepszy od od pozostałych kolegów w obronie ale zdecydowanie lepszy od siebie w pierwszych meczach ....
WYNIK

Styl i taktyka: nieokreślone

nesta 14.08.2011 08:55

1) Sobol
2) Malecki/Iliev

Dla mnie w tej kolejnosci. Najlepsi wczoraj. Sobol przezywa druga mlodosc, jest wszedzie. Raz na srodku obrony, raz w pomocy, wraca cale boisko i blokuje dosrodkowanie. Man of the match. Ale taka uwaga: jego gre mozna w pelni zobaczyc i docenic na zywo. W TV nie widac prawie nic, jest jednym z wielu. Podobnie jest uwazam z Nunezem, ktory jest bardzo pozyteczny w defensywie. Silny fizycznie, wywiera presje na przeciwniku, caly czas walczy o odbior pilki, dobrze sie ustawia. I co wazne umie tez swietnie zagrac do przodu + uderzenie z lewej nogi. Chyba umiejetnosci gry do przodu zawdziecza w duzej mierze gre kosztem Wilka.

Co do samej gry. Wisla nie ma zawodnikow, ktorzy przy takim ukladzie meczow beda wszystko wygrywali pewnie i efektownie. To nie ten poziom finansowy, a co za tym idzie - nie ta wydolnosc, nie ta psychika, nie te umiejetnosci. A tutaj polowa jakby nakladala kalke z bogatych lig i zespolow na Wisle i oczekiwala tego samego. Nie wiedzac w sumie dlaczego mialoby tak byc ?

Don Donson 14.08.2011 09:00

Sobol zgadza się - bardzo dobry występ.
Modlę się tylko aby się trzymal na appoelu i żeby nie bylo z nim jaj jak z PAO.
Sobol, z pianą na pysku, ale z glową blagam!!!!!

arsfan90 14.08.2011 09:19

Mnie tylko zastanawia co Małecki miał na myśli mówiąc, że rozmowy na temat nowego kontraktu zostały zerwane? Czyżby chciał opuścić klub na zasadzie prawa Webstera? W sumie takie postępowanie bardzo do niego pasuje...

Ogryzek 14.08.2011 09:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arsfan90 (Post 1146451)
Mnie tylko zastanawia co Małecki miał na myśli mówiąc, że rozmowy na temat nowego kontraktu zostały zerwane? Czyżby chciał opuścić klub na zasadzie prawa Webstera? W sumie takie postępowanie bardzo do niego pasuje...

Mógłbyś rozwinąć swoją myśl - "do niego pasuje". Co miałeś na myśli?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl