![]() |
Cytat:
Na strzelanie karnych to trzeba sobie k..a zasłużyć. Kirm w jakiej jest formie - każdy widzi. Poprzednie jedenastki tez spier... Trener nie wyznaczył go do strzelania więc niech się nie wpierdziela do czegoś czego robić nie umie. |
Cytat:
Zgoda, jedna sytuacja sam na sam. Czyli za obronę 1 steki 10 punktów? To jakby 5 setek obronił to 50 w skali do 10? :D BTW Mnie nie bawi brak czytania ze zrozumieniem u niektórych. |
Zabraklo Meliksona ale naszczescie byl sedzia Marciniak.
Gdybsmy dzisiaj grali z APOEL-em, a nie Zaglebiem to po 15 min by bylo 0:2 i losy rywalizacji rozstrzygniete. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Generalnie to trochę wstyd, że u siebie końcówka to obrona Częstochowy. Chavez odbiór 10/10 ale wyprowadzenie piłki to jest B klasa. Gość ma podać na metr, to wybija na pałę i to dzisiaj powodowało pare razy zagrożenie pod naszą bramką.
Sobolewski elegancko, tylko szybkosciowo juz odstaje. Małecki chaos.pl :) . Biton poza strzelaniem goli to niczym szczególnym się nie wyróżnia, wręcz słabo. Z tym, że niech tak robi w 27 kolejnych spotkaniach. Garguła sorry, nie ta liga. Kirm padaka. Ważne 3 pkt, zobaczymy co dalej, ale jak Melikson nie zrobi w środę czegoś magicznego znowu, to niestety, ale może być problem :). |
Cytat:
A Kirm? Póki co gra żenująco, zawala świetne sytuacje, ale on zawsze powoli wchodzi w sezon... nie zmienia to faktu, że był jednym z głównych architektów mistrzostwa - 9 goli, a pierwszą strzelił w 10. kolejce (zresztą w przełomowym meczu z Lechią u siebie). |
przestańcie nadawac na Kirma bo jak Mały zawalił karnego na koronie to nic nie mówiliście.Nie pamietacie jak Kirm nam zapewnił zwycięstwo w poprzednim sezonie z zagłębiem????
|
Cytat:
ale to nie znaczy, że mamy go za to do końca życia na rękach nosić :> dziś w sumie nie zagrał źle, tak samo jak z Polonią ale po jednej sytuacji z tych dwóch spotkań kładzie cień na całych jego występach i spowoduje, że po każdej jego nieudanej akcji całe forum będzie po nim jechać więc przyzwyczajcie się... |
Kilka uwag po meczu:
1. Gra zespołowa nie istnieje i sądzę, że jest to wina...Meliksona. Meleks jest o klasę lepszy od wszystkich naszych zawodników i drużyna po prostu na nim za bardzo polega. Może się to zemścić w innych meczach, w których nie będzie grał. Paradoksalnie jego ewentualna sprzedaż może wyjść drużynie na dobre bo będą zmuszeni zacząć grać zespołowo i zrobi się z tego prawdziwy team a nie zbiór indywidualności (przykład - Mu po odejściu Ronaldo zaczęło grać niesamowicie zespołowo a nie liczyli, że Cristiano zrobi wszystko sam). 2. Z Nuneza będą ludzie na środku pomocy. Chłop ma świetny przegląd pola, niezłą szybkość,drybling i podane. Musi tylko zacząć grać bardziej odpowiedzialnie, żeby nie powiedzieć asekurancko żeby wyeliminować błędy w obronie. 3. Jak na początku okienka transferowego pisałem, żeby Kirma sprzedać bo ma statystyki lepsze niż gra to zostałem lekko zjechany - bo najlepszy strzelec, bo asysty, bo dobry gracz...i jak narazie wychodzi na moje. Albo gra na alibi albo marnuje setki. Może wzorem Legii i Amiki weźmiemy kogoś z MESY na jego miejsce (ponoć Uryga ma papiery na granie)? Bo na jakiś transfer już raczej nie ma co liczyć. |
Ile czasu Kirm potrzebuje na dojście do optymalnej formy, żeby trafić z karnego? Przecież to najprostsze co zawodnik może dostać, by zdobyć gola. Nie piszcie, że "zdarza się". Bo Kirmowi zdarza się już drugi, ostatni raz (vide karny na raty z Widzewem). A nie wykorzystać karnego zdarza się w piłce od wielkiego dzwonu, umówmy się. Karny dla napastnika to gol, dla bramkarza - jakaś szansa na obronę. Chyba, że robimy z piłkarzy amatorów. Kirm na ławkę, proszę...
Kirm jest absolutnie nieprzewidywalny i nie jest to zaleta. Niech Kirm już więcej nie strzela przynajmniej żadnych karnych! Ileż jeszcze szans dostanie i ileż jeszcze zepsuje. Albo co gorsza - przypadkiem trafi, a potem znowu podejdzie do karnego przesądzającego losy ważnego meczu i spartoli jak zwykle. |
Tak podsumowując mecz:
Najlepsi Iliev, Garguła, Lamey, na przeciwnym biegunie Małecki i Jaliens - ten człowiek NIE POTRAFI zastawiać piłki. Liczę na parę Chavez, Bunoza w kolejnym meczu. Kirm wiadomo - karny. Ale pomijając 11, to całkiem dobra zmiana. Z Bitona będą ludzie - ma chłop charakter, siłę, technikę. Reszta się nie wyróżniała, no może Pareiko - zrobił co zrobić należało. |
Tak na chłodno:
Pareiko 8 Jak zwykle ratuje nam dupę. Super mecz Sergieja, widać że dalej na niego możemy liczyć. Lamey 6 Swój poziom, trochę mniej akcji ofensywnych, ale ogólnie to całkiem przyzwoicie. Chavez 6 Tak samo jak Lamey, całkiem nieźle. Jeden raz s.......ił na początku meczu przy przepychance z Pawłowskim a tak to ok Jaliens 7 Lepiej gra Kew niż w tamtym sezonie, coraz częściej wyprowadza piłkę. Zagrał na swoim poziomie Diaz 6 Całkiem ok, kilka razy dobrze w ofensywie się podłączał. Def też bez żadnych błędów Sobol 8 Nie wiem co my bez tego gościa zrobimy jak skończy karierę, ale Sobol haruje w tym sezonie zajebiście. Zero odpuszczania. Prawdziwy kapitan. Nunez 5 Kilka strat, kilka dobrych podań. Tylko 5 bo stać go na więcej. Małecki 8 Super mecz Patryka. Widać, że to co mówi Koźmiński to jeden wielki bełkot. "Małecki źle przygotowany do sezonu...". Zapierdalał dziś aż miło było patrzeć. Mały, tak jak Sobol, nie odpuszcza w żadnym meczu. Ma Wisłę w sercu i nie ma mowy o braku zaangażowania. Podpisujcie z nim kontrakt bo nam ucieknie do ciepłych krajów. Garguła 6 Jak przy.......ił w pierwszej połowie to myślałem, że poprzeczka nie wytrzyma. Dobry mecz Guły, fajnie zastąpił Maora. Widać, że pomimo tych kontuzji, dalej mu ta gra nawet wychodzi. Przyzwoicie. Iliev 8 Bawił sie z obrońcami Gołębi jak chciał. Pokazał, że jest strasznie sprytny i doświadczony. Będzie z niego wieeeeelki pożytek. Biton 7 Strasznie mało dostawał jakiś konkretnych podań. Pewnie wykorzystany karny. Widać, że będzie to dobry zmiennik dla Genkova, może nawet więcej? Mi się wydaje, że ma potencjał na pierwszy skład. Nasza obrona w tym meczu była zbyt rozluźniona. Brakowało komunikacji Sergieja ze stoperami. Tak to nawet ok. Dzisiaj nie było widać tej siły ognia co w meczu z Litexem, ale to z meczu na mecz przyjdzie. Teraz czekamy na APOEL. JJJBG!! |
[video]
relacja + wywiady z zawodnikami: http://kiks.tv/2011/08/myslami-przy-apoelu/ doping kibiców: http://kiks.tv/2011/08/bez-komentarz...-na-trybunach/ bramka i najlepsze akcje: http://kiks.tv/2011/08/wisla-krakow-...ekawsze-akcje/ |
Cytat:
|
zaginęły dokumenty. jest to KKM legitymacja MPK karty payback. znalazce proszę o kontakt. zaginęły przed sektorem C . wysypały się z portfela przy wyciąganiu karty kibica i nie zauważyłem niestety.
|
Cytat:
|
Gratulacje. W całym meczu nie stworzyliśmy żadnej sytuacji do strzelenia gola. Nie wiem skąd pochwały dla Garguły. Jeżeli tak ma wyglądać zawodnik w formie, to jak wygląda bez formy? Nie da się ich oglądać w lidze. Żeby grać w LM chyba trzeba zdobywać mistrzostwo. Z taką kopaniną w tym roku już nam się chyba nie upiecze.
|
Cytat:
Ja na dziś to zastanawiam się kiedy to .......nie, tak z grubej rury - oby nie w środę, gdzie środa jest wielce prawdopodobna |
jak dla mnie to Kirm chcial strzelic karnego na przelamanie oba karne prawidlowe Gargula na plus martwi mnie postawa Diaza i brak porozumienia miedzy srodkowymi i bramkarzem w srode takie bledy moga przyniesc fatalne skutki
|
Cytat:
czylimamy dobierać jak najbardziej gównianych zawodników by się nam kopiec z kupy nie rozleciał? TADA! Gratulacje! PS...To by zlepek indywidualności grał jak drużyna jest w gestii trenera. AMEN |
Cytat:
|
Od momentu kiedy do Wisły przyszedł Jaliens myslalem ze bedziemy miec swietnego obrońce.niestety.mylilem sie.chłopak popełnia tyle błędów ze na tak klasowego zawodnika to jest do przesady.a te nieporozumienia z Pareiko.... Wisła w tym meczu miala wiecej szczescia niz rozumu.gdybysmy po pierwszych 15 min przegrywali 2-0 nie moglibysmy miec do nikogo pretensji.obrona naprawde ma duzo duzo szczescia.ale z takim zespolem jak APOEL napewno miec nie bedzie.
chcialem jeszcze nawiazac do ustawienia Wisły. z jak słabym zespolem Wisła musi grac zeby wystawic np w pomocy dwoch ofensywnych pomocników tj Garguła i Melikson.w ofensywie ostatnio spisujemy sie marnie.mysle ze Guła z Meleiksonem mogli by wspolnie to rozkrecic.non stop gramy dwoma deefensywnymi bo Nuneza za takiego uwazam. Wiem ze z Apoelem zagramy bardzo defensywnie bo juz nasz trener po meczu z Zagłebiem powiedzial ze wynik 0-0 to nie bedzie zly wynik.a ja sie pytam WTF? gramy u siebie.musimy strzelic bramke.zeby miec jaką kolwiek zaliczke przed rewanzem bo na Cyprze bedzie zajebiscie ciezko. jakim ustawieniem My zagramy jak np przyjedzie sredni europejski klub(juz nie mowie o MU,BARCELONIE CZY INTERZE)???? bez napastnika,z 4 pomocników i 6 w obronie? te czasy kiedy Wisła strzelala mnóstwo bramek juz nie wrócą... niestety |
dla mnie ten mecz Wisły to było jak rzyganie po kacu? z czym do LM ? oni grają bez ładu i składu chyba coraz gorzej zamiast z meczu na mecz lepiej...
|
Cytat:
|
Nie rozumiem czemu nie dadza Kirma do Mlodej Wisly zeby tam sie ogrywal? Przeciez takie ruchy robi sie i w Barcelonie, i w MU, i w Interze, a u nas nie, na sile probuje sie cos zrobic i mamy efekt z Kirmem jaki mamy. Takze tu minus dla Maskanta.
|
Strzelamy w bólach w trzecim spotkaniu z rzędu 1 bramkę w lidze - jeżeli jeszcze można to zrozumieć gdy gramy na wyjeździe to u siebie powinno być inaczej - no ale jeżeli nie stwarzamy sytuacji strzeleckich to tak to wygląda. Było by wielkim nieporozumieniem gdyby ten zespół awansował do LM - jeżeli o Lechu mówiono że w lidze nie dawał rady z powodu krótkiej ławki to o nas można powiedzieć że ławkę mamy bez jakości jakiejkolwiek.
Stanowi gratuluje sprowadzenia emerytów z Holandii - nie dziwię się że przyszli za darmo. Dodatkowo Małecki obraził się na władze klubu i może za rok odejść do dowolnego zespołu - wolicie cudze, niż własne. |
Bardzo dobry mecz. Taki jak powinien być w tym momencie.
|
Każdy widzi to co chciałby widziec. Pchanie się srodkiem pola i wielki chaos .Gra w zwolnionym tępie ,brak skrzydeł ,wolni BO .Patryk robi co może ,jeden PATRYK TO TROCHE ZAMAŁO .KIRM SWIETNA ZMIANA .I jeszcze co z TOMASEM IRSAKIEM .
|
Kirm powinien dostać solidny o....... od Maaskanta bo 1-0 po stracie 4pkt to nie wynik żeby brać sobie piłkę i strzelać karnego skoro nie jest do nich wyznaczony.
Zresztą tak chamsko sygnalizował przeciwny kierunek że się nie dziwie gdzie brakarz poleciał, wiadomo było że się obsra strzelać pod poprzeczkę po ostatnim meczu. Biega, coś tam robi, no ale skuteczność to nawet nie jest zerowa, grubo na minusie.Dobrze ktoś mówi, niech najpierw strzeli coś w ME bo po wczorajszym to jeszcze gorzej będzie. |
Dziękuję 'górze' za opcję ignoruj .
Oglądałem tylko pierwszą połowę , mecz mógł się podobać . Zagłębie ma szybkich zawodników w ataku , to chyba się ludziska nie spodziewali że nie stworzą sobie kilku sytuacji w przekroju całego spotkania . Co do gry Wiślaków to nie można oprzeć się wrażeniu , że w kazdym spotkaniu 'dają się wyszumieć ' rywalowi . Po pewnym okresie zawsze jako ostatni dochodzą do głosu i panują już na boisku . Chciałem przed meczem 1-0 i tak się skończyło . Nie ma sensu wiecej komentowac gry . 3 punkty się liczą . Czekamy na pokaźne zwycięstwo w środe! |
Cytat:
W Manchesterze chyba sprawa podobna. To jest Młoda Ekstraklasa i tam mają się ogrywać młodzi gracze. |
Cytat:
Ochłoń bo chyba Cię jeszcze po wczorajszym meczu trzyma... |
Cytat:
opcja ignoruj :D |
Cytat:
|
Na minus:
Biton: nie rozumiem pochwał pod jego adresem ... w pierwszej połowie był beznadziejny. W drugiej grał lepiej ale naprawdę jedno sprytne przyjęcie piłki (a za chwile egoistyczny niecelny strzał gdy partnerzy obok) oraz strzelenie karnego ... to nie może być powód do pochwał . Pisanie że nie dostał dobrego podania jest śmieszne... popatrzcie jak on się "uwalnia" ... na nauki do Franka !!! Kirm: trochę go rozumiem ... chciał strzelić tego gola na przełamanie ... ale postąpił bardzo egoistycznie .. tak się nie robi - to później będzie stwarzało ferment w drużynie ..... przekreślił w sumie pozytywne wrażenie dot. jego gry ... Zespołowość .... !!! chwilami ta drużyna wydaje się zlepkiem graczy o przerośniętych ambicjach .... Nunez nie pozwala kopać Gargule, Kirm bierze piłkę i strzela karnego bo chce ... Małecki robi rajd między 3 zawodnikami potem zastanawia się co zrobić .... albo strzela z 30 metrów mając dwóch partnerów w odwodzie, Gra na 1 kontakt ... nasi znają taki sposób gry tylko teoretycznie .. Tylko Melikson z Ilievem potrafią tak grać ... Na plus Pereiko: (najlepszy obok Sobola) na boisku Sobol: klasa ! .. powinienem odszczekać jeden z moich wpisów że Sobol powoli powinien myśleć o emeryturze Diaz: nie był lepszy od od pozostałych kolegów w obronie ale zdecydowanie lepszy od siebie w pierwszych meczach .... WYNIK Styl i taktyka: nieokreślone |
1) Sobol
2) Malecki/Iliev Dla mnie w tej kolejnosci. Najlepsi wczoraj. Sobol przezywa druga mlodosc, jest wszedzie. Raz na srodku obrony, raz w pomocy, wraca cale boisko i blokuje dosrodkowanie. Man of the match. Ale taka uwaga: jego gre mozna w pelni zobaczyc i docenic na zywo. W TV nie widac prawie nic, jest jednym z wielu. Podobnie jest uwazam z Nunezem, ktory jest bardzo pozyteczny w defensywie. Silny fizycznie, wywiera presje na przeciwniku, caly czas walczy o odbior pilki, dobrze sie ustawia. I co wazne umie tez swietnie zagrac do przodu + uderzenie z lewej nogi. Chyba umiejetnosci gry do przodu zawdziecza w duzej mierze gre kosztem Wilka. Co do samej gry. Wisla nie ma zawodnikow, ktorzy przy takim ukladzie meczow beda wszystko wygrywali pewnie i efektownie. To nie ten poziom finansowy, a co za tym idzie - nie ta wydolnosc, nie ta psychika, nie te umiejetnosci. A tutaj polowa jakby nakladala kalke z bogatych lig i zespolow na Wisle i oczekiwala tego samego. Nie wiedzac w sumie dlaczego mialoby tak byc ? |
Sobol zgadza się - bardzo dobry występ.
Modlę się tylko aby się trzymal na appoelu i żeby nie bylo z nim jaj jak z PAO. Sobol, z pianą na pysku, ale z glową blagam!!!!! |
Mnie tylko zastanawia co Małecki miał na myśli mówiąc, że rozmowy na temat nowego kontraktu zostały zerwane? Czyżby chciał opuścić klub na zasadzie prawa Webstera? W sumie takie postępowanie bardzo do niego pasuje...
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl