![]() |
a ja sadze,że zrobią tak wszystkie Polskie drużyny.
|
A ja myślę że jeżeli tylko nasze kluby podejdą do gry w pucharach z szacunkiem i z chęciami na osiągnięcie czegoś przy ciężkiej pracy to wstydu nie będziemy mieli.
Choć przyznaję że sytuacja klubów grających w pucharach jest dość słaba. Jaga i Wisła maja kryzys tożsamości - nie wiedzą czego chcą i na co ich stać. Śląsk też wydaje mi sie jest zaskoczony swoim sukcesem, a Legia - niby wszystko ok ale w klubie tylko odliczają kiedy kopnąć Skorżę w dupę. Jak zwykle kluby grające w pucharach mają problemy natury stabilizacji wewnętrznej, bez tego nie będzie wyników. Miejmy nadzieje że kluby zdążą poukładać sprawy pozasportowe do pierwszych meczów, i podejdą do rozgrywek z postanowieniem osiągnięcia dobrych wyników. Przy potencjale Polskich drużyn powinno być dobrze. |
Cytat:
|
Jaga jak wygra jedzie za Kaukaz:P Ale mają przesrane. Albo Banants z Armenii albo Rustavi z Gruzji.
|
Kolejny rywal Jagi, po ewentualnym wyeliminowaniu Kazachów to zespół z Armenii bądź Gruzji.
Śląsk będzie grał ze szkockim Dundee United. Zanosi się więc chyba na krótką, ale ciekawą przygodę naszych Braci. |
Na innych forach już się na nas napinają. W tej chwili Skonto Ryga ma nowych kibiców z Lecha, Legii i tym podobnych heh. Dobrze że Lech nie gra w tym roku w Pucharach, tylko by zaśmiecali fora swoimi wypowiedziami.
|
Śląsk kontra Dundee United
|
No a ludzie narzekają na Skonto, a Śląsk z Dundee będzie musiał powalczyć.
|
Jestem ciekaw jaki będzie wynik tego spotkania. Szkockie druzyny poza Celticiem i Rangersami nie są jakieś wybitne. Ale jak po boisku będzie gonił Szewczuk z Pietrasiakiem to :/
|
Powalczą. Lenczyk ich ustawi dobrze pod te mecze.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.eastfootball.co.uk/forum/...=33267&page=33
Forum Dundee FC, boją się :D Cytat:
|
Kibicowsko:
Nasi rywale: http://img504.imageshack.us/img504/6549/1tiforw7.jpg Dundee: http://img518.imageshack.us/img518/1...tifopic9ch.jpg I kto tu walczy o LM ;) |
http://sport.wp.pl/kat,1726,title,LE...wiadomosc.html
WOW to sie nazywa zbieg okoliczności - ile Śląsk razy grął w pucharach 3? 4? I akurat trafiają na starych znajomych. Ba Lenczyk będzie miał okazję do rewanżu ;p |
Cytat:
7:2 w Szkocji było w `80. Jest rzeczywiście co sobie odbić ;-). Ale kogo Śląsk kupił w tym okienku ? Króla strzelców I ligi - tego z Floty Świnoujście i obrońcę z KSP...Pietrasiak tak ? I co ? Takim składem chcą walczyć o cokolwiek w Europie ? Co z Kelemanem ? Sprzedany ? |
Cytat:
|
Cytat:
Śląsk ma całkiem fajną paczkę po kilku dobrych piłkarzy na każdą pozycję, poziom ligi mustrżów to nie jest ale ich siłą ma być zgranie i waleczność a nie gwiazdy. Zresztą piłkarze jak Omar Diaz, Sobota, Kazimierczak, Mila i Ćwielong to naprawdę spora siła ofensywna. Do tego Madej Gancarczyk Elsner i chyba najlepsza obrona w Polsce. |
Cytat:
Śląsk ma w ataku Omara Diaza i Gikiewicza (kontuzja) do tego weterani Szewczuk i Jezierski i jakiś Serb co dotej pory zagrał kilka minut. Jak na gre jednym napastnikiem może być Diaz może być najlepszym napastnikiem następnego sezonu. No i krażą plotki o Nowaku i Cetnarskim - wtedy wedłog mnie Śląsk kadre miałby kompletną. |
Jak dla mnie, to i tak Śląsk jest w najlepszej sytuacji. Dundee jakąś tam renomę ma, a więc nawet jeśli z nimi przegrają, to wstydu nie będzie. Natomiast zwycięstwo może tak podbudować morale, że zespół Lenczyka miałby szansę sporo namieszać.
Najgorzej trafiła Jaga - kazachski koszmar. |
A ja bym dodał, że podlany ormiańsko-gruzińską katastrofą:)
|
Cytat:
Co do Śląska to jestem spokojny,powinni sobie poradzic. |
jak Jaga nie wygra dość pewnie u siebie to odpadną. A Śląsk będzie miał bardzo fajny mecz kibicowsko :)
|
Nwagou przeszedl do Slaska? No prosze, nawet nie wiedzialem. Grajek z niego nieprzecietny i w dodatku jest bardzo silny fizycznie(mimo, ze nie powala warunkami), napewno sie przyda WKS'owi ;).
|
Cytat:
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/i-li...turcji/4719031 Śląsk chce Gorawskiego http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Sla...762,1,716.html |
Jaga to ma taki tour de azja ,jak nie awansuja do fazy grupowej to klub w plecy na tych lotniczych wycieczkach
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
HEH no to Lenczyk się rozszalał - dawać Matusiaka !! A za nim Ujek i Popek. |
Cytat:
|
Śląsk, odkąd trenerem jest Lenczyk, z wszystkimi drużynami z górnej części tabeli radził sobie bardzo dobrze, natomiast, jak grał z drużynami słabszymi i sam musiał przejmować inicjatywę, miał problemy. W tym właśnie upatruję szans Śląska.
|
Z innej beczki kiedy jest termin odbioru stadionu we Wrocławiu ??
Bo zdaje się że Lechia zacznie sezon na nowym stadionie, ale jak jest ze Śląskiem to nie wiem ... |
Czuję, że Śląsk wygra z Dundee - Lenczyk dobrze ich przygotuje, pytanie jak Jaga zniesie trudy dalekich podróży i czy Probierz odpowiednio wkomponuje nowych graczy, suma summarum sadzę, że obie drużyny pójdą dalej:)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Czemu by mieli zaorać? Śląsk będzie tam napewno trenował
|
Jaga gorszego scenariusza nie mogla sobie wyobrazić - drogie i meczace wyjazdy, zeby w 3 rundzie dostac jakas powazna ekipe i zebrać bęcki.
Śląsk trafił wg mnie bardzo fajnie - ma duza szanse zeby Dundee przejsc (bo Szkoci pewnie na kacu jeszcze na murawe wyjda), a jak sie nie uda, to wstydu nie bedzie. |
Co by mówić Jagiellonia nie trafiła z losowaniem za tęgo. Rywale są mocno egzotyczni i bardziej obawiam się o męczącą podróż niż o poziom tych drużyn. Jaga w 1 meczu u siebie powinna złoić skórę Kazachom a w 2 tylko dopełnić formalności i pojechać na ciekawą wycieczkę na kazachskie stepy.
Co do 2 rundy to jak wiemy Kaukaz nam nie leży, choć te 2 drużyny nie są tak silne jak znany nam wszystkim Karabach bądź Dynamo Tbilisi. Legia pokonała niedawno Rustavi 0-1 i 3-0 więc nie powinno być tak źle. Tylko te wyjazdy...:( Teraz czas na Śląsk. Wyjazd ciekawy. Przeciwnik z ligi, w której rządzą tylko 2 zespoły, a reszta stanowi sparingpartnerów dla nich. Nie ma co mówić o meczu z roku 80 bo to bez sensu. Jeżeli Lenczyk dobrze przygotuje zespół do meczu to WKS powinien poradzić sobie z Dundee. Szanse oceniam 49:51 dla Szkotów bo mecz rewanżowy grają u siebie. |
Cytat:
|
O złojeniu skóry rywalowi przez Jagę nie ma raczej mowy, bo rywal na pewno będzie wyglądał lepiej fizycznie od drużyny Probierza, są w końcu w trakcie sezonu. Szczerze mówiąc jak Jaga przejdzie obu rywali, to niezależnie od stylu, w jakim to ewentualnie zrobi, można być już wtedy w pełni usatysfakcjonowanym ich występem, bo tak niewygodnego losowania na tych etapach rozgrywek europejskich pucharchów polska drużyna dawno nie miała.
Jestem ciekaw jak Probierz poradzi sobie z przygotowaniem zawodników do tego meczu, to będzie naprawdę dla niego test sporego kalibru. Osobiście będę pozytywnie zaskoczony jeśli i Jaga, i Śląsk trafią do III rundy. Ale Śląsk tak naprawdę źle nie wylosował, Szkoci ostatnie lata w pucharach grają kiepsko, ale też samo Dundee to poziom zbliżony do Wrocławian i łatwo nie będzie. Mają bardzo dobrego bramkarza, reprezentanta Słowacji i świetnego, młodego Goodwillie w ataku, absolutną siłę napędową tej drużyny. Ich ogromną siłą jest również to, że tam trzon drużyny jest taki sam od wielu, wielu lat, jest to zgrana i wybiegana drużyna. Mam jednak nadzieję, że Lenczyk zrobi swoje i przynajmniej Szkotów Śląsk przejdzie. Chociaż generalnie dalej twierdzę, że zdobycz punktowa dla naszej ligi do Rankingu Lig UEFA jest głównie zależny od tego co pokażą Wisła i Legia, a to co zdobędą Jaga ze Śląskiem będzie już raczej zdobyczą in plus w stosunku do moich oczekiwań. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl