Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kto chce, żeby była transmisja i jest w stanie dać za to złotówkę (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8147)

tomaszw 28.06.2011 20:04

Moze warto by bylo zaatakowac z ta akcja inne fora?

"
Cytat:

- Mieszka tu jakiś cwaniak?
- Cwaniak? Nie, ja tu mieszkam.
- To daj piątaka.
- To jest jakaś zorganizowana akcja?
(chwila ciszy)
- Taka akcja, żebyś dał piątaka.
- Aha...


Tenzen 29.06.2011 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 1117885)
Aha, sparing z Rapidem będzie nadawała jedna ze stacji rumuńskich (to są świry, tam chyba wszystkie sparingi dają...), ale w necie raczej nie będzie to dostępne. Czekam na potwierdzenie.

Można by tez znaleźć jakiegoś chętnego kibica Rapidu, który ma tuner telewizyjny w komputerze i szybkie łącze by streamował ten mecz. Tu wystarczyła by pewnie równowartość kilku piw ;)

WislaOnly 29.06.2011 11:19

3 dla Was za transmisję!:)
..... no dobra 5!:D

Evil_ 29.06.2011 11:26

http://www.youtube.com/watch?v=qv3XX...tailpage#t=38s

oczywiście dam piątaka :D

tsw biała gwiazda 29.06.2011 11:48

ja też z chęcią za obejrzenie Wisełki dam 5zł

Patryk WNO 29.06.2011 17:50

Mogę 2 a mogę i 5 jak będzie trzeba

mikebray 29.06.2011 17:50

i ja dorzuce

maniamil 29.06.2011 17:52

Dorzucę do 10 zł :)

Kabanos 29.06.2011 17:57

2 zł bez problemu. A jak nie ma innej możliwości to i te 5 może być.

Ben9 29.06.2011 18:16

pewnie
 
5 zl dam jak nic ;)

drops 29.06.2011 18:18

Jestem za.
 
Jakby była wisła.tv, to mogę płacić nawet roczny abonament byle mieć możliwość oglądania Wisły, a nie czekać jak się Polsat zlituje i puści w otwartym kanale.
Mam wprawdzie kablówkę wraz z Canalem +, ale coś czuję, że nie wszystkie mecze Wisły będą pokazywane, a poza tym na takim wiślackim TV można by puścić coś z archiwów.
Reklamodawcy też pewnie by się znaleźli i wszystko hulałoby jak się patrzy.

Syn Kangura z 1984 29.06.2011 18:24

Tak sobie patrzę i z 1600 zł już by się wyzbierało więc dobra rada dla was - przeznaczcie tą kasę na TS Wisła, UW lub WG. Z pewnością byłoby z tego więcej pożytku niż z 90 minut oglądania meczu, którego stawką jest mniej więcej nic.

kdm 29.06.2011 18:32

Jestem za
 
Oczywiście, też zapłacę 5zł

rav 29.06.2011 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez drops (Post 1118546)
Jakby była wisła.tv, to mogę płacić nawet roczny abonament byle mieć możliwość oglądania Wisły, a nie czekać jak się Polsat zlituje i puści w otwartym kanale.
Mam wprawdzie kablówkę wraz z Canalem +, ale coś czuję, że nie wszystkie mecze Wisły będą pokazywane, a poza tym na takim wiślackim TV można by puścić coś z archiwów.
Reklamodawcy też pewnie by się znaleźli i wszystko hulałoby jak się patrzy.

Brzmi pięknie, tylko jest jedna sprawa... prawa do meczu. Tylko sparingi może transmitować kto chce.

Saturas 29.06.2011 18:58

5 ZŁ
10 znakow

BADACZ 29.06.2011 19:09

Ja zaplace 1,2 nawet 3zl ale chyba najlepsza bylaby rzeczywiscie jakas WISLA TV za np 10zeta miesiecznie!

rav 29.06.2011 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BADACZ (Post 1118576)
Ja zaplace 1,2 nawet 3zl ale chyba najlepsza bylaby rzeczywiscie jakas WISLA TV za np 10zeta miesiecznie!

A co w takiej Wisła.TV należałoby puszczać poza:
- kilkoma wywiadami miesięcznie,
- kilkoma relacjami z treningu,
- relacjami z przedmeczowych konferencji prasowych,
- cyklicznym programem publicystycznym,
- jakimiś archiwalnymi meczami (o ile udałoby się uzyskać prawa)
- meczami Młodej Ekstraklasy
- meczami kosza, futsalu, siatki
?

Czy taki program za 10 zł miesięcznie by Cię satysfakcjonował?

Wszelkie mecze ligowe, pucharowe nie byłyby dostępne ze względu na prawa do nich.

ver 29.06.2011 19:52

5PLN
 
5pln nie da sie glosowac wiec pisze

rav 29.06.2011 19:59

spróbuj teraz

Gordian 29.06.2011 20:10

Ja bym w to wszedł ale tylko przez płatność sms'em.

No_look_Pass 29.06.2011 20:53

Oczywiście płacę, 5zł.

krkgiba 29.06.2011 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 1118581)
A co w takiej Wisła.TV należałoby puszczać poza:
- kilkoma wywiadami miesięcznie,
- kilkoma relacjami z treningu,
- relacjami z przedmeczowych konferencji prasowych,
- cyklicznym programem publicystycznym,
- jakimiś archiwalnymi meczami (o ile udałoby się uzyskać prawa)
- meczami Młodej Ekstraklasy
- meczami kosza, futsalu, siatki
?

Czy taki program za 10 zł miesięcznie by Cię satysfakcjonował?

Wszelkie mecze ligowe, pucharowe nie byłyby dostępne ze względu na prawa do nich.

dla mnie - bomba :)

xanti1906 29.06.2011 21:19

ja też jestem w stanie przelać 5zł, chcę wiedzieć tylko na co wpłacam dokładnie :)

boczek 29.06.2011 23:04

Rav - nie mógłbyś wysłać jako admin masowej wiadomości e-mail do wszystkich zarejestrowacnych na tym forum, albo ostatnio aktywnych na forum - wiadomości by wypowiedzieli się w tym temacie ?

power1928 02.07.2011 12:02

Podbijam.
I jak zapadły jakieś decyzje?

fudi8 02.07.2011 13:08

I ja dorzucę 5 zł :)

Glazik 02.07.2011 13:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 1118581)
A co w takiej Wisła.TV należałoby puszczać poza:
- kilkoma wywiadami miesięcznie,
- kilkoma relacjami z treningu,
- relacjami z przedmeczowych konferencji prasowych,
- cyklicznym programem publicystycznym,
- jakimiś archiwalnymi meczami (o ile udałoby się uzyskać prawa)
- meczami Młodej Ekstraklasy
- meczami kosza, futsalu, siatki
?

Czy taki program za 10 zł miesięcznie by Cię satysfakcjonował?

Wszelkie mecze ligowe, pucharowe nie byłyby dostępne ze względu na prawa do nich.

np.Archiwalne mecze Wisly,Materialy z Fet Mistrzowskich,mozna poszukac pelno materialow filmowych na temat Wisly.. Real Madryt ma swoja telewizje (i to dostepna na platformach cyfrowych nie tylko przez internet)i poradzili sobie z ramowka :) wiekszoc to wlasnie mecze archiwalne...

wiertar 02.07.2011 13:22

ja podbije kogoś kto wczesniej napisał żeby tę kase co macie wydać na transmije, wrzuccie w choćby w puszki na stadionie... na pewno więcej pożytku będzie z tego...

StelmiOriginal 02.07.2011 13:23

A zapłaciłbyś za prawa do meczów archiwalnych?!

Ja już dawno dałem taki pomysł: wykupić sublicencje, albo dogadać się z TVP, że nasze mecze w pucharach, z lat 1998-2004 wydawać na DVD, za cene np. 8zl. Koszt wydania 5zl. 3 zlote zysku na SKWK.... Mysle ze wiele osob byloby chetnych na najlepsze mecze Wisły z czasów Telefoniki...

E: Przecież te mecze, transmitowane przez TVP "leżą na dyskach" w telewizji publicznej i się kurzą ;) Mysle ze im sie bardzo oplaca jeszcze troche zarobic na tych meczach. Tak samo sezon 2002/2003 mecze ligowe z Canal+. Też jakby klub się włączył w tą akcje i dystrybuował te mecze... marzenie ;)

Zwierze 02.07.2011 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 1120098)
ja podbije kogoś kto wczesniej napisał żeby tę kase co macie wydać na transmije, wrzuccie w choćby w puszki na stadionie... na pewno więcej pożytku będzie z tego...

A mogę wrzucić do puszki i wpłacić na transmisję czy takiej opcji nie ma?
Ja proponuję żebyś przez tydzień nie włączał komputera a to co zaoszczędzisz wrzucił do puszki!

wiertar 02.07.2011 14:59

łoł jaka spina.... a czy ja ci bronie?? chodzi mi tylko o to że wielu z tych którzy mogą wrzucić nawet dyche na jakąś tam transmisje ze sparingu, a na stadionie mają problemy żeby dostrzec gości z puszkami, nie wiem czy nagle coś im na oczy pada czy poprostu brakło mi kasy bo wydali ją na właśnie transmisje ze sparingu.

nie popadajmy kolego w skrajności..

Reser 02.07.2011 16:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 1120135)
nie popadajmy kolego w skrajności..

No właśnie, nie popadaj w skrajności. Poza tym, dysponuj własnymi pieniędzmi, a nie raczysz kogoś pouczać na co ma je przeznaczać.

wiertar 02.07.2011 20:35

nie pouczam... sugeruje, a to jest diametralna rożnica, bo każdy zrobi jak chce. swoje zdanie na ten temat moge wygłosić, z mojej strony koniec OT

Bekas 02.07.2011 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 1120099)
A zapłaciłbyś za prawa do meczów archiwalnych?!

Ja już dawno dałem taki pomysł: wykupić sublicencje, albo dogadać się z TVP, że nasze mecze w pucharach, z lat 1998-2004 wydawać na DVD, za cene np. 8zl. Koszt wydania 5zl. 3 zlote zysku na SKWK.... Mysle ze wiele osob byloby chetnych na najlepsze mecze Wisły z czasów Telefoniki...

E: Przecież te mecze, transmitowane przez TVP "leżą na dyskach" w telewizji publicznej i się kurzą ;) Mysle ze im sie bardzo oplaca jeszcze troche zarobic na tych meczach. Tak samo sezon 2002/2003 mecze ligowe z Canal+. Też jakby klub się włączył w tą akcje i dystrybuował te mecze... marzenie ;)

Pieniądze które byś im zaoferował byłyby mniejsze niż koszt 5 minut czasu pracy jednego z dyrektorów TVP, Canal plus, podejmujących decyzję czy to ma sens..

Kaol 06.07.2011 09:18

no znajdę 5 zł ;)

Tenzen 08.07.2011 07:51

Dziś jest piątek, meczyk o 20.00 więc w jest czas by sobie obejrzeć. Tylko pytanie, będzie na Wisla.tv?

JrQ- 08.07.2011 09:37

na Wisla.tv na pewno nie, no chyba, że ktoś znajdzie stream i wsadzi, ale TWSD nie organizuje nic

wonski_eNHa 08.07.2011 10:59

Chyba jeszcze nie pisałem, ale 5 PLN tez dam. /jakieś info co, gdzie, kiedy... jaki numer konta /


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl